MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

Čerstvé MaSo

Podzimní MaSo se konalo ve středu 9. 11. 2022 v Praze, Brně, Plzni, Písku, České Lípě, Děčíně a v Litoměřicích. Celkovým vítězem se stal tým Sirotci 2 ze ZŠ Sirotkova v Brně.

Podzimní MaSo 2022

Podrobné výsledky naleznete na samostatné stránce.

Pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 317 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Michaela E., Matyáš S., David V., Josef K. 44 Ropná pl. (2400) 30 7304
2 107 MS – S9 Morávci Gymnázium Vysoké Mýto Jindřich M., Šimon L., Martin Š. 35 Obch. dům (3192) 29 6835
3 803 Písek Mamka spí Základní škola Dukelská Filip K., Marika K., Karel Matěj S., Daniel O. 36 Obch. dům (2744) 33 6427
4 316 Brno - GML J-elita Gymnázium Brno-Bystrc Anežka Z., Táňa B., Nela B., Štěpán S. 41 Továrna (2025) 30 5826
5 315 Brno - GML Plná množina Cyrilometodějské gymnázium Roman O., Šimon H., Vilém S., Kryštof H. 32 Ropná pl. (2499) 36 5712
6 149 MS – S4 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Klára K., Marek Š., Erik H., Adam S. 27 Továrna (1790) 32 5451
7 210 N1 PORG Libeň MEJŠ Gymnázium PORG Maxim F., Erik R., Jan M., Šimon B. 39 Důl (1373) 33 5432
8 405 Brno - Jaroška Porgorožci Ostrava PORG Ostrava Anna Ella B., Dervan T., Viktor O., Martin M. 44 Obch. dům (2592) 19 5329
9 138 MS – S5 Kepleráci 1 Gymnázium Jana Keplera Lukáš K., Matěj Š., Radovan G., David K. 39 Obch. dům (1280) 34 5286
10 306 Brno - GML Maso a Špenátek Gymnázium, Olomouc-Hejčín Michael A., Benjamín Evžen B., Jan K. 30 Ropná pl. (2295) 35 5274
11 406 Brno - Jaroška tým rob Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Ondřej K., Daniel Z., Marek S. 30 Továrna (1885) 29 5234
12 137 MS – S5 TřiiXplusJedna Mensa gymnázium, o.p.s. Matěj S., Lukáš H., Adam S., Adam S. 34 Obch. dům (2168) 34 5225
13 303 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Adam M., Matěj K., Martin Š., Šimon M. 34 Ropná pl. (2184) 36 5176
14 502 Česká Lípa L - TEAM Gymnázium Česká Lípa Daniel P., Kryštof Š., Jiří U. 38 Kravín (2438) 31 4858
15 151 MS – S4 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Ben D., Ondřej Š., Patrik C., Vít P. 32 Ropná pl. (2127) 36 4845
16 326 Brno - GML GML Gymnázium Matyáše Lercha Šimon H., Stanislav Š., Gabriel Z., Johana Č. 42 Přístav (1778) 37 4739
17 159 MS – S4 GYKAS Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš P., Petr S., Kryštof A., Adam H. 43 Ropná pl. (873) 32 4590
18 219 N1 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Tomáš M., Jonáš M., Anežka B., Jiřina D. 30 Ropná pl. (1998) 33 4576
19 178 MS – S3 MMA Gymnázium J. Seiferta Anna M., Michal K., Matěj Josef T. 23 Obch. dům (1520) 35 4447
20 207 N1 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Tereza K., Adrian Ž., Eva N., David B. 35 Mlýn (1128) 35 4269
21 522 Česká Lípa Vajcák Gymnázium Teplice Václav P., Václav J., Jakub Š. 37 Ropná pl. (2319) 30 4233
22 139 MS – S5 Nerovnice Gymnázium Na Vítězné pláni Matvey L., Victor K., Tobiáš K., Sumjan Š. 31 Ropná pl. (2244) 29 4120
23 225 N1 Lívance s hořčicí Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Kristina H., Eliška D., Petr K. 34 Ropná pl. (1281) 37 4054
24 179 MS – S3 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Kateřina F., Miroslava V., Martin P., Jiří Z. 32 Ropná pl. (1800) 29 4035
25 150 MS – S4 INCA Gymnázium Písnická Ondřej P., Anna Č., Matěj K., Adam S. 46 Kravín (1119) 31 3952
26 319 Brno - GML Hej Gymnázium, Olomouc-Hejčín Nikola H., Tomáš H., Tereza O., Květa B. 27 Obch. dům (1864) 30 3923
27 233 N1 PORG Libeň SEJV Gymnázium PORG Samuel P., Edgar D., Jan S., Vojtěch K. 24 Obch. dům (1112) 34 3913
28 214 N1 NePeKo Gymnázium Dominik N., Dorota P., Kateřina K. 20 Obch. dům (1888) 28 3903
29 906 Litoměřice MasíčkoGJJ2 GJJ Litoměřice Ela H., Matyáš B., Matouš T., Natálie Š. 20 Obch. dům (2304) 20 3889
30 130 MS – S5 Sovy Gymnázium Kladno Jaroslav H., Jan V., Ondřej Š., Kryštof Š. 25 Obch. dům (1576) 27 3781
31 162 MS – S4 kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Jonáš E., Richard K., Lucie S., Veronika B. 29 Továrna (1105) 33 3777
32 224 N1 GCHD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Marek D., Kristýna P., Petr Z., Ondřej I. 40 Mlýn (946) 34 3746
33 308 Brno - GML BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Šimon P., Jakub V., Antonín H., Vilém D. 26 Továrna (985) 34 3707
34 123 MS – S9 Kepleráci 2 Gymnázium Jana Keplera Kamilo T., Adam D., Matviy D., Viktorie B. 35 Ropná pl. (1371) 34 3696
35 508 Česká Lípa Brumíci Gymnázium Česká Lípa Matěj M., Matěj Š., Martin J., Daniel A. 34 Obch. dům (1296) 25 3628
36 154 MS – S4 Mensa 4ever Mensa gymnázium, o.p.s. Václav B., Jana S., Jakub S., Ladislav B. 26 Obch. dům (1312) 34 3612
37 118 MS – S9 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Quoc Dat L., Jáchym J., David E., Timofej P. 38 Ropná pl. (1398) 29 3611
38 807 Písek DOFRANI Gymnázium Písek Marek D., Jakub F., Michal N. 27 Továrna (1800) 30 3603
39 609 Plzeň Malý ξ Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Filip H., Jan D., Lukáš H., Daniel O. 28 Ropná pl. (777) 36 3530
40 160 MS – S4 STAR Gymnázium Budějovická Šimon H., Petr T., Dominika L., Vítek Č. 34 Mlýn (1650) 31 3513
41 146 MS – S5 Dvořan Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Pavel M., Adéla Š., Jakub H., Jaroslav S. 27 Ropná pl. (1332) 29 3508
42 501 Česká Lípa NKV Gymnázium Mnichovo Hradiště Barbora N., Nela P., Kateřina S., Veronika U. 38 Ropná pl. (1140) 30 3502
43 304 Brno - GML "MMMMM" ZŠ Brno, Úvoz 55 Vojtěch M., Vojtěch P., Monika M., Martin M. 47 Obch. dům (792) 39 3415
44 109 MS – S9 Hovězí svíčková Gymnázium Opatov Patrik H., David T., Lukáš L., Eva T. 21 Obch. dům (1272) 35 3390
45 231 N1 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Julie H., Sebastian Č., Lukáš P., Matěj F. 29 Ropná pl. (1299) 25 3308
46 182 MS – S3 Mágové matematičtí2 Gymnázium, Špitálská Lucie O., Martin Š., Filip N., Ondřej N. 30 Kravín (863) 35 3242
47 412 Brno - Jaroška ZŠ ZaHRAda Tišnov ZŠ ZaHRAda Tišnov Anet N., Magdalena R., Matyáš Z., Martin K. 20 Obch. dům (904) 28 3182
48 401 Brno - Jaroška PVGŠ 1 Gymnázium Šlapanice Václav S., Adam N., Klaudie Z., Anna Z. 20 Obch. dům (912) 29 3174
49 216 N1 Ty lepší Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Zuzana K., Norika N., Karolína K. 24 Univerzita (829) 28 3108
50 103 MS – S9 FXko 1 Gymnázium F. X. Šaldy Štěpán R., Martin V., Michal N., Samuel B. 30 Mlýn (803) 30 3078
51 117 MS – S9 OG 1 OPEN GATE Lucie V., Jan Pavel Š., Viktorie Anna P., Marek W. 43 Rozhledna (713) 25 3057
52 514 Česká Lípa GMH II Gymnázium Mnichovo Hradiště Kateřina J., Anežka L., Adam H. 22 Obch. dům (1320) 33 3053
53 408 Brno - Jaroška GKVR Gymnázium K. V. Raise a SOU Hromádková L., Češík Š., Holeček T., Lédl A. 31 Přístav (743) 28 3029
54 119 MS – S9 Labe Gymnázium Jana Palacha Matěj S., Michal K., Štěpán M., Tomáš F. 58 Přístav (434) 31 2992
55 247 N1 Existenční anomálie ZŠ Na Šutce Vít K., Tomáš V., Kateřina K., Michal Š. 28 Kravín (1373) 28 2949
56 711 Děčín Slon Jáchym 2 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Marek P., Adéla Z., Kryštof J., Antonín L. 29 Ropná pl. (960) 24 2910
57 907 Litoměřice PACHOLÍCI ZŠ U Stadionu LT Filip M., Štěpán M., Miroslav S., Lukáš B. 25 Ropná pl. (1359) 29 2903
58 152 MS – S4 Neruďáci Gymnázium Jana Nerudy Josef S., Martin P., Daniel S. 25 Obch. dům (552) 31 2889
59 603 Plzeň Vegani Gymnázium Cheb Than Anh N., Žaneta F., Tobiáš K., Aneta S. 17 Ropná pl. (1290) 26 2808
60 509 Česká Lípa NulyVeJmenovateli Gymnázium Teplice Miroslav K., Rostislav P., Šárka K. 33 Kravín (1042) 27 2795
61 116 MS – S9 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Jiří K., Theo K., Ondřej V., Marek B. 21 Obch. dům (896) 26 2786
62 910 Litoměřice MasíčkoGJJ3 GJJ Litoměřice Tomáš V., Filip V., Lukáš V., Nikolaj G. 19 Obch. dům (848) 26 2786
63 135 MS – S5 GO Gymnázium Opatov Lukáš K., Vojtěch N., Bohdan D., Jaroslav M. 20 Univerzita (854) 42 2766
64 705 Děčín Slon Jáchym 1 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Kryštof R., Ivona F., Jakub R., Richard Š. 34 Ropná pl. (756) 34 2727
65 313 Brno - GML MALM Gymnázium dr. A. Hrdličky Marek R., Anna J., Majda K., Lukáš K. 29 Ropná pl. (486) 35 2724
66 615 Plzeň Krůsánci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Miriam Č., Barbora B., Ivan R., Jan T. 28 Ropná pl. (1023) 31 2711
67 232 N1 Teæm² ZŠ Ratibořická David J., Eliška V., Petr S., Tomáš A. 35 Obch. dům (920) 25 2701
68 324 Brno - GML ZiŠp Biskupské gymnázium Brno Vojtěch L., Karolína K., Daniela Z. 28 Ropná pl. (1050) 28 2695
69 106 MS – S9 PSIK Gymnázium Písnická Eva M., Filip V., Matěj T., Matyáš J. 29 Přístav (485) 29 2693
70 912 Litoměřice Legendy z Brandýsa Gymnázium J. S. Machara Martin B., Jakub Z., Marek Š. 23 Univerzita (989) 30 2671
71 505 Česká Lípa Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Jindřich S., Vojtěch Č., Adam Č. 21 Ropná pl. (1554) 20 2662
72 801 Písek Masox Gymnázium Pierra de Coubertina Barbora S., Jan V., Jakub S., Kristýna Č. 25 Obch. dům (816) 28 2648
73 813 Písek Telecí Gymnázium Jírovcova Tomáš K., Jáchym Ř., Vojtěch T. 21 Obch. dům (1104) 28 2624
74 806 Písek Kuřecí nářez Gymnázium Jírovcova Matěj B., Matěj M., Filip R. 39 Univerzita (424) 30 2613
75 114 MS – S9 KAVALÍŘI Gymnázium Nad Kavalírkou Matouš K., Erik S., Jan S., Matěj M. 25 Univerzita (1019) 32 2597
76 201 N1 Palačinky se sójovou omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jakub D., Bruno K., Filip S., Jakub Č. 33 Mlýn (479) 34 2576
77 411 Brno - Jaroška Dacani Gymnázium Boskovice Robert S., Matyáš M., Jan B., Vojtěch G. 24 Ropná pl. (534) 33 2566
78 108 MS – S9 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Anna H., Matyáš H., Barbora H., Tadeáš B. 31 Kravín (652) 31 2563
79 183 MS – S3 Hasicí přístroj Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Jiří J., Jan P., Jan K., Patrik M. 25 Obch. dům (744) 28 2540
80 708 Děčín Vepřovka Gymnázium Děčín Petr Z., Matyáš K., Vít B., Jan S. 29 Ropná pl. (1020) 27 2518
81 409 Brno - Jaroška FEŠÁCI Gymnázium Blansko Štěpán K., Denis E., Filip O., Petr D. 25 Ropná pl. (459) 31 2498
82 903 Litoměřice MasíčkoGJJ GJJ Litoměřice Jan L., Jan Š., Pavel Z., Vladimír F. 28 Ropná pl. (585) 29 2497
83 712 Děčín Ještěrka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Štěpán H., Vojtěch M., Anežka Š., Alex L. 29 Ropná pl. (513) 23 2488
84 318 Brno - GML Zatím jenom C ZŠ Brno, Úvoz 55 Ella M., Sofie F., Michal B., Šimon Z. 22 Obch. dům (608) 32 2480
85 121 MS – S9 GJS2 Gymnázium J. Seiferta Josef F., Martin K., Matěj Š., Mikuláš N. 24 Obch. dům (1240) 26 2472
86 212 N1 Tobiáš se zbytkem Nový PORG – gymnázium Eva K., Anna R., Viktorie B., Tobiáš P. 30 Ropná pl. (726) 29 2448
87 601 Plzeň Gymnázium Sušice 1 Gymnázium Sušice Jan P., Berta B., Zuzana K., Ondřej K. 18 Obch. dům (1152) 22 2427
88 614 Plzeň Ultimátoři ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Pavel F., Eliška K., Daniel T., Šimon T. 27 Ropná pl. (810) 19 2427
89 227 N1 Tropíci 1 Gymnázium Kadaň Zuzana K., Radomír B., Pavel R., Kristýna V. 17 Obch. dům (1040) 26 2416
90 512 Česká Lípa Kněžmostští zabyjáci ZŠ a MŠ Kněžmost Johanka P., Eliška V., Nikola P., Tereza P. 36 Ropná pl. (1155) 19 2411
91 175 MS – S3 Planina ZŠ Na Planině Vít K., Jakub U., Jakub Š., Ignác K. 29 Mlýn (693) 24 2407
92 312 Brno - GML Telefrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Anežka B., Jakub J., Jakub K., Adam L. 38 Kravín (420) 31 2383
93 305 Brno - GML Vídeňka F Gymnázium Brno, Vídeňská Žofie H., Elen V., Kateřina S., Martin Š. 36 Obch. dům (752) 31 2360
94 521 Česká Lípa Lamáci Gymnázium Česká Lípa Vít V., Jakub Č., Michael P., Kryštof H. 28 Ropná pl. (912) 21 2320
95 402 Brno - Jaroška KŮZLÁTKA Gymnázium Blansko Magdaléna Z., Pavla Š., Eliška P. 25 Univerzita (661) 29 2311
96 309 Brno - GML Matici z LABU ZŠ Labyrinth Maxim B., Jakub Š., Adam K. 24 Obch. dům (720) 30 2275
97 611 Plzeň Salámisti Gymnázium Jaroslava Vrchlického Jan H., Karel P., Sebastian B., Valentin K. 22 Ropná pl. (1050) 31 2266
98 239 N1 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Jonáš P., Šimon Karel J., Dalibor L., Jan Š. 30 Kravín (900) 31 2262
99 235 N1 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Tran H., Kristian Š., Jan N., Kateřina T. 25 Obch. dům (608) 29 2243
100 205 N1 GCHD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Albert D., Jan B., Vojtěch V., Matěj V. 37 Univerzita (409) 34 2233
101 246 N1 GMHS 1 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Matouš K., Alice M., Jakub S., Julie D. 30 Ropná pl. (630) 27 2229
102 503 Česká Lípa Braineři ZŠ Vratislavice nad Nisou Lucie L., Kamila Z., Jakub Š., Jan Č. 25 Ropná pl. (792) 20 2221
103 112 MS – S9 gutova ZŠ Gutova Štěpán M., Lukáš Z., Jiří G., Jana M. 16 Obch. dům (976) 21 2219
104 321 Brno - GML V2T Gymnázium Brno – Řečkovice Vít O., Tomáš S., Václav Č. 23 Obch. dům (528) 28 2193
105 215 N1 GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Eva D., Veronika J., Matyáš M., Anna V. 25 Ropná pl. (714) 24 2190
106 240 N1 Žabanti Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Jan B., Jan Č., Daniel H. 25 Univerzita (699) 29 2153
107 234 N1 Matleti Gymnázium Nad Štolou Jan Š., Veronika K., Karolína V., Štěpán S. 28 Ropná pl. (435) 28 2132
108 507 Česká Lípa Hovězí stejky ZŠ Sever, Česká Lípa Martin P., Sára S., Tsaschikher E. 12 Obch. dům (1744) 15 2120
109 804 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Lukáš C., Jiří K., Max Z., Jan Č. 28 Ropná pl. (537) 24 2116
110 169 MS – S3 Mozkobleskové Gymnázium Jana Nerudy Marek V., Barbora H., Erik M., Matyáš H. 31 Univerzita (751) 33 2114
111 413 Brno - Jaroška SMSky ZŠ Novolíšeňská Brno Michal J., Ondřej S., Oliver S., Viktorie K. 26 Kravín (623) 22 2111
112 414 Brno - Jaroška Poslední Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Alex Christian F., Matouš M., Jan B., Patrik H. 26 Univerzita (553) 29 2109
113 144 MS – S5 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Anna M., Kateřina H., Markéta M., Lukáš K. 19 Obch. dům (792) 28 2093
114 911 Litoměřice ODMOCNINA ZE 3 ZŠ U Stadionu LT Patrik M., Radim K., Tomáš K. 20 Ropná pl. (1344) 19 2086
115 211 N1 Štoláci Gymnázium Nad Štolou Kateřina K., Tereza R., Štěpán Ž., Theodor L. 24 Univerzita (849) 27 2045
116 608 Plzeň Zetoristi Gymnázium Jaroslava Vrchlického Natálie M., Martin J., Matěj P., Barbora M. 20 Univerzita (739) 23 2043
117 217 N1 Duhovka001 Gymnázium Duhovka Ondřej F., Lili F., Daniel S., Ema K. 20 Obch. dům (704) 25 2040
118 706 Děčín EliTým ZŠ E. Krásnohorské Vojtěch Adam H., Vítek Š., Dính Dúc Anh L., Ondřej M. 16 Obch. dům (608) 22 2037
119 610 Plzeň M na třetí Gymnázium Cheb Michal O., Martin S., Martin A. 23 Obch. dům (832) 22 2035
120 237 N1 Salám Gymnázium Jan H., Lucie M., Nella V., Cyril H. 27 Přístav (369) 29 2031
121 174 MS – S3 Smyčka Gymnázium Kladno Melisa ., Gabriela K., Kateřina P., Nicol Š. 33 Univerzita (499) 31 1993
122 153 MS – S4 Matleti z Hejráku Gymn. Jaroslava Heyrovského Lukáš V., Jáchym H., Kateřina K., Nela Z. 29 Přístav (422) 27 1990
123 902 Litoměřice Žabokára Gymnázium J. S. Machara Daniel K., Jan R., Matěj B., Jan V. 31 Ropná pl. (669) 24 1990
124 901 Litoměřice 3,14XR2 ZŠ U Stadionu LT Arnošt K., Vanda K., Adam R., Katka P. 24 Ropná pl. (777) 25 1966
