MaSo

Týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd

26. 11. 2021 proběhlo podzimní MaSo!

    Děkujeme všem soutěžícím za účast a gratulujeme vítězům!

    Všem týmům, které se při řešení zasekly na příkladu 44, se moc omlouváme. Systém neuznával správné řešení. Všem týmům, které odevzdaly správný výsledek, jsme přidali jako kompenzaci 50 bodů.

    Pokud se vám soutěž líbila, můžete se těšit na jarní MaSo, které se bude konat v květnu 2022. Pokud jste učitel, vaše škola se v minulosti do soutěže nezapojovala, ale rádi byste dostávali před každým MaSem pozvánku, napište nám na e-mail maso@mff.cuni.cz.

Výsledky

Oficiální výsledková listina MaSa je pouze jedna a absolutním vítězem Podzimního MaSa 2021 se stal tým Studenti Malostranští z Gymnázia Jana Nerudy. Moc gratulujeme. Ale pokud jste tvořili tým složený pouze ze žáků nižších ročníků, může pro vás být zajímavé srovnání se svými s vrstevníky.

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet průchodů Příklady
1 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Mykhail Degtyar, Jan Plecitý, Jáchym Buben 5248 4 39
2 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Michael Jarvis, Matěj Podávka, Adam Zbořil 5245 4 41
3 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 5116 4 41
4 Ursprüngliches Mannschaft Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Petr Karlík, Martin Vagner, Michal Glasnák 5060 4 40
5 Rododendron Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Tomáš Tatyrek, Lukáš Koutný, Filip Svoboda 4798 4 37
6 Adam Vojtěch Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adam Pustka, Adam Kolačný, Vojtěch Janáček 4706 4 41
7 3HIL Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikolas Pippal, Vojtěch Korhoň, Václav Halás 4638 4 38
8 Truhla 44 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Vít Perkner, Radim Janáček, Tomáš Elich 4592 3 40
9 3,1415926535897932384626433 Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Elen Turbová, Ema Kleinová, Filip Marek 4523 3 39
10 MIMAPHU Gymnázium, Komenského 89, Písek Matěj Záluský, Milan Kadlec, Phuc Nguyen Hoang 4513 3 37
11 Duby Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Jan Dubišár, Jáchym Baudin, Filip Hrůša 4412 4 37
12 GChD1 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Petr Smejkal, Jindřich Heissiger, Jan Tichon 4404 4 42
13 Ellipsis Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Vášek, Cyril Šebek, Václav Gärtner 4393 3 37
14 Všichni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Ondřej Menzel, Filip Černý, Jan Křelina 4392 3 40
15 Greenhorni z Gyrecu Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jiří Račanský, Ondřej Kovář, Daniel Řepka 4390 3 38
16 Chomicznik Dżungarski Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Martin Šnejdar, Hugo Herynek, Vladislav Bredikhin 4276 4 41
17 Masivní řízek Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Jakub Procházka, Martin Jiřík 4191 4 38
18 FLEG-MATICI Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Ben Dědič, Lucie Oceláková, Ondřej Štindl 4118 4 36
19 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 4087 3 37
20 Ivan OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Jakub Kubín, Vojtěch Pokorný, Jan Cveček 3981 3 33
21 Unknown Mission PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Benjamin Hudec, David Štefka, Ádám Sátor 3937 3 29
22 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Tomáš Kmoch, Tereza Jeřábková, Adéla Šeflová 3920 3 32
23 KUMATO Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Antonín Novotný, Maxim Sklenář, Jakub Tošnar 3857 3 35
24 Býložravci Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Michael Ambros, Jan Kolář, Benjamin Evžen Bureš 3856 3 34
25 SZVZ Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Vojtěch Šedivý, Petr Kolman, Sofie Janebová 3840 2 32
26 Lao Gan Ma PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Matěj Hynek, Samuel Probst, Edgar David 3780 2 35
27 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod Jiří Preč, Albert Brázda, Erik Balada 3770 3 32
28 Ústavka Dream team 1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Marie Záškodná, Lucie Rottová, Vít Chadima 3744 3 28
29 kvarťani Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jakub Zelinka, Vít Vaněk, Václav Novobilský 3720 3 38
30 Hydroxid draselný Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Helena Muchová, Otakar Janoušek, Kryšpín Dryák 3695 2 40
31 Okurkový salát Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Jan Ferkl, Tobiáš Mahdal, Erik Hrádocký 3684 3 30
32 kidi Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Adam Pacholík, Jakub Sepši, Matyas Mydlo 3666 3 32
33 Tým Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Václav Kotvalt, Kristina Migel, Marek Šebesta 3660 2 35
34 Jitrnice Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Emir Khoury, David Konvalina, Šimon Janda 3608 3 30
35 BOBO Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Klára Blaškovanová, Marie Kazulina, Veronika Němečková 3598 3 34
36 Kvarťanky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Adéla Gebauerová, Lea Bumbálková, Tereza Zápecová 3588 3 26
37 MaSožrouti Nový Porg Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Matěj Bugan, Ondřej Mlích, Tomáš Mucha 3581 3 37
38 Švehlovka Základní škola, Švehlova 2900/12, Praha 10 - Zahradní Město Jan Habr, Erik Ježek, Vojtěch Pančev 3571 3 31
39 GOT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Korec, Vojtěch Nádvorník, Filip Fiala 3565 2 34
40 Masožravci Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice David Fišer, Vojtěch Stehlík, Štěpán Březina 3564 3 34
41 Název týmu Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Radan Čech, Nela Bartoníčková, Martina Taslerová 3539 3 31
42 Drakůň I Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Sára Šamánková, Klára Souza de Joode, Vojtěch Černý 3525 2 43
43 GChD3 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Jan Winzig, Šimon Vecka, Ondřej Urban 3515 2 30
44 Temné odmocniny PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Justína Dingová, Rebeka Mayerová, Veronika Mašíčková 3503 3 37
45 Anti-Vegani Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Radim Blažek, Monty Mikuláš, Vojtěch Zeman 3502 3 28
46 T34-xD Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Lukáš Jarmara, Jakub Pavlů, Martin Svoboda 3493 3 31
47 Tři čuníci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Radek Bláha, Jan Janeček, Matěj Martíšek 3440 2 32
48 tua mater Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Přibyl, Šimon Pražák, Matěj Šimon Hauptig 3394 3 30
49 Nestačili jsme se domluvit, ale MASO si dáme Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Vít Strmiska, Adam Dedek, Matyáš Rexa 3361 1 41
50 Kapr s nivou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Vojtěch Růžička, David Stráňava, Štěpán Šmíd 3322 3 34
51 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Barbora Marušincová, Alžběta Bauerová, Tereza Lukešová 3320 2 30
52 AJO Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Arthur Jakub Hájek, Jošt Havlice, Ondřej Porazil 3290 2 30
53 T37- Chábr team Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Čepelák, Jan Tichota, Mattis Luciani 3275 2 29
54 Duchové Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Snášel, Lukáš Herman, Patrik Prokeš 3260 2 31
55 Gymik 4.0 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Tomáš Krist, Miloslav Famfrla, Mikuláš Novotný 3258 3 32
56 Kečup Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III David Hora, Denis Mňouček, Tadeáš Wůdy 3233 3 33
57 Klacek Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Koďousek, David Škopek, Filip Major 3201 3 29
58 -_- Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Adam Svoboda, Václav Jasanský, Markéta Zemanová 3200 2 30
59 Těžíme BTC na školním PC Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vít Šimurda, Michael Kučun, Zbyněk Lipták 3190 3 30
60 GEKOM špagety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Vít Hořejší 3176 3 26
61 AlgeBros Základní škola a mateřská škola da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany Hasik Sebastian, Kryštof Khek, Tomáš Vido 3163 3 35
62 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Viktor Drábek, Matyáš Hamerník, Lukáš Andrle 3120 2 35
63 MMM Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Michal Korčák, Martin Vašek, Matěj Trejtnar 3115 2 29
64 Gymlit Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Marek Sedláček, Julie Kroupová, Ivan Jemelka 3105 2 27
65 TeamSilverMid Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Huy Hoang Vo, Matěj Adam, Michal Horský 3100 2 30
66 ?otazník Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Solomia Ihnaťuková, Bára Hájková, Jakub Pospíšil 3088 3 26
67 We're no strangers to love You know the rules and Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice David Hynek, Matouš Koudelka, Viet Dao-Xuan 3085 2 34
68 Avogadrova konstanta G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Kateřina Sikorská, Jana Vestfálová, Vojtěch Novosád 3075 2 38
69 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Petr Kosička, Kristián Čech 3050 2 32
70 Dobrovolníci E Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Nicol Fairová, Kryštof Ircing, Patrik Altmann 3035 2 31
71 Žabanti G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Norika Nebusová, Zuzana Kvapilová, Jan Beránek 3020 3 28
72 Paaataaa aaa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Petr Zaoral, Tran Quoc Minh, Igor Hroza 2960 2 26
73 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Hříbal, Matěj Konvalinka, Jakub Jedlička 2955 2 39
74 T32-SoMaS2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček, David Lašek, Martin Landík 2955 2 32
75 Blokáda Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Antonín Horák, Vilém Doušek, Jakub Večeřa 2946 3 28
76 Tři na druhou Základní škola, náměstí Míru 38/73, Svitavy Vojtěch Musil, Nguyen Tuang, Iveta Prosecká 2945 2 27
77 Tiktalici Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Irena Bártová, Viktorie Blahová, Frederik Hurrle 2934 3 26
78 Šlapaničtí zubři Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Ondřej Fuksa, Lukáš Odstrčil, Matěj Benešovský 2905 2 33
79 Otorinolaryngologisti Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Lucie Bohdanecká, Emily Líbal, Ema Josková 2900 2 34
80 Diktator123 Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Marek Mucha, Dan Hejkrlík, Lukáš Žďárský 2893 3 25
81 √k^3 Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Veronika Menšíková, Kateřina Menšíková, Anna Čejková 2880 2 36
82 Ondra chybí Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Tobiáš Neugebauer, Vojtěch Blatný, Marek Dvořák 2870 2 35
83 ŘežZ2C Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Adéla Nováková, Martin Černý, Nela Lukačiková 2870 2 24
84 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Karel Kvapil, Tomáš Drba, Kryštof Höschl 2869 3 29
85 Sadomaso Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Kryštof Weishäupel, Ondřej Tomáš, Ondřej Tomšíček 2860 2 33
86 Traktorníci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Jakub Janeček, Matvyi Drul, Radovan Galuška 2860 2 31
87 Bojovníci Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník David Bojko, Oliver Málek, Matěj Haken 2860 2 31
88 GYKAS B Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3 - Žižkov Kryštof Abel, Martin Kout, Lukáš Ruml 2860 2 25
89 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 František Žilka, Nina Naxerová, Alex Strnad 2856 3 36
90 LOGIK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Anežka Procházková, Judita Coufalová, Josef Procházka 2830 2 32
91 Tejulíni Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Kryštof Horák, Daniel Prokeš, Theodor Kubek 2800 2 31
92 EnMaPa Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Adam Endrle, Nela Mátlová, Karolína Paschalisová 2790 2 29
93 Gymlit 8 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Barbora Salajová, Barbora Pauková, Kristýna Šachová 2786 1 36
94 Hamasi Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Pavel Hartmann, Marek Machulka, Štěpán Sitek 2781 3 27
95 Lišky Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Anna Korábová, Max Denemarek, Tina Zavrtálková 2777 3 23
96 AnLíJa Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 2765 2 24
97 Alfa sumCi Základní škola, Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 - Malešice Michal Němec, Josef Dittrich, Filip Koudelka 2765 2 21
98 Za Mordor Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Michail Bezrukov, Samuel Vacek, Daniel Middleton 2755 2 27
99 Jílováci 5 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Daniel Polák, Matyáš Drahovzal, František Galík 2751 3 23
100 M na třetí Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Martin Aust, Martin Stehlík, Michal Orvoš 2710 2 22
101 Better Peoples Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Mikuláš Smetana, Barbora Helmová, Adéla Vurbsová 2705 2 27
102 Jílováci 4 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Alžběta Trefilová, Artur Kljujev, Viktoria Sharko 2685 2 21
103 TWIN MÍL Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Tomáš Chovanec, Štěpán Hoschna 2683 3 21
104 Ústavka Dream team 2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Johana Pešková, Barbora Šimáčková, Noemi Mikešová 2675 2 32
105 Liliovník tulipánokvětý Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Tereza Ondroušková, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 2660 2 20
106 Hořčice Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Andrea Hamtáková, Zuzana Trusková, Jan Melichar 2655 2 29
107 Banda lůz Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy, Hellichova 457/3, Praha 1 - Malá Strana Veronika Bryndová, Anna Příhodová, Adéla Jalovcová 2650 2 25
108 4 + 2 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Antonín Petr Babouček, Šimon Batrla, Elen Hladká 2635 2 23
109 Numlock 2.0 Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Anna Kratochvílová, Lenka Dostálová, Jana Švehlová 2630 2 27
110 ONTOFI PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Ondřej Medek, Antonín Drlík, Filip Martinek 2630 1 40
111 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Bruno Kubasek, Kristina Koňáková, Filip Strojil 2610 2 27
112 1D Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Adrian Henzl, Karolína Vojtěchová, Bára Řeháčková 2608 3 32
113 MaRůZa Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Václav Zahálka, Štěpán Růžička, Richard Masopust 2600 2 33
114 JaŠiDo Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Marek Václavik, Šimon Petr, Dominik Nejedlý 2600 2 29
115 Silos Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Anežka Jirušová, Jana Suchá, Klára Mojžíšková 2600 2 24
116 Za Gondor Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Šimon Přibyl, Arzen Halčín, Vendula Smižanská 2596 1 32
117 GEKOM jahůdkový.řísci1 Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova, Nina Janotová, Xenie Penížková 2595 3 25
118 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Karolína Staňková, Tereza Zdílnová, Liliana Lustigová 2595 2 29
119 GYKAS C Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3 - Žižkov Sofie Bundová, Justýna Schaeferová, Tereza Bitzanová 2595 2 18
120 Majonéza Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Soňa Málková, Václav Novák, Apollinariya Petrichsheva 2589 3 23
121 PRO Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Adéla Freyová, Magdalena Klozová, Eliška Kudlová 2585 2 21
122 Primáni A Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Matějka, Ema Kubátová, Běta Kubátová 2585 2 20
123 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jolana Kubrychtová, Beata Kubalová, Anna Kollerová 2585 2 18
124 Mamutí stádo Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Natálie Prokopová, Vojtěch Bočan, Petr Janča 2576 3 22
125 Naivní Géniové Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kristián Vagaši, Samuel Koláček, Jakub Michálek 2570 2 25
126 RYCHLE A ZBĚSILE Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Max Fröhlich, Jan Fröhlich, Patrik Jandl 2560 2 25
127 šťabajzny Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci, Belgická 67/25, Praha 2 Veronika Křístková, Julie Gaydečková, Marta Šišková 2545 2 31
128 C-Sc-C Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Katka Horklová, Zdeňka Součková, Dan Válek 2545 2 20
129 Harpedonapté - napínači lan Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Pavla Švehlová, Eliška Poláchová, Nikol Gajdošová 2535 2 22
130 Pekařovo E=mc^2 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Jakub Křováček, Michal Jan Hovanec, Kristýna Křováčková 2525 2 23
131 Aligátoři Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Daniel Schlaichert, Lukáš Zvada, Matyáš Alex Civín 2505 2 22
132 Su ze štatlu! Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Martin Piňos, Jirka Konečný, Petr Záviška 2493 1 29
133 Gigačed Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Martin Smítka, Marek Došek, David Šantavý 2466 1 24
134 Chomiki Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Jan Balthasar Cebecauer, Lukáš Brabec, Vít Jiří Houfek 2465 2 35
135 ESA Z LESA Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Nikola Spurná, Sophia Udženija, Emma Dobřichovská 2465 2 23
136 Janys gang Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jan Procházka, Filip Janda, Jiří Janda 2460 2 24
137 Lakaka Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Matyáš Míka, Adam Kotík, Prokop Hůla 2460 2 20
138 Kiklan Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Kristína Gottwaldová, Anna Zrůstová 2455 2 22
139 Vorliňáci 2 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Korenda Filip, Holejšovský Pavel, Petr Vojtěch 2455 2 20
140 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Jakub Kříž, Jakub Jandora, Anežka Buchtová 2450 2 23
141 Želvičky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jana Uglickich, Anna Kubicová, Aneta Golovinská 2450 2 22
142 Karlovarské Klobásky 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 445/25, Karlovy Vary - Drahovice Tereza Chromcová, Tereza Žáková, Ian Moura de Andrade 2438 1 28
143 jahody s cukrem PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Lucie Emrová, Alexandra Rydvalová, Eliška Palušová 2420 2 27
144 Býložravci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Sofie Vasilakaki, Jan Valoušek, Filip Janál 2415 2 24
145 SeLuDa Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Sebastian Petrov, Lucie Chlupová, Daniel Hubáček 2405 2 22
146 Vodmocnina z jedný Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 František Zdeněk, Vít Ulman, Martin Škop 2395 2 24
147 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 2395 2 20
148 Odmocnina z odmocniny Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Patrik Holba, Anna Kolková, David Trampota 2395 2 17
149 Beze jména Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Martin Koubek, Martin Morávek, Miloslava Žďárková 2382 1 26
150 Sykorovy OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Elen Prokešová, Jan Sikora, Martin Sikora 2380 2 29
151 xX420TVOJEMAMA69Xx OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Filip Andris, Jan Hrubec, Chris Štumpf 2380 2 27
152 Jehněčí Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jakub Butor, Adam Mareš, Bohdan Lžičař 2372 1 30
153 Buzynes Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Dominik Richter, Marek Holubek, Josef Holub 2360 2 22
154 Hraboši Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Adam Böhm, Ondřej Pavel Hrabánek, Ema Petržílková 2345 2 21
155 GVP PEPEGY Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Lukáš Rataj, Christian Dyd'nanský, Jakub Krejčí 2342 1 28
156 Šinkenbrot Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Ondřej Vlček, Václav Zikeš, Markéta Kočková 2325 2 30
157 Pipíci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Tobiáš Louda, Oldřich Zahradník, Kryštof Kantor 2325 2 25
158 Jílováci 3 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Vojtěch Trefný, Tomáš Borovička, František Šulc 2320 2 28
159 Kněžmosťáci 1 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vítek Maršálek, Josef Nohynek, Antonín Přibík 2315 2 24
160 γ-butyrolakton 11 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Václav Rambousek, Lukáš Linhart, Matěj Přikryl 2310 2 24
161 https://www.youtube.com/watch?v=4EdgRZSZPNw Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Orlando Ben Verboon, Jan Hejda, Karel Švejda 2295 2 25
162 Ústavka Dream team 6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice David Šťastný, Daniel Tatíček, Robin Weintritt 2295 2 25
163 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 2295 2 19
164 Josef Šmajs Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Šimon Hanák, Štěpán Šicner, Ondřej Rada 2290 2 28
165 γ-butyrolakton 1 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Šimon Luhan, Šimon Herman, Patricie Amélie Kubešová 2290 2 23
166 Koblihy Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 Štěpán Procházka, Viktorie Škáchová, Anna Šimková 2280 2 30
167 γ-butyrolakton 12 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Zezula, Martin Bodlák, Marek Šín 2240 2 26
168 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Albert Beneš, Theo Tvrdý, František Lammel 2240 2 22
169 KKK Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Ondřej Zábel, Martin Kňava, Jan Hegr 2230 2 25
170 T36-Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Klosová Tea, Anežka Margoliusová, Magdalena Vítková 2230 2 21
171 Tři čuníci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Blahová Kristýna, Adéla Slanařová, Johana Kapralčíkova 2215 2 24
172 2048 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Adam Spěváček, Tomáš Kudláček, Jakub Kapusta 2210 2 28
173 Žraloci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Konečný, David Slaný, Matěj Gebauer 2210 2 25
174 MVP Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Adam Pavlíček, Kuba Vlček, Matouš Kucharčík 2210 2 20
175 Čapíci Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Natálie Faltejsková, Adéla Medunová, Jan Machatý 2205 2 22
176 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Jiráková, Kristýna Benešová, Šárka Kolenatá 2200 2 22
177 Kostíci Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Dana Mašterová, Ema Merxbauerová, Barbora Kolářová 2195 2 31
178 Elvští Skyerformané Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vojtěch Hoffmann, Matěj Varga, Matěj Pavlů 2195 2 27
179 Matěfyzáci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Michal Kalina, Adam Diósi, Baruch Kilián Houska 2190 2 19
180 Ligma Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jakub Sedláček, Štěpán Stichenwirth, Václav Matěj Košan 2185 2 27
181 Olafové Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Zuzana Křížová, Anna Matoušová, Vanda Brandalíková 2180 2 17
182 MaSochisti Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Lucie Korejčíková, Anežka Hejdová, Denisa Zmeškalová 2178 1 20
183 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Marie Prokešová, Ellen Palečková 2175 2 19
184 Top Trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondřej Mizera, Štěpán Roubíček 2169 1 29
185 Adrýskové Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník Adriana Väterová, Matěj Mazuch, Andrea Jeránková 2160 2 20
186 Šaliňáci UwU Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jan Jagelský, Jakub Navrátil, Ondřej Kebrle 2155 2 21
187 Srdcaři Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Lukáš Kunc, Jakub Rössner, Jan Vičar 2155 2 20
188 Býložravci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, Česká 64, České Budějovice Kryštof Halama, Marek Rosenfelder, Martin Voráč 2141 1 29
189 KRČEJA Gymnázium, Komenského 89, Písek Jakub Janča, William Král, Samuel Čejka 2135 2 21
190 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Petra Zlatníková, Kristina Skibová, Kamila Poučková 2130 2 26
191 Okurka je dobrá PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Mikuláš Děták, Matyáš Král, Jakub Šída 2130 2 26
192 Primáni Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Matyáš Burnus, Pavel Zámečník, Lukáš Machek 2130 2 22
193 BG 2 Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Ondra Langr, Veselý Pavel, Jan Čížek 2122 1 24
194 Tvoje MÁMA Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Erik Krzyžánek, Martin Bulička, Anthony Jan Little 2120 2 27
195 HarDDisk Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Málek, Daniel Heller, Dominik Řezníček 2115 2 26
196 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 2115 2 23
197 Korea Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Laura Zmrzlá, Julie Rybářová, Julie Bártová 2115 2 19
198 MaToNi Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Richard Stavarský, Marek Mutina 2111 1 31
199 LAMy Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Markéta Staňková, Anna Klimešová, Lucie Šípková 2111 1 25
200 Gym CK "B" Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, Český Krumlov Vít Kubal, Klára Hausdorf, Michal Janovský 2110 2 22
