Výsledky jarního MaSa 2018

PořadíČíslo týmuNázev týmuŠkolaSoutěžícíMístnostBody ve hřeBody za příkladyBody celkem
1.24Mensa 4ever BMensa gymnázium, o.p.s.Benjamin Swart
Vojtěch Tvrdík
Viacheslav Nikiforov
Vojtěch Kadeřábek
S36 052,144406 492,14
2.96GYMBOSGymnázium BoskoviceJosef Soural
Antonín Frajt
Jakub Šrámek
Tomáš Zatloukal
Brno5 922,734206 342,73
3.56Mensa 4ever AMensa gymnázium, o.p.s.Adam Celecký
Kryštof Pravda
Petr Mach
Martin Dedek
S55 777,705506 327,70
4.31FXko 2Gymnázium F. X. ŠaldyDominik Švestka
Petr Vajc
Matěj Ptáček
Matyáš Novotný
S45 996,963206 316,96
5.4ČokopiškotkyGymnázium Jana PalachaKarel Chaloupka
René Nováková
Daniel Mencl
Maxmilián Uxa
S35 689,484306 119,48
6.38GYBUGymnázium BudějovickáJolana Štraitová
Ondřej Škrna
Lída Kačenková
Kryštof Kovář
S45 668,132805 948,13
7.10Gymnázium Jana KepleraGymnázium Jana KepleraDorotea Tichá
Matouš Šafránek
Vojtěch Kohoutek
Nikita Ustinov
S35 374,114205 794,11
8.64ČervenáčciZŠ a MŠ Červený vrchVojtěch Tesař
Ivana Medková
Samuel Rosiar
Jolana Štenglová
S95 291,134705 761,13
9.65kágéčkoKřesťanské gymnáziumDavid Ženatý
Martin Šilhavý
Jakub Herclík
Markéta Bernardová
S95 379,253505 729,25
10.114ŠELDNIGymnázium KroměřížTomáš Flídr
František Pospíšil
Marek Soldán
Adrian Jiřík
Brno5 268,754505 718,75
11.108MatyášciGymnázium Matyáše LerchaMatyáš Straka
Kateřina Borošová
Jakub Horák
Teodor Šponer
Brno5 052,434105 462,43
12.68Omská IGymnázium OmskáPetra Mrázková
Kateřina Chejnová
Thao Anh Phuong Tranová
František Procházka
S95 064,983705 434,98
13.72TruhlaG. Jiřího Gutha-JarkovskéhoEla Hejdová
Přemysl Dobrý
Adam Funstenzler
Jan Matěj Matyáš
S94 965,793305 295,79
14.69Arcig2Arcibiskupské gymnáziumŠtěpánka Mrázková
Zbyněk Kozmik
Karolína Jelínková
Marek Jeliga
S94 911,023405 251,02
15.79PORG LibeňGymnázium PORGJakub Seidl
Šimon Skoumal
Michal Janočko
Václav Verner
S94 841,164005 241,16
16.21TOP GPGymnázium PísekMartin Větrovský
Veronika Jirčíková
Radim Sobotka
Šimon Glück
S34 821,283905 211,28
17.70KavalířiGymnázium Nad KavalírkouProkop Macuch
Tobiáš Unger
Vít Chabičovský
Emma Duroňová
S94 797,204005 197,20
18.113Sirotci 1ZŠ SirotkovaTadeáš Večeřák
Marek Přibyl
Arnošt Rubáš
Jan Martykán
Brno4 811,692905 101,69
19.107DieWELLEGymnázium Brno – ŘečkoviceTomáš Nastálek
Daniel Burkart
Jakub Matula
Marek Podyšák
Brno4 855,482405 095,48
20.30sojkyGymnázium KladnoJáchym Schveinert
Nela Dlouhá
Diana Beníšková
Jakub Štepo
S44 743,242705 013,24
21.5PlaninštíZŠ Na PlaniněTomáš Janoušek
Martin Pelíšek
Matěj Janoušek
Vojtěch Borovský
S34 454,193804 834,19
22.11CoubertinGymnázium Pierra de CoubertinaMatěj Volf