125 172 MS – S3 Vltava Gymnázium Jana Palacha Michal H., Filip Š., Matouš B., Sofie Š. 28 Univerzita (410) 29 1963
126 517 Česká Lípa Iracionální mocnitelé Gymnázium Teplice Jan P., Karla V., Filip L., Karolína D. 20 Ropná pl. (747) 20 1942
127 241 N1 Duhovka 002 Gymnázium Duhovka Samuel A., Tomáš N., Valentina V., Lukáš P. 24 Kravín (897) 24 1935
128 180 MS – S3 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Amira T., Simona O., Michal Jan H., Filip N. 23 Ropná pl. (552) 25 1915
129 147 MS – S5 GČB 2 Gymnázium Český Brod Kateřina Z., Lukáš P., Michaela K., Štěpán S. 25 Obch. dům (384) 27 1914
130 204 N1 Nevym Základní škola Alfréd B., Eva K., Michal M., Štěpán F. 34 Ropná pl. (354) 28 1905
131 186 MS – S3 Šimkusovi Šikulové Základní škola Písnická Šimon P., Janis P., Tabita T. 36 Univerzita (346) 25 1903
132 102 MS – S9 Radon Gymnázium Na Vítězné pláni Raul R., Jan S., Lukáš V., Viktor V. 21 Mlýn (460) 22 1903
133 181 MS – S3 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Petr V., Magdaléna S., Kristián K., Oskar F. 20 Mlýn (404) 27 1889
134 310 Brno - GML Laštůvky ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Veronika H., Kateřina M., Karolína U., Ondřej P. 20 Ropná pl. (849) 21 1882
135 220 N1 Rychlé šípy ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Richard K., Ondřej N., Vojtěch K. 32 Přístav (574) 18 1858
136 504 Česká Lípa Kalkuláci Gymnázium Teplice Theo T., František L., Albert B. 32 Mlýn (481) 18 1847
137 302 Brno - GML Prázdná množina Cyrilometodějské gymnázium Eva M., Klára D., Markéta K., Markéta P. 28 Nádraží (247) 29 1846
138 141 MS – S5 Táborská B FZŠ Táborská Jakub P., Alois G., Igor D., Chen H. 24 Přístav (725) 22 1789
139 403 Brno - Jaroška #DIV/0! ZŠ Hornická 7 Hlučín Filip T., Jakub B., Nicolas B., Lukáš F. 23 Obch. dům (528) 27 1778
140 701 Děčín Steak Gymnázium Děčín Kateřina Z., Viktorie D., Alžběta P., Jakub V. 12 Ropná pl. (399) 26 1755
141 176 MS – S3 ZŠ Světice ZŠ Světice Matěj Z., Ondřej H., Radim V., Eliška K. 16 Univerzita (587) 24 1742
142 511 Česká Lípa Trdelníčci Gymnázium Česká Lípa Lucie V., Veronika P., Veronika S. 27 Obch. dům (328) 22 1688
143 606 Plzeň JaroškyGP Gymnázium a SOŠ Podbořany Daniel P., Světlana Ž., Jaroslav D., Eliška G. 29 Obch. dům (576) 18 1678
144 128 MS – S5 Ústavka2 Gymnázium Ústavní, Praha Vojtěch H., Viktor D., Tomáš V. 23 Univerzita (676) 20 1668
145 223 N1 Páni ze Zámku Základní škola Litomyšl Michal V., Adam Š., Matěj P. 14 Univerzita (573) 21 1664
146 206 N1 Vagabundi Victoria School ZŠ a MŠ Yasin S., Josef Č., Vladimír H., Robin Š. 29 Ropná pl. (669) 18 1652
147 811 Písek Chyšky A Základní škola Chyšky Jan K., Tereza Š., Hana O. 25 Ropná pl. (975) 20 1649
148 815 Písek Rosomáci ZŠ Svobodná Písek Petr N., Martin P., Jan M., Vojtěch H. 28 Ropná pl. (402) 20 1648
149 134 MS – S5 Popovice ZŠ Velké Popovice Roman M., Matěj M., Adam F., Nela Z. 38 Univerzita (692) 25 1647
150 163 MS – S3 Koťata Gymnázium Broumov Kateřina V., Lucie M., Michal K. 19 Univerzita (430) 25 1643
151 612 Plzeň Destruxit Flos Masarykovo gymnázium Plzeň Lucie K., Tereza Č., Leonard M., Antonín M. 20 Univerzita (367) 29 1625
152 104 MS – S9 Déčka ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav D., Ondřej S., Štěpán Š., Vit B. 26 Ropná pl. (360) 20 1621
153 158 MS – S4 GČB 1 Gymnázium Český Brod Vojtěch C., Jaroslav K., Emílie B., Veronika M. 19 Ropná pl. (441) 24 1592
154 407 Brno - Jaroška The Team ZŠ TGM Třebíč Petra S., Tereza S., Monika S., Lukáš L. 15 Obch. dům (488) 25 1589
155 115 MS – S9 Kolíňáci 1 Gymnázium Emma S., Natálie C., Alena G. 22 Univerzita (465) 27 1581
156 226 N1 Bojové helikoptéry Gymnázium Omská Karan S., Vojtěch S., Jaroslav Č. 21 Obch. dům (704) 26 1567
157 515 Česká Lípa Hašlerky Gymnázium Česká Lípa Amélie V., Rebeka V., Adéla K. 25 Ropná pl. (354) 25 1557
158 416 Brno - Jaroška GKVR/2 Gymnázium K. V. Raise a SOU Bouška D., Mückstein K., Schreier M., Staněk M. 17 Obch. dům (424) 18 1553
159 802 Písek Rysové ze Šumavy VSG Vimperk Vincent J., Lukáš A., Adam P., Barbora M. 19 Univerzita (363) 29 1550
160 171 MS – S3 Plavci 1 Základní škola, Sázavská Jan C., Kateřina F., Karel H., Matouš L. 27 Přístav (397) 27 1544
161 809 Písek Krtek obojživel Gymnázium Pierra de Coubertina Edita M., Anna J., Nikola B., Zuzana S. 14 Univerzita (685) 27 1537
162 173 MS – S3 Marjánka 2 ZŠ Pod Marjánkou Tereza P., Martin H., Tomáš B., Natanael F. 23 Kravín (706) 19 1514
163 101 MS – S9 tým EALK Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Eduard B., Anna J., Lucie K., Kristian V. 27 Mlýn (441) 29 1503
164 238 N1 GCHD 3 Gymnázium Christiana Dopplera Anna V., Jakub L., Marek S., Antonín K. 25 Obch. dům (336) 31 1502
165 167 MS – S3 MaM Základní škola Čechtice Marie N., Martina S., Jan P., Jiří M. 19 Ropná pl. (330) 23 1501
166 243 N1 AnEvLýJa Arcibiskupské gymnázium Eva G., Rebeka J., Anna H., Jarmila S. 23 Ropná pl. (312) 25 1482
167 221 N1 Brandýsáci ZŠ Palachova Tereza L., Tobiáš K., Martin J., Alena F. 24 Kravín (451) 23 1473
168 213 N1 Hyeny ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí František Š., Vít Š., Jan Š., David R. 32 Kravín (502) 15 1465
169 185 MS – S3 FXko 2 Gymnázium F. X. Šaldy Jáchym S., Ondřej K., Martin Ž., Jakub J. 21 Univerzita (305) 28 1462
170 904 Litoměřice EŠTĚŽETAK ZŠ U Stadionu LT Antonín V., Filip J., Karolína K., Lukáš P. 13 Univerzita (715) 22 1446
171 170 MS – S3 Mikuláci Základní škola Jaroslav M., Julie P., Adam P., Martin F. 24 Univerzita (438) 19 1441
172 908 Litoměřice Chleba Gymnázium J. S. Machara Beáta Č., Karolína N., Julie Š., Laura C. 22 Univerzita (374) 23 1389
173 602 Plzeň Ne Gymnázium Jaroslava Vrchlického Michal H., Tomáš K., Dagmar Ř., Antonín H. 19 Univerzita (534) 29 1384
174 184 MS – S3 Uzemnění Základní škola Jiri F., Jakub Š., Martin B. 29 Kravín (641) 23 1383
175 513 Česká Lípa TeplickáSekaná Gymnázium Teplice Lukáš R., Vojtěch K., Arina G., Josef M. 23 Ropná pl. (276) 19 1374
176 155 MS – S4 Pálivá řasa Sunny Canadian IS Erik Zexuan C., Matyáš C., Matěj P., Monika B. 26 Obch. dům (184) 24 1355
177 510 Česká Lípa Harém ZŠ Vratislavice nad Nisou Veronika P., Natálie Z., Matěj M., Barbora P. 20 Ropná pl. (429) 18 1350
178 127 MS – S5 OG 2 OPEN GATE Daniela M., Christian Š., Matyáš K., Jakub S. 16 Elektrárna (408) 27 1330
179 157 MS – S4 Budeme první Základní škola Skuteč Viktorie H., Matěj V., Aleš A., Kateřina M. 19 Kravín (604) 16 1327
180 605 Plzeň D.A.M. ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina David Č., Max H., Anna B. 21 Kravín (358) 26 1309
181 228 N1 Gandalfové Základní škola Filip A., František D., Šimon J., Veronika T. 18 Obch. dům (512) 18 1305
182 320 Brno - GML Husovka 1 ZŠ Husova Mai N., Tychon K., Martin V., Adam J. 27 Přístav (283) 26 1286
183 307 Brno - GML Pavlovská ZŠ Brno, Pavlovská 16 Alena K., Anežka K., Tereza N., Tereza Š. 16 Univerzita (412) 23 1275
184 519 Česká Lípa Zkusmeto ZŠ Vratislavice nad Nisou Barbora V., Ema P., Daniel D., Štěpán V. 15 Ropná pl. (360) 16 1271
185 229 N1 Ledžnds Victoria School ZŠ a MŠ Matyáš Č., Matyas F., Matyáš Č., Jan M. 25 Mlýn (301) 17 1262
186 248 N1 Šlechta ze Zámku Základní škola Litomyšl Pavla L., Tadeáš C., Šárka H. 24 Univerzita (305) 20 1254
187 518 Česká Lípa Rychlé šípy ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana B., Karina M., Sebastian P., Dmytro A. 22 Ropná pl. (348) 19 1251
188 713 Děčín π ZŠ E. Krásnohorské Helena S., Kristýna P., Tomáš K. 20 Ropná pl. (372) 16 1250
189 161 MS – S4 Jiřák ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Mark M., Jonáš H., Elizabeth M., Michaela R. 15 Univerzita (729) 21 1248
190 905 Litoměřice AQABELY ZŠ U Stadionu LT Veronika B., Veronika K., Anna J. 21 Ropná pl. (210) 21 1248
191 415 Brno - Jaroška Býložravci ZŠ TGM Třebíč Mikuláš S., Vilém N., Tomáš J., Matyáš N. 12 Univerzita (556) 17 1237
192 133 MS – S5 HOSTI Základní škola Hostivař Justína V., Jakub Z., Barbora Š., Richard Š. 13 Elektrárna (472) 27 1233
193 222 N1 Masožrouti ZŠ Na Šutce Eliška H., Simona Š., Kristián K., Eduard K. 17 Radnice (330) 22 1215
194 702 Děčín Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Zuzana K., Veronika P., Eliška S., Maxim F. 20 Ropná pl. (237) 26 1212
195 122 MS – S9 MaSአZŠ Mendelova 550, Praha Matouš B., Sára Č., Štěpán V. 20 Ropná pl. (246) 17 1192
196 129 MS – S5 Vrbičky team ZŠ U vrbiček Erika V., Josef K., Johanka K., Kristýna Š. 9 Ropná pl. (519) 18 1184
197 808 Písek Fantomasovi ZŠ Svobodná Písek Jáchym K., Šimon L., Ondřej M. 19 Kravín (359) 19 1175
198 607 Plzeň Lovci čísel ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Nikola B., Soňa D., Šimon L., Albert Š. 23 Univerzita (198) 23 1165
199 244 N1 Rychlá rota ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Nikola B., Sofie L., Antonín F., Dominik K. 20 Univerzita (296) 20 1147
200 218 N1 Bílá nemoc ZŠ Karla Čapka, Praha Jakub Š., Danny G., David J., Lukáš K. 18 Obch. dům (328) 15 1139
201 202 N1 Žížaly Gymnázium Omská Vladislav C., Jan T., Daniel M., Tereza B. 18 Univerzita (281) 26 1112
202 177 MS – S3 Vorliňáci 2 ZŠ Vorlina Vlašim Daniel K., Petr J., Marek K., Zuzana D. 17 Obch. dům (224) 20 1110
203 209 N1 Ratiborci ZŠ Ratibořická Jakub K., Aleš N., Barbora Š., Lucie L. 21 Kravín (358) 19 1105
204 168 MS – S3 Ananas Základní škola Skuteč Karolína V., Daniel B., Matyáš T., Aneta K. 15 Ropná pl. (492) 17 1094
205 322 Brno - GML Labyrinth ZŠ Labyrinth Alex L., Prokop T., Cecílie P., Soňa B. 14 Továrna (390) 26 1086
206 325 Brno - GML Gymik Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Rostislav Č., Stanislav F., Kryštof G., Tomáš R. 18 Ropná pl. (510) 17 1081
207 131 MS – S5 gutova 2 ZŠ Gutova Adam H., Benjamin K., Daniel B., Filip H. 18 Mlýn (217) 17 1080
208 120 MS – S9 Norberťáci ZŠ Norbertov Matouš T., Jan M., Vít K., Maria P. 17 Kravín (250) 20 1070
209 805 Písek Šobrováci ZŠ T. Šobra a MŠ Písek Šarlota I., David H., František O., Ladislav K. 12 Univerzita (691) 16 1066
210 242 N1 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Praha Anita J., Dominika B., Hugo R., Jan T. 23 Ropná pl. (252) 22 1064
211 301 Brno - GML Kolíčci Základní škola Šlapanice Karel K., Ema Z., Anežka V. 19 Radnice (276) 17 1062
212 703 Děčín NaStránci Základní škola Děčín VI Zuzana S., Tadeáš K., Ema B., Vojtěch K. 13 Univerzita (493) 20 1039
213 812 Písek Hovězí zadní bok Základní škola Strmilov Marie S., Vendula Š., Daniel M., Tereza D. 14 Obch. dům (320) 22 1038
214 909 Litoměřice TO DÁME ZŠ U Stadionu LT Filip K., Ondřej H., Petr V., Jan H. 13 Univerzita (519) 19 1034
215 704 Děčín Šachisté ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Jan B., Matěj Č., Jáchym F. 16 Radnice (222) 24 1018
216 604 Plzeň FADA Masarykovo gymnázium Plzeň Anna U., Adéla K., Dominik K., František N. 19 Ropná pl. (459) 22 1018
217 165 MS – S3 Ke Kateřinkám 1 ZŠ Ke Kateřinkám Michaela H., Matěj M., Šimon B., Vilém H. 18 Univerzita (247) 21 1005
218 140 MS – S5 Michal Základní škola Čechtice Michal O., Elen H., Jan S., Sofie V. 12 Ropná pl. (249) 23 991
219 203 N1 Tropíci 2 Gymnázium Kadaň Sára K., Denisa E., Jana K., Jonáš M. 15 Ropná pl. (444) 14 979
220 126 MS – S5 Ledečské molekuly Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Ivan S., Matyáš T., Tomáš K., Vojtěch J. 20 Ropná pl. (168) 22 976
221 145 MS – S5 Polabiny 1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Tomáš Ř., Martin H., Daniel Š., Petr K. 13 Radnice (216) 20 959
222 404 Brno - Jaroška Tuška Gymnázium Boskovice Františka P., Nela T., Veronika P., Nikola T. 18 Univerzita (205) 21 928
223 143 MS – S5 Fandameni Základní škola Lukáš Š., Kryštof B., Ondřej B. 18 Ropná pl. (252) 18 896
224 148 MS – S5 TM na druhou Základní škola Komenského Skuteč David P., Jan B., Jan O. 16 Obch. dům (256) 18 896
225 707 Děčín Koblížci Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Alena B., Václav V., Jan H., Ema K. 16 Radnice (168) 17 885
226 245 N1 Brandýsáci 2 ZŠ Palachova Marek H., Kristián S., Zina J., Alice P. 20 Kravín (201) 17 862
227 613 Plzeň B.E.K. ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina Eliška Š., Kryštof K., Barbora H. 14 Ropná pl. (222) 15 832
228 506 Česká Lípa Bezejmenní matematici Gymnázium Mimoň Viet Tung N., Hoang Dang Khoi N., Jan P., Martin F. 10 Univerzita (505) 14 830
229 110 MS – S9 Vorliňáci ZŠ Vorlina Vlašim Jan B., Štěpán V., Natálie B., Anna N. 16 Kravín (200) 17 818
230 311 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Tomáš K., František H., Vojtěch L., Jáchym V. 19 Ropná pl. (219) 14 799
231 230 N1 followers of BOG Sunny Canadian IS Adam P., Timur K., Šimon H., Jáchym N. 17 Rybník (163) 16 795
232 136 MS – S5 Kralovice1 ZŠ Dolní Kralovice Aneta B., Marek B., Daniel S., Antonín M. 13 Továrna (220) 14 785
233 132 MS – S5 Valentým ZŠ a MŠ Kamenice Ema K., Nela K., Zuzana J., Jan M. 17 Ropná pl. (174) 14 778
234 124 MS – S9 Kameníci ZŠ a MŠ Kamenice Anna C., Vojtěch B., Patrik J., Daniel R. 14 Kravín (189) 18 757
235 156 MS – S4 Dva a půl mušketýrů ZŠ Mendelova 550, Praha David Bohumil H., Lukáš K., Matěj M. 19 Mlýn (220) 15 734
236 208 N1 Mladí a neklidní ZŠ Švehlova Jakub B., Lejla D., Chen Yu J., Chaokai Z. 15 Kravín (279) 15 733
237 814 Písek VOČERÁPRO Gymnázium Písek Voráček F., Čechal D., Rádr A., Procházka V. 13 Obch. dům (256) 16 730
238 810 Písek Chytré Záškolačky Základní škola Dukelská Lucie K., Denisa K., Veronika H., Beáta B. 15 Obch. dům (152) 17 679
239 410 Brno - Jaroška Prajzačky ZŠ Hornická 7 Hlučín Sofie B., Anna T., Kateřina P., Marie H. 14 Kravín (136) 19 584
240 323 Brno - GML Laštůvky B ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Lucie P., Adéla M., Johana S., Adam T. 12 Univerzita (125) 20 577
241 236 N1 Hyeny 2 ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Ondřej Š., Jáchym K., Adam H. 11 Kravín (205) 13 544
242 125 MS – S5 Vela Team Základní škola Vela Jonáš K., Ida T., David S., Šimon H. 10 Ropná pl. (231) 9 513
243 142 MS – S5 Plavci 2 Základní škola, Sázavská Adam L., Albert W., Filip W., Tomáš J. 12 Zámek (80) 16 476
244 166 MS – S3 Kralovice2 ZŠ Dolní Kralovice Beáta B., Ondřej K., Matyáš K., Zuzana Z. 15 Pole (131) 12 455
245 709 Děčín The Powerpuff Girls Základní škola Děčín VI Anna K., Kristýna N., Alena K., Anna H. 12 Radnice (90) 17 428
246 516 Česká Lípa IQ tykve Gymnázium Mimoň František H., Jiří H., Vojtěch C. 4 Elektrárna (320) 10 420
247 111 MS – S9 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Eliška S., Natali S., Veronika V., Kateřina P. 11 Přístav (166) 8 419
248 714 Děčín Hlubočka ZŠ Ústí nad Labem Hluboká Tadeáš H., Julie M., Magdaléna P., Tobiáš F. 11 Rybník (128) 10 361
249 105 MS – S9 Marjánka 1 ZŠ Pod Marjánkou Denis K., Natálie L., Mariana Š., Patrik Š. 10 Obch. dům (104) 8 314
250 314 Brno - GML DAZEP Základní škola Šlapanice Chris P., Filip Z., Julie D. 11 Univerzita (43) 8 301
251 520 Česká Lípa Kněžmosťáci II ZŠ a MŠ Kněžmost Hana J., Annemarie N., Vilém M., Šimon Č. 9 Kravín (56) 10 278
252 710 Děčín Vrchličák ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Veronika P., Veronika S., Filip K., Matyáš M. 8 Pole (77) 12 224
253 113 MS – S9 Všemocňáci Základní škola Komenského Skuteč Mirek M., Duy D., Kryštof D., Daniel B. 4 Rybník (28) 3 102

