MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

Soutež proběhla 12. května 2021

Děkujeme všem soutěžícím za účast a gratulujeme vítězům!

Pokud se vám soutěž líbila, můžete se těšit na podzimní MaSo, které se bude konat v listopadu 2021. Pokud jste učitel, vaše škola se v minulosti do soutěže nezapojovala, ale rádi byste dostávali před každým MaSem pozvánku, napište nám na e-mail maso@mff.cuni.cz.

... bylo to MaSo!

Dnes bylo již 28. MaSo. Doufáme, že se vám líbilo a moc gratulujeme všem, kdo se s chutí rvali až do samotného konce.

Organizační pokyny
Doporučujeme
Pravidla hry

Výsledky

Oficiální výsledková listina MaSa je pouze jedna a absolutním vítězem Jarního MaSa 2021 se stal tým Vepřová křidélka z Gymnázia Christiana Dopplera. Moc gratulujeme. Ale pokud jste tvořili tým složený pouze s žáků nižších ročníků, může pro vás být zajímavé srovnání se svými s vrstevníky.

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet plotů Příklady Zbylé akce
1 Vepřová křidélka Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Mikuláš Jandík, Albert Bakoč, Petr Šišlák 6740 140 49 0
2 GJP Kvarta Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Vojtěch Beneš, Justina Uxová, David Bojko 6520 138 44 0
3 Mastný steak Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Filip Černý, Matěj Pěnička, Matěj Hanika 6440 137 49 11
4 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Oliver Klimeš, Matěj Šicner, Petr Geršl 5960 124 42 2
5 Corporate Union Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jan Theodor Hrdý, Lubomír Habarta, Petr Kroča 5930 148 46 2
6 Autisti Základní škola, Úvoz 423/55, Brno David Buček, David Filla, Filip Takáč 5900 111 42 1
7 Uzený Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Anna Krásnická, Petr Bláha, Adam Koblížek 5860 126 39 0
8 3HIL Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Pippal Nikolas, Flajšar Jan, Radovan Šolle 5840 134 45 14
9 NEVÍM Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 2565/25, Ostrava Aneta Moškořová, Otto Schwarz, Filip Hon 5820 94 33 0
10 Sirotci 1 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Šimon Tajovský, Michal Přibyl, Jan Krejčí 5800 102 41 0
11 Vopyčáci Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Jan Slíva, Vojtěch Procházka, Richard Dobíšek 5740 140 49 0
12 Sponzored by T-rex tape Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Andrea Břeská, Jitka Smékalová, Zuzana Kosová 5640 123 38 3
13 Ú - JaMaSo Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček, Lukáš Jarmara, Tomáš Brouček 5600 117 36 1
14 Lorem ipsum Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Dominik Doležel, Šimon Lopour, Tran Anh Linh 5590 158 49 2
15 Vegetariáni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Předota, Kryštof Maxera, Hubert Štěpánek 5590 96 40 0
16 Spanish inquisition PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň František Pečený, Jakub Svoboda, Patrik Jásek 5490 98 41 0
17 Aligátor likvidátor se vrací Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Anastasia Bredikhina, Vladislav Bredikhin, Martin Kudrna 5430 147 48 7
18 Sheeeeesh Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Robin Janoušek, David Tejnecký, Anna Kubešová 5430 128 40 0
19 Matamata Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Kateřina Cílková, Kateřina Přibylová, Beáta Janíčková 5430 124 38 0
20 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Michale Jarvis, Matěj Podávka, Vojtěch Doubrava 5420 114 42 2
21 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 5400 123 41 3
22 SeLuTe Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Sebastian Petrov, Lucie Chlupová, Tereza Nová 5330 97 34 3
23 go vegan PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Sofie Vévodová, Karolína Fojtíková, Rebeka Zábranská 5310 126 40 10
24 AlMaPa Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Alena Kubíčková, Markéta Nedomová, Pavla Šimová 5280 146 44 0
25 Trojlístek Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Marie Horáková, Kateřina Menšíková, Veronika Menšíková 5210 152 46 0
26 Ti chytří Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Ondřej Augusta, Matěj Dvořák, Tomáš Vitvar 5200 122 40 0
27 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jakub Feix, Zuzana Holcová, Filip Kocourek 5200 100 39 0
28 GChD3M Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Petr Smejkal, Jan Tichon, Jindřich Heissiger 5190 143 44 1
29 Kvarta GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Hokr, Lukáš Maier, Klára Hájková 5140 124 39 0
30 Kuřecí MaSo Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Lukáš Brabec, Balthasar Cebecauer, Vít Jiří Houfek 5130 117 37 1
31 Cukrářská Mafie Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jakub Skalka, Daniela Nagyová, Pavel Tušek 5100 101 39 1
32 TMAKOM Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Anna Kalistová, Tomáš Mucha, Ondřej Mlích 5030 116 40 8
33 Petržel Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Hana Obdržálková, Vít Obdržálek, Nikohojsme nenašli 4960 122 38 0
34 Truhlinky Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Galiana Mario Damyanova, Natálie Hejdová, Kateřina Spěváková 4930 103 33 1
35 PORG Libeň 1 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Václav Verner, Josef Bednář, Jan Vabroušek 4920 115 47 1
36 Divoké kachny Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Otakar Vítek, Duc Minh Tran, Martin Pytela 4910 138 43 0
37 Pohlupaví PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Šimon Durda, Adam Honěk, Andrea Kempná 4910 119 37 1
38 Vítězňáci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Sofie Teodorovičová, Milan Šorf, Michal Čagánek 4910 111 34 1
39 Kdo maže, ten jede Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Škaloud, Minh Duc Pham, David Košata 4890 113 41 1
40 Lesníci ČR Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jan Hajný, Daniel Šuman, Lucie Zůnová 4860 106 39 0
41 I o půlnoci Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Nina Staníková, Markéta Burdová, Natalie Morávková 4840 128 39 0
42 Greenhorni z Gyrecu Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Daniel Řepka, Ondřej Kovář, Jiří Račanský 4830 84 33 8
43 GOT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Korec, Vojtěch Nádvorník, Lukáš Komín 4820 132 41 0
44 Trojka z ústavu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Eliška Jaworská, Tereza Hromádková, Simona Futerová 4810 108 42 4
45 Tofu Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Ondřej Vlk, Adéla Kosková, Magdaléna Tichá 4790 121 39 5
46 Pipi Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Klára Blaškovanová, Veronika Bryndová, Anna Příhodová 4790 97 32 1
47 BAV(se) Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Adéla Černochová, Bára Chrastilová, Vlastimil Kristl 4790 93 33 5
48 Název týmu Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Radan Čech, Nela Bartoníčková, Martina Taslerová 4780 96 34 6
49 Jsme 3 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Svačina Tobiáš, Kostiantyn Iagupov, Marek Chvojka 4770 114 35 0
50 GEKOM GEKON GENOM Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Vlčková, Jana Štusáková, Veronika Roskovská 4730 110 33 0
51 Truhla 2 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Vítek Perkner, Tomáš Elich, Radim Janáček 4700 103 40 9
52 GEKOM Svatá Trojice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Štěpán Šafránek, Matyáš Lučan, Stella Lišková 4700 102 31 0
53 Sirotci 3 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vojta Frank, Lukáš Sofka, Tobiáš Mikšík 4690 113 38 1
54 Krtečci Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Vítek Novotný, Matěj Křivánek, Denis Ellinger 4680 106 33 0
55 Švehlovka Základní škola, Švehlova 2900/12, Praha 10 - Zahradní Město Sabina Fejtová, Filip Höfner, Erik Ježek 4670 122 40 0
56 Nám je to fakt jedno Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Markéta Lindáková, Daniel Wolf, Ondřej Zapletal 4670 104 36 8
57 Jedničky Gymnázium, Hradební 218, Broumov Kateřina Trojtlová, Jana Bartoňová, Vendula Jana Chládková 4660 98 33 0
58 Masíčko Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Křelina, Filip Černý, Šimon Pražák 4650 92 30 0
59 GO Áčko Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Korec, Petr Pliska, Kryštof Břeský 4650 86 39 0
60 code lazar Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Tomáš Bourek, František Štěpánek, Jan Kodeš 4630 120 37 2
61 ToFu Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Barbora Řechtáčková, Emily Líbal, Samuel Gregor Kalický 4620 89 30 5
62 Originální tým Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Michal Glasnák, Petr Karlík, Martin Vagner 4610 125 41 11
63 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Karolína Plešková, Vojtěch Procházka, Tomáš Zuska 4610 106 36 0
64 Jílováci 6 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník David Raška, Maxmilián Čapek, Vladimír Vacek 4610 77 30 1
65 Jsme tři Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Anežka Harvanová, Karla Vagnerová, Viktorie Špringarová 4600 108 35 10
66 Gymlit 11 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Barbora Salajová, Barbora Pauková, Kristýna Šachová 4600 85 32 35
67 1+1=3 Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Filip Maroš, Samuel Vítek, Vojtěch Zach 4600 79 28 1
68 Ellipsis Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Váslav Gartner, Cyril Šebek, Adam Vášek 4590 109 34 1
69 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Štěpán Šicner, Anna Horká 4560 134 42 2
70 Unknown mission PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň David Štefka, Ádám Sátor, Benjamin Hudec 4530 82 36 0
71 Gymik 3.0 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Krist, Miloslav Famfrla, Mikuláš Novotný 4500 88 30 12
72 Brutálny banán Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Matej Vinc, Samuel Chorvát, Oto Motyčka 4480 106 35 0
73 Ú - T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová, Eliška Hubičková, Lenka Nováková 4480 92 28 2
74 Už máme třetího Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Hana Malečková, Ivana Kleinerová, Lenka Trojánková 4460 95 30 1
75 3 čuníci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Radek Bláha, Jan Janeček, Matěj Martíšek 4460 92 32 2
76 Pepř Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Andrea Hamtáková, Zuzana Trusková, Jan Melichar 4430 96 33 8
77 GGG girls Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Vodičková, Klára Zeizingerová, Anežka Benkovská 4430 89 35 83
78 Masařky Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Kateřina Láníková, Adéla Chvalová, Barbora Vlasáková 4410 132 40 0
79 Team Prova Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Filip Bláha, Simon Pospíšil, Antonín Kleibl 4390 97 31 1
80 The Fellowship of the Intelligence 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 445/25, Karlovy Vary - Drahovice Martin Coubal, Patrik Kadlec, Václav Peleška 4370 81 33 5
81 Mrkve Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Markéta Šimečková, Amálie Vaňková, Eliška Valíková 4360 88 30 2
82 Gymlit 9 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Alžběta Hejná, Lenka Cvejnová, Natálie Capůrková 4360 81 25 1
83 Gorole Základní škola, 750, Mosty u Jablunkova Pavel Lýsek, Martin Bednár, Jakub Lýsek 4360 73 25 3
84 ToMiMa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Antonín Novotný, Michal Hametník, Maxim Sklenář 4340 99 35 1
85 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vítek Ruttkay, Marek Kryl, Vojtěch Fitz 4310 92 32 0
86 Vlci Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Ondřej Vlček, Václav Zikeš, Martin Glaser 4310 85 28 1
87 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Mykhailo Degtyar, Jan Plecitý, Jáchym Buben 4290 129 39 1
88 1D Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adrian Henzl, Karolína Vojtěchová, Bára Řeháčková 4290 106 35 2
89 Decibeli lásky (většina týmu má 160cm+) Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Ondřej jurčík, Marek Hříbal, Michal Vorel 4260 80 38 4
90 Mr. Stonks Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Hynek Čuška, Petr Mikulík, Václav Čech 4250 121 41 1
91 Řezníci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Adam Christl, Tomáš Jirmann, Rostislav Janovský 4250 116 36 0
92 Grupa GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Vojtěch Janáček, Adam Pustka, Adam Kolačný 4240 93 34 9
93 Chytrolínky Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Josef Dan Cingroš, Vangelia Busiu, Vanda Klimešová 4220 122 37 2
94 Šťabajzny Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Veronika Křístková, Julie Gaydečková, Marta Šišková 4220 101 31 1
95 BAD BOIZ Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Kosma Vačkář, Vávra Roubal, Michael Avital 4220 87 28 1
96 Ústavka3.ADream1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vít Chadima, Jana Bursová, Lucie Rottová 4210 95 32 1
97 Milošovci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Šimon Vecka, Vojtěch Večerka, Vojtěch Prchal 4190 114 35 0
98 Koptík Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Rudolf Bloudek, David Daniel Elleder, Vojtěch Martin Kašpar 4180 94 29 2
99 kuckuc gang Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Nikola Bulušková, Sofie Sodomková, Ema Ježková 4160 64 33 70
100 Sunny1 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice David Nebeský, David Janda, Radim Blažek 4130 112 37 4
101 Omega PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Rebeka Mayerová, Justína Dingová, Marie Krátká 4110 93 32 1
102 MAT Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Anika Alexová, Tomáš Jelínek, Matěj Skácel 4090 117 37 1
103 MaTeMatici Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 2565/25, Ostrava Markéta Kaňková, Tereza Jalůvková, Matěj Horák 4090 86 26 0
104 T-34 Základní škola, Hluboká 150, Ústí nad Labem Šimon Plachý, Tomáš Zahradník, Natálie Fišerová 4080 79 29 1
105 Jílováci 5 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Tomáš Slaný, Petr Slavíček, Laura Bohatcová 4070 27 29 1
106 Truhlíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Lubomír Bulej, Lukáš Procházka, Jan Kisiel 4060 111 34 3
107 Měšťáci - ŠkVoBo Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Patrik Škvařil, Antonín Vopálka, Tereza Bolečková 4060 110 34 0
108 AJO Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Arthur Jakub Hájek, Jošt Havlice, Ondřej Porazil 4060 69 23 3
109 KEKtíři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matouš Svoboda, Vít Hrubý, Jeroným Hudec 4040 86 31 0
110 Gymlit 8 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Ondřej Rozsíval, Kryštof Komzák, Kryštof Miškanin 4010 59 25 5
111 Joghurťáci Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Václav Hudský, Simeon Borovanský, Jiří Klier 3970 98 30 2
112 Matematičtí analfabeti Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Tereza Vondrová, Lenka Křížková, Barbora Bočkayová 3970 81 32 9
113 Ústavka3.ADream2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Daniel Tatíček, Johana Pešková, Marie Záškodná 3960 108 36 0
114 Sirotci 4 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Matěj Kaller, Jiří Dorazil, Jiří Mynář 3960 92 29 0
115 Peležrouti Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Isabella Rossini, Samuel Mazúch, Matyáš Říha 3960 79 27 1
116 kpk Gymnázium, Vídeňská 47, Brno Petr Prudil, Jakub Mička, Kryštof Malina 3950 89 30 1
117 Srnčí, vepřové a králičí Gymnázium, Vídeňská 47, Brno Alexandra Seďová, Jakub Kokojan, Vít Kroutil 3910 98 36 0
118 Best Team in EUNE Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Adam Policar, Erik Duba, Matěj Krátký 3900 60 29 2
119 Modrá Gymnázium, Vídeňská 47, Brno Klára Belzová, Tereza Knollová, Veronika Mácová 3890 77 28 1
120 Pamtika Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Adriana Bromová, Petra Pospíchalová, Monika Přibylová 3880 85 29 1
121 Rakeťáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Barbora Velenová, Patrik Plechatý, Klára Zejdová 3880 84 27 0
