MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

MaSo podzim 2019

V pořadí již 26. MaSo proběhlo v úterý 12. listopadu 2019. Soutěž se konala současně v Praze, Brně, Českých Budějovicích, České Lípě, Děčíně, Písku a Plzni. Podzimního MaSa se zúčastnilo celkem 920 soutěžících ve 235 týmech ze 141 různých škol.

Výsledky

Detailní výsledky včetně procestovaných tras naleznete na samostatné stránce s výsledky. Omlouváme se, stránka se načítá jen v některých prohlížečích.

Pořadí Místnost Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 MS – S4 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Albert Bakoč, Mikuláš Jandík, Jakub Salinger, Petr Šišlák 25 37 22 252
2 MS – S5 Mensa 4ever A Mensa gymnázium, o.p.s. Viacheslav Nikiforov, Richard Dobíšek, Vojtěch Kadeřábek, Kristián Čech 30 41 21 251
3 MS – S3 Mensa 4ever B Mensa gymnázium, o.p.s. Adam Celecký, Petr Mach, Vojtěch Procházka, David Niclas Sionko 32 40 21 246
4 MS – S3 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Michal Bernat, Daniel Schnabl, Jan Tichon, Jindřich Heissiger 28 40 21 238
5 MS – S3 PORG Libeň Gymnázium PORG Václav Verner, Patrik Jásek, Jan Vabroušek, Rebeka Zábranská 14 35 17 219
6 Písek Gympl 3 Gymnázium Písek Jan Novák, Klára Nováková, Anna Zapletalová, Kučinová Kateřina 27 32 17 207
7 MS – S9 Mensa 4ever C Mensa gymnázium, o.p.s. Jan Slíva, Jan Strmiska, Alžběta Tichá, Adam Dedek 24 31 16 184
8 MS – S5 Červenáčci ZŠ a MŠ Červený vrch Klára Hájková, Ondřej Kameník, Josef Mitošinka, Jiří Petřík 14 30 18 179
9 MS – S3 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Martin Šilhavý, Matouš Bernard, Tomáš Hobza, Ondřej Pechanec 14 27 17 179
10 Brno Řezníci z Ostravy!!! PORG Ostrava Ondřej Szkanděra, Filip Kobělka, Adam Honěk, Dervan Tryščuk 7 27 17 178
11 MS – S5 Čmelaři Gymnázium, Špitálská Tomáš Kamarád, Šimon Vyhnis, Petr Harapát, Vojtěch Málek 14 27 16 177
12 Česká Lípa Sekva Gymnázium Česká Lípa Vojtěch Kašpar, Adam Špindler, Lukáš Kryštof Fedorko, Pavel Prokop 7 26 17 174
13 Karlov – M1 Diktátor Pišišvátor Gymnázium Jana Keplera Martin Kudrna, Anastasiia Bredikhina, Ondřej Buben, Vladislav Bredikhin 25 29 14 171
14 Brno Jaroška Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Antonín Maloň, Richard Materna, Petr Glozar 16 25 15 170
15 MS – S9 FXko 1 Gymnázium F. X. Šaldy Petr Vajc, Tomáš Hokr, Lukáš Maier, Tomáš Kmoch 7 27 14 167
16 Brno Matyášci :) Gymnázium Matyáše Lercha Lucie Laštůvková, Leonard Walletzky, Radan Čech, Vratislav Pecháček 7 25 16 165
17 Brno CMG1 Cyrilometodějské gymnázium Eliška Mrázková, Matěj Šicer, Roman Otych, Šimon Martin Prudil 7 24 16 163
18 Brno Atomic power Mendelovo gymnázium Opava Hynek Čuška, Petr Mikulík, Václav Čech, Karol Knapčík 7 25 14 162
19 MS – S9 Machři A Gymnázium J. S. Machara Adam Pospíšil, Tereza Hermanová, Richard Česnek 7 26 16 159
20 Karlov – M1 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Tomáš Mucha, Patrik Čermák, Mojmír Zálešák, Anna Kalistová 25 27 14 158
21 Karlov – M1 GyOm1 Gymnázium Omská Filip Haken, Samuel Šiman, Marek Šťastný, Jan Seeman 9 29 14 157
22 MS – S3 Neruďáci Gymnázium Jana Nerudy Petr Jeřábek, Kaan Ismail, Tomáš Kalous 31 25 13 157
23 Písek JAMM Gymnázium Písek Jakub Sobotka, Adéla Kroupová, Matěj Záluský, Milan Kadlec 7 24 16 156
24 MS – S5 GJS Gymnázium J. Seiferta Istra Šramlová, Adéla Vyhlídalová, Šimon Přibyl, Jáchym Palivec 7 25 14 156
25 Karlov – M1 Bagři Gymnázium Jana Palacha Jakub Jahoda, René Nováková, Vojtěch Beneš, Matěj Smíšek 17 24 13 156
26 MS – S5 PORG 7889 Gymnázium PORG Ádám Sátor, Josef Bednář, Sofie Vévodová, Dominik Šíma 14 24 13 154
27 MS – S3 borci GJJ Litoměřice Daniel Antal, Ema Kučerová, Andrej Dunda, Jana Křivohlavá 14 24 13 154
28 Plzeň Gymik3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Tomáš Hrabák, Richard Hýbner, Jan Nevečeřal, Matěj Zahrádka 7 24 15 153
29 České Budějovice 4nultiny Gymnázium Pierra de Coubertina Pavla Joštová, Zita Plachá, Dana Mašterová, Kristýna Kuklová 14 28 15 152
30 MS – S9 kágéčko Křesťanské gymnázium Marek Ďoubal, Vojtěch Ďoubal, Matyáš Sasín, Vít Kovář 0 26 13 151
31 MS – S9 Alejaci 2 Gymnázium Nad Alejí Johanka Častvajová, Veronika Petříčková, Matěj Pěnička, Lucie Bohdanecká 14 28 13 145
32 MS – S4 Masožrouti ZŠ Šutka Martin Richter, Matouš Mrázek, Miroslav Mrázek, Ondřej Pazdera 7 21 13 140
33 MS – S3 Kladeňáci Gymnázium Kladno Diana Beníšková, Kamila Nováková, Veronika Mejsnarová, Marie Kekulová 7 25 13 138
34 MS – S5 Je to past! Gymnázium Matěj Vítek, Filip Valenta, Jan Vít, Vladimír Srb 14 22 13 137
35 České Budějovice GymCK Gymnázium Český Krumlov Mikoláš Palouda, Jindřich Dvořák, Jakub Baláž, Lukáš Proisl 7 23 14 136
36 České Budějovice GJVJ Borci Gymnázium J. V. Jirsíka Matouš Pavlovský Fiala, Alice Hálová, Hermína Ottová, Štěpán Růžička 7 23 12 135
37 MS – S5 Open gate 1 Open Gate school Daniel Strnad, Matěj Marek, David Jirásko, Christian Štumpf 7 21 13 133
38 MS – S9 gymnázium chodovická Gymnázium Praha 9, Chodovická Adéla Poláková, Matěj Uhlíř, Matěj Havlík, Laura Bohatová 7 25 12 133
39 České Budějovice Davidova archa Gymnázium Pierra de Coubertina David Mendl, Jakub Skuček, Kryštof Paštěla, Antonín Pech 0 22 11 133
40 Karlov – M1 Ágéčko 1 Arcibiskupské gymnázium Markéta Kalendová, Mikuláš Mrázek, Barbora Herynková, Marie Horáková 7 24 12 132
41 MS – S3 Optimisti Gymnázium Kadaň Mario Galiana Damyanova, Jan Kisiel, Lubomír Bulej, Lukáš Procházka 14 22 11 132
42 MS – S9 MIX ZŠ a MŠ Červený vrch Martin Filipec, Pavel Vrána, David Kameník, Radim Novák 7 22 11 132
43 Brno GyBy team Gymnázium Brno-Bystrc Klára Horáková, Eliška Zanygová, Magda Barnatová, Klára Rašková 7 20 13 130
44 Karlov – M1 GO 1 Gymnázium Opatov Alexandr Vondra, Tomáš Routa, Jakub Korec, Lukáš Komín 7 22 13 129
45 České Budějovice Kůrovci VSG Vimperk Adalbert Princ, Miroslav Hovorka, Jan Walter, Michaela Hovorková 7 23 13 128
46 MS – S3 Řezníci ZŠ Šutka Ivan Merkulov, Matěj Kuchař, Bartoloměj Vaníček, Václav Blahunek 0 21 13 128
47 Česká Lípa Tyršovka ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa Hadravová Kateřina, Kulhánková Anna, Šubrt Štěpán, Dolejší Jan 19 22 12 128
48 Brno Sirotci ZŠ Sirotkova Petr Šťastný, Matěj Pokorný, Šimon Tajovský, Michal Přibyl 7 19 11 128
49 MS – S9 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Vít Perkner, Radim Janáček, Adéla Jiřičková, Eugenij Volovik 0 22 12 126
50 MS – S5 MOJEtým Gymnázium Mnichovo Hradiště Oskar Kruman, Michal Havlík, Jitka Raková, Eliška Marečková 7 21 12 123
51 Karlov – M1 GO 2 Gymnázium Opatov Michaela Rubešová, Denis Mazur, Petr Pliska, Veronika Košatová 0 20 13 122
52 České Budějovice Hruška a inteligenti Gymnázium Pierra de Coubertina Nikola Zemanová, Klára Hubenková, Martina Hejcmanová, Lucie Arnold 7 19 13 121
53 MS – S5 Kulíšci ZŠ Ratibořická Jan Josef, Adam Povýšil, Anastacia Šabatová, Veronika Leišová 7 17 12 120