Václav Maštera
David Mendl
Jakub Skuček
S34 433,113804 813,11
23.36GMHSGymnázium a Hudební škola hl. m. PrahyAnna Jiřičková
Aleš Opl
Ludmila Rišková
Barbora Dočekalová
S44 465,673304 795,67
24.75GYMCLGymnázium Česká LípaJan Moravík
Martin Kaplánek
Tomáš Vomlela
Jan Zátka
S94 496,072104 706,07
25.23GO2Gymnázium OpatovFilip Mádl
Petra Kaňková
Jana Krůtová
Marko Matoničkin
S34 420,682604 680,68
26.53MixZŠ a MŠ Červený vrchDavid Kameník
Vít Hanika
Adam Remeš
Mikuláš Borek
S54 339,623304 669,62
27.26NeruďáciGymnázium Jana NerudyKateřina Kuthanová
Karolina Šedová
Amir Akrami
Jiří Gebauer
S44 372,912304 602,91
28.80JeštěrkaGymnázium a SOŠ dr. V. ŠmejkalaRadek Pavelka
Eliška Tintěrová
Ivana Žižková
Petr Šulc
S94 212,083104 522,08
29.3FXko 1Gymnázium F. X. ŠaldyVojtěch Šír
Filip Kmínek
Merlin Pěnčík
Vojtěch Vávra
S34 173,182804 453,18
30.18ĎáblíciZákladní školaKateřina Tulachová
Marie Svobodová
Dominik Tulach
Markéta Svobodová
S34 178,072204 398,07
31.25GYKAS MGymnázium Karla SladkovskéhoŠimon Franěk
Pavel Maršálek
Ondřej Burkert
Daniel Konšel
S44 111,942204 331,94
32.20GChD 2Gymnázium Christiana DoppleraAdam Hendrich
Adam Hruška
Samuel Gawlik
Tomáš Suchánek
S33 970,253304 300,25
33.12GEKOMGymnázium Elišky KrásnohorskéMartina Hamplová
Anna Krbcová
Daniel Skoumal
Kristýna Luxová
S33 978,473204 298,47
34.8Gymlit 1Gymnázium, LitoměřickáKlára Soukupová
Adéla Žáková
Veronika Budařová
Otakar Plechatý
S33 963,573104 273,57
35.1164 ježciGymnáziumMatěj Mihulka
Štěpán Taláček
Lukáš Uher
Matěj Ságl
Brno3 908,653204 228,65
36.71Výběr GJHGymn. Jaroslava HeyrovskéhoDaniel Toman
Liia Samkharadze
Jakub Dundr
Matyáš Kohout
S93 870,852004 070,85
37.34rypty týmGymnázium Mnichovo HradištěEliška Marečková
Jitka Raková
Pavel Rak
Matěj Rajm
S43 693,973204 013,97
38.93PORG OstravaPORG OstravaJana Buchtová
Radka Brímusová
Ondřej Szkandera
Bořek Svoboda
Brno3 663,003504 013,00
39.87Bigy1Biskupské gymnázium BrnoPetr Piňos
Lukáš Lejdar
Marek Vojtěch
Vojtěch Vašík
Brno3 619,933003 919,93
40.100Y4GymnáziumCtibor Horovec
Stanislav Hřeben
Matěj Vítek
Matěj Venhoda
Brno3 659,532503 909,53
41.17MasožroutiZŠ ŠutkaTomáš Vašíček
Michal Stránský
Jiří Krejcar
Matouš Mrázek
S33 689,352103 899,35
42.101PORG Ostrava 2PORG OstravaRené Kluz
Radim Jalůvka
Šimon Durda
Tomáš Loskot
Brno3 684,031603 844,03
43.60MikiGymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23Tomáš Engelthaler
Klára Hubínková
Petr Hladík
Zuzana Petrásková
S53 513,923303 843,92
44.45GFMPGymnázium F. M. PelclaDaniel Locker
Barbora Frejvaldová
Zuzana Černíková
Vincent Drtík
S53 476,533603 836,53
45.9PekařiGymnázium Dr.J.PekařeDaniel Wolf
