MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

Bylo to MaSo!

Jarní MaSo se konalo, ve středu 11. května 2022 na několika místech České republiky, konkrétně v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Písku a v České Lípě.

Absolutním vítězem se stal tým Matematičtí mágové z Gymnázia Špitálská. Moc gratulujeme!

Podrobné výsledky naleznete na samostatné stránce.

Pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 120 MS – S9 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Matěj P., Michael J., Ben D., Patrik C. 16 41 149 440 712
2 324 Brno - GML MáRa Jo Gymnázium Matyáše Lercha Martin M., Radan Č., Jonáš P. 14 33 138 400 637
3 160 MS – S4 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Filip S., Eliška D., Kristina H., David S. 21 40 156 304 580
4 152 MS – S4 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy Jáchym B., Jan P., Mykhailo D. 14 38 124 312 550
5 115 MS – S9 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Anna M., Richard K., Jonáš E., Lukáš N. 14 33 119 312 530
6 165 MS – S3 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Simon P., Šimon V., Vojtěch V., Jan W. 18 37 142 276 529
7 178 MS – S3 Mágové matematičtí 2 Gymnázium, Špitálská Adam Z., Lucie O., Ondřej Š., Martin Š. 19 37 116 288 515
8 121 MS – S9 Masožrouti ZŠ Šutka Miroslav M., Ilja N., Vojtěch M., Kristián K. 15 31 128 292 513
9 138 MS – S5 Smyčka Gymnázium Kladno Melisa Y., Gabriela K., Ondřej Š., Marie K. 15 33 125 280 504
10 235 Karlov – M1 GChD 3 Gymnázium Christiana Dopplera Petr S., Viktor D., Lukáš A. 18 35 122 272 499
11 401 Česká Lípa Ultimátum Gymnázium Česká Lípa Filip S., Pavel P., Lukáš Kryštof F. 14 33 124 276 499
12 701 Písek Mamka spí Základní škola Dukelská Filip K., Karel Matěj S., Marika K., Lukáš P. 19 36 136 252 496
13 817 Brno - Jaroška Fešáci Gymnázium Blansko Matěj K., Denis E., Jan R., Štěpán K. 14 34 130 264 496
14 237 Karlov – M1 PORG Libeň II Gymnázium PORG Antonín D., Ondřej M., Maxim F., Martin M. 25 39 141 236 494
15 503 Plzeň Miki1 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Jan N., Karel A., Petr M., Ivan R. 18 35 132 252 489
16 145 MS – S5 GChD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Jindřich H., Jan T., Marek D., Jakub L. 29 41 124 238 485
17 204 Karlov – M1 GO 1 Gymnázium Opatov Lukáš K., Lukáš K., Adam D., David L. 18 36 116 256 480
18 415 Česká Lípa Čitatelé Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Marešová E., Novosád V., Harazinová Z. 16 38 139 224 477
19 101 MS – S9 Kepleráci Gymnázium Jana Keplera Helena M., Otakar J., David K., Viola F. 22 38 132 230 476
20 302 Brno - GML 3HIL Gymnázium, Olomouc-Hejčín Nikolas P., Vojtěch K., Václav H. 15 37 128 236 475
21 814 Brno - Jaroška Sigma Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Jiří P., Albert B., Jan Š. 16 34 123 250 475
22 301 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Michal P., Matyáš S., Jan P., Matěj K. 13 33 122 248 469
23 116 MS – S9 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Radim J., Vít P., Jáchym J., Jáchym U. 20 36 121 236 465
24 134 MS – S5 Červenáčci ZŠ a MŠ Červený vrch Matyáš P., Viktor Š., Matěj L., Vít R. 18 33 122 240 461
25 221 Karlov – M1 FXko1 Gymnázium F. X. Šaldy Adam P., Vojtěch J., Štěpán R., Jakub J. 19 36 116 232 456
26 316 Brno - GML 3,1415926535897932384626433 Biskupské gymnázium Brno Elen T., Ema K., Filip M. 30 37 136 206 453
27 149 MS – S4 OG one OPEN GATE Jan Pavel Š., Lukáš M., Elen P., Klára D. 17 35 128 218 451
28 225 Karlov – M1 Masáci Gymnázium Opatov Patrik H., Filip F., Anna K., David T. 14 31 110 248 451
29 238 Karlov – M1 Švehlovka ZŠ Švehlova Erik J., Jan H., Jakub B., Jan C. 16 33 112 232 443
30 306 Brno - GML Greenhorns Gymnázium Brno – Řečkovice Jiří R., Daniel Ř., Ondřej K. 18 35 129 208 442
31 207 Karlov – M1 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Veronika M., Tomáš M., Jiří R., Anna H. 22 38 128 198 440
32 310 Brno - GML QL Gymnázium, Olomouc-Hejčín Michael A., Benjamín Evžen B., Jan K., Nikola H. 14 32 111 232 439
33 408 Česká Lípa Vraťáci ZŠ Vratislavice nad Nisou Alena M., Barbora P., Jakub V., Jakub Š. 14 28 114 240 438
34 114 MS – S9 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s. Kristián Č., Lukáš H., Matěj C., Petr K. 15 33 121 216 436
35 214 Karlov – M1 štěkanátky ZŠ Mendelova 550, Praha Šimon E., Jonáš B., Radek C. 14 30 118 228 436
36 811 Brno - Jaroška MAT ZŠ Novolíšeňská Brno Tomáš J., Matěj S., Anika A. 15 32 115 224 435
37 704 Písek Kříž a kolo Základní škola Dukelská Jindřich S., Marek S., Mikuláš S. 18 32 111 228 435
38 140 MS – S5 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Emily L., Tobiáš M., Klára K., Kryštof D. 16 31 105 232 430
39 513 Plzeň Miki2 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Tomáš L., Michal Č., Vít G., Jan S. 11 28 98 248 430
40 177 MS – S3 Duchové Mensa gymnázium, o.p.s. Matěj S., Filip C., Václav B., Adam D. 24 38 120 194 428
41 155 MS – S4 Kavalíři 1 Gymnázium Nad Kavalírkou Ondřej V., Jáchym Ř., Artěm R. 13 30 114 220 424
42 405 Česká Lípa GMH II Gymnázium Mnichovo Hradiště Veronika S., Nela P., Kateřina S., Veronika U. 18 34 113 208 423
43 703 Písek NOFRANIDO Gymnázium Písek Jan N., Jakub F., Michal N., Marek D. 15 31 122 208 423
44 139 MS – S5 Š3M Gymnázium J. Seiferta Šimon P., Michal K., Matěj Josef T., Mikuláš N. 16 27 104 236 421
45 810 Brno - Jaroška SeLuDa ZŠ Petra Bezruče Třinec Lucie C., Sebastian P., Daniel H. 14 32 122 200 418
46 172 MS – S3 ()Tuální chápani Gymnázium Jana Keplera Vojtěch Č., Ondřej B., Kamilo T., Lukáš K. 16 37 128 176 415
47 215 Karlov – M1 PORG Libeň I Gymnázium PORG Veronika M., Samuel P., Luisa T., Samuel L. 22 34 115 198 415
48 129 MS – S5 Super tým Gymnázium Na Vítězné pláni Jakub B., Adam K., Jakub K., Lukáš R. 14 33 122 192 413
49 816 Brno - Jaroška Mandelinka bramborová Gymnázium Boskovice Metoděj Ž., Vojtěch P., Martin S., Jan B. 14 32 116 200 412
50 402 Česká Lípa Žabanti Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Norika N., Zuzana K., Jan B., Karolína K. 25 35 121 184 410
51 158 MS – S4 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Tomáš T., Tadeáš B., Jakub T., Matyáš H. 17 32 133 180 409
52 184 MS – S3 Duhovka 002 Gymnázium Duhovka Beáta K., Bára Z., Eva B., Marlena Š. 12 31 116 200 409
53 203 Karlov – M1 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Jan N., Anna K., Veronika N. 17 34 117 188 407
54 507 Plzeň Kluci ze SA Masarykovo gymnázium Plzeň Lukáš K., Michal K., Antonín M., Leonard M. 17 31 125 188 406
55 319 Brno - GML Logik Gymnázium, Olomouc-Hejčín Josef P., Anežka P., Marek B. 26 33 95 210 404
56 142 MS – S5 Kolíňáci Gymnázium Andrea H., Alena G., Emma S., Vít M. 11 28 94 224 402
57 242 Karlov – M1 FXko2 Gymnázium F. X. Šaldy Filip Č., Ondřej M., Michal N., Ester P. 18 35 128 168 401