54 MS – S4 Ještěrka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Eliška Tintěrová, Ivana Žižková, Jeroným Plašil, Veronika Průšová 7 21 10 120
55 Písek Benešovka 2 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Adam Hladký, Lucie Hančurová, Václav Zach, Barbora Flašková 7 19 12 119
56 MS – S5 GYKAS Gymnázium Karla Sladkovského Maximilian Tyx, Jan Hendrych, Ondřej Struhala, Lukáš Matějů 7 18 12 119
57 Česká Lípa Sklípek Gymnázium Česká Lípa Vojtěch Bogar, Jiří Moravík, Jonáš Kendík, Matyáš Hřebík 0 20 12 118
58 MS – S9 Gybu 1 Gymnázium Budějovická Filip Nečas, Kryštof Kovář, Ondřej Janeček, Šimon Henžlík 0 22 11 118
59 Karlov – M1 Bolka Gymnázium Dr.J.Pekaře Richard Schnábel, Ondřej Malý, Karolína Anna Kolmanová 7 22 12 117
60 MS – S5 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Jan Matěj Matyáš, Kryštof Racek, Lucie Staňková, Martin Škop 0 20 11 116
61 MS – S9 Výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Mikuláš Kramosil, Kateřina Riegerová, Anna Šimková, Viktorie Škáchová 7 20 11 116
62 Karlov – M1 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Jan Sehnal, Patricie Pszczólková, Zuzana Holcová, Taťána Rezková 7 22 10 116
63 Písek Mamka spí Základní škola Dukelská Filip Korec, Karel Skalický, Marika Kouřimová, Kryštof Brand 7 17 12 115
64 MS – S5 gutovka ZŠ Gutova David Dosedla, Alice Hyrmanová, Lukáš Severa, Václav Košler 0 20 11 115
65 MS – S3 SLDR2 ZŠ Pardubice – Studánka David Neumann, Dan Cimburek, Lukáš Kolovratník, Tomáš Flos 7 21 10 113
66 MS – S9 Kolíňáci Gymnázium David Podnecký, David Hora, Michal Dufek, Matěj Stoupa 7 20 10 112
67 Brno gymbos1 Gymnázium Boskovice Vojtěch Ochmanský, Maxmilián Skuda, Jakub Šrámek, Petr Trnečka 7 23 9 112
68 MS – S9 GvMyTo Gymnázium Vysoké Mýto Kryštof Dušek, Aneta Dvořáková, Kateřina Mimmrová, Jindřich Morávek 0 19 11 111
69 MS – S9 Vítězňáci 1 Gymnázium Na Vítězné pláni Jan Hajný, Natálie Kmochová, Daniel Šuman, Lucie Zůnová 7 19 10 111
70 Karlov – M1 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Ondřej Málek, Daniel Wolf, Markéta Lindáková, Vojtěch Šedivý 7 21 11 110
71 Brno ZŠ Brno, Pavlovská 16 ZŠ Brno, Pavlovská 16 David McSweeney, Ondřej Bačák, František Hamrla, Patrik Válka 7 16 11 110
72 Brno Hejčín 1 Gymnázium, Olomouc-Hejčín Daniel Svoboda, Nikolas Pippal, Adam Brozda, Radovan Šolle 0 18 10 109
73 MS – S4 Alejaci 1 Gymnázium Nad Alejí Daniela Rostykusová, Jakub Zahradník, Lukáš Koutný, Václav Kotvald 14 17 10 109
74 Karlov – M1 Vlci Gymnázium Jana Palacha Vít Bradáček, Josef Havlík, Theodor Kubek, David Bojko 7 19 11 108
75 Karlov – M1 VABANK Gymnázium Blansko Anna Kopalová, Barbora Pakostová, Aneta Kolářová, Vítek Novotný 7 18 11 108
76 Česká Lípa Jemal Gymnázium Česká Lípa Alena Cenknerová, Jan Měrka, Martin Kec 7 20 11 107
77 Plzeň Gymik1 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Marie Kapitánová, Marie Tonarová, Anna Klabochová, Dominika Hornová 7 18 11 106
78 MS – S4 FXko 2 Gymnázium F. X. Šaldy Barbora Kracíková, Michaela Netušilová, Ondřej Menzel, Šimon Pražák 7 19 10 106
79 Brno Gymik Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Jan Souchop, Anežka Čechová, Viktor Šedivý, Matěj Viceník 7 17 9 105
80 MS – S5 GymVod001 Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jana Koďousková , Alžběta Tymlová, Anežka Harvanová , Karla Vagnerová 7 17 11 104
81 MS – S9 Štola 1 Gymnázium Nad Štolou Antoni Stefanov, Eda Vlček, Daniel Kašpárek, Zuzana Gemelová 0 20 9 104
82 MS – S4 Marjána 1 ZŠ Pod Marjánkou Aimar Buixaderas, Kateřina Blahovcová, Samuel Šalata, Josefína Maříková 7 21 11 103
83 Karlov – M1 Ágéčko 3 Arcibiskupské gymnázium Veronika Menšíková, Karolína Šlemrová, Anežka Štrajtová, Tereza Mastná 7 19 10 103
84 Karlov – M1 Hejskové Gymnázium Písnická Adam Baroch, Lukáš Hejsek, Maxim Bažant, Jiří Záhlava 7 16 10 103
85 MS – S5 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Oliver Lang, Vít Olšovec, Tomáš Sklenář, Václav Salač 7 16 10 103
86 MS – S4 tercie Gymnázium Kladno David Nguyen, Michaela Voitco, Zdeňka Kohoutová, Ondřej Štorkán 0 19 10 102
87 Brno GVID Gymnázium Brno, Vídeňská Mirek Siksta, Albert Hájek, Alice Kirschnerová, Václav Blažík 0 18 11 101
88 Karlov – M1 SMADOWEVA ZŠ Ohradní Šimon Weber, Martin Smažík, Magdalena Váchová, Dominik Doležal 0 13 11 101
89 České Budějovice Bolí mě hlava Gymnázium Dačice Lukáš Rella, Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka 0 20 10 101
90 Brno Vegani ZŠ Brno Královo pole Tomáš Vytásek, Antonie Kynčlová, Františka Kynčlová, Klára Matošková 0 18 10 101
91 Brno Žirafáci ZŠ Novolíšeňská Brno Jakub Lang, Matěj Skácel, Tomáš Jelínek, Lukáš Pokreis 0 18 9 101
92 Brno Mrchožrouti Gymnázium Rožnov p. R. Alžběta Mizerová, Markéta Skalková, Johana Čechová, David Něnička 7 17 9 101
93 Karlov – M1 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská Martin Toufar, Štěpán Lehovec, Anna Jechová, Adam Kramoliš 7 16 11 100
94 Karlov – M1 Plavci Základní škola, Sázavská Jakub Smolík, Roberto Mattolini, Matyáš Matoušek, Lukáš Dřevo 0 15 11 99
95 MS – S3 Unseen Divide Sunny Canadian IS Martin Mojžíš, Radim Blažek, David Janda, David Nebeský 0 17 9 99
96 Brno Bigy1 Biskupské gymnázium Brno Markéta Burdová, Nina Staníková, Natálie Morávková, Pavla Bártová 7 17 9 98
97 Plzeň Luďkové Gymnázium Luďka Pika Amira Alwail, Anežka Tetřevová, Petr Hajšman, Petr Novák 7 16 9 98
98 MS – S5 PAWLOVCI ZŠ Praha 8, Libčická Karel Kocourek, Adéla Nězgodová, Daniel Chrobák, Lucie Surová 0 15 11 97
99 MS – S4 GymVod002 Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Marek Chvojka, Ondřej Hák, David Stráňava, Filip Zykán 7 21 10 97
100 Písek Benešovka 1 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Petr Fošum, Lukáš Karolyi, Max Maruš, Michal Hrdina 7 19 10 96
101 MS – S3 Štola 2 Gymnázium Nad Štolou Karel Matějovec, Jan Otakar Píša, Malvína Chamrádová, Zuzana Vondráčková 0 16 9 96
102 Česká Lípa Broumáci ZŠ Broumovská, Liberec Jan Fejgl, Nikola Votická, Dominik Štěpánek, Jakub Jan Prousek 7 19 10 95
103 MS – S3 Farma GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Dominik Skála, Dominika Sáblíková, Jonáš Veselý, Štěpán Procházka 7 17 10 95
104 Karlov – M1 Ágéčko 2 Arcibiskupské gymnázium Vojtěch Mikula, Mikuláš Brabec, David Elleder, Ondřej Fürbach 0 15 10 94
105 Písek Nevim Základní škola Dukelská Marek Sokol, Adam Rataj, Filip Kozjura, Mikuláš Smetana 7 17 9 94
106 České Budějovice GYMJI 2 Gymnázium Jírovcova Šimon Ochozka, Barbora Duníková, Petr Starý, Kryštof Maxera 7 18 8 93
107 MS – S3 KJD ZŠ E. Krásnohorské Erik Aperjan, Tomáš Kroupa, Trang Trinh Huyen, Matěj Veselý 0 11 9 91
108 Děčín Mickyho klubík Gymnázium Děčín Alice Makevich, Jan Frček, Michal Papoušek, Anežka Chmelíková 7 17 9 90
109 MS – S4 Open gate 2 Open Gate school Barbora Votlučková, Elen Prokešová, Klára Blaškovanová, Barbora Kuželová 7 13 10 89