122 TiPePe Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Timofej Stěpankov, Josef Beneš, Josef Mencl 3880 80 30 0
123 Aliance Blonďáků Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vojtěch Růžička, Štěpán Šmíd, David Stráňava 3870 92 36 0
124 Pavlovi otroci Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Hasik Sebastian, Kryštof Khek, Tomáš Vido 3870 88 31 8
125 Ú - SoMaS, Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, Jakub Pavlů, David Lašek 3830 86 26 0
126 Numlock Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Anna Kratochvílová, Jana Švehlová, Lenka Dostálová 3830 80 29 2
127 Truhla Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Magdaléna Štolleová, Anežka Rousková, Petr Vaško 3820 89 29 1
128 Kluci z GVP Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Václav Nádvorník, Jan Hrdina, Jakub El Samman 3820 89 28 1
129 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Tereza Velíšková, Tereza Kubínová, Ema Dvořáková 3810 92 28 0
130 Téčkaři Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 David Laušman, Filip Fiala, Julie Bílková 3800 86 28 0
131 Drbny Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Anna Žižková, Laura Klimešová, Réka Szabó 3790 98 30 0
132 Teenage ninja turtles Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Matěj Stoupa, Šimon Rádl, Rafael Rossi 3790 75 38 1
133 BYZNYS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Ondřej Čížek, Vojtěch Louša, Matěj Karnet 3790 67 35 11
134 Bačuma Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Adam Černý, Matěj Ungrman, Aleš Bláha 3790 66 32 2
135 NDL Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jakub Sedláček, David Prášil, Matěj Adam 3770 84 27 0
136 Nice Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lukáš Ondráček, Pavel Krupička, Marek Ševčík 3770 60 20 0
137 Buchtičkáři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jaroslav Bošek, Dominik Fikrle, Václav Kraml 3760 74 27 2
138 Truhla 4 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Šárka Filipská, Lea Libosvárová, Lada Husová 3760 65 25 1
139 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jiří Preč, Albert Brázda, Erik Balada 3760 61 28 1
140 Bed grůp Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Daniel Heller, Jan Málek, Dominik Řezníček 3750 76 25 0
141 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 3720 81 26 1
142 Russian comrades for neko rights Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Zbyněk Lipták, Vít Šimurda, Michael Kučun 3720 79 29 1
143 Žabky Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Klára Krejzarová, Renáta Kadlecová, Karím Choun 3690 94 32 2
144 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 3680 66 24 0
145 Mozek se odstěhoval do Řáholce Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vendula Kadlecová, Alena Davídková, Michael Fernandez 3670 103 35 13
146 Dopplerův zjev Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Lucie Homolová, Petra Vlková, Marek Kuncl 3670 76 24 0
147 ANLÍJA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 3660 82 27 4
148 GMH-I-H-NKV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 3660 59 21 31
149 Řezníci z Polabin Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Jan Wandrol, Nicolas Weiser, Vojtěch Bareš 3650 76 24 0
150 Tým Vyvolených Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Daniela Zemanová, David Hruban, Vojtěch Langášek 3650 63 28 1
151 Gymlit 6 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Lukáš Procházka, Vojtěch Janda, David Bátrla 3640 67 26 13
152 Mám hlad Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Adam Winkelhofer, Filip Krejza, Daniel Milota 3610 86 30 0
153 Bž + Fň = Iks Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Patrik Holba, Anna Kolková, Gabriela Szetey 3610 64 21 2
154 Ú - Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tea Klosová, Anežka Margoliusová, Magdalena Vítková 3600 84 26 0
155 Jílováci 3 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Josef Staněk, Jan Pajskr, Tomáš Holý 3590 73 26 1
156 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Marek Benda, Jakub Kráľ, Ján Dunaj Jurčo 3580 81 26 1
157 Endemiti Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Lucie Bohdanecká, Jonáš Vostrý, Klára Hurníková 3570 79 26 1
158 Gymlit 5 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Matěj Kohout, Hung Ngoc Nguyen, Vojtěch Dudl 3570 76 30 14
159 14159265 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Martin Fořt, Lukáš Stark, David Konvalina 3560 94 32 0
160 makami PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Markéta Zemanová, Kateřina Hrubá, Milena Sergejeva 3550 87 27 1
161 AdVoŠi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Denko, Vojtěch Chaloupka, Šimon Brousil 3550 62 27 0
162 Gekom-H Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Matouš Kraus, Jonáš Perkner 3540 86 26 0
163 Klacci z Opatova Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Taimr, Vojtěch Taimr, Adam Dvořák 3530 94 29 0
164 Flamingos Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Magdaléna Eliášová, Adriana Sičáková, Petr Maťko 3520 90 28 0
165 Řízci na chlebu s okurkou a hořčicí Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Tereza Zelinková, Barbora Pakostová, Aneta Kolářová 3510 100 31 0
166 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Snášel, Petr Kosička, Matěj Caithaml 3500 105 35 1
167 Brlohyně Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Hermína Ottová, Sofie Voldřichová, Barbora Kubáková 3500 88 27 2
168 Roztleskávačky Základní škola, Pod Marjánkou 1900/2, Praha 6 - Břevnov Tereza Ptáčková, Martin Horáček, Martin Jenkins 3500 80 25 2
169 Matikáři ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha 6 - Vokovice František Kahuda, Adam Engel, Ondřej Jirásek 3490 78 27 0
170 Křováci Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 3490 40 17 0
171 Ú - lovci šprtů Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Martin Svoboda, Nela Navrklová 3480 94 29 0
172 Holky Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Magda Heřmanová, Erika Pavová, Lily Svátková 3480 82 28 0
173 Kaktusáci Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jan Volák, David Stýblo, Róza Sofie Fialová 3480 75 25 1
174 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondřej Mizera, Tomáš Halama 3480 75 23 5
175 SEKUNDA 1 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Magdaléna Martincová, Štěpán Martinec, Kateřina Bicencová 3480 70 22 0
176 kaktus Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Magdaléna Nováková, Kristýna Čubová, Anna Banszelová 3470 70 22 10
177 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Vykuka, Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová 3470 68 21 0
178 Chalupáři Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Elen Turbová, Vojtěch Šícha, Jan Špalek 3460 107 33 9
179 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Barbora Marušincová, Alžběta Bauerová, Tereza Lukešová 3460 98 30 2
180 GEKOM sluníčka Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Anna Pilařová, Jitka Neužilová, Laura Brodilová 3460 94 31 0
181 Matgympláci Gymnázium Děčín, příspěvková organizace, Komenského náměstí 4, Děčín I Anna Šourová, Eliška Švihnosová, Jakub Fibich 3460 94 29 0
182 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Anežka Buchtová, Jakub Kříž, Jakub Jandora 3460 92 29 2
183 Iracionálové Gymnázium, Hradební 218, Broumov Klára Dostálová, Alexandr Nosek, Vojtěch Janata 3460 76 23 2
184 JEJda Gymnázium a SOŠ, Palackého 1329/50, Nový Jičín Eliška Kudělková, Jakub Orlita, Jaroslav Genči 3460 71 32 19
185 Matikáři z Bystřic Základní škola, , Valašská Bystřice Šimon Sewiola, David Hlaváč, Nikola Karafiátová 3440 90 30 0
186 GMH-II-H-KKH Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hana Bendová, Karolína Blažková, Kateřina Löffelmannová 3440 60 21 2
187 Nový zákon Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Bruno Dobsa, Kim Do, Martin Kosáček 3440 53 33 1
188 Skupina Aktivních Ponožek PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Patrik Semotan 3430 74 27 2
189 Truhla 5 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Světlana Novotná, Roman Derevyanko, Alenka Skálová 3430 40 23 0
190 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Jiráková, Kristýna Benešová, Šárka Kolenatá 3420 74 24 0
191 Omega Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Josef Guriča, Daniel Zubek 3410 74 25 0
192 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktorie Hořínková, Tomáš Tručka, Natálie Kadlecová 3400 91 33 1
193 Masový knedlíčci Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Václav Jasanský, Markéta Zemanová, Adam Svoboda 3400 79 27 17
194 Osmáci Základní škola, náměstí Míru 38/73, Svitavy Vojtěch Musil, Iveta Prosecká, Tuang Nguyen 3390 68 23 2
195 HaMaSi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Pavel Hartmann, Marek Machulka, Štěpán Sitek 3380 73 27 5
196 Kopretiny Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Adéla Tomčová, Anita Lešuková, Šárka Synovcová 3370 77 31 63
197 GTBKNLABDAVJM Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Henry James Princ, Jáchym Chmelík, Tobiáš Bartoš 3370 74 26 0
198 LOGIK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Josef Procházka, Anežka Procházková, Judita Coufalová 3360 83 26 5
199 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Dan Lavrinčik, Matyáš Rak, Vojtěch Švojgr 3360 77 24 1
200 WePaKa Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Klára Půbalová, Pavla Marie Beranová, Vendula Nováková 3360 73 23 1
201 Gymlit 10 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Timotej Matušík, Jonáš Lachmann, Martin Těšitel 3360 64 22 0
202 Tak To Jsem Neviděl Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Erik Krzyžánek, Anthony Jan Little, Martin Bulička 3350 92 30 2
203 Porkřezníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Alexandr Pecherek, Matyáš Brázda, Maxim Filip 3320 98 32 2
204 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adéla Šeflová, Tomáš Kmoch, Tereza Jeřábková 3320 87 32 1
205 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Ondřej Rada, Eva Marková 3310 81 25 1
206 Omega Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kristian Vagaši, Sofie Serdulová, Leona Drdová 3280 51 16 1
207 Pokemoni Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Amálie Řimánková, Barbora Trdá, Dominik Richter 3260 61 20 5
208 Berušky Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Adéla Švejdová, Tereza Rumlová, Michaela Salavcová 3250 80 28 2
209 Flolajmani A Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Tomáš Flos, Matěj Kolík, Toman Daniel 3250 73 24 1
210 L.E.M. Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Lenka Milichovská, Emma Turková, Mirka Tesařová 3240 69 21 1
211 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hyža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 3220 72 27 0
212 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Hříbal, Jakub Jedlička, Matěj Konvalinka 3210 84 29 0
213 Masopustní tým Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Richard Masopust, Štěpán Růžička, Václav Zahálka 3210 78 27 0
214 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 3210 67 21 1
215 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Anna Jechová, Martina Bardová, František Hájek 3190 79 27 1
216 Dream team Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Antonie Kvapilová, Šárka Zemanová, Jan Buriánek 3190 70 23 2
217 Němčináři Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Eliška Vilémová, Amálie Hradilová, Richard Mizera 3170 86 27 2
218 die Patchworkfamilie Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Daniel Bolbol, Adam Zán, Jakub Zeman 3160 100 31 0
219 červení zrádci z AMOGUS Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vítězslav Zátka, Petr Štěpánek, Matyáš Kouřímský 3150 75 29 1
220 Veganské řízečky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Teo Bumbálek, Tereza Šípková, Lea Bumbálková 3150 65 22 1
221 GEKOMhousenky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Klára Kopřivová, Veronika Janatová, Ema Šedlbauerová 3150 64 21 0
222 RGB #ff66ff Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Daniel Rýpar, David Csörgei, Ondřej Brož 3140 68 21 2
223 MVP Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matouš Kucharčík, Adam Pavlíček, Jakub Vlček 3140 41 22 1
224 HMH-IV-MLK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Michael Ježek, Luděk Maděra, Kateřina Ciprová 3130 92 28 2
225 Die Männer-Wohngemeinschaft Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Sedláček, Vojtěch Míchálek, Jakub Vrzák 3130 83 29 1
226 MHO1 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba Ondřej Máca, Jan Dybalík, Matěj Čentík 3130 83 26 9
227 ToLuMi Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Tomáš Maali, Lukáš David, Mirela Buznea 3130 48 19 0
228 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Nina Naxerová, Alex Strnad, František Žilka 3120 107 33 1
229 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Tadeáš Vítek, Michael Kramář 3120 86 31 0
230 Arcikapucáři z Ugandy Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Koďousek, Filip Major, David Škopek 3100 80 28 0
231 8. div světa Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Tereza Matějková, Anna Blaženínová, Tomáš Musil 3090 86 26 0
232 Vegetariáni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Anna Bláhová, Kristýna Smutná, Adéla Pavelková 3090 78 26 0
233 22:22 Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Zachariáš Zoubek, Alma Černá, Hanka Šmídová 3080 75 26 1
234 Valašská Bystřice Základní škola, , Valašská Bystřice Michal Kamlar, Matěj Machýček, Šimon Martinek 3080 34 12 0
235 Růžoví humři Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Markéta Cahová, Johana Štěchová, Kristýna Říhová 3070 83 25 1
236 Dvojsmysly Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Hynek Mackerle, Adéla Mertová, Lukáš Ulbrich 3060 76 27 2
237 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matyáš Boček, Tomáš Novák, Krystián Graboń 3040 57 19 3
238 ZKUPYNA Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Vojtěch Papírek, František Ebr, Max Zámorský 3040 41 18 1
239 Mozečky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Markéta Staňková, Anna Klimešová, Lucie Šípková 3020 68 24 2
240 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Anna Břízová 3010 83 26 1
241 Majonéza Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 David Lasák, Jonatán Asor, Matouš Musil 3010 74 25 0
242 Tři čuníci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Miroslav Karpenko, Dan Kalenda, Tycho Rejnek 3010 61 24 1
243 LiLuLi Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Linda Rokosová, Lucie Musilová, Linda Dubová 3000 79 25 7
244 Cherries Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anežka Hejdová, Lucie Korejčíková, Denisa Zmeškalová 3000 66 23 0
245 Netheritová motyčka Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Viktor Wagner, Jan Motlík, Lukáš Holub 3000 61 23 1
246 ʕ •ᴥ•ʔ Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Veronika Petříčková, Petra Šafránková, Otakar Hochman 2990 108 33 2
247 Kněžmosťáci LVT Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Antonín Přibík, Lukáš Vacek, Vítek Maršálek 2990 65 25 1
248 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova, Nina Janotová, Xenie Penížková 2990 62 19 2
249 BruhBoys Remastered Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 2990 55 20 9
250 Idk PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jakub Černovický, Luisa Troupová, Daniela Dobíšková 2980 86 27 8
251 GMH-II-H-KAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 2960 41 19 3
252 Team G Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kristina Záškodná, Eliška Lexová, Viktorie Šimpachová 2950 56 18 0