58 714 Písek ZAKAPHU Gymnázium Písek Matěj Z., Milan K., Nguyen H. 17 30 110 200 400
59 209 Karlov – M1 Zázraky Přírody 1 Gymnázium Slaný Václav S., Richard A., František C., Jan T. 13 30 110 200 400
60 807 Brno - Jaroška Aaloo Gymnázium K. V. Raise a SOU Nikola M., Adam Z., Lenka H., Tomáš H. 16 33 118 180 397
61 308 Brno - GML alfabetagama Cyrilometodějské gymnázium Anna H., Roman O., Šimon H., Markéta K. 16 33 101 196 396
62 506 Plzeň Jíťáci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Filip H., Jan D., Jáchym B., Ondřej F. 23 35 120 170 395
63 146 MS – S5 Ursprüngliches Mannschaft Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Daniel Radovan O., Michal G., Petr K., Martin V. 17 35 138 148 391
64 307 Brno - GML Gymik 4.0 Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Miloslav F., Tomáš K., Mikuláš N. 19 32 102 192 390
65 245 Karlov – M1 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Malvína B., Alena H., Ludmila L., Martin P. 17 31 106 190 389
66 610 Č. Budějovice GJVJ super Gymnázium J. V. Jirsíka Václav Z., Markéta K., Matouš V., Adéla K. 21 35 127 156 388
67 123 MS – S9 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Marie Z., Vít C., Kateřina F., Martin P. 19 31 110 184 387
68 112 MS – S9 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Ondřej Š., Ilja B., Matěj M., Erik S. 31 38 114 156 384
69 176 MS – S3 Sovy Gymnázium Kladno Sára D., Kryštof Š., Kristian W., Jiří S. 16 28 87 212 383
70 510 Plzeň Salámi(sti) Gymnázium Jaroslava Vrchlického Huy Hoang V., Michal H., Karel P., Tomáš K. 17 31 97 192 382
71 227 Karlov – M1 Vier Fleischpflanzerln Arcibiskupské gymnázium Martin K., Matěj K., Karel K., Taťána P. 19 33 106 176 381
72 185 MS – S3 T 34-xD Gymnázium Ústavní, Praha Lukáš J., Jakub P., Tomáš S., Martin S. 18 32 113 170 379
73 153 MS – S4 GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Markéta C., Johana Š., Adam Č., Kryštof K. 22 34 124 152 378
74 606 Č. Budějovice Masová směs Gymnázium Pierra de Coubertina Dana M., Kristýna K., Jakub S., Jan V. 16 32 118 164 378
75 409 Česká Lípa L - TEAM Gymnázium Česká Lípa Jiří U., Simeon G., Kryštof Š., Daniel P. 17 33 118 160 377
76 806 Brno - Jaroška Kasebrot mit Apfelstrudel Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Daniel Z., Marek S., Ondřej K., Josef G. 14 32 119 162 377
77 608 Č. Budějovice Hvězdný tým Gymnázium Česká Andrea V., Zuzana V., Matěj K., Jakub K. 13 29 114 176 377
78 706 Písek KBR Základní škola Dukelská Richard P., Barbora H., Kryštof B. 22 36 124 144 376
79 305 Brno - GML Telegrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Jakub J., Jakub K., Anežka B., Adam L. 18 29 101 188 376
80 317 Brno - GML Sirotci 3 ZŠ Sirotkova Šimon T., Vojtěch F., Jindřich M., Šimon M. 24 35 101 168 374
81 133 MS – S5 Šťabajzny Lauderovy školy Marta Š., Veronika K., Hanka Š. 19 31 109 172 374
82 413 Česká Lípa Jahody Gymnázium Česká Lípa Veronika P., Veronika S., Adéla K., Amélie V. 16 34 112 156 370
83 119 MS – S9 DG Kralupy Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dan M., Jan P., Filip J., Aleš K. 12 30 98 180 368
84 309 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Michaela E., Miroslav Š., Prokop Š., Tomáš H. 15 29 101 180 368
85 169 MS – S3 ZŠ Generála Františka Fajtla DFC ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Tomáš S., Dominik K., Ondřej N., Marek M. 14 29 116 164 367
86 103 MS – S9 DeBuBaNgo ZŠ a MŠ Dolní Břežany Colin D., Theodor H., Jakub B., Anh Thu N. 14 30 111 164 365
87 613 Č. Budějovice Lichbánve Gymnázium Pierra de Coubertina Barbora S., Nikola B., Anna J., Vojtěch V. 15 29 112 164 363
88 124 MS – S9 Alfík D Gymnázium Jana Palacha David B., Kryštof H., Filip Š., Alžběta H. 20 31 103 164 360
89 131 MS – S5 Reichmannovci Sunny Canadian IS Radim B., Monty M., Erik C., Dušan Z. 27 30 97 172 359
90 125 MS – S5 Matějská Písnická Gymnázium Písnická Matěj T., Matěj L., Jakub H., Matěj T. 20 29 85 184 356
91 135 MS – S5 ELLIPSIS Gymnázium Joachima Barranda Adam V., Cyril Š., Václav G. 15 33 116 140 355
92 243 Karlov – M1 Řezník Gymnázium Nad Štolou Daniel K., Klára Š., Tomáš V. 19 31 100 162 355
93 143 MS – S5 GYKAS X Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš P., Anežka N., Kryštof M., Bambas P. 22 32 124 132 352
94 151 MS – S4 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Adéla V., Tereza K., Karel K., Marie V. 16 31 117 142 352
95 126 MS – S5 GJ Gymnázium Dominik N., Dorota P., Lenka K., Markéta H. 19 32 111 144 351
96 707 Písek ZUVENHONO Gymnázium Písek Adam Z., Adam V., Nho Minh Duc N., Filip N. 15 31 114 144 351
97 603 Č. Budějovice Tři čuníci Gymnázium Česká Radek B., Ondřej P., Alžběta B. 20 33 107 144 350
98 233 Karlov – M1 NAIVNÍ GÉNIOVÉ Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Kristian V., Samuel K., Jakub M. 13 28 101 164 349
99 325 Brno - GML epsílon Cyrilometodějské gymnázium Matěj L., Ondřej Š., Eva M., Adam D. 12 29 100 160 347
100 230 Karlov – M1 Goofy Goobers GEVO Sázavská Kryštof S., David Daniel Š., Julie E. 17 27 100 166 347
101 180 MS – S3 Osmáci ZŠ a MŠ Červený vrch Patrik S., Jáchym Š., Albert H., Bibiana L. 15 28 93 168 345
102 702 Písek Benešovka 1 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Ondřej B., Jonáš H., Michal H., Šimon Š. 21 30 100 154 344
103 321 Brno - GML BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Jakub V., Kryštof L., Vilém D., Antonín H. 15 29 93 164 344
104 505 Plzeň Svíčková Gymnázium Jaroslava Vrchlického Veronika Č., Michal H., Dagmar Ř., Andrea V. 13 25 92 176 343
105 802 Brno - Jaroška Herčanda ZŠ Brno Královo pole Lota N., Jan R., Jakub S., Jindřich A. 15 29 110 144 341
106 174 MS – S3 MGJJ GJJ Litoměřice Daniel A., Vladimír F., Jan Š., Jan L. 15 30 94 154 338
107 818 Brno - Jaroška KoSiZrZe Gymnázium Šlapanice Klaudie Z., Justýna S., Anna Z., Jan K. 15 29 99 152 338
108 412 Česká Lípa GMG III Gymnázium Mnichovo Hradiště Anežka L., Kateřina J., Pavel H., Adam H. 20 31 96 148 337
109 803 Brno - Jaroška Gymbos 01 Gymnázium Boskovice Klára D., Beáta S., Vít V., Samuel S. 12 27 100 156 337
110 222 Karlov – M1 hlavyVohni ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Dan H., Marek M., Lukáš Ž., Matouš P. 11 25 100 160 335
111 175 MS – S3 Bulíčci Gymnázium Kadaň Pavlína B., Vít J., Štěpán H., Šimon Ř. 17 29 97 150 334
112 183 MS – S3 GČB 2 Gymnázium Český Brod Daniel T., Michal K., Jan H., František P. 9 21 82 188 333
113 179 MS – S3 DG Kralupy 2 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Adam W., Filip K., Jirka J., Jan K. 18 31 95 142 330
114 410 Česká Lípa Avogadrova kounstanta Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Jana V., Kateřina S., Lucie K. 14 27 103 144 328
