MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

Bylo to MaSo!

  • Výsledky zveřejněny
  • Připravili jsme pro vás diplomy a účastnické listy. Odkaz na ně najdete v herním prostředí po přihlášení.
  • Nakonec jsme se rozhodli pro snazší přístup k diplomům na ně odkazovat přímo z výsledkové listiny. Doporučujeme si je uchovat, odkazy tam nebudeme udržovat věčně ;)
  • Také jsme vystavili zadání a řešení přikladů. Příklady si i můžete zkusit odevzdávat. Ale žádné body už za ně nedostanete.

Pořadí Název týmu Škola Členové Hektolitry získané ropy Objevená políčka Příklady Zbylé akce
1 Mensaci A Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Richard Dobíšek, Vojtěch Procházka, Jan Slíva 17240 51 34 0
2 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Mikuláš Jandík, Albert Bakoč, Petr Šišlák 17186 38 30 0
3 Kdo maže, ten jede Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Škaloud, Minh Duc Pham, David Košata 15633 16 26 2
4 GVP - kluci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jan Hrdina, Václav Nádvorník, Karim Choun 15596 22 26 0
5 GO áčko Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Korec, Petr Pliska, Kryštof Břeský 15559 16 17 2
6 Brutálny banán Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Matej Vinc, Samuel Chorvát, Oto Motyčka 15443 16 15 2
7 Grilované hovězí PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň František Pečený, Jakub Svoboda, Patrik Jásek 15430 24 22 4
8 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Matěj Pěnička, Eliška Dryáková, Vít Štenc 15312 22 26 0
9 PORG Libeň 1 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jan Vabroušek, Josef Bednář, Václav Verner 15306 37 34 6
10 3101-155V Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Robin Janoušek, Anna Kubešová, Tomáš Mucha 15194 27 26 0
11 ŠPIT1 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Michael Jarvis, Matěj Podávka, Vojtěch Doubrava 15111 33 25 6
12 Ой Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Vladislav Bredikhin, Martin Kudrna, Anastasia Bredikhina 14961 18 31 18
13 Športová jazda na koni Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Šimon Šesták, Patrik Hadžega, Zuzana Gregorová 14862 12 15 0
14 4HIL Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikolas Pippal, Radovan Šolle, Jan Flajšar 14816 35 27 4
15 RipSim Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Václav Hudský, Jeroným Plašil, Petr Ptošek 14782 12 17 4
16 SOJIZA Gymnázium, Komenského 89, Písek Ivo Sobotka, Veronika Jirčíková, Matěj Záluský 14765 32 21 3
17 Aha, vyšla nepovolená hodnota! Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Dominik Doležel, Šimon Lopour, Tran Anh Linh 14755 24 27 2
18 Tofu Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Magdaléna Tichá, Adéla Kosková, Ondřej Vlk 14666 19 21 8
19 masařky Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Kateřina Láníková, Adéla Chvalová, Barbora Vlasáková 14658 19 19 15
20 Hodný, zlý a ošklivý Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Veronika Křístková, Marta Šišková, Julie Gaydečková 14626 18 18 6
21 Nám je to fakt jedno Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Markéta Lindáková, Daniel Wolf , Vojtěch Šedivý 14557 18 19 2
22 GChD3M Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Jan Tichon, Jindřich Heissiger, Petr Smejkal 14554 20 27 17
23 Truhla Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Tomáš Elich, Filip Klíma, Vít Perkner 14547 19 24 1
24 Dopping Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Kateřina Cílková, Kateřina Přibylová, Beáta Janíčková 14418 12 21 4
25 TLK Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Terezie Čiháková, Lenka Dobešová, Jiří Janda 14405 12 23 2
26 T3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček , Jan Tichota , Lukáš Jarmara 14396 8 19 0
27 Mlčkovi masáci Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Lucie Laštůvková , Kamila Mikulová , Barbora Maršálková 14395 14 20 4
28 MaFi(D)a Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Martin Smítka, David Šantavý, Filip Dušák 14352 15 14 0
29 PSH.exe Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Ondřej Paleta, Ondřej Skýpala, Jonáš Holec 14345 18 21 0
30 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Zuzana Holcová, Jakub Feix, Filip Kocourek 14336 23 21 0
31 Pohlupaví PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Šimon Durda, Adam Honěk, Dervan Trysčuk 14285 10 16 4
32 Silna9 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice David Nebeský, David Janda, Šír Tuan Vinh 14280 15 18 9
33 Vegetariáni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Hubert Štěpánek, Jáchym Předota, Kryštof Maxera 14279 30 21 10
34 Brains 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 445/25, Karlovy Vary - Drahovice Martin Coubal, Patrik Kadlec, Václav Peleška 14248 14 17 0
35 milujeme matku PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Nikol Zagyi, Ha My Pham, Natálie Tranová 14224 11 16 18
36 Jede Šrot Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Mojmír Ekrt, Jan Dostál, Václav Hetzer 14192 11 10 0
37 Jsme tři Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Anežka Harvanová, Karla Vagnerová, Viktorie Špringarová 14189 21 19 4
38 Tři největší borci Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Pechanec , Matouš Bernard, Vojtěch Ďoubal 14182 21 24 0
39 Gymik 1 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Jan Souchop, Adam Čížek, Richard Staffa 14169 16 13 0
40 Masožrouti Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Matěj Benešovský, Lukáš Odstrčil, Kryštof Weishaupel 14164 13 18 0
41 Vítězné Ponožky Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Michaela Ceé, Jiří Cepník, Rozálie Rybová 14153 18 15 9
42 Dlaždiči Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Martin Richter, Ivan Merkulov, Matěj Kuchař 14122 18 16 2
43 CMG Team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Martin Jiřík, Ondřej Rada 14066 20 17 4
44 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jiří Preč, Albert Brázda, Erik Balada 13943 22 17 0
45 Bruh_Team Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Tomáš Kroupa, Matěj Veselý, Vlastimil Matuš 13924 13 15 1
46 #TeamŘehoř Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Ondřej Čížek, Vojtěch Louša , Matěj Karnet 13850 15 20 3
47 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 13828 15 19 0
48 Sponsored by T-Rex Tape Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Andrea Břeská, Zuzana Kosová, Jitka Smékalová 13825 27 20 1
49 Kostíci Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Oliver Klimeš, Petr Geršl, Matěj Šicner 13824 19 19 0
50 Stateční tygři Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou František Juda, Lucie Jůzová, Kamila Štropová 13793 6 15 6
51 Masochisti Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Tadeáš Krogman, Tobias Jurczak, Adam Angelis 13773 13 19 0
52 Tři mušketýři PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Andrej Vdovárka, Jan Drozd, Jakub Seitz 13748 3 16 2
53 Gymik 3.0 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Miloslav Famfrla, Tomáš Krist, Mikuláš Novotný 13741 11 15 0
54 Zoomeři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Václav Matěj Košan, Matěj Adam, Michal Horský 13725 12 15 7
55 Lesníci ČR Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jan Hajný, Daniel Šuman, Lucie Zůnová 13717 21 23 0
56 Kvarta GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Klára Hájková, Lukáš Maier, Tomáš Hokr 13698 17 21 0
57 Syntax ERROR Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Soňa Kotuliaková, Lenka Biječková, Magdalena Zralá 13693 17 14 6
58 Ti chytří Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Vitvar , Ondřej Augusta , Matěj Dvořák 13638 16 20 4
59 HoHeMal Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Karolína Lea Holubová, Jiří Herman, Jakub Mališka 13625 12 12 2
60 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vojtěch FItz, Marek Kryl, Vít Ruttkay 13584 16 16 0
61 Clever minds Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Tomáš Jelínek, Matěj Skácel, Lukáš Ulbrich 13569 15 18 7
62 Lizz Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Zora Kallusová, Zuzana Kroutilová, Linda Honsová 13539 12 22 30
63 "MVP" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matouš Kucharčík, Kuba Vlček, Adam Pavlíček 13520 9 11 0
64 Integrace GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Vojtěch Janáček, Ondřej Menzel, Adam Pustka 13484 10 20 0
65 Rakeťáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Barbora Velenová, Patrik Plechatý, Klára Zejdová 13435 23 18 0
66 Autisti Základní škola, Úvoz 423/55, Brno David Buček, David Filla, Filip Takáč 13415 17 21 0
67 AKINFENWA!!!!!!! Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vo Huy Hoang, David Prášil, Jakub Sedláček 13414 12 16 1
68 Pasšrkové Základní škola, Laštůvkova 920/77, Brno - Bystrc Daniela Lemperová, Jakub Krejčíř, Daniel Jordán 13411 12 15 2
69 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Matěj Myška, Barbora Salajová, Kristýna Šachová 13392 17 17 0
70 Bananna Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Anna Karakolevová, Anna Kalistová, Barbara Paliska 13331 18 20 0
71 Ela a Rudí Intelektuálové Základní škola, Hluboká 150, Ústí nad Labem Šimon Plachý, Tomáš Zahradník, Eliška Cesarová 13325 20 18 3
72 JHO3421 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Hynek Hartl, Jonáš Horad, Ondřej Mlích 13275 23 21 0
73 Krtečci Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Vítek Novotný, Matěj Křivánek, Denis Ellinger 13203 19 18 0
74 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost David Zikmund, Matyáš Louda, Pavel Stuchlík 13191 12 9 3
75 Koptík Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Rudolf Bloudek, David Daniel Elleder, Vojtěch Martin Kašpar 13159 21 17 0
76 Geomatíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kateřina Spěváková, Natálie Hejdová, Jan Kisiel 13153 15 16 0
77 3kulíšci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Robert Sadílek, Alfred Svrčina, Jan Tollar 13114 15 16 6
78 Trojlístek Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Marie Horáková, Veronika Menšíková, Kateřina Menšíková 13100 15 25 58
79 Chytrolínky a Dan Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Dan Josef Cingroš, Vangelia Busiu, Vanda Klimešová 13088 15 12 0
80 Funíci Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Anna Klabochová, Dominika Hornová, Marie Tonarová 13076 14 16 1
81 Ananas na pizze Gymnázium, Hradební 218, Broumov Filip Riabec, Jakub Chejn, David Hoffmann 13060 9 11 0
82 DVAPLUSDVAJEPĚT Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Karel Michal Houfek, Jonáš Kopecký, Richard Palzer 13051 18 16 0
83 Salámisti Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Vojtěch Vondráček, Michal Klonfar, Pavel Fryjauf 12992 15 17 6
84 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Barbora Marušincová, Tereza Lukešová, Alžběta Bauerová 12979 13 15 3
85 Sirotci 1 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Tajovský Šimon, Přibyl Michal, Krejčí Jan 12965 16 17 0
86 Čambuzy Základní škola T. G. Masaryka, J. A. Komenského 467, Hodkovice nad Mohelkou Jakub Kratochvíl , Tomáš Bukovjan, Lukáš Hart 12965 5 13 0
87 Květáci Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Anna Čížková, Tereza Pražáková, Jonáš Veselý 12962 18 19 2
88 Trio Ústavka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Eliška Jaworská, Tereza Hromádková, Simona Futerová 12903 15 18 4
89 GGbois Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Miroslav Plátenka, Antonín Koch, František Lanc 12872 6 8 2
90 T20K68 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 David Konvalina, Lukáš Stark, Martin Fořt 12855 19 21 1
91 Jak Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Jan Valsa, Anna Kuchařová, Kryštof Horák 12842 16 21 6
92 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Jáchym Buben, Jan Plecitý, Mykhailo Degtyar 12794 15 19 3
93 TELECÍ Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Řehounek, Vojtěch Tušík, Vít Havelec 12780 10 11 5
94 NOFRDO Gymnázium, Komenského 89, Písek Jan Novák, Jakub Francisty, Marek Dobeš 12756 11 16 6
95 S1 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Tomáš Flos, Matěj Kolík, Toman Daniel 12756 7 10 9
96 FleiSch Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Nela Bartoníčková, Karolína Lada Klímová, Radan Čech 12746 29 20 0
97 H₂S Základní škola, nám. A. Jiráska 139, Lanškroun Šimon Hejl, Jan Chromec , Jan Skalický 12742 9 12 0
98 Chytrolíni OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Elen Prokešová, Kateřina Neumannová, Jan Sikora 12737 23 17 0
99 Hlavonožci z MG Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Lukáš Caithaml, Anna Košťáková 12702 11 13 4
100 MaSáči Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Tereza Matějková, Anna Blaženínová, Tomáš Musil 12657 14 17 0
101 Ponoky na noky PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Andrea Kempná, Štěpánka Zahradníková, Lea Loucka 12627 16 14 2
102 Elita kokosových plodů Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Karolína Česká, Magdalena Němcová, Adéla Tarantová 12611 16 16 6
103 Supernova Gymnázium, Hradební 218, Broumov Ondřej Palhoun, Šimon Polák, Barbora Šanderová 12607 20 14 2
104 ZANOKU Gymnázium, Komenského 89, Písek Anna Zapletalová, Klára Nováková, Karel Kubeš 12578 18 17 3
105 Dlazdyce ♥ Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Hana Liebscherová, Barbora Balcarová, Kateřina Chodorová 12567 8 11 4
106 Řízci na chlebu s okurkou a hořčicí Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Aneta Kolářová, Tereza Zelinková, Barbora Pakostová 12559 11 14 1
107 TVA 106 Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Anna Novotná, Tereza Přikrylová, Valerie Bizzuto 12557 12 16 1
108 Noname Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Folwarczny, Petr Beran, Jan Doboš 12535 11 11 7
109 The Powerpuff Girls Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Kateřina Pálková, Klára Misařová, Ester Šedivá 12531 14 11 2
110 GEKOM ježčice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Vlčková, Jana Štusáková, Laura Brodilová 12486 11 15 7
111 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Ján Dunaj Jurčo, Marek Benda, Jakub Král 12440 6 10 10
112 Žádná Pavla Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Adam Laburda, Daniel Husa, Jakub Macháček 12399 6 12 0
113 Kočičandy Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vendula Kadlecová, Alena Davídková, Michael Fernandez 12392 14 16 13
114 Záporné Prvočíslo Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Helena Muchová, Thuc Anh Leová, Magdaléna Cincibuchová 12369 24 21 2
115 Kvartamani Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Lucie Lokajíčková, Dominika Sáblíková, Dominik Plhal 12330 21 19 0
116 Nemám páru Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Alžběta Tichá , Matěj Mothejzík, Zuzana Tejklová 12304 28 19 4
117 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Martin Těšitel, Natálie Capůrková, Patricie Pszczólková 12287 12 13 7
118 ھازىر ئۇنى تەرجىماندا ئوقۇدىڭىز Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Hák, Tobiáš Svačina, Marek Chvojka 12275 18 19 0
119 TJ Drotár Osrblie Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Jakub Chromiak, Dávid Hlôška, Matúš Boleček 12225 26 18 0
120 MOŽNÁ Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm David Něnička, Johana Čechová, Alžběta Mizerová 12216 12 22 10
121 Vegetariáni Základní škola, Herčíkova 2499/19, Brno Antonie Kynčlová, Františka Kynčlová, Calin Jalba 12206 16 13 0
122 Čmelaři Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Tomáš Kamarád, Šimon Vyhnis, Šimon Mikolášek 12148 16 19 1
123 VKV Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vojtěch Kryl, Jan Kopuletý, Šimon Večeřák 12146 14 20 6