253 SEKUNDA 2 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Martina Synovcová, Lenka Kadlecová, Magdaléna Lukavská 2930 48 15 2
254 Flolajmani 1 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Lukáš Kolovratník, Šimon Varmuža, Jáchym Špiroch 2890 66 24 2
255 GYMLOVO1 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Anna Köhlerová, Nela Prokšová, Julie Vondrová 2870 81 25 5
256 Bobříci Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Eliška Morávková, Zuzana Štveráková, David Bureš 2870 74 25 4
257 Hlavičky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Adrian Kysel, Anežka Hendrychová 2860 78 27 4
258 Ú - T7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Čepelák, Karel Sýkorovský, Mattis Luciani 2840 75 23 1
259 DuKaMa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Vojtěch Duda, Jan Kastner, Daniel Matějka 2830 76 25 0
260 MaNeNa Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matheos Remunda, Nela Tomanová, Nario Forgáč 2830 60 18 0
261 OnJaJi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ondře Kastner, Jakub Dolejš, Jiří Hejna 2810 67 22 9
262 Jílováci 4 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Valerie Jakimičová, Denisa Čumpelíková, Tereza Seitzová 2790 82 27 0
263 Bylo nás 5, ale 2 odešli Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Tušík, Vít Havelec, Jáchym Řehounek 2790 63 21 3
264 Gymlit 12 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Nik Žukov, Karolína Velíšková, Martina Víchová 2790 62 19 0
265 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Sára Kněževicová, Rozálie Kosková, Klára Schrothová 2790 41 17 1
266 Dutohlavá trojka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nelly Slabá, Nikol Žejdlová, Kristýna Trambová 2780 66 20 0
267 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Mlatečková, Jolana Jásková, Lucie Habartová 2780 51 16 1
268 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michal Forman, Vojtěch Čuda, Theodor Hájek 2770 66 21 0
269 VML Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2770 54 17 2
270 MaToTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Matouš Chára, Antonín Bobek, Teodor Rada 2760 53 21 1
271 The Powerpuff Girls Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Kateřina Pálková, Klára Misařová, Ester Šedivá 2760 46 15 2
272 Sůl Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III David Hora, Tadeáš Wůdy, Denis Mňouček 2750 59 21 1
273 https://www.youtube.com/watch?v=Lrj2Hq7xqQ8 Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Orlando Ben Verboon, Karel Švejda, Jan Hejda 2740 74 26 2
274 VaVaRo Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Václav Paneš, Václav Jelínek, Rostislav Pražák 2740 72 23 0
275 AdMaVe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adéla Šťávová, Marie Slavíková, Veronika Pivcová 2730 57 19 5
276 Alenka and the Boys Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Vítězslav Siegel, Alena Desová, Tomáš Uher 2710 69 24 3
277 Masožravci Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Viktor Drahovzal, Tomáš Vacek, Vojtěch Herr 2700 82 25 2
278 Měšťáci - Moravanky Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Lucie Nováková, Kristýna Taševská, Lucie Bolečková 2700 64 22 2
279 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 2690 52 19 0
280 Vafle Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Lenka Konopová, Pavel Krejsa, Minh Anh Nguyenová 2690 46 23 0
281 Netheritový šrot Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 2680 64 20 0
282 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Anna Kollerová, Beata Kubalová, Jolana Kubrychtová 2660 52 17 2
283 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 2660 42 13 2
284 JKK Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Julie Podpěrová, Klára Adámková, Kristýna Kinovičová 2650 70 22 2
285 Sardinky v konzervě Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Jana Suchá, Anežka Jirušová, Klára Francová 2640 73 23 11
286 KIA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Isabella Pavelková, Kristýna Halešová, Anna Vitásková 2630 56 18 0
287 Nuggeti Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno Zdeňka Kohoutová, Ondřej Maxa, Tung Anh Nguyen 2620 75 25 3
288 Plantážníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Martin Svobodný, Moffitt Matyáš, Erik Rössler 2620 57 22 1
289 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 2620 45 14 3
290 Kněžmosťáci 1 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Barbora Pospíšilová, Pavlína Krčková, Natálie Cholevová 2600 60 19 0
291 Zoomeři! Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vo Huy Hoang, Václav Matěj Košan, Michal Horský 2590 69 22 1
292 ryby s nožíkama Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Markéta Holbová, Natálie Tušlová, Amálie Haková 2580 75 25 1
293 Rojčata Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Eliška Sukupová, Eva Fojtová, Pavlína Kaňová 2580 65 21 1
294 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 2580 62 19 2
295 Engenagama Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Folwarczny, Petr Beran, Jan Doboš 2570 52 17 4
296 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 2560 62 20 0
297 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Albert Beneš, Theo Tvrdý, František Lammel 2550 48 19 0
298 VAJ Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vojtěch Černý, Jindřích Stejskal, Adam Čáp 2530 48 18 0
299 Balíčkáři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Veronika Jarošíková, Tereza Dokoupilová, Leona Hořejší 2520 53 16 1
300 Ú - maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Laura Kopicová, Veronika Pelikánová, Markéta Hořovská 2520 48 15 0
301 Tupý úhly Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 2520 45 18 1
302 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 2510 60 19 0
303 Tři flákance na matice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Novotná, Eva Jonášová, Markéta Sedlecká 2500 46 18 12
304 Rychlí šneci Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Valerie Vřešťálová, Ivana Straková, Karolina Svobodová 2490 76 23 0
305 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Kateřina Burešová 2490 59 19 1
306 Bulíčci 1 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Lukáš Straka, Vít Jerie 2480 72 23 2
307 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Štěpán Vrzák, Martin Získal, Kryštof Harant 2480 40 14 2
308 AVA Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Vanessa Schleissová, Abigail Pîrvu, Alžběta Jandová 2460 62 20 12
309 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marisa Brada, Amálie Chroustová, Soňa Buriánová 2460 38 13 4
310 ÁJA Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Agáta Štěpánová, Julie Vladařová, Antonie Vojtová 2450 45 17 1
311 Vítězná trojka Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Jáchym Jabůrek, Jonáš Jabůrek, Erik Sekerák 2450 43 13 1
312 H.A.D. Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Adam Hanzelín, Jan Vavřík, David Krkoška 2430 98 30 0
313 CeDeTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Ivana Denková, Iva Tesárková 2430 52 17 12
314 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Patrik Four, Ondřej Mach, Sophie Juštíková 2410 65 21 1
315 Primánky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Barbora Nociarová, Nikol Mlíchová, Viktorie Mikulová 2410 63 20 1
316 GMH-I-K-PAV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Alexej Krejčí, Pavel Maděra, Václav Jíra 2400 44 16 2
317 Traktor Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Jiří Olič 2380 48 15 0
318 ESC Broumov Gymnázium, Hradební 218, Broumov David Hoffmann, Jakub Chejn, Filip Riabec 2380 46 19 10
319 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Šimon Brenkus, Jakub Stávek 2370 27 13 1
320 Bulíčci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radvana Bulejová, Adéla Červená, Markéta Balková 2360 52 16 0
321 Truhla 3 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Jáchym Jirgl, Alex Al-Asbahee, Le Quoc Dat 2350 74 26 26
322 Superalfa Základní škola, , Valašská Bystřice Alice Románková, Marie Martinátová, Linda Bolfová 2330 46 16 10
323 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 2300 56 18 2
324 Supernova Gymnázium, Hradební 218, Broumov Ondřej Palhoun, Šimon Polák, Barbora Šanderová 2280 62 19 0
325 PePa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Tereza Šroubová, Marie Macková, Nicol Kratochvílová 2230 57 18 1
326 math puppies Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Ema Osifová, Valentýna Černá, Karina Mühlbeyer 2230 53 16 1
327 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Marek Zeller, Bernard Schmidt, Marek Sedlák 2230 41 20 1
328 vegetariansky kebab Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Ketevan Gvazava, Viktor Jordanov, Barbora Kadlecová 2220 56 20 10
329 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Kristýna Vosmíková, František Smiško 2180 56 19 10
330 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 2180 38 13 0
331 Prima počtáři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Vít Veselý, Adam Eliáš, Martin Nývlt 2180 22 7 0
332 Rakeťáci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Beáta Němcová, Tereza Lapšová, Barbora Černá 2170 37 13 7
333 Šťouchaný brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Fišerová Barbora, Strelcová Tereza, Šedková Rosalie 2160 36 14 28
334 Kachny z masny Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Amálie Míková, Tereza Pešková 2110 33 10 1
335 Pandy Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Anna Losenická, Alena Bártová, Eliška Suchardová 2100 32 10 2
336 Sehrané vzorce Základní škola, , Valašská Bystřice Anna Špilková, Natálie Křenková, Zbyněk Zajíček 2060 64 21 4
337 Slávisti Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Václav Bystřinec, Tomáš Svoboda, Josef Hybner 2060 13 4 1
338 ROVNICE Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Kristýna Staňková, Nela Klausová, Veronika Doudová 2040 25 16 17
339 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Liliana Lustigova, Karolína Staňková, Tereza Zdílnová 2030 51 16 7
340 Tuleni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 2030 51 16 5
341 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Nikola Minaříková, Anna Soušová 1990 15 6 1
342 GMH-II-K-PAO Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Hejn, Adam Bednár, Ondřej Nikodém 1980 30 12 0
343 Géniové Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Samuel Jirák, Ondřej Rozmanitý 1960 26 9 12
344 GMH-I-K-TON Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Štejnar, Tomáš Skřivan, Nicolas Wiedeman 1930 44 16 2
345 Žaludi Gymnázium, Hradební 218, Broumov Eliška Nigrinová, Jarmila Troutnarová, Štěpánka Kohlová 1830 22 8 2
346 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Ellen Palečková, Marie Prokešová 1790 38 12 2
347 Matematičtí tygři Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Minh Duc Dang, Viet Tung Nguyen 1790 26 9 2
348 Veganské trio Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Veronika Vagašiová 1790 26 8 0
349 Měšťáci - Starkové Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Natálie Jochmanová, Veronika Rus, Tereza Friesová 1780 26 10 0
350 Hlavičky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Alžběta Holubová, Magdalena Piáčková 1770 40 12 0
351 Vydrýsci Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Adéla Petrová, Ondřej Beran, Štěpán Hejna 1770 34 16 2
352 Popcorňáci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 1760 29 9 1
353 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Anna Plachá, Sára Dostálová, Tereza Jandová 1690 33 10 1
354 Stranger Einstaini Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko David Sáňka, Veronika Danielová, Mia Dendisová 1690 27 9 1
355 B-tým Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktoriia Rybakova, Marie Podlešáková, Tereza Jelínková 1690 25 12 1
356 Kryplíci Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Lucie Hušková, Lucie Picková, Martina Zimová 1670 20 6 0
357 KaVeKa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Kateřina Fleková, Veronika Jandurová, Karolína Anna Kadlečková 1660 35 11 1
358 buřt tým Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Kysela, Vojtěch Martinec, Samuel Přibyl 1660 30 12 10
359 Sovy Základní škola, Školní 277, Tuchlovice Alena Kettnerová, Jindřiška Hamšíková, Filip Vaníček 1650 42 13 0
360 hlavičky Gymnázium a SOŠ, Palackého 1329/50, Nový Jičín Alexandra Huňková, Barbora Polášková, Aneta Vavříková 1640 28 9 0
361 GMH-II-H-EAA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Evelína Milerová, Anna Hronová, Adéla Adamcová 1550 33 10 1
362 Masox Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Tomáš Krč, Petr Chlebek, Ondřej Merta 1540 32 10 2
363 Klan rudé lišky Základní škola a Mateřská škola, Táborská 170, Louňovice pod Blaníkem Zdeněk Křížek, Jonáš Nekl, Ondřej Zach 1530 32 11 2
364 Valaši Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí Jindřich Valoušek, Anna Andrea Juříčková, Jiří Korábečný 1530 14 9 10
365 MMF team ZŠ a MŠ Basic, o.p.s., Šámalova 2411/10, Brno, Židenice Matyáš Zdražil, Miroslava Slabá, Frederik Laskowski 1520 18 6 0
366 Masíčko Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Petr Jirásek, Martin Hašek 1500 11 6 1
367 Muffini Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Natálie Gotvaldová, Adéla Folprechtová, Kamil Ornst 1450 13 4 1
368 Hlavičky 6.B Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Anna Šíblová, Barbora Vrátná 1420 25 8 1
369 Geniuses Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Hana Zátorská, Linda Fusková 1410 12 4 0
370 Kuřata Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Daniel Hubáček, Anna Puczoková, Tereza Veselá 1400 20 7 0
371 Einsteinice Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Markéta Šebestová, Zuzana Prokopová, Nela Holbergová 1390 13 6 11
372 MISTŘI MATEMATIKY Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojtěch Schlitzenbauer, Radek Špinka 1370 20 8 0
373 🥩Mleté Maso🥩 Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň Eliška Cvachová, Thai An Cao Thi, Anabela Bělohubá 1360 20 6 0
374 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Nela Kobrlová, Eliška Hybnerová, Martin Mucska 1340 12 4 2
375 Knedlíkovci3000 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Lukáš Carba, Daniel Pustowka 1320 28 9 0
376 Dřeva Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Jan Provazník, Christopher DiCara, Lukáš Zástava 1290 15 6 1
377 Vorliňáci Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Lucie Lizáková, Barbora Říhová, Sára Strnadová 1240 25 9 9
378 Měšťáci - Distanční hasiči Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Karolína Malcová, Lucie Králová, Veronika Totková 1240 9 3 1
379 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Tereza Hovorková, Tereza Koprnická, Nela Paulů 1200 23 12 23
380 Orbital Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Adéla Netuková, Denisa Sochová, Bára Šindelářová 1140 16 5 2
381 Měšťáci - RVH Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Veronika Poláková, Helena Havlišová, Roman Heryak 1130 11 4 1
382 Vanenik 812 Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Nela Kakrdová, Valentýna Řeháková 1120 32 11 12
383 Trpaslíci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Karolína Majsová, Sabina Gebauerová, Lucie Blažková 1100 23 7 1
384 JeToJedno Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Teodor Walica, Daniela Gazdíková, Laura Samková 1090 15 5 1
385 Einsteini Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tomáš Macháček, Marek Výskala, Ondřej Kočvara 1040 22 8 2
386 Trojice 6.B Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Jakub Mudra, Jakub Stryja, Nela Janiková 980 12 5 0
387 Mistři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencalová, Markéta Ciencalová, Marie Wranová 930 13 4 1
388 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantová, Barbora Rejzková, Jasmína Ella Jirsáková 770 22 7 2

