MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

Jarní MaSo 2024

Jarní MaSo proběhlo v úterý 14. května 2024. Vítězem se tal tým π ze školy ZŠ Brno, Úvoz 55. Gratulujeme.

Podrobné výsledky naleznete na samostatné stránce.

Pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 415 Brno - GML π ZŠ Brno, Úvoz 55 Vojtěch Polášek, Vojtěch Macek, Monika Matulová, Martin Sedláček 877 53 77803
2 156 MS – S4 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Martin Štrupl, Vít Přibyl, Ondřej Nádvorník, Jáchym Vacek 844 52 68426
3 402 Brno - GML Úvozmani 1 ZŠ Brno, Úvoz 55 Alex Polášek, Adrian Bühn, František Koňařík, Martin Mlčůch 795 47 67687
4 451 Brno - Jaroška Pe s a ko čk a v ař í Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Petr Vokřínek, Arne Štoudek, Michal Tollar 838 50 66295
5 456 Brno - Jaroška Gymbos 1 Gymnázium Boskovice Jan Bradáč, Richard Menšík, Martin Sedláček, Vojtěch Grénar 794 44 63903
6 240 N1 Telecí řízeček s tatarkou Mensa gymnázium, o.p.s. František Tvrdík, Adam Svoboda, Adam Snášel, Jakub Soukeník 753 47 62192
7 329 Karlov – M1 Linkovi Gymnázium Opatov Bohdan Dudla, Lukáš Linek, Jakub Linek, Alma Linková 830 46 61722
8 407 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Matěj Klust, Josef Kovář, David Vydržal, Martin Vrbka 760 42 61291
9 331 Karlov – M1 GChD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Filip Bráza, Filip Čížek, Klára Vidnerová, Marek Dohnal 766 47 59333
10 811 Brno - Řečkovice 3x+y Gymnázium Brno – Řečkovice Petr Matějka, Julie Skoupá, Běta Kubátová, Ema Kubátová 708 42 59301
11 309 Karlov – M1 GO 1 Gymnázium Opatov Ondřej Bohatý, Maxmilián Mrázek, Jakub Kolář, David Šperk 788 44 58905
12 170 MS – S3 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Viola Musílková, Michal Drmola, Marek Šebesta, Jakub Hodulák 717 41 58497
13 310 Karlov – M1 BetaDelta ZŠ Trnka Dobříš Josef Barták, Anežka Ježková, Karel Šmahel, Veronika Ježková 725 45 58488
14 458 Brno - Jaroška SGO Slovanské gymnázium Olomouc Petr Barták, Matouš Dohnal, Šimon Swaczyna, Oliver Přidal 731 47 58218
15 311 Karlov – M1 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Albert Dolejš, Anna Vorlčková, Jan Betinec, Eduard Bolina 692 39 57580
16 241 N1 PORG Libeň MaNoSiTo Gymnázium PORG Martin Maláč, Noel Probst, Šimon Pelák, Tomáš Kvapil 690 47 55393
17 301 Karlov – M1 Nový PORG 1 Nový PORG – gymnázium Eva Kačenová, Anna Rühle, Filip Vopravil 729 43 54019
18 165 MS – S3 Gykas A Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš Provod, Martin Hilmar, Václav Otta 703 41 52116
19 205 N1 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická David Bátrla, Sebastian Čáp, Anna Bernatová, Stella Brunclíková 564 42 51950
20 232 N1 Masochcisté Gymnázium Nad Štolou Štěpán Sikora, Sikorová Emílie, Tyge Alan Matthews, Vít Vyskočil 576 39 51792
21 204 N1 Palačinky se sójovou omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Filip Strojil, Magdalena Nováková, Vítězslav Hlaváč, Adam Bureš 726 45 51600
22 414 Brno - GML π Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Alex Faivre, Jáchym Matěk, Jan Bobčík 606 38 50459
23 227 N1 PORG Libeň Bystroušci Gymnázium PORG Samuel Liška, Daniela Dobíšková, Šimon Boček, Martina Vojteková 615 43 50054
24 178 MS – S3 Kolíňáci Gymnázium Kolín Jan Koruška, Mark Lněnička, Vít Málek 635 42 49916
25 419 Brno - GML Terciáni Gymnázium Matyáše Lercha Marek Mikoška, Ela Kalabusová, Jiří Zámečník, Jan Smítka 569 38 47798
26 519 Česká Lípa – C Likvět ZŠ 5. května Liberec Ajni Calliku, Jan Augustin Basl, Metoděj Šámal, Markéta Šafránková 615 38 47740
27 325 Karlov – M1 Kágéčko Křesťanské gymnázium Veronika Bernardová, Lucie Stankovenová, Václav Novák, Alžběta Razimová 563 43 47706
28 409 Brno - GML Byli jsme čtyři Biskupské gymnázium Brno Vojtěch Strašák, Štěpán Zink, Klára Loučková 614 35 46811
29 813 Brno - Řečkovice Telegrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Anežka Buchtová, Jakub Jandora, Michal Klapetek, Václav Caha 659 38 46396
30 567 Opava Wigym 3B Wichterlovo gymnázium Štěpán Janas, Vincenc Eliáš, Marek Horník, Viktor Sieja 578 38 44891
31 101 MS – S9 Břežany I. ZŠ Dolní Břežany Ondřej Vospěl, Marek Bartl, Antonín Rapant, Jan Louša 605 35 44688
32 132 MS – S5 whoper Základní škola, Jílovská Johanka Klementová, Jaroslava Hrubantová, Filip Pecha, Jan Slany 660 39 44612
33 531 Česká Lípa – D Opálené steaky Gymnázium Česká Lípa Iegor Frantsev, Šimon Kunca, Michal Hřebík, Jakub Veselý 696 39 44587
34 302 Karlov – M1 Vidláci Gymnázium dr. A. Hrdličky Lukáš Kozojed, David Výborný, Svetoslav Vukov, Magdalena Křížová 644 37 44479
35 127 MS – S5 Kepleráci 2 Gymnázium Jana Keplera Ondřej Průša, Dominika Henclová, Ivan Lukin, Eszter Iffland 580 39 44329
36 515 Česká Lípa – B náměšťáci ZŠ Nový Bor, nám. Míru Jan Murswiek, Ota Koštejn, Marek Patka, Ella Marie Hrebíčková 514 39 43288
37 403 Brno - GML Gybytým Gymnázium Brno-Bystrc Anežka Zonygová, Martina Moravcová, Matěj Pokorný, Kateřina Bartková 585 41 43167
38 613 Plzeň Sígři Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Johanka Pouchová, Ella Malíková, Matyáš Kliment, Filip Roth 468 40 42561
39 911 Litoměřice EliTým ZŠ E. Krásnohorské Vítek Šťovíček, Vojtěch Adam Hataš, Ondřej Mátl 484 30 42422
40 140 MS – S5 Břežany II. ZŠ Dolní Břežany Theo Kramer, Daniel Klamo, Ema Schlehuberová, Tereza Voříšková 547 35 42265
41 557 Opava Durcheinanderekommenverzauberungshornsteinfegerlehrlingeleguane Gymnázium, Olomouc-Hejčín Samuel Zubák, Jaromír Šašinka, Vojtěch Protivánek 547 39 41712
42 224 N1 Arcig 2 Arcibiskupské gymnázium Teodor Ambrož, Kamila Vaníčková, Anna Hrušková, Daniel Kraffer 485 38 41473
43 202 N1 Dvořáci Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Jan Koukal, Jakub Houdek, Tobiáš Vendl, Anna Kobzová 570 34 41417
44 179 MS – S3 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Daniel Šípek, Tomáš Řádek , Vilém Jirout 461 37 41194
45 163 MS – S3 Studentský komparz Gymn. prof. J. Patočky Štěpán Filip, Tadeáš Fleischhans, Matěj Sochor 546 36 41166
46 420 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Filip Majer, Magdalena Havránková, Šimon Mahdal, Ema Cvrkalová 567 41 40673
47 615 Plzeň Filipovci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Daniel Osoba, Lukáš Hajný, Barbora Křížovská, Daniel Šimice 584 35 40384
48 114 MS – S9 Kepleráci 1 Gymnázium Jana Keplera Irena Bártová, Tamara Biroščáková, Rozálie Vacková, Markéta Šebelová 453 45 39760
49 168 MS – S3 Plavci 1 Základní škola, Sázavská Filip Weiss, Matouš Lanz, Karel Holman, Alžběta Vychodilová 408 37 39241
50 180 MS – S3 Písňáci Gymnázium Písnická Veronika Tomčalová, Veronika Sládková, Magdaléna Neubauerová, Ondřej Penížek 533 33 39050
51 211 N1 PORG Libeň 3+1 Gymnázium PORG Štěpán Kramařík, Julie Trčková, Jitka Kotková, Klára Keřková 532 37 39035
52 913 Litoměřice Mlékaři Gymnázium Jana Palacha Michal Kolumpek, Michal Hošek, Jakub Frydrych, Lukáš Lechner 439 35 38969
53 173 MS – S3 THE BEST TEAM Gymnázium Budějovická Dominika Lapáčková, Anabela Golovko, Ema Grande, Simona Kobrová 631 32 38909
54 215 N1 Telecí řízeček s kečupem Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Kužela, Václav Budil, Maxim Kuryljak, Šimon Jakeš 515 40 38600
55 239 N1 Stratíci Gymnázium Kadaň Mikuláš Vaňas, David Nguyen, Václav Vozár, Zuzana Kubincová 449 35 38373
56 563 Opava Kebab ZŠ Otická Opava Katka Bártová, Eliška Jüstelová, Adriana Křížová, Beata Butela 553 38 38315
57 321 Karlov – M1 4! ZŠ M.Choceňského Anna Martinková, Markéta Dušková, Denis Nedvěd, Martin Petruželka 556 40 38295
58 166 MS – S3 Rychlíci Gymnázium Kladno Kryštof Švarc, Ondřej Šafus, Vojtěch Bartušek, Dominik Rataj 450 32 38224
59 226 N1 Toníci Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou František Štros, Jonáš Vrzáček, Jakub Janda, Vojtěch Novotný 500 35 38153
60 322 Karlov – M1 Nový PORG 2 Nový PORG – gymnázium Filip Hradec, Robert Ševela, Daniel Janecký, Matěj Prokop 520 33 38058
61 217 N1 Špinavá deka Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jiří Stöhr, Šimon Horáček, Kryštof Bala, Michal Strojil 608 32 37985
62 308 Karlov – M1 FXko1 Gymnázium F. X. Šaldy Ondřej Kozuk, Michal Nosek, Martin Žalud 453 34 37785
63 236 N1 Lívance s horčicí Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Erik Buinicky, Jakub Denemark, Martin Spiryt, Magdaléna Trčková 544 30 37746
64 907 Litoměřice Telecí Gymnázium Jana Palacha Lukáš Fidrant, Adam Šácha, Zora Janovská, Jaroslav Leger 489 34 37512
65 462 Brno - Jaroška Kachny Biskupské gymnázium Brno František Henc, Daniel Vyzibla, Vít Doubek, Lukáš Doubek 491 33 37420
66 908 Litoměřice Agamy Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Lukáš Huja, Vojtěch Mála, Štěpán Horčík, Vojtěch Strnad 536 33 37159
67 577 Opava Komunální odpad Gymnázium, Olomouc-Hejčín Květa Bouchalová, Valentýna Sochorová, Johana Benešová, Zuzana Oklešťková 427 45 37139
68 169 MS – S3 Brandýsáci ZŠ Palachova Alena Fričová, Kristián Sukeľ, Zakhar Romanko, Unurbayar Munkhbayar 496 35 37027
69 317 Karlov – M1 Hráči ZŠ Donovalská Jan Rumánek, Martin Šoukal, Martin Nebus, Kristýna Hanáková 384 37 36878
70 164 MS – S3 Neruďáci 1 Gymnázium Jana Nerudy Erik Moldovenu, Marek Vočka, Barbora Hurychová 394 42 36870
71 525 Česká Lípa – D Kapybary ZŠ a MŠ Kněžmost Johanka Pelantová, Eliška Vedralová, Hana Janoušková, Antonín Houska 413 36 36828
72 558 Opava Wigym 1 Wichterlovo gymnázium František Malenovský, Antonín Jedlička, Radim Čecháček, Ondřej Martinák 464 35 36704
73 142 MS – S5 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Anna Hedbávná, Adéla Vařechová, Markéta Ferklová, Martina Všetičková 430 35 36502
74 123 MS – S9 Einsteini z Broumova Gymnázium Broumov Eda Szymanská, Edmund Hartwich, Jaroslav Mareš, Jan Hamáček 480 33 36385
75 564 Opava Lachtani Mendelovo gymnázium Opava Benjamin Kopf, Daniel Rod, Jan Valík, Julie Tesaříková 433 34 35935
76 208 N1 Lyčkárna X ZŠ Lyčkovo náměstí Jonáš Beran, Anna Vobořilová, Adam Hanuš, Benjamin Bock 383 35 35700
77 327 Karlov – M1 Kunratice II ZŠ Kunratice Veronika Vokurková, Štěpán Brodský, Jakub Nový, Filip Michalčič 470 32 35484
78 503 Česká Lípa – A NKV Gymnázium Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 441 36 35436
79 568 Opava Kuřecí křidýlka ZŠ Englišova Opava Karin Kalavská, Filip Holeš, Samuel Jan Hudeczek, Tomáš Horel 479 34 35430
80 602 Plzeň Ultimátoři ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Daniel Tolar, Šimon Tykvart, Soňa Dobrá 372 37 34875
81 228 N1 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Matyáš Friedberger, Lukáš Hanzlíček, Zuzana Kučerová, Linda Kybicová 457 29 34706
82 333 Karlov – M1 G VP 2 Gymnázium Na Vítězné pláni Cyril Hásek, Daniel Adragna, David Rott, Jan Sebastien Staněk 442 32 34502
83 133 MS – S5 Tab_A FZŠ Táborská Viktor Trnka, Matyáš Sadílek 508 28 34369
84 171 MS – S3 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Jakub Križan, Kateřina Kučerová, Vít Linda, Marek Pieš 398 34 34337
85 452 Brno - Jaroška Gymnázium Žamberk A Gymnázium Žamberk Akim Sklenka, Jan Bernard, Jáchym Bernard, Štěpán Dalibor Slodičák 407 37 34273
86 152 MS – S4 OG 1 OPEN GATE Tomáš Doulík, Robert Šatera, Kevin Kamil Bouška 482 29 33993
87 118 MS – S9 GPJP 2 Gymn. prof. J. Patočky Tobiáš Radkovský, Šimon Maceáš, Athena Honzáková, Jonatan Smith 467 34 33647
88 416 Brno - GML Gybytým2 Gymnázium Brno-Bystrc Ivor Ševčík, Alžběta Hájková, Táňa Barnatová 479 31 33569
89 709 Písek Šobrováci ZŠ T. Šobra a MŠ Písek Antonín Duda, Ladislav Kořan, František Osvald 506 33 33560
90 216 N1 Mladí a neklidní ZŠ Švehlova Jakub Brabec, Chaokai Zhou, Filip Matějka, Matyáš Třískala 487 31 33488
91 220 N1 Ledžnds Victoria School ZŠ a MŠ Johanka Vokounová, Jan Murtinger, Eliška Sirová, Johana Honzíková 464 30 33441
92 405 Brno - GML Tak slaninu Gymnázium Matyáše Lercha Gabriel Zápeca, Šimon Huspek, Johana Čechová 490 39 33125
93 210 N1 Teplická sekaná Gymnázium Teplice Arina Gerasymenko, Vojtěch Kolenatý, Daniel Kulich, Linda Slívová 401 32 32523
94 559 Opava Chranteseprotipatogenum ZŠ Hornická 7 Hlučín Jakub Brózda, Lukáš Fojtík, Filip Toupal 292 39 32307
95 312 Karlov – M1 GVP 1 Gymnázium Na Vítězné pláni Jakub Folber, Barbora Nováková, Barbora Šumberová, Kaiqi Yin 492 33 31901
96 606 Plzeň Krůsovci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Barbora Bíklová, Veronika Vodrážková, Ivan Raděj 442 36 31720
97 134 MS – S5 Kyselé Cibulky Gymn. prof. J. Patočky Tomáš Novotný, Richard Růžička, Matouš Kneř 409 28 31665
98 805 Brno - Řečkovice BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Antonín Horák, Vilém Doušek, Kryštof Havránek 379 35 31579
99 466 Brno - Jaroška Banakil Gymnázium a OA Bučovice Lilian Langrová , Světlana Bakošová, Filip Vozdecký , Ján Baran 460 36 31421
100 610 Plzeň Čtyřlístek ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Michaela Šobrová, Marek Beneš, Vanessa Květoňová, Pavel Fritsch 447 28 31323
101 184 MS – S3 Cheeseburger Základní škola, Jílovská Jan Štusák, Adam Vlčko, Petr Podaný, Denis Trofim 407 37 31191
102 318 Karlov – M1 GEVO S GEVO Sázavská Lily Dětáková, Miriam Jílková, Ondřej Míňka, Ondřej Matějka 408 32 31120
103 413 Brno - GML Pythagorejská čtveřice ZŠ Brno, Pavlovská 16 Alena Kolková, Anežka Kollárová, Miroslav Tůma, Filip Lukeš 332 33 31057
104 130 MS – S5 Kačenky ZŠ a MŠ Borotín Monika Pellantová, Tereza Čapková, Lukáš Dohnal, Jan Kytler 515 30 31032
105 103 MS – S9 Svetice ZŠ Světice Alžběta Ruszová, Jakub Jurčák, Matěj Hanzl, Radim Vomlel 417 31 30930
106 244 N1 Vagabundi Victoria School ZŠ a MŠ Anna Isabela Fietková, Richard Buchníček, Robin Šindelka, Barbora Koukolíčková 537 29 30901
107 214 N1 Tropíci Gymnázium Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Kristýna Vosmíková 430 26 30665
108 155 MS – S4 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Anna Marie Košťálová , Simona Švecová, Nela Jilková, Aneta Cachová 371 30 30625
109 340 Karlov – M1 Draci Kamna ZŠ a MŠ Kameničky Tadeáš Smola, Jakub Novák, Ludmila Žampachová, Vít Adámek 413 26 30058
110 575 Opava Já nevym ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Jakub Lýsek, Šimon Mucha, Barbora Kovářová, Lukáš Jasinek 385 32 29939
111 459 Brno - Jaroška Kudukové Gymnázium a OA Bučovice Ondřej Mrskoš, Kryštof Minks, Adéla Lukášková, Šarlota Kovaříková 409 31 29811
112 153 MS – S4 Gykas B Gymnázium Karla Sladkovského Vincent Kouba, Gabriel Kadrmas, Adam Hlivka, Marek Otáhal 466 28 29674
113 605 Plzeň Mikuláši3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Nina Messéan, Martina Steinhauserová, Matěj Voch 361 33 29327
114 909 Litoměřice GymLovo A Gymnázium Lovosice Ondřej Focke, Ondřej Pruksch, Kryštof Kocian 342 25 29130
115 146 MS – S5 Mágové matematičtí2 Gymnázium, Špitálská Alžběta Reitmayerová, Patrik Cichra, David Kubeš, Filip Novák 384 31 29086
116 150 MS – S4 Gbl tercie Gymnázium J. S. Machara Michael Klasna, Martin Tůma, Stanislav Kašpara, Jan Vala 420 28 29075
117 343 Karlov – M1 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Alena Hnėtynková, Jaroslav Pleticha , Daniel Švec , Václav Lžičař 262 37 29060
118 401 Brno - GML Broďané Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Matouš Mentzl, Martin Prajza, Patrik Hrdý 291 33 28912
119 607 Plzeň Útočící lentilky Gymnázium Cheb David Hošek, Amálie Philippová, Jan Fišer, Samuel Kuklík 319 28 28890
120 901 Litoměřice Creature of the night GJJ Litoměřice Pavel Zámečník, Matyáš Burnus, Anežka Hnátová, Jan Šimral 421 29 28723
121 137 MS – S5 Písníčci Gymnázium Písnická Vít Dubský, Kryštof Jirsa, Ondřej Slavík, Eva Mazaná 364 29 28657
122 910 Litoměřice Tlapa GJJ Litoměřice Lukáš Vodseďálek, Ela Hájková, Zuzana Fišarová, Lukáš Machek 372 33 28502
123 410 Brno - GML cm^2 Cyrilometodějské gymnázium Benedikt Tesařík, Michal Jiřík, Kryštof Hanák, Vilém Standara 354 30 28391
124 158 MS – S4 Sunny 2 Sunny Canadian IS Kristýna Kratinová, Matyáš Civín, Monika Blažková, Max Civín 393 25 28183
125 157 MS – S4 Popo ZŠ Velké Popovice Adam Fišera, Matěj Mahďák, Jindřich Pavlík, Eliáš Čančík 440 31 28061
126 113 MS – S9 OG 2 OPEN GATE Lucie Víšková, Klára Doležalová, Rozálie Dlouhá, Alžběta Čapková 310 32 27927
127 248 N1 Flanelový košile Arcibiskupské gymnázium Jáchym Přichystal, Jonáš Mrázek, Vojtěch Holý, Josef Ettler 437 26 27904
128 578 Opava Wigym 3B_2 Wichterlovo gymnázium Zuzana Bartíková, Petr Hanzlík, Sebastian Klein, Matouš Ujfaluši 252 34 27670
129 109 MS – S9 HuHá ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav Dománek, Vojtěch Kalivoda, Štěpán Šimůnek, Martin Tomanica 315 25 27594
130 566 Opava Nejdevětadevadesátinásobitelnější matematici Gymnázium, Olomouc-Hejčín Tereza Ondroušková, Ella Konečná, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 370 28 27485
131 139 MS – S5 Ústavka2 Gymnázium Ústavní, Praha Karel Borovička, Jiří Zástěra, Kateřina Futerová 328 29 27454
132 122 MS – S9 STAR Gymnázium Budějovická Dominik Hlaváč, Vojtěch Pelikán, Alžběta Pelikánová, Štěpán Šebeš 381 30 27394
133 105 MS – S9 Kapříci ZŠ a MŠ Borotín Monika Novotná, Jiří Dvořák, Kateřina Pechačová, Tadeáš Doskočil 427 33 27333
134 412 Brno - GML Oslavická Velké Meziříčí ZŠ Velké Meziříčí Beáta Marková, Kateřina Doubková, Václav Klikar, David Cerkal 399 25 27130
135 223 N1 GMHS 1 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Jakub Svoboda, Klára Tašková, Julie Dobřichovská, Jan Kárník 414 26 27124
136 159 MS – S4 Neruďáci 2 Gymnázium Jana Nerudy Sofie Belko, David Murin, Eliška Blašková, Vít Krejčí 400 25 26861
137 313 Karlov – M1 Vegbuřti ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Matěj Švec, Josefína Rodová, Lukáš Košovan, Daniel Agh 310 30 26201
138 138 MS – S5 Sprinteři ZŠ a gymnázium Navis Karolína Hermanová, František Řezba, Lucie Mišeková, Prokop Horák 337 27 26094
139 708 Písek Rysové ze Šumavy VSG Vimperk Anna Smolíková, Adam Procházka, Rozárie Szabová, Michaela Tomanová 364 29 26063
140 143 MS – S5 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Andrej Minárik, Jakub Kroupa, Erik Suchý 348 27 25804
141 230 N1 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Vojtěch Janda, Julie Hronová, Kristýna Janderová, Amálie Wierer 304 31 25729
142 328 Karlov – M1 Fx2 Gymnázium F. X. Šaldy Josef Bém, František Jonášek, Ondřej Klimeš, Jan Knězů 345 31 25656
143 803 Brno - Řečkovice Pythaborci 1 ZŠ a MŠ Pohořelice Tomáš Dušek, Martin Urban, Jaromír Mikulášek, David Švestka 324 26 25636
144 573 Opava Vegetariáni Mendelovo gymnázium Opava Sofie Vítová, Sebastian Mlích, Nikol Mlíchová, Sofie Ručková 345 29 25597
145 110 MS – S9 GČB 1 Gymnázium Český Brod Antonín Hájek, Josef Paukner, Daniel Tvrdík, Anna Korbelářová 349 22 25465
146 464 Brno - Jaroška Gymbosáci 2 Gymnázium Boskovice Štěpán Prudký, Marek Žid, Matěj Mynář, Daivd Skřipský 302 27 25441
147 330 Karlov – M1 Gama ZŠ Trnka Dobříš Vojtěch Gatnar, Felix Bigoni, Julie Syková, Jonáš Hruda 386 25 25417
148 614 Plzeň Lumeliér Gymnázium Cheb Xin Yi Cai, Khanh Huyen Nguyen, Eliška Zůnová, Anh Ngoc Nguyen Do 282 25 25353
149 116 MS – S9 Neruďáci 3 Gymnázium Jana Nerudy Ludmila Bruthansová, Juliana Felkelová, Alžběta Blahůtová 324 31 24484
150 554 Opava Masokr Mendelovo gymnázium Opava Jan Drábek, Richard Berkus, Barbora Nociarová 323 24 24225
151 213 N1 Třebotováci 1 ZŠ a MŠ Třebotov Petr Zeman, Adéla Jirsová, Eliška Urxová, Václav Fafejta 311 21 24111
152 715 Písek Benešovka ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Jonatán Vilhelm, Magdaléna Češková, Lucie Čechová, Šimon Král 263 28 23996
153 175 MS – S3 MaSochisti ZŠ a gymn. Square Barbora Zemanová, Julie Ondroušková, Justýna Trnková 288 27 23876
154 111 MS – S9 Kateřinky ZŠ Ke Kateřinkám Robert Steinbauer, Jan Šperker, Kryštof Šmíd, Adrian Havlíček 380 24 23826
155 512 Česká Lípa – B Medvědi ze Severu ZŠ Sever, Česká Lípa Zuzana Šmejcká, Avid Anar, Jan Čubiňák, Jakub Šťastný 335 28 23766
156 551 Opava Mládežka ZŠ Havířov-Podlesí Petr Pustówka, Filip Koukal, Barbora Kunčická, Marek Pelikán 320 23 23642
157 201 N1 RatiMati ZŠ Ratibořická Tomáš Arsić, Stanislav Kryvianyk, Rostislav Serban, Petr Sadil 296 26 23567
158 453 Brno - Jaroška GOAH_2 GOAH Miroslova Malinková, Emma Hanáková, Vojtěch Prchal 286 26 23399
159 124 MS – S9 Gympláci Gymnázium Kladno Kateřina Plachá, Kateřina Karasová, Eliška Rašpličková, Antonín Švec 311 31 23355
160 529 Česká Lípa – D VRAMAWAMA Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Ondřej Maršík, Karel Mauder, Štěpán Walach 347 26 23346
161 457 Brno - Jaroška Vodíci ZŠ TGM Třebíč Marek Caha, Vojtěch Bláha, Adéla Čermáková, Anna Krejčí 283 24 23254
162 135 MS – S5 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Simona Odnohová, Tomáš Brunner, Aleš Tauchman, Mikuláš Bílek 319 25 23251