124 GOgolové Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Hana Obdržálková, Vít Obdržálek, Tomáš Seidl 12122 13 18 0
125 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktorie Hořínková, Zuzana Jínová, Sabine Serpolet 12093 14 20 4
126 JAJUAN Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Jarmila Smetanová, Lýdie Čejková 12091 14 12 8
127 U-čáci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jan Motlík, Miloš Routa, Veronika Košatová 12073 15 18 1
128 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Kmoch, Tereza Jeřábková, Adéla Šeflová 12072 21 19 0
129 Šutka-Cov2020 Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Miroslav Mrázek, Bartoloměj Vaníček, Jakub Jeřábek 12056 12 13 0
130 Tsundere Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Eva Hudcová, Olessya Likhtina, Adéla Lopraisová 12046 9 12 0
131 Tisícovka Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Daniel Ransdorf, Tomáš Kebrle, Tadeáš Soukup 12008 16 20 3
132 Unie 2.B Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Maximilian Josef Salfellner, Nela Blaženínová, Ondřej Štěpán Ruczaj 12003 8 10 3
133 Chalupáři Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Jan Špalek, Elen Turbová, Vojtěch Šícha 11926 16 18 4
134 BAD Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Amálie Řimánková, Barbora Trdá, Daniel Rýpar 11896 9 12 4
135 Cukrářská mafie Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Pavel Tušek, Jakub Skalka, Daniela Nagyova 11838 15 19 4
136 GČB-tým Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Michal Vrba, Vojtěch Polášek, Václav Městka 11834 11 11 18
137 Oniciatismus Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm Lucia Opálená, Eliška Hrachovcová, Zuzana Štěpánková 11794 13 12 2
138 Vevoja Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Veronika Kristová, Vojtěch Jedlička, Adam Janíček 11782 12 12 3
139 RůBlaBo Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Nikola Bulušková, Sofie Sodomková, Ema Ježková 11751 7 17 74
140 Řezníci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Adam Christl, Tomáš Jirmann, Rostislav Janovský 11743 14 20 4
141 KaDaKa Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Daniel Milota, Kateřina Lipovová, Kateřina Houdková 11739 16 15 1
142 Mr Stonkers Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Hynek Čuška, Václav Čech, Petr Mikulík 11736 22 22 0
143 Městský Hromadný Boeing Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Vojtěch Bogar, Jiří Moravík, Matyáš Hřebík 11714 16 15 1
144 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Tomáš Novák, Krystian Graboń, Matyáš Boček 11690 10 14 4
145 Davidovi bramboráci! Základní škola, Rabasova 821, Slaný František Klimeš, Jonáš Libecajt, David Vepryk 11683 8 11 0
146 Kolisti Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Amálie Smith, Vojtěch Růžička, David Stráňava 11682 15 18 0
147 Cimrmani Základní škola Járy Cimrmana, Žákovská 164/3, Praha 6 - Lysolaje David Horský, Jan Zárybnický, Jáchym Hodek 11672 19 14 1
148 PORG Libeň 0 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Rebeka Zábranská, Markéta Zemanová, Sofie Vévodová 11644 16 19 5
149 (J)Elita Tercie F Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Emma Hellebrandová, Klára Křivánková, Taťána Rezková 11642 11 11 1
150 žížaličky Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk Miroslav Hovorka, Filip Doubek, Jan Walter 11622 18 14 0
151 Krotitelia príkladov Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Veronika Nedelová, Emma Fekiačová, Tobias Steiniger 11611 12 11 3
152 masový štrůdl Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Petr Starý, Dorota Pirošuková, Karolína Kučerová 11607 12 16 0
153 Drbny Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Réka Szabó, Anna Žižková, Laura Klimešová 11595 9 14 1
154 Všežravci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Amálie Hradilová, Eliška Vilémová, Richard Mizera 11593 12 10 0
155 Tři tečky Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Kateřina Holmanová, Karolína Kleinová, Šarlota Kučaková 11592 8 12 0
156 Matematičtí maniaci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Rozálie Chovancová, Jan Cveček, Adriana Skřivanová 11587 7 13 0
157 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michal Forman, Vojtěch Čuda, Matěj Cirkovský 11578 9 12 2
158 Pavlínka Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Černý, Martin Potůček, Adam Kratochvíl 11566 13 15 0
159 RaJeČ Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Lucie Čepeláková, Benjamín Jesenský, Adam Rajniš 11540 10 10 0
160 Sekunda2 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Ivan Kopecký, Vojtěch Václavík, Miroslav Pernička 11521 13 16 0
161 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova , Nina Janotová, Xenie Penížková 11515 12 10 3
162 Kvartánky Gymnázium, Hradební 218, Broumov Jana Bartoňová, Jana Vendula Chládková, Kateřina Trojtlová 11511 10 16 16
163 eLišky Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Lenka Konopová, Pavel Krejsa, Do Khoa Bui 11447 11 12 0
164 Saláti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Kryštof Kořenek , Tadeáš Foldyna, Jan Rubeš 11408 8 9 0
165 Class 1-A PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Justýna Bilanová, Haeseong Park, Sofia Forostyak 11403 15 10 0
166 Křečci Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Václav Budil, Robin Hyam, Jana Schmidová 11362 21 18 2
167 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 11351 6 9 0
168 Pavlovi otroci Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Hasik Sebastian, Kryštof Khek, Tomáš Vido 11350 12 12 1
169 extrasunny Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Chen Erik Zexuan, Norbert Kuba, Radim Blažek 11321 8 8 0
170 GVP - holky Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Klára Krejzarová, Lily Svátková, Magda Heřmanová 11291 11 13 0
171 masíčka Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michaela Benovičová, Karolína Chlumská, Veronika Zemanová 11289 9 8 7
172 T6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Markéta Hořovská , Tea Klosová, Laura Kopicová 11285 12 13 10
173 Winx Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Ambra Liv Conrad, Laura Gillarová, Anna Nguyenová 11269 9 12 3
174 Třetího jsme nenašly Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Hana Malečková, Ivana Kleinerová, Hana Malečková 11253 9 12 1
175 Sponsored by Flex tape Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Tomáš Bourek, František Štěpánek, Jan Kodeš 11246 30 21 0
176 GGG girls Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anežka Benkovská, Anna Vodičková, Klára Zeizingerová 11237 19 16 0
177 Telecí Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Lukáš Fidrant, Michal Kolupek, Jan Mazuch 11235 11 11 0
178 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 11225 10 7 0
179 Trojčlenka Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Barbora Skyvová, Věra Dvořáková, Elena Kurfürstová 11213 7 13 6
180 GMH sek-ky Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 11212 12 10 1
181 Ellipsis Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Vášek , Cyril Šebek, Václav Gärtner 11114 11 13 0
182 Tři malá kůzlátka Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Ondřej Kučera, Jakub Vojta, Jana Vrňáková 11071 10 7 0
183 Každá jiná Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Ella Netřebová, Lucie Jaitnerová, Kristýna Dundrová 11052 5 10 0
184 Bobíci Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Lucie Stránská, Marie Brtníková, Alexandra Marie Píšková 11048 9 15 4
185 Nugetky Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Kateřina Honková, Veronika Zamazalová, Anežka Hudečková 11031 8 10 2
186 Hádači Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Niki Rozumová, Šimon Teplý, Kristián Bartoš 11023 4 6 6
187 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondra Mizera, Tomáš Halama 11004 7 8 4
188 Army Ants Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Markéta Cahová, Johana Štěchová , Štěpán Procházka 10986 13 15 2
189 primániGVH Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Jáchym Soukup, Oldřich Pernegr, Lukáš Bártík 10983 13 12 0
190 netopýři mají křídla Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Lev, Jan Vodrážka, Magdaléna Turnbull 10983 10 9 0
191 Kokosáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Radek Dočkal, Vítek Adam, Václav Zoubek 10977 10 11 4
192 Laura a její tygři Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Laura Šlamborová, Theodor Kubek, David Bojko 10977 6 14 5
193 1 + 1 = 2 Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Adéla Dragonová , Viktorie Sedlíková , Dominik Richter 10975 5 7 0
194 Bulíčci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Jakub Spěvák, Vít Jerie 10958 10 12 0
195 "GTC" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Mirela Buznea, Tomáš Maali, Lukáš David 10944 11 14 0
196 Uklepané mäska Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Jan Krzok, Barbora Ćmielová, Matyáš Minks 10930 9 11 10
197 VEGANSKÝ BURGER Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Ondřej Fuksa, Vojtěch Stehlík, David Fišer 10915 5 13 0
198 Vlčata Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Votěch Beneš, Justina Uxová, Jana Hodboďová 10871 15 21 1
199 Polabiny 1 Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Jan Wandrol, Lukáš Novotný, Richard Hývl 10840 9 11 0
200 Melouni ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 1166/3, Praha 4 - Braník Veronika Sobotová, Oto Sobota, Tim Charvát 10828 8 9 10
201 MATIKÁŘI Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Martin Anders, Eduard Chalupa, Vojtěch Veselý 10812 4 9 7
202 Měšťáci - ŠkVoŠi Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Robert Šivec, Patrik Škvařil, Antonín Vopálka 10811 15 17 0
203 My tři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Kristýna Gajdošíková 10807 3 3 0
204 Okořeněná slanina Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Antonín Moc, Alžběta Marešová, David Janák 10785 9 8 1
205 hjfoijhsnehulacijf Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Amálie Řeháková, Klára Mikulášková, Veronika Procházková 10782 16 13 0
206 Tři citrónci Základní škola, Mikulova 1594, Praha 4 - Jižní Město Marta Sedláčková, Šárka Zikmundová, Andrea Tesaříková 10774 15 8 1
207 Klíčnice Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Doubravka Konůpková, Patricie Chvátalová, Niki Klusáčková 10756 12 8 0
208 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 10754 12 13 1
209 anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Lucie Benová, Barbora Nociarová 10733 9 8 0
210 Nevím Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Zuzana Pejchlová, Klára Kočová, Kristýna Finstrlová 10728 10 19 13
211 Deváťáci a Max Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Ondřej jurčík, Maxmilián Chmelíček, Michal Vorel 10725 9 18 0
212 Meteoriti Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 10720 4 10 0
213 Na poslední chvíli Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Jana Šedivá, Adéla Freyová, Magdalena Klozová 10685 15 15 0
214 AMO Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Adolf Zika, Ondřej Rozmanitý 10685 8 6 0
215 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Lukáš Vacek, Antonín Přibík, Vítek Maršálek 10653 10 8 0
216 Sekunda1 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Tobias Riessler, Adam Pavlík, Ondřej Čuda 10614 8 11 2
217 PORG Libeň 2 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Maxim Filip 10577 12 12 0
218 mysvjogurtu Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Jakub Hlavenka, Matěj Boček, Martin Bulant 10576 7 11 0
219 Solar Squad Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň Lucie Gieblová, Jan Horáček, Natálie Krämerová 10570 15 11 0
220 Mám hlad Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Adam Winkelhofer, Filip Krejza, Martin Riegert 10561 10 10 1
221 Vanilky Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Kristýna Moravcová , Hedvika Střasáková , Gabriela Švarcová 10549 10 11 2
222 H.A.D. Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Jan Vavřík, Adam Hanzelín, David Krkoška 10544 19 13 0
223 Destuxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Huong Ly Vu, Tereza Červená, Lucie Kohoutková 10544 8 8 4
224 Naklepaní řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Václav Kreidl, Phong Hoang, Nguyen Thanh Dat 10534 5 10 5
225 Veganské řízečky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Teo Bumbálek, Tereza šípková, Lea Bumbálková 10527 9 8 0
226 T1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Svoboda, Jan Čepelák, Mattis Luciany 10500 12 13 0
227 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Soňa Buriánová, Marisa Brada, Amálie Chroustová 10500 7 5 0
228 Zdeněk Pohlreich Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Vilém Španěl, Pavel Hejplík, Viet Hung Tony Nguyen 10485 6 6 0
229 Sekunda 1 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Anna Zrůstová, Kristína Gottwaldová 10468 8 11 2
230 tři amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Annemarie Kotherová, Julie Žáková, Alexandera Guraryi 10465 8 9 8
231 🥇+🥈+🥉=🏆 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Arne Štoudek, Vojtěch Vrána, Thanh Son Do 10419 11 12 0
232 Masožravci Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Tadeáš Plutnar, Jakub Smažík, Vojtěch Novák 10383 7 8 0
233 Truhlíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Galiana Mario Damyanova, Lubomír Bulej, Lukáš Procházka 10378 14 14 4
234 GEKOM rohlík Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Eva Drozenová, Miriam Blažková, Ema Šedlbauerová 10359 10 12 0
235 Nejlepší z nejhorších Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Aneta Dýcková, Andrea Setničková, Zuzana Vindušková 10353 9 9 4
236 Gympláci Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Patrik Hauser, Linda Bredová, Štěpán Svítok 10347 6 8 0
237 Šifrovači PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Viktor Obracaj, Matyáš Hasala, Jan Vykoupil 10344 6 8 0
238 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Matyáš Rak, Dan Lavrinčik, Vojtěch Švojgr 10340 7 8 0
239 Byg_Brejni Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Matěj František Král, Ota Patroch, Vít Křivánek 10319 13 14 2
240 Lauderky fc Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Zachariáš Zoubek, Jonatán Asor, Matouš Musil 10266 11 12 0
241 Matematiční matematičáci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Štěpán Sitek, Marek Machulka, Pavel Hartmann 10265 7 8 0
242 Když se kácí pes, lítají řízky Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Mojmír Houdek, Vojtěch Koča, Petr Klieštík 10264 15 15 2
243 Matematický S.E.N. Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Nicole Pražáková, Silvie Hrstková, Emma Jedličková 10263 4 3 0
244 GO TT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vojtěch Taimr, Jakub Taimr, Lukáš Korec 10262 12 14 0
245 Tekvičky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Zoe Vojdová, Laura Kochelková, Tatiana Brachnová 10253 9 9 11
246 Zajedno Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anna Krybusová, Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí 10243 10 8 4
247 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 10242 8 15 9
248 Chupa chups Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Thai An Cao Thi, Viet Tung Nguyen 10221 5 4 0
249 Trio sekunďáci Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Martin Hašek, Petr Jirásek 10192 3 4 6
250 GEKOM-houska Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Sebastian Husák 10183 10 13 0
251 Broučci Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Filip Klusáček, Jula Tesařová, Vojta Kulhavý 10166 7 9 4
252 Smajlíci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tadeáš Polach, Beata Kobolková, Daniel Krýsa 10161 9 8 8