201 mrk mrk Mrkev Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Lenka Biječková, Karolína Lada Klímová, Soňa Kotuliaková 2108 1 26
202 Salám Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Milan Mareš, Matěj Pouchlý, Filip Polcar 2105 2 19
203 Nerezové řezáčky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2105 2 19
204 ZíŠp Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Daniela Zemanová, Karolína Kubíčková, Vojtěch Langášek 2105 1 27
205 BBBQ Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Miroslav Mrázek, Vojtěch Macek, Jonáš Makovec 2091 1 19
206 LEUGÁN CREW #2 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Lev, Jáchym Strnad, Oscar Pan 2090 2 22
207 Hexagon Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Jaroslav Černý, Karan Sonakiya, Samuel Čižík 2090 1 22
208 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Lucie Habartová, Adéla Mlatečková 2085 2 17
209 BRUSLÍCÍ KACHNA Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Jan Šturm, Sean Clifton, Adam Kendra 2080 2 19
210 Tři Amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ, Komenského náměstí 400/9, Praha 3 Annemarie Kotherová, Julie Žáková, Alexandera Gurariy 2079 1 21
211 GMH-IV-VAJ Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Veronika Spolková, Anežka Kubíčková, Jan Studničný 2075 2 27
212 GEKOM Kuřecí nugety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Lukáš Hanzlíček, Michael Kejkula, Helena Procházková 2071 3 17
213 γ-butyrolakton 3 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Vojtěch Truksa, Michael Kocsis, Tomáš Dřevo 2066 1 28
214 Borky z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Natálie Kadlecová, Zuzana Jínová, Štěpánka Žuravská 2065 2 31
215 Ústavka Dream team 3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jana Bursová, Tereza Uhrová, Anna Markvartová 2060 2 32
216 INTOŠI Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pavel Rychtařík, Bartoloměj Navrátil, Ríša Štěpán 2050 2 16
217 MER Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Michal Nosek, Duy Quang To, Elen Chudobobá 2050 1 24
218 0 dělit lze Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Jakub Čumpelík, Antonín Ohlídal, Šimon Houfek 2045 2 21
219 Ústavka Dream team 4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jakub Šachl, Adam Růžička, Jan Leiss 2040 2 23
220 IQ houpacího koně Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Anna Košťáková, Jana Schmidová, Kateřina Škorpilová 2040 2 19
221 Maníkovy děti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Lachová, Hana Matušincová, Sarah Prokešová 2040 2 18
222 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 2035 2 28
223 Osmáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Nicolas Labuda, Gabriela Hanousková, David Vítek 2035 2 20
224 GEKOM gekon Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Adéla Chumová, Nela Honzáková, Anna Lošonská 2033 1 19
225 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Tomáš Tručka, Vít Krbeček, Tomáš Dvořák 2030 2 27
226 Gym CK "A" Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, Český Krumlov Mikoláš Palouda, Martin Hoang, Hana Mouchová 2030 2 23
227 Ghost Flowers PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Ema Heřmanová, Justýna Bilanová, Haeseong Park 2029 1 25
228 Leugán crew Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jakub Denemark, Martin Spiryt, Jan Lovětínský 2025 2 23
229 Šmoulové Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Jan Mazán, Jakub Petrík, Adam Lukačík 2025 2 20
230 TEKUON Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Dolejš, Teodor Rada, Ondřej Kastner 2015 2 26
231 Truhla 2 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Jáchym Jirgl, Le Dat - Tomi, Alex Al Asbahee 2015 2 20
232 Mamka spí Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Filip korec, Marika Kouřimová, Karel Skalický 2012 3 24
233 Truhla 1 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Lea Libosvárová, Šárka Filipská, Lada Husová 2010 2 24
234 Dream Team Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Antonie Kvapilová, Šárka Zemanová, Jan Buriánek 2005 2 21
235 BAN Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Fulínová, Anna Jenčíková, Nikola Blažková 2005 2 16
236 růžoví humři Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5 johana štěchová, markéta cahová, kristýna říhová 2003 1 27
237 M trio Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Kevin, Vojta, Jeroným 2001 1 25
238 Křížek a Kolečko Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Jindřich Skalák, Marek Sokol, Filip Kozjura 1997 1 23
239 Kuřátka Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Sabina Lenzová, Hana Pluskalová, Kateřina Antoňů 1990 2 21
240 Bárbínky Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Karolína Bíšková, David Stýblo, Barbora Pacholíková 1979 1 21
241 Peťuliáni Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Jan Holý, Šimon Sochor, Tomáš Vrbecký 1975 2 24
242 Kněžmosťáci 6 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vojtěch Černý, Adam Čáp, Martin Mucska 1975 2 17
243 MaSochisti Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Hermína Ottová, Jan Maršálek, Sofie Voldřichová 1975 1 25
244 γ-butyrolakton 8 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jan Rauš, Daniel Košťálek, Matěj Boček 1974 1 24
245 Anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Richard Berkus, Nikol Mlíchová, Barbora Nociarová 1971 1 25
246 ElKaVe Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Veronika Huclová, Eliška Jindráková, Karolína Kejzlarová 1971 1 19
247 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Miroslava Stachová, Alena Holzmannová, Žaneta Šomanová 1970 2 23
248 Nevim Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Veronika Doudová, Gabriela Šimonová, Vojtěch Martinec 1970 2 20
249 Tři SchulMates Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl Michal Vaniš, Matěj Pecháček, Adam Škeřík 1970 2 18
250 Basennis Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Adam Duffek, Matěj Šonka, Metoděj Zahrádka 1967 1 23
251 Duhovka001 Gymnázium Duhovka s.r.o., Ortenovo náměstí 1275/34, Praha 7 - Holešovice Max Navel, Anna Maria Šamonil, Eva Lily Bedford 1963 1 25
252 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 1961 1 29
253 ESC Broumov Gymnázium, Hradební 218, Broumov Filip Riabec, David Hoffmann, Jakub Chejn 1955 2 26
254 Sandály v ponožkách Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Tereza Pešková, Amálie Míková 1955 2 15
255 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Klára Doležalová, Eva Marková 1953 1 25
256 Vídeňský řízky Gymnázium, Vídeňská 47, Brno Lukáš Sobotka, David Schneider, Adam Lacho 1950 2 26
257 K²+Š Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Kryštof Havránek, Kryštof Lidman, Šimon Lidman 1950 2 26
258 GMH-IV-EDM Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Eduard Wojnar, Daniel Tomka, Michal Havlík 1950 2 24
259 frantapepajednicka :D Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Leonard Mastný, Antonín Mik, Dominik Plicka 1950 2 20
260 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Richard Kocanda, Jiří Máchal, Jonáš Elsnic 1941 1 23
261 Pinkpanthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Švojgr, Dan Lavrinčik, Matyáš Rak 1940 2 22
262 KolesoZeStodolní Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Lukáš Kolovratník, Daniel Toman, Tomáš Flos 1940 1 26
263 štěkanátky Základní škola, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město Šimon Erdinger, Jonáš Bašta, Radek Chodora 1940 1 20
264 Jiřák 2 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Tadeáš Hrdina, Adam Skála, Tomáš Vondráček 1937 1 17
265 Sirotci 3 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vítězslav Čejka, Tomáš Havel, Procházka Jan 1935 1 25
266 Generátor náhodných slov Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Kryštof Brand, Žaneta Rozhonová, Anna Dordainová 1926 1 26
267 Bulejáci 3 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kristýna Benešová, Adéla Červená, Anna Scheithauerová 1920 2 29
268 Amazonky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Kristina Břečková, Markéta Švaříčková, Lucie Rybáčková 1920 2 19
269 GMH-II-KNV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Kateřina Semeráková, Nela Pánková, Veronika Umáčená 1910 2 25
270 ∛27 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Zuzan Cejpková, Monika Dlouhá, Kristýna Radvanová 1910 2 18
271 Pablo Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 1900 2 23
272 Kněžmosťáci 10 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Kristýna Beranová, Karolína Beranová, Lukáš Vacek 1895 2 20
273 Tlouštíci Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Antonín Pech, Marie Škulinová, Hana Volfová 1887 1 25
274 Gymlit 5 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Tereza Kubínová, Tereza Velíšková, Amálie Kalčevová 1885 1 29
275 Já nevím Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Petr Vaško, Magdaléna Štolleová, Anežka Rousková 1875 2 25
276 Jeníček, Lilinka a Kubíček prochází matematikou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jan Motyčka, Liliana Wawrečková, Jakub Čermák 1875 2 21
277 Grilll Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Vít Kazda, Jakub Hanák, Tomáš Vojtěch 1874 1 22
278 Jsme čtyři co neumí počítat LMAO Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Jaromír Sýkora, Marek Růžička, Šimon Pavelka 1870 2 25
279 DINO sekunda A Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Šimon Hynšt, Zdeněk Jandík, Artemij Martsi 1870 2 17
280 BruhBoys Definitive Edition Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 1865 2 25
281 Medúzy Základní škola, , Valašská Bystřice Šimon Martinek, Matěj Machýček, Michal Kamlar 1865 2 21
282 PAKACHA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Štěpán Káš, Martin Patera, Matouš Chára 1861 1 23
283 Cringe Vibes ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Eliška Horejšová, Ondřej Hlava, Štěpán Šachl 1855 2 18
284 kágéčko 6 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Kristina Neumanová, Lada Vondráková, Jana Polanská 1855 2 16
285 AKADEMIČKY G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Lucie Lelková, Karolína Zábranská, Klára Händelová 1851 1 25
286 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Michaela Eichnerová, Daniel Munclinger, Jonáš Benýšek 1846 1 26
287 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Michal Bílek, Ondřej Mach, Patrik Four 1845 1 19
288 Vegetariáni Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Viktor Drahovzal, Tomáš Vacek, Vojtěch Herr 1841 1 25
289 Clash gang Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Antonín Valenta, Patrik Matta, Vojtěch Krůs 1840 2 16
290 Klucí Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, Přeštice Tobiáš Vlček, Václav Kučera, Dan Kladívko 1840 1 16
291 Wannabe zedníci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Adam Winkelhöfer, Filip Krejza, Daniel Milota 1828 1 26
292 GMH-III-legendární lopaty Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Nikodém, Pavel Hejn, Adam Bednár 1820 2 18
293 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kryštof Harant, Štěpán Vrzák, Jindřich Červený 1810 2 20
294 Borci Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Monika Klečková, Josefína Klusáčková, Kateřina Pakandlová 1810 2 16
295 Kalkulátoři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Štěpán Kočiš, Michal Kudláček, Antonín Škvor 1807 1 21
296 High IQ Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Anna Vopršálková, Vašek Čuřík, Adam Schreier 1805 2 17
297 Koptík Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Vojtěch Martin Kašpar, David Daniel Elleder, Rudolf Bloudek 1804 1 26
298 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Amálie Chroustová, Soňa Buriánová, Marisa Brada 1796 1 16
299 PFEIMIPAŠ Gymnázium, Komenského 89, Písek Hana Pfeilerová, Nguyen Minh Thu, Jan Pašek 1795 2 17
300 Mammies Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Colin De Merlier, Christopher Di Cara, Jan Provazník 1790 2 20
301 JAS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Sofie Derflová, Jana Šebelová, Anna Kobzová 1790 2 19
302 Makuho Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Matyáš Kolář, Jakub Sekal, Jan Vitoň 1790 1 28
303 Kdo ví Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Bartoloměj Vaníček, Jakub Jeřábek, Danylo Mostipanenko 1788 1 26
304 NODONO Gymnázium, Komenského 89, Písek Marek Dobeš, Jan Novák, Filip Novák 1780 2 23
305 Skútři Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Róza Sofie Fialová, Leona Hořejší, Tereza Dokoupilová 1778 1 20
306 Modrá hvězda Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Štěpán Kedlický, Jáchym Štička, Yu Fu 1775 2 19
307 VODAŠI Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Vojtěch Chaloupka, Adam Denko, Šimon Brousil 1772 1 26
308 PePeGy Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Vašek Černý, Vít Obdržálek, Tomáš Seidl 1772 1 24
309 Šlapanice 9.D Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Šimon Horák, Vojtěch Horák, Lenka Seďová 1770 2 17
310 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Michal Forman, Vojtěch Čuda, Matěj Cirkovský 1769 1 21
311 JElita Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Tomáš Vlastník, Ondřej Trojan, Vítek Mikeš 1769 1 19
312 GMH-III-KKH Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Kristýna Gajdošová, Karolína Blažková, Hana Bendová 1767 1 23
313 GYKAS A Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3 - Žižkov Lucie Fibírová, Ghina Atfeh, Petr Bambas 1764 1 20
314 Neořezané pastelky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Houdek, Jan Koukal, Tobiáš Vendl 1758 1 18
315 Lelci Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Holanová Ellen, Řepásková Lucie, Veselá Lucie 1756 1 22
316 KaMaVe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Veronika Pivcová, Karolína Voková, Marie Slavíková 1755 2 17
317 T35 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová, Michal Škurek 1755 1 27
318 Orbit ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Petr Jašek, Matěj Kotek, Tomáš Berger 1753 1 15
319 Holky s IQ Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Julie Skoupá, Veronika Juračková, Karla Jenčeková 1751 1 23
320 Jezte maso, než ho zakážou! Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Tadeáš Blažíček, Václav Žižkovský, Samuel Košecký 1751 0 28
321 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Amélie Maixnerová, Štěpán Bartoň, Monika Synková 1743 1 27
322 Myslivci G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Jan Činčera, Matěj Bernat, Daniel Hartman 1743 1 21
323 γ-butyrolakton 9 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Emma Turinová, Magdaléna Liberdová, Eva Malíčková 1741 1 23
324 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Tadeáš Vítek, Michael Kramář 1737 1 27
325 STK Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Vít Veselý, Vojtěch Němec, Lukáš Severa 1737 1 19
326 Kágéčko 5 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Anna Malíková, Klára Vostárková, Alžběta Sotorníková 1735 2 21
327 Neúplný tým Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Ema Jírová, Lucie Benová, Viktorie Mikulová 1735 1 17
328 Fajn kluci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Erkhes-Erdene Dorj, Mirek Jan Vlasák 1730 2 19
329 Osmnáct OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Lukáš Michalik, Rozálie Chovancová, Ondřej Galyaš 1729 1 27
330 Amogus Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Dan Blažek, Vojtěch Nesrsta, Šimon Kapička 1727 1 25
331 γ-butyrolakton 2 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Gabriela Koubovská, Zita Háková, Kristýna Koberová 1720 2 23
332 Kytičky Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Tomáš Hekele, Jakub Vaněk, Markéta Šrámková 1720 1 20
333 T31- ŠMUCÁCI Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová, Eliška Hubičková, Lenka Nováková 1719 1 25
334 Pepinos Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anastázie Kouřilová, Lucie Vrbová, Jiří Kunstát 1715 1 25
335 Gorole ZŠ a MŠ s p. j. v., 750, Mosty u Jablunkova Martin Bednár, Pavel Lýsek, Václav Bulava 1705 2 21
336 T33- Maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Laura Kopicová, Markéta Hořovská 1705 1 21
337 Cringe team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Vintíř Langášek, Sofi Gergelová, Vali Holíková 1690 2 14
338 Bulejáci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Vít Jerie, Tomáš Koutský 1687 1 25
339 Zálesáci Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Šimon Honsa, Jakub Šmídl, Michal Špirk 1685 1 21
340 Sněženky Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Jolana Irinkova, Nikita Runushkin, Veronika Hauferová 1683 1 17
341 Smartcats Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Natali Berková, Bohuslava Vychodilová, Žofie Žáková 1682 1 20
342 *krutopřísná elita* Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Michaela Mitická, Klára Honzejková, Veronika Honzejková 1675 2 21
343 MAKIST Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Stella Roztočilová, Kristýna Růžičková, Markéta Šindlerová 1675 1 19
344 Tým 3 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Filip Titěra, Robert Bystřický, Matyáš Blažek 1675 1 19
345 LiLuBet Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Rokosová Linda, Musilová Lucie, Němcová Beáta 1672 1 20
346 Miňonky Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Anika Adámková, Bára Krejdlová, Rozálie Košatková 1671 1 17
347 KalKulajdy Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Antonín Novák, Jan Svoboda, Vojtěch Radimecký 1660 2 19
348 Viktoři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Matouš Svoboda, Vít Hrubý, Jeroným Hudec 1660 0 26
349 DoToSe Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Sebastian Veselý, Antonín Šimek, Dominik Pánek 1659 1 23
350 Imagine losing Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 1659 1 21
351 GEKOM lívance Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Barbora Šánová, Anna Koutná, Eva Drozenová 1659 1 21
352 Insanity Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Josef Vondrášek, Tomáš Guštár, Michaela Koubová 1658 1 16
353 γ-butyrolakton 13 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Alžběta Pádivá, Laura Círová, Veronika Stránská 1657 1 17
354 Intelektuální Elity Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Tereza Vylíčilová, Veronika Jandurová, Zuzana Hejmová 1645 2 23
355 Vorliňáci 3 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Kárník Štěpán, Pánek Radim, Svobodová Sára 1645 1 21
356 VEGANI Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Karolína Kosnarová, Terezie Čiháková, Klára Sitařová 1643 1 19
357 Engenagama Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jan Doboś, Petr Beran, Tomáš Folvarčný 1640 2 19
358 KŘIDÝLKA Z KFC Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Viktoria Lukander, Anna Strádalová, Tobiáš Ryba 1628 1 24
359 Žížaláci Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Anežka Filipová, Amelie Kovačičová, Anna Musialková 1625 2 18
360 Řezníci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jakub Jiroutek, Štěpán Vilém, Matěj Kučera 1621 1 21
361 Klobásky z Březové Základní škola a Mateřská škola, , Březová Michal Mervart, Eliška Scholasterová, Věra Marie Víchová 1614 1 16
362 Gyrec - počtáři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Berta Stránská, Michaela Švecová, Barbora Perglová 1605 2 18
363 GEKOM Smažené maso Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Zuzana Kučerová, Adam Kučera, Filip Lorenz 1604 1 16
364 okurky s.r.o. OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Kateřina Neumannová, Linda Frýbertová, Adriana Skřivanová 1600 1 18
365 Holky v akci Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Jakub Zátopek, David Bártl, Jáchym Čermák 1600 1 14
366 Vovero Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Veronika Kristová, Robin Jeřábek, Vojtěch Jedlička 1599 1 25
367 AAA Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Anna Ciznerová, Do Hoang Khanh Uyen, Anna Gdovinová 1595 2 18
368 Buřtguláš Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Matyáš Bohoněk, Jaroslav Matyáš, Gabriela Žáčková 1595 1 15
369 Maťaci Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Petr Teichmann, Adam Němeček, Roman Kubelka 1592 1 18
370 Mandarinky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Dominika Dostálová, Viktorie Brožová, Barbora Tybanová 1590 2 17
371 Team of the Elite Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Richard Polanka, Jakub Krahulec, Teodor Káles 1588 1 22
372 Játrový knedlíček Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Daniel Pustowka, Lukáš Carba 1585 2 12
373 GEKOM sus Matematičky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Emma Kybicová, Barbora Amélie Krejčí, Anežka Bílková 1580 2 17
374 Ústavka Dream team 5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Píchová, Tereza Sládková, Miroslava Vladyková 1580 2 17
375 Drůbežárna Klatovy Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Michal Hampl, Dagmar Řezáčová, David Votík 1579 1 23
376 Jiřák 1 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Mark Mikheev, Bohdan Banýr, Jasmína Elkady 1570 1 20
377 ✨Bezejmenná Trojka✨ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Klára Černá, Kryštof Hanák, Monča Gotfrýdová 1562 1 16
378 Tygři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Anna Vodochodská, Barbora Fišerová 1558 1 18
379 Kobilky na Marsu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Magdaléna Bažantová, Julie Smékalová 1556 1 20
380 γ-butyrolakton 4 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Sára Slezáková, Tereza Bělíková, Barbora Štěpánková 1554 1 16
381 Datové Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Václav Kučera, Quoc Toan Ngo, David Pivetz 1551 1 19
382 Kabrňáci Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Samuel Lekeš, David Lukáš, Petr Herajn 1547 1 17
383 Masíčka Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Veronika Zemanová, Karolína Chlumská, Michaela Benovičová 1546 1 16
384 Zemáci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Ondřej Jakubec, František Kocián, Jan Kubát 1545 2 18
385 GEKOM řísci 2 Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Klára Kopřivová, Ema Šedlbauerová, Veronika Janatová 1538 1 22
386 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Adam Diviš, Ondřej Šálek, Jan Mareš 1538 1 22
387 Masíčko🍗 Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Vodhánělová, Anna Kazdová, Kateřina Burešová 1537 1 17
388 kágéčko 3 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař David Vachek, Lukáš Dobrev, Šimon Režnárek 1533 1 21
389 Veselí čuníci Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Filip Richter, Jan Papoušek, Vojtěch Jedlička 1532 1 20
390 Jedna za všechny a všechny za jednu!!! Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kateřina Lipovová, Kateřina Houdková, Anna Pokorná 1531 1 21
391 KAJOKA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Kateřina Fleková, Karolína Kadlečková 1529 1 17
392 GMH-III-AEA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anna Hronová, Evelína Milerová, Adéla Adamcová 1527 1 21
393 Mařenky Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ivana Denková, Iva Tesárková, Emma Mulačová 1525 1 17
394 Sklamání :) Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Timur Kašpar, Tomáš Brajer, Kevin Dinh 1524 1 16
395 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Janis Pataridis, Tabita Toepferová, Jan Zapletal 1522 1 22
396 Koala Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lukáš Ondráček, Pavel Krupička, Marek Ševčík 1520 1 22
397 Princezny Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Kateřina Pálková, Klára Misařová, Ester Šedivá 1516 1 20
398 BEZ ŠANCE !!! Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Skácel, Petr Klinger, Jakub Maděra 1511 1 13
399 PORGožrouti PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Aneta Lenertová, Ondřej Hanák, Dervan Tryščuk 1506 1 28
400 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Vobořilová, Evelína Bucharová, Elena Boháčová 1504 1 18
401 ✨Víly na kokainu✨ Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem Natálie Kamenická, Anežka Červinková, Zuzana Skalníková 1498 1 22
402 Hasiči Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavel Vaníček, Jakub Brejcha, Pavel Rypl 1495 2 23
403 víťi kryší a jení Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Chudomel, Vítek Adam, Jan Šimon 1489 1 23
404 Prima OLeJ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Ondřej Keprt, Lukáš Ostrý, Jonáš Němec 1477 1 17
405 Matikáři Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Sofie Koutná, Berta Březinová, Jan Pavelec 1474 1 14
406 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Lukáš Novotný, Matěj Menšík, Luka Liška 1470 1 20
407 Dikobrazi Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Daniel Kirschner, Karel Belžík, Martin Issa 1464 1 18
408 Trio 3 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kateřina Baštecká, Denisa Václavíková, Apolena Boháčková 1460 2 18
