MaSo jaro 2008 - Výsledky

DružstvoŠkolaSoutěžícíBodů
1.arcig1Arcibiskupské gymnáziumJan Švach, Václav Rýdl
Martin Španěl, Prokop Šilhavý
251
2.kvarta HeyrovskéhoGymn. Jaroslava HeyrovskéhoJosef Košťál, Kryštof Kadlec
David Woller, Matouš Hrubeš
249
3.GCHD1Gymnázium Christiana DoppleraJan Hadrava, Martin Hudaň
Adam Láf, David Černý
237
3.GCHD3
mimořádné 3. místo
Gymnázium Christiana DoppleraEliška Valníčková, Zdeněk Silber
Tereza Kurimaiová, Jiří Trnka
237
4.Kod1Základní škola, KodaňskáTomáš Málek, Richard Kodat
Ondřej Lundák, Daniel Borák
234
5.GCHD4Gymnázium Christiana DoppleraDan Humpál, Igor Šebo
Jan Píro, Martin Steklý
227
6.chemiciGymnázium Nad KavalírkouKristýna Blažková, Lucie Hillerová
Pavel Elis, Michal Kováb
227
7.HlodavciGymnázium, ŠpitálskáKryštof Hlinomaz, David Khol
Laura Haiselová, Jan Holan
223
8.Truhla 3G Jiřího Gutha-JarkovskéhoNguyen Than Thi, Kateřina Jiroušková
Kateřina Švecová, Ondřej Faltus
222
9.SigmaZŠ nám. Jiřího z LobkovicMichal Novák, Roman Belčev
Václav Fait, Antonín Mareček
220
10.Copyright 2008ZŠ Červený vrchOndřej Pokorný, Filip Fencl
Miroslav Štochel, Jan Plátek
219
11.Kepleráci 3Gymnázium Jana KepleraMarkéta Andršová, Jakub Čaloun
Iveta Procházková, Martin Hrycej
217
12.Kepleráci 1Gymnázium Jana KepleraMajer Ondřej, Josef Holeček
Vojtěch Weiss, Tomáš Rusý
214
13.PORG 3Gymnázium PORGStanislav Astapovič, Anna Věrtelářová
Jan Krobl, Štěpánka Pabiánová
212
14.Buďánka 2Osmileté gymnázium BuďánkaJoel Jančařík, Rebecca Vernerová
Kryštof Rainisch, Ivo Zentrich
210
15.Masařky 1Základní škola, MikulovaMichal Navrátil, Karolína Antošová
Jan Růžička, Jiří Brich
209
16.Kladská 1ZŠ s RVJ, FŠ PedF UK, KladskáVojtěch Kotek, Michael Dvořák
Tomáš Myslivec, Zuzana Prokopová
208
17.UčedníciGymn. Jaroslava HeyrovskéhoJan Bydžovský, Tam Ha Le Minh
Barbora Hudcová, Tomáš Jareš
205
18.Kepleráci 4Gymnázium Jana KepleraJulie Vohryzková, Tomáš Navrátil
Lucie Slavíková, Tereza Andršová
202
19.GKS2Gymnázium SladkovskéhoJakub Kliment, Jan Hárovník
Marek Dolejší, Michal Režnický
197
20.Písníci 2Gymnázium, PísnickáPulec, Ondřej Semík
Kozáková, Lenka Kadlecová
197
21.Eliška1Gymnázium Elišky KrásnohorskéJakub Zounar, Kateřina Roškotová
Dominik Smrž, Daniel Štumf
192
22.PORG 2Gymnázium PORGBožena Klodová, Natálie Vydrová
Alžběta Labusová, Jan Bohuslav
192
23.GO1Gymnázium OpatovMichal Bureš, Martin Strupek
Veronika Pavelcová, Radka Kostelecká
192
24.Planina 2ZŠ Na PlaniněMichal Procházka, Jakub Růžička
Martin Souček, Kateřina Klátilová
192
25.Truhla 4 G Jiřího Gutha-JarkovskéhoLucie Přeučilová, Zdeněk Šlégl
Michal Švec, Martin Votruba
191
26.Štola 2Gymnázium Nad ŠtolouTomáš Pivoňka , Ondřej Charvát
Lukáš Mařík, Petre Břicháčová
190
27.Truhla 2G Jiřího Gutha-JarkovskéhoMaxim Majboroda, Thai Tran Viet
Markéta Grešová, Petr Kouba
190
28.PORG 1Gymnázium PORGRáchel Kopúnová, Lucie Motyková
Iveta Rottová, Vadim Petrov
189
29.Buďánka 1Osmileté gymnázium BuďánkaJan Jeliga, Jakub Hradil
David Košut, Adam Zábranský
188
30.ÚterýGymnázium VoděradskáPetr Tomášek, Jaroslav Koliha