253 Gustávci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Ema Svobodová, Matěj Svoboda, Viktorie Vrzalová 10161 9 8 4
254 D R J Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava David Slaný, Richard Berkus, Jan Konečný 10161 5 5 3
255 MAD Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Alena Bodnarová, Michaela Moravcová, Dorota Chábková 10157 11 10 0
256 Tři čuníci Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Klára Lysková, Karolína Ciencialová, Jakub Velička 10134 3 8 3
257 Chlebyky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Lea Žitniaková, Michal Darida, Marek Čupka 10130 13 9 8
258 GMH NKV z primy Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 10107 7 7 15
259 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Adam Havránek 10093 8 4 0
260 Měšťáci - VRT Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Roman Heryak, Tereza Friesová, Veronika Poláková 10079 11 7 2
261 Holky z 1.G Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Sára Kněževićová, Adéla Mlatečková 10077 8 6 4
262 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Tereza Hovorková, Tereza Koprnická, Johanka Pelantová 10066 10 8 4
263 COOL club Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Matouš Novák, Markéta Tyšerová, Ondřej Dědek 10058 8 6 1
264 Pečená Krkovice Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Aleš Krejza, Jiří Beneš, Matěj Lapáček 9992 9 10 0
265 Měšťáci - Best of the Best Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Martin Hložánek, Michal Hložánek, Filip Večeřa 9959 17 11 3
266 Cabin Athena Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lenka Hurníkova, Leila Jarošová, Kristina Ema Emanuelová 9948 2 9 0
267 GMH eNTýPí Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nicolas Wiedeman, Tomáš Skřivan, Pavel Maděra 9934 4 5 5
268 NeVim,NeZnam Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Petr Bárta, Antonín Mik, Leonard Mastný 9922 11 13 0
269 Základka Základní škola, Laštůvkova 920/77, Brno - Bystrc Jakub Baxant, Magdaléna Jůzová, Michaela Poledníková 9885 12 11 1
270 Kaktusáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Karolína Adamová, Natálie Barbora Skalská, Patricia Průchová 9876 14 9 0
271 Donimo Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 9840 7 4 0
272 Johanka z Arcku Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Tereza Jandová, Erik Sekerák, Ondřej Kubec 9834 7 4 0
273 Plameňáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Martin Bulička, Anthony John Little, Erik Krzyžánek 9828 13 15 0
274 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 9823 8 6 0
275 POGgeři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jeroným Hudec, Vít Hrubý, Matouš Svoboda 9807 9 13 0
276 Sčítance Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Eliška Horejšová, Vojtěch Seyfried, Petr Jašek 9799 7 9 0
277 JAS Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Jan Hlaváč, Andrea Šťastná, Sandra Smolíková 9786 8 7 0
278 karbenátek Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Marek Soviš, Daniel Zubek 9785 9 6 0
279 Googleři Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 9766 11 9 0
280 GYMLOVO1 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Anna Köhlerová, Nela Prokšová, Julie Vondrová 9764 13 8 1
281 Měšťáci - Náctiletí Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Štěpán Skýba, Lucie Nováková, Kristýna Taševská 9762 8 7 1
282 EmAnMi Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Anna Pokorná, Ema Matějíčková, Mia Černá 9756 9 7 1
283 Je ne sais pas! Kg!👸🏼👸🏽👸🏾 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Sára Sejková , Ludmila Strnadová , Anna Kutzendörferová 9736 21 13 0
284 Kalkulačky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Mathias Balog, Peter Venglarčík, Jakub Kručko 9685 4 6 0
285 Měšťáci - 321 IQ Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Matěj Garlík, Vojtěch Hrtoň, Tomáš Kašpařík 9682 6 5 0
286 Měšťáci - Céčkaři Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Erik Bulín, Vladislav Hradil, Filip Řezník 9659 12 9 0
287 GEKOM slepice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Janatová, Klára Kopřivová 9655 12 10 10
288 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 9648 12 9 4
289 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Anna Soušová, Nikola Minaříková 9616 3 4 0
290 Formule Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Isabella Rossini, Jana Vejražková, Veronika Hamáčková 9615 12 9 6
291 reVerse unO kaRtička Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Vít Konečný, Richard Stavarský, Lukáš Janošík 9605 3 7 0
292 Ajnštajnové Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Linek, Vít Pospíšil, Veronika Chrastinová 9604 11 10 0
293 BruhBoys Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Dominik Müller, Štěpán Pražák 9586 8 10 0
294 Sanito Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Alexandr Horák, Tomáš Holásek 9584 9 9 0
295 Avokádka Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Veronika Pavlů, Veronika Sedláková, Elen Koudelková 9528 10 8 3
296 Svatohorští Křižáci Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojta Schlitzenbauer, Vít Růžička 9523 4 3 1
297 MASOMEŽ Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Michaela Šodková, Elena Vázlerová, Žaneta Sušková 9497 5 5 6
298 Čokoládka Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Martina Mikušová, Martina Kotrčová, Andrej Zlúky 9490 8 12 36
299 2+2=5 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Michal Vigaš, Jakub Karas, Matúš Zlocha 9482 11 10 3
300 hallowen team Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Zuzana Hanyšová, Lenka Tycová, Jakub Kříž 9479 13 10 0
301 Kněžmosťáci 1 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Barbora Pospíšilová, Pavlína Krčková, Natálie Cholevová 9469 10 8 0
302 Matláci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Lenka Milichovská, Emma Turková, Filip Doucha 9463 14 12 0
303 Okurky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Adrian Kysel, Arden Alexander Zadrick , Daniel Mainuš 9459 8 6 0
304 "VEGANE" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Veronika Doudová, Gabriela Šimonová, Nela Tomanová 9452 15 9 0
305 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 9435 11 9 1
306 Měšťáci - Odpadlíci Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Jakub Mariánek, Matouš Kalous, Štěpán Tešnar 9393 10 11 1
307 KLIT Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Tereza Vařejková, Kateřina Štanglicová, Lucie Ondráčková 9391 8 7 3
308 stulti math OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Jan Hrubec, Daniel Skoupý, Jan Pavel Škoda 9364 8 10 0
309 Tatarák Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Opluštil, Adam Opluštil, Martin Klokov 9338 4 8 0
310 Lenochodi na plutu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Julie Smékalová, Magdaléna Bažantová 9300 10 14 0
311 Rybí prsty Základní škola s RVJ, Husova 142/44, Liberec 5 Josef Randáček, Dan Brzezina, Jiří Kosek 9271 9 7 3
312 AHA Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Adéla Mertová, Hynek Mackerle, Anika Alexová 9269 17 12 0
313 KAKADU Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Tereza Pyszková, Tereza Stopková, Mariana Hrubá 9251 2 7 4
314 plavci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Veronika Halvová, Veronika Halvová, Veronika Halvová 9247 3 7 0
315 Papoušci Základní škola, , Valašská Bystřice Barbora Žambochová, Darja Ondruchová, Magdaléna Trusinová 9159 4 5 7
316 "VAPAŠA" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Tereza Vacková, Vojta Papírek, Simona Šašková 9152 7 6 1
317 GYMLOVO2 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Karel Nekvapil, Jan Šťastný, Jan Svět 9131 9 10 0
318 T2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, David Lašek , Jakub Pavlů 9121 12 10 1
319 Začínáme? Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Lucka Šípková, Anička Klimešová, Káťa Záklasníková 9111 4 15 38
320 Měšťáci - RNG Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Adéla Dočkalová, Martina Fojtíková, Ondřej Munclinger 9088 16 12 2
321 Parenťačky Základní škola a mateřská škola Parentes, Radlická 138, Praha 5 Adéla Stiebitzová, Tereza Bourová, Tina Li 9001 6 4 5
322 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Linda Novotná 8943 10 15 58
323 RaptorsPoruba Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Marek Holubek, Richard Danihel, David Kovács 8927 5 7 5
324 GMH sek-ci Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Adam Bednár, Pavel Hejn, Martin Zikmund 8924 4 6 0
325 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Jakub Stávek, Šimon Brenkus 8918 6 8 0
326 The big bang of Maths Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Max Menčík, Horia Marin, Jakub Kohoutek 8916 7 7 7
327 Košťátka Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Justina Tomanová, Klára Bodáková, Anna Sládečková 8890 6 8 0
328 Masíčko Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Křelina, Filip Černý, Šimon Pražák 8849 21 15 4
329 Kuřecí vepři 2+1 zdarma Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adela Bukovská, Barbora Jirková, Kryštof Chudomel 8838 9 5 0
330 TSU Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Nela Ježková, Rozálie Fijalíková, Nastassja Grogerová 8838 8 6 6
331 Bulíčci 3 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Markéta Balková, Matyáš Socha, Anna Scheithauerová 8819 9 6 1
332 GEKOMchleba Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Vít Hořejší, Jonáš Perkner 8756 7 7 0
333 Jednorožci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Eliška Rosová, Natálie Vanesa Hurníková, Julie Střižíková 8704 6 4 0
334 T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová , Eliška Hubičková , Lenka Nováková 8697 4 7 8
335 Neznámé Gymnázium, Hradební 218, Broumov Jarmila Troutnarová, Klára Dostálová, Štěpánka Kohlová 8680 4 9 17
336 VOŠA Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Vojtěch Theodor Slezák, Šimon Chlad, Tobias Elman 8622 8 7 0
337 Nejvíc chytrý kočky Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Barbora Baxová, Adéla Vávrová, Kamila Groeslová 8563 7 9 1
338 Babohav Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Dominik Bartoň, Marek Bodnár, Marek Havlín 8517 8 7 1
339 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Michael Kramář, Tadeáš Vítek 8416 7 9 0
340 Klády Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Colin De Merlier, Lukáš Zástava, Jan Provazník 8413 6 9 0
341 Mean girls Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Minh Anh Nguyenová, Linda Šimková, Trang Huyen Trinh 8386 16 10 0
342 Uzeniny Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lukáš Sikora, Radek Suška, Veronika Starzyková 8376 4 2 0
343 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Libuše Procházková 8337 5 4 1
344 Me and the boys Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 8291 8 7 0
345 Slimáci Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Byrtus, Tereza Kadlubcová, Ester Kreželoková 8290 6 4 0
346 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová, Martin Vykuka 8270 4 9 39
347 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 8242 10 9 1
348 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Andrea Vargová, Jakub Brejcha 8229 7 7 0
349 Zmijozel Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Nikol Melichaříková, Nikola Jurčová 8152 9 6 1
350 Šťouchané brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Barbora Fišerová, Rosalie Šedková 8147 7 7 14
351 Imposteři Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Amálie Vaňková, Ester Hudeczková 8141 12 7 0
352 ZSP7B Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Zuzana Vosátková 8141 5 6 4
353 Měšťáci - 42 Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Simona Horákovská, Karolína Pavelková, Andrea Pelikánová 8058 4 7 33
354 Sekunda 2 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Daniela Rašovská, Adéla Nohelová, Gita Bukovská 8042 6 6 0
355 Rohlíci Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Jan Želivský, Adam Lukáš, Kryštof Pazdera 7940 4 2 0
356 Nebelvírská smečka Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Anna Krejčí, Karolína Krejčí, Jitka Vabroušková 7922 2 2 0
357 Moskovničky PB Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Barbora Vrátná, Anna Šíblová 7830 5 4 2
358 "NJA" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Milena Bartovská, Julie Pokorná, Anna Franková 7824 9 7 0
359 "PTP" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pepa Beneš, Tim Stěpankov, Pepa Mencl 7823 9 12 13
360 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 7786 4 4 4
361 Ještěrky 🦎 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Karolína Škotyová, Nicol Košátková, Adéla Říčařová 7748 5 4 2
362 PŘÍŠERKY S.R.O. Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Alice Houšková, David Houdek, Tereza Týmlová 7746 5 3 1
363 Matematikáři Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Kristýna Hašková, Filip Maksymiv, Patrik Buroň 7689 4 4 0
364 sekačky OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Kateřina Votlučková , Adéla Jirmannová , Nela Janková 7590 7 5 2
365 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 7550 8 7 1
366 Šikulové Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Josef Holub, Adam Svoboda, Kristýna Havlíková 7506 1 4 0
367 ZÁCHVAT SMÍCHU Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Matyáš Kunc, Doubravka Machková, Sofie Pivoňková 7470 5 2 0
368 Broglass Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Ela Bartlová, Lucie Bradová, Theodor Hájek 7452 12 9 3
369 Ne moc chytří tygři Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lenka Pawlusová, Ester Zoňová, Kamila Jochymková 7440 5 3 1
370 Měšťáci - Hvězdy z intru Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno David Jeřábej, Miloslav Jeřábek, Viktor Peřina 7360 7 7 0
371 T5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová 7288 10 8 0
372 Inteligenti OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Anglika Mia Hassmannová, Amy Kirsten Scott, Jasmína Anna Adamcová 7244 1 2 0
373 Naše matika Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Kristián Bojko, Ema Lysková, Veronika Puczoková 7123 4 3 1
374 extra62 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Adam Procházka, Anežka Jandová, Lukáš Zvada 7062 7 10 3
375 Bulíčci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Adéla Červená, Tomáš Kisiel, Lukáš Straka 6995 3 3 0
376 Three Girls Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Julie Radovská, Tereza Šašková 6719 3 3 4
377 Čarodějky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Chodurová, Emma Churavá, Ema Jírová 6669 4 4 0
378 "NAJETÍ MAŤÁCI" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Kysela, Nario Forgáč, Denys Smotholokha 6305 6 4 1
379 Sedím nebo kazím hru Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Kateřina Šimková , Tereza Stanislavova, Klára Čebišová 6276 4 8 29
380 Minožrouti Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kryštof Engel, Tomáš Müller, Jan Páca 6098 8 8 0
381 Kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Samiec, Jakub Wolný, Dominik Prachovský 6031 2 3 12
382 NAANBA Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Barbora Wiszczorová, Anežka Pindurová, Natálie Klusová 5981 1 2 12
383 extra61 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Matyáš Civín, Marek Sikora, Daniel Schlaichert 5768 8 6 0
384 Einstein Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Ondřej Kočvara, Tomáš Macháček, Jan Bilnica 5600 3 2 0
385 Pohromy Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikol Badžgoňová, Michaela Šimečková, Zuzana Prokopová 4974 1 1 0
386 MVP Boys Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Ondřej Pazdera, Roman Matoušek, Jakub Jindra 4476 6 5 0