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 2 107 MS – S9 Morávci Gymnázium Vysoké Mýto Jindřich M., Šimon L., Martin Š. 35 Obch. dům (3192) 29 6835
2 6 149 MS – S4 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Klára K., Marek Š., Erik H., Adam S. 27 Továrna (1790) 32 5451
3 9 138 MS – S5 Kepleráci 1 Gymnázium Jana Keplera Lukáš K., Matěj Š., Radovan G., David K. 39 Obch. dům (1280) 34 5286
4 12 137 MS – S5 TřiiXplusJedna Mensa gymnázium, o.p.s. Matěj S., Lukáš H., Adam S., Adam S. 34 Obch. dům (2168) 34 5225
5 15 151 MS – S4 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Ben D., Ondřej Š., Patrik C., Vít P. 32 Ropná pl. (2127) 36 4845
6 17 159 MS – S4 GYKAS Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš P., Petr S., Kryštof A., Adam H. 43 Ropná pl. (873) 32 4590
7 19 178 MS – S3 MMA Gymnázium J. Seiferta Anna M., Michal K., Matěj Josef T. 23 Obch. dům (1520) 35 4447
8 22 139 MS – S5 Nerovnice Gymnázium Na Vítězné pláni Matvey L., Victor K., Tobiáš K., Sumjan Š. 31 Ropná pl. (2244) 29 4120
9 24 179 MS – S3 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Kateřina F., Miroslava V., Martin P., Jiří Z. 32 Ropná pl. (1800) 29 4035
10 25 150 MS – S4 INCA Gymnázium Písnická Ondřej P., Anna Č., Matěj K., Adam S. 46 Kravín (1119) 31 3952
11 30 130 MS – S5 Sovy Gymnázium Kladno Jaroslav H., Jan V., Ondřej Š., Kryštof Š. 25 Obch. dům (1576) 27 3781
12 31 162 MS – S4 kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Jonáš E., Richard K., Lucie S., Veronika B. 29 Továrna (1105) 33 3777
13 34 123 MS – S9 Kepleráci 2 Gymnázium Jana Keplera Kamilo T., Adam D., Matviy D., Viktorie B. 35 Ropná pl. (1371) 34 3696
14 36 154 MS – S4 Mensa 4ever Mensa gymnázium, o.p.s. Václav B., Jana S., Jakub S., Ladislav B. 26 Obch. dům (1312) 34 3612
15 37 118 MS – S9 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Quoc Dat L., Jáchym J., David E., Timofej P. 38 Ropná pl. (1398) 29 3611
16 40 160 MS – S4 STAR Gymnázium Budějovická Šimon H., Petr T., Dominika L., Vítek Č. 34 Mlýn (1650) 31 3513
17 41 146 MS – S5 Dvořan Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Pavel M., Adéla Š., Jakub H., Jaroslav S. 27 Ropná pl. (1332) 29 3508
18 44 109 MS – S9 Hovězí svíčková Gymnázium Opatov Patrik H., David T., Lukáš L., Eva T. 21 Obch. dům (1272) 35 3390
19 46 182 MS – S3 Mágové matematičtí2 Gymnázium, Špitálská Lucie O., Martin Š., Filip N., Ondřej N. 30 Kravín (863) 35 3242
20 50 103 MS – S9 FXko 1 Gymnázium F. X. Šaldy Štěpán R., Martin V., Michal N., Samuel B. 30 Mlýn (803) 30 3078
21 51 117 MS – S9 OG 1 OPEN GATE Lucie V., Jan Pavel Š., Viktorie Anna P., Marek W. 43 Rozhledna (713) 25 3057
22 54 119 MS – S9 Labe Gymnázium Jana Palacha Matěj S., Michal K., Štěpán M., Tomáš F. 58 Přístav (434) 31 2992
23 58 152 MS – S4 Neruďáci Gymnázium Jana Nerudy Josef S., Martin P., Daniel S. 25 Obch. dům (552) 31 2889
24 61 116 MS – S9 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Jiří K., Theo K., Ondřej V., Marek B. 21 Obch. dům (896) 26 2786
25 63 135 MS – S5 GO Gymnázium Opatov Lukáš K., Vojtěch N., Bohdan D., Jaroslav M. 20 Univerzita (854) 42 2766
26 69 106 MS – S9 PSIK Gymnázium Písnická Eva M., Filip V., Matěj T., Matyáš J. 29 Přístav (485) 29 2693
27 75 114 MS – S9 KAVALÍŘI Gymnázium Nad Kavalírkou Matouš K., Erik S., Jan S., Matěj M. 25 Univerzita (1019) 32 2597
28 78 108 MS – S9 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Anna H., Matyáš H., Barbora H., Tadeáš B. 31 Kravín (652) 31 2563
29 79 183 MS – S3 Hasicí přístroj Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Jiří J., Jan P., Jan K., Patrik M. 25 Obch. dům (744) 28 2540
30 85 121 MS – S9 GJS2 Gymnázium J. Seiferta Josef F., Martin K., Matěj Š., Mikuláš N. 24 Obch. dům (1240) 26 2472
31 91 175 MS – S3 Planina ZŠ Na Planině Vít K., Jakub U., Jakub Š., Ignác K. 29 Mlýn (693) 24 2407
32 103 112 MS – S9 gutova ZŠ Gutova Štěpán M., Lukáš Z., Jiří G., Jana M. 16 Obch. dům (976) 21 2219
33 110 169 MS – S3 Mozkobleskové Gymnázium Jana Nerudy Marek V., Barbora H., Erik M., Matyáš H. 31 Univerzita (751) 33 2114
34 113 144 MS – S5 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Anna M., Kateřina H., Markéta M., Lukáš K. 19 Obch. dům (792) 28 2093
35 121 174 MS – S3 Smyčka Gymnázium Kladno Melisa ., Gabriela K., Kateřina P., Nicol Š. 33 Univerzita (499) 31 1993
36 122 153 MS – S4 Matleti z Hejráku Gymn. Jaroslava Heyrovského Lukáš V., Jáchym H., Kateřina K., Nela Z. 29 Přístav (422) 27 1990
37 125 172 MS – S3 Vltava Gymnázium Jana Palacha Michal H., Filip Š., Matouš B., Sofie Š. 28 Univerzita (410) 29 1963
38 128 180 MS – S3 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Amira T., Simona O., Michal Jan H., Filip N. 23 Ropná pl. (552) 25 1915
39 129 147 MS – S5 GČB 2 Gymnázium Český Brod Kateřina Z., Lukáš P., Michaela K., Štěpán S. 25 Obch. dům (384) 27 1914
40 131 186 MS – S3 Šimkusovi Šikulové Základní škola Písnická Šimon P., Janis P., Tabita T. 36 Univerzita (346) 25 1903
41 132 102 MS – S9 Radon Gymnázium Na Vítězné pláni Raul R., Jan S., Lukáš V., Viktor V. 21 Mlýn (460) 22 1903
42 133 181 MS – S3 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Petr V., Magdaléna S., Kristián K., Oskar F. 20 Mlýn (404) 27 1889
43 138 141 MS – S5 Táborská B FZŠ Táborská Jakub P., Alois G., Igor D., Chen H. 24 Přístav (725) 22 1789
44 141 176 MS – S3 ZŠ Světice ZŠ Světice Matěj Z., Ondřej H., Radim V., Eliška K. 16 Univerzita (587) 24 1742
45 144 128 MS – S5 Ústavka2 Gymnázium Ústavní, Praha Vojtěch H., Viktor D., Tomáš V. 23 Univerzita (676) 20 1668
46 149 134 MS – S5 Popovice ZŠ Velké Popovice Roman M., Matěj M., Adam F., Nela Z. 38 Univerzita (692) 25 1647
47 150 163 MS – S3 Koťata Gymnázium Broumov Kateřina V., Lucie M., Michal K. 19 Univerzita (430) 25 1643
48 152 104 MS – S9 Déčka ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav D., Ondřej S., Štěpán Š., Vit B. 26 Ropná pl. (360) 20 1621
49 153 158 MS – S4 GČB 1 Gymnázium Český Brod Vojtěch C., Jaroslav K., Emílie B., Veronika M. 19 Ropná pl. (441) 24 1592
50 155 115 MS – S9 Kolíňáci 1 Gymnázium Emma S., Natálie C., Alena G. 22 Univerzita (465) 27 1581
51 160 171 MS – S3 Plavci 1 Základní škola, Sázavská Jan C., Kateřina F., Karel H., Matouš L. 27 Přístav (397) 27 1544
52 162 173 MS – S3 Marjánka 2 ZŠ Pod Marjánkou Tereza P., Martin H., Tomáš B., Natanael F. 23 Kravín (706) 19 1514
53 163 101 MS – S9 tým EALK Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Eduard B., Anna J., Lucie K., Kristian V. 27 Mlýn (441) 29 1503
54 165 167 MS – S3 MaM Základní škola Čechtice Marie N., Martina S., Jan P., Jiří M. 19 Ropná pl. (330) 23 1501
55 169 185 MS – S3 FXko 2 Gymnázium F. X. Šaldy Jáchym S., Ondřej K., Martin Ž., Jakub J. 21 Univerzita (305) 28 1462
56 171 170 MS – S3 Mikuláci Základní škola Jaroslav M., Julie P., Adam P., Martin F. 24 Univerzita (438) 19 1441
57 174 184 MS – S3 Uzemnění Základní škola Jiri F., Jakub Š., Martin B. 29 Kravín (641) 23 1383
58 176 155 MS – S4 Pálivá řasa Sunny Canadian IS Erik Zexuan C., Matyáš C., Matěj P., Monika B. 26 Obch. dům (184) 24 1355
59 178 127 MS – S5 OG 2 OPEN GATE Daniela M., Christian Š., Matyáš K., Jakub S. 16 Elektrárna (408) 27 1330
60 179 157 MS – S4 Budeme první Základní škola Skuteč Viktorie H., Matěj V., Aleš A., Kateřina M. 19 Kravín (604) 16 1327
61 189 161 MS – S4 Jiřák ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Mark M., Jonáš H., Elizabeth M., Michaela R. 15 Univerzita (729) 21 1248
62 192 133 MS – S5 HOSTI Základní škola Hostivař Justína V., Jakub Z., Barbora Š., Richard Š. 13 Elektrárna (472) 27 1233
63 195 122 MS – S9 MaSአZŠ Mendelova 550, Praha Matouš B., Sára Č., Štěpán V. 20 Ropná pl. (246) 17 1192
64 196 129 MS – S5 Vrbičky team ZŠ U vrbiček Erika V., Josef K., Johanka K., Kristýna Š. 9 Ropná pl. (519) 18 1184
65 202 177 MS – S3 Vorliňáci 2 ZŠ Vorlina Vlašim Daniel K., Petr J., Marek K., Zuzana D. 17 Obch. dům (224) 20 1110
66 204 168 MS – S3 Ananas Základní škola Skuteč Karolína V., Daniel B., Matyáš T., Aneta K. 15 Ropná pl. (492) 17 1094
67 207 131 MS – S5 gutova 2 ZŠ Gutova Adam H., Benjamin K., Daniel B., Filip H. 18 Mlýn (217) 17 1080
68 208 120 MS – S9 Norberťáci ZŠ Norbertov Matouš T., Jan M., Vít K., Maria P. 17 Kravín (250) 20 1070
69 217 165 MS – S3 Ke Kateřinkám 1 ZŠ Ke Kateřinkám Michaela H., Matěj M., Šimon B., Vilém H. 18 Univerzita (247) 21 1005
70 218 140 MS – S5 Michal Základní škola Čechtice Michal O., Elen H., Jan S., Sofie V. 12 Ropná pl. (249) 23 991
71 220 126 MS – S5 Ledečské molekuly Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Ivan S., Matyáš T., Tomáš K., Vojtěch J. 20 Ropná pl. (168) 22 976
72 221 145 MS – S5 Polabiny 1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Tomáš Ř., Martin H., Daniel Š., Petr K. 13 Radnice (216) 20 959
73 223 143 MS – S5 Fandameni Základní škola Lukáš Š., Kryštof B., Ondřej B. 18 Ropná pl. (252) 18 896
74 224 148 MS – S5 TM na druhou Základní škola Komenského Skuteč David P., Jan B., Jan O. 16 Obch. dům (256) 18 896
75 229 110 MS – S9 Vorliňáci ZŠ Vorlina Vlašim Jan B., Štěpán V., Natálie B., Anna N. 16 Kravín (200) 17 818
76 232 136 MS – S5 Kralovice1 ZŠ Dolní Kralovice Aneta B., Marek B., Daniel S., Antonín M. 13 Továrna (220) 14 785
77 233 132 MS – S5 Valentým ZŠ a MŠ Kamenice Ema K., Nela K., Zuzana J., Jan M. 17 Ropná pl. (174) 14 778
78 234 124 MS – S9 Kameníci ZŠ a MŠ Kamenice Anna C., Vojtěch B., Patrik J., Daniel R. 14 Kravín (189) 18 757
79 235 156 MS – S4 Dva a půl mušketýrů ZŠ Mendelova 550, Praha David Bohumil H., Lukáš K., Matěj M. 19 Mlýn (220) 15 734
80 242 125 MS – S5 Vela Team Základní škola Vela Jonáš K., Ida T., David S., Šimon H. 10 Ropná pl. (231) 9 513
81 243 142 MS – S5 Plavci 2 Základní škola, Sázavská Adam L., Albert W., Filip W., Tomáš J. 12 Zámek (80) 16 476
82 244 166 MS – S3 Kralovice2 ZŠ Dolní Kralovice Beáta B., Ondřej K., Matyáš K., Zuzana Z. 15 Pole (131) 12 455
83 247 111 MS – S9 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Eliška S., Natali S., Veronika V., Kateřina P. 11 Přístav (166) 8 419
84 249 105 MS – S9 Marjánka 1 ZŠ Pod Marjánkou Denis K., Natálie L., Mariana Š., Patrik Š. 10 Obch. dům (104) 8 314
85 253 113 MS – S9 Všemocňáci Základní škola Komenského Skuteč Mirek M., Duy D., Kryštof D., Daniel B. 4 Rybník (28) 3 102