409 VOHODA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jan Kastner, Vojtěch Duda, Daniel Matějka 1459 1 27
410 Divoká káčátka na pekáči Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Štěpán Němeček, Mikuláš Zounek, Hoang Anh Quan Le 1459 1 19
411 KEJ Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Julie Podpěrová, Klára Adámková, Emma Buršíková 1458 1 22
412 Želví síla Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí, Eva Holíkova 1455 1 19
413 1. Patro vlevo Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Matouš Veselý, Jáchym Racek, Tomáš Klabouch 1453 1 23
414 GIZMONI Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vilém Čermák, Štěpán Krása, Mikoláš Beránek 1449 1 21
415 Květáci Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany Ela Bartlová, Lucie Bradová, Theodor Hájek 1440 1 20
416 Space Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Emma Churavá, Nina Chodurová, Nela Žaliová 1439 1 17
417 Among us ZŠ a MŠ s p. j. v., 750, Mosty u Jablunkova Jakub Lýsek, Šimon Mucha, Vojtěch Martaus 1435 1 21
418 Hovězí masíčka Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Markéta Štěříková, Vendula Nováková, Quynh Huong Vu 1429 1 15
419 Bulejáci 1 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Lukáš Straka, Matyáš Patrik Puffler, Jakub Spěvák 1426 1 14
420 BG Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Filip Hanák, David Lapčík, Lukáš Langer 1422 1 14
421 GMH-I-AKB Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Amálie Smolíková, Kateřina Šulcová, Barbora Břízová 1422 1 14
422 HRoP Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Šimon Poslední 1412 1 20
423 γ-butyrolakton 5 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Vilém Burdil, Zbyšek Skalický, Stanislav Kašpara 1412 1 16
424 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Vojtěch Modlík 1408 1 26
425 Kluci z jednoho těsta Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Filip Čadílek, Ondřej Tuček, Štěpán Urbánek 1400 1 14
426 LG|FILDAS TEAM Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Staněk Filip, Staněk Miroslav, Ondřej Dvořák 1394 1 16
427 GEKOM 3 telata Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Evelína Mašindová, Anna Benešová, Karolína Psottová 1390 1 18
428 2KF Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kristýna Vosmíková, Karolína Kňavová, František Smiško 1387 1 21
429 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 František Zuzák, Lukáš Klojda, Jakub Hes 1380 1 20
430 GMH-III-AKK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kateřina Janoušková 1380 0 24
431 Nářez PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Kristýna Krúpová, Vesna Amélie Trysčuková, Eliška Brodová 1379 1 15
432 Ale úplně maso Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Veronika Gabčanová, Ela Hájková, Justýna Němečková 1377 1 17
433 Tým Mrak Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Tereza Havránková, Daniela Nambancová, Viktorie Shejbalová 1372 1 10
434 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Jakub Stávek, Tomáš Křivánek, Šimon Brenkus 1371 1 19
435 Borci z šestky Základní škola, , Valašská Bystřice Václav Vanduch, Karin Sewiolová, Eliška Špilková 1370 2 15
436 SRDÍČKA Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Linda Čadilová, Erika Nováková, Kristian Skůček 1356 1 18
437 Pandy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Ngoc Ha Chu, Hartmanová Sofie, Bilová Johana 1354 1 14
438 Teampropiska Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Tereza Mertová, Anna Pawingerová, Matylda Krupková 1353 1 19
439 Stejkovci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Alisa Oktiabreva, Petra Olišarová, Alena Čočková 1350 1 20
440 GEKOM CoKuSu Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Florian Kubiš, David Leo Cohen, Lukáš Suchánek 1350 1 18
441 Květinky Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencialová, Markéta Ciencialová, Eliška Sikorová 1350 1 14
442 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 1346 1 20
443 Vorliňáci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Petr Jíša, Daniel Kamarýt, Václav Míka 1345 1 21
444 Šesťáci 3 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lenka Rablová, Filip Jonák, Klára Filipská 1345 1 15
445 Tatarka Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Tereza Čtvrtečková, Zuzana Trödlerová, Adéla Havlíková 1343 1 17
446 Masová koule Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Vendula Uhrová, Matěj Krupica, Petra Dvořáková 1334 1 14
447 PRIMA BIO BAGETY PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Tomáš Mikula, Matyáš Matějka, Santina Maya Frenn 1332 0 21
448 KAFE Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Veronika Paulíková, Monika Pleskačová, Elen Krebsová 1331 1 13
449 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Filip Jakubek, Robert Musil, Filip Hejduk 1330 1 18
450 ABLOSUTNĚ RANDOM Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Lucie Pelantová, Eliška Valková, David Janda 1324 1 20
451 Super trojka Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Vondráček, Jan Vala, Martin Tůma 1307 1 21
452 Cotton Candy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Klára Javorská, Ngoc Linh Le 1305 1 15
453 6tka Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Antonie Pejřimovska, Tereza Šmerelová, Zídková Iveta 1299 1 15
454 Oslíci Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Angelina Řihošková, Marie Kasalová, Mia Cardoso Pereira 1294 1 14
455 Lvice Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Martina Ludmila Jakoubková, Kateřina Pokorná, Johana Fabiánová 1288 1 20
456 Queens of the world Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl Barbora Ramešová, Pavla Lorencová, Šárka Halouzková 1283 1 19
457 Racková Gang 3.0 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Zlata Kurandová 1279 1 15
458 Zajdaleni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Lenka Litvínová, Helena Vydrová, Hana Cejpková 1278 1 20
459 3 Bobici Základní škola a mateřská škola, Školní 1, Dolní Kralovice Lucie Pastorková, Matěj Beržon, Ondřej Machyán 1278 1 18
460 BOŘIVOJ Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín II - Nové Město Jan Belan, Jan Barcal, Jáchym Fröhlich 1276 1 16
461 Špagetky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Marie Merker, Emma Goldsteinova, Natalie Nedvědová 1276 1 16
462 StaJulŠtě Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Julie Bartošková, Stanislav Dománek, Štěpán Šimůnek 1273 1 13
463 Býložravci Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Erik Chen, Petr Chen, Dušan Zábrodský 1272 1 14
464 FNR Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou František Kobza, Nora Habová, Radek Amaseder 1269 1 21
465 Vorliňáci 6 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Lizáková Lucie, Strnadová Sára, Říhová Barbora 1259 1 19
466 Trnovýr Základní škola, Studentská 895, Mnichovo Hradiště Emma Janstová, Jakub Hron, Štěpán Matějů 1255 1 17
467 Tvarohový nohy Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Dominik Fikrle, Jaroslav Bošek, Jan Volák 1243 1 17
468 Áčáci Základní škola, náměstí Míru 38/73, Svitavy Kateřina Švandová, Vít Bureš, Eliška Smolejová 1235 1 13
469 SÝROVÉ DOMINO Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Karolína Antalová, Rozálie Dobrová, Simona Mladá 1217 1 15
470 Potus Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Aleš Vlach, Daniel Güttner, Mikuláš Kobližek 1209 1 19
471 FBI Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Veronika Tomanová, Jana Trnková, Petr Svoboda 1207 0 16
472 Masox Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Tomáš Krč, Petr Chlebek, Ondřej Merta 1205 1 15
473 Vorvani Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Karolína Novohradská, Julie Rosendorfová, Sabina Touzinova 1204 1 20
474 Šesťáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Karolína Judasová, David Just, Natali Mikšíková 1199 1 17
475 Komáři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Mikoláš Bartáček, Jakub Vejražka, Jakub Minář 1198 1 16
476 Toaletní rolky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Agáta Dostálková, Amálie Vaňková 1192 1 16
477 Lojzy z Brna Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Sofie Štěpánová, Emma Kedlická, Klára Žaludová 1189 1 17
478 Ufonky z Wigymu Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba Lucie Kulhánková, Alice Štěpánková, Natálie Lászlóová 1183 1 15
479 Sešiti Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Matouš Polanský, Jan Maruška, Martin Měšťan 1182 1 14
480 (ne)MATIKÁŘKY Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Zuzana Holečková, Klára Želinová, Ela Šindelářová 1178 1 12
481 BRM Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Holubová Alžběta, Piáčková Magdalena, Prudká Rozálie 1177 1 15
482 Ústavka Dream team 7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kateřina Futerová, Jolana Holcová, Magdalena Květoňová 1174 1 16
483 Bhúšpazrael Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Skučková, Natálie Potužníková, Adéla Beňová 1173 1 17
484 Kněžmosťáci 7 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Barbora Vrabcova, Hana Janoušková, Tereza Pasecká 1172 1 16
485 Masožravci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Neuhauserová Anna, Roedlová Anna, Benáková Natálie 1172 1 12
486 Puding bez kokosu Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Laura Tolarová, Hugo Hrabal, Josef Fučík 1169 1 17
487 Porybní Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Filip Suchý, Alena Kalistová, Nela Hradilová 1161 1 15
488 Šelmy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Tereza Paznochtová, Tereza Krejčová 1149 1 15
489 Slávisti Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Václav Bystřinec, Tomáš Svoboda, Josef Hybner 1149 1 11
490 KOČEVOR Gymnázium, Komenského 89, Písek Ondřej Konfršt, Dominik Čechal, Filip Voráček 1142 1 14
491 Hovězí stejky Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Martin Petrželka, Anna Schustrová, TSASCHIKHER Enkh-Orchlon 1140 0 17
492 Zatím ještě nevím Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Karolína Svobodová, Julie Radovská, Tereza Šašková 1138 1 14
493 Zlomky do diplomky Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Karel Muckstein, Martin Schreier, David Bouska 1137 1 17
494 Řezníci Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Tobiáš Marinčin, Ondřej Míčka, Jan Herbolt 1135 0 13
495 Triumvirát Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Aneta Syrovátková, Marie Šejharová, Ema Zikmundová 1133 0 20
496 Těžké taktiky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kateřina Vašicova, Markéta Ševelová, Klára Nováková 1132 0 19
497 Sovomed Základní škola, Studentská 895, Mnichovo Hradiště Andrea Hloušková, Michal Bohuněk, Karolína Frydrychová 1128 1 14
498 Palačinky se špenátem Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Adéla Javorská, Tony Viet Hung Nguyen, David Škanta 1124 1 16
499 MATLÁCI Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Štěpán Kalabza, Mikuláš Holý, Karel Klement 1117 1 13
500 Kněžmosťáci 8 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Tereza Hovorková, Tereza Koprnická, Nela Paulů 1114 0 16
501 Housky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Markéta Sakalová, Natálie Jakeschová, Michaela Jurková 1113 1 19
502 Bestye Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Anna Tomečková, Hana Smutná, Sofie Lazárová 1111 1 13
503 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 1110 1 14
504 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantova, Nikola Pokorná, Eliška Vedralová 1109 1 15
505 Bred Sheeran Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Eliška Bui, Nikola Stojka, Daniela Hoření 1109 1 15
506 Hořká čokoláda Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Anežka Muzikářová, František Vaněk, Gor Sarojan 1109 1 13
507 Vesmírná raketa Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vít Papay, Viktor Černý, Matěj Novosád 1105 1 17
508 Hafani Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Dominika Pivoňková, Lucie Šímová, Nela Zavřelová 1104 1 16
509 Sopel Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Jakob Elzenbaumer, David Růžička, Petr Interholc 1101 1 17
510 Kanibalové Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Alžběta Tichá, Phuong Dang Dao, Phuong Quynh Nguyen 1101 0 14
511 GMH-I-MNAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Martin Benda, Natálie Anna Zajícová, Karolína Pěničková 1096 0 19
512 GMH-II-EŠJ Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Eduard Ševců, Štěpán Bubeník, Jan Mareček 1093 0 16
513 Matematické Mrtvoly Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Jiří Karel, Adrian Pejter, Samuel Chripko 1089 0 19
514 9/3 MUŠKETÝRA Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín II - Nové Město Ondřej Plechatý, Filip Elznic, Jakub Elznic 1087 1 17
515 Kakajíčka Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Kryštof Klečka, Jakub Lžičař, Marek Pešák 1087 1 15
516 Kněžmosťáci 9 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Matouš Bejr, Matyáš Dutý, Vendula Kautzká 1085 1 17
517 Humiho klepani Základní škola F. L. Čelakovského, Jezerní 1280, Strakonice David Litoš, Michal Živnůstka, Štěpán Kučera 1084 1 14
518 GMH-II-PVA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Maděra, Václav Jíra, Alexej Krejčí 1081 0 19
519 No maso Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Pavlína Stehnová, Lucie Kepáková, Veronika Svídová 1078 1 12
520 Řezníci Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Alena Žitková, Anna Stará, Nela Papežová 1074 1 12
521 frajeři horního střekova Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Vojtěch Mála, Lukáš Huja, Štěpán Horčík 1067 1 17
522 Kágéčko 4 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Filip Klauda, Jáchym Jukl, Jan Ellinger 1064 0 16
523 KVJ Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Václav Jůzl, Kamila Vaníčková, Julie Branislava Rousková 1063 1 13
524 Řaďáčci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Helena Černeková, Kristýna Maťková, Anna Janoušková 1062 1 12
525 Princezny Základní škola, Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 - Malešice Karolína Kabelková, Barbora Novotná, Victorie Rožcová 1060 0 10
526 Záchvati Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Barbora Křenková, Dominik Ryneš, Jaroslav Berger 1053 1 13
527 #MaSo_team Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Ema Bartošová, Týna Šindelářová, Kristýna Dražanová 1038 1 14
528 Ta zadní lavice Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Ondřej Just 1037 1 17
529 Frajírci Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Zdeněk Pavlovský, Tobias Pánek, Vojtěch Václavek 1030 1 16
530 Kobližkova Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka Matěj Kolík, Vítek Pomajzl, Jáchym Špiroch 1025 1 13
531 Vorliňáci 9 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Zeman Ondřej, Korenda Marek, Štauber Lukáš 1022 0 15
532 Alfi Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Vojtěch Černý, Danyl Opanasenko, Ondřej Viklický 1020 0 15
533 3 sendviče Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Bianca Copacinschi, Sofie Khodan 1013 1 15
534 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Jan Macoun, David Vodička, Vítek Maděra 1012 1 14
535 Tvůj Ivan Základní škola a Mateřská škola, Táborská 170, Louňovice pod Blaníkem Zdeněk Křížek, Jonáš Nekl, Ondřej Zach 997 1 15
536 AMD Základní škola a mateřská škola, Školní 1, Dolní Kralovice Daniel Svatoň, Marek Beneš, Aneta Benešová 993 1 17
537 Masarykova zelenina Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Amáta Kačalová 983 1 11
538 Masiči Gymnázium, Hradební 218, Broumov Martin Hašek, Václav Špůr, Petr Jirásek 977 0 14
539 Klokánci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Antonín Dvořák, Dana Dvořáková, Jarmila Péťová 954 1 12
540 Bystré hlavy ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Barbora Felixová, Kateřina Kotrčová, Mikoláš Hilar 950 1 14
541 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Jan Novotný, Vojtěch Bednář, Vilém Standara 940 1 14
542 Spider vepři Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Dominik Knížek, Oskar Doubrava, Jakub Karnold 937 0 17
543 Paneláci Základní škola, Gutova 1987/39, Praha 10 - Strašnice Bujin Batdorj, Ni Jia Hui, Simona Hiršová 931 1 11
544 NSMAP Základní škola, Horní 742/16, Brno Vojtěch Podroužek, Lukáš Hadra, Štěpán Krejčí 929 1 13
545 Zombíci Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Petr Švajcr, Aneta Chládková, Ondřej Plaček 929 1 11
546 Rychlé šípy Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Amálie Hana Baráková, Tereza Fořtová, Sebastian Prokop 924 1 12
547 Zemákovy brambory Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Lucie Strnadová, Natálie Růžová, Eva Kramlová 924 1 10
548 ONDATO Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Zezula Ondřej, Daniel Vacek, Pešta Tomáš 923 0 12
549 Fajn holky Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Ema Stará, Julie Kopicová, Madeleine Weissová 921 0 14
550 Osmáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Dan Linduška, Magdalena Nosková, Tereza Filipská 918 1 14
551 ŽLUTÁ HOLINKA Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Elen Roudná, Veronika Válková, Nela Radovnická 917 1 11
552 Pralinky Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Šimon Fux, Klára Čížková, Taťána Bergerová 917 0 16
553 Vorliňáci 5 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pajk Matouš, Beran Jan, Pinkas Ondřej 915 0 16
554 Vorliňáci 1 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim George Driver, Josef Dub, Tobiáš Saturka 914 1 10
555 We dont care Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Adam Eremiáš, Zdeněk Klíma, Šimon Svoboda 910 0 13
556 normální lidi Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Eliška Slavíková, Zdeněk Jiruš, Vojta Klement 908 1 8
557 Hálkovci maxi Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Ondřej Pospíšil, Jan Pospíšil, Lukáš Maršík 901 1 15
558 MP Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Vojtěch Vondrášek, Adam Doležal, Petr Richard Kraus 898 0 18
559 Chábři chálkujou Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Voplatek, Pavel Koukal, Viktor Jenšovský 898 0 15
560 Čuníci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikola Mistríková, Dominik Egyed, Martin Vavrečka 894 1 12
561 DINO 9.A dívky Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Hana Lee, Lucie Liu, Sofija Lunina 888 0 10
562 Nulismus Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Anna Kostelanská, Veronika Jarošíková, Tereza Waldmannová 884 0 14
563 Jiřák 4 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Antonín Kračman, Jan Kulha, Rebeka Ponertová 879 1 13
564 Kněžmosťáci 5 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Martina Zimová, Lucie Hušková, Lucie Picková 869 1 13
565 Mocnina mocniny Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Michal Roshko, Adam Stanoev, Matěj Skřídlovský 858 0 11
566 JALITR Gymnázium, Komenského 89, Písek Lukáš Janča, Matyáš Literák, Mišela Nyambayarová 847 0 16
567 Tvoje táta Základní škola, Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 - Malešice Lucie Hrdová, Klára Srpová, Karolína Kultová 846 0 11
568 Mozkové buňky Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, Přeštice Gabriela Slámečková, Denisa Kriegerová, Nela Holcová 842 0 12
569 OVEČKY Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Lea Ščepánková, Anna Gardović, Kristýna Chuchválková 841 1 9
570 Kapky Základní škola, Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 - Malešice Martin Motyčka, Barbora Holečková, Daniela Plosová 835 1 13
571 Helagicy Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Agáta Bouzidová, Helena Miklová, Lucie Brajerová 834 0 13
572 Déčka Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Beáta Havlová, Lída Bui Nhat Linh, Klára Hartmanová 817 1 13
573 Zlatolišák Základní škola, Studentská 895, Mnichovo Hradiště Eliška Smetanová, František Lamač, Viktorie Anna Panuš 813 1 9
574 VLARAŠ Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Anna Škárová, Agáta Růžičková, Liudmyla Voron 810 0 10
575 The powerful girls Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Viktorie Marková, Alena Hormandlová, Tereza Charvátová 800 0 16
576 Vorliňáci 7 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Antonín Kahoun, Kuklík Matyáš, Šindelář David 793 0 9
577 HODAAD Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Jan Janatka, Adam Fiala, Daniel Štrych 780 0 9
578 Vědolev Základní škola, Studentská 895, Mnichovo Hradiště Veronika Pažoutová, Matěj Šumera, Jiří Dušek 776 0 12
579 DINO tercie B Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Julie Uhlíková, Petr Kobrle, Petr Kobrle 772 0 13
580 Jiřák 3 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Jáchym Zeman, Tereza Lochmanova, Šarlota Svojsíková 769 0 11
581 Vorliňáci 10 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pokorná Laura, Kliková Denisa, Kulíková Johana 759 0 10
582 AKÁt Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adéla Mikešová, Anežka Brunová, Klára Svobodová 748 0 12
583 DKP Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lenka Zajacová, Adéla Hrbková, Jana Šípková 746 1 14
584 Slimáci Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Vít Buňata, Eva Kalinová, Štěpánka Holubová 746 0 11
585 Šesťáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Tomáš Pospíšil, Lukáš Bureš, Lukáš Lipovský 743 0 9
586 Airsoft buddies Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Denis Jindřich, Vojtěch Bartošek, Mathias Pech 734 1 4
587 MC Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Daniel Kolačný, Ondřej Veselý, Mikuláš Machačný 732 0 11
588 Inteligentní krysy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Sedláčková, Johana Požárková, Barbora Staňková 731 0 9
589 Einsteini Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Marcel Lagron, Mihai Chilat, Miroslav Výborný 718 0 10
590 PETRESA Gymnázium, Komenského 89, Písek Jan Pexídr, Tadeáš Trecha, Adéla Samcová 709 0 13
591 Orbital Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Adéla Netuková, Aneta Biličková, Karolína Galeková 709 0 9
592 Nevím Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nikol Kotasová, Teodor Walica, Daniela Gazdíková 708 0 11
593 Vyhrajem XD Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Matyáš Olšovský, Vojtěch Holas, Lukáš Kráčman 707 0 10
594 DINO 9.A hoši Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Adam Kalík, Cyril Štefeček, Semen Kuznětsov 703 0 16
595 Včelky Máji Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice David Podlipský, Štěpán Fornous, Lucie Vrbová 695 0 10
596 Chábři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nela Janiková, Miluše Klimšová, Jakub Mudra 693 1 11
597 kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Michaela Gregorová, Mia Tyllerová, Tomáš Janatka 689 0 8
598 Jitrnice Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Ondřej Bartoš, Michal Patzak, Emma Braunová 660 0 11
599 Vaniel Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Valentýna Řeháková, Eliška Tichá 648 0 9
600 Štěňata Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Tereza Jůzová, Veronika Brejchová, Agáta Heisová 634 1 4
601 Buřtíci Základní škola a Mateřská škola, , Záboří Ondřej Augustin, Jiří Toráč, Natálie Lísová 621 0 6
602 Semtex Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Vratislav Cenek, Dominik Košíček, Lukáš Pink 609 1 7
603 Sušený maso Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Martin Získal, Sofie Drechlerova, Veronika Vagašiová 604 1 12
604 GMH-I-HMD Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hubert Soukal, Maya Hejnová, Daniel Turek 604 0 12
605 IQ Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Vojtěch Zvolánek, Khropun Dmytro, Viktor Kalina 599 0 9
606 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Nela Kobrlová, Eliška Hybnerová, Lucie Sekáčová 584 1 8
607 DSA Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Sára Bádrová, Anna Chaloupková, Dominika Křížová 583 0 6
608 Maxi Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Eliška Sklenářová, Marečková Emma, Studená Dominika 577 1 7
609 Hyení tým číslo 1 Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Anna Michaličková, Sofie Anna Bezdíčková, Doan Minh Anh 568 0 6
610 GEKOM smazenetlacitko Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Jonáš Perkner, Sebastian Skopový, Sebastian Husák 563 0 26
611 Čokošky z Mountfieldu Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim David Fikejs, Leoš Buček, Jaroslav Mazálek 560 0 9
612 TAK TIK Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Nela Malá, Jana Mazálková, Natálie Popková 375 0 10
613 Molekuly Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martina Lenfeldová, Adéla Prokopová, Tereza Szilágyiová 305 0 11
614 LPC Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Hanin Hanafi, Nela Cibulková, Ema Svobodová 268 0 4
615 Školní Votroci Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Jáchym Broža, Vojtěch Veselský, Jan Kopeček 166 0 3