Pořadí Název týmu Škola Členové Hektolitry získané ropy Objevená políčka Příklady Zbylé akce
1 Mensaci A Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Richard Dobíšek, Vojtěch Procházka, Jan Slíva 17240 51 34 0
1 PORG Libeň 1 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Jan Vabroušek, Josef Bednář, Václav Verner 15306 37 34 6
3 Ой Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Vladislav Bredikhin, Martin Kudrna, Anastasia Bredikhina 14961 18 31 18
4 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Mikuláš Jandík, Albert Bakoč, Petr Šišlák 17186 38 30 0
5 4HIL Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikolas Pippal, Radovan Šolle, Jan Flajšar 14816 35 27 4
6 Aha, vyšla nepovolená hodnota! Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Dominik Doležel, Šimon Lopour, Tran Anh Linh 14755 24 27 2
7 GChD3M Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Jan Tichon, Jindřich Heissiger, Petr Smejkal 14554 20 27 17
8 Kdo maže, ten jede Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Škaloud, Minh Duc Pham, David Košata 15633 16 26 2
9 GVP - kluci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jan Hrdina, Václav Nádvorník, Karim Choun 15596 22 26 0
10 Alejáci 1 Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Matěj Pěnička, Eliška Dryáková, Vít Štenc 15312 22 26 0
11 3101-155V Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Robin Janoušek, Anna Kubešová, Tomáš Mucha 15194 27 26 0
12 ŠPIT1 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Michael Jarvis, Matěj Podávka, Vojtěch Doubrava 15111 33 25 6
13 Trojlístek Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Marie Horáková, Veronika Menšíková, Kateřina Menšíková 13100 15 25 58
14 Truhla Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Tomáš Elich, Filip Klíma, Vít Perkner 14547 19 24 1
15 Tři největší borci Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Pechanec , Matouš Bernard, Vojtěch Ďoubal 14182 21 24 0
16 TLK Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Terezie Čiháková, Lenka Dobešová, Jiří Janda 14405 12 23 2
17 Lesníci ČR Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jan Hajný, Daniel Šuman, Lucie Zůnová 13717 21 23 0
18 Grilované hovězí PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň František Pečený, Jakub Svoboda, Patrik Jásek 15430 24 22 4
19 Lizz Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Zora Kallusová, Zuzana Kroutilová, Linda Honsová 13539 12 22 30
20 MOŽNÁ Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm David Něnička, Johana Čechová, Alžběta Mizerová 12216 12 22 10
21 Mr Stonkers Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Hynek Čuška, Václav Čech, Petr Mikulík 11736 22 22 0
22 SOJIZA Gymnázium, Komenského 89, Písek Ivo Sobotka, Veronika Jirčíková, Matěj Záluský 14765 32 21 3
23 Tofu Podještědské gymnázium, s.r.o., Sokolovská 328, Liberec 14 Magdaléna Tichá, Adéla Kosková, Ondřej Vlk 14666 19 21 8
24 Dopping Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Kateřina Cílková, Kateřina Přibylová, Beáta Janíčková 14418 12 21 4
25 PSH.exe Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Ondřej Paleta, Ondřej Skýpala, Jonáš Holec 14345 18 21 0
26 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Zuzana Holcová, Jakub Feix, Filip Kocourek 14336 23 21 0
27 Vegetariáni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Hubert Štěpánek, Jáchym Předota, Kryštof Maxera 14279 30 21 10
28 Kvarta GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Klára Hájková, Lukáš Maier, Tomáš Hokr 13698 17 21 0
29 Autisti Základní škola, Úvoz 423/55, Brno David Buček, David Filla, Filip Takáč 13415 17 21 0
30 JHO3421 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Hynek Hartl, Jonáš Horad, Ondřej Mlích 13275 23 21 0
31 T20K68 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 David Konvalina, Lukáš Stark, Martin Fořt 12855 19 21 1
32 Jak Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Jan Valsa, Anna Kuchařová, Kryštof Horák 12842 16 21 6
33 Záporné Prvočíslo Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Helena Muchová, Thuc Anh Leová, Magdaléna Cincibuchová 12369 24 21 2
34 Sponsored by Flex tape Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Tomáš Bourek, František Štěpánek, Jan Kodeš 11246 30 21 0
35 Vlčata Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Votěch Beneš, Justina Uxová, Jana Hodboďová 10871 15 21 1
36 Mlčkovi masáci Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Lucie Laštůvková , Kamila Mikulová , Barbora Maršálková 14395 14 20 4
37 #TeamŘehoř Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Ondřej Čížek, Vojtěch Louša , Matěj Karnet 13850 15 20 3
38 Sponsored by T-Rex Tape Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Andrea Břeská, Zuzana Kosová, Jitka Smékalová 13825 27 20 1
39 Ti chytří Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Vitvar , Ondřej Augusta , Matěj Dvořák 13638 16 20 4
40 Integrace GFXŠ Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Vojtěch Janáček, Ondřej Menzel, Adam Pustka 13484 10 20 0
41 Bananna Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Anna Karakolevová, Anna Kalistová, Barbara Paliska 13331 18 20 0
42 FleiSch Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Nela Bartoníčková, Karolína Lada Klímová, Radan Čech 12746 29 20 0
43 VKV Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vojtěch Kryl, Jan Kopuletý, Šimon Večeřák 12146 14 20 6
44 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Viktorie Hořínková, Zuzana Jínová, Sabine Serpolet 12093 14 20 4
45 Tisícovka Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Daniel Ransdorf, Tomáš Kebrle, Tadeáš Soukup 12008 16 20 3
46 Řezníci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Adam Christl, Tomáš Jirmann, Rostislav Janovský 11743 14 20 4
47 masařky Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Kateřina Láníková, Adéla Chvalová, Barbora Vlasáková 14658 19 19 15
48 Nám je to fakt jedno Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Markéta Lindáková, Daniel Wolf , Vojtěch Šedivý 14557 18 19 2
49 T3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček , Jan Tichota , Lukáš Jarmara 14396 8 19 0
50 Jsme tři Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Anežka Harvanová, Karla Vagnerová, Viktorie Špringarová 14189 21 19 4
51 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 13828 15 19 0
52 Kostíci Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Oliver Klimeš, Petr Geršl, Matěj Šicner 13824 19 19 0
53 Masochisti Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Tadeáš Krogman, Tobias Jurczak, Adam Angelis 13773 13 19 0
54 Květáci Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Anna Čížková, Tereza Pražáková, Jonáš Veselý 12962 18 19 2
55 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Jáchym Buben, Jan Plecitý, Mykhailo Degtyar 12794 15 19 3
56 Kvartamani Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Lucie Lokajíčková, Dominika Sáblíková, Dominik Plhal 12330 21 19 0
57 Nemám páru Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Alžběta Tichá , Matěj Mothejzík, Zuzana Tejklová 12304 28 19 4
58 ھازىر ئۇنى تەرجىماندا ئوقۇدىڭىز Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Hák, Tobiáš Svačina, Marek Chvojka 12275 18 19 0
59 Čmelaři Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Tomáš Kamarád, Šimon Vyhnis, Šimon Mikolášek 12148 16 19 1
60 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Kmoch, Tereza Jeřábková, Adéla Šeflová 12072 21 19 0
61 Cukrářská mafie Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Pavel Tušek, Jakub Skalka, Daniela Nagyova 11838 15 19 4
62 PORG Libeň 0 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Rebeka Zábranská, Markéta Zemanová, Sofie Vévodová 11644 16 19 5
63 Nevím Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Zuzana Pejchlová, Klára Kočová, Kristýna Finstrlová 10728 10 19 13
64 Hodný, zlý a ošklivý Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Veronika Křístková, Marta Šišková, Julie Gaydečková 14626 18 18 6
65 Silna9 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice David Nebeský, David Janda, Šír Tuan Vinh 14280 15 18 9
66 Masožrouti Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Matěj Benešovský, Lukáš Odstrčil, Kryštof Weishaupel 14164 13 18 0
67 Clever minds Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Tomáš Jelínek, Matěj Skácel, Lukáš Ulbrich 13569 15 18 7
68 Rakeťáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Barbora Velenová, Patrik Plechatý, Klára Zejdová 13435 23 18 0
69 Ela a Rudí Intelektuálové Základní škola, Hluboká 150, Ústí nad Labem Šimon Plachý, Tomáš Zahradník, Eliška Cesarová 13325 20 18 3
70 Krtečci Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Vítek Novotný, Matěj Křivánek, Denis Ellinger 13203 19 18 0
71 Trio Ústavka Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Eliška Jaworská, Tereza Hromádková, Simona Futerová 12903 15 18 4
72 TJ Drotár Osrblie Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Jakub Chromiak, Dávid Hlôška, Matúš Boleček 12225 26 18 0
73 GOgolové Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Hana Obdržálková, Vít Obdržálek, Tomáš Seidl 12122 13 18 0
74 U-čáci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jan Motlík, Miloš Routa, Veronika Košatová 12073 15 18 1
75 Chalupáři Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Jan Špalek, Elen Turbová, Vojtěch Šícha 11926 16 18 4
76 Kolisti Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Amálie Smith, Vojtěch Růžička, David Stráňava 11682 15 18 0
77 Křečci Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Václav Budil, Robin Hyam, Jana Schmidová 11362 21 18 2
78 Deváťáci a Max Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Ondřej jurčík, Maxmilián Chmelíček, Michal Vorel 10725 9 18 0
79 GO áčko Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jakub Korec, Petr Pliska, Kryštof Břeský 15559 16 17 2
80 RipSim Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Václav Hudský, Jeroným Plašil, Petr Ptošek 14782 12 17 4
81 Brains 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 445/25, Karlovy Vary - Drahovice Martin Coubal, Patrik Kadlec, Václav Peleška 14248 14 17 0
82 CMG Team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Martin Jiřík, Ondřej Rada 14066 20 17 4
83 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jiří Preč, Albert Brázda, Erik Balada 13943 22 17 0
84 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Matěj Myška, Barbora Salajová, Kristýna Šachová 13392 17 17 0
85 Koptík Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Rudolf Bloudek, David Daniel Elleder, Vojtěch Martin Kašpar 13159 21 17 0
86 Salámisti Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Vojtěch Vondráček, Michal Klonfar, Pavel Fryjauf 12992 15 17 6
87 Sirotci 1 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Tajovský Šimon, Přibyl Michal, Krejčí Jan 12965 16 17 0
88 Chytrolíni OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Elen Prokešová, Kateřina Neumannová, Jan Sikora 12737 23 17 0
89 MaSáči Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Tereza Matějková, Anna Blaženínová, Tomáš Musil 12657 14 17 0
90 ZANOKU Gymnázium, Komenského 89, Písek Anna Zapletalová, Klára Nováková, Karel Kubeš 12578 18 17 3
91 RůBlaBo Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Nikola Bulušková, Sofie Sodomková, Ema Ježková 11751 7 17 74
92 Měšťáci - ŠkVoŠi Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Robert Šivec, Patrik Škvařil, Antonín Vopálka 10811 15 17 0
93 Pohlupaví PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Šimon Durda, Adam Honěk, Dervan Trysčuk 14285 10 16 4
94 milujeme matku PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Nikol Zagyi, Ha My Pham, Natálie Tranová 14224 11 16 18
95 Dlaždiči Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Martin Richter, Ivan Merkulov, Matěj Kuchař 14122 18 16 2
96 Tři mušketýři PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Andrej Vdovárka, Jan Drozd, Jakub Seitz 13748 3 16 2
97 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vojtěch FItz, Marek Kryl, Vít Ruttkay 13584 16 16 0
98 AKINFENWA!!!!!!! Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vo Huy Hoang, David Prášil, Jakub Sedláček 13414 12 16 1
99 Geomatíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kateřina Spěváková, Natálie Hejdová, Jan Kisiel 13153 15 16 0
100 3kulíšci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Robert Sadílek, Alfred Svrčina, Jan Tollar 13114 15 16 6
101 Funíci Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Anna Klabochová, Dominika Hornová, Marie Tonarová 13076 14 16 1
102 DVAPLUSDVAJEPĚT Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Karel Michal Houfek, Jonáš Kopecký, Richard Palzer 13051 18 16 0
103 NOFRDO Gymnázium, Komenského 89, Písek Jan Novák, Jakub Francisty, Marek Dobeš 12756 11 16 6
104 Elita kokosových plodů Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Karolína Česká, Magdalena Němcová, Adéla Tarantová 12611 16 16 6
105 TVA 106 Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Anna Novotná, Tereza Přikrylová, Valerie Bizzuto 12557 12 16 1
106 Kočičandy Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vendula Kadlecová, Alena Davídková, Michael Fernandez 12392 14 16 13
107 masový štrůdl Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Petr Starý, Dorota Pirošuková, Karolína Kučerová 11607 12 16 0
108 Sekunda2 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Ivan Kopecký, Vojtěch Václavík, Miroslav Pernička 11521 13 16 0
109 Kvartánky Gymnázium, Hradební 218, Broumov Jana Bartoňová, Jana Vendula Chládková, Kateřina Trojtlová 11511 10 16 16
110 GGG girls Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anežka Benkovská, Anna Vodičková, Klára Zeizingerová 11237 19 16 0
111 Brutálny banán Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Matej Vinc, Samuel Chorvát, Oto Motyčka 15443 16 15 2
112 Športová jazda na koni Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Šimon Šesták, Patrik Hadžega, Zuzana Gregorová 14862 12 15 0
113 Vítězné Ponožky Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Michaela Ceé, Jiří Cepník, Rozálie Rybová 14153 18 15 9
114 Bruh_Team Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Tomáš Kroupa, Matěj Veselý, Vlastimil Matuš 13924 13 15 1
115 Stateční tygři Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou František Juda, Lucie Jůzová, Kamila Štropová 13793 6 15 6
116 Gymik 3.0 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Miloslav Famfrla, Tomáš Krist, Mikuláš Novotný 13741 11 15 0
117 Zoomeři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Václav Matěj Košan, Matěj Adam, Michal Horský 13725 12 15 7
118 Pasšrkové Základní škola, Laštůvkova 920/77, Brno - Bystrc Daniela Lemperová, Jakub Krejčíř, Daniel Jordán 13411 12 15 2
119 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Barbora Marušincová, Tereza Lukešová, Alžběta Bauerová 12979 13 15 3
120 GEKOM ježčice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Vlčková, Jana Štusáková, Laura Brodilová 12486 11 15 7
121 KaDaKa Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Daniel Milota, Kateřina Lipovová, Kateřina Houdková 11739 16 15 1
122 Městský Hromadný Boeing Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Vojtěch Bogar, Jiří Moravík, Matyáš Hřebík 11714 16 15 1
123 Pavlínka Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Černý, Martin Potůček, Adam Kratochvíl 11566 13 15 0
124 Bobíci Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Lucie Stránská, Marie Brtníková, Alexandra Marie Píšková 11048 9 15 4
125 Army Ants Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Markéta Cahová, Johana Štěchová , Štěpán Procházka 10986 13 15 2
126 Na poslední chvíli Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Jana Šedivá, Adéla Freyová, Magdalena Klozová 10685 15 15 0
127 Když se kácí pes, lítají řízky Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Mojmír Houdek, Vojtěch Koča, Petr Klieštík 10264 15 15 2
128 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 10242 8 15 9
129 Plameňáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Martin Bulička, Anthony John Little, Erik Krzyžánek 9828 13 15 0
130 Začínáme? Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Lucka Šípková, Anička Klimešová, Káťa Záklasníková 9111 4 15 38
131 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Linda Novotná 8943 10 15 58
132 Masíčko Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Křelina, Filip Černý, Šimon Pražák 8849 21 15 4
133 MaFi(D)a Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Martin Smítka, David Šantavý, Filip Dušák 14352 15 14 0
134 Syntax ERROR Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Soňa Kotuliaková, Lenka Biječková, Magdalena Zralá 13693 17 14 6
135 Ponoky na noky PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Andrea Kempná, Štěpánka Zahradníková, Lea Loucka 12627 16 14 2
136 Supernova Gymnázium, Hradební 218, Broumov Ondřej Palhoun, Šimon Polák, Barbora Šanderová 12607 20 14 2
137 Řízci na chlebu s okurkou a hořčicí Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Aneta Kolářová, Tereza Zelinková, Barbora Pakostová 12559 11 14 1
138 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Tomáš Novák, Krystian Graboń, Matyáš Boček 11690 10 14 4
139 Cimrmani Základní škola Járy Cimrmana, Žákovská 164/3, Praha 6 - Lysolaje David Horský, Jan Zárybnický, Jáchym Hodek 11672 19 14 1
140 žížaličky Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk Miroslav Hovorka, Filip Doubek, Jan Walter 11622 18 14 0
141 Drbny Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Réka Szabó, Anna Žižková, Laura Klimešová 11595 9 14 1
142 Laura a její tygři Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Laura Šlamborová, Theodor Kubek, David Bojko 10977 6 14 5
143 "GTC" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Mirela Buznea, Tomáš Maali, Lukáš David 10944 11 14 0
144 Truhlíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Galiana Mario Damyanova, Lubomír Bulej, Lukáš Procházka 10378 14 14 4
145 Byg_Brejni Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Matěj František Král, Ota Patroch, Vít Křivánek 10319 13 14 2
146 GO TT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vojtěch Taimr, Jakub Taimr, Lukáš Korec 10262 12 14 0
147 Lenochodi na plutu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Julie Smékalová, Magdaléna Bažantová 9300 10 14 0
148 Gymik 1 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Jan Souchop, Adam Čížek, Richard Staffa 14169 16 13 0
149 Čambuzy Základní škola T. G. Masaryka, J. A. Komenského 467, Hodkovice nad Mohelkou Jakub Kratochvíl , Tomáš Bukovjan, Lukáš Hart 12965 5 13 0
150 Hlavonožci z MG Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Lukáš Caithaml, Anna Košťáková 12702 11 13 4
151 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Martin Těšitel, Natálie Capůrková, Patricie Pszczólková 12287 12 13 7
152 Vegetariáni Základní škola, Herčíkova 2499/19, Brno Antonie Kynčlová, Františka Kynčlová, Calin Jalba 12206 16 13 0
153 Šutka-Cov2020 Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Miroslav Mrázek, Bartoloměj Vaníček, Jakub Jeřábek 12056 12 13 0
154 Matematičtí maniaci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Rozálie Chovancová, Jan Cveček, Adriana Skřivanová 11587 7 13 0
155 GVP - holky Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Klára Krejzarová, Lily Svátková, Magda Heřmanová 11291 11 13 0
156 T6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Markéta Hořovská , Tea Klosová, Laura Kopicová 11285 12 13 10
157 Trojčlenka Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Barbora Skyvová, Věra Dvořáková, Elena Kurfürstová 11213 7 13 6
158 Ellipsis Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Vášek , Cyril Šebek, Václav Gärtner 11114 11 13 0
159 VEGANSKÝ BURGER Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Ondřej Fuksa, Vojtěch Stehlík, David Fišer 10915 5 13 0
160 hjfoijhsnehulacijf Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Amálie Řeháková, Klára Mikulášková, Veronika Procházková 10782 16 13 0
161 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 10754 12 13 1
162 H.A.D. Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Jan Vavřík, Adam Hanzelín, David Krkoška 10544 19 13 0
163 T1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Svoboda, Jan Čepelák, Mattis Luciany 10500 12 13 0
164 GEKOM-houska Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Sebastian Husák 10183 10 13 0
165 NeVim,NeZnam Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Petr Bárta, Antonín Mik, Leonard Mastný 9922 11 13 0
166 POGgeři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jeroným Hudec, Vít Hrubý, Matouš Svoboda 9807 9 13 0
167 Je ne sais pas! Kg!👸🏼👸🏽👸🏾 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Sára Sejková , Ludmila Strnadová , Anna Kutzendörferová 9736 21 13 0
168 HoHeMal Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Karolína Lea Holubová, Jiří Herman, Jakub Mališka 13625 12 12 2
169 Chytrolínky a Dan Základní škola, Úvoz 423/55, Brno Dan Josef Cingroš, Vangelia Busiu, Vanda Klimešová 13088 15 12 0
170 H₂S Základní škola, nám. A. Jiráska 139, Lanškroun Šimon Hejl, Jan Chromec , Jan Skalický 12742 9 12 0
171 Žádná Pavla Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Adam Laburda, Daniel Husa, Jakub Macháček 12399 6 12 0
172 JAJUAN Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Jarmila Smetanová, Lýdie Čejková 12091 14 12 8
173 Tsundere Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Eva Hudcová, Olessya Likhtina, Adéla Lopraisová 12046 9 12 0
174 BAD Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Amálie Řimánková, Barbora Trdá, Daniel Rýpar 11896 9 12 4
175 Oniciatismus Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm Lucia Opálená, Eliška Hrachovcová, Zuzana Štěpánková 11794 13 12 2
176 Vevoja Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Veronika Kristová, Vojtěch Jedlička, Adam Janíček 11782 12 12 3
177 Tři tečky Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Kateřina Holmanová, Karolína Kleinová, Šarlota Kučaková 11592 8 12 0
178 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michal Forman, Vojtěch Čuda, Matěj Cirkovský 11578 9 12 2
179 eLišky Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Lenka Konopová, Pavel Krejsa, Do Khoa Bui 11447 11 12 0
180 Pavlovi otroci Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Hasik Sebastian, Kryštof Khek, Tomáš Vido 11350 12 12 1
181 Winx Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Ambra Liv Conrad, Laura Gillarová, Anna Nguyenová 11269 9 12 3
182 Třetího jsme nenašly Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Hana Malečková, Ivana Kleinerová, Hana Malečková 11253 9 12 1
183 primániGVH Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Jáchym Soukup, Oldřich Pernegr, Lukáš Bártík 10983 13 12 0
184 Bulíčci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Jakub Spěvák, Vít Jerie 10958 10 12 0
185 PORG Libeň 2 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Maxim Filip 10577 12 12 0
186 🥇+🥈+🥉=🏆 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Arne Štoudek, Vojtěch Vrána, Thanh Son Do 10419 11 12 0
187 GEKOM rohlík Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Eva Drozenová, Miriam Blažková, Ema Šedlbauerová 10359 10 12 0
188 Lauderky fc Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Zachariáš Zoubek, Jonatán Asor, Matouš Musil 10266 11 12 0
189 Čokoládka Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Martina Mikušová, Martina Kotrčová, Andrej Zlúky 9490 8 12 36