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet plotů Příklady Zbylé akce
1 NEVÍM Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 2565/25, Ostrava Aneta Moškořová, Otto Schwarz, Filip Hon 5820 94 33 0
2 Sirotci 1 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Šimon Tajovský, Michal Přibyl, Jan Krejčí 5800 102 41 0
3 Ú - JaMaSo Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček, Lukáš Jarmara, Tomáš Brouček 5600 117 36 1
4 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Michale Jarvis, Matěj Podávka, Vojtěch Doubrava 5420 114 42 2
5 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 5400 123 41 3
6 GChD3M Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Petr Smejkal, Jan Tichon, Jindřich Heissiger 5190 143 44 1
7 Kuřecí MaSo Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Lukáš Brabec, Balthasar Cebecauer, Vít Jiří Houfek 5130 117 37 1
8 TMAKOM Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Anna Kalistová, Tomáš Mucha, Ondřej Mlích 5030 116 40 8
9 Divoké kachny Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Otakar Vítek, Duc Minh Tran, Martin Pytela 4910 138 43 0
10 Greenhorni z Gyrecu Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Daniel Řepka, Ondřej Kovář, Jiří Račanský 4830 84 33 8
11 GOT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Korec, Vojtěch Nádvorník, Lukáš Komín 4820 132 41 0
12 Pipi Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Klára Blaškovanová, Veronika Bryndová, Anna Příhodová 4790 97 32 1
13 Název týmu Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Radan Čech, Nela Bartoníčková, Martina Taslerová 4780 96 34 6
14 Truhla 2 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Vítek Perkner, Tomáš Elich, Radim Janáček 4700 103 40 9
15 Krtečci Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Vítek Novotný, Matěj Křivánek, Denis Ellinger 4680 106 33 0
16 Masíčko Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Křelina, Filip Černý, Šimon Pražák 4650 92 30 0
17 ToFu Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Barbora Řechtáčková, Emily Líbal, Samuel Gregor Kalický 4620 89 30 5
18 Originální tým Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Michal Glasnák, Petr Karlík, Martin Vagner 4610 125 41 11
19 Gymlit 11 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Barbora Salajová, Barbora Pauková, Kristýna Šachová 4600 85 32 35
20 1+1=3 Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Filip Maroš, Samuel Vítek, Vojtěch Zach 4600 79 28 1
21 Ellipsis Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Váslav Gartner, Cyril Šebek, Adam Vášek 4590 109 34 1
22 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Štěpán Šicner, Anna Horká 4560 134 42 2
23 Unknown mission PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň David Štefka, Ádám Sátor, Benjamin Hudec 4530 82 36 0
24 Gymik 3.0 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Krist, Miloslav Famfrla, Mikuláš Novotný 4500 88 30 12
25 Brutálny banán Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Matej Vinc, Samuel Chorvát, Oto Motyčka 4480 106 35 0
26 Ú - T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová, Eliška Hubičková, Lenka Nováková 4480 92 28 2
27 3 čuníci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Radek Bláha, Jan Janeček, Matěj Martíšek 4460 92 32 2
28 Pepř Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Andrea Hamtáková, Zuzana Trusková, Jan Melichar 4430 96 33 8
29 Team Prova Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Filip Bláha, Simon Pospíšil, Antonín Kleibl 4390 97 31 1
30 Mrkve Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Markéta Šimečková, Amálie Vaňková, Eliška Valíková 4360 88 30 2
31 Gorole Základní škola, 750, Mosty u Jablunkova Pavel Lýsek, Martin Bednár, Jakub Lýsek 4360 73 25 3
32 ToMiMa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Antonín Novotný, Michal Hametník, Maxim Sklenář 4340 99 35 1
33 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vítek Ruttkay, Marek Kryl, Vojtěch Fitz 4310 92 32 0
34 Vlci Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Ondřej Vlček, Václav Zikeš, Martin Glaser 4310 85 28 1
35 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Mykhailo Degtyar, Jan Plecitý, Jáchym Buben 4290 129 39 1
36 1D Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adrian Henzl, Karolína Vojtěchová, Bára Řeháčková 4290 106 35 2
37 Grupa GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Vojtěch Janáček, Adam Pustka, Adam Kolačný 4240 93 34 9
38 Šťabajzny Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Veronika Křístková, Julie Gaydečková, Marta Šišková 4220 101 31 1
39 Ústavka3.ADream1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vít Chadima, Jana Bursová, Lucie Rottová 4210 95 32 1
40 Milošovci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Šimon Vecka, Vojtěch Večerka, Vojtěch Prchal 4190 114 35 0
41 Koptík Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Rudolf Bloudek, David Daniel Elleder, Vojtěch Martin Kašpar 4180 94 29 2
42 Omega PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Rebeka Mayerová, Justína Dingová, Marie Krátká 4110 93 32 1
43 MAT Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Anika Alexová, Tomáš Jelínek, Matěj Skácel 4090 117 37 1
44 MaTeMatici Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 2565/25, Ostrava Markéta Kaňková, Tereza Jalůvková, Matěj Horák 4090 86 26 0
45 AJO Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Arthur Jakub Hájek, Jošt Havlice, Ondřej Porazil 4060 69 23 3
46 KEKtíři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matouš Svoboda, Vít Hrubý, Jeroným Hudec 4040 86 31 0
47 Gymlit 8 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Ondřej Rozsíval, Kryštof Komzák, Kryštof Miškanin 4010 59 25 5
48 Ústavka3.ADream2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Daniel Tatíček, Johana Pešková, Marie Záškodná 3960 108 36 0
49 Aliance Blonďáků Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vojtěch Růžička, Štěpán Šmíd, David Stráňava 3870 92 36 0
50 Pavlovi otroci Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Hasik Sebastian, Kryštof Khek, Tomáš Vido 3870 88 31 8
51 Ú - SoMaS, Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, Jakub Pavlů, David Lašek 3830 86 26 0
52 Numlock Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Anna Kratochvílová, Jana Švehlová, Lenka Dostálová 3830 80 29 2
53 Truhla Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Magdaléna Štolleová, Anežka Rousková, Petr Vaško 3820 89 29 1
54 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Tereza Velíšková, Tereza Kubínová, Ema Dvořáková 3810 92 28 0
55 Téčkaři Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 David Laušman, Filip Fiala, Julie Bílková 3800 86 28 0
56 NDL Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jakub Sedláček, David Prášil, Matěj Adam 3770 84 27 0
57 Nice Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lukáš Ondráček, Pavel Krupička, Marek Ševčík 3770 60 20 0
58 Buchtičkáři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jaroslav Bošek, Dominik Fikrle, Václav Kraml 3760 74 27 2
59 Truhla 4 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Šárka Filipská, Lea Libosvárová, Lada Husová 3760 65 25 1
60 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jiří Preč, Albert Brázda, Erik Balada 3760 61 28 1
61 Bed grůp Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Daniel Heller, Jan Málek, Dominik Řezníček 3750 76 25 0
62 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 3720 81 26 1
63 Russian comrades for neko rights Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Zbyněk Lipták, Vít Šimurda, Michael Kučun 3720 79 29 1
64 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 3680 66 24 0
65 Dopplerův zjev Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Lucie Homolová, Petra Vlková, Marek Kuncl 3670 76 24 0
66 ANLÍJA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 3660 82 27 4
67 GMH-I-H-NKV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 3660 59 21 31
68 Řezníci z Polabin Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Jan Wandrol, Nicolas Weiser, Vojtěch Bareš 3650 76 24 0
69 Tým Vyvolených Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Daniela Zemanová, David Hruban, Vojtěch Langášek 3650 63 28 1
70 Gymlit 6 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Lukáš Procházka, Vojtěch Janda, David Bátrla 3640 67 26 13
71 Mám hlad Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Adam Winkelhofer, Filip Krejza, Daniel Milota 3610 86 30 0
72 Bž + Fň = Iks Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Patrik Holba, Anna Kolková, Gabriela Szetey 3610 64 21 2
73 Ú - Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tea Klosová, Anežka Margoliusová, Magdalena Vítková 3600 84 26 0
74 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Marek Benda, Jakub Kráľ, Ján Dunaj Jurčo 3580 81 26 1
75 Endemiti Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Lucie Bohdanecká, Jonáš Vostrý, Klára Hurníková 3570 79 26 1
76 AdVoŠi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Denko, Vojtěch Chaloupka, Šimon Brousil 3550 62 27 0
77 Gekom-H Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Matouš Kraus, Jonáš Perkner 3540 86 26 0
78 Klacci z Opatova Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Taimr, Vojtěch Taimr, Adam Dvořák 3530 94 29 0
79 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Snášel, Petr Kosička, Matěj Caithaml 3500 105 35 1
80 Brlohyně Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Hermína Ottová, Sofie Voldřichová, Barbora Kubáková 3500 88 27 2
81 Roztleskávačky Základní škola, Pod Marjánkou 1900/2, Praha 6 - Břevnov Tereza Ptáčková, Martin Horáček, Martin Jenkins 3500 80 25 2
82 Matikáři ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha 6 - Vokovice František Kahuda, Adam Engel, Ondřej Jirásek 3490 78 27 0
83 Křováci Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 3490 40 17 0
84 Ú - lovci šprtů Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Martin Svoboda, Nela Navrklová 3480 94 29 0
85 Kaktusáci Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jan Volák, David Stýblo, Róza Sofie Fialová 3480 75 25 1
86 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondřej Mizera, Tomáš Halama 3480 75 23 5
87 SEKUNDA 1 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Magdaléna Martincová, Štěpán Martinec, Kateřina Bicencová 3480 70 22 0
88 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Vykuka, Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová 3470 68 21 0
89 Chalupáři Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Elen Turbová, Vojtěch Šícha, Jan Špalek 3460 107 33 9
90 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Barbora Marušincová, Alžběta Bauerová, Tereza Lukešová 3460 98 30 2
91 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Anežka Buchtová, Jakub Kříž, Jakub Jandora 3460 92 29 2
92 Iracionálové Gymnázium, Hradební 218, Broumov Klára Dostálová, Alexandr Nosek, Vojtěch Janata 3460 76 23 2
93 GMH-II-H-KKH Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hana Bendová, Karolína Blažková, Kateřina Löffelmannová 3440 60 21 2
94 Skupina Aktivních Ponožek PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Patrik Semotan 3430 74 27 2
95 Truhla 5 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Světlana Novotná, Roman Derevyanko, Alenka Skálová 3430 40 23 0
96 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Jiráková, Kristýna Benešová, Šárka Kolenatá 3420 74 24 0
97 Omega Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Josef Guriča, Daniel Zubek 3410 74 25 0
98 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktorie Hořínková, Tomáš Tručka, Natálie Kadlecová 3400 91 33 1
99 Masový knedlíčci Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Václav Jasanský, Markéta Zemanová, Adam Svoboda 3400 79 27 17
100 Osmáci Základní škola, náměstí Míru 38/73, Svitavy Vojtěch Musil, Iveta Prosecká, Tuang Nguyen 3390 68 23 2
101 HaMaSi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Pavel Hartmann, Marek Machulka, Štěpán Sitek 3380 73 27 5
102 LOGIK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Josef Procházka, Anežka Procházková, Judita Coufalová 3360 83 26 5
103 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Dan Lavrinčik, Matyáš Rak, Vojtěch Švojgr 3360 77 24 1
104 Tak To Jsem Neviděl Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Erik Krzyžánek, Anthony Jan Little, Martin Bulička 3350 92 30 2
105 Porkřezníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Alexandr Pecherek, Matyáš Brázda, Maxim Filip 3320 98 32 2
106 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adéla Šeflová, Tomáš Kmoch, Tereza Jeřábková 3320 87 32 1
107 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Ondřej Rada, Eva Marková 3310 81 25 1
108 Omega Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kristian Vagaši, Sofie Serdulová, Leona Drdová 3280 51 16 1
109 Berušky Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Adéla Švejdová, Tereza Rumlová, Michaela Salavcová 3250 80 28 2
110 Flolajmani A Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Tomáš Flos, Matěj Kolík, Toman Daniel 3250 73 24 1
111 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hyža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 3220 72 27 0
112 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Hříbal, Jakub Jedlička, Matěj Konvalinka 3210 84 29 0
113 Masopustní tým Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Richard Masopust, Štěpán Růžička, Václav Zahálka 3210 78 27 0
114 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 3210 67 21 1
115 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Anna Jechová, Martina Bardová, František Hájek 3190 79 27 1
116 Dream team Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Antonie Kvapilová, Šárka Zemanová, Jan Buriánek 3190 70 23 2
117 die Patchworkfamilie Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Daniel Bolbol, Adam Zán, Jakub Zeman 3160 100 31 0
118 červení zrádci z AMOGUS Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vítězslav Zátka, Petr Štěpánek, Matyáš Kouřímský 3150 75 29 1
119 GEKOMhousenky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Klára Kopřivová, Veronika Janatová, Ema Šedlbauerová 3150 64 21 0
120 MVP Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matouš Kucharčík, Adam Pavlíček, Jakub Vlček 3140 41 22 1
121 Die Männer-Wohngemeinschaft Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Sedláček, Vojtěch Míchálek, Jakub Vrzák 3130 83 29 1
122 MHO1 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba Ondřej Máca, Jan Dybalík, Matěj Čentík 3130 83 26 9
123 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Nina Naxerová, Alex Strnad, František Žilka 3120 107 33 1
124 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Tadeáš Vítek, Michael Kramář 3120 86 31 0
125 Arcikapucáři z Ugandy Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Koďousek, Filip Major, David Škopek 3100 80 28 0
126 22:22 Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Zachariáš Zoubek, Alma Černá, Hanka Šmídová 3080 75 26 1
127 Valašská Bystřice Základní škola, , Valašská Bystřice Michal Kamlar, Matěj Machýček, Šimon Martinek 3080 34 12 0
128 Růžoví humři Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Markéta Cahová, Johana Štěchová, Kristýna Říhová 3070 83 25 1
129 Dvojsmysly Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Hynek Mackerle, Adéla Mertová, Lukáš Ulbrich 3060 76 27 2
130 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matyáš Boček, Tomáš Novák, Krystián Graboń 3040 57 19 3
131 Mozečky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Markéta Staňková, Anna Klimešová, Lucie Šípková 3020 68 24 2
132 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Anna Břízová 3010 83 26 1