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet průchodů Příklady
1 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Kamilo Tomáš, Ondřej Buben, Lukáš Koucký 5116 4 41
2 Ursprüngliches Mannschaft Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Petr Karlík, Martin Vagner, Michal Glasnák 5060 4 40
3 Duby Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Jan Dubišár, Jáchym Baudin, Filip Hrůša 4412 4 37
4 Chomicznik Dżungarski Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Martin Šnejdar, Hugo Herynek, Vladislav Bredikhin 4276 4 41
5 Masivní řízek Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Roman Otych, Jakub Procházka, Martin Jiřík 4191 4 38
6 FLEG-MATICI Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Ben Dědič, Lucie Oceláková, Ondřej Štindl 4118 4 36
7 Brokolice Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Marie Onderková, Markéta Šimečková, Eliška Valíková 4087 3 37
8 Býložravci Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Michael Ambros, Jan Kolář, Benjamin Evžen Bureš 3856 3 34
9 Lao Gan Ma PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Matěj Hynek, Samuel Probst, Edgar David 3780 2 35
10 GOT Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Lukáš Korec, Vojtěch Nádvorník, Filip Fiala 3565 2 34
11 Drakůň I Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Sára Šamánková, Klára Souza de Joode, Vojtěch Černý 3525 2 43
12 GChD3 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, Praha 5 - Smíchov Jan Winzig, Šimon Vecka, Ondřej Urban 3515 2 30
13 T34-xD Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Lukáš Jarmara, Jakub Pavlů, Martin Svoboda 3493 3 31
14 T37- Chábr team Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Čepelák, Jan Tichota, Mattis Luciani 3275 2 29
15 Duchové Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Snášel, Lukáš Herman, Patrik Prokeš 3260 2 31
16 Klacek Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Koďousek, David Škopek, Filip Major 3201 3 29
17 GEKOM špagety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Antonín Moškoř, Michael Kello, Vít Hořejší 3176 3 26
18 MMM Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Michal Korčák, Martin Vašek, Matěj Trejtnar 3115 2 29
19 Gymlit Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Marek Sedláček, Julie Kroupová, Ivan Jemelka 3105 2 27
20 ?otazník Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Solomia Ihnaťuková, Bára Hájková, Jakub Pospíšil 3088 3 26
21 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Matěj Caithaml, Petr Kosička, Kristián Čech 3050 2 32
22 Žabanti G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Norika Nebusová, Zuzana Kvapilová, Jan Beránek 3020 3 28
23 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Hříbal, Matěj Konvalinka, Jakub Jedlička 2955 2 39
24 T32-SoMaS2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Tomáš Souček, David Lašek, Martin Landík 2955 2 32
25 Blokáda Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Antonín Horák, Vilém Doušek, Jakub Večeřa 2946 3 28
26 Tiktalici Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Irena Bártová, Viktorie Blahová, Frederik Hurrle 2934 3 26
27 Ondra chybí Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Tobiáš Neugebauer, Vojtěch Blatný, Marek Dvořák 2870 2 35
28 Traktorníci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Jakub Janeček, Matvyi Drul, Radovan Galuška 2860 2 31
29 GYKAS B Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3 - Žižkov Kryštof Abel, Martin Kout, Lukáš Ruml 2860 2 25
30 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 František Žilka, Nina Naxerová, Alex Strnad 2856 3 36
31 Lišky Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Anna Korábová, Max Denemarek, Tina Zavrtálková 2777 3 23
32 AnLíJa Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 2765 2 24
33 Jílováci 5 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Daniel Polák, Matyáš Drahovzal, František Galík 2751 3 23
34 M na třetí Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Martin Aust, Martin Stehlík, Michal Orvoš 2710 2 22
35 Jílováci 4 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník Alžběta Trefilová, Artur Kljujev, Viktoria Sharko 2685 2 21
36 TWIN MÍL Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Tomáš Chovanec, Štěpán Hoschna 2683 3 21
37 Liliovník tulipánokvětý Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Tereza Ondroušková, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 2660 2 20
38 4 + 2 Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Antonín Petr Babouček, Šimon Batrla, Elen Hladká 2635 2 23
39 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Bruno Kubasek, Kristina Koňáková, Filip Strojil 2610 2 27
40 JaŠiDo Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Marek Václavik, Šimon Petr, Dominik Nejedlý 2600 2 29
41 GEKOM jahůdkový.řísci1 Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Ema Hálkova, Nina Janotová, Xenie Penížková 2595 3 25
42 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Karolína Staňková, Tereza Zdílnová, Liliana Lustigová 2595 2 29
43 GYKAS C Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3 - Žižkov Sofie Bundová, Justýna Schaeferová, Tereza Bitzanová 2595 2 18
44 Primáni A Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Matějka, Ema Kubátová, Běta Kubátová 2585 2 20
45 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jolana Kubrychtová, Beata Kubalová, Anna Kollerová 2585 2 18
46 RYCHLE A ZBĚSILE Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Max Fröhlich, Jan Fröhlich, Patrik Jandl 2560 2 25
47 C-Sc-C Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Katka Horklová, Zdeňka Součková, Dan Válek 2545 2 20
48 Harpedonapté - napínači lan Gymnázium Blansko, Seifertova 13, Blansko Pavla Švehlová, Eliška Poláchová, Nikol Gajdošová 2535 2 22
49 Pekařovo E=mc^2 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav Jakub Křováček, Michal Jan Hovanec, Kristýna Křováčková 2525 2 23
50 Aligátoři Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Daniel Schlaichert, Lukáš Zvada, Matyáš Alex Civín 2505 2 22
51 Chomiki Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Jan Balthasar Cebecauer, Lukáš Brabec, Vít Jiří Houfek 2465 2 35
52 ESA Z LESA Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Nikola Spurná, Sophia Udženija, Emma Dobřichovská 2465 2 23
53 Janys gang Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jan Procházka, Filip Janda, Jiří Janda 2460 2 24
54 Lakaka Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Matyáš Míka, Adam Kotík, Prokop Hůla 2460 2 20
55 Kiklan Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice Klaudie Zemene, Kristína Gottwaldová, Anna Zrůstová 2455 2 22
56 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Jakub Kříž, Jakub Jandora, Anežka Buchtová 2450 2 23
57 jahody s cukrem PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Lucie Emrová, Alexandra Rydvalová, Eliška Palušová 2420 2 27
58 Býložravci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Sofie Vasilakaki, Jan Valoušek, Filip Janál 2415 2 24
59 Kapříci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Tomáš Hýža, Víťa Toman, Vojtěch Obrusník 2395 2 20
60 Odmocnina z odmocniny Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Patrik Holba, Anna Kolková, David Trampota 2395 2 17
61 xX420TVOJEMAMA69Xx OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Filip Andris, Jan Hrubec, Chris Štumpf 2380 2 27
62 Jehněčí Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Jakub Butor, Adam Mareš, Bohdan Lžičař 2372 1 30
63 GVP PEPEGY Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Lukáš Rataj, Christian Dyd'nanský, Jakub Krejčí 2342 1 28
64 Pipíci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Tobiáš Louda, Oldřich Zahradník, Kryštof Kantor 2325 2 25
65 γ-butyrolakton 11 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Václav Rambousek, Lukáš Linhart, Matěj Přikryl 2310 2 24
66 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Zuzana Kulhánková, Ondřej Kolář, Stanislav Karaus 2295 2 19
67 Josef Šmajs Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Šimon Hanák, Štěpán Šicner, Ondřej Rada 2290 2 28
68 γ-butyrolakton 12 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Zezula, Martin Bodlák, Marek Šín 2240 2 26
69 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Albert Beneš, Theo Tvrdý, František Lammel 2240 2 22
70 T36-Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Klosová Tea, Anežka Margoliusová, Magdalena Vítková 2230 2 21
71 Tři čuníci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Blahová Kristýna, Adéla Slanařová, Johana Kapralčíkova 2215 2 24
72 2048 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, Špitálská 700/2, Praha 9 Adam Spěváček, Tomáš Kudláček, Jakub Kapusta 2210 2 28
73 Žraloci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Konečný, David Slaný, Matěj Gebauer 2210 2 25
74 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace, Čs. dobrovolců 530/11, Teplice Eliška Jiráková, Kristýna Benešová, Šárka Kolenatá 2200 2 22
75 Elvští Skyerformané Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Vojtěch Hoffmann, Matěj Varga, Matěj Pavlů 2195 2 27
76 Matěfyzáci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Michal Kalina, Adam Diósi, Baruch Kilián Houska 2190 2 19
77 Olafové Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Zuzana Křížová, Anna Matoušová, Vanda Brandalíková 2180 2 17
78 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Marie Prokešová, Ellen Palečková 2175 2 19
79 Top Trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Marek Horejš, Ondřej Mizera, Štěpán Roubíček 2169 1 29
80 Šaliňáci UwU Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jan Jagelský, Jakub Navrátil, Ondřej Kebrle 2155 2 21
81 KRČEJA Gymnázium, Komenského 89, Písek Jakub Janča, William Král, Samuel Čejka 2135 2 21
82 Okurka je dobrá PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň Mikuláš Děták, Matyáš Král, Jakub Šída 2130 2 26
83 Primáni Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Matyáš Burnus, Pavel Zámečník, Lukáš Machek 2130 2 22
84 Tvoje MÁMA Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Erik Krzyžánek, Martin Bulička, Anthony Jan Little 2120 2 27
85 HarDDisk Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Jan Málek, Daniel Heller, Dominik Řezníček 2115 2 26
86 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 2115 2 23
87 Korea Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Laura Zmrzlá, Julie Rybářová, Julie Bártová 2115 2 19
88 MaToNi Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Nikola Hrabal, Richard Stavarský, Marek Mutina 2111 1 31
89 Nerezové řezáčky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2105 2 19
90 ZíŠp Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Daniela Zemanová, Karolína Kubíčková, Vojtěch Langášek 2105 1 27
91 BBBQ Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Miroslav Mrázek, Vojtěch Macek, Jonáš Makovec 2091 1 19
92 LEUGÁN CREW #2 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Lev, Jáchym Strnad, Oscar Pan 2090 2 22
93 Hexagon Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Jaroslav Černý, Karan Sonakiya, Samuel Čižík 2090 1 22
94 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Lucie Habartová, Adéla Mlatečková 2085 2 17
95 BRUSLÍCÍ KACHNA Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Jan Šturm, Sean Clifton, Adam Kendra 2080 2 19
96 GEKOM Kuřecí nugety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Lukáš Hanzlíček, Michael Kejkula, Helena Procházková 2071 3 17
97 INTOŠI Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pavel Rychtařík, Bartoloměj Navrátil, Ríša Štěpán 2050 2 16
98 MER Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Michal Nosek, Duy Quang To, Elen Chudobobá 2050 1 24
99 IQ houpacího koně Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Anna Košťáková, Jana Schmidová, Kateřina Škorpilová 2040 2 19
100 Maníkovy děti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Lachová, Hana Matušincová, Sarah Prokešová 2040 2 18
101 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 2035 2 28
102 Osmáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Nicolas Labuda, Gabriela Hanousková, David Vítek 2035 2 20
103 GEKOM gekon Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Adéla Chumová, Nela Honzáková, Anna Lošonská 2033 1 19
104 Gym CK "A" Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, Český Krumlov Mikoláš Palouda, Martin Hoang, Hana Mouchová 2030 2 23
105 Leugán crew Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jakub Denemark, Martin Spiryt, Jan Lovětínský 2025 2 23
106 TEKUON Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Dolejš, Teodor Rada, Ondřej Kastner 2015 2 26
107 Truhla 2 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Jáchym Jirgl, Le Dat - Tomi, Alex Al Asbahee 2015 2 20
108 Mamka spí Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Filip korec, Marika Kouřimová, Karel Skalický 2012 3 24
109 Truhla 1 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Lea Libosvárová, Šárka Filipská, Lada Husová 2010 2 24
110 BAN Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Fulínová, Anna Jenčíková, Nikola Blažková 2005 2 16
111 M trio Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Kevin, Vojta, Jeroným 2001 1 25
112 Peťuliáni Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Jan Holý, Šimon Sochor, Tomáš Vrbecký 1975 2 24
113 Kněžmosťáci 6 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Vojtěch Černý, Adam Čáp, Martin Mucska 1975 2 17
114 γ-butyrolakton 8 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jan Rauš, Daniel Košťálek, Matěj Boček 1974 1 24
115 Anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Richard Berkus, Nikol Mlíchová, Barbora Nociarová 1971 1 25
116 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Miroslava Stachová, Alena Holzmannová, Žaneta Šomanová 1970 2 23
117 Tři SchulMates Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl Michal Vaniš, Matěj Pecháček, Adam Škeřík 1970 2 18
118 Basennis Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Adam Duffek, Matěj Šonka, Metoděj Zahrádka 1967 1 23
119 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 1961 1 29
120 Sandály v ponožkách Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Tereza Pešková, Amálie Míková 1955 2 15
121 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Klára Doležalová, Eva Marková 1953 1 25
122 Vídeňský řízky Gymnázium, Vídeňská 47, Brno Lukáš Sobotka, David Schneider, Adam Lacho 1950 2 26
123 K²+Š Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Kryštof Havránek, Kryštof Lidman, Šimon Lidman 1950 2 26
124 frantapepajednicka :D Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Leonard Mastný, Antonín Mik, Dominik Plicka 1950 2 20
125 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Richard Kocanda, Jiří Máchal, Jonáš Elsnic 1941 1 23
126 Pinkpanthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Švojgr, Dan Lavrinčik, Matyáš Rak 1940 2 22
127 Jiřák 2 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Tadeáš Hrdina, Adam Skála, Tomáš Vondráček 1937 1 17
128 Sirotci 3 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Vítězslav Čejka, Tomáš Havel, Procházka Jan 1935 1 25
129 Amazonky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Kristina Břečková, Markéta Švaříčková, Lucie Rybáčková 1920 2 19
130 GMH-II-KNV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Kateřina Semeráková, Nela Pánková, Veronika Umáčená 1910 2 25
131 ∛27 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Zuzan Cejpková, Monika Dlouhá, Kristýna Radvanová 1910 2 18
132 Pablo Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 1900 2 23
133 Gymlit 5 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Tereza Kubínová, Tereza Velíšková, Amálie Kalčevová 1885 1 29
134 Já nevím Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Petr Vaško, Magdaléna Štolleová, Anežka Rousková 1875 2 25
135 Jeníček, Lilinka a Kubíček prochází matematikou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jan Motyčka, Liliana Wawrečková, Jakub Čermák 1875 2 21
136 Grilll Základní škola, Na Šutce 440/28, Praha 8 - Troja Vít Kazda, Jakub Hanák, Tomáš Vojtěch 1874 1 22
137 Jsme čtyři co neumí počítat LMAO Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Jaromír Sýkora, Marek Růžička, Šimon Pavelka 1870 2 25
138 DINO sekunda A Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Šimon Hynšt, Zdeněk Jandík, Artemij Martsi 1870 2 17
139 BruhBoys Definitive Edition Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 1865 2 25
140 Medúzy Základní škola, , Valašská Bystřice Šimon Martinek, Matěj Machýček, Michal Kamlar 1865 2 21
141 PAKACHA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Štěpán Káš, Martin Patera, Matouš Chára 1861 1 23
142 Cringe Vibes ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Eliška Horejšová, Ondřej Hlava, Štěpán Šachl 1855 2 18
143 kágéčko 6 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Kristina Neumanová, Lada Vondráková, Jana Polanská 1855 2 16
144 AKADEMIČKY G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Lucie Lelková, Karolína Zábranská, Klára Händelová 1851 1 25
145 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36, Brno Michaela Eichnerová, Daniel Munclinger, Jonáš Benýšek 1846 1 26
146 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Michal Bílek, Ondřej Mach, Patrik Four 1845 1 19
147 Vegetariáni Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Viktor Drahovzal, Tomáš Vacek, Vojtěch Herr 1841 1 25
148 Clash gang Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Antonín Valenta, Patrik Matta, Vojtěch Krůs 1840 2 16
149 Klucí Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, Přeštice Tobiáš Vlček, Václav Kučera, Dan Kladívko 1840 1 16
150 GMH-III-legendární lopaty Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Ondřej Nikodém, Pavel Hejn, Adam Bednár 1820 2 18
151 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kryštof Harant, Štěpán Vrzák, Jindřich Červený 1810 2 20
152 Kalkulátoři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Štěpán Kočiš, Michal Kudláček, Antonín Škvor 1807 1 21
153 High IQ Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Anna Vopršálková, Vašek Čuřík, Adam Schreier 1805 2 17
154 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Amálie Chroustová, Soňa Buriánová, Marisa Brada 1796 1 16
155 JAS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Sofie Derflová, Jana Šebelová, Anna Kobzová 1790 2 19
156 Makuho Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Matyáš Kolář, Jakub Sekal, Jan Vitoň 1790 1 28
157 NODONO Gymnázium, Komenského 89, Písek Marek Dobeš, Jan Novák, Filip Novák 1780 2 23
158 Modrá hvězda Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Štěpán Kedlický, Jáchym Štička, Yu Fu 1775 2 19
159 PePeGy Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Vašek Černý, Vít Obdržálek, Tomáš Seidl 1772 1 24
160 JElita Základní škola Dukelská Strakonice, Dukelská 166, Strakonice II. Tomáš Vlastník, Ondřej Trojan, Vítek Mikeš 1769 1 19
161 GMH-III-KKH Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Kristýna Gajdošová, Karolína Blažková, Hana Bendová 1767 1 23
162 Neořezané pastelky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Houdek, Jan Koukal, Tobiáš Vendl 1758 1 18
163 Lelci Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Holanová Ellen, Řepásková Lucie, Veselá Lucie 1756 1 22
164 KaMaVe Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Veronika Pivcová, Karolína Voková, Marie Slavíková 1755 2 17
165 T35 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nela Navrkalová, Veronika Pelikánová, Michal Škurek 1755 1 27
166 Orbit ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Petr Jašek, Matěj Kotek, Tomáš Berger 1753 1 15
167 Holky s IQ Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Julie Skoupá, Veronika Juračková, Karla Jenčeková 1751 1 23
168 Jezte maso, než ho zakážou! Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, Praha 6 Tadeáš Blažíček, Václav Žižkovský, Samuel Košecký 1751 0 28
169 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Amélie Maixnerová, Štěpán Bartoň, Monika Synková 1743 1 27
170 Myslivci G a SOŠ pedag., příspěvková organizace, Jeronýmova 425/27, Liberec Jan Činčera, Matěj Bernat, Daniel Hartman 1743 1 21
171 γ-butyrolakton 9 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Emma Turinová, Magdaléna Liberdová, Eva Malíčková 1741 1 23
172 Bruhmen Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Lukáš Míček, Tadeáš Vítek, Michael Kramář 1737 1 27
173 Kágéčko 5 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Anna Malíková, Klára Vostárková, Alžběta Sotorníková 1735 2 21
174 Neúplný tým Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Ema Jírová, Lucie Benová, Viktorie Mikulová 1735 1 17
175 Fajn kluci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Erkhes-Erdene Dorj, Mirek Jan Vlasák 1730 2 19
176 Kytičky Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Tomáš Hekele, Jakub Vaněk, Markéta Šrámková 1720 1 20
177 T31- ŠMUCÁCI Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Tomčalová, Eliška Hubičková, Lenka Nováková 1719 1 25
178 T33- Maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Nicol Peršlová, Laura Kopicová, Markéta Hořovská 1705 1 21
179 Cringe team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Vintíř Langášek, Sofi Gergelová, Vali Holíková 1690 2 14
180 Bulejáci 2 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavlína Benešová, Vít Jerie, Tomáš Koutský 1687 1 25
181 Zálesáci Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, Mikulášské nám. 23, Plzeň Šimon Honsa, Jakub Šmídl, Michal Špirk 1685 1 21
182 Smartcats Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Natali Berková, Bohuslava Vychodilová, Žofie Žáková 1682 1 20
183 *krutopřísná elita* Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Michaela Mitická, Klára Honzejková, Veronika Honzejková 1675 2 21
184 MAKIST Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Stella Roztočilová, Kristýna Růžičková, Markéta Šindlerová 1675 1 19
185 Tým 3 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Filip Titěra, Robert Bystřický, Matyáš Blažek 1675 1 19
186 LiLuBet Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Rokosová Linda, Musilová Lucie, Němcová Beáta 1672 1 20
187 Miňonky Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Anika Adámková, Bára Krejdlová, Rozálie Košatková 1671 1 17
188 KalKulajdy Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Antonín Novák, Jan Svoboda, Vojtěch Radimecký 1660 2 19
189 DoToSe Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Sebastian Veselý, Antonín Šimek, Dominik Pánek 1659 1 23
190 Imagine losing Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 1659 1 21
191 GEKOM lívance Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Barbora Šánová, Anna Koutná, Eva Drozenová 1659 1 21
192 Insanity Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Josef Vondrášek, Tomáš Guštár, Michaela Koubová 1658 1 16
193 γ-butyrolakton 13 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Alžběta Pádivá, Laura Círová, Veronika Stránská 1657 1 17
194 Intelektuální Elity Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Tereza Vylíčilová, Veronika Jandurová, Zuzana Hejmová 1645 2 23
195 VEGANI Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Karolína Kosnarová, Terezie Čiháková, Klára Sitařová 1643 1 19
196 KŘIDÝLKA Z KFC Nový PORG - gymnázium, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Viktoria Lukander, Anna Strádalová, Tobiáš Ryba 1628 1 24
197 Žížaláci Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Anežka Filipová, Amelie Kovačičová, Anna Musialková 1625 2 18
198 Řezníci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jakub Jiroutek, Štěpán Vilém, Matěj Kučera 1621 1 21
199 Klobásky z Březové Základní škola a Mateřská škola, , Březová Michal Mervart, Eliška Scholasterová, Věra Marie Víchová 1614 1 16