Tereza Vrbová
Michal Kuba
David Šlachta
S33 473,923403 813,92
46.59Arcig1Arcibiskupské gymnáziumŠtěpán Holejšovský
Markéta Kalendová
Hana Švecová
Mikuláš Brabec
S53 508,402603 768,40
47.78ČmelařiGymnázium, ŠpitálskáLukáš Kudláček
Ema A. Bláhová
Jiří Antoňů
Jakub Hřebíček
S93 413,173503 763,17
48.103LeršanéGymnázium Matyáše LerchaJakub Genčur
Anna Bednářová
Anna Ludmila Hrbáčová
Angelina Likhtina
Brno3 392,553503 742,55
49.74OGOpen Gate schoolRadim Dvořák
Daniel Strnad
Amálie Kulhánková
Adéla Archalousová
S93 420,593203 740,59
50.111Laštůvkova 1ZŠ Brno, Laštůvkova 77Matyáš Urbánek
Dan Tabarka
Jan Kalný
Lukáš Kawulok
Brno3 518,492103 728,49
51.58GChD 1Gymnázium Christiana DoppleraMichal Bernat
Ivan Kraus
Klára Anna Šindlerová
Eliška Koudelková
S53 331,023803 711,02
52.1Machři AGymnázium J. S. MacharaMatyáš Langr
Jan Černohorský
Šimon Šustek
S33 394,222303 624,22
53.51Truhla 2G. Jiřího Gutha-JarkovskéhoJan Rousek
Radek Gregor
Marek Kománek
Robin Palán
S53 300,593003 600,59
54.86HočopočoGymnázium Praha 9, ChodovickáDaniel Novobilský
Tomáš Knobloch
Matěj Uhlíř
Josef Pavlát
S93 263,283103 573,28
55.46Alej 1Gymnázium Nad AlejíSimona Majerechová
Anna Vařeková
Alžběta Pechačová
Jan Škopek
S53 220,113503 570,11
56.62Jílováci 1Základní škola, JílovskáOndřej Filip
Marek Tyller
Vojtěch Stiller
Martin Toufar
S53 314,072203 534,07
57.48GO1Gymnázium OpatovTomáš Kuzma
Tomáš Routa
Martin Šimša
Alexandr Vondra
S53 121,733703 491,73
58.66GymVod001Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2Maxim Simon
Tereza Ridvanová
Sofie Skalíková
Maxim Arkhipov
S93 150,522703 420,52
59.13Dvě mrkve na druhouGymnázium ZábřehJan Pelikán
Anna Langerová
Jiří Weinlich
Šimon Nesporý
S33 122,422803 402,42
60.110gymbos2Gymnázium BoskoviceKarel Kubín
Martin Vašíček
Vojtěch Ochmanský
Vojtěch Dvořák
Brno3 055,663003 355,66
61.84PekaříciGymnázium Dr.J.PekařeVojtěch Mareš
Ondřej Kavan
Ondřej Horák
Johana Vondráková
S93 124,971903 314,97
62.33GČBGymnázium Český BrodPavel Horák
Martin Horák
Michal Jarolímek
Anna Personová
S43 088,492103 298,49
63.94Cygy1Cyrilometodějské gymnáziumMatěj Standara
Eliška Mrázková
Matěj Kotek
Ondřej Hanák
Brno3 004,792703 274,79
64.37ČápiZŠ Pardubice – StudánkaAdam Doskočil
Štěpán Šebestyán
David Neumann
David Strnádek
S43 010,891803 190,89
65.52KněžmosťáciZŠ a MŠ KněžmostJan Hušek
Ema Kohoutová
Jan Hybner
Tereza Svobodová
S52 942,072203 162,07
66.6Polabiny 1ZŠ Pardubice - PolabinyAbu Ownová Maisa
Daniel Mezera
Matěj Halama
Barbora Černá
S32 803,202403 043,20
67.83Alej 2Gymnázium Nad AlejíJohana Častvajová
Johana Margaret Trejtnar
Matěj Pražan