110 MS – S5 SLDR1 ZŠ Pardubice – Studánka Adam Neumann, Lukáš Vtípil, David Strnádek 7 16 9 89
111 MS – S9 Kvarta Gymnázium Kladno Kamila Malíková, Kateřina Plasová, Barbora Müllerová , Lenka Štěpničková 7 16 9 89
112 MS – S4 Kavalíři2 Gymnázium Nad Kavalírkou Lenka Mazáčová, Šárka Metelková, Lukáš Lederer, Matouš Kasal 7 16 8 89
113 Karlov – M1 ZŠ Čechtice 1 Základní škola Markéta Svobodová, Johana Kasperová, Martina Svobodová, Matěj Štorc 0 15 9 88
114 Písek ZVIK Gymnázium Písek Ivo Sobotka, Zuzana Horálková, Veronika Jirčíková, Karel Kubeš 0 16 9 87
115 Plzeň Patnáctka II 15. ZŠ Plzeň David Matoušek, Matouš Slavotínek, Lucie Dandová, Jan Vítek 0 15 9 87
116 Děčín Plavající helikoptéra Gymnázium Děčín Soňa Šípalová, Kamila Simurníková, Anna Šourová, Tomáš Toman 0 19 8 87
117 MS – S4 Vodovod Základní škola Aneta Hendrychová, Nikola Hendrychová, Tomáš Jodas 7 15 9 86
118 MS – S3 Ámosáci ZŠ a MŠ J. A. Komenského Lucie Černíková, Magdalena Šnajdrová, Šapovalivová Monika, Tereza Hlinková 0 12 9 85
119 Plzeň Pikové 2 Gymnázium Luďka Pika Pavel Jan Linka, Anna Marie Javorská, Jakub Král, Milena Králíčková 7 15 8 85
120 Karlov – M1 TASAKA Gymnázium Blansko Magdaléna Musilová, Matyáš Spěvák, Štěpánka Švarcová, Jana Švehlová 0 15 9 84
121 MS – S5 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Barbora Černá, Jakub Dvořák, Adéla Švejdová, Michaela Salavcová 0 16 8 84
122 Brno Melounci Gymnázium Šlapanice Lukáš Odstrčil, Vojtěch Stehlík, Ondřej Šedivý, Lukáš Vacek 7 16 8 83
123 Karlov – M1 Nový PORG 2 Nový PORG – gymnázium Ondřej Mlích, Štěpán Dlouhý, Jakub Niederle, Laura Zálešáková 7 12 8 82
124 Brno Masařky ZŠ Velké Bílovice Michal Šebesta, Tadeáš Pinkas, Thi Mai Phuong Nguyenová, Agáta Pukančíková 7 13 9 81
125 Karlov – M1 OmskaJsmeMy Gymnázium Omská Matyáš Bartoš, Lukáš Rác, Petra Mrázková, Thao Anh Phuong Tran 7 16 8 81
126 MS – S9 Marjána 2 ZŠ Pod Marjánkou Kamila Boháčková, Adéla Háková, Robert Ditrich, Matyáš Vosický 7 15 8 81
127 MS – S9 BPV Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Ondřej Bursík, Matěj Prokop, Jan Vlášek 0 15 8 81
128 Karlov – M1 GyOm Gymnázium Omská Vojtěch Seeman, Matěj Zadražil, Kristina Cassidy, Adéla Vlasáková 0 14 8 81
129 Brno CMG2 Cyrilometodějské gymnázium Antonín Tesáček, Anna Horká, Lucie Vrabcová, Barbora Špalková 0 16 7 80
130 Brno Skřeti ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Daniela Lemperová, Jakub Krejčíř, Jan Dufek, Matěj Moláček 0 13 9 79
131 Karlov – M1 Lobkovičák ZŠ a MŠ Praha 3 František Kumbera, Jáchym Sedlák, Prokop Arient, Soňa Javorková 7 11 8 79
132 Karlov – M1 Krásné dívky Gymnázium Písnická Eliška Pastieriková, Karolína Hovorková, Magdalena Nová, Daniel Matouš 0 17 9 78
133 Písek kvarta GYMPT Gymnázium Prachatice Jan Kouba, František Vozábal, Martin Balcer 0 12 9 78
134 Brno Gymkrom Gymnázium Kroměříž Dominik Večeřa, Ondřej Kočár, Vítek Novák, Jiří Silný 0 10 9 78
135 Písek Domino ZŠ a Gymnázium Vodňany Jakub Vlček, Marek Heřman, Vojtěch Holý, Jana Hojková 0 17 8 78
136 Plzeň Gymik2 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Zina Vítová, Linda Langová, Karel Altman, Kateřina Loukotová 0 17 8 78
137 Česká Lípa My ZŠ Broumovská, Liberec Michael Valter, Matouš Paška, Michaela Maršíková, Jan Schovánek 0 13 8 78
138 Karlov – M1 Vítězňáci 3 Gymnázium Na Vítězné pláni Jan Hrdina, Karím Choun, Dominik Fritz, Michal Přerovský 7 13 8 78
139 Děčín Lin-šu Základní škola Děčín VI Kryštof Loubek, Jaroslav Kajzr, Matyáš Křivánek, Jan Hrabě 7 16 7 78
140 České Budějovice GYMJI Gymnázium Jírovcova Filip Kubeš, Karel Šustr, Helena Fojtíková, Jakub Skalka 0 17 7 77
141 Plzeň Pikové 1 Gymnázium Luďka Pika Jakub Kubísek, Kateřina Čejková, Martina Vítovcová, Vladimír Tůma 0 13 9 76
142 Brno Gyrec Gymnázium Brno – Řečkovice Barbora Velenová, Hana Obdržálková, Patrik Plechatý, Klára Zejdová 0 15 9 75
143 MS – S5 Kavalíři1 Gymnázium Nad Kavalírkou Kateřina Galbová, Zuzka Matrasová, Vojtěch Müller, Adam Bajer 0 15 9 75
144 Česká Lípa MASOX ZŠ Broumovská, Liberec Miroslav Pluhař, David Zmatlík, Michal Fotr, Vojtěch Vaníček 0 15 8 75
145 MS – S3 GČB 2 Gymnázium Český Brod Jakub Zhříval, Michal Vrba, Vojtěch Polášek, Jakub Sigmund 7 13 7 75
146 MS – S3 MOJEdvojka Gymnázium Mnichovo Hradiště Jan Novák, Monika Košvancová, Anežka Kubíčková, Veronika Spolková 7 11 8 74
147 Brno alfaomega ZŠ Karla Pokorného Daniel Rýpar, Tereza Šafránková, Amálie Řimánková, Barbora Trdá 7 11 8 74
148 Brno Čejky ZŠ Brno, Čejkovická 10 Erik Nekuda, Gábina Krátká, Barbora Boudná, Adam Šilhánek 0 17 8 72
149 České Budějovice čag Česko-anglické gymnázium s.r.o. Radka Čížková, Lenka Čížková, Viola Mrkvičková, Veronika Čermáková 7 12 7 72
150 Brno GML Gymnázium Matyáše Lercha Barbora Maršálková, Kamila Mikulová, Gabriela Cejpková, Kateřina Doušková 0 12 6 72
151 Karlov – M1 Švehlovka 1 ZŠ Švehlova Maxmilian Thomass Mann, Filip Höffner, David Liu, Erik Ježek 0 14 8 70
152 MS – S3 Nejlepší ZŠ Vorlina Vlašim Roman Matoušek, Zuzana Vindušková, Aneta Dýcková, Andrea Setničková 0 9 8 70
153 Karlov – M1 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Anna Krbcová, Jakub Dufek, Čeněk Potužník, Doan Nam Ngo 0 13 7 70
154 Písek TOPinky ZŠ a Gymnázium Vodňany Jan Hryzbil, Martina Böhmová, Aleš Sochor, Adéla Konečná 7 13 7 69
155 MS – S9 Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Jan Hušek, Tomáš Merva, Antonín Přibík, Lukáš Vacek 0 11 7 69
156 MS – S5 ZŠ Filosofská Základní škola, Filosofská Martin Pšenička, Vojtěch Döme, Markéta Novotná, Jakub Butor 7 10 7 69
157 MS – S4 masíčka GJJ Litoměřice Markéta Cee, Rozálie Rybová, Aneta Durová, Jiří Cepník 7 13 6 69
158 MS – S9 Břežany II. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Michal Taufer, Lukáš Novotný, Karolína Chlumská, Colin De Merlier 0 12 8 68
159 MS – S3 Trojčlenka Gymnázium Vysoké Mýto Martin Volf, Martin Metelka, Andrej Zamastil 7 11 7 68
160 Děčín Originální tým Gymnázium Děčín Jakub Valenta, Matěj Mišejko, Markéta Brůnová, Lucie Hampejsová 0 11 7 67
161 Karlov – M1 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Vojtěch Štulík, Karolína Plešková, Vojtěch Procházka, Jakub Sixta 0 15 7 66
162 České Budějovice Nerudovka ZŠ Nerudova ČB Adam Štěpka, Martin Duchoň, Ondřej Novák, Martin Rypl 0 13 7 66
163 Brno Měšťáci ZŠ Měšťanská Štěpán Skýba, Lucie Bolečková, Martina Fojtíková, Jiří Adámek 7 9 7 66
164 Plzeň Gymik4 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Martin Racek, Marek Samuel, Vít Sýkora 7 12 6 66
165 Česká Lípa Máneska ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa Nováková Veronika, Štočková Michaela, Mádlík Vojtěch, Kubištová Anna 7 8 7 65
166 Karlov – M1 Čelákovice Gymnázium Čelákovice Claudie Štroblová, Josef Bělka, Andrea Luksová, Matyáš Kandl 7 12 6 65
167 Karlov – M1 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Martin Pazourek, Barbora Pauková, Filip Kocourek, Natálie Capůrková 7 11 6 65