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 7 210 N1 PORG Libeň MEJŠ Gymnázium PORG Maxim F., Erik R., Jan M., Šimon B. 39 Důl (1373) 33 5432
2 18 219 N1 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Tomáš M., Jonáš M., Anežka B., Jiřina D. 30 Ropná pl. (1998) 33 4576
3 20 207 N1 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Tereza K., Adrian Ž., Eva N., David B. 35 Mlýn (1128) 35 4269
4 23 225 N1 Lívance s hořčicí Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Kristina H., Eliška D., Petr K. 34 Ropná pl. (1281) 37 4054
5 27 233 N1 PORG Libeň SEJV Gymnázium PORG Samuel P., Edgar D., Jan S., Vojtěch K. 24 Obch. dům (1112) 34 3913
6 28 214 N1 NePeKo Gymnázium Dominik N., Dorota P., Kateřina K. 20 Obch. dům (1888) 28 3903
7 32 224 N1 GCHD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Marek D., Kristýna P., Petr Z., Ondřej I. 40 Mlýn (946) 34 3746
8 45 231 N1 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Julie H., Sebastian Č., Lukáš P., Matěj F. 29 Ropná pl. (1299) 25 3308
9 49 216 N1 Ty lepší Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Zuzana K., Norika N., Karolína K. 24 Univerzita (829) 28 3108
10 55 247 N1 Existenční anomálie ZŠ Na Šutce Vít K., Tomáš V., Kateřina K., Michal Š. 28 Kravín (1373) 28 2949
11 67 232 N1 Teæm² ZŠ Ratibořická David J., Eliška V., Petr S., Tomáš A. 35 Obch. dům (920) 25 2701
12 76 201 N1 Palačinky se sójovou omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jakub D., Bruno K., Filip S., Jakub Č. 33 Mlýn (479) 34 2576
13 86 212 N1 Tobiáš se zbytkem Nový PORG – gymnázium Eva K., Anna R., Viktorie B., Tobiáš P. 30 Ropná pl. (726) 29 2448
14 89 227 N1 Tropíci 1 Gymnázium Kadaň Zuzana K., Radomír B., Pavel R., Kristýna V. 17 Obch. dům (1040) 26 2416
15 98 239 N1 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Jonáš P., Šimon Karel J., Dalibor L., Jan Š. 30 Kravín (900) 31 2262
16 99 235 N1 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Tran H., Kristian Š., Jan N., Kateřina T. 25 Obch. dům (608) 29 2243
17 100 205 N1 GCHD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Albert D., Jan B., Vojtěch V., Matěj V. 37 Univerzita (409) 34 2233
18 101 246 N1 GMHS 1 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Matouš K., Alice M., Jakub S., Julie D. 30 Ropná pl. (630) 27 2229
19 105 215 N1 GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Eva D., Veronika J., Matyáš M., Anna V. 25 Ropná pl. (714) 24 2190
20 106 240 N1 Žabanti Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Jan B., Jan Č., Daniel H. 25 Univerzita (699) 29 2153
21 107 234 N1 Matleti Gymnázium Nad Štolou Jan Š., Veronika K., Karolína V., Štěpán S. 28 Ropná pl. (435) 28 2132
22 115 211 N1 Štoláci Gymnázium Nad Štolou Kateřina K., Tereza R., Štěpán Ž., Theodor L. 24 Univerzita (849) 27 2045
23 117 217 N1 Duhovka001 Gymnázium Duhovka Ondřej F., Lili F., Daniel S., Ema K. 20 Obch. dům (704) 25 2040
24 120 237 N1 Salám Gymnázium Jan H., Lucie M., Nella V., Cyril H. 27 Přístav (369) 29 2031
25 127 241 N1 Duhovka 002 Gymnázium Duhovka Samuel A., Tomáš N., Valentina V., Lukáš P. 24 Kravín (897) 24 1935
26 130 204 N1 Nevym Základní škola Alfréd B., Eva K., Michal M., Štěpán F. 34 Ropná pl. (354) 28 1905
27 135 220 N1 Rychlé šípy ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Richard K., Ondřej N., Vojtěch K. 32 Přístav (574) 18 1858
28 145 223 N1 Páni ze Zámku Základní škola Litomyšl Michal V., Adam Š., Matěj P. 14 Univerzita (573) 21 1664
29 146 206 N1 Vagabundi Victoria School ZŠ a MŠ Yasin S., Josef Č., Vladimír H., Robin Š. 29 Ropná pl. (669) 18 1652
30 156 226 N1 Bojové helikoptéry Gymnázium Omská Karan S., Vojtěch S., Jaroslav Č. 21 Obch. dům (704) 26 1567
31 164 238 N1 GCHD 3 Gymnázium Christiana Dopplera Anna V., Jakub L., Marek S., Antonín K. 25 Obch. dům (336) 31 1502
32 166 243 N1 AnEvLýJa Arcibiskupské gymnázium Eva G., Rebeka J., Anna H., Jarmila S. 23 Ropná pl. (312) 25 1482
33 167 221 N1 Brandýsáci ZŠ Palachova Tereza L., Tobiáš K., Martin J., Alena F. 24 Kravín (451) 23 1473
34 168 213 N1 Hyeny ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí František Š., Vít Š., Jan Š., David R. 32 Kravín (502) 15 1465
35 181 228 N1 Gandalfové Základní škola Filip A., František D., Šimon J., Veronika T. 18 Obch. dům (512) 18 1305
36 185 229 N1 Ledžnds Victoria School ZŠ a MŠ Matyáš Č., Matyas F., Matyáš Č., Jan M. 25 Mlýn (301) 17 1262
37 186 248 N1 Šlechta ze Zámku Základní škola Litomyšl Pavla L., Tadeáš C., Šárka H. 24 Univerzita (305) 20 1254
38 193 222 N1 Masožrouti ZŠ Na Šutce Eliška H., Simona Š., Kristián K., Eduard K. 17 Radnice (330) 22 1215
39 199 244 N1 Rychlá rota ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Nikola B., Sofie L., Antonín F., Dominik K. 20 Univerzita (296) 20 1147
40 200 218 N1 Bílá nemoc ZŠ Karla Čapka, Praha Jakub Š., Danny G., David J., Lukáš K. 18 Obch. dům (328) 15 1139
41 201 202 N1 Žížaly Gymnázium Omská Vladislav C., Jan T., Daniel M., Tereza B. 18 Univerzita (281) 26 1112
42 203 209 N1 Ratiborci ZŠ Ratibořická Jakub K., Aleš N., Barbora Š., Lucie L. 21 Kravín (358) 19 1105
43 210 242 N1 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Praha Anita J., Dominika B., Hugo R., Jan T. 23 Ropná pl. (252) 22 1064
44 219 203 N1 Tropíci 2 Gymnázium Kadaň Sára K., Denisa E., Jana K., Jonáš M. 15 Ropná pl. (444) 14 979
45 226 245 N1 Brandýsáci 2 ZŠ Palachova Marek H., Kristián S., Zina J., Alice P. 20 Kravín (201) 17 862
46 231 230 N1 followers of BOG Sunny Canadian IS Adam P., Timur K., Šimon H., Jáchym N. 17 Rybník (163) 16 795
47 236 208 N1 Mladí a neklidní ZŠ Švehlova Jakub B., Lejla D., Chen Yu J., Chaokai Z. 15 Kravín (279) 15 733
48 241 236 N1 Hyeny 2 ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Ondřej Š., Jáchym K., Adam H. 11 Kravín (205) 13 544