190 Matláci Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Lenka Milichovská, Emma Turková, Filip Doucha 9463 14 12 0
191 AHA Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Adéla Mertová, Hynek Mackerle, Anika Alexová 9269 17 12 0
192 Měšťáci - RNG Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Adéla Dočkalová, Martina Fojtíková, Ondřej Munclinger 9088 16 12 2
193 "PTP" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pepa Beneš, Tim Stěpankov, Pepa Mencl 7823 9 12 13
194 "MVP" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Matouš Kucharčík, Kuba Vlček, Adam Pavlíček 13520 9 11 0
195 Ananas na pizze Gymnázium, Hradební 218, Broumov Filip Riabec, Jakub Chejn, David Hoffmann 13060 9 11 0
196 TELECÍ Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Řehounek, Vojtěch Tušík, Vít Havelec 12780 10 11 5
197 Dlazdyce ♥ Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Hana Liebscherová, Barbora Balcarová, Kateřina Chodorová 12567 8 11 4
198 Noname Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Folwarczny, Petr Beran, Jan Doboš 12535 11 11 7
199 The Powerpuff Girls Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Kateřina Pálková, Klára Misařová, Ester Šedivá 12531 14 11 2
200 GČB-tým Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Michal Vrba, Vojtěch Polášek, Václav Městka 11834 11 11 18
201 Davidovi bramboráci! Základní škola, Rabasova 821, Slaný František Klimeš, Jonáš Libecajt, David Vepryk 11683 8 11 0
202 (J)Elita Tercie F Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Emma Hellebrandová, Klára Křivánková, Taťána Rezková 11642 11 11 1
203 Krotitelia príkladov Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Veronika Nedelová, Emma Fekiačová, Tobias Steiniger 11611 12 11 3
204 Telecí Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Lukáš Fidrant, Michal Kolupek, Jan Mazuch 11235 11 11 0
205 Kokosáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Radek Dočkal, Vítek Adam, Václav Zoubek 10977 10 11 4
206 Uklepané mäska Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Jan Krzok, Barbora Ćmielová, Matyáš Minks 10930 9 11 10
207 Polabiny 1 Základní škola, Družstevní 305, Pardubice - Polabiny Jan Wandrol, Lukáš Novotný, Richard Hývl 10840 9 11 0
208 Sekunda1 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Tobias Riessler, Adam Pavlík, Ondřej Čuda 10614 8 11 2
209 mysvjogurtu Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Jakub Hlavenka, Matěj Boček, Martin Bulant 10576 7 11 0
210 Solar Squad Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň Lucie Gieblová, Jan Horáček, Natálie Krämerová 10570 15 11 0
211 Vanilky Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Kristýna Moravcová , Hedvika Střasáková , Gabriela Švarcová 10549 10 11 2
212 Sekunda 1 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Anna Zrůstová, Kristína Gottwaldová 10468 8 11 2
213 Měšťáci - Best of the Best Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Martin Hložánek, Michal Hložánek, Filip Večeřa 9959 17 11 3
214 Základka Základní škola, Laštůvkova 920/77, Brno - Bystrc Jakub Baxant, Magdaléna Jůzová, Michaela Poledníková 9885 12 11 1
215 Měšťáci - Odpadlíci Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Jakub Mariánek, Matouš Kalous, Štěpán Tešnar 9393 10 11 1
216 Jede Šrot Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Mojmír Ekrt, Jan Dostál, Václav Hetzer 14192 11 10 0
217 S1 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Tomáš Flos, Matěj Kolík, Toman Daniel 12756 7 10 9
218 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Ján Dunaj Jurčo, Marek Benda, Jakub Král 12440 6 10 10
219 Unie 2.B Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Maximilian Josef Salfellner, Nela Blaženínová, Ondřej Štěpán Ruczaj 12003 8 10 3
220 Všežravci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Amálie Hradilová, Eliška Vilémová, Richard Mizera 11593 12 10 0
221 RaJeČ Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Lucie Čepeláková, Benjamín Jesenský, Adam Rajniš 11540 10 10 0
222 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova , Nina Janotová, Xenie Penížková 11515 12 10 3
223 Class 1-A PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Justýna Bilanová, Haeseong Park, Sofia Forostyak 11403 15 10 0
224 GMH sek-ky Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 11212 12 10 1
225 Každá jiná Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Ella Netřebová, Lucie Jaitnerová, Kristýna Dundrová 11052 5 10 0
226 Nugetky Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Kateřina Honková, Veronika Zamazalová, Anežka Hudečková 11031 8 10 2
227 Meteoriti Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 10720 4 10 0
228 Mám hlad Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Adam Winkelhofer, Filip Krejza, Martin Riegert 10561 10 10 1
229 Naklepaní řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Václav Kreidl, Phong Hoang, Nguyen Thanh Dat 10534 5 10 5
230 MAD Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Alena Bodnarová, Michaela Moravcová, Dorota Chábková 10157 11 10 0
231 Pečená Krkovice Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Aleš Krejza, Jiří Beneš, Matěj Lapáček 9992 9 10 0
232 GEKOM slepice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Janatová, Klára Kopřivová 9655 12 10 10
233 Ajnštajnové Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Linek, Vít Pospíšil, Veronika Chrastinová 9604 11 10 0
234 BruhBoys Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Dominik Müller, Štěpán Pražák 9586 8 10 0
235 2+2=5 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Michal Vigaš, Jakub Karas, Matúš Zlocha 9482 11 10 3
236 hallowen team Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Zuzana Hanyšová, Lenka Tycová, Jakub Kříž 9479 13 10 0
237 stulti math OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Jan Hrubec, Daniel Skoupý, Jan Pavel Škoda 9364 8 10 0
238 GYMLOVO2 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Karel Nekvapil, Jan Šťastný, Jan Svět 9131 9 10 0
239 T2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, David Lašek , Jakub Pavlů 9121 12 10 1
240 Mean girls Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Minh Anh Nguyenová, Linda Šimková, Trang Huyen Trinh 8386 16 10 0
241 extra62 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Adam Procházka, Anežka Jandová, Lukáš Zvada 7062 7 10 3
242 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost David Zikmund, Matyáš Louda, Pavel Stuchlík 13191 12 9 3
243 Saláti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Kryštof Kořenek , Tadeáš Foldyna, Jan Rubeš 11408 8 9 0
244 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 11351 6 9 0
245 netopýři mají křídla Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Lev, Jan Vodrážka, Magdaléna Turnbull 10983 10 9 0
246 Melouni ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 1166/3, Praha 4 - Braník Veronika Sobotová, Oto Sobota, Tim Charvát 10828 8 9 10
247 MATIKÁŘI Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Martin Anders, Eduard Chalupa, Vojtěch Veselý 10812 4 9 7
248 tři amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Annemarie Kotherová, Julie Žáková, Alexandera Guraryi 10465 8 9 8
249 Nejlepší z nejhorších Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Aneta Dýcková, Andrea Setničková, Zuzana Vindušková 10353 9 9 4
250 Tekvičky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Zoe Vojdová, Laura Kochelková, Tatiana Brachnová 10253 9 9 11
251 Broučci Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Filip Klusáček, Jula Tesařová, Vojta Kulhavý 10166 7 9 4
252 Chlebyky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Lea Žitniaková, Michal Darida, Marek Čupka 10130 13 9 8
253 Cabin Athena Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lenka Hurníkova, Leila Jarošová, Kristina Ema Emanuelová 9948 2 9 0
254 Kaktusáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Karolína Adamová, Natálie Barbora Skalská, Patricia Průchová 9876 14 9 0
255 Sčítance Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Eliška Horejšová, Vojtěch Seyfried, Petr Jašek 9799 7 9 0
256 Googleři Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 9766 11 9 0
257 Měšťáci - Céčkaři Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Erik Bulín, Vladislav Hradil, Filip Řezník 9659 12 9 0
258 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 9648 12 9 4
259 Formule Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Isabella Rossini, Jana Vejražková, Veronika Hamáčková 9615 12 9 6
260 Sanito Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Alexandr Horák, Tomáš Holásek 9584 9 9 0
261 "VEGANE" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Veronika Doudová, Gabriela Šimonová, Nela Tomanová 9452 15 9 0
262 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 9435 11 9 1
263 Neznámé Gymnázium, Hradební 218, Broumov Jarmila Troutnarová, Klára Dostálová, Štěpánka Kohlová 8680 4 9 17
264 Nejvíc chytrý kočky Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Barbora Baxová, Adéla Vávrová, Kamila Groeslová 8563 7 9 1
265 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Michael Kramář, Tadeáš Vítek 8416 7 9 0
266 Klády Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Colin De Merlier, Lukáš Zástava, Jan Provazník 8413 6 9 0
267 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová, Martin Vykuka 8270 4 9 39
268 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 8242 10 9 1
269 Broglass Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Ela Bartlová, Lucie Bradová, Theodor Hájek 7452 12 9 3
270 GGbois Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Miroslav Plátenka, Antonín Koch, František Lanc 12872 6 8 2
271 extrasunny Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Chen Erik Zexuan, Norbert Kuba, Radim Blažek 11321 8 8 0
272 masíčka Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michaela Benovičová, Karolína Chlumská, Veronika Zemanová 11289 9 8 7
273 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondra Mizera, Tomáš Halama 11004 7 8 4
274 Okořeněná slanina Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Antonín Moc, Alžběta Marešová, David Janák 10785 9 8 1
275 Tři citrónci Základní škola, Mikulova 1594, Praha 4 - Jižní Město Marta Sedláčková, Šárka Zikmundová, Andrea Tesaříková 10774 15 8 1
276 Klíčnice Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Doubravka Konůpková, Patricie Chvátalová, Niki Klusáčková 10756 12 8 0
277 anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Lucie Benová, Barbora Nociarová 10733 9 8 0
278 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Lukáš Vacek, Antonín Přibík, Vítek Maršálek 10653 10 8 0
279 Destuxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Huong Ly Vu, Tereza Červená, Lucie Kohoutková 10544 8 8 4
280 Veganské řízečky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Teo Bumbálek, Tereza šípková, Lea Bumbálková 10527 9 8 0
281 Masožravci Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Tadeáš Plutnar, Jakub Smažík, Vojtěch Novák 10383 7 8 0
282 Gympláci Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Patrik Hauser, Linda Bredová, Štěpán Svítok 10347 6 8 0
283 Šifrovači PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Viktor Obracaj, Matyáš Hasala, Jan Vykoupil 10344 6 8 0
284 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Matyáš Rak, Dan Lavrinčik, Vojtěch Švojgr 10340 7 8 0
285 Matematiční matematičáci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Štěpán Sitek, Marek Machulka, Pavel Hartmann 10265 7 8 0
286 Zajedno Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anna Krybusová, Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí 10243 10 8 4
287 Smajlíci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Tadeáš Polach, Beata Kobolková, Daniel Krýsa 10161 9 8 8
288 Gustávci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Ema Svobodová, Matěj Svoboda, Viktorie Vrzalová 10161 9 8 4
289 Tři čuníci Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Klára Lysková, Karolína Ciencialová, Jakub Velička 10134 3 8 3
290 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Tereza Hovorková, Tereza Koprnická, Johanka Pelantová 10066 10 8 4
291 GYMLOVO1 Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, Lovosice Anna Köhlerová, Nela Prokšová, Julie Vondrová 9764 13 8 1
292 Avokádka Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Veronika Pavlů, Veronika Sedláková, Elen Koudelková 9528 10 8 3
293 Kněžmosťáci 1 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Barbora Pospíšilová, Pavlína Krčková, Natálie Cholevová 9469 10 8 0
294 Tatarák Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Tomáš Opluštil, Adam Opluštil, Martin Klokov 9338 4 8 0
295 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Jakub Stávek, Šimon Brenkus 8918 6 8 0
296 Košťátka Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Justina Tomanová, Klára Bodáková, Anna Sládečková 8890 6 8 0
297 T5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová 7288 10 8 0
298 Sedím nebo kazím hru Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103, Kladno Kateřina Šimková , Tereza Stanislavova, Klára Čebišová 6276 4 8 29
299 Minožrouti Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kryštof Engel, Tomáš Müller, Jan Páca 6098 8 8 0
300 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 11225 10 7 0
301 Tři malá kůzlátka Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Ondřej Kučera, Jakub Vojta, Jana Vrňáková 11071 10 7 0
302 1 + 1 = 2 Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Adéla Dragonová , Viktorie Sedlíková , Dominik Richter 10975 5 7 0
303 GMH NKV z primy Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 10107 7 7 15
304 Měšťáci - VRT Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Roman Heryak, Tereza Friesová, Veronika Poláková 10079 11 7 2
305 JAS Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Jan Hlaváč, Andrea Šťastná, Sandra Smolíková 9786 8 7 0
306 Měšťáci - Náctiletí Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Štěpán Skýba, Lucie Nováková, Kristýna Taševská 9762 8 7 1
307 EmAnMi Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Anna Pokorná, Ema Matějíčková, Mia Černá 9756 9 7 1
308 reVerse unO kaRtička Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Vít Konečný, Richard Stavarský, Lukáš Janošík 9605 3 7 0
309 KLIT Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Tereza Vařejková, Kateřina Štanglicová, Lucie Ondráčková 9391 8 7 3
310 Rybí prsty Základní škola s RVJ, Husova 142/44, Liberec 5 Josef Randáček, Dan Brzezina, Jiří Kosek 9271 9 7 3
311 KAKADU Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Tereza Pyszková, Tereza Stopková, Mariana Hrubá 9251 2 7 4
312 plavci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Veronika Halvová, Veronika Halvová, Veronika Halvová 9247 3 7 0
313 RaptorsPoruba Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Marek Holubek, Richard Danihel, David Kovács 8927 5 7 5
314 The big bang of Maths Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Max Menčík, Horia Marin, Jakub Kohoutek 8916 7 7 7
315 GEKOMchleba Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Vít Hořejší, Jonáš Perkner 8756 7 7 0
316 T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová , Eliška Hubičková , Lenka Nováková 8697 4 7 8
317 VOŠA Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Vojtěch Theodor Slezák, Šimon Chlad, Tobias Elman 8622 8 7 0
318 Babohav Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Dominik Bartoň, Marek Bodnár, Marek Havlín 8517 8 7 1
319 Me and the boys Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 8291 8 7 0
320 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Andrea Vargová, Jakub Brejcha 8229 7 7 0
321 Šťouchané brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Barbora Fišerová, Rosalie Šedková 8147 7 7 14
322 Imposteři Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Amálie Vaňková, Ester Hudeczková 8141 12 7 0
323 Měšťáci - 42 Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Simona Horákovská, Karolína Pavelková, Andrea Pelikánová 8058 4 7 33
324 "NJA" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Milena Bartovská, Julie Pokorná, Anna Franková 7824 9 7 0
325 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 7550 8 7 1
326 Měšťáci - Hvězdy z intru Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno David Jeřábej, Miloslav Jeřábek, Viktor Peřina 7360 7 7 0
327 Hádači Základní škola Klíček, o.p.s., Donovalská 1863/44, Praha 4 - Chodov Niki Rozumová, Šimon Teplý, Kristián Bartoš 11023 4 6 6
328 AMO Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Adolf Zika, Ondřej Rozmanitý 10685 8 6 0
329 Zdeněk Pohlreich Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Vilém Španěl, Pavel Hejplík, Viet Hung Tony Nguyen 10485 6 6 0
330 Holky z 1.G Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Sára Kněževićová, Adéla Mlatečková 10077 8 6 4
331 COOL club Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Matouš Novák, Markéta Tyšerová, Ondřej Dědek 10058 8 6 1
332 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 9823 8 6 0
333 karbenátek Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Marek Soviš, Daniel Zubek 9785 9 6 0
334 Kalkulačky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Mathias Balog, Peter Venglarčík, Jakub Kručko 9685 4 6 0
335 Okurky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Adrian Kysel, Arden Alexander Zadrick , Daniel Mainuš 9459 8 6 0
336 "VAPAŠA" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Tereza Vacková, Vojta Papírek, Simona Šašková 9152 7 6 1
337 GMH sek-ci Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Adam Bednár, Pavel Hejn, Martin Zikmund 8924 4 6 0
338 TSU Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Nela Ježková, Rozálie Fijalíková, Nastassja Grogerová 8838 8 6 6
339 Bulíčci 3 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Markéta Balková, Matyáš Socha, Anna Scheithauerová 8819 9 6 1
340 Zmijozel Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Nikol Melichaříková, Nikola Jurčová 8152 9 6 1
341 ZSP7B Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Zuzana Vosátková 8141 5 6 4
342 Sekunda 2 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Daniela Rašovská, Adéla Nohelová, Gita Bukovská 8042 6 6 0
343 extra61 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Matyáš Civín, Marek Sikora, Daniel Schlaichert 5768 8 6 0
344 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Soňa Buriánová, Marisa Brada, Amálie Chroustová 10500 7 5 0
345 D R J Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava David Slaný, Richard Berkus, Jan Konečný 10161 5 5 3
346 GMH eNTýPí Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nicolas Wiedeman, Tomáš Skřivan, Pavel Maděra 9934 4 5 5
347 Měšťáci - 321 IQ Základní škola, Měšťanská 459/21, Brno Matěj Garlík, Vojtěch Hrtoň, Tomáš Kašpařík 9682 6 5 0
348 MASOMEŽ Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Michaela Šodková, Elena Vázlerová, Žaneta Sušková 9497 5 5 6
349 Papoušci Základní škola, , Valašská Bystřice Barbora Žambochová, Darja Ondruchová, Magdaléna Trusinová 9159 4 5 7
350 Kuřecí vepři 2+1 zdarma Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adela Bukovská, Barbora Jirková, Kryštof Chudomel 8838 9 5 0
351 sekačky OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Kateřina Votlučková , Adéla Jirmannová , Nela Janková 7590 7 5 2
352 MVP Boys Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Ondřej Pazdera, Roman Matoušek, Jakub Jindra 4476 6 5 0
353 Chupa chups Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Thai An Cao Thi, Viet Tung Nguyen 10221 5 4 0
354 Trio sekunďáci Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Martin Hašek, Petr Jirásek 10192 3 4 6
355 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Adam Havránek 10093 8 4 0
356 Donimo Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 9840 7 4 0
357 Johanka z Arcku Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Tereza Jandová, Erik Sekerák, Ondřej Kubec 9834 7 4 0
358 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Anna Soušová, Nikola Minaříková 9616 3 4 0
359 Parenťačky Základní škola a mateřská škola Parentes, Radlická 138, Praha 5 Adéla Stiebitzová, Tereza Bourová, Tina Li 9001 6 4 5
360 Jednorožci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Eliška Rosová, Natálie Vanesa Hurníková, Julie Střižíková 8704 6 4 0
361 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Libuše Procházková 8337 5 4 1
362 Slimáci Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Byrtus, Tereza Kadlubcová, Ester Kreželoková 8290 6 4 0
363 Moskovničky PB Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Barbora Vrátná, Anna Šíblová 7830 5 4 2
364 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 7786 4 4 4
365 Ještěrky 🦎 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Karolína Škotyová, Nicol Košátková, Adéla Říčařová 7748 5 4 2
366 Matematikáři Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Kristýna Hašková, Filip Maksymiv, Patrik Buroň 7689 4 4 0
367 Šikulové Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Josef Holub, Adam Svoboda, Kristýna Havlíková 7506 1 4 0
368 Čarodějky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Chodurová, Emma Churavá, Ema Jírová 6669 4 4 0
369 "NAJETÍ MAŤÁCI" Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Ondřej Kysela, Nario Forgáč, Denys Smotholokha 6305 6 4 1
370 My tři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Kristýna Gajdošíková 10807 3 3 0
371 Matematický S.E.N. Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Nicole Pražáková, Silvie Hrstková, Emma Jedličková 10263 4 3 0
372 Svatohorští Křižáci Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojta Schlitzenbauer, Vít Růžička 9523 4 3 1
373 PŘÍŠERKY S.R.O. Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Alice Houšková, David Houdek, Tereza Týmlová 7746 5 3 1
374 Ne moc chytří tygři Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lenka Pawlusová, Ester Zoňová, Kamila Jochymková 7440 5 3 1
375 Naše matika Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Kristián Bojko, Ema Lysková, Veronika Puczoková 7123 4 3 1
376 Bulíčci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Adéla Červená, Tomáš Kisiel, Lukáš Straka 6995 3 3 0
377 Three Girls Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Julie Radovská, Tereza Šašková 6719 3 3 4
378 Kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Samiec, Jakub Wolný, Dominik Prachovský 6031 2 3 12
379 Uzeniny Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lukáš Sikora, Radek Suška, Veronika Starzyková 8376 4 2 0
380 Rohlíci Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Jan Želivský, Adam Lukáš, Kryštof Pazdera 7940 4 2 0
381 Nebelvírská smečka Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Anna Krejčí, Karolína Krejčí, Jitka Vabroušková 7922 2 2 0
382 ZÁCHVAT SMÍCHU Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Matyáš Kunc, Doubravka Machková, Sofie Pivoňková 7470 5 2 0
383 Inteligenti OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Anglika Mia Hassmannová, Amy Kirsten Scott, Jasmína Anna Adamcová 7244 1 2 0
384 NAANBA Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Barbora Wiszczorová, Anežka Pindurová, Natálie Klusová 5981 1 2 12
385 Einstein Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Ondřej Kočvara, Tomáš Macháček, Jan Bilnica 5600 3 2 0
386 Pohromy Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikol Badžgoňová, Michaela Šimečková, Zuzana Prokopová 4974 1 1 0