133 Majonéza Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 David Lasák, Jonatán Asor, Matouš Musil 3010 74 25 0
134 Tři čuníci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Miroslav Karpenko, Dan Kalenda, Tycho Rejnek 3010 61 24 1
135 LiLuLi Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Linda Rokosová, Lucie Musilová, Linda Dubová 3000 79 25 7
136 Cherries Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anežka Hejdová, Lucie Korejčíková, Denisa Zmeškalová 3000 66 23 0
137 Netheritová motyčka Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Viktor Wagner, Jan Motlík, Lukáš Holub 3000 61 23 1
138 Kněžmosťáci LVT Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Antonín Přibík, Lukáš Vacek, Vítek Maršálek 2990 65 25 1
139 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova, Nina Janotová, Xenie Penížková 2990 62 19 2
140 BruhBoys Remastered Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 2990 55 20 9
141 Idk PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jakub Černovický, Luisa Troupová, Daniela Dobíšková 2980 86 27 8
142 GMH-II-H-KAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 2960 41 19 3
143 Team G Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kristina Záškodná, Eliška Lexová, Viktorie Šimpachová 2950 56 18 0
144 SEKUNDA 2 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Martina Synovcová, Lenka Kadlecová, Magdaléna Lukavská 2930 48 15 2
145 Flolajmani 1 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Lukáš Kolovratník, Šimon Varmuža, Jáchym Špiroch 2890 66 24 2
146 GYMLOVO1 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Anna Köhlerová, Nela Prokšová, Julie Vondrová 2870 81 25 5
147 Bobříci Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Eliška Morávková, Zuzana Štveráková, David Bureš 2870 74 25 4
148 Hlavičky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Adrian Kysel, Anežka Hendrychová 2860 78 27 4
149 Ú - T7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Čepelák, Karel Sýkorovský, Mattis Luciani 2840 75 23 1
150 DuKaMa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Vojtěch Duda, Jan Kastner, Daniel Matějka 2830 76 25 0
151 MaNeNa Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matheos Remunda, Nela Tomanová, Nario Forgáč 2830 60 18 0
152 OnJaJi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ondře Kastner, Jakub Dolejš, Jiří Hejna 2810 67 22 9
153 Bylo nás 5, ale 2 odešli Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Tušík, Vít Havelec, Jáchym Řehounek 2790 63 21 3
154 Gymlit 12 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Nik Žukov, Karolína Velíšková, Martina Víchová 2790 62 19 0
155 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Sára Kněževicová, Rozálie Kosková, Klára Schrothová 2790 41 17 1
156 Dutohlavá trojka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nelly Slabá, Nikol Žejdlová, Kristýna Trambová 2780 66 20 0
157 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Mlatečková, Jolana Jásková, Lucie Habartová 2780 51 16 1
158 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michal Forman, Vojtěch Čuda, Theodor Hájek 2770 66 21 0
159 VML Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2770 54 17 2
160 MaToTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Matouš Chára, Antonín Bobek, Teodor Rada 2760 53 21 1
161 The Powerpuff Girls Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Kateřina Pálková, Klára Misařová, Ester Šedivá 2760 46 15 2
162 Sůl Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III David Hora, Tadeáš Wůdy, Denis Mňouček 2750 59 21 1
163 https://www.youtube.com/watch?v=Lrj2Hq7xqQ8 Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Orlando Ben Verboon, Karel Švejda, Jan Hejda 2740 74 26 2
164 VaVaRo Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Václav Paneš, Václav Jelínek, Rostislav Pražák 2740 72 23 0
165 AdMaVe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adéla Šťávová, Marie Slavíková, Veronika Pivcová 2730 57 19 5
166 Alenka and the Boys Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Vítězslav Siegel, Alena Desová, Tomáš Uher 2710 69 24 3
167 Masožravci Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Viktor Drahovzal, Tomáš Vacek, Vojtěch Herr 2700 82 25 2
168 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 2690 52 19 0
169 Netheritový šrot Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 2680 64 20 0
170 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Anna Kollerová, Beata Kubalová, Jolana Kubrychtová 2660 52 17 2
171 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 2660 42 13 2
172 JKK Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Julie Podpěrová, Klára Adámková, Kristýna Kinovičová 2650 70 22 2
173 Sardinky v konzervě Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Jana Suchá, Anežka Jirušová, Klára Francová 2640 73 23 11
174 KIA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Isabella Pavelková, Kristýna Halešová, Anna Vitásková 2630 56 18 0
175 Plantážníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Martin Svobodný, Moffitt Matyáš, Erik Rössler 2620 57 22 1
176 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 2620 45 14 3
177 Zoomeři! Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vo Huy Hoang, Václav Matěj Košan, Michal Horský 2590 69 22 1
178 ryby s nožíkama Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Markéta Holbová, Natálie Tušlová, Amálie Haková 2580 75 25 1
179 Rojčata Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Eliška Sukupová, Eva Fojtová, Pavlína Kaňová 2580 65 21 1
180 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 2580 62 19 2
181 Engenagama Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Folwarczny, Petr Beran, Jan Doboš 2570 52 17 4
182 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 2560 62 20 0
183 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Albert Beneš, Theo Tvrdý, František Lammel 2550 48 19 0
184 VAJ Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vojtěch Černý, Jindřích Stejskal, Adam Čáp 2530 48 18 0
185 Balíčkáři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Veronika Jarošíková, Tereza Dokoupilová, Leona Hořejší 2520 53 16 1
186 Ú - maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Laura Kopicová, Veronika Pelikánová, Markéta Hořovská 2520 48 15 0
187 Tupý úhly Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 2520 45 18 1
188 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 2510 60 19 0
189 Tři flákance na matice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Novotná, Eva Jonášová, Markéta Sedlecká 2500 46 18 12
190 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Kateřina Burešová 2490 59 19 1
191 Bulíčci 1 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Lukáš Straka, Vít Jerie 2480 72 23 2
192 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Štěpán Vrzák, Martin Získal, Kryštof Harant 2480 40 14 2
193 AVA Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Vanessa Schleissová, Abigail Pîrvu, Alžběta Jandová 2460 62 20 12
194 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marisa Brada, Amálie Chroustová, Soňa Buriánová 2460 38 13 4
195 CeDeTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Ivana Denková, Iva Tesárková 2430 52 17 12
196 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Patrik Four, Ondřej Mach, Sophie Juštíková 2410 65 21 1
197 Primánky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Barbora Nociarová, Nikol Mlíchová, Viktorie Mikulová 2410 63 20 1
198 GMH-I-K-PAV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Alexej Krejčí, Pavel Maděra, Václav Jíra 2400 44 16 2
199 Traktor Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Jiří Olič 2380 48 15 0
200 ESC Broumov Gymnázium, Hradební 218, Broumov David Hoffmann, Jakub Chejn, Filip Riabec 2380 46 19 10
201 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Šimon Brenkus, Jakub Stávek 2370 27 13 1
202 Bulíčci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radvana Bulejová, Adéla Červená, Markéta Balková 2360 52 16 0
203 Truhla 3 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Jáchym Jirgl, Alex Al-Asbahee, Le Quoc Dat 2350 74 26 26
204 Superalfa Základní škola, , Valašská Bystřice Alice Románková, Marie Martinátová, Linda Bolfová 2330 46 16 10
205 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 2300 56 18 2
206 PePa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Tereza Šroubová, Marie Macková, Nicol Kratochvílová 2230 57 18 1
207 math puppies Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Ema Osifová, Valentýna Černá, Karina Mühlbeyer 2230 53 16 1
208 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Marek Zeller, Bernard Schmidt, Marek Sedlák 2230 41 20 1
209 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Kristýna Vosmíková, František Smiško 2180 56 19 10
210 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 2180 38 13 0
211 Prima počtáři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Vít Veselý, Adam Eliáš, Martin Nývlt 2180 22 7 0
212 Rakeťáci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Beáta Němcová, Tereza Lapšová, Barbora Černá 2170 37 13 7
213 Šťouchaný brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Fišerová Barbora, Strelcová Tereza, Šedková Rosalie 2160 36 14 28
214 Kachny z masny Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Amálie Míková, Tereza Pešková 2110 33 10 1
215 Pandy Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Anna Losenická, Alena Bártová, Eliška Suchardová 2100 32 10 2
216 Sehrané vzorce Základní škola, , Valašská Bystřice Anna Špilková, Natálie Křenková, Zbyněk Zajíček 2060 64 21 4
217 Slávisti Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Václav Bystřinec, Tomáš Svoboda, Josef Hybner 2060 13 4 1
218 ROVNICE Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Kristýna Staňková, Nela Klausová, Veronika Doudová 2040 25 16 17
219 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Liliana Lustigova, Karolína Staňková, Tereza Zdílnová 2030 51 16 7
220 Tuleni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 2030 51 16 5
221 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Nikola Minaříková, Anna Soušová 1990 15 6 1
222 GMH-II-K-PAO Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Hejn, Adam Bednár, Ondřej Nikodém 1980 30 12 0
223 Géniové Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Samuel Jirák, Ondřej Rozmanitý 1960 26 9 12
224 GMH-I-K-TON Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Štejnar, Tomáš Skřivan, Nicolas Wiedeman 1930 44 16 2
225 Žaludi Gymnázium, Hradební 218, Broumov Eliška Nigrinová, Jarmila Troutnarová, Štěpánka Kohlová 1830 22 8 2
226 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Ellen Palečková, Marie Prokešová 1790 38 12 2
227 Matematičtí tygři Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Minh Duc Dang, Viet Tung Nguyen 1790 26 9 2
228 Veganské trio Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Veronika Vagašiová 1790 26 8 0
229 Měšťáci - Starkové Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Natálie Jochmanová, Veronika Rus, Tereza Friesová 1780 26 10 0
230 Hlavičky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Alžběta Holubová, Magdalena Piáčková 1770 40 12 0
231 Vydrýsci Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Adéla Petrová, Ondřej Beran, Štěpán Hejna 1770 34 16 2
232 Popcorňáci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 1760 29 9 1
233 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Anna Plachá, Sára Dostálová, Tereza Jandová 1690 33 10 1
234 Stranger Einstaini Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko David Sáňka, Veronika Danielová, Mia Dendisová 1690 27 9 1
235 B-tým Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktoriia Rybakova, Marie Podlešáková, Tereza Jelínková 1690 25 12 1
236 Kryplíci Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Lucie Hušková, Lucie Picková, Martina Zimová 1670 20 6 0
237 KaVeKa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Kateřina Fleková, Veronika Jandurová, Karolína Anna Kadlečková 1660 35 11 1
238 buřt tým Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Kysela, Vojtěch Martinec, Samuel Přibyl 1660 30 12 10
239 Sovy Základní škola, Školní 277, Tuchlovice Alena Kettnerová, Jindřiška Hamšíková, Filip Vaníček 1650 42 13 0
240 hlavičky Gymnázium a SOŠ, Palackého 1329/50, Nový Jičín Alexandra Huňková, Barbora Polášková, Aneta Vavříková 1640 28 9 0
241 GMH-II-H-EAA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Evelína Milerová, Anna Hronová, Adéla Adamcová 1550 33 10 1
242 Masox Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Tomáš Krč, Petr Chlebek, Ondřej Merta 1540 32 10 2
243 Klan rudé lišky Základní škola a Mateřská škola, Táborská 170, Louňovice pod Blaníkem Zdeněk Křížek, Jonáš Nekl, Ondřej Zach 1530 32 11 2
244 Valaši Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí Jindřich Valoušek, Anna Andrea Juříčková, Jiří Korábečný 1530 14 9 10
245 MMF team ZŠ a MŠ Basic, o.p.s., Šámalova 2411/10, Brno, Židenice Matyáš Zdražil, Miroslava Slabá, Frederik Laskowski 1520 18 6 0
246 Masíčko Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Petr Jirásek, Martin Hašek 1500 11 6 1
247 Muffini Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Natálie Gotvaldová, Adéla Folprechtová, Kamil Ornst 1450 13 4 1
248 Hlavičky 6.B Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Anna Šíblová, Barbora Vrátná 1420 25 8 1
249 Geniuses Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Hana Zátorská, Linda Fusková 1410 12 4 0
250 Kuřata Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Daniel Hubáček, Anna Puczoková, Tereza Veselá 1400 20 7 0
251 Einsteinice Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Markéta Šebestová, Zuzana Prokopová, Nela Holbergová 1390 13 6 11
252 MISTŘI MATEMATIKY Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojtěch Schlitzenbauer, Radek Špinka 1370 20 8 0
253 🥩Mleté Maso🥩 Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň Eliška Cvachová, Thai An Cao Thi, Anabela Bělohubá 1360 20 6 0
254 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Nela Kobrlová, Eliška Hybnerová, Martin Mucska 1340 12 4 2
255 Knedlíkovci3000 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Lukáš Carba, Daniel Pustowka 1320 28 9 0
256 Dřeva Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Jan Provazník, Christopher DiCara, Lukáš Zástava 1290 15 6 1
257 Vorliňáci Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Lucie Lizáková, Barbora Říhová, Sára Strnadová 1240 25 9 9
258 Měšťáci - Distanční hasiči Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Karolína Malcová, Lucie Králová, Veronika Totková 1240 9 3 1
259 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Tereza Hovorková, Tereza Koprnická, Nela Paulů 1200 23 12 23
260 Orbital Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Adéla Netuková, Denisa Sochová, Bára Šindelářová 1140 16 5 2
261 Měšťáci - RVH Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Veronika Poláková, Helena Havlišová, Roman Heryak 1130 11 4 1
262 Vanenik 812 Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Nela Kakrdová, Valentýna Řeháková 1120 32 11 12
263 Trpaslíci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Karolína Majsová, Sabina Gebauerová, Lucie Blažková 1100 23 7 1
264 JeToJedno Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Teodor Walica, Daniela Gazdíková, Laura Samková 1090 15 5 1
265 Einsteini Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tomáš Macháček, Marek Výskala, Ondřej Kočvara 1040 22 8 2
266 Trojice 6.B Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Jakub Mudra, Jakub Stryja, Nela Janiková 980 12 5 0
267 Mistři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencalová, Markéta Ciencalová, Marie Wranová 930 13 4 1
268 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantová, Barbora Rejzková, Jasmína Ella Jirsáková 770 22 7 2