168 Plzeň Gympo Gymnázium a SOŠ Podbořany Petr Roth, Adéla Chmelařová, Barbora Zelená, Štěpán Grabovski 0 11 8 64
169 Česká Lípa Řízečky Gymnázium Česká Lípa Adéla Petrnoušková, Adéla Měchurová, Lucie Nyklová, Anna Rapprichová 0 12 7 63
170 MS – S3 Mikuláci Základní škola David Houdek, Matěj Fiala, Julius Krejčí, Tomáš Ženožička 0 10 6 63
171 Brno Tygři ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Michal Rys, Tereza Burešová, Štěpán Škrabal, Veronika Marková 0 12 7 62
172 MS – S3 Baquent Základní škola Kryštof Křemeček, Šimon Tesař, Vojtěch Peroutka, Tobiáš Brůžek 0 11 7 62
173 České Budějovice Dračice ZŠ a MŠ Ševětín Johana Keclíková, Magdaléna Jirsová, Viktorie Šachlová, Vendula Kovářová 0 9 7 62
174 Plzeň Tam-ější ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Nikola Dupalová, Alena Švihlová, Marek Trš, Karolína Huřťáková 0 13 6 61
175 Plzeň Patnáctka 15. ZŠ Plzeň Jakub Uhel, Matyáš Majdl, Lucie Tůmová, Nikola Spurná 7 12 6 61
176 MS – S3 Planina ZŠ Na Planině Julie Vavřinová, Vojtěch Svitavský, Jakub Kocourek, Michael Morávek 7 10 6 61
177 MS – S4 ALFA Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Martin Dolniak, Marie Hovorková, Samuel Koláček, Amélie Švepešová 7 11 6 60
178 MS – S9 Kokosky Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Petr Ptošek, Quang Thanh Pham, Ondřej Hubka, Jiří Půlpytel 0 10 6 60
179 MS – S4 Kapustňáci Gymnázium Alžběta Vušková, Mirka Tesařová, Lenka Milichovská, Emma Turková 0 8 6 60
180 Karlov – M1 Laura a její tygr a tygřice Gymnázium Jana Palacha Laura Šlamborová, Justina Uxová, Max Uxa, Karolína Pokorná 0 11 7 59
181 Písek První od konce ZŠ a MŠ Záboří Vítek Flaška, Eliška Říhová, Petr Majer, Vít Bašta 7 8 6 58
182 Karlov – M1 Lobkovičák 2 ZŠ a MŠ Praha 3 Veronika Nguyen, Irena Pekárková, Dominika Pilátová, Richard Smutný 0 11 7 57
183 Plzeň Patnáctka III 15. ZŠ Plzeň Jan Šik, Adéla Panská, Eliška Hlavsová, Bruno Albrecht 0 9 6 57
184 MS – S9 Vítězňáci 2 Gymnázium Na Vítězné pláni Renáta Kadlecová, Klára Krejzarová, Erika Pavová 0 11 5 57
185 Karlov – M1 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Andrea Kreppke, Laura Brodilová, Martin Beňo, Štěpán Šafránek 0 12 6 56
186 Písek Chyšky2 Základní škola Chyšky Adam Řehoř, Jiří Lívanec, Vít Novák, Nela Miňhová 0 9 6 56
187 Děčín Frustrovaní Spiklenci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Filip Zajíček, Jonáš Kurus, Vojěch Duda, Irena Kuthanová 0 8 6 55
188 Karlov – M1 Řeřicha Gymnázium Jižní Město Oliver Zich, Jan Sedlák, Tereza Koulová 0 8 6 55
189 Karlov – M1 Ruská pětka ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Vojtěch Žižka, Daniela Kulhavá, Ondřej Hájek, Zdeněk Homolka 0 7 7 54
190 Děčín Win squared Základní škola Děčín VI Andrea Poskočilová, Barbora Němcová, Petra Richterová, Tadeáš Herich 0 10 5 54
191 Plzeň Dvojka ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Michal Pergler, Jan Duchek, Jan Hofman, Jiří Štěpán 0 9 5 54
192 MS – S9 GČB 1 Gymnázium Český Brod Jan Hlaváč, Jan Dujíček, Matyáš Raibr, Ondřej Lesák 0 11 5 53
193 Písek tercie GYMPT Gymnázium Prachatice Matěj Novotný, Kristina Kratochvílová, Filip Kunc, Klára Půbalová 0 10 7 52
194 MS – S3 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Michaela Šafářová, Kristýna Horáková, Nicolas Wieser, Jan Wandrol 0 11 6 52
195 MS – S9 XYZ ZŠ E. Krásnohorské Sofya Fedotova, Jan Morvay, Vlastimil Matuš, Minh Anh Nguyenová 0 10 6 52
196 Děčín Tyršovští borci ZŠ Tyršova Rumburk Lucie Kohoutová, Dominika Pešíková, Karel Brouček, Veronika Štěpánková 0 8 6 51
197 Česká Lípa Tanvalďáci ZŠ Tanvald Sportovní Šimon Janata, Jiří Doležal, Martina Harcubová, Michal Palme 0 7 6 51
198 Česká Lípa Kopečkovic ZŠ Tanvald Sportovní Jiří Fišera, Martin Šourek, Zuzana Štejfová, Ondřej Balatka 0 10 5 51
199 MS – S3 Jedničky ZŠ Dolní Kralovice Kateřina Ouřadová, Zdeňka Dufková, Matěj Beržon, Daniel Svatoň 0 10 5 51
200 Česká Lípa Banánoví kečupáci ZŠ Sever, Česká Lípa Viktor Kabanov, Eduard Bureš, Lenka Bláhová, Karolina Součková 0 8 6 50
201 Brno Oslavická Základní škola Dorota Zedníčková, Alex Šváb, Helena Votavová, Alžběta Pávková 0 10 5 50
202 Plzeň Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice Václav Kučera, Radovan Vaník, Michaela Holečková, Michail Čamarnyk 0 7 6 49
203 Brno Tyršováčci ZŠ Vyškov, Tyršova 4 Silvie Kupčíková, Maxim Sopko, Aneta Vidlářová, Albert Šišma 0 5 5 48
204 Karlov – M1 Švehlovka 2 ZŠ Švehlova Jan Mikloš, Tomáš Pola, David Černý, Josef Schwarz 0 9 6 47
205 Česká Lípa Vratislavky ZŠ Vratislavice nad Nisou Jan Kopal, Filip Devera, Marek Procházka, Anna Stránská 0 8 6 47
206 MS – S5 ZŠ Ke Kateřinkám ZŠ Ke Kateřinkám Anna Sedláková, Jakub Horák, Martin Šulek, Jakub Malík 0 10 5 47
207 Karlov – M1 ZŠ Čechtice 2 Základní škola Mikuláš Gregor, Simona Šeredová, Jan Šmolík, Zuzana Kapková 0 6 5 45
208 MS – S5 Smetanka Základní škola, Na Smetance Martin Berisha, Jiří Bláha, František Hrabánek, Jan Bláha 0 7 5 44
209 Česká Lípa Chobotnice ZŠ Vratislavice nad Nisou Pavla Plíhalová, Lucie Procházková, Nela Komárková, Marek Jošt 0 6 5 43
210 Karlov – M1 TuNeLáŘi ZŠ Sion J. A. Komenského Lukáš Kuneš, Matouš Kosina, Eliška Skalová, Nik Skřivánek 0 5 5 42
211 Karlov – M1 DAMIDAA ZŠ Ohradní Daniel Robert Hay, David Reitinger, Apolena Ulčová, Michaela Prokopová 0 5 5 42
212 Karlov – M1 Třemešná ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Richard Kuhn, Jakub Havlíček, Ondřej Tepera, Jan Ševčík 0 6 4 42
213 Karlov – M1 ToMaTeMi Základní škola Skuteč Tomáš Vomlel, Matěj Bureš, Tereza Veselá, Michaela Burešová 0 8 5 41
214 MS – S9 Ámosáci+ ZŠ a MŠ J. A. Komenského Andrea Valentina Anna Szeredi, Markéta Pízová, Kryštof Málek, Martin Sobola 0 6 5 41
215 Karlov – M1 ZŠ Čechtice 3 Základní škola Michal Ouřada, Adam Oliva, Tomáš Holejšovský, Tereza Staňková 0 5 5 41
216 MS – S5 Vlašimáci ZŠ Vorlina Vlašim Vojtěch Fiala, Kryštof Pazdera, Radek Vojta, Štěpán Kárník 0 7 5 40
217 Děčín Náhradníci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Karolína Poldová, Nikola Rusnáková, Kateřina Čičáková 0 7 5 40
218 České Budějovice Dementros Jubilejní ZŠ svatováclavská ve Strýčicích Vlasta Tesařová, Natálie Caletková, Matyáš Bohoněk, Jaroslav Matyáš 0 5 5 39
219 Karlov – M1 Kalhoty007 Gymnázium K. V. Raise a SOU Adéla Bodláková, Ivona Staňková, Sofie Holfeuerová 0 9 4 39
220 Písek Sepekov ZŠ a MŠ Sepekov Michaela Kubecová, Martin Pokorný, Terezie Kara-Ivanská, Ondřej Novák 0 6 4 39
221 České Budějovice Fríkulíni Jubilejní ZŠ svatováclavská ve Strýčicích Jaroslav Berger, Gabriela Žáčková, Pavlína Koubová, Pavlína Svobodová 0 6 4 39
222 Karlov – M1 Norberťáci ZŠ Norbertov Alice Szadkowská, Ondřej Wimmer, Simon Petr Stokuč 0 6 5 38
223 Děčín Tyršovské hvězdy ZŠ Tyršova Rumburk Jakub Knajfl, Aleš Honsa, Anna Szöllösiová 0 6 5 38
224 Brno MATITALENTI ZŠ a MŠ Rohatec Jan Škromach, Libor Příkaský, Tomáš Hovězák, Gabriela Zemánková 0 4 4 38