163 107 MS – S9 ZŠ Ohradní "1" ZŠ Ohradní Jan Jurásek, Šárka Kavecká, David Shynal, Mikuláš Gapko 340 22 23160
164 151 MS – S4 Baví nás to ZŠ Praha 8, Libčická Tomaščín Jan, Adéla Blehová, Tomáš Sojka, Filip Žlebek 295 21 22506
165 404 Brno - GML Šlapanice 1 Základní škola Šlapanice Adam Bednář, Šimon Petráš, Filip Žák 213 34 22497
166 154 MS – S4 GMVV tým Gymn. mez. a veř. vztahů Praha Yuyao Chen, Elizabet Brabcová, Bára Šedivcová, Anastasia Salaujova 226 29 22445
167 553 Opava Hvězdičky ZŠ Otická Opava Anna Marie Kuhnová, Jan Frenzel , Adina Wenzelová, Amálie Badajová 286 27 22412
168 812 Brno - Řečkovice Gymhusťáci Gymnázium Hustopeče Štěpán Remeš, Radek Linduška, Šimon Rychlý, Viktorie Mohylová 293 21 22409
169 902 Litoměřice Teoretická pasta Gymnázium Jana Palacha Antonín Čemus, Dorota Zemanová, Ema Banderrmann, Magdalena Tůmová 280 28 22316
170 572 Opava Sigmy ZŠ Otická Opava Jiří Flasar, Vojtěch Krzywoň, Tomáš Havel, Natálie Bortlíková 312 27 22307
171 126 MS – S5 Bystré lišky ZŠ Na Šutce Linda Maštalířová, Štěpán Šachl, Eliška Juříková, Jonáš Páv 347 30 22212
172 145 MS – S5 GČB 2 Gymnázium Český Brod Tibor Hrebíček, Václav Hlavizňa, Lukáš Pospíšil, Michal Král 268 29 22145
173 560 Opava Alibisté ZŠ Edvarda Beneše Jakub Olšák , Jaroslav Sodomka , David Meixner, Čeněk Starý 289 28 22066
174 112 MS – S9 Plavci 2 Základní škola, Sázavská Filip Tomášek, Minh Pham Nhat, Takáč Pavel, Václavíček Václav 311 27 22059
175 149 MS – S4 ZŠ Ohradní "A" ZŠ Ohradní Teodor Tuček, Alžběta Oppeltová, Daniel Zeman, Anna-Marie Paterová 302 19 22047
176 235 N1 Teplická směska Gymnázium Teplice Jan Peremský, Karla Vosátková, Vít Spála, Matyáš Sanktus 281 24 22040
177 326 Karlov – M1 Housenky Základní škola Skuteč Aneta Kropáčková, Michaela Ptáčková, Kristýna Kunhartová, Olivia Vamberská 296 22 21695
178 177 MS – S3 Masožrouti ZŠ Na Šutce Eduard Kazda, Emma Bořkovcová, Vítek Zůna, David Polanský 356 26 21566
179 465 Brno - Jaroška GKVR-A Gymnázium K. V. Raise a SOU Adam Lédl, Tomáš Holeček, Vojtěch Machovec, Petr Pavliš 302 27 21544
180 102 MS – S9 gutova 1 ZŠ Gutova Jana Malkovská, Jiří Grepl, Jiří Vodvářka, Daniel Benda 358 25 21489
181 570 Opava Modří PORGorožci PORG Ostrava Tomáš Mikula, Olivie Martiňáková, Ondřej Vortel, Lukáš Novák 307 22 21472
182 162 MS – S4 Uzenáři pana Tyrše ZŠ Tyršova Nymburk Martin Kubík , Pavel Tax, Karolína Nosálová, Felix Zabák 270 27 21462
183 206 N1 Jelení steak Gymnázium Omská Matyáš Brožek, Daniil Fedotov, Daniel Urbánek, Jan Menšík 211 22 21273
184 186 MS – S3 Malgym tým Malostranské gymnázium Klára Beránková, Tereza Gregorová, Běla Rybářová, Sofie Benešová 207 26 21245
185 601 Plzeň Jižánek ZŠ Jižní předměstí Rokycany Tomáš Holakovský, Filip Dragoun, Tobiáš Žibřid 203 26 21186
186 218 N1 Vodovod ZŠ Nad Vodovodem Adéla Samsonková, Klára Nováková, Antonín Smrkovský, Matěj Krupka 287 21 21128
187 556 Opava Masoví vrazi PORG Ostrava Viktor Obracaj, Oskar Pytel, Tadeáš Krajdl 205 29 21056
188 161 MS – S4 Malgym tým 2 Malostranské gymnázium Matěj Rudovský, Samuel Rusinko, David Jaroušek, Tomáš Kantůrek 281 21 20967
189 174 MS – S3 Rychlíci ZŠ a gymnázium Navis Oskar Michal Hanko, Daniela Šnajdrová, Kateřina Brňáková, Josef Zicha 292 25 20960
190 411 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 František Hes, Vojtěch Lýr, Jáchym Vojtíšek, Michal Bureš 256 27 20937
191 408 Brno - GML kuřecí ZŠ Brno Královo pole Ondřej Chvílíček, Erik Lučanský, Jakub Daniel, Jakub Severa 263 24 20868
192 182 MS – S3 Sugma ZŠ Mendelova 550, Praha Bruno Pauřík, Asbin Rokaya, Gia Binh Tran 254 29 20686
193 574 Opava VyMasTěNí ZŠ Hornická 7 Hlučín Marian Ďurovič, Nicolas Birklen 207 26 20666
194 707 Písek Bludimíři Gymnázium Pierra de Coubertina Jáchym Aubrecht, Denis Vo, Adam Pražma, Matěj Kosobud 221 20 20418
195 334 Karlov – M1 Wrapčáci ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Lukáš Knor, Adéla Zdeborská, Václav Kratochvíl, Aleš Horský 224 27 20413
196 221 N1 Logici ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Matěj Kratochvíl, Nela Honomichlová, Sofie Langrová, Tomáš Staněk 306 22 20341
197 523 Česká Lípa – C Závitky Gymnázium Mimoň Jaroslav Škorpil, Oliver Panoš, Jan Příhoda, Lenka Jirásková 280 21 20262
198 706 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Lukáš Chochole, Jan Čapek, Hana Ondráčková, Antonín Jakeš 188 25 20173
199 806 Brno - Řečkovice Gymhust Gymnázium Hustopeče Jakub Rohrer, Adam Forejtník, Leontina Černá, Mariana Čermáková 247 28 20151
200 712 Písek Mirovice ZŠ a MŠ Mirovice Karolína Kuklová, Jakub Vejšický, Nelly Krtová, Jiří Řanda 293 21 20031
201 324 Karlov – M1 Hyeny 2 ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Ondřej Maixner, Kateřina Králová, Kristián Beneš, Šimon Doubek 325 25 19955
202 915 Litoměřice GymLovo B Gymnázium Lovosice Matyáš Vosyka, Petr Fryč, Filip Fiedler, Ivan Rybjanský 237 23 19924
203 703 Písek Jahody Gymnázium Písek Lada Sobotková, Barbora Malinová, Zuzana Kopecká, Julie Holická 197 25 19886
204 247 N1 GMHS 2 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Alice Michajlová, Renata Kučaková, Karolína Vláčilová, Kryštof Prchal 271 23 19766
205 514 Česká Lípa – B Brumíci Gymnázium Česká Lípa Martin Jenčík, Daniel Adam, Matěj Macek 213 27 19684
206 704 Písek Nerudní ZŠ Nerudova ČB Richard Holakovský, Ondřej Paroubek, Matyáš Lobl, Kateřina Zimandlová 236 25 19494
207 903 Litoměřice Tyršovka A Základní škola Trmice Matěj Nepraš, Jan Kail, Vojtěch Nepraš, Lucie Anderlová 201 27 19426
208 528 Česká Lípa – D Likvět2 ZŠ 5. května Liberec Anežka Tichá , Tadeáš Suchánek, Vít Ausperger, Vojtěch Bittner 254 25 19357
209 511 Česká Lípa – B Yyy ZŠ Špičák Patrik Šplíchal, Pavel Samek, Dominik Samek, Amálie Pecháčková 285 21 19343
210 603 Plzeň JaroškyGP_1 Gymnázium a SOŠ Podbořany Eliška Glončáková, Světlana Želinská, Richard Vonka, Kateřina Klímová 242 25 19285
211 238 N1 Třebotováci 2 ZŠ a MŠ Třebotov Lukáš Bujňák, Vít Hajdovský-Potapovič, Lukáš Drahoš, Petr Fišer 240 24 19233
212 506 Česká Lípa – A Borůvky ZŠ Vratislavice nad Nisou Jakub Volejník, Andrea Flejberková, Matyáš Janda, Adam Šafařík 248 23 19031
213 304 Karlov – M1 Hyeny ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Jan Štábl, Matouš Pirkl, Jiří Miřejovský, Matouš Mucha 235 19 18928
214 115 MS – S9 Karma Gymnázium Dr.J.Pekaře Filip Wolf, Amira Taha, Jakub Jákl, Filip Šmol 198 26 18905
215 342 Karlov – M1 Osmička Základní škola Písnická Eliška Burešová, Vendula Pokorná, Vladimír Černý, Jakub Raboch 218 17 18658
216 219 N1 Klapálek ZŠ Generála Klapálka Tereza Sitařová, Ondřej Berka, Jan Kejmar, Vojtěch Kratochvíl 312 20 18614
217 160 MS – S4 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Šimon Junek, Anežka Kalivodová, Štěpánka Vávrová, Laura Lobíková 243 20 18602
218 176 MS – S3 Sunny 1 Sunny Canadian IS Lukáš Zvada, Dušan Zábrodský, Vladislav Efimov, Polina Efimova 193 22 18574
219 337 Karlov – M1 Kotletky na medu ZŠ Jinočany Adéla Bártová, Anežka Čápová, David Čečko, Antonín Čáp 233 27 18503
220 418 Brno - GML Šlapanice 2 Základní škola Šlapanice Vít Krejčí, Kryštof Nesvadba, Jan Paulík 205 22 18448
221 710 Písek TTHM ZŠ Dukelská, Strakonice Tadeáš Toman, Marek Chvosta, Timon Bensch, Jan Rybáček 266 18 18282
222 565 Opava Třetí tým ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Vojtěch Martaus, Václav Szkatula, Vojtěch Foff, Filip Pospíšil 206 21 18172
223 336 Karlov – M1 Bílá Třemešná ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Václav Dufek, Marek Michálek, Martina Vanclová, Zuzana Matoušová 241 21 18117
224 711 Písek Jaguár Gymnázium Písek David Král, David Moser, Vítek Peniaštek, Matěj Šmíd 234 22 18039
225 339 Karlov – M1 GEVO 2 GEVO Sázavská Matyáš Kudláček, Daniel Smejkal, Devi Kratochvíl, Vladimír Kotsch 216 22 17817
226 242 N1 Želvy Ninja ZŠ Švehlova Ivan Konyuk, Wilhelm Victor Walitsch, Pavel Černík, Ella Procházková 208 20 17789
227 203 N1 'GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Šimon Hauba, Matěj Nečas, Michael Kejkula, David Moshövel 166 29 17679
228 530 Česká Lípa – D Tým1 ZŠ Lada Tran Tuan Hung, Žaneta Koutová, Eliška Patrná 238 25 17632
229 608 Plzeň Jižánek 2 ZŠ Jižní předměstí Rokycany Jakub Vaindl, Filip Valenta, Nikola Černá, David Bureš 208 20 17604
230 338 Karlov – M1 Králové z Jiřáku ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Daniel Závorec, Julie Hejná, Ruslan Peshkov, Ben Maldonado 171 25 17537
231 425 Brno - GML vepřové ZŠ Brno Královo pole Adam Vrbka, Gabriel Velecký, Nikola Nekudová, Filip Karas 218 23 17371
232 702 Písek řešeto ZŠ Svobodná Písek Vojta Hajný, Vít Kubík, Tom Hemrle, Šimon Pavlát 185 22 17337
233 526 Česká Lípa – D Severáci ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana Baráková, Dmytro Aranchyi, Telmuun Tsedendamba, Hugo Procházka 218 23 17161
234 104 MS – S9 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Linda Špitálská, Vojtěch Neřold, Magdaléna Havlíková, Vojtěch Vybíral 192 22 17018
235 319 Karlov – M1 Mikuláci ZŠ Mikulova František Tulach, Adam Oberhauer, Martin Fořt, Anastasiya Moshnola 247 19 16945
236 905 Litoměřice GymLovo C Gymnázium Lovosice Tomáš Stehlík, Nicol Schwammbergerová, Vanda Táborská, Matěj Focke 213 23 16918
237 108 MS – S9 Tab_B FZŠ Táborská Jakub Princ, Jakub Aixner, Tomáš Pazourek 202 16 16905
238 225 N1 MateMáci ZŠ Ratibořická Vojtěch Slabý, Lukáš Otto Studeník, Filip Vondráček, Carol Klímová 158 21 16815
239 522 Česká Lípa – C Matematičtí Templáři ZŠ a MŠ Jižní ČL Jan Stejskal, Jaroslav Šafařík, Bruno Legeza, Vojtěch Policer 182 22 16804
240 341 Karlov – M1 Mikuláci 2 ZŠ Mikulova Václav Dabrowski, Karel Raiko, Lukáš Vyhnal, Pavel Švorc 240 22 16747
241 332 Karlov – M1 Satalice ZŠ Satalice Robert Čermák, Alena Svárovská, David Janda, Denis Burian 249 19 16723
242 524 Česká Lípa – C Střelci ZŠ Špičák Tereza Tučková, Walter Holmajer, Dominik Rajdl, Jiří Humhal 169 21 16623
243 320 Karlov – M1 Otepánci Základní škola Písnická Antonín Škvor, Vojtěch Starý, Zdeněk Ngo 186 21 16363
244 516 Česká Lípa – B Jahody ZŠ Vratislavice nad Nisou Zuzana Schneiderová, Ema Jagrová, Jakub Šebelka, Vitkorie Černá 150 24 16293
245 417 Brno - GML hovězí ZŠ Brno Královo pole Jiří Kučera, Illia Kolomoiets, Adriana Foltýnová, Jakub Chvílíček 235 22 16186
246 207 N1 Pit crew Stephena Hawkinga Gymnázium Nad Štolou Jakub Kabele, Kryštof Mrázek, Josef Ďurech, Filip Tarnovský 166 25 16148
247 713 Písek Povážáci ZŠ Povážská Strakonice Veronika Němcová , Anežka Štěpánková , David Jedlička 160 20 16145
248 222 N1 Omega Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Tomáš Malíček, Tomáš Vlček, David Fleischmann, Dominik Worth 180 20 16084
249 120 MS – S9 Borci ZŠ Broumovská, Liberec Daniel Bentsa, Jakub Pierowski, Dominik Maršík, Veronika Hanusová 158 22 15852
250 914 Litoměřice Gekoni Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Michal Potměšil, Valerie Kodatová, Alex Lesnik, Anežka Štofiková 132 26 15832
251 802 Brno - Řečkovice Laštůvky A ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Nicolas Gala, Jakub Kiprý, Jakub Stojan, Dominik Visingr 146 22 15817
252 117 MS – S9 Vorliňáci ZŠ Vorlina Vlašim Daniel Kamarýt, Marek Korenda, Antonín Kahoun, Josef Horálek 191 17 15716
253 520 Česká Lípa – C Dubánci ZŠ Dubá Barbora Hejlíková, Maya Salvét, Alena Tomsová 213 19 15630
254 307 Karlov – M1 ZS Kunratice I ZŠ Kunratice Nina Nováková, Štěpán Tichý, Tobiáš Paul, Filip Šťástka 166 21 15485
255 509 Česká Lípa – B GMH Gymnázium Mnichovo Hradiště Ela Kurková, Natálie Zajícová, Anna Purkertová, Karolína Pěničková 180 18 15410
256 233 N1 Lyčkárna Y ZŠ Lyčkovo náměstí Jan Hovorka , Vojtěch Mazánek , Matyáš Imrich, Isabela Savelli Sucre 161 21 15376
257 125 MS – S5 Víťovo Králíčci Gymnázium Broumov Hana Bartoňová, Rosalie Šedková, Maria Tůmová 198 19 15314
258 518 Česká Lípa – C GMH 1 Gymnázium Mnichovo Hradiště Kateřina Umáčená, Helena Housková, Sven Pech, Jiří Novák 233 19 15310
259 422 Brno - GML Třebováci 2 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Zdeněk Hotárek, Theodor Schön, Petr Dražil, Viktorie Berjaková 208 16 15223
260 501 Česká Lípa – A UNICORNI :) ZŠ a MŠ Kněžmost Tomáš Trnka, Jakub Šťastný, Tereza Pasecká, Eliška Bayerová 202 20 15139
261 323 Karlov – M1 Krtek Gymnázium dr. A. Hrdličky Nikol Vinšová, Josef Příhoda, Martin Viktora, Ondřej Čech 148 20 15004
262 705 Písek Krtci ZŠ a MŠ Sepekov Žaneta Kubíčková, Kristýna Mikšovská, Igor Datso, Viktorie Kosová 128 21 14657
263 316 Karlov – M1 Mastní řízci ZŠ Jinočany Jaroslav Koryta, Marie Sychrová, Richard Minařík, Matyáš Volf 182 16 14652
264 571 Opava Klobásky ZŠ Edvarda Beneše Barbora Lukešová, Adéla Paverová, Adéla Martinková, Vanesa Kubná 145 13 13592
265 231 N1 Vajíčka se sýrem Gymnázium Omská Emma Boehmová, Hana Markusová, Bára Fraňková 186 16 13579
266 424 Brno - GML Pavlíci ZŠ Brno, Pavlovská 16 Natálie Jánská, Natali Mikšíková, Karolína Judasová, Jana Cídlová 137 24 13566
267 517 Česká Lípa – C Komenčák ZŠ Děčín I, Komenského náměstí Bára Mancová, Anežka Arnoldová, Ella Lieblová, Matyáš Plhal 142 20 13559
268 245 N1 Šachisti ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Daniel Stratil, Evangelina Usoltseva, Jakub Erlebach, Jan Bouček 142 19 13557
269 916 Litoměřice MateliosC ZŠ E. Krásnohorské Vojtěch Barchánek, Bruno Filipovský, Adam Johanides, Ondřej Kalita 165 16 13556
270 510 Česká Lípa – B Druhá čtyřka MB ZŠ T. G. Masaryka MB Luděk Pažout, Rozálie Kulhánková, Marta Valdmanová, Patrik Kučmaš 190 15 13506
271 421 Brno - GML mc^2 Cyrilometodějské gymnázium Sofie Gergelová, Valentýna Holíková, Michael Georges, Vintíř Langášek 162 22 13201
272 701 Písek Chytré záškolačky ZŠ Dukelská, Strakonice Denisa Kouřimová, Daniel Obendrauf, Michaela Císařová, Eliška Kovářová 123 19 13162
273 461 Brno - Jaroška Gymnázium Žamberk B Gymnázium Žamberk Jan Fendrich, Pavel Doskočil, Tereza Váchová, Pavel Vymetálek 133 14 12884
274 147 MS – S5 Řezníci pana Tyrše ZŠ Tyršova Nymburk Daniel Niels Heijne, Nikola Janoušová, Charles Kavan, Hana Verzichová 114 19 12464
275 315 Karlov – M1 BT ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Dan Michek, Tereza Šedivá, Lada Patzeltová, Matěj Žižka 143 13 12455
276 569 Opava SEAT ZŠ Šrámkova Opava Ema Nováková, Adam Burdík, Antonín Trupar, Sára Tošková 142 17 12444
277 406 Brno - GML Labyrinth1 ZŠ Labyrinth Anna Šťastná, Edita Viktorinová, Veronika Bradová, Natalie Popa 148 19 12318
278 562 Opava Mládežka 2 ZŠ Havířov-Podlesí Tomáš Čačka, Lukáš Trojek, Jakub Jokiel, Richard Stanovský 131 20 12236
279 804 Brno - Řečkovice Kupkova ZŠ a MŠ Břeclav, p.o. Martin Plot, David Studynka, Adam Vala, Nela Nováková 152 15 12124
280 314 Karlov – M1 Z Vršovic ZŠ Karla Čapka, Praha Martin Kocanda, Viktor Šourek, Jan Tran, Alžběta Smrčková 107 18 11908
281 611 Plzeň Bramborová placka 2. ZŠ Cheb Šimon Selber, Tkhan Khuiien Pham, Vojtěch Lipa, Tomáš Heřman 79 23 11858
282 212 N1 Latapaea Základní škola Litomyšl Pavla Chadimová, Kristýna Dolejšová, Eliška Doleželová, Lucie Kopecká 134 15 11721
283 612 Plzeň JaroškyGP_2 Gymnázium a SOŠ Podbořany Daniel Pavlík, Daniel Kuthan, Matyáš Krob, Martin Poliak 121 16 11660
284 141 MS – S5 Brandýsáci 2 ZŠ Palachova Petra Svobodová, Jiří Kastner, Eva Brejchová, Tomáš Svoboda 126 16 11603
285 808 Brno - Řečkovice Masna ZŠ ZaHRAda Tišnov Ema Polzarová, Šimon Dvořák, Daniela Anna Šťastná, David Burian 151 15 11375
286 904 Litoměřice Varani Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Martin Kobr, Tomáš Hájek, Ema Kašperková, Barbora Široká 180 15 11339
287 809 Brno - Řečkovice Laštůvky B ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Ondřej Mahdal, Michal Morozov, Štěpán Popek, Antonín Sochor 147 15 11331
288 555 Opava Schody ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Zita Elena Bartečková, Alexandr Bažant, Daniel Bažant, Dominik Mucha 122 15 11288
289 303 Karlov – M1 Molekula ZŠ Molekula Zula Šestáková, Marek Filipovský, Hynek Dvořák, Vojtěch Škvor 130 15 11273
290 576 Opava Broučci ZŠ Ostrava-Svinov Barbora Matoušková, Rozálie Kijová, Antonín Bujnoch 142 14 11253
291 237 N1 Čtyři vidláci Základní škola Litomyšl Matěj Kopecký, Eliška Lašková, Rostislav Jackov, Kryštof Chochola 154 15 11067
292 801 Brno - Řečkovice Rizzlers ZŠ ZaHRAda Tišnov Martin Kutálek, Tomáš Konečný, Richard Škyřík, Tadeáš Nečas 143 12 11039
293 121 MS – S9 Triangle ZŠ a gymn. Square Aditi Patil, Denis Boršč, Filip Kubů, Konstantin Šismincev 128 13 10988
294 335 Karlov – M1 Good Name ZŠ Karla Čapka, Praha Niki Karavarakis, Adam Polanecký, Danny Gabriel, Luka Leipniker 116 13 10930
295 243 N1 Kralupáci ZŠ Generála Klapálka Jakub Herain, Aleš Vojáček, Jindřich Štefek, Anna Petrová 120 17 10817
296 507 Česká Lípa – A Čtyřka MB ZŠ T. G. Masaryka MB Nikola Kašparová , Rozálie Páchová, Emma Knéblová, Hynek Švec 147 14 10524
297 172 MS – S3 Koka - in sušenčičky ZŠ Broumovská, Liberec Emma Zbránková, Maja Paulina Zaremba, Dominik Koucký, Dimitrij Poran 79 15 10106
298 814 Brno - Řečkovice ZŠ Višňové ZŠ Višňové Nitsah Harel, Patrik Kuchařík, Ngoc Le Hong, Martin Brázda 127 11 10090
299 552 Opava Čízburgr ZŠ Edvarda Beneše Jakub Kohoutek, Karel Harazin, Viktor Legut, Matyáš Tatýrek 105 16 10071
300 561 Opava Květinky ZŠ Ostrava-Svinov Kristýna Balačová, Vanesa Krzikallová, Monika Viktorinová, Adéla Krůzová 146 17 10031
301 305 Karlov – M1 VIDLÁCI Základní škola Skuteč Jiří Peterka, Matěj Vtípil, Barbora Lorencová, Václav Bureš 139 13 9954
302 508 Česká Lípa – A Tým2 ZŠ Lada Amarsanaa Bujinlkham, Vladyslav Liashko, Nikola Brechlerová, Tadeáš Lorenc 155 15 9633
303 532 Česká Lípa – D Krabíci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Matyáš Mataj, Darina Pytlíková, (Kačka) Ngo Ha Anh, Matyáš Soukup 104 15 9438
304 129 MS – S5 Heat Lair ZŠ Mendelova 550, Praha Matěj Erdinger, Vítek Procházka, Alice Qi, Ema Vokounová 98 10 9253
305 148 MS – S5 Vorliňáci 1 ZŠ Vorlina Vlašim Vojtěch Fanta, Petr Veselý , Marek Toula, Jakub Zeman 117 11 9237
306 306 Karlov – M1 Kralovice1 ZŠ Dolní Kralovice Anna Marie Beržonová, Lukáš Machyán, Waldemar Pril, Jakub Kodet 105 10 9207
307 246 N1 Zeta Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Martin Homola, Kryštof Frýba, Štěpán Vrzák, Denis Dolejš 92 16 9146
308 807 Brno - Řečkovice Logic stars ZŠ Višňové Klára Šumpelová, Matěj Hráček, Dominik Kain, Tadeáš Dvořák 92 13 9122
309 423 Brno - GML Oslavická 2 ZŠ Velké Meziříčí Megan Hana Martin, Kristýna Kotlanová, Nicolas Dvořák, David Mejzlík 111 11 8932
310 128 MS – S5 HuHá II ZŠ Hálkova Humpolec Julie Píchová, Lukáš Chlád, Pavla Brambůrková, Kryštof Švíka 101 12 8843
311 521 Česká Lípa – C Cvikováci ZŠ Bohumila Hynka Barbora Hamanová, Olexandr Vasyljovič Hudebniak, Kateřina Soukupová, Adam Špaček 76 13 8676
312 810 Brno - Řečkovice Pythaborci 2 ZŠ a MŠ Pohořelice Viktor Žďárský, Jakub Šimek, Roman Dubský, Eduard Vebr 85 13 8675
313 513 Česká Lípa – B Mimoni Gymnázium Mimoň Viet Tung Nguyen, František Homza, Sainzaya Bayarsuren, ErkhesJiguur Bolorbagana 127 12 8653
314 502 Česká Lípa – A Osmani ZŠ Děčín I, Komenského náměstí Anna Černá, Jakub Nepomucký, Kristýna Kreutzerová, Matyáš Řehák 120 13 8293
315 714 Písek Chyť mi nohy ZŠ a MŠ Sepekov Jakub Němeček, Ondřej Mácha, Radim Šťastný, David Novák 85 14 8232
316 119 MS – S9 Kuřecí stehna ZŠ Bohumila Hrabala Dominik Štrobl, Samuel Major, Jindřich Reich, Alžběta Vachutková 109 11 8213
317 609 Plzeň Rebelove Waldorfská ZŠ Plzeň Michal Weinfurt, Alex Rojík, Petr Žemlička, Alex Blecha 97 13 7945
318 527 Česká Lípa – D Čipmánci ZŠ Bohumila Hynka Štěpán Vlček, František Slabý, Lucie Bohuslavová, Vanesa Laurenčíková 82 11 7523
319 454 Brno - Jaroška ZŠ Valtická Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Houserová, Tobiáš Moravanský, Monika Zbořilová, Matěj Prokeš 80 13 7347
320 131 MS – S5 Čechtice Základní škola Čechtice Stela Koutenská, Denisa Filipová, Václav Tulach, Jitka Štěpánková 72 8 6604
321 912 Litoměřice Tyršovka B Základní škola Trmice David Sahakjan, Patrik Varhol, Kristýna Varholová 24 16 6182
322 504 Česká Lípa – A Dubáci ZŠ Dubá Tereza Heptnerová, Amálie Šepsová, Vojtěch Šindelář, Matyáš Veselý 52 7 6002
323 185 MS – S3 gutova 2 ZŠ Gutova Barbora Čermáková, Tereza Fraňková, Matěj Čížek, Henrich Kouba 40 6 4418
324 167 MS – S3 Čokoládové palačinky ZŠ Bohumila Hrabala Mariana Štegmanová, Elen Polášková, Myroslav Mikulin, Jakub Kraus 45 8 4005
325 183 MS – S3 Jedničky ZŠ Košetice Leontýna Lhotová, Zuzana Pospíchalová, Aneta Pinkasová, Libor Keller 49 7 3735
326 144 MS – S5 Lívanečky ZŠ Bohumila Hrabala Anna Luňačková, Johana Dluhošová, Elena Dosedlová, Anna Čarná 50 6 3703