200 Gyrec - počtáři Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Berta Stránská, Michaela Švecová, Barbora Perglová 1605 2 18
201 GEKOM Smažené maso Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Zuzana Kučerová, Adam Kučera, Filip Lorenz 1604 1 16
202 Holky v akci Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Jakub Zátopek, David Bártl, Jáchym Čermák 1600 1 14
203 Mandarinky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Dominika Dostálová, Viktorie Brožová, Barbora Tybanová 1590 2 17
204 Játrový knedlíček Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Daniel Pustowka, Lukáš Carba 1585 2 12
205 GEKOM sus Matematičky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Emma Kybicová, Barbora Amélie Krejčí, Anežka Bílková 1580 2 17
206 Ústavka Dream team 5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Píchová, Tereza Sládková, Miroslava Vladyková 1580 2 17
207 Drůbežárna Klatovy Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Michal Hampl, Dagmar Řezáčová, David Votík 1579 1 23
208 Jiřák 1 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Mark Mikheev, Bohdan Banýr, Jasmína Elkady 1570 1 20
209 ✨Bezejmenná Trojka✨ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Klára Černá, Kryštof Hanák, Monča Gotfrýdová 1562 1 16
210 Tygři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Anna Vodochodská, Barbora Fišerová 1558 1 18
211 Kobilky na Marsu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Jana Fišerová, Magdaléna Bažantová, Julie Smékalová 1556 1 20
212 Zemáci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Ondřej Jakubec, František Kocián, Jan Kubát 1545 2 18
213 GEKOM řísci 2 Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Klára Kopřivová, Ema Šedlbauerová, Veronika Janatová 1538 1 22
214 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Adam Diviš, Ondřej Šálek, Jan Mareš 1538 1 22
215 Masíčko🍗 Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Vodhánělová, Anna Kazdová, Kateřina Burešová 1537 1 17
216 kágéčko 3 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař David Vachek, Lukáš Dobrev, Šimon Režnárek 1533 1 21
217 KAJOKA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Kateřina Fleková, Karolína Kadlečková 1529 1 17
218 GMH-III-AEA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anna Hronová, Evelína Milerová, Adéla Adamcová 1527 1 21
219 Mařenky Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ivana Denková, Iva Tesárková, Emma Mulačová 1525 1 17
220 Sklamání :) Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Timur Kašpar, Tomáš Brajer, Kevin Dinh 1524 1 16
221 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Janis Pataridis, Tabita Toepferová, Jan Zapletal 1522 1 22
222 BEZ ŠANCE !!! Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Skácel, Petr Klinger, Jakub Maděra 1511 1 13
223 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Vobořilová, Evelína Bucharová, Elena Boháčová 1504 1 18
224 Hasiči Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavel Vaníček, Jakub Brejcha, Pavel Rypl 1495 2 23
225 víťi kryší a jení Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Chudomel, Vítek Adam, Jan Šimon 1489 1 23
226 Prima OLeJ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Ondřej Keprt, Lukáš Ostrý, Jonáš Němec 1477 1 17
227 Matikáři Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Sofie Koutná, Berta Březinová, Jan Pavelec 1474 1 14
228 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Lukáš Novotný, Matěj Menšík, Luka Liška 1470 1 20
229 Dikobrazi Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Daniel Kirschner, Karel Belžík, Martin Issa 1464 1 18
230 Trio 3 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kateřina Baštecká, Denisa Václavíková, Apolena Boháčková 1460 2 18
231 Divoká káčátka na pekáči Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Štěpán Němeček, Mikuláš Zounek, Hoang Anh Quan Le 1459 1 19
232 KEJ Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Julie Podpěrová, Klára Adámková, Emma Buršíková 1458 1 22
233 Želví síla Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí, Eva Holíkova 1455 1 19
234 1. Patro vlevo Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Matouš Veselý, Jáchym Racek, Tomáš Klabouch 1453 1 23
235 Space Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Emma Churavá, Nina Chodurová, Nela Žaliová 1439 1 17
236 Among us ZŠ a MŠ s p. j. v., 750, Mosty u Jablunkova Jakub Lýsek, Šimon Mucha, Vojtěch Martaus 1435 1 21
237 Hovězí masíčka Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Markéta Štěříková, Vendula Nováková, Quynh Huong Vu 1429 1 15
238 Bulejáci 1 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Lukáš Straka, Matyáš Patrik Puffler, Jakub Spěvák 1426 1 14
239 GMH-I-AKB Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Amálie Smolíková, Kateřina Šulcová, Barbora Břízová 1422 1 14
240 HRoP Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Adam Hrdlička, Jakub Rákosník, Šimon Poslední 1412 1 20
241 γ-butyrolakton 5 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Vilém Burdil, Zbyšek Skalický, Stanislav Kašpara 1412 1 16
242 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Veronika Průšová, Zuzana Kinclová, Vojtěch Modlík 1408 1 26
243 LG|FILDAS TEAM Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Staněk Filip, Staněk Miroslav, Ondřej Dvořák 1394 1 16
244 GEKOM 3 telata Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Evelína Mašindová, Anna Benešová, Karolína Psottová 1390 1 18
245 2KF Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kristýna Vosmíková, Karolína Kňavová, František Smiško 1387 1 21
246 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 František Zuzák, Lukáš Klojda, Jakub Hes 1380 1 20
247 GMH-III-AKK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Anežka Lazarová, Kristýna Pěničková, Kateřina Janoušková 1380 0 24
248 Nářez PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Kristýna Krúpová, Vesna Amélie Trysčuková, Eliška Brodová 1379 1 15
249 Ale úplně maso Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Veronika Gabčanová, Ela Hájková, Justýna Němečková 1377 1 17
250 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov Jakub Stávek, Tomáš Křivánek, Šimon Brenkus 1371 1 19
251 Borci z šestky Základní škola, , Valašská Bystřice Václav Vanduch, Karin Sewiolová, Eliška Špilková 1370 2 15
252 Pandy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Ngoc Ha Chu, Hartmanová Sofie, Bilová Johana 1354 1 14
253 Teampropiska Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Tereza Mertová, Anna Pawingerová, Matylda Krupková 1353 1 19
254 Stejkovci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Alisa Oktiabreva, Petra Olišarová, Alena Čočková 1350 1 20
255 GEKOM CoKuSu Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Florian Kubiš, David Leo Cohen, Lukáš Suchánek 1350 1 18
256 Květinky Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencialová, Markéta Ciencialová, Eliška Sikorová 1350 1 14
257 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 1346 1 20
258 Vorliňáci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Petr Jíša, Daniel Kamarýt, Václav Míka 1345 1 21
259 Šesťáci 3 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lenka Rablová, Filip Jonák, Klára Filipská 1345 1 15
260 Masová koule Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Vendula Uhrová, Matěj Krupica, Petra Dvořáková 1334 1 14
261 PRIMA BIO BAGETY PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Tomáš Mikula, Matyáš Matějka, Santina Maya Frenn 1332 0 21
262 KAFE Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Veronika Paulíková, Monika Pleskačová, Elen Krebsová 1331 1 13
263 ABLOSUTNĚ RANDOM Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice Lucie Pelantová, Eliška Valková, David Janda 1324 1 20
264 Super trojka Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Vondráček, Jan Vala, Martin Tůma 1307 1 21
265 Cotton Candy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Chmelíková, Klára Javorská, Ngoc Linh Le 1305 1 15
266 6tka Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Antonie Pejřimovska, Tereza Šmerelová, Zídková Iveta 1299 1 15
267 Oslíci Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Angelina Řihošková, Marie Kasalová, Mia Cardoso Pereira 1294 1 14
268 Queens of the world Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl Barbora Ramešová, Pavla Lorencová, Šárka Halouzková 1283 1 19
269 Racková Gang 3.0 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Zlata Kurandová 1279 1 15
270 Zajdaleni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Lenka Litvínová, Helena Vydrová, Hana Cejpková 1278 1 20
271 BOŘIVOJ Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín II - Nové Město Jan Belan, Jan Barcal, Jáchym Fröhlich 1276 1 16
272 Špagetky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Marie Merker, Emma Goldsteinova, Natalie Nedvědová 1276 1 16
273 StaJulŠtě Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Julie Bartošková, Stanislav Dománek, Štěpán Šimůnek 1273 1 13
274 Býložravci Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Erik Chen, Petr Chen, Dušan Zábrodský 1272 1 14
275 FNR Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou František Kobza, Nora Habová, Radek Amaseder 1269 1 21
276 SÝROVÉ DOMINO Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Karolína Antalová, Rozálie Dobrová, Simona Mladá 1217 1 15
277 FBI Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Veronika Tomanová, Jana Trnková, Petr Svoboda 1207 0 16
278 Masox Základní škola a Mateřská škola, , Jindřichov Tomáš Krč, Petr Chlebek, Ondřej Merta 1205 1 15
279 Vorvani Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Karolína Novohradská, Julie Rosendorfová, Sabina Touzinova 1204 1 20
280 Šesťáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Karolína Judasová, David Just, Natali Mikšíková 1199 1 17
281 Toaletní rolky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Agáta Dostálková, Amálie Vaňková 1192 1 16
282 Lojzy z Brna Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice Sofie Štěpánová, Emma Kedlická, Klára Žaludová 1189 1 17
283 Ufonky z Wigymu Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba Lucie Kulhánková, Alice Štěpánková, Natálie Lászlóová 1183 1 15
284 Sešiti Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Matouš Polanský, Jan Maruška, Martin Měšťan 1182 1 14
285 (ne)MATIKÁŘKY Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Zuzana Holečková, Klára Želinová, Ela Šindelářová 1178 1 12
286 BRM Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Holubová Alžběta, Piáčková Magdalena, Prudká Rozálie 1177 1 15
287 Ústavka Dream team 7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kateřina Futerová, Jolana Holcová, Magdalena Květoňová 1174 1 16
288 Bhúšpazrael Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Skučková, Natálie Potužníková, Adéla Beňová 1173 1 17
289 Masožravci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Neuhauserová Anna, Roedlová Anna, Benáková Natálie 1172 1 12
290 Puding bez kokosu Gymnázium J. Seiferta o.p.s., Vysočanské nám. 500, Praha 9 Laura Tolarová, Hugo Hrabal, Josef Fučík 1169 1 17
291 Porybní Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Filip Suchý, Alena Kalistová, Nela Hradilová 1161 1 15
292 Šelmy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Tereza Paznochtová, Tereza Krejčová 1149 1 15
293 Slávisti Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Václav Bystřinec, Tomáš Svoboda, Josef Hybner 1149 1 11
294 KOČEVOR Gymnázium, Komenského 89, Písek Ondřej Konfršt, Dominik Čechal, Filip Voráček 1142 1 14
295 Hovězí stejky Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Martin Petrželka, Anna Schustrová, TSASCHIKHER Enkh-Orchlon 1140 0 17
296 Zatím ještě nevím Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Karolína Svobodová, Julie Radovská, Tereza Šašková 1138 1 14
297 Zlomky do diplomky Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Karel Muckstein, Martin Schreier, David Bouska 1137 1 17
298 Řezníci Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Tobiáš Marinčin, Ondřej Míčka, Jan Herbolt 1135 0 13
299 Triumvirát Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Aneta Syrovátková, Marie Šejharová, Ema Zikmundová 1133 0 20
300 Těžké taktiky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Kateřina Vašicova, Markéta Ševelová, Klára Nováková 1132 0 19
301 Palačinky se špenátem Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Adéla Javorská, Tony Viet Hung Nguyen, David Škanta 1124 1 16
302 Housky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Markéta Sakalová, Natálie Jakeschová, Michaela Jurková 1113 1 19
303 Bestye Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Anna Tomečková, Hana Smutná, Sofie Lazárová 1111 1 13
304 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 1110 1 14
305 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Johanka Pelantova, Nikola Pokorná, Eliška Vedralová 1109 1 15
306 Bred Sheeran Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Eliška Bui, Nikola Stojka, Daniela Hoření 1109 1 15
307 Hořká čokoláda Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Anežka Muzikářová, František Vaněk, Gor Sarojan 1109 1 13
308 Vesmírná raketa Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy Vít Papay, Viktor Černý, Matěj Novosád 1105 1 17
309 Hafani Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Dominika Pivoňková, Lucie Šímová, Nela Zavřelová 1104 1 16
310 Sopel Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Jakob Elzenbaumer, David Růžička, Petr Interholc 1101 1 17
311 Kanibalové Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb Alžběta Tichá, Phuong Dang Dao, Phuong Quynh Nguyen 1101 0 14
312 GMH-I-MNAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Martin Benda, Natálie Anna Zajícová, Karolína Pěničková 1096 0 19
313 GMH-II-EŠJ Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Eduard Ševců, Štěpán Bubeník, Jan Mareček 1093 0 16
314 Kakajíčka Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Kryštof Klečka, Jakub Lžičař, Marek Pešák 1087 1 15
315 Humiho klepani Základní škola F. L. Čelakovského, Jezerní 1280, Strakonice David Litoš, Michal Živnůstka, Štěpán Kučera 1084 1 14
316 GMH-II-PVA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Maděra, Václav Jíra, Alexej Krejčí 1081 0 19
317 No maso Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Pavlína Stehnová, Lucie Kepáková, Veronika Svídová 1078 1 12
318 Řezníci Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Alena Žitková, Anna Stará, Nela Papežová 1074 1 12
319 frajeři horního střekova Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Vojtěch Mála, Lukáš Huja, Štěpán Horčík 1067 1 17
320 Kágéčko 4 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Filip Klauda, Jáchym Jukl, Jan Ellinger 1064 0 16
321 KVJ Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Václav Jůzl, Kamila Vaníčková, Julie Branislava Rousková 1063 1 13
322 Řaďáčci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Helena Černeková, Kristýna Maťková, Anna Janoušková 1062 1 12
323 #MaSo_team Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Ema Bartošová, Týna Šindelářová, Kristýna Dražanová 1038 1 14
324 Ta zadní lavice Gymnázium, Hradební 218, Broumov Marcela Doležalová, Nikola Váňová, Ondřej Just 1037 1 17
325 Frajírci Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Zdeněk Pavlovský, Tobias Pánek, Vojtěch Václavek 1030 1 16
326 Vorliňáci 9 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Zeman Ondřej, Korenda Marek, Štauber Lukáš 1022 0 15
327 Alfi Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 Vojtěch Černý, Danyl Opanasenko, Ondřej Viklický 1020 0 15
328 3 sendviče Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Bianca Copacinschi, Sofie Khodan 1013 1 15
329 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Jan Macoun, David Vodička, Vítek Maděra 1012 1 14
330 Tvůj Ivan Základní škola a Mateřská škola, Táborská 170, Louňovice pod Blaníkem Zdeněk Křížek, Jonáš Nekl, Ondřej Zach 997 1 15
331 AMD Základní škola a mateřská škola, Školní 1, Dolní Kralovice Daniel Svatoň, Marek Beneš, Aneta Benešová 993 1 17
332 Masarykova zelenina Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Amáta Kačalová 983 1 11
333 Masiči Gymnázium, Hradební 218, Broumov Martin Hašek, Václav Špůr, Petr Jirásek 977 0 14
334 Klokánci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Antonín Dvořák, Dana Dvořáková, Jarmila Péťová 954 1 12
335 Bystré hlavy ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Barbora Felixová, Kateřina Kotrčová, Mikoláš Hilar 950 1 14
336 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Jan Novotný, Vojtěch Bednář, Vilém Standara 940 1 14
337 Spider vepři Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Dominik Knížek, Oskar Doubrava, Jakub Karnold 937 0 17
338 Zombíci Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Petr Švajcr, Aneta Chládková, Ondřej Plaček 929 1 11
339 Rychlé šípy Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Amálie Hana Baráková, Tereza Fořtová, Sebastian Prokop 924 1 12
340 Zemákovy brambory Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Lucie Strnadová, Natálie Růžová, Eva Kramlová 924 1 10
341 ONDATO Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Zezula Ondřej, Daniel Vacek, Pešta Tomáš 923 0 12
342 Fajn holky Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Ema Stará, Julie Kopicová, Madeleine Weissová 921 0 14
343 Osmáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Dan Linduška, Magdalena Nosková, Tereza Filipská 918 1 14
344 ŽLUTÁ HOLINKA Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Elen Roudná, Veronika Válková, Nela Radovnická 917 1 11
345 Pralinky Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Šimon Fux, Klára Čížková, Taťána Bergerová 917 0 16
346 Vorliňáci 5 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pajk Matouš, Beran Jan, Pinkas Ondřej 915 0 16
347 Vorliňáci 1 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim George Driver, Josef Dub, Tobiáš Saturka 914 1 10
348 We dont care Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Adam Eremiáš, Zdeněk Klíma, Šimon Svoboda 910 0 13
349 normální lidi Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Eliška Slavíková, Zdeněk Jiruš, Vojta Klement 908 1 8
350 MP Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Vojtěch Vondrášek, Adam Doležal, Petr Richard Kraus 898 0 18
351 Chábři chálkujou Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Voplatek, Pavel Koukal, Viktor Jenšovský 898 0 15
352 Čuníci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikola Mistríková, Dominik Egyed, Martin Vavrečka 894 1 12
353 Jiřák 4 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Antonín Kračman, Jan Kulha, Rebeka Ponertová 879 1 13
354 Kněžmosťáci 5 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Martina Zimová, Lucie Hušková, Lucie Picková 869 1 13
355 Mocnina mocniny Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Michal Roshko, Adam Stanoev, Matěj Skřídlovský 858 0 11
356 JALITR Gymnázium, Komenského 89, Písek Lukáš Janča, Matyáš Literák, Mišela Nyambayarová 847 0 16
357 Mozkové buňky Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, Přeštice Gabriela Slámečková, Denisa Kriegerová, Nela Holcová 842 0 12
358 OVEČKY Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Lea Ščepánková, Anna Gardović, Kristýna Chuchválková 841 1 9
359 Helagicy Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Agáta Bouzidová, Helena Miklová, Lucie Brajerová 834 0 13
360 Déčka Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Beáta Havlová, Lída Bui Nhat Linh, Klára Hartmanová 817 1 13
361 VLARAŠ Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Anna Škárová, Agáta Růžičková, Liudmyla Voron 810 0 10
362 Vorliňáci 7 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Antonín Kahoun, Kuklík Matyáš, Šindelář David 793 0 9
363 HODAAD Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Jan Janatka, Adam Fiala, Daniel Štrych 780 0 9
364 DINO tercie B Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Julie Uhlíková, Petr Kobrle, Petr Kobrle 772 0 13
365 Jiřák 3 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, Praha 3 Jáchym Zeman, Tereza Lochmanova, Šarlota Svojsíková 769 0 11
366 Vorliňáci 10 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pokorná Laura, Kliková Denisa, Kulíková Johana 759 0 10
367 AKÁt Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adéla Mikešová, Anežka Brunová, Klára Svobodová 748 0 12
368 DKP Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lenka Zajacová, Adéla Hrbková, Jana Šípková 746 1 14
369 Slimáci Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Vít Buňata, Eva Kalinová, Štěpánka Holubová 746 0 11
370 Šesťáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Tomáš Pospíšil, Lukáš Bureš, Lukáš Lipovský 743 0 9
371 Airsoft buddies Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Denis Jindřich, Vojtěch Bartošek, Mathias Pech 734 1 4
372 MC Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Daniel Kolačný, Ondřej Veselý, Mikuláš Machačný 732 0 11
373 Inteligentní krysy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Sedláčková, Johana Požárková, Barbora Staňková 731 0 9
374 Einsteini Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Marcel Lagron, Mihai Chilat, Miroslav Výborný 718 0 10
375 Nevím Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nikol Kotasová, Teodor Walica, Daniela Gazdíková 708 0 11
376 Vyhrajem XD Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Matyáš Olšovský, Vojtěch Holas, Lukáš Kráčman 707 0 10
377 Včelky Máji Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice David Podlipský, Štěpán Fornous, Lucie Vrbová 695 0 10
378 Chábři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nela Janiková, Miluše Klimšová, Jakub Mudra 693 1 11
379 kalkulačky Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Michaela Gregorová, Mia Tyllerová, Tomáš Janatka 689 0 8
380 Jitrnice Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Ondřej Bartoš, Michal Patzak, Emma Braunová 660 0 11
381 Vaniel Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Niky Chválová, Valentýna Řeháková, Eliška Tichá 648 0 9
382 Štěňata Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Tereza Jůzová, Veronika Brejchová, Agáta Heisová 634 1 4
383 Buřtíci Základní škola a Mateřská škola, , Záboří Ondřej Augustin, Jiří Toráč, Natálie Lísová 621 0 6
384 Sušený maso Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Martin Získal, Sofie Drechlerova, Veronika Vagašiová 604 1 12
385 GMH-I-HMD Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hubert Soukal, Maya Hejnová, Daniel Turek 604 0 12
386 IQ Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Vojtěch Zvolánek, Khropun Dmytro, Viktor Kalina 599 0 9
387 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Nela Kobrlová, Eliška Hybnerová, Lucie Sekáčová 584 1 8
388 DSA Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Sára Bádrová, Anna Chaloupková, Dominika Křížová 583 0 6
389 Maxi Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Eliška Sklenářová, Marečková Emma, Studená Dominika 577 1 7
390 Hyení tým číslo 1 Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Anna Michaličková, Sofie Anna Bezdíčková, Doan Minh Anh 568 0 6
391 GEKOM smazenetlacitko Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Jonáš Perkner, Sebastian Skopový, Sebastian Husák 563 0 26
392 Čokošky z Mountfieldu Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim David Fikejs, Leoš Buček, Jaroslav Mazálek 560 0 9
393 TAK TIK Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Nela Malá, Jana Mazálková, Natálie Popková 375 0 10
394 Molekuly Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martina Lenfeldová, Adéla Prokopová, Tereza Szilágyiová 305 0 11
395 LPC Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Hanin Hanafi, Nela Cibulková, Ema Svobodová 268 0 4
396 Školní Votroci Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Jáchym Broža, Vojtěch Veselský, Jan Kopeček 166 0 3