225 Karlov – M1 Šikulové Základní škola Skuteč Kateřina Váňová, Anna Drobná, Adam Chrbolka, Adam Votava 0 4 4 35
226 MS – S5 Dvojky ZŠ Dolní Kralovice Denisa Blažková, Karla Chvalkovská, Lucie Pastorková, Aneta Benešová 0 4 4 34
227 Písek Chyšky1 Základní škola Chyšky Zlata Mašková, Jan Kolář, Petr Lívanec, Tereza Caltová 0 6 4 32
228 České Budějovice Super holky ZŠ a MŠ Ševětín Aneta Chovancová, Leontýna Bambasová, Anežka Klenková 0 5 3 32
229 Česká Lípa Vraťák ZŠ Vratislavice nad Nisou Václav Choma, Karel Kopřiva, Klára Šilarová, Daniel Černý 0 4 3 29
230 Plzeň Správná trojka ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina Kateřina Peková, Klára Běželová, Josef Pěchouček 0 4 3 29
231 Karlov – M1 HAMAK ZŠ Sion J. A. Komenského Nela Vacková, Kateřina Kovandová, Lucie Beránková, Mariana Hegerová 0 3 3 29
232 Česká Lípa Eso ZŠ Tanvald Sportovní Adam Kotus, Martin Sieber, Alexandr Szilágyi, Andreas Schmidt 0 3 3 28
233 Karlov – M1 ZŠ Choceňského Základní škola Jakub Vincenc, Matouš Marciš, Martin Hrabě, Matěj Jiruf 0 6 2 25
234 Děčín Letňáci Základní škola Děčín VI Ema Veselá, Vendula Plzáková, Vojtěch Dvořák, Quac Tuan (Tomáš) Tran 0 4 2 24
235 Děčín Amateur ZŠ a MŠ Děčín VIII Tereza Fialová , Adam Plzák, Lucie Dobalová , Matěj Hanta 0 3 2 19

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Albert Bakoč, Mikuláš Jandík, Jakub Salinger, Petr Šišlák 25 37 22 252
2 Mensa 4ever A Mensa gymnázium, o.p.s. Viacheslav Nikiforov, Richard Dobíšek, Vojtěch Kadeřábek, Kristián Čech 30 41 21 251
3 Mensa 4ever B Mensa gymnázium, o.p.s. Adam Celecký, Petr Mach, Vojtěch Procházka, David Niclas Sionko 32 40 21 246
4 GChD 1 Gymnázium Christiana Dopplera Michal Bernat, Daniel Schnabl, Jan Tichon, Jindřich Heissiger 28 40 21 238
5 PORG Libeň Gymnázium PORG Václav Verner, Patrik Jásek, Jan Vabroušek, Rebeka Zábranská 14 35 17 219
6 Mensa 4ever C Mensa gymnázium, o.p.s. Jan Slíva, Jan Strmiska, Alžběta Tichá, Adam Dedek 24 31 16 184
7 Červenáčci ZŠ a MŠ Červený vrch Klára Hájková, Ondřej Kameník, Josef Mitošinka, Jiří Petřík 14 30 18 179
8 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Martin Šilhavý, Matouš Bernard, Tomáš Hobza, Ondřej Pechanec 14 27 17 179
9 Čmelaři Gymnázium, Špitálská Tomáš Kamarád, Šimon Vyhnis, Petr Harapát, Vojtěch Málek 14 27 16 177
10 FXko 1 Gymnázium F. X. Šaldy Petr Vajc, Tomáš Hokr, Lukáš Maier, Tomáš Kmoch 7 27 14 167
11 Machři A Gymnázium J. S. Machara Adam Pospíšil, Tereza Hermanová, Richard Česnek 7 26 16 159
12 Neruďáci Gymnázium Jana Nerudy Petr Jeřábek, Kaan Ismail, Tomáš Kalous 31 25 13 157
13 GJS Gymnázium J. Seiferta Istra Šramlová, Adéla Vyhlídalová, Šimon Přibyl, Jáchym Palivec 7 25 14 156
14 PORG 7889 Gymnázium PORG Ádám Sátor, Josef Bednář, Sofie Vévodová, Dominik Šíma 14 24 13 154
15 borci GJJ Litoměřice Daniel Antal, Ema Kučerová, Andrej Dunda, Jana Křivohlavá 14 24 13 154
16 kágéčko Křesťanské gymnázium Marek Ďoubal, Vojtěch Ďoubal, Matyáš Sasín, Vít Kovář 0 26 13 151
17 Alejaci 2 Gymnázium Nad Alejí Johanka Častvajová, Veronika Petříčková, Matěj Pěnička, Lucie Bohdanecká 14 28 13 145
18 Masožrouti ZŠ Šutka Martin Richter, Matouš Mrázek, Miroslav Mrázek, Ondřej Pazdera 7 21 13 140
19 Kladeňáci Gymnázium Kladno Diana Beníšková, Kamila Nováková, Veronika Mejsnarová, Marie Kekulová 7 25 13 138
20 Je to past! Gymnázium Matěj Vítek, Filip Valenta, Jan Vít, Vladimír Srb 14 22 13 137
21 Open gate 1 Open Gate school Daniel Strnad, Matěj Marek, David Jirásko, Christian Štumpf 7 21 13 133
22 gymnázium chodovická Gymnázium Praha 9, Chodovická Adéla Poláková, Matěj Uhlíř, Matěj Havlík, Laura Bohatová 7 25 12 133
23 Optimisti Gymnázium Kadaň Mario Galiana Damyanova, Jan Kisiel, Lubomír Bulej, Lukáš Procházka 14 22 11 132
24 MIX ZŠ a MŠ Červený vrch Martin Filipec, Pavel Vrána, David Kameník, Radim Novák 7 22 11 132
25 Řezníci ZŠ Šutka Ivan Merkulov, Matěj Kuchař, Bartoloměj Vaníček, Václav Blahunek 0 21 13 128
26 Truhla 2 G. Jiřího Gutha-Jarkovského Vít Perkner, Radim Janáček, Adéla Jiřičková, Eugenij Volovik 0 22 12 126
27 MOJEtým Gymnázium Mnichovo Hradiště Oskar Kruman, Michal Havlík, Jitka Raková, Eliška Marečková 7 21 12 123
28 Kulíšci ZŠ Ratibořická Jan Josef, Adam Povýšil, Anastacia Šabatová, Veronika Leišová 7 17 12 120
29 Ještěrka Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Eliška Tintěrová, Ivana Žižková, Jeroným Plašil, Veronika Průšová 7 21 10 120
30 GYKAS Gymnázium Karla Sladkovského Maximilian Tyx, Jan Hendrych, Ondřej Struhala, Lukáš Matějů 7 18 12 119
31 Gybu 1 Gymnázium Budějovická Filip Nečas, Kryštof Kovář, Ondřej Janeček, Šimon Henžlík 0 22 11 118
32 Truhla G. Jiřího Gutha-Jarkovského Jan Matěj Matyáš, Kryštof Racek, Lucie Staňková, Martin Škop 0 20 11 116
33 Výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Mikuláš Kramosil, Kateřina Riegerová, Anna Šimková, Viktorie Škáchová 7 20 11 116
34 gutovka ZŠ Gutova David Dosedla, Alice Hyrmanová, Lukáš Severa, Václav Košler 0 20 11 115
35 SLDR2 ZŠ Pardubice – Studánka David Neumann, Dan Cimburek, Lukáš Kolovratník, Tomáš Flos 7 21 10 113
36 Kolíňáci Gymnázium David Podnecký, David Hora, Michal Dufek, Matěj Stoupa 7 20 10 112
37 GvMyTo Gymnázium Vysoké Mýto Kryštof Dušek, Aneta Dvořáková, Kateřina Mimmrová, Jindřich Morávek 0 19 11 111
38 Vítězňáci 1 Gymnázium Na Vítězné pláni Jan Hajný, Natálie Kmochová, Daniel Šuman, Lucie Zůnová 7 19 10 111
39 Alejaci 1 Gymnázium Nad Alejí Daniela Rostykusová, Jakub Zahradník, Lukáš Koutný, Václav Kotvald 14 17 10 109
40 FXko 2 Gymnázium F. X. Šaldy Barbora Kracíková, Michaela Netušilová, Ondřej Menzel, Šimon Pražák 7 19 10 106
41 GymVod001 Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Jana Koďousková , Alžběta Tymlová, Anežka Harvanová , Karla Vagnerová 7 17 11 104
42 Štola 1 Gymnázium Nad Štolou Antoni Stefanov, Eda Vlček, Daniel Kašpárek, Zuzana Gemelová 0 20 9 104
43 Marjána 1 ZŠ Pod Marjánkou Aimar Buixaderas, Kateřina Blahovcová, Samuel Šalata, Josefína Maříková 7 21 11 103
44 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Oliver Lang, Vít Olšovec, Tomáš Sklenář, Václav Salač 7 16 10 103
45 tercie Gymnázium Kladno David Nguyen, Michaela Voitco, Zdeňka Kohoutová, Ondřej Štorkán 0 19 10 102
46 Unseen Divide Sunny Canadian IS Martin Mojžíš, Radim Blažek, David Janda, David Nebeský 0 17 9 99
47 PAWLOVCI ZŠ Praha 8, Libčická Karel Kocourek, Adéla Nězgodová, Daniel Chrobák, Lucie Surová 0 15 11 97
48 GymVod002 Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Marek Chvojka, Ondřej Hák, David Stráňava, Filip Zykán 7 21 10 97
49 Štola 2 Gymnázium Nad Štolou Karel Matějovec, Jan Otakar Píša, Malvína Chamrádová, Zuzana Vondráčková 0 16 9 96
50 Farma GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Dominik Skála, Dominika Sáblíková, Jonáš Veselý, Štěpán Procházka 7 17 10 95
51 KJD ZŠ E. Krásnohorské Erik Aperjan, Tomáš Kroupa, Trang Trinh Huyen, Matěj Veselý 0 11 9 91