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 2 156 MS – S4 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská Martin Štrupl, Vít Přibyl, Ondřej Nádvorník, Jáchym Vacek 844 52 68426
2 12 170 MS – S3 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí Viola Musílková, Michal Drmola, Marek Šebesta, Jakub Hodulák 717 41 58497
3 18 165 MS – S3 Gykas A Gymnázium Karla Sladkovského Matyáš Provod, Martin Hilmar, Václav Otta 703 41 52116
4 24 178 MS – S3 Kolíňáci Gymnázium Kolín Jan Koruška, Mark Lněnička, Vít Málek 635 42 49916
5 31 101 MS – S9 Břežany I. ZŠ Dolní Břežany Ondřej Vospěl, Marek Bartl, Antonín Rapant, Jan Louša 605 35 44688
6 32 132 MS – S5 whoper Základní škola, Jílovská Johanka Klementová, Jaroslava Hrubantová, Filip Pecha, Jan Slany 660 39 44612
7 35 127 MS – S5 Kepleráci 2 Gymnázium Jana Keplera Ondřej Průša, Dominika Henclová, Ivan Lukin, Eszter Iffland 580 39 44329
8 40 140 MS – S5 Břežany II. ZŠ Dolní Břežany Theo Kramer, Daniel Klamo, Ema Schlehuberová, Tereza Voříšková 547 35 42265
9 44 179 MS – S3 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Daniel Šípek, Tomáš Řádek , Vilém Jirout 461 37 41194
10 45 163 MS – S3 Studentský komparz Gymn. prof. J. Patočky Štěpán Filip, Tadeáš Fleischhans, Matěj Sochor 546 36 41166
11 48 114 MS – S9 Kepleráci 1 Gymnázium Jana Keplera Irena Bártová, Tamara Biroščáková, Rozálie Vacková, Markéta Šebelová 453 45 39760
12 49 168 MS – S3 Plavci 1 Základní škola, Sázavská Filip Weiss, Matouš Lanz, Karel Holman, Alžběta Vychodilová 408 37 39241
13 50 180 MS – S3 Písňáci Gymnázium Písnická Veronika Tomčalová, Veronika Sládková, Magdaléna Neubauerová, Ondřej Penížek 533 33 39050
14 53 173 MS – S3 THE BEST TEAM Gymnázium Budějovická Dominika Lapáčková, Anabela Golovko, Ema Grande, Simona Kobrová 631 32 38909
15 58 166 MS – S3 Rychlíci Gymnázium Kladno Kryštof Švarc, Ondřej Šafus, Vojtěch Bartušek, Dominik Rataj 450 32 38224
16 68 169 MS – S3 Brandýsáci ZŠ Palachova Alena Fričová, Kristián Sukeľ, Zakhar Romanko, Unurbayar Munkhbayar 496 35 37027
17 70 164 MS – S3 Neruďáci 1 Gymnázium Jana Nerudy Erik Moldovenu, Marek Vočka, Barbora Hurychová 394 42 36870
18 73 142 MS – S5 Alejáci 2 Gymnázium Nad Alejí Anna Hedbávná, Adéla Vařechová, Markéta Ferklová, Martina Všetičková 430 35 36502
19 74 123 MS – S9 Einsteini z Broumova Gymnázium Broumov Eda Szymanská, Edmund Hartwich, Jaroslav Mareš, Jan Hamáček 480 33 36385
20 83 133 MS – S5 Tab_A FZŠ Táborská Viktor Trnka, Matyáš Sadílek 508 28 34369
21 84 171 MS – S3 Ústavka1 Gymnázium Ústavní, Praha Jakub Križan, Kateřina Kučerová, Vít Linda, Marek Pieš 398 34 34337
22 86 152 MS – S4 OG 1 OPEN GATE Tomáš Doulík, Robert Šatera, Kevin Kamil Bouška 482 29 33993
23 87 118 MS – S9 GPJP 2 Gymn. prof. J. Patočky Tobiáš Radkovský, Šimon Maceáš, Athena Honzáková, Jonatan Smith 467 34 33647
24 97 134 MS – S5 Kyselé Cibulky Gymn. prof. J. Patočky Tomáš Novotný, Richard Růžička, Matouš Kneř 409 28 31665
25 101 184 MS – S3 Cheeseburger Základní škola, Jílovská Jan Štusák, Adam Vlčko, Petr Podaný, Denis Trofim 407 37 31191
26 104 130 MS – S5 Kačenky ZŠ a MŠ Borotín Monika Pellantová, Tereza Čapková, Lukáš Dohnal, Jan Kytler 515 30 31032
27 105 103 MS – S9 Svetice ZŠ Světice Alžběta Ruszová, Jakub Jurčák, Matěj Hanzl, Radim Vomlel 417 31 30930
28 108 155 MS – S4 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Anna Marie Košťálová , Simona Švecová, Nela Jilková, Aneta Cachová 371 30 30625
29 112 153 MS – S4 Gykas B Gymnázium Karla Sladkovského Vincent Kouba, Gabriel Kadrmas, Adam Hlivka, Marek Otáhal 466 28 29674
30 115 146 MS – S5 Mágové matematičtí2 Gymnázium, Špitálská Alžběta Reitmayerová, Patrik Cichra, David Kubeš, Filip Novák 384 31 29086
31 116 150 MS – S4 Gbl tercie Gymnázium J. S. Machara Michael Klasna, Martin Tůma, Stanislav Kašpara, Jan Vala 420 28 29075
32 121 137 MS – S5 Písníčci Gymnázium Písnická Vít Dubský, Kryštof Jirsa, Ondřej Slavík, Eva Mazaná 364 29 28657
33 124 158 MS – S4 Sunny 2 Sunny Canadian IS Kristýna Kratinová, Matyáš Civín, Monika Blažková, Max Civín 393 25 28183
34 125 157 MS – S4 Popo ZŠ Velké Popovice Adam Fišera, Matěj Mahďák, Jindřich Pavlík, Eliáš Čančík 440 31 28061
35 126 113 MS – S9 OG 2 OPEN GATE Lucie Víšková, Klára Doležalová, Rozálie Dlouhá, Alžběta Čapková 310 32 27927
36 129 109 MS – S9 HuHá ZŠ Hálkova Humpolec Stanislav Dománek, Vojtěch Kalivoda, Štěpán Šimůnek, Martin Tomanica 315 25 27594
37 131 139 MS – S5 Ústavka2 Gymnázium Ústavní, Praha Karel Borovička, Jiří Zástěra, Kateřina Futerová 328 29 27454
38 132 122 MS – S9 STAR Gymnázium Budějovická Dominik Hlaváč, Vojtěch Pelikán, Alžběta Pelikánová, Štěpán Šebeš 381 30 27394
39 133 105 MS – S9 Kapříci ZŠ a MŠ Borotín Monika Novotná, Jiří Dvořák, Kateřina Pechačová, Tadeáš Doskočil 427 33 27333
40 136 159 MS – S4 Neruďáci 2 Gymnázium Jana Nerudy Sofie Belko, David Murin, Eliška Blašková, Vít Krejčí 400 25 26861
41 138 138 MS – S5 Sprinteři ZŠ a gymnázium Navis Karolína Hermanová, František Řezba, Lucie Mišeková, Prokop Horák 337 27 26094
42 140 143 MS – S5 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Andrej Minárik, Jakub Kroupa, Erik Suchý 348 27 25804
43 145 110 MS – S9 GČB 1 Gymnázium Český Brod Antonín Hájek, Josef Paukner, Daniel Tvrdík, Anna Korbelářová 349 22 25465
44 149 116 MS – S9 Neruďáci 3 Gymnázium Jana Nerudy Ludmila Bruthansová, Juliana Felkelová, Alžběta Blahůtová 324 31 24484
45 153 175 MS – S3 MaSochisti ZŠ a gymn. Square Barbora Zemanová, Julie Ondroušková, Justýna Trnková 288 27 23876
46 154 111 MS – S9 Kateřinky ZŠ Ke Kateřinkám Robert Steinbauer, Jan Šperker, Kryštof Šmíd, Adrian Havlíček 380 24 23826
47 159 124 MS – S9 Gympláci Gymnázium Kladno Kateřina Plachá, Kateřina Karasová, Eliška Rašpličková, Antonín Švec 311 31 23355
48 162 135 MS – S5 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Simona Odnohová, Tomáš Brunner, Aleš Tauchman, Mikuláš Bílek 319 25 23251
49 163 107 MS – S9 ZŠ Ohradní "1" ZŠ Ohradní Jan Jurásek, Šárka Kavecká, David Shynal, Mikuláš Gapko 340 22 23160
50 164 151 MS – S4 Baví nás to ZŠ Praha 8, Libčická Tomaščín Jan, Adéla Blehová, Tomáš Sojka, Filip Žlebek 295 21 22506
51 166 154 MS – S4 GMVV tým Gymn. mez. a veř. vztahů Praha Yuyao Chen, Elizabet Brabcová, Bára Šedivcová, Anastasia Salaujova 226 29 22445
52 171 126 MS – S5 Bystré lišky ZŠ Na Šutce Linda Maštalířová, Štěpán Šachl, Eliška Juříková, Jonáš Páv 347 30 22212
53 172 145 MS – S5 GČB 2 Gymnázium Český Brod Tibor Hrebíček, Václav Hlavizňa, Lukáš Pospíšil, Michal Král 268 29 22145
54 174 112 MS – S9 Plavci 2 Základní škola, Sázavská Filip Tomášek, Minh Pham Nhat, Takáč Pavel, Václavíček Václav 311 27 22059
55 175 149 MS – S4 ZŠ Ohradní "A" ZŠ Ohradní Teodor Tuček, Alžběta Oppeltová, Daniel Zeman, Anna-Marie Paterová 302 19 22047
56 178 177 MS – S3 Masožrouti ZŠ Na Šutce Eduard Kazda, Emma Bořkovcová, Vítek Zůna, David Polanský 356 26 21566
57 180 102 MS – S9 gutova 1 ZŠ Gutova Jana Malkovská, Jiří Grepl, Jiří Vodvářka, Daniel Benda 358 25 21489
58 182 162 MS – S4 Uzenáři pana Tyrše ZŠ Tyršova Nymburk Martin Kubík , Pavel Tax, Karolína Nosálová, Felix Zabák 270 27 21462
59 184 186 MS – S3 Malgym tým Malostranské gymnázium Klára Beránková, Tereza Gregorová, Běla Rybářová, Sofie Benešová 207 26 21245
60 188 161 MS – S4 Malgym tým 2 Malostranské gymnázium Matěj Rudovský, Samuel Rusinko, David Jaroušek, Tomáš Kantůrek 281 21 20967
61 189 174 MS – S3 Rychlíci ZŠ a gymnázium Navis Oskar Michal Hanko, Daniela Šnajdrová, Kateřina Brňáková, Josef Zicha 292 25 20960
62 192 182 MS – S3 Sugma ZŠ Mendelova 550, Praha Bruno Pauřík, Asbin Rokaya, Gia Binh Tran 254 29 20686
63 214 115 MS – S9 Karma Gymnázium Dr.J.Pekaře Filip Wolf, Amira Taha, Jakub Jákl, Filip Šmol 198 26 18905
64 217 160 MS – S4 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Šimon Junek, Anežka Kalivodová, Štěpánka Vávrová, Laura Lobíková 243 20 18602
65 218 176 MS – S3 Sunny 1 Sunny Canadian IS Lukáš Zvada, Dušan Zábrodský, Vladislav Efimov, Polina Efimova 193 22 18574
66 234 104 MS – S9 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Linda Špitálská, Vojtěch Neřold, Magdaléna Havlíková, Vojtěch Vybíral 192 22 17018
67 237 108 MS – S9 Tab_B FZŠ Táborská Jakub Princ, Jakub Aixner, Tomáš Pazourek 202 16 16905
68 249 120 MS – S9 Borci ZŠ Broumovská, Liberec Daniel Bentsa, Jakub Pierowski, Dominik Maršík, Veronika Hanusová 158 22 15852
69 252 117 MS – S9 Vorliňáci ZŠ Vorlina Vlašim Daniel Kamarýt, Marek Korenda, Antonín Kahoun, Josef Horálek 191 17 15716
70 257 125 MS – S5 Víťovo Králíčci Gymnázium Broumov Hana Bartoňová, Rosalie Šedková, Maria Tůmová 198 19 15314
71 274 147 MS – S5 Řezníci pana Tyrše ZŠ Tyršova Nymburk Daniel Niels Heijne, Nikola Janoušová, Charles Kavan, Hana Verzichová 114 19 12464
72 284 141 MS – S5 Brandýsáci 2 ZŠ Palachova Petra Svobodová, Jiří Kastner, Eva Brejchová, Tomáš Svoboda 126 16 11603
73 293 121 MS – S9 Triangle ZŠ a gymn. Square Aditi Patil, Denis Boršč, Filip Kubů, Konstantin Šismincev 128 13 10988
74 297 172 MS – S3 Koka - in sušenčičky ZŠ Broumovská, Liberec Emma Zbránková, Maja Paulina Zaremba, Dominik Koucký, Dimitrij Poran 79 15 10106
75 304 129 MS – S5 Heat Lair ZŠ Mendelova 550, Praha Matěj Erdinger, Vítek Procházka, Alice Qi, Ema Vokounová 98 10 9253
76 305 148 MS – S5 Vorliňáci 1 ZŠ Vorlina Vlašim Vojtěch Fanta, Petr Veselý , Marek Toula, Jakub Zeman 117 11 9237
77 310 128 MS – S5 HuHá II ZŠ Hálkova Humpolec Julie Píchová, Lukáš Chlád, Pavla Brambůrková, Kryštof Švíka 101 12 8843
78 316 119 MS – S9 Kuřecí stehna ZŠ Bohumila Hrabala Dominik Štrobl, Samuel Major, Jindřich Reich, Alžběta Vachutková 109 11 8213
79 320 131 MS – S5 Čechtice Základní škola Čechtice Stela Koutenská, Denisa Filipová, Václav Tulach, Jitka Štěpánková 72 8 6604
80 323 185 MS – S3 gutova 2 ZŠ Gutova Barbora Čermáková, Tereza Fraňková, Matěj Čížek, Henrich Kouba 40 6 4418
81 324 167 MS – S3 Čokoládové palačinky ZŠ Bohumila Hrabala Mariana Štegmanová, Elen Polášková, Myroslav Mikulin, Jakub Kraus 45 8 4005
82 325 183 MS – S3 Jedničky ZŠ Košetice Leontýna Lhotová, Zuzana Pospíchalová, Aneta Pinkasová, Libor Keller 49 7 3735
83 326 144 MS – S5 Lívanečky ZŠ Bohumila Hrabala Anna Luňačková, Johana Dluhošová, Elena Dosedlová, Anna Čarná 50 6 3703