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet plotů Příklady Zbylé akce
1 Ú - JaMaSo Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček, Lukáš Jarmara, Tomáš Brouček 5600 117 36 1
2 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 5400 123 41 3
3 Kuřecí MaSo Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Lukáš Brabec, Balthasar Cebecauer, Vít Jiří Houfek 5130 117 37 1
4 GOT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Korec, Vojtěch Nádvorník, Lukáš Komín 4820 132 41 0
5 Originální tým Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Michal Glasnák, Petr Karlík, Martin Vagner 4610 125 41 11
6 Ú - T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová, Eliška Hubičková, Lenka Nováková 4480 92 28 2
7 Team Prova Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Filip Bláha, Simon Pospíšil, Antonín Kleibl 4390 97 31 1
8 Mrkve Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Markéta Šimečková, Amálie Vaňková, Eliška Valíková 4360 88 30 2
9 Milošovci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Šimon Vecka, Vojtěch Večerka, Vojtěch Prchal 4190 114 35 0
10 Gymlit 8 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Ondřej Rozsíval, Kryštof Komzák, Kryštof Miškanin 4010 59 25 5
11 Ú - SoMaS, Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, Jakub Pavlů, David Lašek 3830 86 26 0
12 Truhla Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Magdaléna Štolleová, Anežka Rousková, Petr Vaško 3820 89 29 1
13 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Tereza Velíšková, Tereza Kubínová, Ema Dvořáková 3810 92 28 0
14 Téčkaři Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 David Laušman, Filip Fiala, Julie Bílková 3800 86 28 0
15 Truhla 4 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Šárka Filipská, Lea Libosvárová, Lada Husová 3760 65 25 1
16 Bed grůp Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Daniel Heller, Jan Málek, Dominik Řezníček 3750 76 25 0
17 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 3720 81 26 1
18 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 3680 66 24 0
19 Dopplerův zjev Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Lucie Homolová, Petra Vlková, Marek Kuncl 3670 76 24 0
20 ANLÍJA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 3660 82 27 4
21 GMH-I-H-NKV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 3660 59 21 31
22 Tým Vyvolených Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Daniela Zemanová, David Hruban, Vojtěch Langášek 3650 63 28 1
23 Gymlit 6 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Lukáš Procházka, Vojtěch Janda, David Bátrla 3640 67 26 13
24 Bž + Fň = Iks Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Patrik Holba, Anna Kolková, Gabriela Szetey 3610 64 21 2
25 Ú - Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tea Klosová, Anežka Margoliusová, Magdalena Vítková 3600 84 26 0
26 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Marek Benda, Jakub Kráľ, Ján Dunaj Jurčo 3580 81 26 1
27 Gekom-H Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Matouš Kraus, Jonáš Perkner 3540 86 26 0
28 Klacci z Opatova Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Taimr, Vojtěch Taimr, Adam Dvořák 3530 94 29 0
29 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Snášel, Petr Kosička, Matěj Caithaml 3500 105 35 1
30 Roztleskávačky Základní škola, Pod Marjánkou 1900/2, Praha 6 - Břevnov Tereza Ptáčková, Martin Horáček, Martin Jenkins 3500 80 25 2
31 Matikáři ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha 6 - Vokovice František Kahuda, Adam Engel, Ondřej Jirásek 3490 78 27 0
32 Křováci Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 3490 40 17 0
33 Ú - lovci šprtů Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Martin Svoboda, Nela Navrklová 3480 94 29 0
34 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondřej Mizera, Tomáš Halama 3480 75 23 5
35 SEKUNDA 1 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Magdaléna Martincová, Štěpán Martinec, Kateřina Bicencová 3480 70 22 0
36 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Vykuka, Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová 3470 68 21 0
37 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Anežka Buchtová, Jakub Kříž, Jakub Jandora 3460 92 29 2
38 GMH-II-H-KKH Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hana Bendová, Karolína Blažková, Kateřina Löffelmannová 3440 60 21 2
39 Skupina Aktivních Ponožek PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Patrik Semotan 3430 74 27 2
40 Truhla 5 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Světlana Novotná, Roman Derevyanko, Alenka Skálová 3430 40 23 0
41 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Jiráková, Kristýna Benešová, Šárka Kolenatá 3420 74 24 0
42 Omega Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Josef Guriča, Daniel Zubek 3410 74 25 0
43 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Dan Lavrinčik, Matyáš Rak, Vojtěch Švojgr 3360 77 24 1
44 Tak To Jsem Neviděl Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Erik Krzyžánek, Anthony Jan Little, Martin Bulička 3350 92 30 2
45 Porkřezníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Alexandr Pecherek, Matyáš Brázda, Maxim Filip 3320 98 32 2
46 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Ondřej Rada, Eva Marková 3310 81 25 1
47 Omega Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kristian Vagaši, Sofie Serdulová, Leona Drdová 3280 51 16 1
48 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hyža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 3220 72 27 0
49 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Hříbal, Jakub Jedlička, Matěj Konvalinka 3210 84 29 0
50 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 3210 67 21 1
51 GEKOMhousenky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Klára Kopřivová, Veronika Janatová, Ema Šedlbauerová 3150 64 21 0
52 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Nina Naxerová, Alex Strnad, František Žilka 3120 107 33 1
53 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Tadeáš Vítek, Michael Kramář 3120 86 31 0
54 Arcikapucáři z Ugandy Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Koďousek, Filip Major, David Škopek 3100 80 28 0
55 Valašská Bystřice Základní škola, , Valašská Bystřice Michal Kamlar, Matěj Machýček, Šimon Martinek 3080 34 12 0
56 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matyáš Boček, Tomáš Novák, Krystián Graboń 3040 57 19 3
57 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Anna Břízová 3010 83 26 1
58 Tři čuníci Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Miroslav Karpenko, Dan Kalenda, Tycho Rejnek 3010 61 24 1
59 LiLuLi Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Linda Rokosová, Lucie Musilová, Linda Dubová 3000 79 25 7
60 Netheritová motyčka Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Viktor Wagner, Jan Motlík, Lukáš Holub 3000 61 23 1
61 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova, Nina Janotová, Xenie Penížková 2990 62 19 2
62 BruhBoys Remastered Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 2990 55 20 9
63 Idk PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jakub Černovický, Luisa Troupová, Daniela Dobíšková 2980 86 27 8
64 GMH-II-H-KAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 2960 41 19 3
65 Team G Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kristina Záškodná, Eliška Lexová, Viktorie Šimpachová 2950 56 18 0
66 SEKUNDA 2 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Martina Synovcová, Lenka Kadlecová, Magdaléna Lukavská 2930 48 15 2
67 Hlavičky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Adrian Kysel, Anežka Hendrychová 2860 78 27 4
68 Ú - T7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Čepelák, Karel Sýkorovský, Mattis Luciani 2840 75 23 1
69 OnJaJi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ondře Kastner, Jakub Dolejš, Jiří Hejna 2810 67 22 9
70 Bylo nás 5, ale 2 odešli Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Tušík, Vít Havelec, Jáchym Řehounek 2790 63 21 3
71 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Sára Kněževicová, Rozálie Kosková, Klára Schrothová 2790 41 17 1
72 Dutohlavá trojka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nelly Slabá, Nikol Žejdlová, Kristýna Trambová 2780 66 20 0
73 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Mlatečková, Jolana Jásková, Lucie Habartová 2780 51 16 1
74 VML Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2770 54 17 2
75 MaToTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Matouš Chára, Antonín Bobek, Teodor Rada 2760 53 21 1
76 VaVaRo Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Václav Paneš, Václav Jelínek, Rostislav Pražák 2740 72 23 0
77 AdMaVe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adéla Šťávová, Marie Slavíková, Veronika Pivcová 2730 57 19 5
78 Alenka and the Boys Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Vítězslav Siegel, Alena Desová, Tomáš Uher 2710 69 24 3
79 Masožravci Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Viktor Drahovzal, Tomáš Vacek, Vojtěch Herr 2700 82 25 2
80 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 2690 52 19 0
81 Netheritový šrot Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 2680 64 20 0
82 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Anna Kollerová, Beata Kubalová, Jolana Kubrychtová 2660 52 17 2
83 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 2660 42 13 2
84 JKK Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Julie Podpěrová, Klára Adámková, Kristýna Kinovičová 2650 70 22 2
85 KIA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Isabella Pavelková, Kristýna Halešová, Anna Vitásková 2630 56 18 0
86 Plantážníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Martin Svobodný, Moffitt Matyáš, Erik Rössler 2620 57 22 1
87 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 2620 45 14 3
88 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 2580 62 19 2
89 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 2560 62 20 0
90 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Albert Beneš, Theo Tvrdý, František Lammel 2550 48 19 0
91 VAJ Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vojtěch Černý, Jindřích Stejskal, Adam Čáp 2530 48 18 0
92 Ú - maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Laura Kopicová, Veronika Pelikánová, Markéta Hořovská 2520 48 15 0
93 Tupý úhly Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 2520 45 18 1
94 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 2510 60 19 0
95 Tři flákance na matice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Novotná, Eva Jonášová, Markéta Sedlecká 2500 46 18 12
96 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Kateřina Burešová 2490 59 19 1
97 Bulíčci 1 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Lukáš Straka, Vít Jerie 2480 72 23 2
98 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Štěpán Vrzák, Martin Získal, Kryštof Harant 2480 40 14 2
99 AVA Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Vanessa Schleissová, Abigail Pîrvu, Alžběta Jandová 2460 62 20 12
100 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marisa Brada, Amálie Chroustová, Soňa Buriánová 2460 38 13 4
101 CeDeTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Ivana Denková, Iva Tesárková 2430 52 17 12
102 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Patrik Four, Ondřej Mach, Sophie Juštíková 2410 65 21 1
103 Primánky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Barbora Nociarová, Nikol Mlíchová, Viktorie Mikulová 2410 63 20 1
104 GMH-I-K-PAV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Alexej Krejčí, Pavel Maděra, Václav Jíra 2400 44 16 2
105 Traktor Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Jiří Olič 2380 48 15 0
106 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Šimon Brenkus, Jakub Stávek 2370 27 13 1
107 Truhla 3 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Jáchym Jirgl, Alex Al-Asbahee, Le Quoc Dat 2350 74 26 26
108 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 2300 56 18 2
109 PePa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Tereza Šroubová, Marie Macková, Nicol Kratochvílová 2230 57 18 1
110 math puppies Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Ema Osifová, Valentýna Černá, Karina Mühlbeyer 2230 53 16 1
111 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Marek Zeller, Bernard Schmidt, Marek Sedlák 2230 41 20 1
112 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Kristýna Vosmíková, František Smiško 2180 56 19 10
113 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 2180 38 13 0
114 Prima počtáři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Vít Veselý, Adam Eliáš, Martin Nývlt 2180 22 7 0
115 Rakeťáci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Beáta Němcová, Tereza Lapšová, Barbora Černá 2170 37 13 7
116 Šťouchaný brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Fišerová Barbora, Strelcová Tereza, Šedková Rosalie 2160 36 14 28
117 Kachny z masny Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Amálie Míková, Tereza Pešková 2110 33 10 1
118 Pandy Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Anna Losenická, Alena Bártová, Eliška Suchardová 2100 32 10 2
119 Slávisti Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Václav Bystřinec, Tomáš Svoboda, Josef Hybner 2060 13 4 1
120 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Liliana Lustigova, Karolína Staňková, Tereza Zdílnová 2030 51 16 7
121 Tuleni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 2030 51 16 5
122 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Nikola Minaříková, Anna Soušová 1990 15 6 1
123 GMH-II-K-PAO Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Hejn, Adam Bednár, Ondřej Nikodém 1980 30 12 0
124 Géniové Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Samuel Jirák, Ondřej Rozmanitý 1960 26 9 12
125 GMH-I-K-TON Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Štejnar, Tomáš Skřivan, Nicolas Wiedeman 1930 44 16 2
126 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Ellen Palečková, Marie Prokešová 1790 38 12 2
127 Matematičtí tygři Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Minh Duc Dang, Viet Tung Nguyen 1790 26 9 2
128 Veganské trio Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Veronika Vagašiová 1790 26 8 0
129 Hlavičky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Alžběta Holubová, Magdalena Piáčková 1770 40 12 0
130 Popcorňáci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 1760 29 9 1
131 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Anna Plachá, Sára Dostálová, Tereza Jandová 1690 33 10 1
132 Stranger Einstaini Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko David Sáňka, Veronika Danielová, Mia Dendisová 1690 27 9 1
133 B-tým Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktoriia Rybakova, Marie Podlešáková, Tereza Jelínková 1690 25 12 1
134 Kryplíci Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Lucie Hušková, Lucie Picková, Martina Zimová 1670 20 6 0
135 KaVeKa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Kateřina Fleková, Veronika Jandurová, Karolína Anna Kadlečková 1660 35 11 1
136 Sovy Základní škola, Školní 277, Tuchlovice Alena Kettnerová, Jindřiška Hamšíková, Filip Vaníček 1650 42 13 0
137 GMH-II-H-EAA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Evelína Milerová, Anna Hronová, Adéla Adamcová 1550 33 10 1
138 Masox Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Tomáš Krč, Petr Chlebek, Ondřej Merta 1540 32 10 2
139 Klan rudé lišky Základní škola a Mateřská škola, Táborská 170, Louňovice pod Blaníkem Zdeněk Křížek, Jonáš Nekl, Ondřej Zach 1530 32 11 2
140 Valaši Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí Jindřich Valoušek, Anna Andrea Juříčková, Jiří Korábečný 1530 14 9 10
141 MMF team ZŠ a MŠ Basic, o.p.s., Šámalova 2411/10, Brno, Židenice Matyáš Zdražil, Miroslava Slabá, Frederik Laskowski 1520 18 6 0
142 Masíčko Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Petr Jirásek, Martin Hašek 1500 11 6 1
143 Muffini Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Natálie Gotvaldová, Adéla Folprechtová, Kamil Ornst 1450 13 4 1
144 Hlavičky 6.B Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Anna Šíblová, Barbora Vrátná 1420 25 8 1
145 Geniuses Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Hana Zátorská, Linda Fusková 1410 12 4 0
146 Einsteinice Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Markéta Šebestová, Zuzana Prokopová, Nela Holbergová 1390 13 6 11
147 MISTŘI MATEMATIKY Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojtěch Schlitzenbauer, Radek Špinka 1370 20 8 0
148 🥩Mleté Maso🥩 Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň Eliška Cvachová, Thai An Cao Thi, Anabela Bělohubá 1360 20 6 0
149 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Nela Kobrlová, Eliška Hybnerová, Martin Mucska 1340 12 4 2
150 Knedlíkovci3000 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Lukáš Carba, Daniel Pustowka 1320 28 9 0
151 Měšťáci - Distanční hasiči Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Karolína Malcová, Lucie Králová, Veronika Totková 1240 9 3 1
152 Vanenik 812 Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Nela Kakrdová, Valentýna Řeháková 1120 32 11 12
153 JeToJedno Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Teodor Walica, Daniela Gazdíková, Laura Samková 1090 15 5 1
154 Einsteini Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tomáš Macháček, Marek Výskala, Ondřej Kočvara 1040 22 8 2
155 Trojice 6.B Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Jakub Mudra, Jakub Stryja, Nela Janiková 980 12 5 0
156 Mistři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencalová, Markéta Ciencalová, Marie Wranová 930 13 4 1
157 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantová, Barbora Rejzková, Jasmína Ella Jirsáková 770 22 7 2