Adam Vrátný, Michal Kožíšek
186
31.GKS1Gymnázium SladkovskéhoMartina Krošová, Anna Suková
Viktor Marek, Pham Ngoc Thi Anh
185
32.ČtvrtekGymnázium VoděradskáKateřina Benešová, Kateřina Klímová
Barbora Sedláčková, David Mládek
184
33.Alej prvníGymnázium Nad AlejíMatouš Helikar, Tichý Antonín
Sýkora Martin, Zahradová Kateřina
184
34.sekunda HeyrovskéhoGymn. Jaroslava HeyrovskéhoTomáš Trégner, Vašek Bednář
Ondřej Petrás, Adam Hyršl
184
35.Alej druháGymnázium Nad AlejíVrabcová Markéta, Matyáš Ebel
Černochová Luisa, Hrušák Kristián
182
36.RamaGymnázium, ŠpitálskáVojtěch Vyskočil, Martin Maslowski
Dominik Ráž, Ondra Fialka
180
37.Masařky 2Základní škola, MikulovaDominik Lípa, Anna Vyatkina
Petra Hanáková, Denisa Šimáčková
177
38.Kepleráci 2Gymnázium Jana KepleraTomáš Heptner, Kateřina Tomanová
Roeselová Sára, Oldřich Sedlák
175
39.Kanibalové 1Základní škola, SázavskáJaroslav Dolejš, Michal Šíma
Roman Artemov, Vladimír kučera
173
40.ĎoubalovéGymn. Jaroslava HeyrovskéhoJakub Hálek, Tomáš Hejra
Lan Anh Le Thin, Nguyen Hoang Long
165
41.GCHD2Gymnázium Christiana DoppleraJana Smutná, Tereza Kroupová
Ondřej Texler, Štefek Artur
165
42.sekunda Heyrovského II.Gymn. Jaroslava HeyrovskéhoViktor Veselý, Nguyu Thi Minh Ahuong
Dominika Dědičová, Vojtěch Svoboda
161
43.MIX dvaZŠ Červený vrchKalvoda, Kejhar
Jan Horáček, Tomáš Kameník
161
44.StředaGymnázium VoděradskáVladimír Nahodil, Miloš Prágr
Milan Válek, Jakub Slepička
154
45.Planina 1ZŠ Na PlaniněMichal Čermák, Michal Doležal
Vojtěch Šimeček, Josef Jecha
152
46.arcig2Arcibiskupské gymnáziumJiří Čížek, Vladimír Kunc
Miriam Šárková, Michaela Mecová
152
47.GO2Gymnázium OpatovLukáš Reich, Martin Matulík
Karel Kiefmann, Vojtěch Brix
152
48.Eliška2Gymnázium Elišky KrásnohorskéTran Dac Ngoc Ha, Jiří Mantlík
David Nevečeřel, Jakub Čefelín
152
49.Planina 3ZŠ Na PlaniněVojtěch Auda, Jan Šiman
Novotná, Zdeněk Ptáček
151
50.GO5Gymnázium OpatovMichaela Sochorová, Marek Paris
Eva Jelínková , Petr Jelínek
150
51.GO3Gymnázium OpatovTomáš Havlín, Kristina Tanevska
Kevin Kulík, Vít Černý
150
52.1+1 = 3Gymnázium J. SeifertaKopřiva Lukáš, Máriássy Martin
Kratěna Tomáš, Brňák Michal
148
53.BIO timZŠ Červený vrchLucie Švorcová, Tereza Matěchová
Lada Ekartová, Michal Navrátil
145
54.BORCIZákladní škola, Uhelný trhFrantišek Friedl, Michal Kureš
Vojtěch Horský, Vojtěch Vaněček
141
55.Písníci 1Gymnázium, PísnickáDaniela Sárazová, Alice kristenová
Kristýna Marešová, Anna Leichterová
140
56.Red HillZŠ Červený vrchOndřej Dlohoš, Jan Smitka
Jakub Skuhrovec, Jan Švenda
139
57.GYMLIT 2Gymnázium, LitoměřickáJakub Vlk, Tereza Šobová
Landa Marek, Tomanec Martin
137
58.PátekGymnázium VoděradskáMichal Kříž, Vít Pýcha
Jan Olšan, Jakub Seidl
135
59.CAPONEZákladní škola, Uhelný trhJan Čevela, Zuzana Neubauerová
Miroslav Fokt, Tonda Nguyen
134
60.NeděleGymnázium VoděradskáAdéla Motyčková, Adéla Marešová
Magda Teuchnerová, Lenka Svobodová
132
61.SobotaGymnázium VoděradskáEliška Málková, Kritýna Šťastná
Eliška Černovská, Dominika Kurzová
130