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 6 240 N1 Telecí řízeček s tatarkou Mensa gymnázium, o.p.s. František Tvrdík, Adam Svoboda, Adam Snášel, Jakub Soukeník 753 47 62192
2 16 241 N1 PORG Libeň MaNoSiTo Gymnázium PORG Martin Maláč, Noel Probst, Šimon Pelák, Tomáš Kvapil 690 47 55393
3 19 205 N1 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická David Bátrla, Sebastian Čáp, Anna Bernatová, Stella Brunclíková 564 42 51950
4 20 232 N1 Masochcisté Gymnázium Nad Štolou Štěpán Sikora, Sikorová Emílie, Tyge Alan Matthews, Vít Vyskočil 576 39 51792
5 21 204 N1 Palačinky se sójovou omáčkou Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Filip Strojil, Magdalena Nováková, Vítězslav Hlaváč, Adam Bureš 726 45 51600
6 23 227 N1 PORG Libeň Bystroušci Gymnázium PORG Samuel Liška, Daniela Dobíšková, Šimon Boček, Martina Vojteková 615 43 50054
7 42 224 N1 Arcig 2 Arcibiskupské gymnázium Teodor Ambrož, Kamila Vaníčková, Anna Hrušková, Daniel Kraffer 485 38 41473
8 43 202 N1 Dvořáci Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou Jan Koukal, Jakub Houdek, Tobiáš Vendl, Anna Kobzová 570 34 41417
9 51 211 N1 PORG Libeň 3+1 Gymnázium PORG Štěpán Kramařík, Julie Trčková, Jitka Kotková, Klára Keřková 532 37 39035
10 54 215 N1 Telecí řízeček s kečupem Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Kužela, Václav Budil, Maxim Kuryljak, Šimon Jakeš 515 40 38600
11 55 239 N1 Stratíci Gymnázium Kadaň Mikuláš Vaňas, David Nguyen, Václav Vozár, Zuzana Kubincová 449 35 38373
12 59 226 N1 Toníci Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou František Štros, Jonáš Vrzáček, Jakub Janda, Vojtěch Novotný 500 35 38153
13 61 217 N1 Špinavá deka Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jiří Stöhr, Šimon Horáček, Kryštof Bala, Michal Strojil 608 32 37985
14 63 236 N1 Lívance s horčicí Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Erik Buinicky, Jakub Denemark, Martin Spiryt, Magdaléna Trčková 544 30 37746
15 76 208 N1 Lyčkárna X ZŠ Lyčkovo náměstí Jonáš Beran, Anna Vobořilová, Adam Hanuš, Benjamin Bock 383 35 35700
16 81 228 N1 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Matyáš Friedberger, Lukáš Hanzlíček, Zuzana Kučerová, Linda Kybicová 457 29 34706
17 90 216 N1 Mladí a neklidní ZŠ Švehlova Jakub Brabec, Chaokai Zhou, Filip Matějka, Matyáš Třískala 487 31 33488
18 91 220 N1 Ledžnds Victoria School ZŠ a MŠ Johanka Vokounová, Jan Murtinger, Eliška Sirová, Johana Honzíková 464 30 33441
19 93 210 N1 Teplická sekaná Gymnázium Teplice Arina Gerasymenko, Vojtěch Kolenatý, Daniel Kulich, Linda Slívová 401 32 32523
20 106 244 N1 Vagabundi Victoria School ZŠ a MŠ Anna Isabela Fietková, Richard Buchníček, Robin Šindelka, Barbora Koukolíčková 537 29 30901
21 107 214 N1 Tropíci Gymnázium Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Kristýna Vosmíková 430 26 30665
22 127 248 N1 Flanelový košile Arcibiskupské gymnázium Jáchym Přichystal, Jonáš Mrázek, Vojtěch Holý, Josef Ettler 437 26 27904
23 135 223 N1 GMHS 1 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Jakub Svoboda, Klára Tašková, Julie Dobřichovská, Jan Kárník 414 26 27124
24 141 230 N1 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Vojtěch Janda, Julie Hronová, Kristýna Janderová, Amálie Wierer 304 31 25729
25 151 213 N1 Třebotováci 1 ZŠ a MŠ Třebotov Petr Zeman, Adéla Jirsová, Eliška Urxová, Václav Fafejta 311 21 24111
26 157 201 N1 RatiMati ZŠ Ratibořická Tomáš Arsić, Stanislav Kryvianyk, Rostislav Serban, Petr Sadil 296 26 23567
27 176 235 N1 Teplická směska Gymnázium Teplice Jan Peremský, Karla Vosátková, Vít Spála, Matyáš Sanktus 281 24 22040
28 183 206 N1 Jelení steak Gymnázium Omská Matyáš Brožek, Daniil Fedotov, Daniel Urbánek, Jan Menšík 211 22 21273
29 186 218 N1 Vodovod ZŠ Nad Vodovodem Adéla Samsonková, Klára Nováková, Antonín Smrkovský, Matěj Krupka 287 21 21128
30 196 221 N1 Logici ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Matěj Kratochvíl, Nela Honomichlová, Sofie Langrová, Tomáš Staněk 306 22 20341
31 204 247 N1 GMHS 2 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy Alice Michajlová, Renata Kučaková, Karolína Vláčilová, Kryštof Prchal 271 23 19766
32 211 238 N1 Třebotováci 2 ZŠ a MŠ Třebotov Lukáš Bujňák, Vít Hajdovský-Potapovič, Lukáš Drahoš, Petr Fišer 240 24 19233
33 216 219 N1 Klapálek ZŠ Generála Klapálka Tereza Sitařová, Ondřej Berka, Jan Kejmar, Vojtěch Kratochvíl 312 20 18614
34 226 242 N1 Želvy Ninja ZŠ Švehlova Ivan Konyuk, Wilhelm Victor Walitsch, Pavel Černík, Ella Procházková 208 20 17789
35 227 203 N1 'GEKOM 1 Gymnázium Elišky Krásnohorské Šimon Hauba, Matěj Nečas, Michael Kejkula, David Moshövel 166 29 17679
36 238 225 N1 MateMáci ZŠ Ratibořická Vojtěch Slabý, Lukáš Otto Studeník, Filip Vondráček, Carol Klímová 158 21 16815
37 246 207 N1 Pit crew Stephena Hawkinga Gymnázium Nad Štolou Jakub Kabele, Kryštof Mrázek, Josef Ďurech, Filip Tarnovský 166 25 16148
38 248 222 N1 Omega Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Tomáš Malíček, Tomáš Vlček, David Fleischmann, Dominik Worth 180 20 16084
39 256 233 N1 Lyčkárna Y ZŠ Lyčkovo náměstí Jan Hovorka , Vojtěch Mazánek , Matyáš Imrich, Isabela Savelli Sucre 161 21 15376
40 265 231 N1 Vajíčka se sýrem Gymnázium Omská Emma Boehmová, Hana Markusová, Bára Fraňková 186 16 13579
41 268 245 N1 Šachisti ZŠ gen. Františka Fajtla DFC Daniel Stratil, Evangelina Usoltseva, Jakub Erlebach, Jan Bouček 142 19 13557
42 282 212 N1 Latapaea Základní škola Litomyšl Pavla Chadimová, Kristýna Dolejšová, Eliška Doleželová, Lucie Kopecká 134 15 11721
43 291 237 N1 Čtyři vidláci Základní škola Litomyšl Matěj Kopecký, Eliška Lašková, Rostislav Jackov, Kryštof Chochola 154 15 11067
44 295 243 N1 Kralupáci ZŠ Generála Klapálka Jakub Herain, Aleš Vojáček, Jindřich Štefek, Anna Petrová 120 17 10817
45 307 246 N1 Zeta Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Martin Homola, Kryštof Frýba, Štěpán Vrzák, Denis Dolejš 92 16 9146