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 1 317 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Michaela E., Matyáš S., David V., Josef K. 44 Ropná pl. (2400) 30 7304
2 4 316 Brno - GML J-elita Gymnázium Brno-Bystrc Anežka Z., Táňa B., Nela B., Štěpán S. 41 Továrna (2025) 30 5826
3 5 315 Brno - GML Plná množina Cyrilometodějské gymnázium Roman O., Šimon H., Vilém S., Kryštof H. 32 Ropná pl. (2499) 36 5712
4 10 306 Brno - GML Maso a Špenátek Gymnázium, Olomouc-Hejčín Michael A., Benjamín Evžen B., Jan K. 30 Ropná pl. (2295) 35 5274
5 13 303 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Adam M., Matěj K., Martin Š., Šimon M. 34 Ropná pl. (2184) 36 5176
6 16 326 Brno - GML GML Gymnázium Matyáše Lercha Šimon H., Stanislav Š., Gabriel Z., Johana Č. 42 Přístav (1778) 37 4739
7 26 319 Brno - GML Hej Gymnázium, Olomouc-Hejčín Nikola H., Tomáš H., Tereza O., Květa B. 27 Obch. dům (1864) 30 3923
8 33 308 Brno - GML BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Šimon P., Jakub V., Antonín H., Vilém D. 26 Továrna (985) 34 3707
9 43 304 Brno - GML "MMMMM" ZŠ Brno, Úvoz 55 Vojtěch M., Vojtěch P., Monika M., Martin M. 47 Obch. dům (792) 39 3415
10 65 313 Brno - GML MALM Gymnázium dr. A. Hrdličky Marek R., Anna J., Majda K., Lukáš K. 29 Ropná pl. (486) 35 2724
11 68 324 Brno - GML ZiŠp Biskupské gymnázium Brno Vojtěch L., Karolína K., Daniela Z. 28 Ropná pl. (1050) 28 2695
12 84 318 Brno - GML Zatím jenom C ZŠ Brno, Úvoz 55 Ella M., Sofie F., Michal B., Šimon Z. 22 Obch. dům (608) 32 2480
13 92 312 Brno - GML Telefrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Anežka B., Jakub J., Jakub K., Adam L. 38 Kravín (420) 31 2383
14 93 305 Brno - GML Vídeňka F Gymnázium Brno, Vídeňská Žofie H., Elen V., Kateřina S., Martin Š. 36 Obch. dům (752) 31 2360
15 96 309 Brno - GML Matici z LABU ZŠ Labyrinth Maxim B., Jakub Š., Adam K. 24 Obch. dům (720) 30 2275
16 104 321 Brno - GML V2T Gymnázium Brno – Řečkovice Vít O., Tomáš S., Václav Č. 23 Obch. dům (528) 28 2193
17 134 310 Brno - GML Laštůvky ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Veronika H., Kateřina M., Karolína U., Ondřej P. 20 Ropná pl. (849) 21 1882
18 137 302 Brno - GML Prázdná množina Cyrilometodějské gymnázium Eva M., Klára D., Markéta K., Markéta P. 28 Nádraží (247) 29 1846
19 182 320 Brno - GML Husovka 1 ZŠ Husova Mai N., Tychon K., Martin V., Adam J. 27 Přístav (283) 26 1286
20 183 307 Brno - GML Pavlovská ZŠ Brno, Pavlovská 16 Alena K., Anežka K., Tereza N., Tereza Š. 16 Univerzita (412) 23 1275
21 205 322 Brno - GML Labyrinth ZŠ Labyrinth Alex L., Prokop T., Cecílie P., Soňa B. 14 Továrna (390) 26 1086
22 206 325 Brno - GML Gymik Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Rostislav Č., Stanislav F., Kryštof G., Tomáš R. 18 Ropná pl. (510) 17 1081
23 211 301 Brno - GML Kolíčci Základní škola Šlapanice Karel K., Ema Z., Anežka V. 19 Radnice (276) 17 1062
24 230 311 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Tomáš K., František H., Vojtěch L., Jáchym V. 19 Ropná pl. (219) 14 799
25 240 323 Brno - GML Laštůvky B ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Lucie P., Adéla M., Johana S., Adam T. 12 Univerzita (125) 20 577
26 250 314 Brno - GML DAZEP Základní škola Šlapanice Chris P., Filip Z., Julie D. 11 Univerzita (43) 8 301