115 173 MS – S3 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Petr V., Magdaléna Š., Tomáš T., Johana P. 18 30 107 128 325
116 403 Česká Lípa Řezníci ZŠ a MŠ Kněžmost Lukáš V., Antonín P., Vítek M. 17 32 120 108 324
117 502 Plzeň M na čtvrtou Gymnázium Cheb Martin A., Martin S., Michal O., Marek N. 19 29 95 142 324
118 162 MS – S4 Extra super tým Gymnázium Na Vítězné pláni William Paul P., Šimon K., Jan B., Erika N. 18 29 101 136 324
119 159 MS – S4 VAř Základní škola Hostivař Nela T., Nario F., Jakub Z., Richard Š. 15 29 107 130 324
120 217 Karlov – M1 Planina ZŠ Na Planině Jakub U., Ignác K., Dobrá H., Antonín S. 11 24 92 160 324
121 808 Brno - Jaroška Pastafariáni Gymnázium Blansko Nikol G., Eliška P., Pavla Š., Magdaléna Z. 16 31 104 126 323
122 414 Česká Lípa 352e41 Gymnázium Teplice Petr Z., Michal K., Miroslav S. 25 30 85 148 323
123 612 Č. Budějovice T1 Gymnázium Česká Jiří K., Vojtěch K., Patrik T., Filip T. 12 30 102 124 316
124 102 MS – S9 Duhovka 001 Gymnázium Duhovka Daniel S., Jakub K., Samuel A., Ondřej F. 13 28 92 140 316
125 122 MS – S9 STARS Gymnázium Budějovická Michal S., Šimon H., Petr T., Junning W. 28 33 89 124 312
126 171 MS – S3 Jiřák ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Tadeáš H., Jonáš H., Václav H., Bořislav H. 17 31 93 120 306
127 118 MS – S9 Masíčka GJJ Litoměřice Ema K., Matouš T., Natálie Š., Lukáš V. 15 30 90 126 306
128 127 MS – S5 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Dan A., David V., Klára Š., Kateřina H. 15 28 84 138 306
129 614 Č. Budějovice MaSochisti Gymnázium J. V. Jirsíka Hermína O., Václav Z., Marie Š., Jáchym R. 20 30 91 124 305
130 166 MS – S3 Kalkulátoři Základní škola Písnická Antonín Š., Michal K., Oliver P., Václav Č. 14 28 101 120 305
131 709 Písek Fantomasovi ZŠ Svobodná Písek Jáchym K., Jan R., Šimon L., Vilém K. 12 25 98 132 305
132 181 MS – S3 MASA Gymnázium J. Seiferta Arzen H., Anna M., Sofie T., Matěj Š. 18 30 101 112 303
133 228 Karlov – M1 ZŠ Pod Marjánkou Martin E., Tomáš R., David V., Michael H. 14 24 77 152 301
134 234 Karlov – M1 Táborská Y FZŠ Táborská Michal N., Jiří U., Háta A., Anna P. 12 24 96 132 300
135 231 Karlov – M1 Zázraky Přírody 2 Gymnázium Slaný Petr K., Eliška B., Sofie H., Markéta P. 13 29 93 116 296
136 137 MS – S5 THE BEST TEAM Gymnázium Budějovická Bára P., Dominika L., Vojtěch K., Julie S. 21 29 90 118 295
137 509 Plzeň Miki3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Adéla N., Nela L., Veronika V., Barbora B. 22 31 95 106 294
138 130 MS – S5 HOSTi Základní škola Hostivař Veronika D., Adam P., Justýna V., Pavel R. 13 28 98 112 294
139 804 Brno - Jaroška Řezníci z Masaryčky ZŠ TGM Třebíč Matouš D., Tomáš S., Mikuláš V. 16 30 99 104 293
140 229 Karlov – M1 Mikuláci Základní škola Anna K., Kateřina N., Julie P., Matěj L. 17 26 87 128 293
141 607 Č. Budějovice PinkPanthers Gymnázium Jírovcova Vojtěch Š., Jáchym Š., Matyáš R. 13 24 81 140 293
142 136 MS – S5 ZŠ Světice ZŠ Světice Ondřej H., Radim V., Matěj N., Zdeněk Ď. 18 29 96 106 289
143 315 Brno - GML omega Cyrilometodějské gymnázium Antonín T., Štěpán Š., Magdalena P., Klára D. 24 35 100 82 287
144 117 MS – S9 Trojhrani Gymnázium Vladimír S., Jakub A., Daniel K. 28 33 91 96 286
145 236 Karlov – M1 KaMaŠaF ZŠ Mendelova 550, Praha Štěpán V., Matouš B., Filip Z., Karolína T. 15 26 88 116 282
146 154 MS – S4 Kolíňáci 2 Gymnázium David H., Natálie C., Amálie V., Ellen H. 20 30 93 98 281
147 320 Brno - GML MIVEALFI Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Milan K., Veronika K., Alena H., Filip H. 21 26 71 132 281
148 601 Č. Budějovice Nečeda je borec Základní škola Strmilov Marie S., Tereza P., Vendula Š., Luong Ngoc Ha N. 12 26 87 116 281
149 705 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Vít N., Kateřina Z., Lukáš C., Hana O. 14 30 102 88 280
150 240 Karlov – M1 MaSox Základní škola Alfréd B., Ondřej K., Eva K., Martin M. 16 24 81 116 269
151 322 Brno - GML Salám Základní škola Šlapanice Milan M., Matěj P., Filip P. 14 21 74 132 269
152 150 MS – S4 Kateřinky ZŠ Ke Kateřinkám Klára N., Jan K., Alice K., Adam L. 13 26 80 110 268
153 161 MS – S4 GYKAS Y Gymnázium Karla Sladkovského Jiří V., Antonín S., Lukáš R., Ondřej B. 17 26 75 114 267
154 220 Karlov – M1 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Radek Š., Matyáš Z., Ema Š., Jáchym T. 13 25 91 100 266
155 303 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Tadeáš L., Štěpán Š., Vojtěch L., Jáchym V. 11 23 84 112 265
156 157 MS – S4 KUMATO Gymnázium Joachima Barranda Antonín N., Jakub T., Maxim S. 15 29 97 80 264
157 244 Karlov – M1 Květinka ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Natálie F., Michal V., František Š., Jan Š. 17 28 96 82 262
158 515 Plzeň Noname Gymnázium Jaroslava Vrchlického Štěpán S., Matěj S., Martin J., Jáchym T. 14 24 86 104 262
159 128 MS – S5 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická David B., Vojtěch J., Barbora S., Vanda V. 24 28 69 108 261
160 813 Brno - Jaroška Pythagorejci ZŠ TGM Třebíč Tereza S., Petra S., Lukáš L., Matěj H. 20 24 80 106 258
161 239 Karlov – M1 Šťouchané brambory Gymnázium Broumov Tereza S., Tereza B., Adam E., Hana B. 17 27 95 80 256
162 201 Karlov – M1 Kings of Zámecká Základní škola Litomyšl Adam Š., Matěj P., Matěj P., Michal V. 11 22 76 112 254
163 313 Brno - GML Vegetariáni Gymnázium Brno – Řečkovice Julie S., Petr M., Ema K., Běta K. 21 33 82 70 251
164 105 MS – S9 Mlaskavci Základní škola Písnická Tabita T., Janis P., Jan Z., Šimon P. 14 23 85 96 250
165 109 MS – S9 Totoráci Gymnázium Kadaň Radomír B., Kristýna B., Radvana B., Zuzana K. 16 25 86 86 247
166 504 Plzeň Klucí ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Tobiáš V., Václav K., Daniel T., Jakub S. 16 24 70 100 242
167 132 MS – S5 Absolutně Random ZŠ Ratibořická David J., Eliška V., Markéta Š., Lucie P. 20 28 87 70 241
168 168 MS – S3 Tři Amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Annemarie K., Alexandera G., Julie Ž. 16 23 63 108 240
169 206 Karlov – M1 DINO High school 1 DINO gymnázium Artemij M., Šimon H., Zdeněk J., Ondřej Z. 12 22 83 90 239
170 406 Česká Lípa TDDOPUD Gymnázium Teplice Kvapilová A., Zemanová Š., Buriánek J. 13 24 66 100 238
171 311 Brno - GML Srdcaři Základní škola Šlapanice Lukáš K., Jakub R., Jan V. 15 24 85 80 237
172 141 MS – S5 Zbytek Základní škola Lukáš M., Jiří F., Matěj G., Kryštof B. 12 22 65 98 229
173 501 Plzeň Destruxit flos Masarykovo gymnázium Plzeň Tereza Č., Lucie K., Huong Ly V., Karolína V. 21 26 76 74 228
174 512 Plzeň EDAA Masarykovo gymnázium Plzeň Ema L., Dominik K., Anna U., Adéla K. 15 25 90 62 227
175 113 MS – S9 GČB Gymnázium Český Brod Lukáš P., Filip D., Veronika M., Ondřej P. 24 27 89 56 226
176 218 Karlov – M1 Vegetariáni Gymnázium Broumov Václav Š., Martin H., Petr J., Marcela D. 10 21 75 88 226