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet průchodů Příklady
1 Blokáda Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Antonín Horák, Vilém Doušek, Jakub Večeřa 2946 3 28
2 Tiktalici Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Irena Bártová, Viktorie Blahová, Frederik Hurrle 2934 3 26
3 Traktorníci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Jakub Janeček, Matvyi Drul, Radovan Galuška 2860 2 31
4 AnLíJa Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Anna Hrušková, Lýdie Čejková, Jarmila Smetanová 2765 2 24
5 TWIN MÍL Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Cetl, Tomáš Chovanec, Štěpán Hoschna 2683 3 21
6 Liliovník tulipánokvětý Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Tereza Ondroušková, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 2660 2 20
7 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Bruno Kubasek, Kristina Koňáková, Filip Strojil 2610 2 27
8 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Karolína Staňková, Tereza Zdílnová, Liliana Lustigová 2595 2 29
9 Primáni A Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Matějka, Ema Kubátová, Běta Kubátová 2585 2 20
10 AnBeJo Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jolana Kubrychtová, Beata Kubalová, Anna Kollerová 2585 2 18
11 Aligátoři Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Daniel Schlaichert, Lukáš Zvada, Matyáš Alex Civín 2505 2 22
12 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno Jakub Kříž, Jakub Jandora, Anežka Buchtová 2450 2 23
13 Býložravci Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Sofie Vasilakaki, Jan Valoušek, Filip Janál 2415 2 24
14 Pipíci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany Tobiáš Louda, Oldřich Zahradník, Kryštof Kantor 2325 2 25
15 γ-butyrolakton 11 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Václav Rambousek, Lukáš Linhart, Matěj Přikryl 2310 2 24
16 Tři čuníci Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Blahová Kristýna, Adéla Slanařová, Johana Kapralčíkova 2215 2 24
17 Žraloci Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Jan Konečný, David Slaný, Matěj Gebauer 2210 2 25
18 Matěfyzáci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Michal Kalina, Adam Diósi, Baruch Kilián Houska 2190 2 19
19 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, třída Kapitána Jaroše 14, Brno Valerie Němcová, Marie Prokešová, Ellen Palečková 2175 2 19
20 Šaliňáci UwU Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Jan Jagelský, Jakub Navrátil, Ondřej Kebrle 2155 2 21
21 KRČEJA Gymnázium, Komenského 89, Písek Jakub Janča, William Král, Samuel Čejka 2135 2 21
22 Primáni Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Matyáš Burnus, Pavel Zámečník, Lukáš Machek 2130 2 22
23 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Vysoudil, Jan Lebeda, Lukáš Vodseďálek 2115 2 23
24 Nerezové řezáčky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Veronika Sedláčková, Matyáš Pučelík, Lukáš Bursa 2105 2 19
25 LEUGÁN CREW #2 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Lev, Jáchym Strnad, Oscar Pan 2090 2 22
26 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Jolana Jásková, Lucie Habartová, Adéla Mlatečková 2085 2 17
27 GEKOM Kuřecí nugety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Lukáš Hanzlíček, Michael Kejkula, Helena Procházková 2071 3 17
28 INTOŠI Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pavel Rychtařík, Bartoloměj Navrátil, Ríša Štěpán 2050 2 16
29 MER Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Michal Nosek, Duy Quang To, Elen Chudobobá 2050 1 24
30 IQ houpacího koně Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy Anna Košťáková, Jana Schmidová, Kateřina Škorpilová 2040 2 19
31 Maníkovy děti Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nina Lachová, Hana Matušincová, Sarah Prokešová 2040 2 18
32 Modří sloni Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Ondřej Bohatý, Karolína Ludvíková, Bohdan Dudla 2035 2 28
33 GEKOM gekon Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Adéla Chumová, Nela Honzáková, Anna Lošonská 2033 1 19
34 Leugán crew Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jakub Denemark, Martin Spiryt, Jan Lovětínský 2025 2 23
35 TEKUON Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Jakub Dolejš, Teodor Rada, Ondřej Kastner 2015 2 26
36 BAN Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Fulínová, Anna Jenčíková, Nikola Blažková 2005 2 16
37 γ-butyrolakton 8 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jan Rauš, Daniel Košťálek, Matěj Boček 1974 1 24
38 Anonym Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Richard Berkus, Nikol Mlíchová, Barbora Nociarová 1971 1 25
39 Basennis Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Adam Duffek, Matěj Šonka, Metoděj Zahrádka 1967 1 23
40 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice Petra Nováková, Ester Vančurová, Kristýna Veselá 1961 1 29
41 Sandály v ponožkách Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Libuše Procházková, Tereza Pešková, Amálie Míková 1955 2 15
42 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Markéta Klangová, Klára Doležalová, Eva Marková 1953 1 25
43 K²+Š Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Kryštof Havránek, Kryštof Lidman, Šimon Lidman 1950 2 26
44 frantapepajednicka :D Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Leonard Mastný, Antonín Mik, Dominik Plicka 1950 2 20
45 Pinkpanthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Vojtěch Švojgr, Dan Lavrinčik, Matyáš Rak 1940 2 22
46 Amazonky Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Kristina Břečková, Markéta Švaříčková, Lucie Rybáčková 1920 2 19
47 GMH-II-KNV Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Kateřina Semeráková, Nela Pánková, Veronika Umáčená 1910 2 25
48 Pablo Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 Julie Rybářová, Veronika Paroubková, Kseniya Kuprina 1900 2 23
49 Jsme čtyři co neumí počítat LMAO Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Jaromír Sýkora, Marek Růžička, Šimon Pavelka 1870 2 25
50 DINO sekunda A Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice Šimon Hynšt, Zdeněk Jandík, Artemij Martsi 1870 2 17
51 BruhBoys Definitive Edition Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jirka Salač, Matěj Hokr, Štěpán Pražák 1865 2 25
52 PAKACHA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Štěpán Káš, Martin Patera, Matouš Chára 1861 1 23
53 Cringe Vibes ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Eliška Horejšová, Ondřej Hlava, Štěpán Šachl 1855 2 18
54 (j)elita Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov Michal Bílek, Ondřej Mach, Patrik Four 1845 1 19
55 Clash gang Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Antonín Valenta, Patrik Matta, Vojtěch Krůs 1840 2 16
56 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Kryštof Harant, Štěpán Vrzák, Jindřich Červený 1810 2 20
57 Kalkulátoři Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Štěpán Kočiš, Michal Kudláček, Antonín Škvor 1807 1 21
58 High IQ Základní škola, Písnická 760/11, Praha 4 - Kamýk Anna Vopršálková, Vašek Čuřík, Adam Schreier 1805 2 17
59 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Amálie Chroustová, Soňa Buriánová, Marisa Brada 1796 1 16
60 JAS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Sofie Derflová, Jana Šebelová, Anna Kobzová 1790 2 19
61 Makuho Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Matyáš Kolář, Jakub Sekal, Jan Vitoň 1790 1 28
62 Neořezané pastelky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Houdek, Jan Koukal, Tobiáš Vendl 1758 1 18
63 Lelci Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III Holanová Ellen, Řepásková Lucie, Veselá Lucie 1756 1 22
64 Orbit ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Petr Jašek, Matěj Kotek, Tomáš Berger 1753 1 15
65 Holky s IQ Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Julie Skoupá, Veronika Juračková, Karla Jenčeková 1751 1 23
66 γ-butyrolakton 9 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Emma Turinová, Magdaléna Liberdová, Eva Malíčková 1741 1 23
67 Neúplný tým Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Ema Jírová, Lucie Benová, Viktorie Mikulová 1735 1 17
68 Fajn kluci Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Radomír Bulej, Erkhes-Erdene Dorj, Mirek Jan Vlasák 1730 2 19
69 Cringe team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Vintíř Langášek, Sofi Gergelová, Vali Holíková 1690 2 14
70 MAKIST Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Stella Roztočilová, Kristýna Růžičková, Markéta Šindlerová 1675 1 19
71 LiLuBet Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Rokosová Linda, Musilová Lucie, Němcová Beáta 1672 1 20
72 DoToSe Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Sebastian Veselý, Antonín Šimek, Dominik Pánek 1659 1 23
73 Imagine losing Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Jáchym Bauer, Adam Domín, Kryštof Bernard 1659 1 21
74 Intelektuální Elity Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Tereza Vylíčilová, Veronika Jandurová, Zuzana Hejmová 1645 2 23
75 Řezníci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jakub Jiroutek, Štěpán Vilém, Matěj Kučera 1621 1 21
76 GEKOM Smažené maso Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Zuzana Kučerová, Adam Kučera, Filip Lorenz 1604 1 16
77 Mandarinky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Dominika Dostálová, Viktorie Brožová, Barbora Tybanová 1590 2 17
78 Játrový knedlíček Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Vít Martinusík, Daniel Pustowka, Lukáš Carba 1585 2 12
79 GEKOM sus Matematičky Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Emma Kybicová, Barbora Amélie Krejčí, Anežka Bílková 1580 2 17
80 Ústavka Dream team 5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Anna Píchová, Tereza Sládková, Miroslava Vladyková 1580 2 17
81 ✨Bezejmenná Trojka✨ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Klára Černá, Kryštof Hanák, Monča Gotfrýdová 1562 1 16
82 Tygři Gymnázium, Hradební 218, Broumov Tereza Strelcová, Anna Vodochodská, Barbora Fišerová 1558 1 18
83 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Adam Diviš, Ondřej Šálek, Jan Mareš 1538 1 22
84 Masíčko🍗 Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Vodhánělová, Anna Kazdová, Kateřina Burešová 1537 1 17
85 KAJOKA Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Johana Černá, Kateřina Fleková, Karolína Kadlečková 1529 1 17
86 Mařenky Gymnázium J. Barranda, Talichova 824, Beroun 2 Ivana Denková, Iva Tesárková, Emma Mulačová 1525 1 17
87 Sklamání :) Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Timur Kašpar, Tomáš Brajer, Kevin Dinh 1524 1 16
88 BEZ ŠANCE !!! Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Skácel, Petr Klinger, Jakub Maděra 1511 1 13
89 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Vobořilová, Evelína Bucharová, Elena Boháčová 1504 1 18
90 Hasiči Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Pavel Vaníček, Jakub Brejcha, Pavel Rypl 1495 2 23
91 víťi kryší a jení Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Kryštof Chudomel, Vítek Adam, Jan Šimon 1489 1 23
92 Prima OLeJ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Ondřej Keprt, Lukáš Ostrý, Jonáš Němec 1477 1 17
93 Matikáři Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Sofie Koutná, Berta Březinová, Jan Pavelec 1474 1 14
94 Trio 3 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kateřina Baštecká, Denisa Václavíková, Apolena Boháčková 1460 2 18
95 Želví síla Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Anežka Hendrychová, Karolína Krejčí, Eva Holíkova 1455 1 19
96 1. Patro vlevo Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Matouš Veselý, Jáchym Racek, Tomáš Klabouch 1453 1 23
97 Space Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Emma Churavá, Nina Chodurová, Nela Žaliová 1439 1 17
98 Among us ZŠ a MŠ s p. j. v., 750, Mosty u Jablunkova Jakub Lýsek, Šimon Mucha, Vojtěch Martaus 1435 1 21
99 GMH-I-AKB Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Amálie Smolíková, Kateřina Šulcová, Barbora Břízová 1422 1 14
100 γ-butyrolakton 5 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Vilém Burdil, Zbyšek Skalický, Stanislav Kašpara 1412 1 16
101 LG|FILDAS TEAM Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Staněk Filip, Staněk Miroslav, Ondřej Dvořák 1394 1 16
102 GEKOM 3 telata Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Evelína Mašindová, Anna Benešová, Karolína Psottová 1390 1 18
103 2KF Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Kristýna Vosmíková, Karolína Kňavová, František Smiško 1387 1 21
104 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 František Zuzák, Lukáš Klojda, Jakub Hes 1380 1 20
105 Nářez PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Kristýna Krúpová, Vesna Amélie Trysčuková, Eliška Brodová 1379 1 15
106 Ale úplně maso Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Veronika Gabčanová, Ela Hájková, Justýna Němečková 1377 1 17
107 Borci z šestky Základní škola, , Valašská Bystřice Václav Vanduch, Karin Sewiolová, Eliška Špilková 1370 2 15
108 Pandy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Ngoc Ha Chu, Hartmanová Sofie, Bilová Johana 1354 1 14
109 Teampropiska Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Tereza Mertová, Anna Pawingerová, Matylda Krupková 1353 1 19
110 GEKOM CoKuSu Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Florian Kubiš, David Leo Cohen, Lukáš Suchánek 1350 1 18
111 Květinky Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Monika Ciencialová, Markéta Ciencialová, Eliška Sikorová 1350 1 14
112 Destruxit flos Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Lucie Kohoutková, Tereza Červená, Huong Ly Vu 1346 1 20
113 Šesťáci 3 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lenka Rablová, Filip Jonák, Klára Filipská 1345 1 15
114 PRIMA BIO BAGETY PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Tomáš Mikula, Matyáš Matějka, Santina Maya Frenn 1332 0 21
115 KAFE Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Veronika Paulíková, Monika Pleskačová, Elen Krebsová 1331 1 13
116 Super trojka Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Vondráček, Jan Vala, Martin Tůma 1307 1 21
117 6tka Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Antonie Pejřimovska, Tereza Šmerelová, Zídková Iveta 1299 1 15
118 Oslíci Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1 Angelina Řihošková, Marie Kasalová, Mia Cardoso Pereira 1294 1 14
119 Racková Gang 3.0 Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Sára Dostálová, Anna Plachá, Zlata Kurandová 1279 1 15
120 Zajdaleni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Lenka Litvínová, Helena Vydrová, Hana Cejpková 1278 1 20
121 Špagetky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Marie Merker, Emma Goldsteinova, Natalie Nedvědová 1276 1 16
122 StaJulŠtě Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Julie Bartošková, Stanislav Dománek, Štěpán Šimůnek 1273 1 13
123 Býložravci Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o., Straková 522, Jesenice - Osnice Erik Chen, Petr Chen, Dušan Zábrodský 1272 1 14
124 FBI Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Veronika Tomanová, Jana Trnková, Petr Svoboda 1207 0 16
125 Vorvani Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Karolína Novohradská, Julie Rosendorfová, Sabina Touzinova 1204 1 20
126 Šesťáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Karolína Judasová, David Just, Natali Mikšíková 1199 1 17
127 Toaletní rolky Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava Nikol Machelová, Agáta Dostálková, Amálie Vaňková 1192 1 16
128 Sešiti Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Matouš Polanský, Jan Maruška, Martin Měšťan 1182 1 14
129 (ne)MATIKÁŘKY Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Zuzana Holečková, Klára Želinová, Ela Šindelářová 1178 1 12
130 BRM Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Holubová Alžběta, Piáčková Magdalena, Prudká Rozálie 1177 1 15
131 Ústavka Dream team 7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice Kateřina Futerová, Jolana Holcová, Magdalena Květoňová 1174 1 16
132 Bhúšpazrael Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Barbora Skučková, Natálie Potužníková, Adéla Beňová 1173 1 17
133 Masožravci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Neuhauserová Anna, Roedlová Anna, Benáková Natálie 1172 1 12
134 Šelmy Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava Štěpánka Holubová, Tereza Paznochtová, Tereza Krejčová 1149 1 15
135 KOČEVOR Gymnázium, Komenského 89, Písek Ondřej Konfršt, Dominik Čechal, Filip Voráček 1142 1 14
136 Zlomky do diplomky Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, Hlinsko Karel Muckstein, Martin Schreier, David Bouska 1137 1 17
137 Řezníci Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Tobiáš Marinčin, Ondřej Míčka, Jan Herbolt 1135 0 13
138 Triumvirát Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice Aneta Syrovátková, Marie Šejharová, Ema Zikmundová 1133 0 20
139 LAL Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lucie Kubášová, Leontina Kotmelová, Anna Johanová 1110 1 14
140 Bred Sheeran Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Eliška Bui, Nikola Stojka, Daniela Hoření 1109 1 15
141 Hafani Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Dominika Pivoňková, Lucie Šímová, Nela Zavřelová 1104 1 16
142 GMH-I-MNAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Martin Benda, Natálie Anna Zajícová, Karolína Pěničková 1096 0 19
143 GMH-II-EŠJ Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Eduard Ševců, Štěpán Bubeník, Jan Mareček 1093 0 16
144 GMH-II-PVA Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Pavel Maděra, Václav Jíra, Alexej Krejčí 1081 0 19
145 No maso Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Pavlína Stehnová, Lucie Kepáková, Veronika Svídová 1078 1 12
146 Řezníci Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Alena Žitková, Anna Stará, Nela Papežová 1074 1 12
147 frajeři horního střekova Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Vojtěch Mála, Lukáš Huja, Štěpán Horčík 1067 1 17
148 KVJ Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Václav Jůzl, Kamila Vaníčková, Julie Branislava Rousková 1063 1 13
149 Řaďáčci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Helena Černeková, Kristýna Maťková, Anna Janoušková 1062 1 12
150 Vorliňáci 9 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Zeman Ondřej, Korenda Marek, Štauber Lukáš 1022 0 15
151 3 sendviče Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Zuzana Kubincová, Bianca Copacinschi, Sofie Khodan 1013 1 15
152 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola, Na Františku 32, Kněžmost Jan Macoun, David Vodička, Vítek Maděra 1012 1 14
153 Masarykova zelenina Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Andrea Pilná, Sofie Dluhošová, Amáta Kačalová 983 1 11
154 Klokánci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice Antonín Dvořák, Dana Dvořáková, Jarmila Péťová 954 1 12
155 Bystré hlavy ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Barbora Felixová, Kateřina Kotrčová, Mikoláš Hilar 950 1 14
156 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Jan Novotný, Vojtěch Bednář, Vilém Standara 940 1 14
157 Spider vepři Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Dominik Knížek, Oskar Doubrava, Jakub Karnold 937 0 17
158 Zombíci Základní škola, Školní 2520, Česká Lípa Petr Švajcr, Aneta Chládková, Ondřej Plaček 929 1 11
159 Fajn holky Gymnázium, 5. května 620, Kadaň Ema Stará, Julie Kopicová, Madeleine Weissová 921 0 14
160 ŽLUTÁ HOLINKA Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Elen Roudná, Veronika Válková, Nela Radovnická 917 1 11
161 Pralinky Základní škola, Strýčice 13, Hluboká nad Vltavou Šimon Fux, Klára Čížková, Taťána Bergerová 917 0 16
162 Vorliňáci 1 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim George Driver, Josef Dub, Tobiáš Saturka 914 1 10
163 We dont care Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Adam Eremiáš, Zdeněk Klíma, Šimon Svoboda 910 0 13
164 normální lidi Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Eliška Slavíková, Zdeněk Jiruš, Vojta Klement 908 1 8
165 MP Gymnázium Pierra de Coubertina, nám. Františka Křižíka 860, Tábor Vojtěch Vondrášek, Adam Doležal, Petr Richard Kraus 898 0 18
166 Chábři chálkujou Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Voplatek, Pavel Koukal, Viktor Jenšovský 898 0 15
167 Čuníci Základní škola, K. Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba Nikola Mistríková, Dominik Egyed, Martin Vavrečka 894 1 12
168 JALITR Gymnázium, Komenského 89, Písek Lukáš Janča, Matyáš Literák, Mišela Nyambayarová 847 0 16
169 Déčka Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Beáta Havlová, Lída Bui Nhat Linh, Klára Hartmanová 817 1 13
170 Vorliňáci 7 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Antonín Kahoun, Kuklík Matyáš, Šindelář David 793 0 9
171 HODAAD Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Jan Janatka, Adam Fiala, Daniel Štrych 780 0 9
172 Vorliňáci 10 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pokorná Laura, Kliková Denisa, Kulíková Johana 759 0 10
173 AKÁt Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adéla Mikešová, Anežka Brunová, Klára Svobodová 748 0 12
174 DKP Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Lenka Zajacová, Adéla Hrbková, Jana Šípková 746 1 14
175 Slimáci Základní škola, Hálkova 591, Humpolec Vít Buňata, Eva Kalinová, Štěpánka Holubová 746 0 11
176 Šesťáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Tomáš Pospíšil, Lukáš Bureš, Lukáš Lipovský 743 0 9
177 Airsoft buddies Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Denis Jindřich, Vojtěch Bartošek, Mathias Pech 734 1 4
178 MC Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Daniel Kolačný, Ondřej Veselý, Mikuláš Machačný 732 0 11
179 Inteligentní krysy Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Natálie Sedláčková, Johana Požárková, Barbora Staňková 731 0 9
180 Einsteini Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Marcel Lagron, Mihai Chilat, Miroslav Výborný 718 0 10
181 Nevím Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nikol Kotasová, Teodor Walica, Daniela Gazdíková 708 0 11
182 Vyhrajem XD Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Matyáš Olšovský, Vojtěch Holas, Lukáš Kráčman 707 0 10
183 Včelky Máji Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice David Podlipský, Štěpán Fornous, Lucie Vrbová 695 0 10
184 Chábři Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec Nela Janiková, Miluše Klimšová, Jakub Mudra 693 1 11
185 Jitrnice Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Ondřej Bartoš, Michal Patzak, Emma Braunová 660 0 11
186 Štěňata Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Tereza Jůzová, Veronika Brejchová, Agáta Heisová 634 1 4
187 Sušený maso Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov Martin Získal, Sofie Drechlerova, Veronika Vagašiová 604 1 12
188 GMH-I-HMD Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hubert Soukal, Maya Hejnová, Daniel Turek 604 0 12
189 DSA Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Sára Bádrová, Anna Chaloupková, Dominika Křížová 583 0 6
190 Maxi Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Eliška Sklenářová, Marečková Emma, Studená Dominika 577 1 7
191 Hyení tým číslo 1 Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Anna Michaličková, Sofie Anna Bezdíčková, Doan Minh Anh 568 0 6
192 TAK TIK Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Nela Malá, Jana Mazálková, Natálie Popková 375 0 10
193 Molekuly Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martina Lenfeldová, Adéla Prokopová, Tereza Szilágyiová 305 0 11
194 LPC Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Hanin Hanafi, Nela Cibulková, Ema Svobodová 268 0 4
195 Školní Votroci Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Jáchym Broža, Vojtěch Veselský, Jan Kopeček 166 0 3