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 7 329 Karlov – M1 Linkovi Gymnázium Opatov Bohdan Dudla, Lukáš Linek, Jakub Linek, Alma Linková 830 46 61722
2 9 331 Karlov – M1 GChD 2 Gymnázium Christiana Dopplera Filip Bráza, Filip Čížek, Klára Vidnerová, Marek Dohnal 766 47 59333
3 11 309 Karlov – M1 GO 1 Gymnázium Opatov Ondřej Bohatý, Maxmilián Mrázek, Jakub Kolář, David Šperk 788 44 58905
4 13 310 Karlov – M1 BetaDelta ZŠ Trnka Dobříš Josef Barták, Anežka Ježková, Karel Šmahel, Veronika Ježková 725 45 58488
5 15 311 Karlov – M1 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Albert Dolejš, Anna Vorlčková, Jan Betinec, Eduard Bolina 692 39 57580
6 17 301 Karlov – M1 Nový PORG 1 Nový PORG – gymnázium Eva Kačenová, Anna Rühle, Filip Vopravil 729 43 54019
7 27 325 Karlov – M1 Kágéčko Křesťanské gymnázium Veronika Bernardová, Lucie Stankovenová, Václav Novák, Alžběta Razimová 563 43 47706
8 34 302 Karlov – M1 Vidláci Gymnázium dr. A. Hrdličky Lukáš Kozojed, David Výborný, Svetoslav Vukov, Magdalena Křížová 644 37 44479
9 57 321 Karlov – M1 4! ZŠ M.Choceňského Anna Martinková, Markéta Dušková, Denis Nedvěd, Martin Petruželka 556 40 38295
10 60 322 Karlov – M1 Nový PORG 2 Nový PORG – gymnázium Filip Hradec, Robert Ševela, Daniel Janecký, Matěj Prokop 520 33 38058
11 62 308 Karlov – M1 FXko1 Gymnázium F. X. Šaldy Ondřej Kozuk, Michal Nosek, Martin Žalud 453 34 37785
12 69 317 Karlov – M1 Hráči ZŠ Donovalská Jan Rumánek, Martin Šoukal, Martin Nebus, Kristýna Hanáková 384 37 36878
13 77 327 Karlov – M1 Kunratice II ZŠ Kunratice Veronika Vokurková, Štěpán Brodský, Jakub Nový, Filip Michalčič 470 32 35484
14 82 333 Karlov – M1 G VP 2 Gymnázium Na Vítězné pláni Cyril Hásek, Daniel Adragna, David Rott, Jan Sebastien Staněk 442 32 34502
15 95 312 Karlov – M1 GVP 1 Gymnázium Na Vítězné pláni Jakub Folber, Barbora Nováková, Barbora Šumberová, Kaiqi Yin 492 33 31901
16 102 318 Karlov – M1 GEVO S GEVO Sázavská Lily Dětáková, Miriam Jílková, Ondřej Míňka, Ondřej Matějka 408 32 31120
17 109 340 Karlov – M1 Draci Kamna ZŠ a MŠ Kameničky Tadeáš Smola, Jakub Novák, Ludmila Žampachová, Vít Adámek 413 26 30058
18 117 343 Karlov – M1 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Alena Hnėtynková, Jaroslav Pleticha , Daniel Švec , Václav Lžičař 262 37 29060
19 137 313 Karlov – M1 Vegbuřti ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Matěj Švec, Josefína Rodová, Lukáš Košovan, Daniel Agh 310 30 26201
20 142 328 Karlov – M1 Fx2 Gymnázium F. X. Šaldy Josef Bém, František Jonášek, Ondřej Klimeš, Jan Knězů 345 31 25656
21 147 330 Karlov – M1 Gama ZŠ Trnka Dobříš Vojtěch Gatnar, Felix Bigoni, Julie Syková, Jonáš Hruda 386 25 25417
22 177 326 Karlov – M1 Housenky Základní škola Skuteč Aneta Kropáčková, Michaela Ptáčková, Kristýna Kunhartová, Olivia Vamberská 296 22 21695
23 195 334 Karlov – M1 Wrapčáci ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Lukáš Knor, Adéla Zdeborská, Václav Kratochvíl, Aleš Horský 224 27 20413
24 201 324 Karlov – M1 Hyeny 2 ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Ondřej Maixner, Kateřina Králová, Kristián Beneš, Šimon Doubek 325 25 19955
25 213 304 Karlov – M1 Hyeny ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Jan Štábl, Matouš Pirkl, Jiří Miřejovský, Matouš Mucha 235 19 18928
26 215 342 Karlov – M1 Osmička Základní škola Písnická Eliška Burešová, Vendula Pokorná, Vladimír Černý, Jakub Raboch 218 17 18658
27 219 337 Karlov – M1 Kotletky na medu ZŠ Jinočany Adéla Bártová, Anežka Čápová, David Čečko, Antonín Čáp 233 27 18503
28 223 336 Karlov – M1 Bílá Třemešná ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Václav Dufek, Marek Michálek, Martina Vanclová, Zuzana Matoušová 241 21 18117
29 225 339 Karlov – M1 GEVO 2 GEVO Sázavská Matyáš Kudláček, Daniel Smejkal, Devi Kratochvíl, Vladimír Kotsch 216 22 17817
30 230 338 Karlov – M1 Králové z Jiřáku ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad Daniel Závorec, Julie Hejná, Ruslan Peshkov, Ben Maldonado 171 25 17537
31 235 319 Karlov – M1 Mikuláci ZŠ Mikulova František Tulach, Adam Oberhauer, Martin Fořt, Anastasiya Moshnola 247 19 16945
32 240 341 Karlov – M1 Mikuláci 2 ZŠ Mikulova Václav Dabrowski, Karel Raiko, Lukáš Vyhnal, Pavel Švorc 240 22 16747
33 241 332 Karlov – M1 Satalice ZŠ Satalice Robert Čermák, Alena Svárovská, David Janda, Denis Burian 249 19 16723
34 243 320 Karlov – M1 Otepánci Základní škola Písnická Antonín Škvor, Vojtěch Starý, Zdeněk Ngo 186 21 16363
35 254 307 Karlov – M1 ZS Kunratice I ZŠ Kunratice Nina Nováková, Štěpán Tichý, Tobiáš Paul, Filip Šťástka 166 21 15485
36 261 323 Karlov – M1 Krtek Gymnázium dr. A. Hrdličky Nikol Vinšová, Josef Příhoda, Martin Viktora, Ondřej Čech 148 20 15004
37 263 316 Karlov – M1 Mastní řízci ZŠ Jinočany Jaroslav Koryta, Marie Sychrová, Richard Minařík, Matyáš Volf 182 16 14652
38 275 315 Karlov – M1 BT ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Dan Michek, Tereza Šedivá, Lada Patzeltová, Matěj Žižka 143 13 12455
39 280 314 Karlov – M1 Z Vršovic ZŠ Karla Čapka, Praha Martin Kocanda, Viktor Šourek, Jan Tran, Alžběta Smrčková 107 18 11908
40 289 303 Karlov – M1 Molekula ZŠ Molekula Zula Šestáková, Marek Filipovský, Hynek Dvořák, Vojtěch Škvor 130 15 11273
41 294 335 Karlov – M1 Good Name ZŠ Karla Čapka, Praha Niki Karavarakis, Adam Polanecký, Danny Gabriel, Luka Leipniker 116 13 10930
42 301 305 Karlov – M1 VIDLÁCI Základní škola Skuteč Jiří Peterka, Matěj Vtípil, Barbora Lorencová, Václav Bureš 139 13 9954
43 306 306 Karlov – M1 Kralovice1 ZŠ Dolní Kralovice Anna Marie Beržonová, Lukáš Machyán, Waldemar Pril, Jakub Kodet 105 10 9207