177 323 Brno - GML nechtěli mi říct ZŠ Karla Pokorného Marek H., Jan Š., Julie S., Ondřej K. 10 20 70 96 226
178 202 Karlov – M1 Gama ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Dominik K., Daniel L., Tereza Š., Sára V. 19 26 73 72 223
179 514 Plzeň MAKAK ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina David Č., Michal H., Max H., Kryštof K. 19 24 70 80 222
180 156 MS – S4 Sunnyztracenci Sunny Canadian IS Timur K., Kevin D., Tomáš B., Tomáš B. 19 24 75 74 221
181 404 Česká Lípa Vrchličák ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Jan B., Matěj Č., Jáchym F., Bobeš R. 20 26 86 56 220
182 208 Karlov – M1 Druzí ZŠ Pod Marjánkou Anna B., Filip Č., Martin C., Magdalena H. 13 21 85 66 214
183 508 Plzeň Divoká káčátka na pekáči Gymnázium Cheb Štěpán N., Mikuláš Z., Hoang Anh Quan L., Ellen N. 17 28 83 46 213
184 801 Brno - Jaroška Osmáci plus jedna ZŠ Svitavy, nám. Míru 73 Vojtěch M., Iveta P., Nguyen T. 20 30 69 52 211
185 212 Karlov – M1 GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Michael K., František K., Jan B., Lukáš S. 13 26 97 36 211
186 104 MS – S9 ABC ZŠ E. Krásnohorské Oliver A., Do Khoa B., Anežka Č. 13 25 64 72 211
187 148 MS – S5 Klacky ZŠ a MŠ Dolní Břežany Michal F., Jan P., Adéla K., Vojtěch J. 17 23 78 64 211
188 110 MS – S9 ČECHTICE 1 Základní škola Jan Š., Martina S., Marie N., Jan S. 15 24 81 54 207
189 213 Karlov – M1 Táborská X FZŠ Táborská František B., Denisa D., Amálie R., Kateřina K. 11 22 65 76 207
190 604 Č. Budějovice Šmoulové Gymnázium J. V. Jirsíka Nela S., Neli N., Nicol M., Lucie R. 22 23 63 72 204
191 815 Brno - Jaroška Bbloo Gymnázium K. V. Raise a SOU Daniel H., Adriana S., Šimon Č., Adam L. 10 22 70 68 204
192 411 Česká Lípa Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Barbora V., Nikola P., Johanka P., Eliška V. 9 23 74 60 203
193 241 Karlov – M1 R.U.R. ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Hana V., Sebastian H., Kristýna Š., Jonáš R. 10 18 65 78 197
194 223 Karlov – M1 Queens of Zámecká Základní škola Litomyšl Barbora R., Pavla L., Šárka H., Monika D. 18 24 69 54 195
195 805 Brno - Jaroška Husovka ZŠ Husova Zoe R., Jan P., Anh Mai N., Tomáš O. 12 21 72 60 195
196 602 Č. Budějovice Regulérní loupáci ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko Kryštof K., Anežka K., Karolína V., Karolína U. 10 21 63 68 194
197 106 MS – S9 Vorliňáci 2 ZŠ Vorlina Vlašim Adam Ž., Zdeněk Š., Johanka T., Markéta S. 10 16 61 84 193
198 182 MS – S3 Brandýsáci ZŠ Palachova Dominik B., Marek H., Jiří K., Zina J. 26 25 68 46 189
199 611 Č. Budějovice Démoni ZŠ a MŠ Ševětín Viktor F., Andreas T., Tomáš L., Vojtěch R. 7 15 52 84 181
200 210 Karlov – M1 Háčka ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav D., Štěpán Š., Vít B., Ondřej S. 14 21 67 50 180
201 711 Písek PASEPFEI Gymnázium Písek Hana P., Jan P., Sabine S. 16 23 65 42 176
202 712 Písek Kuníny Základní škola Dukelská Žaneta R., Jakub K. 11 20 67 42 169
203 147 MS – S5 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Veronika P., Zuzana K., Linda N., Veronika V. 14 25 48 44 167
204 170 MS – S3 Zažiješ CERES Základní škola Ondřej B., Lukáš Š., Martin B., Jakub Š. 11 19 64 36 157
205 820 Brno - Jaroška PAT ZŠ Novolíšeňská Brno Oliver S., Michal J., Patrik J., Anna F. 9 19 64 36 157
206 708 Písek Kočky z Benešovky ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Tereza K., Jolana F., Lucie S., Denisa P. 12 21 56 36 155
207 710 Písek BEN Základní škola Dukelská Filip K., Teodor K., Adam P. 17 24 80 0 152
208 416 Česká Lípa Rychlé šípy ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana B., Sebastian P., Tereza F., Enkh-Orchlon T. 10 24 79 0 151
209 224 Karlov – M1 Kosinus ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Miroslav P., Marek C., Karolína Ž., Sára H. 19 18 53 42 149
210 107 MS – S9 Čtyři promile ZŠ Palachova Lucie Č., Benjamín J., Jana F., Kristián S. 9 16 59 42 149
211 219 Karlov – M1 AlfaSumci Základní škola Josef D., Michal N., Maxim P. 13 19 59 32 148
212 819 Brno - Jaroška Horní ZŠ Horní, Brno Aleš J., Tomáš J., Svatopluk P., Vítězslav P. 8 16 64 36 148
213 312 Brno - GML alfaomega ZŠ Karla Pokorného Adam S., Patrik Š., Tadeáš P., Nela H. 10 15 47 56 148
214 812 Brno - Jaroška Herčíkova ZŠ Brno Královo pole Štěpán C., Klára M., Anna Š., Jakub C. 11 21 80 0 143
215 111 MS – S9 Hlubočka ZŠ Ústí nad Labem Hluboká Martin H., Matěj P., Daniel Z., Julie M. 14 19 74 12 143
216 108 MS – S9 Prima Koblížci Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Vojtěch M., Ela Š., Lukáš H., Nella P. 9 17 59 32 142
217 407 Česká Lípa Hovězí stejky ZŠ Sever, Česká Lípa Martin P., Anna S., Karina M., Jan P. 12 18 50 36 140
218 211 Karlov – M1 LAL + V = VALL Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Anna J., Leontýna K., Vendula G., Lucie K. 14 15 49 46 140
219 511 Plzeň Mozkové buňky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Gabriela S., Denisa K., Nela H., Jan N. 12 20 57 22 139
220 144 MS – S5 Vorliňáci1 ZŠ Vorlina Vlašim Daniel K., Václav M., Petr J., Berta Z. 8 20 68 0 128
221 605 Č. Budějovice Kačeři ZŠ a MŠ Ševětín Radek B., Jakub F., Veronika M., Valérie S. 14 20 48 18 126
222 167 MS – S3 ČECHTICE 2 Základní škola Tereza S., Mikoláš G., Jan P., Jiří B. 11 18 68 0 122
223 609 Č. Budějovice Bukovsko2 ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko Jan P., Jan M., Daniel K., Martin B. 9 17 39 32 122
224 809 Brno - Jaroška Gymbosky Gymnázium Boskovice Veronika P., Adéla B., Anna Č., Nikola T. 9 17 47 24 122
225 314 Brno - GML Salámisti ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Rudolf B., Filip M., Martin S., Jiří J. 13 16 62 4 114
226 304 Brno - GML Laštůvky ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Karolína U., Lucie P., Veronika H., Kateřina M. 11 16 37 18 103
227 205 Karlov – M1 MASOX Základní škola Skuteč Karolína V., Kateřina M., Jan P., Matěj V. 10 13 41 14 94
228 226 Karlov – M1 LEGENDY Základní škola Skuteč Jiří J., Daniel B., Samuel B., Martin S. 6 10 40 24 94
229 713 Písek Chyšky 2 Základní škola Chyšky Adéla T., Jiří K., Nela M., Lenka Ř. 9 13 46 0 85
230 232 Karlov – M1 Hálkovci ZŠ Hálkova Humpolec Jůlie P., Lukáš C., David J., Michal K. 10 12 25 24 85
231 318 Brno - GML Edisoni ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice Štěpán D., Matyáš K., Jakub R., Michal J. 6 8 20 0 44

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 1 120 MS – S9 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Matěj P., Michael J., Ben D., Patrik C. 16 41 149 440 712
2 3 160 MS – S4 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Filip S., Eliška D., Kristina H., David S. 21 40 156 304 580
3 4 152 MS – S4 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy Jáchym B., Jan P., Mykhailo D. 14 38 124 312 550