Pořadí Název týmu Škola Členové Hektolitry získané ropy Objevená políčka Příklady Zbylé akce
1 TLK Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Terezie Čiháková, Lenka Dobešová, Jiří Janda 14405 12 23 2
2 T3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček , Jan Tichota , Lukáš Jarmara 14396 8 19 0
3 Jede Šrot Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Mojmír Ekrt, Jan Dostál, Václav Hetzer 14192 11 10 0
4 CMG Team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Martin Jiřík, Ondřej Rada 14066 20 17 4
5 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 13828 15 19 0
6 GGbois Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Miroslav Plátenka, Antonín Koch, František Lanc 12872 6 8 2
7 TELECÍ Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Řehounek, Vojtěch Tušík, Vít Havelec 12780 10 11 5
8 NOFRDO Gymnázium, Komenského 89, Písek Jan Novák, Jakub Francisty, Marek Dobeš 12756 11 16 6
9 Hlavonožci z MG Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Lukáš Caithaml, Anna Košťáková 12702 11 13 4
10 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Ján Dunaj Jurčo, Marek Benda, Jakub Král 12440 6 10 10
11 JAJUAN Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Jarmila Smetanová, Lýdie Čejková 12091 14 12 8
12 U-čáci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jan Motlík, Miloš Routa, Veronika Košatová 12073 15 18 1
13 Unie 2.B Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Maximilian Josef Salfellner, Nela Blaženínová, Ondřej Štěpán Ruczaj 12003 8 10 3
14 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Tomáš Novák, Krystian Graboń, Matyáš Boček 11690 10 14 4
15 RaJeČ Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Lucie Čepeláková, Benjamín Jesenský, Adam Rajniš 11540 10 10 0
16 Sekunda2 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Ivan Kopecký, Vojtěch Václavík, Miroslav Pernička 11521 13 16 0
17 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova , Nina Janotová, Xenie Penížková 11515 12 10 3
18 Saláti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Kryštof Kořenek , Tadeáš Foldyna, Jan Rubeš 11408 8 9 0
19 Křečci Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Václav Budil, Robin Hyam, Jana Schmidová 11362 21 18 2
20 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 11351 6 9 0
21 T6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Markéta Hořovská , Tea Klosová, Laura Kopicová 11285 12 13 10
22 Telecí Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Lukáš Fidrant, Michal Kolupek, Jan Mazuch 11235 11 11 0
23 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 11225 10 7 0
24 GMH sek-ky Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 11212 12 10 1
25 Nugetky Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Kateřina Honková, Veronika Zamazalová, Anežka Hudečková 11031 8 10 2
26 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondra Mizera, Tomáš Halama 11004 7 8 4
27 primániGVH Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Jáchym Soukup, Oldřich Pernegr, Lukáš Bártík 10983 13 12 0
28 Kokosáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Radek Dočkal, Vítek Adam, Václav Zoubek 10977 10 11 4
29 Bulíčci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Jakub Spěvák, Vít Jerie 10958 10 12 0
30 Melouni ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 1166/3, Praha 4 - Braník Veronika Sobotová, Oto Sobota, Tim Charvát 10828 8 9 10
31 MATIKÁŘI Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Martin Anders, Eduard Chalupa, Vojtěch Veselý 10812 4 9 7
32 My tři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Kristýna Gajdošíková 10807 3 3 0
33 Okořeněná slanina Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Antonín Moc, Alžběta Marešová, David Janák 10785 9 8 1
34 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 10754 12 13 1
35 anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Lucie Benová, Barbora Nociarová 10733 9 8 0
36 Nevím Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Zuzana Pejchlová, Klára Kočová, Kristýna Finstrlová 10728 10 19 13
37 Meteoriti Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 10720 4 10 0
38 AMO Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Adolf Zika, Ondřej Rozmanitý 10685 8 6 0
39 Sekunda1 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Tobias Riessler, Adam Pavlík, Ondřej Čuda 10614 8 11 2
40 PORG Libeň 2 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Maxim Filip 10577 12 12 0
41 Destuxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Huong Ly Vu, Tereza Červená, Lucie Kohoutková 10544 8 8 4
42 Naklepaní řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Václav Kreidl, Phong Hoang, Nguyen Thanh Dat 10534 5 10 5
43 T1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Svoboda, Jan Čepelák, Mattis Luciany 10500 12 13 0
44 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Soňa Buriánová, Marisa Brada, Amálie Chroustová 10500 7 5 0
45 Zdeněk Pohlreich Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Vilém Španěl, Pavel Hejplík, Viet Hung Tony Nguyen 10485 6 6 0
46 Sekunda 1 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Anna Zrůstová, Kristína Gottwaldová 10468 8 11 2
47 🥇+🥈+🥉=🏆 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Arne Štoudek, Vojtěch Vrána, Thanh Son Do 10419 11 12 0
48 Gympláci Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Patrik Hauser, Linda Bredová, Štěpán Svítok 10347 6 8 0
49 Šifrovači PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Viktor Obracaj, Matyáš Hasala, Jan Vykoupil 10344 6 8 0
50 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Matyáš Rak, Dan Lavrinčik, Vojtěch Švojgr 10340 7 8 0
51 Matematický S.E.N. Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Nicole Pražáková, Silvie Hrstková, Emma Jedličková 10263 4 3 0
52 GO TT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vojtěch Taimr, Jakub Taimr, Lukáš Korec 10262 12 14 0
53 Tekvičky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Zoe Vojdová, Laura Kochelková, Tatiana Brachnová 10253 9 9 11
54 Zajedno Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anna Krybusová, Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí 10243 10 8 4
55 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 10242 8 15 9
56 Chupa chups Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Thai An Cao Thi, Viet Tung Nguyen 10221 5 4 0
57 Trio sekunďáci Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Martin Hašek, Petr Jirásek 10192 3 4 6
58 GEKOM-houska Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Sebastian Husák 10183 10 13 0
59 Gustávci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Ema Svobodová, Matěj Svoboda, Viktorie Vrzalová 10161 9 8 4
60 D R J Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava David Slaný, Richard Berkus, Jan Konečný 10161 5 5 3
61 Chlebyky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Lea Žitniaková, Michal Darida, Marek Čupka 10130 13 9 8
62 GMH NKV z primy Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 10107 7 7 15
63 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Adam Havránek 10093 8 4 0
64 Holky z 1.G Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Sára Kněževićová, Adéla Mlatečková 10077 8 6 4
65 COOL club Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Matouš Novák, Markéta Tyšerová, Ondřej Dědek 10058 8 6 1
66 Pečená Krkovice Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Aleš Krejza, Jiří Beneš, Matěj Lapáček 9992 9 10 0
67 GMH eNTýPí Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nicolas Wiedeman, Tomáš Skřivan, Pavel Maděra 9934 4 5 5
68 NeVim,NeZnam Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Petr Bárta, Antonín Mik, Leonard Mastný 9922 11 13 0
69 Kaktusáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Karolína Adamová, Natálie Barbora Skalská, Patricia Průchová 9876 14 9 0
70 Donimo Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 9840 7 4 0
71 Johanka z Arcku Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Tereza Jandová, Erik Sekerák, Ondřej Kubec 9834 7 4 0
72 Plameňáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Martin Bulička, Anthony John Little, Erik Krzyžánek 9828 13 15 0
73 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 9823 8 6 0
74 JAS Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Jan Hlaváč, Andrea Šťastná, Sandra Smolíková 9786 8 7 0
75 karbenátek Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Marek Soviš, Daniel Zubek 9785 9 6 0
76 Googleři Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 9766 11 9 0
77 Kalkulačky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Mathias Balog, Peter Venglarčík, Jakub Kručko 9685 4 6 0
78 GEKOM slepice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Janatová, Klára Kopřivová 9655 12 10 10
79 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 9648 12 9 4
80 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Anna Soušová, Nikola Minaříková 9616 3 4 0
81 reVerse unO kaRtička Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Vít Konečný, Richard Stavarský, Lukáš Janošík 9605 3 7 0
82 Ajnštajnové Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Linek, Vít Pospíšil, Veronika Chrastinová 9604 11 10 0
83 BruhBoys Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Dominik Müller, Štěpán Pražák 9586 8 10 0
84 Sanito Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Alexandr Horák, Tomáš Holásek 9584 9 9 0
85 Avokádka Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Veronika Pavlů, Veronika Sedláková, Elen Koudelková 9528 10 8 3
86 Svatohorští Křižáci Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojta Schlitzenbauer, Vít Růžička 9523 4 3 1
87 MASOMEŽ Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Michaela Šodková, Elena Vázlerová, Žaneta Sušková 9497 5 5 6
88 2+2=5 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Michal Vigaš, Jakub Karas, Matúš Zlocha 9482 11 10 3
89 hallowen team Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Zuzana Hanyšová, Lenka Tycová, Jakub Kříž 9479 13 10 0
90 Okurky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Adrian Kysel, Arden Alexander Zadrick , Daniel Mainuš 9459 8 6 0
91 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 9435 11 9 1
92 stulti math OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Jan Hrubec, Daniel Skoupý, Jan Pavel Škoda 9364 8 10 0
93 Lenochodi na plutu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Julie Smékalová, Magdaléna Bažantová 9300 10 14 0
94 Rybí prsty Základní škola s RVJ, Husova 142/44, Liberec 5 Josef Randáček, Dan Brzezina, Jiří Kosek 9271 9 7 3
95 KAKADU Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Tereza Pyszková, Tereza Stopková, Mariana Hrubá 9251 2 7 4
96 plavci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Veronika Halvová, Veronika Halvová, Veronika Halvová 9247 3 7 0
97 Papoušci Základní škola, , Valašská Bystřice Barbora Žambochová, Darja Ondruchová, Magdaléna Trusinová 9159 4 5 7
98 T2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, David Lašek , Jakub Pavlů 9121 12 10 1
99 Parenťačky Základní škola a mateřská škola Parentes, Radlická 138, Praha 5 Adéla Stiebitzová, Tereza Bourová, Tina Li 9001 6 4 5
100 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Linda Novotná 8943 10 15 58
101 GMH sek-ci Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Adam Bednár, Pavel Hejn, Martin Zikmund 8924 4 6 0
102 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Jakub Stávek, Šimon Brenkus 8918 6 8 0
103 The big bang of Maths Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Max Menčík, Horia Marin, Jakub Kohoutek 8916 7 7 7
104 Kuřecí vepři 2+1 zdarma Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adela Bukovská, Barbora Jirková, Kryštof Chudomel 8838 9 5 0
105 TSU Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Nela Ježková, Rozálie Fijalíková, Nastassja Grogerová 8838 8 6 6
106 GEKOMchleba Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Vít Hořejší, Jonáš Perkner 8756 7 7 0
107 Jednorožci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Eliška Rosová, Natálie Vanesa Hurníková, Julie Střižíková 8704 6 4 0
108 T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová , Eliška Hubičková , Lenka Nováková 8697 4 7 8
109 VOŠA Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Vojtěch Theodor Slezák, Šimon Chlad, Tobias Elman 8622 8 7 0
110 Nejvíc chytrý kočky Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Barbora Baxová, Adéla Vávrová, Kamila Groeslová 8563 7 9 1
111 Babohav Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Dominik Bartoň, Marek Bodnár, Marek Havlín 8517 8 7 1
112 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Michael Kramář, Tadeáš Vítek 8416 7 9 0
113 Uzeniny Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lukáš Sikora, Radek Suška, Veronika Starzyková 8376 4 2 0
114 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Libuše Procházková 8337 5 4 1
115 Me and the boys Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 8291 8 7 0
116 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová, Martin Vykuka 8270 4 9 39
117 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 8242 10 9 1
118 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Andrea Vargová, Jakub Brejcha 8229 7 7 0
119 Zmijozel Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Nikol Melichaříková, Nikola Jurčová 8152 9 6 1
120 Šťouchané brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Barbora Fišerová, Rosalie Šedková 8147 7 7 14
121 Imposteři Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Amálie Vaňková, Ester Hudeczková 8141 12 7 0
122 ZSP7B Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Zuzana Vosátková 8141 5 6 4
123 Sekunda 2 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Daniela Rašovská, Adéla Nohelová, Gita Bukovská 8042 6 6 0
124 Nebelvírská smečka Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Anna Krejčí, Karolína Krejčí, Jitka Vabroušková 7922 2 2 0
125 Moskovničky PB Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Barbora Vrátná, Anna Šíblová 7830 5 4 2
126 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 7786 4 4 4
127 Ještěrky 🦎 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Karolína Škotyová, Nicol Košátková, Adéla Říčařová 7748 5 4 2
128 PŘÍŠERKY S.R.O. Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Alice Houšková, David Houdek, Tereza Týmlová 7746 5 3 1
129 Matematikáři Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Kristýna Hašková, Filip Maksymiv, Patrik Buroň 7689 4 4 0
130 sekačky OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Kateřina Votlučková , Adéla Jirmannová , Nela Janková 7590 7 5 2
131 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 7550 8 7 1
132 ZÁCHVAT SMÍCHU Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Matyáš Kunc, Doubravka Machková, Sofie Pivoňková 7470 5 2 0
133 Ne moc chytří tygři Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lenka Pawlusová, Ester Zoňová, Kamila Jochymková 7440 5 3 1
134 T5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová 7288 10 8 0
135 Inteligenti OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Anglika Mia Hassmannová, Amy Kirsten Scott, Jasmína Anna Adamcová 7244 1 2 0
136 Naše matika Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Kristián Bojko, Ema Lysková, Veronika Puczoková 7123 4 3 1
137 extra62 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Adam Procházka, Anežka Jandová, Lukáš Zvada 7062 7 10 3
138 Three Girls Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Julie Radovská, Tereza Šašková 6719 3 3 4
139 Čarodějky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Chodurová, Emma Churavá, Ema Jírová 6669 4 4 0
140 Minožrouti Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kryštof Engel, Tomáš Müller, Jan Páca 6098 8 8 0
141 Kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Samiec, Jakub Wolný, Dominik Prachovský 6031 2 3 12
142 NAANBA Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Barbora Wiszczorová, Anežka Pindurová, Natálie Klusová 5981 1 2 12
143 extra61 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Matyáš Civín, Marek Sikora, Daniel Schlaichert 5768 8 6 0
144 Einstein Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Ondřej Kočvara, Tomáš Macháček, Jan Bilnica 5600 3 2 0
145 Pohromy Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikol Badžgoňová, Michaela Šimečková, Zuzana Prokopová 4974 1 1 0