52 Open gate 2 Open Gate school Barbora Votlučková, Elen Prokešová, Klára Blaškovanová, Barbora Kuželová 7 13 10 89
53 SLDR1 ZŠ Pardubice – Studánka Adam Neumann, Lukáš Vtípil, David Strnádek 7 16 9 89
54 Kvarta Gymnázium Kladno Kamila Malíková, Kateřina Plasová, Barbora Müllerová , Lenka Štěpničková 7 16 9 89
55 Kavalíři2 Gymnázium Nad Kavalírkou Lenka Mazáčová, Šárka Metelková, Lukáš Lederer, Matouš Kasal 7 16 8 89
56 Vodovod Základní škola Aneta Hendrychová, Nikola Hendrychová, Tomáš Jodas 7 15 9 86
57 Ámosáci ZŠ a MŠ J. A. Komenského Lucie Černíková, Magdalena Šnajdrová, Šapovalivová Monika, Tereza Hlinková 0 12 9 85
58 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Barbora Černá, Jakub Dvořák, Adéla Švejdová, Michaela Salavcová 0 16 8 84
59 Marjána 2 ZŠ Pod Marjánkou Kamila Boháčková, Adéla Háková, Robert Ditrich, Matyáš Vosický 7 15 8 81
60 BPV Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Ondřej Bursík, Matěj Prokop, Jan Vlášek 0 15 8 81
61 Kavalíři1 Gymnázium Nad Kavalírkou Kateřina Galbová, Zuzka Matrasová, Vojtěch Müller, Adam Bajer 0 15 9 75
62 GČB 2 Gymnázium Český Brod Jakub Zhříval, Michal Vrba, Vojtěch Polášek, Jakub Sigmund 7 13 7 75
63 MOJEdvojka Gymnázium Mnichovo Hradiště Jan Novák, Monika Košvancová, Anežka Kubíčková, Veronika Spolková 7 11 8 74
64 Nejlepší ZŠ Vorlina Vlašim Roman Matoušek, Zuzana Vindušková, Aneta Dýcková, Andrea Setničková 0 9 8 70
65 Kněžmosťáci ZŠ a MŠ Kněžmost Jan Hušek, Tomáš Merva, Antonín Přibík, Lukáš Vacek 0 11 7 69
66 ZŠ Filosofská Základní škola, Filosofská Martin Pšenička, Vojtěch Döme, Markéta Novotná, Jakub Butor 7 10 7 69
67 masíčka GJJ Litoměřice Markéta Cee, Rozálie Rybová, Aneta Durová, Jiří Cepník 7 13 6 69
68 Břežany II. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Michal Taufer, Lukáš Novotný, Karolína Chlumská, Colin De Merlier 0 12 8 68
69 Trojčlenka Gymnázium Vysoké Mýto Martin Volf, Martin Metelka, Andrej Zamastil 7 11 7 68
70 Mikuláci Základní škola David Houdek, Matěj Fiala, Julius Krejčí, Tomáš Ženožička 0 10 6 63
71 Baquent Základní škola Kryštof Křemeček, Šimon Tesař, Vojtěch Peroutka, Tobiáš Brůžek 0 11 7 62
72 Planina ZŠ Na Planině Julie Vavřinová, Vojtěch Svitavský, Jakub Kocourek, Michael Morávek 7 10 6 61
73 ALFA Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov Martin Dolniak, Marie Hovorková, Samuel Koláček, Amélie Švepešová 7 11 6 60
74 Kokosky Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Petr Ptošek, Quang Thanh Pham, Ondřej Hubka, Jiří Půlpytel 0 10 6 60
75 Kapustňáci Gymnázium Alžběta Vušková, Mirka Tesařová, Lenka Milichovská, Emma Turková 0 8 6 60
76 Vítězňáci 2 Gymnázium Na Vítězné pláni Renáta Kadlecová, Klára Krejzarová, Erika Pavová 0 11 5 57
77 GČB 1 Gymnázium Český Brod Jan Hlaváč, Jan Dujíček, Matyáš Raibr, Ondřej Lesák 0 11 5 53
78 Polabiny1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Michaela Šafářová, Kristýna Horáková, Nicolas Wieser, Jan Wandrol 0 11 6 52
79 XYZ ZŠ E. Krásnohorské Sofya Fedotova, Jan Morvay, Vlastimil Matuš, Minh Anh Nguyenová 0 10 6 52
80 Jedničky ZŠ Dolní Kralovice Kateřina Ouřadová, Zdeňka Dufková, Matěj Beržon, Daniel Svatoň 0 10 5 51
81 ZŠ Ke Kateřinkám ZŠ Ke Kateřinkám Anna Sedláková, Jakub Horák, Martin Šulek, Jakub Malík 0 10 5 47
82 Smetanka Základní škola, Na Smetance Martin Berisha, Jiří Bláha, František Hrabánek, Jan Bláha 0 7 5 44
83 Ámosáci+ ZŠ a MŠ J. A. Komenského Andrea Valentina Anna Szeredi, Markéta Pízová, Kryštof Málek, Martin Sobola 0 6 5 41
84 Vlašimáci ZŠ Vorlina Vlašim Vojtěch Fiala, Kryštof Pazdera, Radek Vojta, Štěpán Kárník 0 7 5 40
85 Dvojky ZŠ Dolní Kralovice Denisa Blažková, Karla Chvalkovská, Lucie Pastorková, Aneta Benešová 0 4 4 34

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Diktátor Pišišvátor Gymnázium Jana Keplera Martin Kudrna, Anastasiia Bredikhina, Ondřej Buben, Vladislav Bredikhin 25 29 14 171
2 Nový PORG Nový PORG – gymnázium Tomáš Mucha, Patrik Čermák, Mojmír Zálešák, Anna Kalistová 25 27 14 158
3 GyOm1 Gymnázium Omská Filip Haken, Samuel Šiman, Marek Šťastný, Jan Seeman 9 29 14 157
4 Bagři Gymnázium Jana Palacha Jakub Jahoda, René Nováková, Vojtěch Beneš, Matěj Smíšek 17 24 13 156
5 Ágéčko 1 Arcibiskupské gymnázium Markéta Kalendová, Mikuláš Mrázek, Barbora Herynková, Marie Horáková 7 24 12 132
6 GO 1 Gymnázium Opatov Alexandr Vondra, Tomáš Routa, Jakub Korec, Lukáš Komín 7 22 13 129
7 GO 2 Gymnázium Opatov Michaela Rubešová, Denis Mazur, Petr Pliska, Veronika Košatová 0 20 13 122
8 Bolka Gymnázium Dr.J.Pekaře Richard Schnábel, Ondřej Malý, Karolína Anna Kolmanová 7 22 12 117
9 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Jan Sehnal, Patricie Pszczólková, Zuzana Holcová, Taťána Rezková 7 22 10 116
10 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Ondřej Málek, Daniel Wolf, Markéta Lindáková, Vojtěch Šedivý 7 21 11 110
11 Vlci Gymnázium Jana Palacha Vít Bradáček, Josef Havlík, Theodor Kubek, David Bojko 7 19 11 108
12 VABANK Gymnázium Blansko Anna Kopalová, Barbora Pakostová, Aneta Kolářová, Vítek Novotný 7 18 11 108
13 Ágéčko 3 Arcibiskupské gymnázium Veronika Menšíková, Karolína Šlemrová, Anežka Štrajtová, Tereza Mastná 7 19 10 103
14 Hejskové Gymnázium Písnická Adam Baroch, Lukáš Hejsek, Maxim Bažant, Jiří Záhlava 7 16 10 103
15 SMADOWEVA ZŠ Ohradní Šimon Weber, Martin Smažík, Magdalena Váchová, Dominik Doležal 0 13 11 101
16 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská Martin Toufar, Štěpán Lehovec, Anna Jechová, Adam Kramoliš 7 16 11 100
17 Plavci Základní škola, Sázavská Jakub Smolík, Roberto Mattolini, Matyáš Matoušek, Lukáš Dřevo 0 15 11 99
18 Ágéčko 2 Arcibiskupské gymnázium Vojtěch Mikula, Mikuláš Brabec, David Elleder, Ondřej Fürbach 0 15 10 94
19 ZŠ Čechtice 1 Základní škola Markéta Svobodová, Johana Kasperová, Martina Svobodová, Matěj Štorc 0 15 9 88
20 TASAKA Gymnázium Blansko Magdaléna Musilová, Matyáš Spěvák, Štěpánka Švarcová, Jana Švehlová 0 15 9 84
21 Nový PORG 2 Nový PORG – gymnázium Ondřej Mlích, Štěpán Dlouhý, Jakub Niederle, Laura Zálešáková 7 12 8 82
22 OmskaJsmeMy Gymnázium Omská Matyáš Bartoš, Lukáš Rác, Petra Mrázková, Thao Anh Phuong Tran 7 16 8 81
23 GyOm Gymnázium Omská Vojtěch Seeman, Matěj Zadražil, Kristina Cassidy, Adéla Vlasáková 0 14 8 81
24 Lobkovičák ZŠ a MŠ Praha 3 František Kumbera, Jáchym Sedlák, Prokop Arient, Soňa Javorková 7 11 8 79
25 Krásné dívky Gymnázium Písnická Eliška Pastieriková, Karolína Hovorková, Magdalena Nová, Daniel Matouš 0 17 9 78
26 Vítězňáci 3 Gymnázium Na Vítězné pláni Jan Hrdina, Karím Choun, Dominik Fritz, Michal Přerovský 7 13 8 78
27 Švehlovka 1 ZŠ Švehlova Maxmilian Thomass Mann, Filip Höffner, David Liu, Erik Ježek 0 14 8 70
28 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Anna Krbcová, Jakub Dufek, Čeněk Potužník, Doan Nam Ngo 0 13 7 70