4 5 115 MS – S9 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Anna M., Richard K., Jonáš E., Lukáš N. 14 33 119 312 530
5 6 165 MS – S3 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Simon P., Šimon V., Vojtěch V., Jan W. 18 37 142 276 529
6 7 178 MS – S3 Mágové matematičtí 2 Gymnázium, Špitálská Adam Z., Lucie O., Ondřej Š., Martin Š. 19 37 116 288 515
7 8 121 MS – S9 Masožrouti ZŠ Šutka Miroslav M., Ilja N., Vojtěch M., Kristián K. 15 31 128 292 513
8 9 138 MS – S5 Smyčka Gymnázium Kladno Melisa Y., Gabriela K., Ondřej Š., Marie K. 15 33 125 280 504
9 16 145 MS – S5 GChD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Jindřich H., Jan T., Marek D., Jakub L. 29 41 124 238 485
10 19 101 MS – S9 Kepleráci Gymnázium Jana Keplera Helena M., Otakar J., David K., Viola F. 22 38 132 230 476
11 23 116 MS – S9 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Radim J., Vít P., Jáchym J., Jáchym U. 20 36 121 236 465
12 24 134 MS – S5 Červenáčci ZŠ a MŠ Červený vrch Matyáš P., Viktor Š., Matěj L., Vít R. 18 33 122 240 461
13 27 149 MS – S4 OG one OPEN GATE Jan Pavel Š., Lukáš M., Elen P., Klára D. 17 35 128 218 451
14 34 114 MS – S9 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s. Kristián Č., Lukáš H., Matěj C., Petr K. 15 33 121 216 436
15 38 140 MS – S5 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Emily L., Tobiáš M., Klára K., Kryštof D. 16 31 105 232 430
16 40 177 MS – S3 Duchové Mensa gymnázium, o.p.s. Matěj S., Filip C., Václav B., Adam D. 24 38 120 194 428
17 41 155 MS – S4 Kavalíři 1 Gymnázium Nad Kavalírkou Ondřej V., Jáchym Ř., Artěm R. 13 30 114 220 424
18 44 139 MS – S5 Š3M Gymnázium J. Seiferta Šimon P., Michal K., Matěj Josef T., Mikuláš N. 16 27 104 236 421
19 46 172 MS – S3 ()Tuální chápani Gymnázium Jana Keplera Vojtěch Č., Ondřej B., Kamilo T., Lukáš K. 16 37 128 176 415
20 48 129 MS – S5 Super tým Gymnázium Na Vítězné pláni Jakub B., Adam K., Jakub K., Lukáš R. 14 33 122 192 413
21 51 158 MS – S4 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Tomáš T., Tadeáš B., Jakub T., Matyáš H. 17 32 133 180 409
22 52 184 MS – S3 Duhovka 002 Gymnázium Duhovka Beáta K., Bára Z., Eva B., Marlena Š. 12 31 116 200 409
23 56 142 MS – S5 Kolíňáci Gymnázium Andrea H., Alena G., Emma S., Vít M. 11 28 94 224 402
24 63 146 MS – S5 Ursprüngliches Mannschaft Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Daniel Radovan O., Michal G., Petr K., Martin V. 17 35 138 148 391
25 67 123 MS – S9 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Marie Z., Vít C., Kateřina F., Martin P. 19 31 110 184 387
26 68 112 MS – S9 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Ondřej Š., Ilja B., Matěj M., Erik S. 31 38 114 156 384
27 69 176 MS – S3 Sovy Gymnázium Kladno Sára D., Kryštof Š., Kristian W., Jiří S. 16 28 87 212 383
28 72 185 MS – S3 T 34-xD Gymnázium Ústavní, Praha Lukáš J., Jakub P., Tomáš S., Martin S. 18 32 113 170 379
29 73 153 MS – S4 GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Markéta C., Johana Š., Adam Č., Kryštof K. 22 34 124 152 378
30 81 133 MS – S5 Šťabajzny Lauderovy školy Marta Š., Veronika K., Hanka Š. 19 31 109 172 374
31 83 119 MS – S9 DG Kralupy Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dan M., Jan P., Filip J., Aleš K. 12 30 98 180 368
32 85 169 MS – S3 ZŠ Generála Františka Fajtla DFC ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Tomáš S., Dominik K., Ondřej N., Marek M. 14 29 116 164 367
33 86 103 MS – S9 DeBuBaNgo ZŠ a MŠ Dolní Břežany Colin D., Theodor H., Jakub B., Anh Thu N. 14 30 111 164 365
34 88 124 MS – S9 Alfík D Gymnázium Jana Palacha David B., Kryštof H., Filip Š., Alžběta H. 20 31 103 164 360
35 89 131 MS – S5 Reichmannovci Sunny Canadian IS Radim B., Monty M., Erik C., Dušan Z. 27 30 97 172 359
36 90 125 MS – S5 Matějská Písnická Gymnázium Písnická Matěj T., Matěj L., Jakub H., Matěj T. 20 29 85 184 356
37 91 135 MS – S5 ELLIPSIS Gymnázium Joachima Barranda Adam V., Cyril Š., Václav G. 15 33 116 140 355
38 93 143 MS – S5 GYKAS X Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš P., Anežka N., Kryštof M., Bambas P. 22 32 124 132 352
39 94 151 MS – S4 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Adéla V., Tereza K., Karel K., Marie V. 16 31 117 142 352
40 95 126 MS – S5 GJ Gymnázium Dominik N., Dorota P., Lenka K., Markéta H. 19 32 111 144 351
41 101 180 MS – S3 Osmáci ZŠ a MŠ Červený vrch Patrik S., Jáchym Š., Albert H., Bibiana L. 15 28 93 168 345
42 106 174 MS – S3 MGJJ GJJ Litoměřice Daniel A., Vladimír F., Jan Š., Jan L. 15 30 94 154 338
43 111 175 MS – S3 Bulíčci Gymnázium Kadaň Pavlína B., Vít J., Štěpán H., Šimon Ř. 17 29 97 150 334
44 112 183 MS – S3 GČB 2 Gymnázium Český Brod Daniel T., Michal K., Jan H., František P. 9 21 82 188 333
45 113 179 MS – S3 DG Kralupy 2 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Adam W., Filip K., Jirka J., Jan K. 18 31 95 142 330
46 115 173 MS – S3 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Petr V., Magdaléna Š., Tomáš T., Johana P. 18 30 107 128 325
47 118 162 MS – S4 Extra super tým Gymnázium Na Vítězné pláni William Paul P., Šimon K., Jan B., Erika N. 18 29 101 136 324
48 119 159 MS – S4 VAř Základní škola Hostivař Nela T., Nario F., Jakub Z., Richard Š. 15 29 107 130 324
49 124 102 MS – S9 Duhovka 001 Gymnázium Duhovka Daniel S., Jakub K., Samuel A., Ondřej F. 13 28 92 140 316
50 125 122 MS – S9 STARS Gymnázium Budějovická Michal S., Šimon H., Petr T., Junning W. 28 33 89 124 312
51 126 171 MS – S3 Jiřák ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Tadeáš H., Jonáš H., Václav H., Bořislav H. 17 31 93 120 306
52 127 118 MS – S9 Masíčka GJJ Litoměřice Ema K., Matouš T., Natálie Š., Lukáš V. 15 30 90 126 306
53 128 127 MS – S5 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Dan A., David V., Klára Š., Kateřina H. 15 28 84 138 306
54 130 166 MS – S3 Kalkulátoři Základní škola Písnická Antonín Š., Michal K., Oliver P., Václav Č. 14 28 101 120 305
55 132 181 MS – S3 MASA Gymnázium J. Seiferta Arzen H., Anna M., Sofie T., Matěj Š. 18 30 101 112 303
56 136 137 MS – S5 THE BEST TEAM Gymnázium Budějovická Bára P., Dominika L., Vojtěch K., Julie S. 21 29 90 118 295
57 138 130 MS – S5 HOSTi Základní škola Hostivař Veronika D., Adam P., Justýna V., Pavel R. 13 28 98 112 294
58 142 136 MS – S5 ZŠ Světice ZŠ Světice Ondřej H., Radim V., Matěj N., Zdeněk Ď. 18 29 96 106 289
59 144 117 MS – S9 Trojhrani Gymnázium Vladimír S., Jakub A., Daniel K. 28 33 91 96 286
60 146 154 MS – S4 Kolíňáci 2 Gymnázium David H., Natálie C., Amálie V., Ellen H. 20 30 93 98 281
61 152 150 MS – S4 Kateřinky ZŠ Ke Kateřinkám Klára N., Jan K., Alice K., Adam L. 13 26 80 110 268