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 1 415 Brno - GML π ZŠ Brno, Úvoz 55 Vojtěch Polášek, Vojtěch Macek, Monika Matulová, Martin Sedláček 877 53 77803
2 3 402 Brno - GML Úvozmani 1 ZŠ Brno, Úvoz 55 Alex Polášek, Adrian Bühn, František Koňařík, Martin Mlčůch 795 47 67687
3 8 407 Brno - GML Sirotci 1 ZŠ Sirotkova Matěj Klust, Josef Kovář, David Vydržal, Martin Vrbka 760 42 61291
4 22 414 Brno - GML π Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Alex Faivre, Jáchym Matěk, Jan Bobčík 606 38 50459
5 25 419 Brno - GML Terciáni Gymnázium Matyáše Lercha Marek Mikoška, Ela Kalabusová, Jiří Zámečník, Jan Smítka 569 38 47798
6 28 409 Brno - GML Byli jsme čtyři Biskupské gymnázium Brno Vojtěch Strašák, Štěpán Zink, Klára Loučková 614 35 46811
7 37 403 Brno - GML Gybytým Gymnázium Brno-Bystrc Anežka Zonygová, Martina Moravcová, Matěj Pokorný, Kateřina Bartková 585 41 43167
8 46 420 Brno - GML Sirotci 2 ZŠ Sirotkova Filip Majer, Magdalena Havránková, Šimon Mahdal, Ema Cvrkalová 567 41 40673
9 88 416 Brno - GML Gybytým2 Gymnázium Brno-Bystrc Ivor Ševčík, Alžběta Hájková, Táňa Barnatová 479 31 33569
10 92 405 Brno - GML Tak slaninu Gymnázium Matyáše Lercha Gabriel Zápeca, Šimon Huspek, Johana Čechová 490 39 33125
11 103 413 Brno - GML Pythagorejská čtveřice ZŠ Brno, Pavlovská 16 Alena Kolková, Anežka Kollárová, Miroslav Tůma, Filip Lukeš 332 33 31057
12 118 401 Brno - GML Broďané Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod Matouš Mentzl, Martin Prajza, Patrik Hrdý 291 33 28912
13 123 410 Brno - GML cm^2 Cyrilometodějské gymnázium Benedikt Tesařík, Michal Jiřík, Kryštof Hanák, Vilém Standara 354 30 28391
14 134 412 Brno - GML Oslavická Velké Meziříčí ZŠ Velké Meziříčí Beáta Marková, Kateřina Doubková, Václav Klikar, David Cerkal 399 25 27130
15 165 404 Brno - GML Šlapanice 1 Základní škola Šlapanice Adam Bednář, Šimon Petráš, Filip Žák 213 34 22497
16 190 411 Brno - GML Třebováci ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 František Hes, Vojtěch Lýr, Jáchym Vojtíšek, Michal Bureš 256 27 20937
17 191 408 Brno - GML kuřecí ZŠ Brno Královo pole Ondřej Chvílíček, Erik Lučanský, Jakub Daniel, Jakub Severa 263 24 20868
18 220 418 Brno - GML Šlapanice 2 Základní škola Šlapanice Vít Krejčí, Kryštof Nesvadba, Jan Paulík 205 22 18448
19 231 425 Brno - GML vepřové ZŠ Brno Královo pole Adam Vrbka, Gabriel Velecký, Nikola Nekudová, Filip Karas 218 23 17371
20 245 417 Brno - GML hovězí ZŠ Brno Královo pole Jiří Kučera, Illia Kolomoiets, Adriana Foltýnová, Jakub Chvílíček 235 22 16186
21 259 422 Brno - GML Třebováci 2 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Zdeněk Hotárek, Theodor Schön, Petr Dražil, Viktorie Berjaková 208 16 15223
22 266 424 Brno - GML Pavlíci ZŠ Brno, Pavlovská 16 Natálie Jánská, Natali Mikšíková, Karolína Judasová, Jana Cídlová 137 24 13566
23 271 421 Brno - GML mc^2 Cyrilometodějské gymnázium Sofie Gergelová, Valentýna Holíková, Michael Georges, Vintíř Langášek 162 22 13201
24 277 406 Brno - GML Labyrinth1 ZŠ Labyrinth Anna Šťastná, Edita Viktorinová, Veronika Bradová, Natalie Popa 148 19 12318
25 309 423 Brno - GML Oslavická 2 ZŠ Velké Meziříčí Megan Hana Martin, Kristýna Kotlanová, Nicolas Dvořák, David Mejzlík 111 11 8932

