MaSo podzim 2013 (konečné výsledky)


DružstvoŠkolaSoutěžíciBodů
1.OG Open Gate gymnázium a ZŠ Johan Rott, Jan Kačenka,
Mikuláš Plešák, Václav Trpišovský
1024
2.GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Zdeněk David, Tomáš Engel,
Michal Jelínek, Michaela Hamplová
853
3.Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Dita Chabičovská, Lukáš Hronek,
Jan Sklenka, Alžběta Neubauerová
832
4.GYBU Gymnázium Budějovická Anna Skalická, Tereza Poláková,
Anna Voldřichová, Radka Opltová
775
5.Pekaři 1 Gymnázium Dr.J.Pekaře v Mladé BoleslaviLadislav Töpfer, Ondřej Mísař,
Martin Převrátil , Jan Grus
740
6.Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Adéla Bártová, Daniel Bárta,
Klára Hoznauerová, Ondřej Matějka
685
7.Štola 1 Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, František Stara ,
Jáchym Fales, Jakub Kolísko
673
8.Arcig Arcibiskupské gymnázium Jiří Láska, Michaela Hubená,
Dominik Jirsa, Eliáš Cizl
645
9.PORG Ostrava PORG Ostrava Matěj Míček, Vojtěch Loskot,
Ema Fialová, Pavel Pochobradský
595
10.GO 1 Gymnázium Opatov Jakub Suchánek, Jan Janoušek,
František Kosař, Jakub Čakan
592
11.kavalíři2 Gymnázium Nad Kavalírkou Jan Daněk, Jakub Maňák,
Karolína Lhotská, Marek Urban
585
12.Vodníci Gymnázium Voděradská Marek Zelený, Lukáš Pařízek,
Márton Lozsi, Veronika Jarrahová
568
13.GChD1 Gymnázium Christiana Dopplera Kateřina Lipavská, Kamila Kyzlíková,
Adam Hanzlík, Ondřej Brož
549
14.Jílovská 1 Základní škola Jílovská Horský Martin, Kodad Michal,
Skalická Adéla, Černovský Jiří
547
15.Pol1 ZŠ Pardubice - Polabiny1 Jakub Cach, Karolína Špeldová,
Ondřej Cach, Dalibor Havlíček
512
16.Vodáci Gymnázium Voděradská Daniel Matoušek , Ferdinad Čermák,
Vít Kubů, Jan Provazník
435
17.PORG Libeň Gymnázium PORG Filip Chudoba, Petr Jakubčík,
Jakub Čurda, Jan Vavřín
425
18.Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Loffelmann Jiří, Matoušek Marek,
Doškář Jakub, Burian Tomáš
400
19.GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Petr Ondomiši, Kateřina Poláková,
Jan Hřebec, Eliška Vítková
390
20.PORG L2 Gymnázium PORG Robin Zenker, Anna Mikeštíková,
Albert Polák, Anna Musilová
359
21.Prvočísla Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Klára Klečková,
Jakub Janoušek, Lukáš Passer
323
22.Truhla 1 G Jiřího Gutha-Jarkovského Kateřina Vančurová, Viet Le Duc,
Adriana Dombrovská, Jakub Peleška
303
23.kágéčko Křesťanské gymnázium Slezák Jan, Jungmann Kryštof,
Krejčová Tereza, Divišová Alice
302
24.dynamit GJJ Litoměřice Štěpán Pardubický, Benedikt Janda,
Kryštof Janda, Martin Chuchel
299
25.Mistři ZŠ a MŠ Praha 3 Miroslav Klicman, Apolena Soukupová,
Kateřina Šťastná, Anna Fricová
298
26.Gymlovo Masters Gymnázium Lovosice Šimon Malý, Jan Preiss,
Dominik Vrba, xxx
285
27.výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Stránělová Eva, Malý Ondřej,
Malý Matěj, Tran Phu
284
28.Omská1 Gymnázium Omská Ondřej Klásek, Václav Hlinka,
Jan Uhlíř, Šimon Rogner
257
29.Alej Gymnázium Nad Alejí Adam Dřínek, Magdaléna Felčárková,
David Klement, Jan Hlaváč
255
30.Gypi Gymnázium Písnická 760 Vojtěch Zvára, Tereza Bohumská,
Šimon Zvára, Lukáš Dostál
245
31.Mensa Mensa gymnázium, o.p.s. Samuel Brož, Jan Veselý,
Marek Holub, Daniel Žuravljov
218
32.Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dominika Zumrová, Lucie Marková,
Karolína Blahová, Michal Sýkora
217
33.Kód1 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Michal Vančura, David Kopecký,
Marek Topfer, Josef Rampír
195
34.Šumavští medvědi GaSOŠe Vimperk Hrubá, Nováková,
Walterová, Kunclová
145
35.MIX ZŠ a MŠ Červený vrch Matúš Madaras, Martin Pazourek,
Jan Mucha, Anna Baranová
143
36.Planina 1 ZŠ Na Planině Bostlová Veronika, Černá Dáša,
Janoušek Jakub, Koubíček Lukáš
142
37.GJN Gymnázium Jana Nerudy Jan Žižka, Klára Holešovská,
Kateřina Neubergerová, Kilián Lang
134
38.Qogir Feng ZŠ a MŠ Červený vrch Kateřina Kočová, Linda Sedláčková,
Daniel Petrtýl, Oliver Škultéty
131
39.Krahuhlovy ZŠ Ohradní Kramer Martin, Hubáčková Klára,
Hloušek Šimon, Vyskočilová Aneta
129
40.IQ 142 Gymnázium, SOŠ a SOU, Mikulov Jiří Vala, Jan Kocáb,
Lukáš Míček, Lubor Čech
121
41.Smetanka Základní škola, Na Smetance David Švejnoha, Jáchym Piskač,
Václav Sýba, Jakub Dvořák
91
42.Milada Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Kopecký Lukáš, Trunec Štěpán,
Hykš Jan, Kopecká Lucie
82
43.Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Karolína Jančáková, Petra Pecková,
Martin Červencl, Lukáš Pavlík
64
44.Plavci Základní škola, Sázavská Hynek Medřický, Tomáš Filip,
Eduard Zděnovec, Svatopluk Čech
62
45.tábor FZŠ Táborská Nguyen Le Tuan Hai , Lukáš Horník,
Kateřina Svobodová, Boreš Šteffl
55
46.Doláci Základní škola, K Dolům Filip Trachta, Filip Švec,
Vendula Hošková, Kritýna Hojná
24
47.Zabijáci z GML Gymnázium Matyáše Lercha Patrik Zíval, Tereza Rybníčková,
Kristýna Urbanová, David Buček
12