Pořadí Název týmu Škola Členové Hektolitry získané ropy Objevená políčka Příklady Zbylé akce
1 TLK Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Terezie Čiháková, Lenka Dobešová, Jiří Janda 14405 12 23 2
2 T3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček , Jan Tichota , Lukáš Jarmara 14396 8 19 0
3 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 13828 15 19 0
4 Nevím Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Zuzana Pejchlová, Klára Kočová, Kristýna Finstrlová 10728 10 19 13
5 U-čáci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Jan Motlík, Miloš Routa, Veronika Košatová 12073 15 18 1
6 Křečci Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Václav Budil, Robin Hyam, Jana Schmidová 11362 21 18 2
7 CMG Team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Martin Jiřík, Ondřej Rada 14066 20 17 4
8 NOFRDO Gymnázium, Komenského 89, Písek Jan Novák, Jakub Francisty, Marek Dobeš 12756 11 16 6
9 Sekunda2 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Ivan Kopecký, Vojtěch Václavík, Miroslav Pernička 11521 13 16 0
10 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 10242 8 15 9
11 Plameňáci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Martin Bulička, Anthony John Little, Erik Krzyžánek 9828 13 15 0
12 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Linda Novotná 8943 10 15 58
13 Majolka Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Tomáš Novák, Krystian Graboń, Matyáš Boček 11690 10 14 4
14 GO TT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Vojtěch Taimr, Jakub Taimr, Lukáš Korec 10262 12 14 0
15 Lenochodi na plutu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Julie Smékalová, Magdaléna Bažantová 9300 10 14 0
16 Hlavonožci z MG Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Lukáš Caithaml, Anna Košťáková 12702 11 13 4
17 T6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Markéta Hořovská , Tea Klosová, Laura Kopicová 11285 12 13 10
18 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 10754 12 13 1
19 T1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Svoboda, Jan Čepelák, Mattis Luciany 10500 12 13 0
20 GEKOM-houska Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Sebastian Husák 10183 10 13 0
21 NeVim,NeZnam Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Petr Bárta, Antonín Mik, Leonard Mastný 9922 11 13 0
22 JAJUAN Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Jarmila Smetanová, Lýdie Čejková 12091 14 12 8
23 primániGVH Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice Jáchym Soukup, Oldřich Pernegr, Lukáš Bártík 10983 13 12 0
24 Bulíčci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Jakub Spěvák, Vít Jerie 10958 10 12 0
25 PORG Libeň 2 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Agáta Ferianc, Sophie Porubová, Maxim Filip 10577 12 12 0
26 🥇+🥈+🥉=🏆 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Arne Štoudek, Vojtěch Vrána, Thanh Son Do 10419 11 12 0
27 TELECÍ Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Řehounek, Vojtěch Tušík, Vít Havelec 12780 10 11 5
28 Telecí Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Lukáš Fidrant, Michal Kolupek, Jan Mazuch 11235 11 11 0
29 Kokosáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Radek Dočkal, Vítek Adam, Václav Zoubek 10977 10 11 4
30 Sekunda1 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín Tobias Riessler, Adam Pavlík, Ondřej Čuda 10614 8 11 2
31 Sekunda 1 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Anna Zrůstová, Kristína Gottwaldová 10468 8 11 2
32 Jede Šrot Gymn. V. Hlavatého, příspěvková organizace, Poděbradova 661, Louny Mojmír Ekrt, Jan Dostál, Václav Hetzer 14192 11 10 0
33 Bagr Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Ján Dunaj Jurčo, Marek Benda, Jakub Král 12440 6 10 10
34 Unie 2.B Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Maximilian Josef Salfellner, Nela Blaženínová, Ondřej Štěpán Ruczaj 12003 8 10 3
35 RaJeČ Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Lucie Čepeláková, Benjamín Jesenský, Adam Rajniš 11540 10 10 0
36 GEKOM jahůdka a spol. Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova , Nina Janotová, Xenie Penížková 11515 12 10 3
37 GMH sek-ky Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kristýna Gajdošová 11212 12 10 1
38 Nugetky Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Kateřina Honková, Veronika Zamazalová, Anežka Hudečková 11031 8 10 2
39 Meteoriti Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Anna Hliněná, Denis Bálint, Karolína Raabová 10720 4 10 0
40 Naklepaní řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Václav Kreidl, Phong Hoang, Nguyen Thanh Dat 10534 5 10 5
41 Pečená Krkovice Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Aleš Krejza, Jiří Beneš, Matěj Lapáček 9992 9 10 0
42 GEKOM slepice Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Veronika Janatová, Klára Kopřivová 9655 12 10 10
43 Ajnštajnové Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Linek, Vít Pospíšil, Veronika Chrastinová 9604 11 10 0
44 BruhBoys Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Dominik Müller, Štěpán Pražák 9586 8 10 0
45 2+2=5 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Michal Vigaš, Jakub Karas, Matúš Zlocha 9482 11 10 3
46 hallowen team Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Zuzana Hanyšová, Lenka Tycová, Jakub Kříž 9479 13 10 0
47 stulti math OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Jan Hrubec, Daniel Skoupý, Jan Pavel Škoda 9364 8 10 0
48 T2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Martin Landík, David Lašek , Jakub Pavlů 9121 12 10 1
49 extra62 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Adam Procházka, Anežka Jandová, Lukáš Zvada 7062 7 10 3
50 Saláti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Kryštof Kořenek , Tadeáš Foldyna, Jan Rubeš 11408 8 9 0
51 Tropíci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Pavel Rypl, Karolína Kňavova 11351 6 9 0
52 Melouni ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 1166/3, Praha 4 - Braník Veronika Sobotová, Oto Sobota, Tim Charvát 10828 8 9 10
53 MATIKÁŘI Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Martin Anders, Eduard Chalupa, Vojtěch Veselý 10812 4 9 7
54 Tekvičky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Zoe Vojdová, Laura Kochelková, Tatiana Brachnová 10253 9 9 11
55 Chlebyky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Lea Žitniaková, Michal Darida, Marek Čupka 10130 13 9 8
56 Kaktusáci Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Karolína Adamová, Natálie Barbora Skalská, Patricia Průchová 9876 14 9 0
57 Googleři Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 9766 11 9 0
58 Písaři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Nela Hradilová, Jakub Krejčí, Filip Suchý 9648 12 9 4
59 Sanito Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Alexandr Horák, Tomáš Holásek 9584 9 9 0
60 IQgirls Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Adéla Slanařová, Kristýna Bláhová, Johana Kapralčíková 9435 11 9 1
61 Nejvíc chytrý kočky Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Barbora Baxová, Adéla Vávrová, Kamila Groeslová 8563 7 9 1
62 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Michael Kramář, Tadeáš Vítek 8416 7 9 0
63 Geniální z FXka Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jáchym Strašlipka, Michaela Urbanová, Martin Vykuka 8270 4 9 39
64 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 8242 10 9 1
65 GGbois Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Miroslav Plátenka, Antonín Koch, František Lanc 12872 6 8 2
66 Top trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondra Mizera, Tomáš Halama 11004 7 8 4
67 Okořeněná slanina Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Antonín Moc, Alžběta Marešová, David Janák 10785 9 8 1
68 anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Lucie Benová, Barbora Nociarová 10733 9 8 0
69 Destuxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Huong Ly Vu, Tereza Červená, Lucie Kohoutková 10544 8 8 4
70 Gympláci Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Patrik Hauser, Linda Bredová, Štěpán Svítok 10347 6 8 0
71 Šifrovači PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Viktor Obracaj, Matyáš Hasala, Jan Vykoupil 10344 6 8 0
72 Pink Panthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Matyáš Rak, Dan Lavrinčik, Vojtěch Švojgr 10340 7 8 0
73 Zajedno Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anna Krybusová, Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí 10243 10 8 4
74 Gustávci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Ema Svobodová, Matěj Svoboda, Viktorie Vrzalová 10161 9 8 4
75 Avokádka Gymnázium, příspěvková organizace, Žitavská 2969, Česká Lípa Veronika Pavlů, Veronika Sedláková, Elen Koudelková 9528 10 8 3
76 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Křivánek, Jakub Stávek, Šimon Brenkus 8918 6 8 0
77 T5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová 7288 10 8 0
78 Minožrouti Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kryštof Engel, Tomáš Müller, Jan Páca 6098 8 8 0
79 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 11225 10 7 0
80 GMH NKV z primy Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nela Pánková, Kateřina Semeráková, Veronika Umáčená 10107 7 7 15
81 JAS Gymnázium, Vítězná 616, Český Brod Jan Hlaváč, Andrea Šťastná, Sandra Smolíková 9786 8 7 0
82 reVerse unO kaRtička Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Vít Konečný, Richard Stavarský, Lukáš Janošík 9605 3 7 0
83 Rybí prsty Základní škola s RVJ, Husova 142/44, Liberec 5 Josef Randáček, Dan Brzezina, Jiří Kosek 9271 9 7 3
84 KAKADU Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Tereza Pyszková, Tereza Stopková, Mariana Hrubá 9251 2 7 4
85 plavci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Veronika Halvová, Veronika Halvová, Veronika Halvová 9247 3 7 0
86 The big bang of Maths Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Max Menčík, Horia Marin, Jakub Kohoutek 8916 7 7 7
87 GEKOMchleba Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle František Kubát, Vít Hořejší, Jonáš Perkner 8756 7 7 0
88 T4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová , Eliška Hubičková , Lenka Nováková 8697 4 7 8
89 VOŠA Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Vojtěch Theodor Slezák, Šimon Chlad, Tobias Elman 8622 8 7 0
90 Babohav Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Dominik Bartoň, Marek Bodnár, Marek Havlín 8517 8 7 1
91 Me and the boys Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky Tomáš Kůna, Vojta Pavel, Filip Tichý 8291 8 7 0
92 Tři mušketýři Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Andrea Vargová, Jakub Brejcha 8229 7 7 0
93 Šťouchané brambory Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Barbora Fišerová, Rosalie Šedková 8147 7 7 14
94 Imposteři Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Amálie Vaňková, Ester Hudeczková 8141 12 7 0
95 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Žaneta Šomanová, Miroslava Stachová, Alena Holzmannová 7550 8 7 1
96 AMO Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Martin Moka, Adolf Zika, Ondřej Rozmanitý 10685 8 6 0
97 Zdeněk Pohlreich Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Vilém Španěl, Pavel Hejplík, Viet Hung Tony Nguyen 10485 6 6 0
98 Holky z 1.G Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Sára Kněževićová, Adéla Mlatečková 10077 8 6 4
99 COOL club Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Matouš Novák, Markéta Tyšerová, Ondřej Dědek 10058 8 6 1
100 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Tabita Toepferová, Janis Pataridis, Jan Zapletal 9823 8 6 0
101 karbenátek Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Ondřej Kočí, Marek Soviš, Daniel Zubek 9785 9 6 0
102 Kalkulačky Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Mathias Balog, Peter Venglarčík, Jakub Kručko 9685 4 6 0
103 Okurky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Adrian Kysel, Arden Alexander Zadrick , Daniel Mainuš 9459 8 6 0
104 GMH sek-ci Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Adam Bednár, Pavel Hejn, Martin Zikmund 8924 4 6 0
105 TSU Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Nela Ježková, Rozálie Fijalíková, Nastassja Grogerová 8838 8 6 6
106 Zmijozel Základní škola, , Valašská Bystřice Zuzana Petruželová, Nikol Melichaříková, Nikola Jurčová 8152 9 6 1
107 ZSP7B Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Zuzana Vosátková 8141 5 6 4
108 Sekunda 2 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Daniela Rašovská, Adéla Nohelová, Gita Bukovská 8042 6 6 0
109 extra61 Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Matyáš Civín, Marek Sikora, Daniel Schlaichert 5768 8 6 0
110 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Soňa Buriánová, Marisa Brada, Amálie Chroustová 10500 7 5 0
111 D R J Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava David Slaný, Richard Berkus, Jan Konečný 10161 5 5 3
112 GMH eNTýPí Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Nicolas Wiedeman, Tomáš Skřivan, Pavel Maděra 9934 4 5 5
113 MASOMEŽ Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Michaela Šodková, Elena Vázlerová, Žaneta Sušková 9497 5 5 6
114 Papoušci Základní škola, , Valašská Bystřice Barbora Žambochová, Darja Ondruchová, Magdaléna Trusinová 9159 4 5 7
115 Kuřecí vepři 2+1 zdarma Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adela Bukovská, Barbora Jirková, Kryštof Chudomel 8838 9 5 0
116 sekačky OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Kateřina Votlučková , Adéla Jirmannová , Nela Janková 7590 7 5 2
117 Chupa chups Gymnázium, příspěvková organizace, Letná 263, Mimoň František Homza, Thai An Cao Thi, Viet Tung Nguyen 10221 5 4 0
118 Trio sekunďáci Gymnázium, Hradební 218, Broumov Václav Špůr, Martin Hašek, Petr Jirásek 10192 3 4 6
119 Ajnštajni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martin Žalud, Anička Kazdová, Adam Havránek 10093 8 4 0
120 Donimo Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Egyed, Nikola Mistríková, Martin Vavrečka 9840 7 4 0
121 Johanka z Arcku Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Tereza Jandová, Erik Sekerák, Ondřej Kubec 9834 7 4 0
122 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10, Brno Natália Wilksová, Anna Soušová, Nikola Minaříková 9616 3 4 0
123 Parenťačky Základní škola a mateřská škola Parentes, Radlická 138, Praha 5 Adéla Stiebitzová, Tereza Bourová, Tina Li 9001 6 4 5
124 Jednorožci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Eliška Rosová, Natálie Vanesa Hurníková, Julie Střižíková 8704 6 4 0
125 Racková Gang Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Libuše Procházková 8337 5 4 1
126 Moskovničky PB Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Anna Parezová, Barbora Vrátná, Anna Šíblová 7830 5 4 2
127 Elanes Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Elen Chudobová, Anna Vodhánělová, Ester Princová 7786 4 4 4
128 Ještěrky 🦎 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Karolína Škotyová, Nicol Košátková, Adéla Říčařová 7748 5 4 2
129 Matematikáři Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Kristýna Hašková, Filip Maksymiv, Patrik Buroň 7689 4 4 0
130 Čarodějky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Chodurová, Emma Churavá, Ema Jírová 6669 4 4 0
131 My tři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Kristýna Gajdošíková 10807 3 3 0
132 Matematický S.E.N. Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Nicole Pražáková, Silvie Hrstková, Emma Jedličková 10263 4 3 0
133 Svatohorští Křižáci Základní škola pod Svatou Horou, Balbínova 328, Příbram II Johana Holá, Vojta Schlitzenbauer, Vít Růžička 9523 4 3 1
134 PŘÍŠERKY S.R.O. Základní škola, nám. T. G. Masaryka 58, Unhošť Alice Houšková, David Houdek, Tereza Týmlová 7746 5 3 1
135 Ne moc chytří tygři Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lenka Pawlusová, Ester Zoňová, Kamila Jochymková 7440 5 3 1
136 Naše matika Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Kristián Bojko, Ema Lysková, Veronika Puczoková 7123 4 3 1
137 Three Girls Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Julie Radovská, Tereza Šašková 6719 3 3 4
138 Kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Patrik Samiec, Jakub Wolný, Dominik Prachovský 6031 2 3 12
139 Uzeniny Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Lukáš Sikora, Radek Suška, Veronika Starzyková 8376 4 2 0
140 Nebelvírská smečka Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Anna Krejčí, Karolína Krejčí, Jitka Vabroušková 7922 2 2 0
141 ZÁCHVAT SMÍCHU Základní škola, Strossmayerovo náměstí 990/4, Praha 7 Matyáš Kunc, Doubravka Machková, Sofie Pivoňková 7470 5 2 0
142 Inteligenti OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Anglika Mia Hassmannová, Amy Kirsten Scott, Jasmína Anna Adamcová 7244 1 2 0
143 NAANBA Základní škola a mateřská škola, Písek 184, Písek u Jablunkova Barbora Wiszczorová, Anežka Pindurová, Natálie Klusová 5981 1 2 12
144 Einstein Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Ondřej Kočvara, Tomáš Macháček, Jan Bilnica 5600 3 2 0
145 Pohromy Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikol Badžgoňová, Michaela Šimečková, Zuzana Prokopová 4974 1 1 0