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 8 405 Brno - Jaroška Porgorožci Ostrava PORG Ostrava Anna Ella B., Dervan T., Viktor O., Martin M. 44 Obch. dům (2592) 19 5329
2 11 406 Brno - Jaroška tým rob Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Ondřej K., Daniel Z., Marek S. 30 Továrna (1885) 29 5234
3 47 412 Brno - Jaroška ZŠ ZaHRAda Tišnov ZŠ ZaHRAda Tišnov Anet N., Magdalena R., Matyáš Z., Martin K. 20 Obch. dům (904) 28 3182
4 48 401 Brno - Jaroška PVGŠ 1 Gymnázium Šlapanice Václav S., Adam N., Klaudie Z., Anna Z. 20 Obch. dům (912) 29 3174
5 53 408 Brno - Jaroška GKVR Gymnázium K. V. Raise a SOU Hromádková L., Češík Š., Holeček T., Lédl A. 31 Přístav (743) 28 3029
6 77 411 Brno - Jaroška Dacani Gymnázium Boskovice Robert S., Matyáš M., Jan B., Vojtěch G. 24 Ropná pl. (534) 33 2566
7 81 409 Brno - Jaroška FEŠÁCI Gymnázium Blansko Štěpán K., Denis E., Filip O., Petr D. 25 Ropná pl. (459) 31 2498
8 95 402 Brno - Jaroška KŮZLÁTKA Gymnázium Blansko Magdaléna Z., Pavla Š., Eliška P. 25 Univerzita (661) 29 2311
9 111 413 Brno - Jaroška SMSky ZŠ Novolíšeňská Brno Michal J., Ondřej S., Oliver S., Viktorie K. 26 Kravín (623) 22 2111
10 112 414 Brno - Jaroška Poslední Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Alex Christian F., Matouš M., Jan B., Patrik H. 26 Univerzita (553) 29 2109
11 139 403 Brno - Jaroška #DIV/0! ZŠ Hornická 7 Hlučín Filip T., Jakub B., Nicolas B., Lukáš F. 23 Obch. dům (528) 27 1778
12 154 407 Brno - Jaroška The Team ZŠ TGM Třebíč Petra S., Tereza S., Monika S., Lukáš L. 15 Obch. dům (488) 25 1589
13 158 416 Brno - Jaroška GKVR/2 Gymnázium K. V. Raise a SOU Bouška D., Mückstein K., Schreier M., Staněk M. 17 Obch. dům (424) 18 1553
14 191 415 Brno - Jaroška Býložravci ZŠ TGM Třebíč Mikuláš S., Vilém N., Tomáš J., Matyáš N. 12 Univerzita (556) 17 1237
15 222 404 Brno - Jaroška Tuška Gymnázium Boskovice Františka P., Nela T., Veronika P., Nikola T. 18 Univerzita (205) 21 928
16 239 410 Brno - Jaroška Prajzačky ZŠ Hornická 7 Hlučín Sofie B., Anna T., Kateřina P., Marie H. 14 Kravín (136) 19 584