Pořadí Název týmu Škola Členové Počet bodů Počet průchodů Příklady
1 Liliovník tulipánokvětý Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Tomkova 314/45, Olomouc - Hejčín Tereza Ondroušková, Daniel Zdařil, Tomáš Zavadil 2660 2 20
2 Primáni A Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Petr Matějka, Ema Kubátová, Běta Kubátová 2585 2 20
3 Matěfyzáci Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Michal Kalina, Adam Diósi, Baruch Kilián Houska 2190 2 19
4 Primáni Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Matyáš Burnus, Pavel Zámečník, Lukáš Machek 2130 2 22
5 LEUGÁN CREW #2 Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Ondřej Lev, Jáchym Strnad, Oscar Pan 2090 2 22
6 GEKOM Kuřecí nugety Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Lukáš Hanzlíček, Michael Kejkula, Helena Procházková 2071 3 17
7 INTOŠI Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Pavel Rychtařík, Bartoloměj Navrátil, Ríša Štěpán 2050 2 16
8 Leugán crew Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, Praha 10 - Strašnice Jakub Denemark, Martin Spiryt, Jan Lovětínský 2025 2 23
9 γ-butyrolakton 8 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jan Rauš, Daniel Košťálek, Matěj Boček 1974 1 24
10 Basennis Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 Adam Duffek, Matěj Šonka, Metoděj Zahrádka 1967 1 23
11 Clash gang Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Antonín Valenta, Patrik Matta, Vojtěch Krůs 1840 2 16
12 JAS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Sofie Derflová, Jana Šebelová, Anna Kobzová 1790 2 19
13 Neořezané pastelky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Jakub Houdek, Jan Koukal, Tobiáš Vendl 1758 1 18
14 Holky s IQ Gymnázium Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice Julie Skoupá, Veronika Juračková, Karla Jenčeková 1751 1 23
15 Cringe team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Vintíř Langášek, Sofi Gergelová, Vali Holíková 1690 2 14
16 DoToSe Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Sebastian Veselý, Antonín Šimek, Dominik Pánek 1659 1 23
17 Řezníci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jakub Jiroutek, Štěpán Vilém, Matěj Kučera 1621 1 21
18 GEKOM Smažené maso Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Zuzana Kučerová, Adam Kučera, Filip Lorenz 1604 1 16
19 Mandarinky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Dominika Dostálová, Viktorie Brožová, Barbora Tybanová 1590 2 17
20 ✨Bezejmenná Trojka✨ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Klára Černá, Kryštof Hanák, Monča Gotfrýdová 1562 1 16
21 BEZ ŠANCE !!! Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Jan Skácel, Petr Klinger, Jakub Maděra 1511 1 13
22 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 Adéla Vobořilová, Evelína Bucharová, Elena Boháčová 1504 1 18
23 Prima OLeJ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Ondřej Keprt, Lukáš Ostrý, Jonáš Němec 1477 1 17
24 Matikáři Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Sofie Koutná, Berta Březinová, Jan Pavelec 1474 1 14
25 Trio 3 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kateřina Baštecká, Denisa Václavíková, Apolena Boháčková 1460 2 18
26 GMH-I-AKB Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Amálie Smolíková, Kateřina Šulcová, Barbora Břízová 1422 1 14
27 γ-butyrolakton 5 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Vilém Burdil, Zbyšek Skalický, Stanislav Kašpara 1412 1 16
28 GEKOM 3 telata Gymnázium E. Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle Evelína Mašindová, Anna Benešová, Karolína Psottová 1390 1 18
29 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, Praha 9 František Zuzák, Lukáš Klojda, Jakub Hes 1380 1 20
30 Nářez PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Kristýna Krúpová, Vesna Amélie Trysčuková, Eliška Brodová 1379 1 15
31 Ale úplně maso Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Veronika Gabčanová, Ela Hájková, Justýna Němečková 1377 1 17
32 Borci z šestky Základní škola, , Valašská Bystřice Václav Vanduch, Karin Sewiolová, Eliška Špilková 1370 2 15
33 Šesťáci 3 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Lenka Rablová, Filip Jonák, Klára Filipská 1345 1 15
34 PRIMA BIO BAGETY PORG Ostrava, Rostislavova 7, Ostrava Tomáš Mikula, Matyáš Matějka, Santina Maya Frenn 1332 0 21
35 KAFE Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Veronika Paulíková, Monika Pleskačová, Elen Krebsová 1331 1 13
36 Super trojka Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Jakub Vondráček, Jan Vala, Martin Tůma 1307 1 21
37 6tka Základní škola a mateřská škola, Školní 143, Rybitví Antonie Pejřimovska, Tereza Šmerelová, Zídková Iveta 1299 1 15
38 Zajdaleni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, Jírovcova 8, České Budějovice Lenka Litvínová, Helena Vydrová, Hana Cejpková 1278 1 20
39 Špagetky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Anna Marie Merker, Emma Goldsteinova, Natalie Nedvědová 1276 1 16
40 FBI Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Veronika Tomanová, Jana Trnková, Petr Svoboda 1207 0 16
41 Šesťáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Karolína Judasová, David Just, Natali Mikšíková 1199 1 17
42 (ne)MATIKÁŘKY Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Zuzana Holečková, Klára Želinová, Ela Šindelářová 1178 1 12
43 Masožravci 11 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Neuhauserová Anna, Roedlová Anna, Benáková Natálie 1172 1 12
44 Bred Sheeran Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Eliška Bui, Nikola Stojka, Daniela Hoření 1109 1 15
45 GMH-I-MNAK Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Martin Benda, Natálie Anna Zajícová, Karolína Pěničková 1096 0 19
46 No maso Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Pavlína Stehnová, Lucie Kepáková, Veronika Svídová 1078 1 12
47 Řezníci Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Alena Žitková, Anna Stará, Nela Papežová 1074 1 12
48 frajeři horního střekova Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Vojtěch Mála, Lukáš Huja, Štěpán Horčík 1067 1 17
49 KVJ Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Václav Jůzl, Kamila Vaníčková, Julie Branislava Rousková 1063 1 13
50 Řaďáčci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou Helena Černeková, Kristýna Maťková, Anna Janoušková 1062 1 12
51 Vorliňáci 9 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Zeman Ondřej, Korenda Marek, Štauber Lukáš 1022 0 15
52 Bystré hlavy ZŠ, Na Šutce 28/440, Praha 8 - Trója Barbora Felixová, Kateřina Kotrčová, Mikoláš Hilar 950 1 14
53 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno Jan Novotný, Vojtěch Bednář, Vilém Standara 940 1 14
54 Spider vepři Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Dominik Knížek, Oskar Doubrava, Jakub Karnold 937 0 17
55 ŽLUTÁ HOLINKA Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem Elen Roudná, Veronika Válková, Nela Radovnická 917 1 11
56 normální lidi Základní škola, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař Eliška Slavíková, Zdeněk Jiruš, Vojta Klement 908 1 8
57 Chábři chálkujou Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice Tomáš Voplatek, Pavel Koukal, Viktor Jenšovský 898 0 15
58 Vorliňáci 7 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Antonín Kahoun, Kuklík Matyáš, Šindelář David 793 0 9
59 Vorliňáci 10 Základní škola, U Vorliny 1500, Vlašim Pokorná Laura, Kliková Denisa, Kulíková Johana 759 0 10
60 AKÁt Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2 Adéla Mikešová, Anežka Brunová, Klára Svobodová 748 0 12
61 Šesťáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16, Brno Tomáš Pospíšil, Lukáš Bureš, Lukáš Lipovský 743 0 9
62 Airsoft buddies Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Denis Jindřich, Vojtěch Bartošek, Mathias Pech 734 1 4
63 MC Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Daniel Kolačný, Ondřej Veselý, Mikuláš Machačný 732 0 11
64 Einsteini Gymnázium, Fr. Procházky 324, Sušice Marcel Lagron, Mihai Chilat, Miroslav Výborný 718 0 10
65 Štěňata Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň Tereza Jůzová, Veronika Brejchová, Agáta Heisová 634 1 4
66 GMH-I-HMD Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště Hubert Soukal, Maya Hejnová, Daniel Turek 604 0 12
67 DSA Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Sára Bádrová, Anna Chaloupková, Dominika Křížová 583 0 6
68 Maxi Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Eliška Sklenářová, Marečková Emma, Studená Dominika 577 1 7
69 Hyení tým číslo 1 Základní škola, Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí Anna Michaličková, Sofie Anna Bezdíčková, Doan Minh Anh 568 0 6
70 TAK TIK Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Nela Malá, Jana Mazálková, Natálie Popková 375 0 10
71 Molekuly Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace, Partyzánská 530/3, Liberec 11 Martina Lenfeldová, Adéla Prokopová, Tereza Szilágyiová 305 0 11
72 LPC Základní škola, Jungmannova 813, Kuřim Hanin Hanafi, Nela Cibulková, Ema Svobodová 268 0 4