Příklad 1
Zadání příkladu 1

Postup řešení příkladu 1
Příklad 2
Zadání příkladu 2

Postup řešení příkladu 2
Příklad 3
Zadání příkladu 3

Postup řešení příkladu 3
Příklad 4
Zadání příkladu 4

Postup řešení příkladu 4
Příklad 5
Zadání příkladu 5

Postup řešení příkladu 5
Příklad 6
Zadání příkladu 6

Postup řešení příkladu 6
Příklad 7
Zadání příkladu 7

Postup řešení příkladu 7
Příklad 8
Zadání příkladu 8

Postup řešení příkladu 8
Příklad 9
Zadání příkladu 9

Postup řešení příkladu 9
Příklad 10
Zadání příkladu 10

Postup řešení příkladu 10
Příklad 11
Zadání příkladu 11

Postup řešení příkladu 11
Příklad 12
Zadání příkladu 12

Postup řešení příkladu 12
Příklad 13
Zadání příkladu 13

Postup řešení příkladu 13
Příklad 14
Zadání příkladu 14

Postup řešení příkladu 14
Příklad 15
Zadání příkladu 15

Postup řešení příkladu 15
Příklad 16
Zadání příkladu 16

Postup řešení příkladu 16
Příklad 17
Zadání příkladu 17

Postup řešení příkladu 17
Příklad 18
Zadání příkladu 18

Postup řešení příkladu 18
Příklad 19
Zadání příkladu 19

Postup řešení příkladu 19
Příklad 20
Zadání příkladu 20

Postup řešení příkladu 20
Příklad 21
Zadání příkladu 21

Postup řešení příkladu 21
Příklad 22
Zadání příkladu 22

Postup řešení příkladu 22
Příklad 23
Zadání příkladu 23

Postup řešení příkladu 23
Příklad 24
Zadání příkladu 24

Postup řešení příkladu 24
Příklad 25
Zadání příkladu 25

Postup řešení příkladu 25
Příklad 26
Zadání příkladu 26

Postup řešení příkladu 26
Příklad 27
Zadání příkladu 27

Postup řešení příkladu 27
Příklad 28
Zadání příkladu 28

Postup řešení příkladu 28
Příklad 29
Zadání příkladu 29

Postup řešení příkladu 29
Příklad 30
Zadání příkladu 30

Postup řešení příkladu 30
Příklad 31
Zadání příkladu 31

Postup řešení příkladu 31
Příklad 32
Zadání příkladu 32

Postup řešení příkladu 32
Příklad 33
Zadání příkladu 33

Postup řešení příkladu 33
Příklad 34
Zadání příkladu 34

Postup řešení příkladu 34
Příklad 35
Zadání příkladu 35

Postup řešení příkladu 35
Příklad 36
Zadání příkladu 36

Postup řešení příkladu 36
Příklad 37
Zadání příkladu 37

Postup řešení příkladu 37
Příklad 38
Zadání příkladu 38

Postup řešení příkladu 38
Příklad 39
Zadání příkladu 39

Postup řešení příkladu 39
Příklad 40
Zadání příkladu 40

Postup řešení příkladu 40
Příklad 41
Zadání příkladu 41

Postup řešení příkladu 41
Příklad 42
Zadání příkladu 42

Postup řešení příkladu 42
Příklad 43
Zadání příkladu 43

Postup řešení příkladu 43
Příklad 44
Zadání příkladu 44

Postup řešení příkladu 44
Příklad 45
Zadání příkladu 45

Postup řešení příkladu 45
Příklad 46
Zadání příkladu 46

Postup řešení příkladu 46
Příklad 47
Zadání příkladu 47

Postup řešení příkladu 47
Příklad 48
Zadání příkladu 48

Postup řešení příkladu 48
Příklad 49
Zadání příkladu 49

Postup řešení příkladu 49
Příklad 50
Zadání příkladu 50

Postup řešení příkladu 50