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 14 502 Česká Lípa L - TEAM Gymnázium Česká Lípa Daniel P., Kryštof Š., Jiří U. 38 Kravín (2438) 31 4858
2 21 522 Česká Lípa Vajcák Gymnázium Teplice Václav P., Václav J., Jakub Š. 37 Ropná pl. (2319) 30 4233
3 35 508 Česká Lípa Brumíci Gymnázium Česká Lípa Matěj M., Matěj Š., Martin J., Daniel A. 34 Obch. dům (1296) 25 3628
4 42 501 Česká Lípa NKV Gymnázium Mnichovo Hradiště Barbora N., Nela P., Kateřina S., Veronika U. 38 Ropná pl. (1140) 30 3502
5 52 514 Česká Lípa GMH II Gymnázium Mnichovo Hradiště Kateřina J., Anežka L., Adam H. 22 Obch. dům (1320) 33 3053
6 60 509 Česká Lípa NulyVeJmenovateli Gymnázium Teplice Miroslav K., Rostislav P., Šárka K. 33 Kravín (1042) 27 2795
7 71 505 Česká Lípa Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Jindřich S., Vojtěch Č., Adam Č. 21 Ropná pl. (1554) 20 2662
8 90 512 Česká Lípa Kněžmostští zabyjáci ZŠ a MŠ Kněžmost Johanka P., Eliška V., Nikola P., Tereza P. 36 Ropná pl. (1155) 19 2411
9 94 521 Česká Lípa Lamáci Gymnázium Česká Lípa Vít V., Jakub Č., Michael P., Kryštof H. 28 Ropná pl. (912) 21 2320
10 102 503 Česká Lípa Braineři ZŠ Vratislavice nad Nisou Lucie L., Kamila Z., Jakub Š., Jan Č. 25 Ropná pl. (792) 20 2221
11 108 507 Česká Lípa Hovězí stejky ZŠ Sever, Česká Lípa Martin P., Sára S., Tsaschikher E. 12 Obch. dům (1744) 15 2120
12 126 517 Česká Lípa Iracionální mocnitelé Gymnázium Teplice Jan P., Karla V., Filip L., Karolína D. 20 Ropná pl. (747) 20 1942
13 136 504 Česká Lípa Kalkuláci Gymnázium Teplice Theo T., František L., Albert B. 32 Mlýn (481) 18 1847
14 142 511 Česká Lípa Trdelníčci Gymnázium Česká Lípa Lucie V., Veronika P., Veronika S. 27 Obch. dům (328) 22 1688
15 157 515 Česká Lípa Hašlerky Gymnázium Česká Lípa Amélie V., Rebeka V., Adéla K. 25 Ropná pl. (354) 25 1557
16 175 513 Česká Lípa TeplickáSekaná Gymnázium Teplice Lukáš R., Vojtěch K., Arina G., Josef M. 23 Ropná pl. (276) 19 1374
17 177 510 Česká Lípa Harém ZŠ Vratislavice nad Nisou Veronika P., Natálie Z., Matěj M., Barbora P. 20 Ropná pl. (429) 18 1350
18 184 519 Česká Lípa Zkusmeto ZŠ Vratislavice nad Nisou Barbora V., Ema P., Daniel D., Štěpán V. 15 Ropná pl. (360) 16 1271
19 187 518 Česká Lípa Rychlé šípy ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana B., Karina M., Sebastian P., Dmytro A. 22 Ropná pl. (348) 19 1251
20 228 506 Česká Lípa Bezejmenní matematici Gymnázium Mimoň Viet Tung N., Hoang Dang Khoi N., Jan P., Martin F. 10 Univerzita (505) 14 830
21 246 516 Česká Lípa IQ tykve Gymnázium Mimoň František H., Jiří H., Vojtěch C. 4 Elektrárna (320) 10 420
22 251 520 Česká Lípa Kněžmosťáci II ZŠ a MŠ Kněžmost Hana J., Annemarie N., Vilém M., Šimon Č. 9 Kravín (56) 10 278