62.OmegaZŠ nám. Jiřího z LobkovicMartin Fiala, Kamil Kováč
Milan Troller, Radim Fiala
118
63.Truhla 1G Jiřího Gutha-JarkovskéhoMichaela Vežbická, Eliška Janásková
Jakub Rosler, Jakub Krejčí
118
64.Štola Gymnázium Nad ŠtolouMartin Töpfer, Zuzana Mariničová
Tomáš Souček, Lucie Brázdová
117
65.Kanibalové 2Základní škola, SázavskáDaniel Kopecký, Adam Zmátlo
Dino Arvantovič, Daniel Červenka
114
66.GÉNIOVÉZákladní škola, Uhelný trhMatěj Michálek, Michal Ševcovic
Vojtěch Kotek, Eliška Obdržálková
112
67.GKS3Gymnázium SladkovskéhoVeronika Mihalíčková, Jiří Bergs
Eliška Petáková, Daniel Šavrda
112
68.Kladská 2ZŠ s RVJ, FŠ PedF UK, KladskáMartin Zajíc, Kryštof Rákosník
Ivan Sirotin, David Pálek
111
69.Kod2Základní škola, KodaňskáMichael Tuša, Michal Bednář
Daniel Vlček, Valerij Shvarts
111
70.Ratibořická 2ZŠ RatibořickáMichal Zeman, Jiří Holešovský
Rostislav Slevinský, Tomáš Kadeřábek
108
71.tercie HeyrovskéhoGymn. Jaroslava HeyrovskéhoVeronika Jägerová, Linda Vítová
Kristýna Ceralová, Margarita Kuvaldina
108
72.MIX jednaZŠ Červený vrchDavid Fruhauf, Borek Hanzl
Filip Štorek, Andrea Martincová
105
73.Ratibořická 1ZŠ RatibořickáTereza Šaslová, Kateřina Burešová
Stefan Papanikolaou, Jan Hemr
105
74.ZakysankaZákladní škola, Na SmetanceValtr Kolban, Tereza Bečková
Sylva Mesteková, Kamil Zvoníček
102
75.DobráciZákladní škola, NepomuckáMarešová Kateřina, Martin Kozl
V. Nebeský, Magda Hlavsová
100
76.AlfyZŠ nám. Jiřího z LobkovicKateřina Čermáková, Zdeňka Štěpánová
Helena Korbová, Filip Kotalík
94
77.SmetankaZákladní škola, Na SmetanceRadek Lhotan, Petr Tesař
Romana Brůčková, Tereza Danihelková
93
78.čtveráciZákladní škola, LitvínovskáTomáš Matal, Vratislav Hornych
Martin Vobecký, Lukáš Brchl
91
79.synajZŠ Praha 8, LibčickáJan Jiří Vícha, Jan Čermák
Mikuláš Havlík, Denisa Hanušová
87
80.SovyZákladní škola, NepomuckáMilan Do, Julie Ritzingerová
Marek Kafka, Barbora Kovandová
81
81.PondělíGymnázium VoděradskáTomáš Prajzler, Karel Tuček
Jan Šmolík,
80
82.GYMLIT 3Gymnázium, LitoměřickáValenčík Michal, Dostál Lukáš
Nejedlý Tomáš, Žížala Zdeněk
79
83.DoláciZákladní škola, K DolůmMartina Žemličková, Arnošt Mertlík
Martin Brož, Martin Hrunek
75
84.GYMLIT 1Gymnázium, LitoměřickáSteierová Angelika, Malá Michaela
Mlezivová Simona, Soldánová Eva
74
85.MATRIKZákladní škola, Uhelný trhJakub Zévl, Katrin Tadičová
Matyáš Hiřman, Erik Meduna
74
86.GO4Gymnázium OpatovJakub Nižaradze, Martin Schejbal
Markéta Sedláčková, Zdeněk Straka
66
87.BUKVICEZákladní škola, Uhelný trhTomáš Toť, Vojtěch Hain
Filip Hrubeš, Adam Ševčík
66
89.Kod3Základní škola, KodaňskáKristýna Baborová, Věra Rýdlová
Kateřina Chrzová, Veronika Vlachová
57
90.samotZŠ Praha 8, LibčickáTomáš Koudelka, Martin Košař
Michal Lepíček, David Schweiner
56
91.ŠIBALOVÉGymnázium J. SeifertaWinterová Lucie, Setníčková Lucie
Nigrin Radim,
54
92.smíšená čtyřkaZákladní škola, LitvínovskáMarek Přitasil, Zbyšek Samiec
Kateřina Kolomá, Lukáš Cíchý
53
93.Kod4Základní škola, KodaňskáAnna Soukupová, Karolína Moravcová
Daniel Janout, Kateřina Malá
38