62 153 161 MS – S4 GYKAS Y Gymnázium Karla Sladkovského Jiří V., Antonín S., Lukáš R., Ondřej B. 17 26 75 114 267
63 156 157 MS – S4 KUMATO Gymnázium Joachima Barranda Antonín N., Jakub T., Maxim S. 15 29 97 80 264
64 159 128 MS – S5 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická David B., Vojtěch J., Barbora S., Vanda V. 24 28 69 108 261
65 164 105 MS – S9 Mlaskavci Základní škola Písnická Tabita T., Janis P., Jan Z., Šimon P. 14 23 85 96 250
66 165 109 MS – S9 Totoráci Gymnázium Kadaň Radomír B., Kristýna B., Radvana B., Zuzana K. 16 25 86 86 247
67 167 132 MS – S5 Absolutně Random ZŠ Ratibořická David J., Eliška V., Markéta Š., Lucie P. 20 28 87 70 241
68 168 168 MS – S3 Tři Amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Annemarie K., Alexandera G., Julie Ž. 16 23 63 108 240
69 172 141 MS – S5 Zbytek Základní škola Lukáš M., Jiří F., Matěj G., Kryštof B. 12 22 65 98 229
70 175 113 MS – S9 GČB Gymnázium Český Brod Lukáš P., Filip D., Veronika M., Ondřej P. 24 27 89 56 226
71 180 156 MS – S4 Sunnyztracenci Sunny Canadian IS Timur K., Kevin D., Tomáš B., Tomáš B. 19 24 75 74 221
72 186 104 MS – S9 ABC ZŠ E. Krásnohorské Oliver A., Do Khoa B., Anežka Č. 13 25 64 72 211
73 187 148 MS – S5 Klacky ZŠ a MŠ Dolní Břežany Michal F., Jan P., Adéla K., Vojtěch J. 17 23 78 64 211
74 188 110 MS – S9 ČECHTICE 1 Základní škola Jan Š., Martina S., Marie N., Jan S. 15 24 81 54 207
75 197 106 MS – S9 Vorliňáci 2 ZŠ Vorlina Vlašim Adam Ž., Zdeněk Š., Johanka T., Markéta S. 10 16 61 84 193
76 198 182 MS – S3 Brandýsáci ZŠ Palachova Dominik B., Marek H., Jiří K., Zina J. 26 25 68 46 189
77 203 147 MS – S5 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Veronika P., Zuzana K., Linda N., Veronika V. 14 25 48 44 167
78 204 170 MS – S3 Zažiješ CERES Základní škola Ondřej B., Lukáš Š., Martin B., Jakub Š. 11 19 64 36 157
79 210 107 MS – S9 Čtyři promile ZŠ Palachova Lucie Č., Benjamín J., Jana F., Kristián S. 9 16 59 42 149
80 215 111 MS – S9 Hlubočka ZŠ Ústí nad Labem Hluboká Martin H., Matěj P., Daniel Z., Julie M. 14 19 74 12 143
81 216 108 MS – S9 Prima Koblížci Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Vojtěch M., Ela Š., Lukáš H., Nella P. 9 17 59 32 142
82 220 144 MS – S5 Vorliňáci1 ZŠ Vorlina Vlašim Daniel K., Václav M., Petr J., Berta Z. 8 20 68 0 128
83 222 167 MS – S3 ČECHTICE 2 Základní škola Tereza S., Mikoláš G., Jan P., Jiří B. 11 18 68 0 122

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 10 235 Karlov – M1 GChD 3 Gymnázium Christiana Dopplera Petr S., Viktor D., Lukáš A. 18 35 122 272 499
2 14 237 Karlov – M1 PORG Libeň II Gymnázium PORG Antonín D., Ondřej M., Maxim F., Martin M. 25 39 141 236 494
3 17 204 Karlov – M1 GO 1 Gymnázium Opatov Lukáš K., Lukáš K., Adam D., David L. 18 36 116 256 480
4 25 221 Karlov – M1 FXko1 Gymnázium F. X. Šaldy Adam P., Vojtěch J., Štěpán R., Jakub J. 19 36 116 232 456
5 28 225 Karlov – M1 Masáci Gymnázium Opatov Patrik H., Filip F., Anna K., David T. 14 31 110 248 451
6 29 238 Karlov – M1 Švehlovka ZŠ Švehlova Erik J., Jan H., Jakub B., Jan C. 16 33 112 232 443
7 31 207 Karlov – M1 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Veronika M., Tomáš M., Jiří R., Anna H. 22 38 128 198 440
8 35 214 Karlov – M1 štěkanátky ZŠ Mendelova 550, Praha Šimon E., Jonáš B., Radek C. 14 30 118 228 436
9 47 215 Karlov – M1 PORG Libeň I Gymnázium PORG Veronika M., Samuel P., Luisa T., Samuel L. 22 34 115 198 415
10 53 203 Karlov – M1 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Jan N., Anna K., Veronika N. 17 34 117 188 407
11 57 242 Karlov – M1 FXko2 Gymnázium F. X. Šaldy Filip Č., Ondřej M., Michal N., Ester P. 18 35 128 168 401
12 59 209 Karlov – M1 Zázraky Přírody 1 Gymnázium Slaný Václav S., Richard A., František C., Jan T. 13 30 110 200 400
13 65 245 Karlov – M1 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Malvína B., Alena H., Ludmila L., Martin P. 17 31 106 190 389
14 71 227 Karlov – M1 Vier Fleischpflanzerln Arcibiskupské gymnázium Martin K., Matěj K., Karel K., Taťána P. 19 33 106 176 381
15 92 243 Karlov – M1 Řezník Gymnázium Nad Štolou Daniel K., Klára Š., Tomáš V. 19 31 100 162 355
16 98 233 Karlov – M1 NAIVNÍ GÉNIOVÉ Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Kristian V., Samuel K., Jakub M. 13 28 101 164 349
17 100 230 Karlov – M1 Goofy Goobers GEVO Sázavská Kryštof S., David Daniel Š., Julie E. 17 27 100 166 347
18 110 222 Karlov – M1 hlavyVohni ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Dan H., Marek M., Lukáš Ž., Matouš P. 11 25 100 160 335
19 120 217 Karlov – M1 Planina ZŠ Na Planině Jakub U., Ignác K., Dobrá H., Antonín S. 11 24 92 160 324
20 133 228 Karlov – M1 ZŠ Pod Marjánkou Martin E., Tomáš R., David V., Michael H. 14 24 77 152 301
21 134 234 Karlov – M1 Táborská Y FZŠ Táborská Michal N., Jiří U., Háta A., Anna P. 12 24 96 132 300
22 135 231 Karlov – M1 Zázraky Přírody 2 Gymnázium Slaný Petr K., Eliška B., Sofie H., Markéta P. 13 29 93 116 296
23 140 229 Karlov – M1 Mikuláci Základní škola Anna K., Kateřina N., Julie P., Matěj L. 17 26 87 128 293
24 145 236 Karlov – M1 KaMaŠaF ZŠ Mendelova 550, Praha Štěpán V., Matouš B., Filip Z., Karolína T. 15 26 88 116 282
25 150 240 Karlov – M1 MaSox Základní škola Alfréd B., Ondřej K., Eva K., Martin M. 16 24 81 116 269
26 154 220 Karlov – M1 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Radek Š., Matyáš Z., Ema Š., Jáchym T. 13 25 91 100 266
27 157 244 Karlov – M1 Květinka ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Natálie F., Michal V., František Š., Jan Š. 17 28 96 82 262
28 161 239 Karlov – M1 Šťouchané brambory Gymnázium Broumov Tereza S., Tereza B., Adam E., Hana B. 17 27 95 80 256
29 162 201 Karlov – M1 Kings of Zámecká Základní škola Litomyšl Adam Š., Matěj P., Matěj P., Michal V. 11 22 76 112 254
30 169 206 Karlov – M1 DINO High school 1 DINO gymnázium Artemij M., Šimon H., Zdeněk J., Ondřej Z. 12 22 83 90 239
31 176 218 Karlov – M1 Vegetariáni Gymnázium Broumov Václav Š., Martin H., Petr J., Marcela D. 10 21 75 88 226
32 178 202 Karlov – M1 Gama ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Dominik K., Daniel L., Tereza Š., Sára V. 19 26 73 72 223
33 182 208 Karlov – M1 Druzí ZŠ Pod Marjánkou Anna B., Filip Č., Martin C., Magdalena H. 13 21 85 66 214
34 185 212 Karlov – M1 GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Michael K., František K., Jan B., Lukáš S. 13 26 97 36 211
35 189 213 Karlov – M1 Táborská X FZŠ Táborská František B., Denisa D., Amálie R., Kateřina K. 11 22 65 76 207
36 193 241 Karlov – M1 R.U.R. ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Hana V., Sebastian H., Kristýna Š., Jonáš R. 10 18 65 78 197
37 194 223 Karlov – M1 Queens of Zámecká Základní škola Litomyšl Barbora R., Pavla L., Šárka H., Monika D. 18 24 69 54 195