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet plotů Příklady Zbylé akce
1 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 3720 81 26 1
2 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 3680 66 24 0
3 ANLÍJA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 3660 82 27 4
4 GMH-I-H-NKV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 3660 59 21 31
5 Gymlit 6 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Lukáš Procházka, Vojtěch Janda, David Bátrla 3640 67 26 13
6 Matikáři ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha 6 - Vokovice František Kahuda, Adam Engel, Ondřej Jirásek 3490 78 27 0
7 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Anežka Buchtová, Jakub Kříž, Jakub Jandora 3460 92 29 2
8 Skupina Aktivních Ponožek PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Patrik Semotan 3430 74 27 2
9 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Dan Lavrinčik, Matyáš Rak, Vojtěch Švojgr 3360 77 24 1
10 Porkřezníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Alexandr Pecherek, Matyáš Brázda, Maxim Filip 3320 98 32 2
11 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 3210 67 21 1
12 LiLuLi Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Linda Rokosová, Lucie Musilová, Linda Dubová 3000 79 25 7
13 BruhBoys Remastered Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 2990 55 20 9
14 Idk PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jakub Černovický, Luisa Troupová, Daniela Dobíšková 2980 86 27 8
15 Team G Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kristina Záškodná, Eliška Lexová, Viktorie Šimpachová 2950 56 18 0
16 OnJaJi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ondře Kastner, Jakub Dolejš, Jiří Hejna 2810 67 22 9
17 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Sára Kněževicová, Rozálie Kosková, Klára Schrothová 2790 41 17 1
18 Dutohlavá trojka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nelly Slabá, Nikol Žejdlová, Kristýna Trambová 2780 66 20 0
19 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Mlatečková, Jolana Jásková, Lucie Habartová 2780 51 16 1
20 VML Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2770 54 17 2
21 MaToTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Matouš Chára, Antonín Bobek, Teodor Rada 2760 53 21 1
22 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 2690 52 19 0
23 Netheritový šrot Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 2680 64 20 0
24 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Anna Kollerová, Beata Kubalová, Jolana Kubrychtová 2660 52 17 2
25 KIA Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Isabella Pavelková, Kristýna Halešová, Anna Vitásková 2630 56 18 0
26 Plantážníci PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Martin Svobodný, Moffitt Matyáš, Erik Rössler 2620 57 22 1
27 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 2620 45 14 3
28 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 2580 62 19 2
29 Tupý úhly Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 2520 45 18 1
30 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Kateřina Burešová 2490 59 19 1
31 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Štěpán Vrzák, Martin Získal, Kryštof Harant 2480 40 14 2
32 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marisa Brada, Amálie Chroustová, Soňa Buriánová 2460 38 13 4
33 CeDeTe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Ivana Denková, Iva Tesárková 2430 52 17 12
34 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Patrik Four, Ondřej Mach, Sophie Juštíková 2410 65 21 1
35 Primánky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Barbora Nociarová, Nikol Mlíchová, Viktorie Mikulová 2410 63 20 1
36 GMH-I-K-PAV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Alexej Krejčí, Pavel Maděra, Václav Jíra 2400 44 16 2
37 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 2300 56 18 2
38 math puppies Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Ema Osifová, Valentýna Černá, Karina Mühlbeyer 2230 53 16 1
39 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Kristýna Vosmíková, František Smiško 2180 56 19 10
40 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 2180 38 13 0
41 Prima počtáři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Vít Veselý, Adam Eliáš, Martin Nývlt 2180 22 7 0
42 Rakeťáci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Beáta Němcová, Tereza Lapšová, Barbora Černá 2170 37 13 7
43 Šťouchaný brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Fišerová Barbora, Strelcová Tereza, Šedková Rosalie 2160 36 14 28
44 Kachny z masny Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Amálie Míková, Tereza Pešková 2110 33 10 1
45 Pandy Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Anna Losenická, Alena Bártová, Eliška Suchardová 2100 32 10 2
46 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Liliana Lustigova, Karolína Staňková, Tereza Zdílnová 2030 51 16 7
47 Tuleni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 2030 51 16 5
48 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Nikola Minaříková, Anna Soušová 1990 15 6 1
49 GMH-I-K-TON Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Štejnar, Tomáš Skřivan, Nicolas Wiedeman 1930 44 16 2
50 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Ellen Palečková, Marie Prokešová 1790 38 12 2
51 Matematičtí tygři Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Minh Duc Dang, Viet Tung Nguyen 1790 26 9 2
52 Veganské trio Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Veronika Vagašiová 1790 26 8 0
53 Hlavičky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Alžběta Holubová, Magdalena Piáčková 1770 40 12 0
54 Popcorňáci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 1760 29 9 1
55 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Anna Plachá, Sára Dostálová, Tereza Jandová 1690 33 10 1
56 Stranger Einstaini Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko David Sáňka, Veronika Danielová, Mia Dendisová 1690 27 9 1
57 KaVeKa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Kateřina Fleková, Veronika Jandurová, Karolína Anna Kadlečková 1660 35 11 1
58 Valaši Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí Jindřich Valoušek, Anna Andrea Juříčková, Jiří Korábečný 1530 14 9 10
59 Hlavičky 6.B Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Anna Šíblová, Barbora Vrátná 1420 25 8 1
60 Einsteinice Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Markéta Šebestová, Zuzana Prokopová, Nela Holbergová 1390 13 6 11
61 MISTŘI MATEMATIKY Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojtěch Schlitzenbauer, Radek Špinka 1370 20 8 0
62 🥩Mleté Maso🥩 Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň Eliška Cvachová, Thai An Cao Thi, Anabela Bělohubá 1360 20 6 0
63 Knedlíkovci3000 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Lukáš Carba, Daniel Pustowka 1320 28 9 0
64 Vanenik 812 Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Nela Kakrdová, Valentýna Řeháková 1120 32 11 12
65 JeToJedno Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Teodor Walica, Daniela Gazdíková, Laura Samková 1090 15 5 1
66 Einsteini Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tomáš Macháček, Marek Výskala, Ondřej Kočvara 1040 22 8 2
67 Trojice 6.B Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Jakub Mudra, Jakub Stryja, Nela Janiková 980 12 5 0
68 Mistři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencalová, Markéta Ciencalová, Marie Wranová 930 13 4 1
69 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantová, Barbora Rejzková, Jasmína Ella Jirsáková 770 22 7 2