Příklad 1
Zadání příkladu 1

Postup řešení příkladu 1
Příklad 2
Zadání příkladu 2

Postup řešení příkladu 2
Příklad 3
Zadání příkladu 3

Postup řešení příkladu 3
Příklad 4
Zadání příkladu 4

Postup řešení příkladu 4
Příklad 5
Zadání příkladu 5

Postup řešení příkladu 5
Příklad 6
Zadání příkladu 6

Postup řešení příkladu 6
Příklad 7
Zadání příkladu 7

Postup řešení příkladu 7
Příklad 8
Zadání příkladu 8

Postup řešení příkladu 8
Příklad 9
Zadání příkladu 9

Postup řešení příkladu 9
Příklad 10
Zadání příkladu 10

Postup řešení příkladu 10
Příklad 11
Zadání příkladu 11

Postup řešení příkladu 11
Příklad 12
Zadání příkladu 12

Postup řešení příkladu 12
Příklad 13
Zadání příkladu 13

Postup řešení příkladu 13
Příklad 14
Zadání příkladu 14

Postup řešení příkladu 14
Příklad 15
Zadání příkladu 15

Postup řešení příkladu 15
Příklad 16
Zadání příkladu 16

Postup řešení příkladu 16
Příklad 17
Zadání příkladu 17

Postup řešení příkladu 17
Příklad 18
Zadání příkladu 18

Postup řešení příkladu 18
Příklad 19
Zadání příkladu 19

Postup řešení příkladu 19
Příklad 20
Zadání příkladu 20

Postup řešení příkladu 20
Příklad 21
Zadání příkladu 21

Postup řešení příkladu 21
Příklad 22
Zadání příkladu 22

Postup řešení příkladu 22
Příklad 23
Zadání příkladu 23

Postup řešení příkladu 23
Příklad 24
Zadání příkladu 24

Postup řešení příkladu 24
Příklad 25
Zadání příkladu 25

Postup řešení příkladu 25
Příklad 26
Zadání příkladu 26

Postup řešení příkladu 26
Příklad 27
Zadání příkladu 27

Postup řešení příkladu 27
Příklad 28
Zadání příkladu 28

Postup řešení příkladu 28
Příklad 29
Zadání příkladu 29

Postup řešení příkladu 29
Příklad 30
Zadání příkladu 30

Postup řešení příkladu 30
Příklad 31
Zadání příkladu 31

Postup řešení příkladu 31
Příklad 32
Zadání příkladu 32

Postup řešení příkladu 32
Příklad 33
Zadání příkladu 33

Postup řešení příkladu 33
Příklad 34
Zadání příkladu 34

Postup řešení příkladu 34
Příklad 35
Zadání příkladu 35

Postup řešení příkladu 35
Příklad 36
Zadání příkladu 36

Postup řešení příkladu 36
Příklad 37
Zadání příkladu 37

Postup řešení příkladu 37
Příklad 38
Zadání příkladu 38

Postup řešení příkladu 38
Příklad 39
Zadání příkladu 39

Postup řešení příkladu 39
Příklad 40
Zadání příkladu 40

Postup řešení příkladu 40
Příklad 41
Zadání příkladu 41

Postup řešení příkladu 41
Příklad 42
Zadání příkladu 42

Postup řešení příkladu 42
Příklad 43
Zadání příkladu 43

Postup řešení příkladu 43
Příklad 44
Zadání příkladu 44

Pozor, u tohoto příkladu vyhodnocování nefunguje korektně.

Postup řešení příkladu 44
Příklad 45
Zadání příkladu 45

Postup řešení příkladu 45
Příklad 46
Zadání příkladu 46

Postup řešení příkladu 46
Příklad 47
Zadání příkladu 47

Postup řešení příkladu 47
Příklad 48
Zadání příkladu 48

Postup řešení příkladu 48
Příklad 49
Zadání příkladu 49

Postup řešení příkladu 49
Příklad 50
Zadání příkladu 50

Postup řešení příkladu 50