38 200 210 Karlov – M1 Háčka ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav D., Štěpán Š., Vít B., Ondřej S. 14 21 67 50 180
39 209 224 Karlov – M1 Kosinus ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Miroslav P., Marek C., Karolína Ž., Sára H. 19 18 53 42 149
40 211 219 Karlov – M1 AlfaSumci Základní škola Josef D., Michal N., Maxim P. 13 19 59 32 148
41 218 211 Karlov – M1 LAL + V = VALL Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Anna J., Leontýna K., Vendula G., Lucie K. 14 15 49 46 140
42 227 205 Karlov – M1 MASOX Základní škola Skuteč Karolína V., Kateřina M., Jan P., Matěj V. 10 13 41 14 94
43 228 226 Karlov – M1 LEGENDY Základní škola Skuteč Jiří J., Daniel B., Samuel B., Martin S. 6 10 40 24 94
44 230 232 Karlov – M1 Hálkovci ZŠ Hálkova Humpolec Jůlie P., Lukáš C., David J., Michal K. 10 12 25 24 85

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 2 324 Brno - GML MáRa Jo Gymnázium Matyáše Lercha Martin M., Radan Č., Jonáš P. 14 33 138 400 637
2 20 302 Brno - GML 3HIL Gymnázium, Olomouc-Hejčín Nikolas P., Vojtěch K., Václav H. 15 37 128 236 475
3 22 301 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Michal P., Matyáš S., Jan P., Matěj K. 13 33 122 248 469
4 26 316 Brno - GML 3,1415926535897932384626433 Biskupské gymnázium Brno Elen T., Ema K., Filip M. 30 37 136 206 453
5 30 306 Brno - GML Greenhorns Gymnázium Brno – Řečkovice Jiří R., Daniel Ř., Ondřej K. 18 35 129 208 442
6 32 310 Brno - GML QL Gymnázium, Olomouc-Hejčín Michael A., Benjamín Evžen B., Jan K., Nikola H. 14 32 111 232 439
7 55 319 Brno - GML Logik Gymnázium, Olomouc-Hejčín Josef P., Anežka P., Marek B. 26 33 95 210 404
8 61 308 Brno - GML alfabetagama Cyrilometodějské gymnázium Anna H., Roman O., Šimon H., Markéta K. 16 33 101 196 396
9 64 307 Brno - GML Gymik 4.0 Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Miloslav F., Tomáš K., Mikuláš N. 19 32 102 192 390
10 79 305 Brno - GML Telegrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Jakub J., Jakub K., Anežka B., Adam L. 18 29 101 188 376
11 80 317 Brno - GML Sirotci 3 ZŠ Sirotkova Šimon T., Vojtěch F., Jindřich M., Šimon M. 24 35 101 168 374
12 84 309 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Michaela E., Miroslav Š., Prokop Š., Tomáš H. 15 29 101 180 368
13 99 325 Brno - GML epsílon Cyrilometodějské gymnázium Matěj L., Ondřej Š., Eva M., Adam D. 12 29 100 160 347
14 103 321 Brno - GML BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Jakub V., Kryštof L., Vilém D., Antonín H. 15 29 93 164 344
15 143 315 Brno - GML omega Cyrilometodějské gymnázium Antonín T., Štěpán Š., Magdalena P., Klára D. 24 35 100 82 287
16 147 320 Brno - GML MIVEALFI Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Milan K., Veronika K., Alena H., Filip H. 21 26 71 132 281
17 151 322 Brno - GML Salám Základní škola Šlapanice Milan M., Matěj P., Filip P. 14 21 74 132 269
18 155 303 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Tadeáš L., Štěpán Š., Vojtěch L., Jáchym V. 11 23 84 112 265
19 163 313 Brno - GML Vegetariáni Gymnázium Brno – Řečkovice Julie S., Petr M., Ema K., Běta K. 21 33 82 70 251
20 171 311 Brno - GML Srdcaři Základní škola Šlapanice Lukáš K., Jakub R., Jan V. 15 24 85 80 237
21 177 323 Brno - GML nechtěli mi říct ZŠ Karla Pokorného Marek H., Jan Š., Julie S., Ondřej K. 10 20 70 96 226
22 213 312 Brno - GML alfaomega ZŠ Karla Pokorného Adam S., Patrik Š., Tadeáš P., Nela H. 10 15 47 56 148
23 225 314 Brno - GML Salámisti ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Rudolf B., Filip M., Martin S., Jiří J. 13 16 62 4 114
24 226 304 Brno - GML Laštůvky ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Karolína U., Lucie P., Veronika H., Kateřina M. 11 16 37 18 103
25 231 318 Brno - GML Edisoni ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice Štěpán D., Matyáš K., Jakub R., Michal J. 6 8 20 0 44

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 13 817 Brno - Jaroška Fešáci Gymnázium Blansko Matěj K., Denis E., Jan R., Štěpán K. 14 34 130 264 496
2 21 814 Brno - Jaroška Sigma Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Jiří P., Albert B., Jan Š. 16 34 123 250 475
3 36 811 Brno - Jaroška MAT ZŠ Novolíšeňská Brno Tomáš J., Matěj S., Anika A. 15 32 115 224 435
4 45 810 Brno - Jaroška SeLuDa ZŠ Petra Bezruče Třinec Lucie C., Sebastian P., Daniel H. 14 32 122 200 418
5 49 816 Brno - Jaroška Mandelinka bramborová Gymnázium Boskovice Metoděj Ž., Vojtěch P., Martin S., Jan B. 14 32 116 200 412
6 60 807 Brno - Jaroška Aaloo Gymnázium K. V. Raise a SOU Nikola M., Adam Z., Lenka H., Tomáš H. 16 33 118 180 397
7 76 806 Brno - Jaroška Kasebrot mit Apfelstrudel Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Daniel Z., Marek S., Ondřej K., Josef G. 14 32 119 162 377
8 105 802 Brno - Jaroška Herčanda ZŠ Brno Královo pole Lota N., Jan R., Jakub S., Jindřich A. 15 29 110 144 341
9 107 818 Brno - Jaroška KoSiZrZe Gymnázium Šlapanice Klaudie Z., Justýna S., Anna Z., Jan K. 15 29 99 152 338
10 109 803 Brno - Jaroška Gymbos 01 Gymnázium Boskovice Klára D., Beáta S., Vít V., Samuel S. 12 27 100 156 337
11 121 808 Brno - Jaroška Pastafariáni Gymnázium Blansko Nikol G., Eliška P., Pavla Š., Magdaléna Z. 16 31 104 126 323
12 139 804 Brno - Jaroška Řezníci z Masaryčky ZŠ TGM Třebíč Matouš D., Tomáš S., Mikuláš V. 16 30 99 104 293
13 160 813 Brno - Jaroška Pythagorejci ZŠ TGM Třebíč Tereza S., Petra S., Lukáš L., Matěj H. 20 24 80 106 258
14 184 801 Brno - Jaroška Osmáci plus jedna ZŠ Svitavy, nám. Míru 73 Vojtěch M., Iveta P., Nguyen T. 20 30 69 52 211
15 191 815 Brno - Jaroška Bbloo Gymnázium K. V. Raise a SOU Daniel H., Adriana S., Šimon Č., Adam L. 10 22 70 68 204
16 195 805 Brno - Jaroška Husovka ZŠ Husova Zoe R., Jan P., Anh Mai N., Tomáš O. 12 21 72 60 195
17 205 820 Brno - Jaroška PAT ZŠ Novolíšeňská Brno Oliver S., Michal J., Patrik J., Anna F. 9 19 64 36 157
18 212 819 Brno - Jaroška Horní ZŠ Horní, Brno Aleš J., Tomáš J., Svatopluk P., Vítězslav P. 8 16 64 36 148
19 214 812 Brno - Jaroška Herčíkova ZŠ Brno Královo pole Štěpán C., Klára M., Anna Š., Jakub C. 11 21 80 0 143
20 224 809 Brno - Jaroška Gymbosky Gymnázium Boskovice Veronika P., Adéla B., Anna Č., Nikola T. 9 17 47 24 122

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 11 401 Česká Lípa Ultimátum Gymnázium Česká Lípa Filip S., Pavel P., Lukáš Kryštof F. 14 33 124 276 499
2 18 415 Česká Lípa Čitatelé Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Marešová E., Novosád V., Harazinová Z. 16 38 139 224 477
3 33 408 Česká Lípa Vraťáci ZŠ Vratislavice nad Nisou Alena M., Barbora P., Jakub V., Jakub Š. 14 28 114 240 438
4 42 405 Česká Lípa GMH II Gymnázium Mnichovo Hradiště Veronika S., Nela P., Kateřina S., Veronika U. 18 34 113 208 423
