MaSo podzim 2010 - Výsledky

DružstvoŠkolaSoutěžíciBodů
1.GO 1Gymnázium OpatovJan Janoušek, Petr Jaroschy
Jakub Sláma, Hana Lauerová
1000
2.Truhla 2G Jiřího Gutha-JarkovskéhoVojtěch Dvořák, Tomáš Blatný
Matěj Suchánek, Tereza Červenková
930
3.Kepler 1Gymnázium Jana KepleraKarel Jílek, Štěpán Marek
Jan Petr, Václav Volhejn
910
4.Voděradská 1Gymnázium VoděradskáMládek David, Knapp Milan
Stejskal Petr, Raffl Dan
910
5.Truhla1G Jiřího Gutha-JarkovskéhoNguyen Han Thi, Tomáš Kaňka
Lukáš Janásek, Petr Hrubý
890
6.Kod1ZŠ Karla Čapka, KodaňskáDaniel Borák, Bronislav Page
Michael Borák, Michal Chrz
860
7.AlejáciGymnázium Nad AlejíMarkéta Tichá, Eliška Šimůnková
Markéta Bařinková, Adam Španěl
780
8.ChemiciGymnázium Nad KavalírkouPetr Sixta, Petr Červenka
Sebastián Vrzák, Lukáš Kubacki
750
9.kvásekGymn. Jaroslava HeyrovskéhoJakub Čermák, Petr Beneš
David Tvrdý, František Bayer
640
10.kLADSKÁZŠ s RVJ, FŠ PedF UK, KladskáMichael Vácha, Jan Franěk
Kateřina Slánská, Lucie Mayerová
640
11.Gekom1Gymnázium Elišky KrásnohorskéMarkéta Nápravníková, Anna Roškotová
Matyáš Lamprecht, Robert Kvaček
560
12.Štola 1Gymnázium Nad ŠtolouLucie Rázková, Barbora Píšová
Kristian Racocha, Michal Svoboda
550
13.Kepler 2Gymnázium Jana KepleraMarkéta Kašparová, Barbora Prýmková
Ota Klocperk, Jakub Grabmuller
550
14.GyKaS_2Gymnázium Karla SladkovskéhoMartin Petráň, Vojtěch Kliment
Júlia Matulová, Tomáš Metřický
550
15.ŠampioniZŠ a MŠ Praha 3Ondřej Hudík, Radim Fiala
Denys Varyvoda, Alexandr Pračka
550
16.tercieGymn. Jaroslava HeyrovskéhoZuzana Horálková, Tomáš Doležal
Tereza Černá, David Solař
550
17.GO2Gymnázium OpatovAnna Suchánková, Zuzana Johanovská
Hana Preradová, Natálie Kolářová
530
18.KavalířiGymnázium Nad KavalírkouJáchym Šimek, Barbora Němcová
Anna Karafová, Jana Doležalová
520
19.gymlit 2Gymnázium, LitoměřickáBodlák Vilém, Hejduk David
Hochmannová Petra, Flašar Michal
520
20.masopustiGymnázium Jana NerudyMarian Poppr, Igor Vujovič
Pavlína Žaludová, Alois Prhz
510
21.KágéčkoKřesťanské gymnáziumMarkéta Slezáková, Vojta Procházka
Bárt Sviták, Ben Sirovátka
500
22.DodoGymnázium J. SeifertaKovář Filip, Novotný jan
Petra Šťastná, Pokorný Šimon
500
23.Jílováci 1Základní škola, JílovskáOndřej Šváb, Štěpán Geri
Petr Švagr, Jiří Filek
500
24.AlejGymnázium Nad AlejíJudita Kindlová, Ondřej Houška
Tomáš Koukolík,
500
25.gymlitGymnázium, LitoměřickáVodička David, Bouček Ondřej
Bačová Andrea, Stejskal Marek
490
26.Voděradská 2Gymnázium VoděradskáJan Olšan, Jan Trávníček
Kristýna Vejvodová, Son Olszewski
490
27.HočopočoGymnázium Praha 9, ChodovickáTereza Dobšová, Jakub Nový
Andrey Melnyk, Markéta Sušická
490
28.Štola 2Gymnázium Nad ŠtolouMatyáš Procházka, Natálie Pánková
Diana Čechová, Tomáš Souček
480
29.G PísnickáGymnázium, PísnickáStanislav Lukeš, Martin Konopásek
Lukáš Zíb, Magdalena Goldmanova
430
30.ŘízciZákladní škola, FilosofskáKateřina Kubíková, Kristýna Šmírová
Jiří Kubík, Vojtěch Kalivoda
420
31.Jílováci 2Základní škola, JílovskáJiří Blažek, Jan Blažka
Michaela Tyllerová, Tereza Blažková
420
32.mutáborFZŠ TáborskáDavid Jelínek, Vojtěch Ressler
Ondřej Vašíček, Jaromír Dojáček
410
33.GyKaS_1Gymnázium Karla SladkovskéhoEva Matoušková, Tereza Trojanová
David Likler, Cyril Šolle
400
34.VčelkyZŠ a MŠ Praha 3Kamila Herková, Petr Svárovský
Matyáš Reindl, Lukáš Procházka
400
35.Planina 2Gy M.Horákové a ZŠ Na PlaniněPetr Uhlík, Petr Budinský
Matěj Volenec, Markéta Vaňková
400
36.Arcig 2Arcibiskupské gymnáziumJakub Matušek, Nathalie Bourgeois
Vojtěch Kovář, Elizaveta Lashkevich
400
37.GChD1Gymnázium Christiana DoppleraArtur Šteffek, Barbora Jurášová
Josef Starýchfojtů, Jakub Matějka
390
38.Planina 1ZŠ Na PlaniněŽižka Martin, Richard Iltis
Svěchota Lukáš, Josef Jecha
260
39.Arcig 1Arcibiskupské gymnáziumJiří Rýdl, Václav Kameník
František Felix, Tomáš Bubeníček
250
40.BÝČÍSVĚTZákladní škola, Uhelný trhMatěj Špinka, Tomáš Hrdlovics
Petr Svoboda, Šimon Ebrle
250
41.SmetankaZákladní škola, Na SmetanceJan Plíva, Laura Perugini
Vu Duc Ahn, Kyrylo Savenko
150
42.MIXZŠ a MŠ Červený vrchVeronika Aulichová, Tereza Kotlasová
Jakub Obst, Matěj Štěpánek
120
43.PlavciZákladní škola, SázavskáMařík Jan, Danil Jermakov
Jakub Jansa, Tomáš Kozubek
10
44.MasařkyZákladní škola, MikulovaKryštof Stibal, Nora Kotubejová
Natálie Nachtigalová, Marie Tranová
10
45.Kod2ZŠ Karla Čapka, KodaňskáPetra Studená, Jiří Knobloch
Jakub Tesař, Eliška Pokorná
0
46.GJM 1AGymnázium Jižní MěstoŠimon Antoš, Filip Batista
Dan Divácký, Ondřej Zajíc
0