Pavel Otta
S92 745,682603 005,68
68.14Jílováci 2Základní škola, JílovskáMatěj Vik
Filip Snížek
Alexander Galstyan
Kateřina Zavadilová
S32 764,382403 004,38
69.7LúzrsGymnázium a SOŠ dr. V. ŠmejkalaZuzana Kutheilová
Jeroným Plašil
Karolína Křížová
Jan Toman
S32 801,331702 971,33
70.91JarošáciGymnázium tř. Kpt. JarošeMichael Svoboda
Jan Samek
Alžběta Velenová
Brno2 672,372302 902,37
71.98Cygy2Cyrilometodějské gymnáziumEdita Munzarová
Filip Tatíček
Tomáš Javora
Jan Suchánek
Brno2 697,471802 877,47
72.102GucciGangGymnázium Brno – ŘečkoviceOndřej Valouch
Lucie Hindrichová
Jakub Peňás
Zuzana Hliněná
Brno2 580,132302 810,13
73.22LobkovičákZŠ a MŠ Praha 3Ondřej Pohl
Jan Šťastný
Jakub Procházka
Viktor Císař
S32 653,081502 803,08
74.47Gevo 1Gymnázium Jižní MěstoPavel Kurek
Šimon Osina
Kristýna Tomišková
Anna Borovičková
S52 656,411302 786,41
75.92GymikGymnázium a SOŠ Mikulov, p.o.Anežka Čechová
Jan Šemora
Jan Souchop
Adam Krška
Brno2 549,322102 759,32
76.28GJJ LTMGJJ LitoměřiceKlára Urbánková
Jan Marjanko
Jana Křivohlavá
Otakar Szaffner
S42 509,661902 699,66
77.106TygřiZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351Tomáš Horáček
Lucie Kolaříková
Matěj Krajči
Ondřej Wölfel
Brno2 495,281902 685,28
78.15Švehlovka 2ZŠ ŠvehlovaBarbora Topinková
Simona Hodanová
Gabriela Fanaru
Daniel Kapek
S32 508,091502 658,09
79.41GYKAS FGymnázium Karla SladkovskéhoLucie Hanušová
Justýna Königsmarková
Barbora Houdková
Natálie Raková
S52 413,442002 613,44
80.43Gymlit 2Gymnázium, LitoměřickáEma Vavřičková
Martin Pazourek
Tereza Filipská
Matyáš Medlín
S52 430,961602 590,96
81.57GutovkaZŠ GutovaFrantišek Pucherna
Oldřich Krupauer
Ondřej Stolař
Jakub Heřmánek
S52 421,961602 581,96
82.67ÁmosáciZŠ a MŠ J. A. KomenskéhoOndřej Kutil
Jiří Šnajdr
Patrik Procházka
Matěj Šíma
S92 361,232102 571,23
83.61Břežany I.ZŠ a MŠ Dolní BřežanyMichal Taufer
Anna Nádvorníková
Václav Nádvorník
Denis Vopasek
S52 393,261702 563,26
84.54SmetankaZákladní škola, Na SmetanceTomislav Atanasov
Dorde Bogičevič
Jakub Kosina
Kirill Morev
S52 399,791602 559,79
85.55GJJ LTGJJ LitoměřiceVeronika Kavanová
Tobiáš Sedláček
Andrej Dunda
Tomáš Helcl
S52 239,503102 549,50
86.112VeganiZŠ Brno Královo poleVojtěch Sysel
Jan Kostruh
Matěj Humpolík
Tomáš Procházka
Brno2 373,471502 523,47
87.90PavlásciZŠ Brno, Pavlovská 16Bára Bačáková
Zuzana Francová
Oliver Jindra
Jakub Mička
Brno2 198,961802 378,96
88.88OslavickáZákladní školaKateřina Mašková
Dorota Zedníčková
Tomáš Bílek
David Doležal
Brno2 226,051502 376,05
89.50RondíciZŠ Ronov nad DoubravouLukáš Skokan
Martin Brynych
Adéla Vašíčková
Martin Vančura