5 50 402 Česká Lípa Žabanti Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Norika N., Zuzana K., Jan B., Karolína K. 25 35 121 184 410
6 75 409 Česká Lípa L - TEAM Gymnázium Česká Lípa Jiří U., Simeon G., Kryštof Š., Daniel P. 17 33 118 160 377
7 82 413 Česká Lípa Jahody Gymnázium Česká Lípa Veronika P., Veronika S., Adéla K., Amélie V. 16 34 112 156 370
8 108 412 Česká Lípa GMG III Gymnázium Mnichovo Hradiště Anežka L., Kateřina J., Pavel H., Adam H. 20 31 96 148 337
9 114 410 Česká Lípa Avogadrova kounstanta Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Jana V., Kateřina S., Lucie K. 14 27 103 144 328
10 116 403 Česká Lípa Řezníci ZŠ a MŠ Kněžmost Lukáš V., Antonín P., Vítek M. 17 32 120 108 324
11 122 414 Česká Lípa 352e41 Gymnázium Teplice Petr Z., Michal K., Miroslav S. 25 30 85 148 323
12 170 406 Česká Lípa TDDOPUD Gymnázium Teplice Kvapilová A., Zemanová Š., Buriánek J. 13 24 66 100 238
13 181 404 Česká Lípa Vrchličák ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Jan B., Matěj Č., Jáchym F., Bobeš R. 20 26 86 56 220
14 192 411 Česká Lípa Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Barbora V., Nikola P., Johanka P., Eliška V. 9 23 74 60 203
15 208 416 Česká Lípa Rychlé šípy ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana B., Sebastian P., Tereza F., Enkh-Orchlon T. 10 24 79 0 151
16 217 407 Česká Lípa Hovězí stejky ZŠ Sever, Česká Lípa Martin P., Anna S., Karina M., Jan P. 12 18 50 36 140

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 66 610 Č. Budějovice GJVJ super Gymnázium J. V. Jirsíka Václav Z., Markéta K., Matouš V., Adéla K. 21 35 127 156 388
2 74 606 Č. Budějovice Masová směs Gymnázium Pierra de Coubertina Dana M., Kristýna K., Jakub S., Jan V. 16 32 118 164 378
3 77 608 Č. Budějovice Hvězdný tým Gymnázium Česká Andrea V., Zuzana V., Matěj K., Jakub K. 13 29 114 176 377
4 87 613 Č. Budějovice Lichbánve Gymnázium Pierra de Coubertina Barbora S., Nikola B., Anna J., Vojtěch V. 15 29 112 164 363
5 97 603 Č. Budějovice Tři čuníci Gymnázium Česká Radek B., Ondřej P., Alžběta B. 20 33 107 144 350
6 123 612 Č. Budějovice T1 Gymnázium Česká Jiří K., Vojtěch K., Patrik T., Filip T. 12 30 102 124 316
7 129 614 Č. Budějovice MaSochisti Gymnázium J. V. Jirsíka Hermína O., Václav Z., Marie Š., Jáchym R. 20 30 91 124 305
8 141 607 Č. Budějovice PinkPanthers Gymnázium Jírovcova Vojtěch Š., Jáchym Š., Matyáš R. 13 24 81 140 293
9 148 601 Č. Budějovice Nečeda je borec Základní škola Strmilov Marie S., Tereza P., Vendula Š., Luong Ngoc Ha N. 12 26 87 116 281
10 190 604 Č. Budějovice Šmoulové Gymnázium J. V. Jirsíka Nela S., Neli N., Nicol M., Lucie R. 22 23 63 72 204
11 196 602 Č. Budějovice Regulérní loupáci ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko Kryštof K., Anežka K., Karolína V., Karolína U. 10 21 63 68 194
12 199 611 Č. Budějovice Démoni ZŠ a MŠ Ševětín Viktor F., Andreas T., Tomáš L., Vojtěch R. 7 15 52 84 181
13 221 605 Č. Budějovice Kačeři ZŠ a MŠ Ševětín Radek B., Jakub F., Veronika M., Valérie S. 14 20 48 18 126
14 223 609 Č. Budějovice Bukovsko2 ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko Jan P., Jan M., Daniel K., Martin B. 9 17 39 32 122

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 15 503 Plzeň Miki1 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Jan N., Karel A., Petr M., Ivan R. 18 35 132 252 489
2 39 513 Plzeň Miki2 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Tomáš L., Michal Č., Vít G., Jan S. 11 28 98 248 430
3 54 507 Plzeň Kluci ze SA Masarykovo gymnázium Plzeň Lukáš K., Michal K., Antonín M., Leonard M. 17 31 125 188 406
4 62 506 Plzeň Jíťáci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Filip H., Jan D., Jáchym B., Ondřej F. 23 35 120 170 395
5 70 510 Plzeň Salámi(sti) Gymnázium Jaroslava Vrchlického Huy Hoang V., Michal H., Karel P., Tomáš K. 17 31 97 192 382
6 104 505 Plzeň Svíčková Gymnázium Jaroslava Vrchlického Veronika Č., Michal H., Dagmar Ř., Andrea V. 13 25 92 176 343
7 117 502 Plzeň M na čtvrtou Gymnázium Cheb Martin A., Martin S., Michal O., Marek N. 19 29 95 142 324
8 137 509 Plzeň Miki3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Adéla N., Nela L., Veronika V., Barbora B. 22 31 95 106 294
9 158 515 Plzeň Noname Gymnázium Jaroslava Vrchlického Štěpán S., Matěj S., Martin J., Jáchym T. 14 24 86 104 262
10 166 504 Plzeň Klucí ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Tobiáš V., Václav K., Daniel T., Jakub S. 16 24 70 100 242
11 173 501 Plzeň Destruxit flos Masarykovo gymnázium Plzeň Tereza Č., Lucie K., Huong Ly V., Karolína V. 21 26 76 74 228
12 174 512 Plzeň EDAA Masarykovo gymnázium Plzeň Ema L., Dominik K., Anna U., Adéla K. 15 25 90 62 227
13 179 514 Plzeň MAKAK ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina David Č., Michal H., Max H., Kryštof K. 19 24 70 80 222
14 183 508 Plzeň Divoká káčátka na pekáči Gymnázium Cheb Štěpán N., Mikuláš Z., Hoang Anh Quan L., Ellen N. 17 28 83 46 213
15 219 511 Plzeň Mozkové buňky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Gabriela S., Denisa K., Nela H., Jan N. 12 20 57 22 139

Pořadí Celkové pořadí číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Počet známek Vyřešené příklady Body známky Body kolekce Body celkem
1 12 701 Písek Mamka spí Základní škola Dukelská Filip K., Karel Matěj S., Marika K., Lukáš P. 19 36 136 252 496
2 37 704 Písek Kříž a kolo Základní škola Dukelská Jindřich S., Marek S., Mikuláš S. 18 32 111 228 435
3 43 703 Písek NOFRANIDO Gymnázium Písek Jan N., Jakub F., Michal N., Marek D. 15 31 122 208 423
4 58 714 Písek ZAKAPHU Gymnázium Písek Matěj Z., Milan K., Nguyen H. 17 30 110 200 400
5 78 706 Písek KBR Základní škola Dukelská Richard P., Barbora H., Kryštof B. 22 36 124 144 376
6 96 707 Písek ZUVENHONO Gymnázium Písek Adam Z., Adam V., Nho Minh Duc N., Filip N. 15 31 114 144 351
7 102 702 Písek Benešovka 1 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Ondřej B., Jonáš H., Michal H., Šimon Š. 21 30 100 154 344
8 131 709 Písek Fantomasovi ZŠ Svobodná Písek Jáchym K., Jan R., Šimon L., Vilém K. 12 25 98 132 305
9 149 705 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Vít N., Kateřina Z., Lukáš C., Hana O. 14 30 102 88 280
10 201 711 Písek PASEPFEI Gymnázium Písek Hana P., Jan P., Sabine S. 16 23 65 42 176
11 202 712 Písek Kuníny Základní škola Dukelská Žaneta R., Jakub K. 11 20 67 42 169
12 206 708 Písek Kočky z Benešovky ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Tereza K., Jolana F., Lucie S., Denisa P. 12 21 56 36 155
13 207 710 Písek BEN Základní škola Dukelská Filip K., Teodor K., Adam P. 17 24 80 0 152
14 229 713 Písek Chyšky 2 Základní škola Chyšky Adéla T., Jiří K., Nela M., Lenka Ř. 9 13 46 0 85

Pravidla
Herní plán
Přehled kolekcí
Organizační pokyny