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 4 451 Brno - Jaroška Pe s a ko čk a v ař í Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Petr Vokřínek, Arne Štoudek, Michal Tollar 838 50 66295
2 5 456 Brno - Jaroška Gymbos 1 Gymnázium Boskovice Jan Bradáč, Richard Menšík, Martin Sedláček, Vojtěch Grénar 794 44 63903
3 14 458 Brno - Jaroška SGO Slovanské gymnázium Olomouc Petr Barták, Matouš Dohnal, Šimon Swaczyna, Oliver Přidal 731 47 58218
4 65 462 Brno - Jaroška Kachny Biskupské gymnázium Brno František Henc, Daniel Vyzibla, Vít Doubek, Lukáš Doubek 491 33 37420
5 85 452 Brno - Jaroška Gymnázium Žamberk A Gymnázium Žamberk Akim Sklenka, Jan Bernard, Jáchym Bernard, Štěpán Dalibor Slodičák 407 37 34273
6 99 466 Brno - Jaroška Banakil Gymnázium a OA Bučovice Lilian Langrová , Světlana Bakošová, Filip Vozdecký , Ján Baran 460 36 31421
7 111 459 Brno - Jaroška Kudukové Gymnázium a OA Bučovice Ondřej Mrskoš, Kryštof Minks, Adéla Lukášková, Šarlota Kovaříková 409 31 29811
8 146 464 Brno - Jaroška Gymbosáci 2 Gymnázium Boskovice Štěpán Prudký, Marek Žid, Matěj Mynář, Daivd Skřipský 302 27 25441
9 158 453 Brno - Jaroška GOAH_2 GOAH Miroslova Malinková, Emma Hanáková, Vojtěch Prchal 286 26 23399
10 161 457 Brno - Jaroška Vodíci ZŠ TGM Třebíč Marek Caha, Vojtěch Bláha, Adéla Čermáková, Anna Krejčí 283 24 23254
11 179 465 Brno - Jaroška GKVR-A Gymnázium K. V. Raise a SOU Adam Lédl, Tomáš Holeček, Vojtěch Machovec, Petr Pavliš 302 27 21544
12 273 461 Brno - Jaroška Gymnázium Žamberk B Gymnázium Žamberk Jan Fendrich, Pavel Doskočil, Tereza Váchová, Pavel Vymetálek 133 14 12884
13 319 454 Brno - Jaroška ZŠ Valtická Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Houserová, Tobiáš Moravanský, Monika Zbořilová, Matěj Prokeš 80 13 7347

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 10 811 Brno - Řečkovice 3x+y Gymnázium Brno – Řečkovice Petr Matějka, Julie Skoupá, Běta Kubátová, Ema Kubátová 708 42 59301
2 29 813 Brno - Řečkovice Telegrafy.K. Biskupské gymnázium Brno Anežka Buchtová, Jakub Jandora, Michal Klapetek, Václav Caha 659 38 46396
3 98 805 Brno - Řečkovice BlockadeTeam Gymnázium Brno – Řečkovice Antonín Horák, Vilém Doušek, Kryštof Havránek 379 35 31579
4 143 803 Brno - Řečkovice Pythaborci 1 ZŠ a MŠ Pohořelice Tomáš Dušek, Martin Urban, Jaromír Mikulášek, David Švestka 324 26 25636
5 168 812 Brno - Řečkovice Gymhusťáci Gymnázium Hustopeče Štěpán Remeš, Radek Linduška, Šimon Rychlý, Viktorie Mohylová 293 21 22409
6 199 806 Brno - Řečkovice Gymhust Gymnázium Hustopeče Jakub Rohrer, Adam Forejtník, Leontina Černá, Mariana Čermáková 247 28 20151
7 251 802 Brno - Řečkovice Laštůvky A ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Nicolas Gala, Jakub Kiprý, Jakub Stojan, Dominik Visingr 146 22 15817
8 279 804 Brno - Řečkovice Kupkova ZŠ a MŠ Břeclav, p.o. Martin Plot, David Studynka, Adam Vala, Nela Nováková 152 15 12124
9 285 808 Brno - Řečkovice Masna ZŠ ZaHRAda Tišnov Ema Polzarová, Šimon Dvořák, Daniela Anna Šťastná, David Burian 151 15 11375
10 287 809 Brno - Řečkovice Laštůvky B ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Ondřej Mahdal, Michal Morozov, Štěpán Popek, Antonín Sochor 147 15 11331
11 292 801 Brno - Řečkovice Rizzlers ZŠ ZaHRAda Tišnov Martin Kutálek, Tomáš Konečný, Richard Škyřík, Tadeáš Nečas 143 12 11039
12 298 814 Brno - Řečkovice ZŠ Višňové ZŠ Višňové Nitsah Harel, Patrik Kuchařík, Ngoc Le Hong, Martin Brázda 127 11 10090
13 308 807 Brno - Řečkovice Logic stars ZŠ Višňové Klára Šumpelová, Matěj Hráček, Dominik Kain, Tadeáš Dvořák 92 13 9122
14 312 810 Brno - Řečkovice Pythaborci 2 ZŠ a MŠ Pohořelice Viktor Žďárský, Jakub Šimek, Roman Dubský, Eduard Vebr 85 13 8675

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 26 519 Česká Lípa – C Likvět ZŠ 5. května Liberec Ajni Calliku, Jan Augustin Basl, Metoděj Šámal, Markéta Šafránková 615 38 47740
2 33 531 Česká Lípa – D Opálené steaky Gymnázium Česká Lípa Iegor Frantsev, Šimon Kunca, Michal Hřebík, Jakub Veselý 696 39 44587
3 36 515 Česká Lípa – B náměšťáci ZŠ Nový Bor, nám. Míru Jan Murswiek, Ota Koštejn, Marek Patka, Ella Marie Hrebíčková 514 39 43288
4 71 525 Česká Lípa – D Kapybary ZŠ a MŠ Kněžmost Johanka Pelantová, Eliška Vedralová, Hana Janoušková, Antonín Houska 413 36 36828
5 78 503 Česká Lípa – A NKV Gymnázium Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 441 36 35436
6 155 512 Česká Lípa – B Medvědi ze Severu ZŠ Sever, Česká Lípa Zuzana Šmejcká, Avid Anar, Jan Čubiňák, Jakub Šťastný 335 28 23766
7 160 529 Česká Lípa – D VRAMAWAMA Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Ondřej Maršík, Karel Mauder, Štěpán Walach 347 26 23346
8 197 523 Česká Lípa – C Závitky Gymnázium Mimoň Jaroslav Škorpil, Oliver Panoš, Jan Příhoda, Lenka Jirásková 280 21 20262
9 205 514 Česká Lípa – B Brumíci Gymnázium Česká Lípa Martin Jenčík, Daniel Adam, Matěj Macek 213 27 19684
10 208 528 Česká Lípa – D Likvět2 ZŠ 5. května Liberec Anežka Tichá , Tadeáš Suchánek, Vít Ausperger, Vojtěch Bittner 254 25 19357
11 209 511 Česká Lípa – B Yyy ZŠ Špičák Patrik Šplíchal, Pavel Samek, Dominik Samek, Amálie Pecháčková 285 21 19343
12 212 506 Česká Lípa – A Borůvky ZŠ Vratislavice nad Nisou Jakub Volejník, Andrea Flejberková, Matyáš Janda, Adam Šafařík 248 23 19031
13 228 530 Česká Lípa – D Tým1 ZŠ Lada Tran Tuan Hung, Žaneta Koutová, Eliška Patrná 238 25 17632
14 233 526 Česká Lípa – D Severáci ZŠ Sever, Česká Lípa Amálie Hana Baráková, Dmytro Aranchyi, Telmuun Tsedendamba, Hugo Procházka 218 23 17161
15 239 522 Česká Lípa – C Matematičtí Templáři ZŠ a MŠ Jižní ČL Jan Stejskal, Jaroslav Šafařík, Bruno Legeza, Vojtěch Policer 182 22 16804
16 242 524 Česká Lípa – C Střelci ZŠ Špičák Tereza Tučková, Walter Holmajer, Dominik Rajdl, Jiří Humhal 169 21 16623
17 244 516 Česká Lípa – B Jahody ZŠ Vratislavice nad Nisou Zuzana Schneiderová, Ema Jagrová, Jakub Šebelka, Vitkorie Černá 150 24 16293
18 253 520 Česká Lípa – C Dubánci ZŠ Dubá Barbora Hejlíková, Maya Salvét, Alena Tomsová 213 19 15630
19 255 509 Česká Lípa – B GMH Gymnázium Mnichovo Hradiště Ela Kurková, Natálie Zajícová, Anna Purkertová, Karolína Pěničková 180 18 15410
20 258 518 Česká Lípa – C GMH 1 Gymnázium Mnichovo Hradiště Kateřina Umáčená, Helena Housková, Sven Pech, Jiří Novák 233 19 15310
21 260 501 Česká Lípa – A UNICORNI :) ZŠ a MŠ Kněžmost Tomáš Trnka, Jakub Šťastný, Tereza Pasecká, Eliška Bayerová 202 20 15139
22 267 517 Česká Lípa – C Komenčák ZŠ Děčín I, Komenského náměstí Bára Mancová, Anežka Arnoldová, Ella Lieblová, Matyáš Plhal 142 20 13559
23 270 510 Česká Lípa – B Druhá čtyřka MB ZŠ T. G. Masaryka MB Luděk Pažout, Rozálie Kulhánková, Marta Valdmanová, Patrik Kučmaš 190 15 13506
24 296 507 Česká Lípa – A Čtyřka MB ZŠ T. G. Masaryka MB Nikola Kašparová , Rozálie Páchová, Emma Knéblová, Hynek Švec 147 14 10524
25 302 508 Česká Lípa – A Tým2 ZŠ Lada Amarsanaa Bujinlkham, Vladyslav Liashko, Nikola Brechlerová, Tadeáš Lorenc 155 15 9633
26 303 532 Česká Lípa – D Krabíci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Matyáš Mataj, Darina Pytlíková, (Kačka) Ngo Ha Anh, Matyáš Soukup 104 15 9438
27 311 521 Česká Lípa – C Cvikováci ZŠ Bohumila Hynka Barbora Hamanová, Olexandr Vasyljovič Hudebniak, Kateřina Soukupová, Adam Špaček 76 13 8676
28 313 513 Česká Lípa – B Mimoni Gymnázium Mimoň Viet Tung Nguyen, František Homza, Sainzaya Bayarsuren, ErkhesJiguur Bolorbagana 127 12 8653
29 314 502 Česká Lípa – A Osmani ZŠ Děčín I, Komenského náměstí Anna Černá, Jakub Nepomucký, Kristýna Kreutzerová, Matyáš Řehák 120 13 8293
30 318 527 Česká Lípa – D Čipmánci ZŠ Bohumila Hynka Štěpán Vlček, František Slabý, Lucie Bohuslavová, Vanesa Laurenčíková 82 11 7523
31 322 504 Česká Lípa – A Dubáci ZŠ Dubá Tereza Heptnerová, Amálie Šepsová, Vojtěch Šindelář, Matyáš Veselý 52 7 6002