29 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Vojtěch Štulík, Karolína Plešková, Vojtěch Procházka, Jakub Sixta 0 15 7 66
30 Čelákovice Gymnázium Čelákovice Claudie Štroblová, Josef Bělka, Andrea Luksová, Matyáš Kandl 7 12 6 65
31 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Martin Pazourek, Barbora Pauková, Filip Kocourek, Natálie Capůrková 7 11 6 65
32 Laura a její tygr a tygřice Gymnázium Jana Palacha Laura Šlamborová, Justina Uxová, Max Uxa, Karolína Pokorná 0 11 7 59
33 Lobkovičák 2 ZŠ a MŠ Praha 3 Veronika Nguyen, Irena Pekárková, Dominika Pilátová, Richard Smutný 0 11 7 57
34 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Andrea Kreppke, Laura Brodilová, Martin Beňo, Štěpán Šafránek 0 12 6 56
35 Řeřicha Gymnázium Jižní Město Oliver Zich, Jan Sedlák, Tereza Koulová 0 8 6 55
36 Ruská pětka ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Vojtěch Žižka, Daniela Kulhavá, Ondřej Hájek, Zdeněk Homolka 0 7 7 54
37 Švehlovka 2 ZŠ Švehlova Jan Mikloš, Tomáš Pola, David Černý, Josef Schwarz 0 9 6 47
38 ZŠ Čechtice 2 Základní škola Mikuláš Gregor, Simona Šeredová, Jan Šmolík, Zuzana Kapková 0 6 5 45
39 TuNeLáŘi ZŠ Sion J. A. Komenského Lukáš Kuneš, Matouš Kosina, Eliška Skalová, Nik Skřivánek 0 5 5 42
40 DAMIDAA ZŠ Ohradní Daniel Robert Hay, David Reitinger, Apolena Ulčová, Michaela Prokopová 0 5 5 42
41 Třemešná ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Richard Kuhn, Jakub Havlíček, Ondřej Tepera, Jan Ševčík 0 6 4 42
42 ToMaTeMi Základní škola Skuteč Tomáš Vomlel, Matěj Bureš, Tereza Veselá, Michaela Burešová 0 8 5 41
43 ZŠ Čechtice 3 Základní škola Michal Ouřada, Adam Oliva, Tomáš Holejšovský, Tereza Staňková 0 5 5 41
44 Kalhoty007 Gymnázium K. V. Raise a SOU Adéla Bodláková, Ivona Staňková, Sofie Holfeuerová 0 9 4 39
45 Norberťáci ZŠ Norbertov Alice Szadkowská, Ondřej Wimmer, Simon Petr Stokuč 0 6 5 38
46 Šikulové Základní škola Skuteč Kateřina Váňová, Anna Drobná, Adam Chrbolka, Adam Votava 0 4 4 35
47 HAMAK ZŠ Sion J. A. Komenského Nela Vacková, Kateřina Kovandová, Lucie Beránková, Mariana Hegerová 0 3 3 29
48 ZŠ Choceňského Základní škola Jakub Vincenc, Matouš Marciš, Martin Hrabě, Matěj Jiruf 0 6 2 25

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Řezníci z Ostravy!!! PORG Ostrava Ondřej Szkanděra, Filip Kobělka, Adam Honěk, Dervan Tryščuk 7 27 17 178
2 Jaroška Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Antonín Maloň, Richard Materna, Petr Glozar 16 25 15 170
3 Matyášci :) Gymnázium Matyáše Lercha Lucie Laštůvková, Leonard Walletzky, Radan Čech, Vratislav Pecháček 7 25 16 165
4 CMG1 Cyrilometodějské gymnázium Eliška Mrázková, Matěj Šicer, Roman Otych, Šimon Martin Prudil 7 24 16 163
5 Atomic power Mendelovo gymnázium Opava Hynek Čuška, Petr Mikulík, Václav Čech, Karol Knapčík 7 25 14 162
6 GyBy team Gymnázium Brno-Bystrc Klára Horáková, Eliška Zanygová, Magda Barnatová, Klára Rašková 7 20 13 130
7 Sirotci ZŠ Sirotkova Petr Šťastný, Matěj Pokorný, Šimon Tajovský, Michal Přibyl 7 19 11 128
8 gymbos1 Gymnázium Boskovice Vojtěch Ochmanský, Maxmilián Skuda, Jakub Šrámek, Petr Trnečka 7 23 9 112
9 ZŠ Brno, Pavlovská 16 ZŠ Brno, Pavlovská 16 David McSweeney, Ondřej Bačák, František Hamrla, Patrik Válka 7 16 11 110
10 Hejčín 1 Gymnázium, Olomouc-Hejčín Daniel Svoboda, Nikolas Pippal, Adam Brozda, Radovan Šolle 0 18 10 109
11 Gymik Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o. Jan Souchop, Anežka Čechová, Viktor Šedivý, Matěj Viceník 7 17 9 105
12 GVID Gymnázium Brno, Vídeňská Mirek Siksta, Albert Hájek, Alice Kirschnerová, Václav Blažík 0 18 11 101
13 Vegani ZŠ Brno Královo pole Tomáš Vytásek, Antonie Kynčlová, Františka Kynčlová, Klára Matošková 0 18 10 101
14 Žirafáci ZŠ Novolíšeňská Brno Jakub Lang, Matěj Skácel, Tomáš Jelínek, Lukáš Pokreis 0 18 9 101
15 Mrchožrouti Gymnázium Rožnov p. R. Alžběta Mizerová, Markéta Skalková, Johana Čechová, David Něnička 7 17 9 101
16 Bigy1 Biskupské gymnázium Brno Markéta Burdová, Nina Staníková, Natálie Morávková, Pavla Bártová 7 17 9 98
17 Melounci Gymnázium Šlapanice Lukáš Odstrčil, Vojtěch Stehlík, Ondřej Šedivý, Lukáš Vacek 7 16 8 83
18 Masařky ZŠ Velké Bílovice Michal Šebesta, Tadeáš Pinkas, Thi Mai Phuong Nguyenová, Agáta Pukančíková 7 13 9 81
19 CMG2 Cyrilometodějské gymnázium Antonín Tesáček, Anna Horká, Lucie Vrabcová, Barbora Špalková 0 16 7 80
20 Skřeti ZŠ Brno, Laštůvkova 77 Daniela Lemperová, Jakub Krejčíř, Jan Dufek, Matěj Moláček 0 13 9 79
21 Gymkrom Gymnázium Kroměříž Dominik Večeřa, Ondřej Kočár, Vítek Novák, Jiří Silný 0 10 9 78
22 Gyrec Gymnázium Brno – Řečkovice Barbora Velenová, Hana Obdržálková, Patrik Plechatý, Klára Zejdová 0 15 9 75
23 alfaomega ZŠ Karla Pokorného Daniel Rýpar, Tereza Šafránková, Amálie Řimánková, Barbora Trdá 7 11 8 74
24 Čejky ZŠ Brno, Čejkovická 10 Erik Nekuda, Gábina Krátká, Barbora Boudná, Adam Šilhánek 0 17 8 72
25 GML Gymnázium Matyáše Lercha Barbora Maršálková, Kamila Mikulová, Gabriela Cejpková, Kateřina Doušková 0 12 6 72
26 Měšťáci ZŠ Měšťanská Štěpán Skýba, Lucie Bolečková, Martina Fojtíková, Jiří Adámek 7 9 7 66
27 Tygři ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Michal Rys, Tereza Burešová, Štěpán Škrabal, Veronika Marková 0 12 7 62
28 Oslavická Základní škola Dorota Zedníčková, Alex Šváb, Helena Votavová, Alžběta Pávková 0 10 5 50
29 Tyršováčci ZŠ Vyškov, Tyršova 4 Silvie Kupčíková, Maxim Sopko, Aneta Vidlářová, Albert Šišma 0 5 5 48
30 MATITALENTI ZŠ a MŠ Rohatec Jan Škromach, Libor Příkaský, Tomáš Hovězák, Gabriela Zemánková 0 4 4 38

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 4nultiny Gymnázium Pierra de Coubertina Pavla Joštová, Zita Plachá, Dana Mašterová, Kristýna Kuklová 14 28 15 152
2 GymCK Gymnázium Český Krumlov Mikoláš Palouda, Jindřich Dvořák, Jakub Baláž, Lukáš Proisl 7 23 14 136
3 GJVJ Borci Gymnázium J. V. Jirsíka Matouš Pavlovský Fiala, Alice Hálová, Hermína Ottová, Štěpán Růžička 7 23 12 135
4 Davidova archa Gymnázium Pierra de Coubertina David Mendl, Jakub Skuček, Kryštof Paštěla, Antonín Pech 0 22 11 133
5 Kůrovci VSG Vimperk Adalbert Princ, Miroslav Hovorka, Jan Walter, Michaela Hovorková 7 23 13 128
6 Hruška a inteligenti Gymnázium Pierra de Coubertina Nikola Zemanová, Klára Hubenková, Martina Hejcmanová, Lucie Arnold 7 19 13 121
7 Bolí mě hlava Gymnázium Dačice Lukáš Rella, Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka 0 20 10 101
8 GYMJI 2 Gymnázium Jírovcova Šimon Ochozka, Barbora Duníková, Petr Starý, Kryštof Maxera 7 18 8 93
9 GYMJI Gymnázium Jírovcova Filip Kubeš, Karel Šustr, Helena Fojtíková, Jakub Skalka 0 17 7 77
10 čag Česko-anglické gymnázium s.r.o. Radka Čížková, Lenka Čížková, Viola Mrkvičková, Veronika Čermáková 7 12 7 72
11 Nerudovka ZŠ Nerudova ČB Adam Štěpka, Martin Duchoň, Ondřej Novák, Martin Rypl 0 13 7 66
12 Dračice ZŠ a MŠ Ševětín Johana Keclíková, Magdaléna Jirsová, Viktorie Šachlová, Vendula Kovářová 0 9 7 62