S52 188,141302 318,14
90.49Vitezny tymGymnázium Na Vítězné plániMartin Kubeš
Jiří Ječný
Kateřina Bartošová
Antonín Bakoč
S52 044,372202 264,37
91.29Jedničky na druhouZŠ Dolní KraloviceLadislav Dufek
Martin Machyán
Zdeňka Dufková
Pavel Lebeda
S42 154,171102 264,17
92.115PavlindaZŠ Brno, Pavlovská 16Richard Beránek
Patrik Táborský
Tomáš Rajnoha
Jiří Oborný
Brno2 096,041602 256,04
93.76Švehlovka 1ZŠ ŠvehlovaMatěj Kos
Vojtěch Matouš
Maximilian Thomas Mann
Tomas Novotny
S92 073,961502 223,96
94.19KvětňáciZŠ Květnového vítězství 1554Kryštof Čapek
Viktorie Schuhová
David Denemark
Alex Vasko
S32 026,351202 146,35
95.27Epický salátZákladní školaMiroslava Fialková
Žofie Lohrová
Filip Veselka
Jakub Boudník
S41 932,162102 142,16
96.85MikuláciZákladní školaAlbert Pražák
Bettina Gornyitzká
Lilia Sargsyan
Viktorie Sitová
S91 978,351602 138,35
97.73Koumáci15. Zš PlzeňKateřina Duršpeková
Miroslav Kubíček
Matyáš Majdl
Michal Svoboda
S91 916,601902 106,60
98.95MasařkyZŠ Velké BíloviceMichal Šebesta
Zuzana Kadrnková
Sandra Frantová
Petr Svoboda
Brno1 992,121002 092,12
99.82GyzaGymnázium ZábřehVojtěch Bartoň
Edita Sikorová
Lucie Achilisová
Tereza Bezděková
S91 874,471902 064,47
100.104Laštůvkova 2ZŠ Brno, Laštůvkova 77Tereza Adamíková
Lucie Veselá
Pavel Novotný
Patrik Veselý
Brno1 903,911502 053,91
101.35Polabiny IIZŠ Pardubice - PolabinyJakub Dvořák
Tomáš Vorlíček
Filip Kostelecký
Lukáš Findejs
S41 916,941002 016,94
102.16PlavciZákladní škola, SázavskáDaniel Eichler
Lukáš Dřevo
Filip Chmelík
Matyáš Matoušek
S31 901,341102 011,34
103.89OmegaZŠ Karla PokornéhoDaniel Rýpar
Ester Baďurová
Tereza Šafránková
Michaela Stachelová
Brno1 862,011101 972,01
104.44ElišáciZŠ E. KrásnohorskéTadeáš Trbola
Martin Morvay
Barbora Slavíčková
Adam Sieber
S51 823,101301 953,10
105.81KateřinkyZŠ Ke KateřinkámVojtěch Polonyi
David Remiš
Tereza Očadlíková
Kristýna Doubravová
S91 768,071001 868,07
106.63JiřákZŠ nám. Jiřího z PoděbradAnna Löblová
David Barva
Anežka Vitujová
Karolína Kuntová
S91 731,441301 861,44
107.40Jedna radostZákladní škola Jedna radostOndřej Vasilovčík
Agáta Türke
Sofie Čapková
Štěpán Remeš
S51 754,301001 854,30
108.77Zlomky na druhouGymnázium mez. a veř. vztahů PrahaPavel Jelínek
Kateřina Haasová
Tomáš Černý
Anastasia Neganova
S91 629,781201 749,78
109.99PoršáciZŠ Velké BíloviceMatěj Hromek
Jáchym Osička
Sabina Vašíčková
Markéta Janstová
Brno1 452,561201 572,56
110.42NAPLAVYSMAZŠ OhradníJan Plašil
Tereza Nápravníková
Matyáš Vyskočil
Martin Smažík
S51 104,551501 254,55
111.32Tým QZŠ E. KrásnohorskéVeronika Pondělíková
Marek Tremel
Tomáš Kadlec
Beránek Matyáš
S41 002,041001 102,04