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 30 567 Opava Wigym 3B Wichterlovo gymnázium Štěpán Janas, Vincenc Eliáš, Marek Horník, Viktor Sieja 578 38 44891
2 41 557 Opava Durcheinanderekommenverzauberungshornsteinfegerlehrlingeleguane Gymnázium, Olomouc-Hejčín Samuel Zubák, Jaromír Šašinka, Vojtěch Protivánek 547 39 41712
3 56 563 Opava Kebab ZŠ Otická Opava Katka Bártová, Eliška Jüstelová, Adriana Křížová, Beata Butela 553 38 38315
4 67 577 Opava Komunální odpad Gymnázium, Olomouc-Hejčín Květa Bouchalová, Valentýna Sochorová, Johana Benešová, Zuzana Oklešťková 427 45 37139
5 72 558 Opava Wigym 1 Wichterlovo gymnázium František Malenovský, Antonín Jedlička, Radim Čecháček, Ondřej Martinák 464 35 36704
6 75 564 Opava Lachtani Mendelovo gymnázium Opava Benjamin Kopf, Daniel Rod, Jan Valík, Julie Tesaříková 433 34 35935
7 79 568 Opava Kuřecí křidýlka ZŠ Englišova Opava Karin Kalavská, Filip Holeš, Samuel Jan Hudeczek, Tomáš Horel 479 34 35430
8 94 559 Opava Chranteseprotipatogenum ZŠ Hornická 7 Hlučín Jakub Brózda, Lukáš Fojtík, Filip Toupal 292 39 32307
9 110 575 Opava Já nevym ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Jakub Lýsek, Šimon Mucha, Barbora Kovářová, Lukáš Jasinek 385 32 29939
10 128 578 Opava Wigym 3B_2 Wichterlovo gymnázium Zuzana Bartíková, Petr Hanzlík, Sebastian Klein, Matouš Ujfaluši 252 34 27670
11 130 566 Opava Nejdevětadevadesátinásobitelnější matematici Gymnázium, Olomouc-Hejčín Tereza Ondroušková, Ella Konečná, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 370 28 27485
12 144 573 Opava Vegetariáni Mendelovo gymnázium Opava Sofie Vítová, Sebastian Mlích, Nikol Mlíchová, Sofie Ručková 345 29 25597
13 150 554 Opava Masokr Mendelovo gymnázium Opava Jan Drábek, Richard Berkus, Barbora Nociarová 323 24 24225
14 156 551 Opava Mládežka ZŠ Havířov-Podlesí Petr Pustówka, Filip Koukal, Barbora Kunčická, Marek Pelikán 320 23 23642
15 167 553 Opava Hvězdičky ZŠ Otická Opava Anna Marie Kuhnová, Jan Frenzel , Adina Wenzelová, Amálie Badajová 286 27 22412
16 170 572 Opava Sigmy ZŠ Otická Opava Jiří Flasar, Vojtěch Krzywoň, Tomáš Havel, Natálie Bortlíková 312 27 22307
17 173 560 Opava Alibisté ZŠ Edvarda Beneše Jakub Olšák , Jaroslav Sodomka , David Meixner, Čeněk Starý 289 28 22066
18 181 570 Opava Modří PORGorožci PORG Ostrava Tomáš Mikula, Olivie Martiňáková, Ondřej Vortel, Lukáš Novák 307 22 21472
19 187 556 Opava Masoví vrazi PORG Ostrava Viktor Obracaj, Oskar Pytel, Tadeáš Krajdl 205 29 21056
20 193 574 Opava VyMasTěNí ZŠ Hornická 7 Hlučín Marian Ďurovič, Nicolas Birklen 207 26 20666
21 222 565 Opava Třetí tým ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Vojtěch Martaus, Václav Szkatula, Vojtěch Foff, Filip Pospíšil 206 21 18172
22 264 571 Opava Klobásky ZŠ Edvarda Beneše Barbora Lukešová, Adéla Paverová, Adéla Martinková, Vanesa Kubná 145 13 13592
23 276 569 Opava SEAT ZŠ Šrámkova Opava Ema Nováková, Adam Burdík, Antonín Trupar, Sára Tošková 142 17 12444
24 278 562 Opava Mládežka 2 ZŠ Havířov-Podlesí Tomáš Čačka, Lukáš Trojek, Jakub Jokiel, Richard Stanovský 131 20 12236
25 288 555 Opava Schody ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova Zita Elena Bartečková, Alexandr Bažant, Daniel Bažant, Dominik Mucha 122 15 11288
26 290 576 Opava Broučci ZŠ Ostrava-Svinov Barbora Matoušková, Rozálie Kijová, Antonín Bujnoch 142 14 11253
27 299 552 Opava Čízburgr ZŠ Edvarda Beneše Jakub Kohoutek, Karel Harazin, Viktor Legut, Matyáš Tatýrek 105 16 10071
28 300 561 Opava Květinky ZŠ Ostrava-Svinov Kristýna Balačová, Vanesa Krzikallová, Monika Viktorinová, Adéla Krůzová 146 17 10031

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 38 613 Plzeň Sígři Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Johanka Pouchová, Ella Malíková, Matyáš Kliment, Filip Roth 468 40 42561
2 47 615 Plzeň Filipovci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Daniel Osoba, Lukáš Hajný, Barbora Křížovská, Daniel Šimice 584 35 40384
3 80 602 Plzeň Ultimátoři ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Daniel Tolar, Šimon Tykvart, Soňa Dobrá 372 37 34875
4 96 606 Plzeň Krůsovci Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Barbora Bíklová, Veronika Vodrážková, Ivan Raděj 442 36 31720
5 100 610 Plzeň Čtyřlístek ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Michaela Šobrová, Marek Beneš, Vanessa Květoňová, Pavel Fritsch 447 28 31323
6 113 605 Plzeň Mikuláši3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Nina Messéan, Martina Steinhauserová, Matěj Voch 361 33 29327
7 119 607 Plzeň Útočící lentilky Gymnázium Cheb David Hošek, Amálie Philippová, Jan Fišer, Samuel Kuklík 319 28 28890
8 148 614 Plzeň Lumeliér Gymnázium Cheb Xin Yi Cai, Khanh Huyen Nguyen, Eliška Zůnová, Anh Ngoc Nguyen Do 282 25 25353
9 185 601 Plzeň Jižánek ZŠ Jižní předměstí Rokycany Tomáš Holakovský, Filip Dragoun, Tobiáš Žibřid 203 26 21186
10 210 603 Plzeň JaroškyGP_1 Gymnázium a SOŠ Podbořany Eliška Glončáková, Světlana Želinská, Richard Vonka, Kateřina Klímová 242 25 19285
11 229 608 Plzeň Jižánek 2 ZŠ Jižní předměstí Rokycany Jakub Vaindl, Filip Valenta, Nikola Černá, David Bureš 208 20 17604
12 281 611 Plzeň Bramborová placka 2. ZŠ Cheb Šimon Selber, Tkhan Khuiien Pham, Vojtěch Lipa, Tomáš Heřman 79 23 11858
13 283 612 Plzeň JaroškyGP_2 Gymnázium a SOŠ Podbořany Daniel Pavlík, Daniel Kuthan, Matyáš Krob, Martin Poliak 121 16 11660
14 317 609 Plzeň Rebelove Waldorfská ZŠ Plzeň Michal Weinfurt, Alex Rojík, Petr Žemlička, Alex Blecha 97 13 7945

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 89 709 Písek Šobrováci ZŠ T. Šobra a MŠ Písek Antonín Duda, Ladislav Kořan, František Osvald 506 33 33560
2 139 708 Písek Rysové ze Šumavy VSG Vimperk Anna Smolíková, Adam Procházka, Rozárie Szabová, Michaela Tomanová 364 29 26063
3 152 715 Písek Benešovka ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Jonatán Vilhelm, Magdaléna Češková, Lucie Čechová, Šimon Král 263 28 23996
4 194 707 Písek Bludimíři Gymnázium Pierra de Coubertina Jáchym Aubrecht, Denis Vo, Adam Pražma, Matěj Kosobud 221 20 20418
5 198 706 Písek Chyšky Základní škola Chyšky Lukáš Chochole, Jan Čapek, Hana Ondráčková, Antonín Jakeš 188 25 20173
6 200 712 Písek Mirovice ZŠ a MŠ Mirovice Karolína Kuklová, Jakub Vejšický, Nelly Krtová, Jiří Řanda 293 21 20031
7 203 703 Písek Jahody Gymnázium Písek Lada Sobotková, Barbora Malinová, Zuzana Kopecká, Julie Holická 197 25 19886
8 206 704 Písek Nerudní ZŠ Nerudova ČB Richard Holakovský, Ondřej Paroubek, Matyáš Lobl, Kateřina Zimandlová 236 25 19494
9 221 710 Písek TTHM ZŠ Dukelská, Strakonice Tadeáš Toman, Marek Chvosta, Timon Bensch, Jan Rybáček 266 18 18282
10 224 711 Písek Jaguár Gymnázium Písek David Král, David Moser, Vítek Peniaštek, Matěj Šmíd 234 22 18039
11 232 702 Písek řešeto ZŠ Svobodná Písek Vojta Hajný, Vít Kubík, Tom Hemrle, Šimon Pavlát 185 22 17337
12 247 713 Písek Povážáci ZŠ Povážská Strakonice Veronika Němcová , Anežka Štěpánková , David Jedlička 160 20 16145
13 262 705 Písek Krtci ZŠ a MŠ Sepekov Žaneta Kubíčková, Kristýna Mikšovská, Igor Datso, Viktorie Kosová 128 21 14657
14 272 701 Písek Chytré záškolačky ZŠ Dukelská, Strakonice Denisa Kouřimová, Daniel Obendrauf, Michaela Císařová, Eliška Kovářová 123 19 13162
15 315 714 Písek Chyť mi nohy ZŠ a MŠ Sepekov Jakub Němeček, Ondřej Mácha, Radim Šťastný, David Novák 85 14 8232

Pořadí Celkové pořadí Číslo týmu Místo Název týmu Škola Členové Zisk za kolo Vyřešené příklady Body celkem
1 39 911 Litoměřice EliTým ZŠ E. Krásnohorské Vítek Šťovíček, Vojtěch Adam Hataš, Ondřej Mátl 484 30 42422
2 52 913 Litoměřice Mlékaři Gymnázium Jana Palacha Michal Kolumpek, Michal Hošek, Jakub Frydrych, Lukáš Lechner 439 35 38969
3 64 907 Litoměřice Telecí Gymnázium Jana Palacha Lukáš Fidrant, Adam Šácha, Zora Janovská, Jaroslav Leger 489 34 37512
4 66 908 Litoměřice Agamy Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Lukáš Huja, Vojtěch Mála, Štěpán Horčík, Vojtěch Strnad 536 33 37159
5 114 909 Litoměřice GymLovo A Gymnázium Lovosice Ondřej Focke, Ondřej Pruksch, Kryštof Kocian 342 25 29130
6 120 901 Litoměřice Creature of the night GJJ Litoměřice Pavel Zámečník, Matyáš Burnus, Anežka Hnátová, Jan Šimral 421 29 28723
7 122 910 Litoměřice Tlapa GJJ Litoměřice Lukáš Vodseďálek, Ela Hájková, Zuzana Fišarová, Lukáš Machek 372 33 28502
8 169 902 Litoměřice Teoretická pasta Gymnázium Jana Palacha Antonín Čemus, Dorota Zemanová, Ema Banderrmann, Magdalena Tůmová 280 28 22316
9 202 915 Litoměřice GymLovo B Gymnázium Lovosice Matyáš Vosyka, Petr Fryč, Filip Fiedler, Ivan Rybjanský 237 23 19924
10 207 903 Litoměřice Tyršovka A Základní škola Trmice Matěj Nepraš, Jan Kail, Vojtěch Nepraš, Lucie Anderlová 201 27 19426
11 236 905 Litoměřice GymLovo C Gymnázium Lovosice Tomáš Stehlík, Nicol Schwammbergerová, Vanda Táborská, Matěj Focke 213 23 16918
12 250 914 Litoměřice Gekoni Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Michal Potměšil, Valerie Kodatová, Alex Lesnik, Anežka Štofiková 132 26 15832
13 269 916 Litoměřice MateliosC ZŠ E. Krásnohorské Vojtěch Barchánek, Bruno Filipovský, Adam Johanides, Ondřej Kalita 165 16 13556
14 286 904 Litoměřice Varani Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Martin Kobr, Tomáš Hájek, Ema Kašperková, Barbora Široká 180 15 11339
15 321 912 Litoměřice Tyršovka B Základní škola Trmice David Sahakjan, Patrik Varhol, Kristýna Varholová 24 16 6182

Příklady
Pravidla
Organizační pokyny