13 Dementros Jubilejní ZŠ svatováclavská ve Strýčicích Vlasta Tesařová, Natálie Caletková, Matyáš Bohoněk, Jaroslav Matyáš 0 5 5 39
14 Fríkulíni Jubilejní ZŠ svatováclavská ve Strýčicích Jaroslav Berger, Gabriela Žáčková, Pavlína Koubová, Pavlína Svobodová 0 6 4 39
15 Super holky ZŠ a MŠ Ševětín Aneta Chovancová, Leontýna Bambasová, Anežka Klenková 0 5 3 32

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Gymik3 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Tomáš Hrabák, Richard Hýbner, Jan Nevečeřal, Matěj Zahrádka 7 24 15 153
2 Gymik1 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Marie Kapitánová, Marie Tonarová, Anna Klabochová, Dominika Hornová 7 18 11 106
3 Luďkové Gymnázium Luďka Pika Amira Alwail, Anežka Tetřevová, Petr Hajšman, Petr Novák 7 16 9 98
4 Patnáctka II 15. ZŠ Plzeň David Matoušek, Matouš Slavotínek, Lucie Dandová, Jan Vítek 0 15 9 87
5 Pikové 2 Gymnázium Luďka Pika Pavel Jan Linka, Anna Marie Javorská, Jakub Král, Milena Králíčková 7 15 8 85
6 Gymik2 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Zina Vítová, Linda Langová, Karel Altman, Kateřina Loukotová 0 17 8 78
7 Pikové 1 Gymnázium Luďka Pika Jakub Kubísek, Kateřina Čejková, Martina Vítovcová, Vladimír Tůma 0 13 9 76
8 Gymik4 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Martin Racek, Marek Samuel, Vít Sýkora 7 12 6 66
9 Gympo Gymnázium a SOŠ Podbořany Petr Roth, Adéla Chmelařová, Barbora Zelená, Štěpán Grabovski 0 11 8 64
10 Tam-ější ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Nikola Dupalová, Alena Švihlová, Marek Trš, Karolína Huřťáková 0 13 6 61
11 Patnáctka 15. ZŠ Plzeň Jakub Uhel, Matyáš Majdl, Lucie Tůmová, Nikola Spurná 7 12 6 61
12 Patnáctka III 15. ZŠ Plzeň Jan Šik, Adéla Panská, Eliška Hlavsová, Bruno Albrecht 0 9 6 57
13 Dvojka ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Michal Pergler, Jan Duchek, Jan Hofman, Jiří Štěpán 0 9 5 54
14 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice Václav Kučera, Radovan Vaník, Michaela Holečková, Michail Čamarnyk 0 7 6 49
15 Správná trojka ZŠ a MŠ gen. Pattona Dýšina Kateřina Peková, Klára Běželová, Josef Pěchouček 0 4 3 29

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Gympl 3 Gymnázium Písek Jan Novák, Klára Nováková, Anna Zapletalová, Kučinová Kateřina 27 32 17 207
2 JAMM Gymnázium Písek Jakub Sobotka, Adéla Kroupová, Matěj Záluský, Milan Kadlec 7 24 16 156
3 Benešovka 2 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Adam Hladký, Lucie Hančurová, Václav Zach, Barbora Flašková 7 19 12 119
4 Mamka spí Základní škola Dukelská Filip Korec, Karel Skalický, Marika Kouřimová, Kryštof Brand 7 17 12 115
5 Benešovka 1 ZŠ E. Beneše a MŠ Písek Petr Fošum, Lukáš Karolyi, Max Maruš, Michal Hrdina 7 19 10 96
6 Nevim Základní škola Dukelská Marek Sokol, Adam Rataj, Filip Kozjura, Mikuláš Smetana 7 17 9 94
7 ZVIK Gymnázium Písek Ivo Sobotka, Zuzana Horálková, Veronika Jirčíková, Karel Kubeš 0 16 9 87
8 kvarta GYMPT Gymnázium Prachatice Jan Kouba, František Vozábal, Martin Balcer 0 12 9 78
9 Domino ZŠ a Gymnázium Vodňany Jakub Vlček, Marek Heřman, Vojtěch Holý, Jana Hojková 0 17 8 78
10 TOPinky ZŠ a Gymnázium Vodňany Jan Hryzbil, Martina Böhmová, Aleš Sochor, Adéla Konečná 7 13 7 69
11 První od konce ZŠ a MŠ Záboří Vítek Flaška, Eliška Říhová, Petr Majer, Vít Bašta 7 8 6 58
12 Chyšky2 Základní škola Chyšky Adam Řehoř, Jiří Lívanec, Vít Novák, Nela Miňhová 0 9 6 56
13 tercie GYMPT Gymnázium Prachatice Matěj Novotný, Kristina Kratochvílová, Filip Kunc, Klára Půbalová 0 10 7 52
14 Sepekov ZŠ a MŠ Sepekov Michaela Kubecová, Martin Pokorný, Terezie Kara-Ivanská, Ondřej Novák 0 6 4 39
15 Chyšky1 Základní škola Chyšky Zlata Mašková, Jan Kolář, Petr Lívanec, Tereza Caltová 0 6 4 32

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Sekva Gymnázium Česká Lípa Vojtěch Kašpar, Adam Špindler, Lukáš Kryštof Fedorko, Pavel Prokop 7 26 17 174
2 Tyršovka ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa Hadravová Kateřina, Kulhánková Anna, Šubrt Štěpán, Dolejší Jan 19 22 12 128
3 Sklípek Gymnázium Česká Lípa Vojtěch Bogar, Jiří Moravík, Jonáš Kendík, Matyáš Hřebík 0 20 12 118
4 Jemal Gymnázium Česká Lípa Alena Cenknerová, Jan Měrka, Martin Kec 7 20 11 107
5 Broumáci ZŠ Broumovská, Liberec Jan Fejgl, Nikola Votická, Dominik Štěpánek, Jakub Jan Prousek 7 19 10 95
6 My ZŠ Broumovská, Liberec Michael Valter, Matouš Paška, Michaela Maršíková, Jan Schovánek 0 13 8 78
7 MASOX ZŠ Broumovská, Liberec Miroslav Pluhař, David Zmatlík, Michal Fotr, Vojtěch Vaníček 0 15 8 75
8 Máneska ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa Nováková Veronika, Štočková Michaela, Mádlík Vojtěch, Kubištová Anna 7 8 7 65
9 Řízečky Gymnázium Česká Lípa Adéla Petrnoušková, Adéla Měchurová, Lucie Nyklová, Anna Rapprichová 0 12 7 63
10 Tanvalďáci ZŠ Tanvald Sportovní Šimon Janata, Jiří Doležal, Martina Harcubová, Michal Palme 0 7 6 51
11 Kopečkovic ZŠ Tanvald Sportovní Jiří Fišera, Martin Šourek, Zuzana Štejfová, Ondřej Balatka 0 10 5 51
12 Banánoví kečupáci ZŠ Sever, Česká Lípa Viktor Kabanov, Eduard Bureš, Lenka Bláhová, Karolina Součková 0 8 6 50
13 Vratislavky ZŠ Vratislavice nad Nisou Jan Kopal, Filip Devera, Marek Procházka, Anna Stránská 0 8 6 47
14 Chobotnice ZŠ Vratislavice nad Nisou Pavla Plíhalová, Lucie Procházková, Nela Komárková, Marek Jošt 0 6 5 43
15 Vraťák ZŠ Vratislavice nad Nisou Václav Choma, Karel Kopřiva, Klára Šilarová, Daniel Černý 0 4 3 29
16 Eso ZŠ Tanvald Sportovní Adam Kotus, Martin Sieber, Alexandr Szilágyi, Andreas Schmidt 0 3 3 28

Pořadí Název týmu Škola Členové
BZBody zážitků
za bonusy
Příklady Navštívená města
BZBody zážitků
celkem
1 Mickyho klubík Gymnázium Děčín Alice Makevich, Jan Frček, Michal Papoušek, Anežka Chmelíková 7 17 9 90
2 Plavající helikoptéra Gymnázium Děčín Soňa Šípalová, Kamila Simurníková, Anna Šourová, Tomáš Toman 0 19 8 87
3 Lin-šu Základní škola Děčín VI Kryštof Loubek, Jaroslav Kajzr, Matyáš Křivánek, Jan Hrabě 7 16 7 78
4 Originální tým Gymnázium Děčín Jakub Valenta, Matěj Mišejko, Markéta Brůnová, Lucie Hampejsová 0 11 7 67
5 Frustrovaní Spiklenci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Filip Zajíček, Jonáš Kurus, Vojěch Duda, Irena Kuthanová 0 8 6 55
6 Win squared Základní škola Děčín VI Andrea Poskočilová, Barbora Němcová, Petra Richterová, Tadeáš Herich 0 10 5 54
7 Tyršovští borci ZŠ Tyršova Rumburk Lucie Kohoutová, Dominika Pešíková, Karel Brouček, Veronika Štěpánková 0 8 6 51
8 Náhradníci ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II Karolína Poldová, Nikola Rusnáková, Kateřina Čičáková 0 7 5 40
9 Tyršovské hvězdy ZŠ Tyršova Rumburk Jakub Knajfl, Aleš Honsa, Anna Szöllösiová 0 6 5 38
10 Letňáci Základní škola Děčín VI Ema Veselá, Vendula Plzáková, Vojtěch Dvořák, Quac Tuan (Tomáš) Tran 0 4 2 24
11 Amateur ZŠ a MŠ Děčín VIII Tereza Fialová , Adam Plzák, Lucie Dobalová , Matěj Hanta 0 3 2 19

Fotografie