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 39 609 Plzeň Malý ξ Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Filip H., Jan D., Lukáš H., Daniel O. 28 Ropná pl. (777) 36 3530
2 59 603 Plzeň Vegani Gymnázium Cheb Than Anh N., Žaneta F., Tobiáš K., Aneta S. 17 Ropná pl. (1290) 26 2808
3 66 615 Plzeň Krůsánci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Miriam Č., Barbora B., Ivan R., Jan T. 28 Ropná pl. (1023) 31 2711
4 87 601 Plzeň Gymnázium Sušice 1 Gymnázium Sušice Jan P., Berta B., Zuzana K., Ondřej K. 18 Obch. dům (1152) 22 2427
5 88 614 Plzeň Ultimátoři ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Pavel F., Eliška K., Daniel T., Šimon T. 27 Ropná pl. (810) 19 2427
6 97 611 Plzeň Salámisti Gymnázium Jaroslava Vrchlického Jan H., Karel P., Sebastian B., Valentin K. 22 Ropná pl. (1050) 31 2266
7 116 608 Plzeň Zetoristi Gymnázium Jaroslava Vrchlického Natálie M., Martin J., Matěj P., Barbora M. 20 Univerzita (739) 23 2043
8 119 610 Plzeň M na třetí Gymnázium Cheb Michal O., Martin S., Martin A. 23 Obch. dům (832) 22 2035
9 143 606 Plzeň JaroškyGP Gymnázium a SOŠ Podbořany Daniel P., Světlana Ž., Jaroslav D., Eliška G. 29 Obch. dům (576) 18 1678
10 151 612 Plzeň Destruxit Flos Masarykovo gymnázium Plzeň Lucie K., Tereza Č., Leonard M., Antonín M. 20 Univerzita (367) 29 1625
11 173 602 Plzeň Ne Gymnázium Jaroslava Vrchlického Michal H., Tomáš K., Dagmar Ř., Antonín H. 19 Univerzita (534) 29 1384
12 180 605 Plzeň D.A.M. ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina David Č., Max H., Anna B. 21 Kravín (358) 26 1309
13 198 607 Plzeň Lovci čísel ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Nikola B., Soňa D., Šimon L., Albert Š. 23 Univerzita (198) 23 1165
14 216 604 Plzeň FADA Masarykovo gymnázium Plzeň Anna U., Adéla K., Dominik K., František N. 19 Ropná pl. (459) 22 1018
15 227 613 Plzeň B.E.K. ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina Eliška Š., Kryštof K., Barbora H. 14 Ropná pl. (222) 15 832

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 56 711 Děčín Slon Jáchym 2 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Marek P., Adéla Z., Kryštof J., Antonín L. 29 Ropná pl. (960) 24 2910
2 64 705 Děčín Slon Jáchym 1 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Kryštof R., Ivona F., Jakub R., Richard Š. 34 Ropná pl. (756) 34 2727
3 80 708 Děčín Vepřovka Gymnázium Děčín Petr Z., Matyáš K., Vít B., Jan S. 29 Ropná pl. (1020) 27 2518
4 83 712 Děčín Ještěrka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Štěpán H., Vojtěch M., Anežka Š., Alex L. 29 Ropná pl. (513) 23 2488
5 118 706 Děčín EliTým ZŠ E. Krásnohorské Vojtěch Adam H., Vítek Š., Dính Dúc Anh L., Ondřej M. 16 Obch. dům (608) 22 2037
6 140 701 Děčín Steak Gymnázium Děčín Kateřina Z., Viktorie D., Alžběta P., Jakub V. 12 Ropná pl. (399) 26 1755
7 188 713 Děčín π ZŠ E. Krásnohorské Helena S., Kristýna P., Tomáš K. 20 Ropná pl. (372) 16 1250
8 194 702 Děčín Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Zuzana K., Veronika P., Eliška S., Maxim F. 20 Ropná pl. (237) 26 1212
9 212 703 Děčín NaStránci Základní škola Děčín VI Zuzana S., Tadeáš K., Ema B., Vojtěch K. 13 Univerzita (493) 20 1039
10 215 704 Děčín Šachisté ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Jan B., Matěj Č., Jáchym F. 16 Radnice (222) 24 1018
11 225 707 Děčín Koblížci Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Alena B., Václav V., Jan H., Ema K. 16 Radnice (168) 17 885
12 245 709 Děčín The Powerpuff Girls Základní škola Děčín VI Anna K., Kristýna N., Alena K., Anna H. 12 Radnice (90) 17 428
13 248 714 Děčín Hlubočka ZŠ Ústí nad Labem Hluboká Tadeáš H., Julie M., Magdaléna P., Tobiáš F. 11 Rybník (128) 10 361
14 252 710 Děčín Vrchličák ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Veronika P., Veronika S., Filip K., Matyáš M. 8 Pole (77) 12 224

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 3 803 Písek Mamka spí Základní škola Dukelská Filip K., Marika K., Karel Matěj S., Daniel O. 36 Obch. dům (2744) 33 6427
2 38 807 Písek DOFRANI Gymnázium Písek Marek D., Jakub F., Michal N. 27 Továrna (1800) 30 3603
3 72 801 Písek Masox Gymnázium Pierra de Coubertina Barbora S., Jan V., Jakub S., Kristýna Č. 25 Obch. dům (816) 28 2648
4 73 813 Písek Telecí Gymnázium Jírovcova Tomáš K., Jáchym Ř., Vojtěch T. 21 Obch. dům (1104) 28 2624
5 74 806 Písek Kuřecí nářez Gymnázium Jírovcova Matěj B., Matěj M., Filip R. 39 Univerzita (424) 30 2613
6 109 804 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Lukáš C., Jiří K., Max Z., Jan Č. 28 Ropná pl. (537) 24 2116
7 147 811 Písek Chyšky A Základní škola Chyšky Jan K., Tereza Š., Hana O. 25 Ropná pl. (975) 20 1649
8 148 815 Písek Rosomáci ZŠ Svobodná Písek Petr N., Martin P., Jan M., Vojtěch H. 28 Ropná pl. (402) 20 1648
9 159 802 Písek Rysové ze Šumavy VSG Vimperk Vincent J., Lukáš A., Adam P., Barbora M. 19 Univerzita (363) 29 1550
10 161 809 Písek Krtek obojživel Gymnázium Pierra de Coubertina Edita M., Anna J., Nikola B., Zuzana S. 14 Univerzita (685) 27 1537
11 197 808 Písek Fantomasovi ZŠ Svobodná Písek Jáchym K., Šimon L., Ondřej M. 19 Kravín (359) 19 1175
12 209 805 Písek Šobrováci ZŠ T. Šobra a MŠ Písek Šarlota I., David H., František O., Ladislav K. 12 Univerzita (691) 16 1066
13 213 812 Písek Hovězí zadní bok Základní škola Strmilov Marie S., Vendula Š., Daniel M., Tereza D. 14 Obch. dům (320) 22 1038
14 237 814 Písek VOČERÁPRO Gymnázium Písek Voráček F., Čechal D., Rádr A., Procházka V. 13 Obch. dům (256) 16 730
15 238 810 Písek Chytré Záškolačky Základní škola Dukelská Lucie K., Denisa K., Veronika H., Beáta B. 15 Obch. dům (152) 17 679

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet budov Nejlepší budova Vyřešené příklady Body celkem
1 29 906 Litoměřice MasíčkoGJJ2 GJJ Litoměřice Ela H., Matyáš B., Matouš T., Natálie Š. 20 Obch. dům (2304) 20 3889
2 57 907 Litoměřice PACHOLÍCI ZŠ U Stadionu LT Filip M., Štěpán M., Miroslav S., Lukáš B. 25 Ropná pl. (1359) 29 2903
3 62 910 Litoměřice MasíčkoGJJ3 GJJ Litoměřice Tomáš V., Filip V., Lukáš V., Nikolaj G. 19 Obch. dům (848) 26 2786
4 70 912 Litoměřice Legendy z Brandýsa Gymnázium J. S. Machara Martin B., Jakub Z., Marek Š. 23 Univerzita (989) 30 2671
5 82 903 Litoměřice MasíčkoGJJ GJJ Litoměřice Jan L., Jan Š., Pavel Z., Vladimír F. 28 Ropná pl. (585) 29 2497
6 114 911 Litoměřice ODMOCNINA ZE 3 ZŠ U Stadionu LT Patrik M., Radim K., Tomáš K. 20 Ropná pl. (1344) 19 2086
7 123 902 Litoměřice Žabokára Gymnázium J. S. Machara Daniel K., Jan R., Matěj B., Jan V. 31 Ropná pl. (669) 24 1990
8 124 901 Litoměřice 3,14XR2 ZŠ U Stadionu LT Arnošt K., Vanda K., Adam R., Katka P. 24 Ropná pl. (777) 25 1966
9 170 904 Litoměřice EŠTĚŽETAK ZŠ U Stadionu LT Antonín V., Filip J., Karolína K., Lukáš P. 13 Univerzita (715) 22 1446
10 172 908 Litoměřice Chleba Gymnázium J. S. Machara Beáta Č., Karolína N., Julie Š., Laura C. 22 Univerzita (374) 23 1389
11 190 905 Litoměřice AQABELY ZŠ U Stadionu LT Veronika B., Veronika K., Anna J. 21 Ropná pl. (210) 21 1248
12 214 909 Litoměřice TO DÁME ZŠ U Stadionu LT Filip K., Ondřej H., Petr V., Jan H. 13 Univerzita (519) 19 1034

Příklady
Pravidla
Herní plán
Přehled budov
Organizační pokyny