Příklad 1
Zadání příkladu 1

Postup řešení příkladu 1
Příklad 2
Zadání příkladu 2

Postup řešení příkladu 2
Příklad 3
Zadání příkladu 3

Postup řešení příkladu 3
Příklad 4
Zadání příkladu 4

Postup řešení příkladu 4
Příklad 5
Zadání příkladu 5

Postup řešení příkladu 5
Příklad 6
Zadání příkladu 6

Postup řešení příkladu 6
Příklad 7
Zadání příkladu 7

Postup řešení příkladu 7
Příklad 8
Zadání příkladu 8

Postup řešení příkladu 8
Příklad 9
Zadání příkladu 9

Postup řešení příkladu 9
Příklad 10
Zadání příkladu 10

Postup řešení příkladu 10
Příklad 11
Zadání příkladu 11

Postup řešení příkladu 11
Příklad 12
Zadání příkladu 12

Postup řešení příkladu 12
Příklad 13
Zadání příkladu 13

Postup řešení příkladu 13
Příklad 14
Zadání příkladu 14

Postup řešení příkladu 14
Příklad 15
Zadání příkladu 15

Postup řešení příkladu 15
Příklad 16
Zadání příkladu 16

Postup řešení příkladu 16
Příklad 17
Zadání příkladu 17

Postup řešení příkladu 17
Příklad 18
Zadání příkladu 18

Postup řešení příkladu 18
Příklad 19
Zadání příkladu 19

Postup řešení příkladu 19
Příklad 20
Zadání příkladu 20

Postup řešení příkladu 20
Příklad 21
Zadání příkladu 21

Postup řešení příkladu 21
Příklad 22
Zadání příkladu 22

Postup řešení příkladu 22
Příklad 23
Zadání příkladu 23

Postup řešení příkladu 23
Příklad 24
Zadání příkladu 24

Postup řešení příkladu 24
Příklad 25
Zadání příkladu 25

Postup řešení příkladu 25
Příklad 26
Zadání příkladu 26

Postup řešení příkladu 26
Příklad 27
Zadání příkladu 27

Postup řešení příkladu 27
Příklad 28
Zadání příkladu 28

Postup řešení příkladu 28
Příklad 29
Zadání příkladu 29

Postup řešení příkladu 29
Příklad 30
Zadání příkladu 30

Postup řešení příkladu 30
Příklad 31
Zadání příkladu 31

Postup řešení příkladu 31
Příklad 32
Zadání příkladu 32

Postup řešení příkladu 32
Příklad 33
Zadání příkladu 33

Postup řešení příkladu 33
Příklad 34
Zadání příkladu 34

Postup řešení příkladu 34
Příklad 35
Zadání příkladu 35

Postup řešení příkladu 35
Příklad 36
Zadání příkladu 36

Postup řešení příkladu 36
Příklad 37
Zadání příkladu 37

Postup řešení příkladu 37
Příklad 38
Zadání příkladu 38

Postup řešení příkladu 38
Příklad 39
Zadání příkladu 39

Postup řešení příkladu 39
Příklad 40
Zadání příkladu 40

Postup řešení příkladu 40
Příklad 41
Zadání příkladu 41

Postup řešení příkladu 41
Příklad 42
Zadání příkladu 42

Postup řešení příkladu 42
Příklad 43
Zadání příkladu 43

Postup řešení příkladu 43
Příklad 44
Zadání příkladu 44

Postup řešení příkladu 44
Příklad 45
Zadání příkladu 45

Postup řešení příkladu 45
Příklad 46
Zadání příkladu 46

Postup řešení příkladu 46
Příklad 47
Zadání příkladu 47

Postup řešení příkladu 47
Příklad 48
Zadání příkladu 48

Postup řešení příkladu 48
Příklad 49
Zadání příkladu 49

Postup řešení příkladu 49
Příklad 50
Zadání příkladu 50

Postup řešení příkladu 50