MaSo podzim 2007 - Výsledky

DružstvoŠkolaSoutěžícíBodů
1.GCHD1Gymnázium Christiana DoppleraJan Hadrava, Martin Hudaň
Adam Láf, David Černý
3177
2.Hovězí vývarGymnázium, ŠpitálskáLaura Haiselová, Krištof Hlinomaz
David Khol, Honza Holan
3078
3.Kod1Základní škola, KodaňskáOndřej Lundák, Tomáš Málek
Richard Kodat, Dan Borák
1840
4.Planina 1ZŠ Na PlaniněJakub Růžička, Michal Procházka
Vít Dobrý, Jaroslav Česánek
1124
5.Arcig 1Arcibiskupské gymnáziumJan Švach, Jan Kroneisl
Martin Španěl, Prokop Šilhavý
1046
6.Kepleráci 2Gymnázium Jana KepleraOndřej Majer, Hana Dlouhá
Magda Kovářová, Tomáš Rusý
917
7.kombinaceGymn. Jaroslava HeyrovskéhoKorbelář, Hudcová
Martin Janata, Daniel Heřt
915
8.alfaZŠ Jiřího z LobkovicMartin Fiala, Antonín Mareček
Roman Belčev, Filip Kotalík
868
9.Alej 1Gymnázium Nad AlejíKateřina Zahradová, Martin Sýkora
Jan Matoušek, Matouš Helikar
839
10.Buďánka 1Osmileté gymnázium BuďánkaJan Jeliga, Jakub Hradil
David Košut, Adam Zábranský
834
11.Eliška 3Gymnázium Elišky KrásnohorskéJakub Zounar, Katka Roškotová
Dominik Smrž, Daniel Štumf
690
12.Truhla 2G Jiřího Gutha-JarkovskéhoMichaela Veržbická, Kateřina Jiroušková
Zdeněk Slégl, Zuzana Boušková
652
13.Arcig 2Arcibiskupské gymnáziumJiří Čížek, Václav Rýdl
Adolf Melichar, Štěpán Svoboda
627
14.GCHD2Gymnázium Christiana DoppleraRachel Nentvichová, Jana Smutná
Tereza Kurimaiová, Aranka Hrušková
605
15.Kepleráci 1Gymnázium Jana KepleraMarkéta Andršová , Filip Branberger
Stanislav Mach, Zuzana Šrollerová
531
16.tercieGymn. Jaroslava HeyrovskéhoCeralová, Jägerová
Vítová, Le Thi
483
17.GO 2Gymnázium OpatovJan Pešák, Alena Preradová
Patrik Matoušek, Tom Nováček
466
18.TrojhránekGymnázium, ŠpitálskáAnička Holanová, Jan Legner
Jarda Shejbal, Petr Hajduk
446
19.Truhla 1G Jiřího Gutha-JarkovskéhoPetr Kouba, Eliška Janásková
Jakub Krejčí, Maxim Majboroba
420
20.KanibalovéZákladní škola, SázavskáJaroslav Dolejš, Martin Macháček
Daniel Červenka, Vladimír Kučera
388
21.Alej 2Gymnázium Nad AlejíAntonín Tichý, Matýáš Ebel
Jiří Píza, Hana Bušková
364
22.MAKIZákladní škola, Uhelný trhFrantišek Friedl, Zuzana Neubauerová
Miroslav Fokt, Tonda Nguyen
329
23.Jílováci AZákladní škola, JílovskáTomáš Ročeň, Aleš Bílý
Radim Homolka, Robin Kryštůfek
326
24.Vymyslíme 8ZŠ Červený vrchOndřej Pokorný, Miroslav Štochel
Václav Pexa, Daniel Růžek
324
25.Kod2Základní škola, KodaňskáDan Janout, Kateřina Chrzová
Věra Rýdlová, Bedřich Straka
317
26.Kladská 2ZŠ s RVJ, FŠ PedF UK, KladskáKryštof Rákosník, Martin Zajíc
Ivan Sirotín, Filip Prokop
271
27.ŘezníciKřesťanské gymnáziumMagda Zindulková, Jakub Homolka
Michal Janda, Barbora Knížková
212
28.ERIMATZákladní škola, Uhelný trhJakub Zévl, Matěj Michálek
Matyáš Hiřman, Erik Meduna
193
29.Planina 2ZŠ Na PlaniněMichal Doležal, Vojtěch Šimeček
Tomáš Skrbek, Zdeněk Ptáček
175
30.chemiciGymnázium Nad KavalírkouProcházka, Voborský
Kristýna Blažková, Jana Blažková
174
31.Eliška 3Gymnázium Elišky KrásnohorskéOliver Szabo, Jiří Mantlík
David Nevečeřel, Jakub Čefelín
174
32.betaZŠ Jiřího z LobkovicZdeňka Štěpánová, Kateřina Čermáková
Helena Korbová, Krištof Kopecký
171
33.Buďánka 2Osmileté gymnázium BuďánkaIra Saktor, Michal Kurz
Kryštof Rainisch, Matouš Janda
141
34.SmetankaZákladní škola, Na SmetanceBartoš Jiří, Bartoš Michal
Tesař Petr, Sedláček David
138
35.Vymyslíme 9ZŠ Červený vrchDavid Fruhauf, Michal Potůček
Jakub Patočka, Filip Štorek
131
36.Jílováci BZákladní škola, JílovskáTomáš Kolář, Petr Dvořák
Jan Turzo, Tomáš Kodad
79
37.GymlitmasoGymnázium LitoměřickáVágnerová Tereza, Rexa Martin
Ondřej Pešek, Hlaváček Martin
73
38.Kladská 1ZŠ s RVJ, FŠ PedF UK, KladskáMichal Dvořák, Vojtěch Kotek
Tomáš Myslivec, David Pálek
71
39.Gymlitmaso2Gymnázium LitoměřickáČerný, Chudáček David
Ježek Petr, Karel Vinš
70
40.GyKaS 2Gymnázium SladkovskéhoAnna Suková, Eliška Petáková
Viktor Marek, Anh Pham Thi Ngoc
68
41.GyKaS 1Gymnázium SladkovskéhoMartina Krošová, Marek Dolejší
Michal Režnický, Jana Borovičková
58
42.smíšená čtyřkaZákladní škola, LitvínovskáTomáš Matal, Marek Přitasil
Kateřina Kolomá, Sandra Plačková
48
43.GO 1Gymnázium OpatovKevin Kulík, Kristina Tanevska
Radka Kostelecká, Ondřej Šplíchal
40
44.OsmáciZákladní škola, SázavskáDaniel Kopecký, Roman Artemov
Pavel Kadaně, Tomáš Kolář
25
45.čtveráciZákladní škola, LitvínovskáVratislav Hornych, František Peřina
Zbyšek Samiec, Martin Vobecký
20
46.ŽemličkyZákladní škola, K DolůmMartina Žemličková, Michal Lalák
Arnošt Mertlík, Martin Brož
11
47.ZakysankaZákladní škola, Na SmetanceRomana Brůčková, Tereza Danihelková
Tereza Bečková, Martin Hruška
9