MaSo podzim 2016 – konečné výsledky

Celkové výsledky

Název týmu Škola Soutěžící Body Místnost
1 Máte matici? Gymnázium Jana Keplera Matěj Dvořák, Viktor Fukala, Samuel Elich, Michal Janík 1315 S9
2 GymVod Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Michal Beránek, Lukáš Veselý, Maxim Simon, Štěpán Nejtek 1039 S3
3 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Adam Blažek, Viktorie Valdmanová, Klaudie Holubová, Michael Pšenák 1021 S3
4 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera Ondřej Kunc, Marek Fürst, Klára Šindlerová, Michal Bernat 974 S3
5 OG Open Gate school Richard Česnek, Adéla Archalousová, Martin Kubíček, Vašek Trpišovský 892 S9
6 PORG Libeň Gymnázium PORG Jan Vavřín, Šimon Skoumal, Amálie Zemanová, Michal Janočko 871 S3
7 Agymšpit Gymnázium, Špitálská Martin Mlejnecký, Jan Šuráň, Tadeáš Tkadlec, Jiří Bittner 707 S9
8 NP Nový PORG – gymnázium David Král, Pavel Hasse, Patrik Čermák, Kryštof Latka 700 S9
9 výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Anna Suchomelová, Tomáš Veselý, Jakub Dundr, Matyáš Kohout 682 S4
10 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Antonín Otmar, Tadeáš Cibulka, Patrik Smatana, Pavel Svoboda 677 S3
11 OmMaso Gymnázium Omská Kateřina Chejnová, František Procházka, Michaela Vlčková, David Kodet 639 S9
12 Machři A Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ondřej Gonzor, Vojtěch Kinda, Lucie Bartošová, 621 S9
13 Gymlit Gymnázium, Litoměřická Vojtěch Zeller, Antonín Hejný, Veronika Budařová, Martin Pazourek 620 S3
14 Masožravci Gymnázium Pierra de Coubertina Kristýna Mazancová, Adam Mendl, Vojtěch Mazanec, Šimon Basík 612 S9
15 GCHD2 Gymnázium Christiana Dopplera Dominik Švarc, Petr Hrdina, Lada Marková, Jakub Kodym 595 S9
16 Arcig Arcibiskupské gymnázium Prokop Viktorín, Klára Polišenská, Hana Švecová, Jakub Zavadil 532 S9
17 FXko Gymnázium F. X. Šaldy Martin Pícha, Lukáš Kmoch, Matěj Ptáček, Ondřej Chwiedziuk 524 S4
17 Rondíci ZŠ Ronov nad Doubravou Vladimír Chudý, Martin Vančura, Lukáš Skokan, Martin Brynych 524 S9
19 Flash Gymnázium Čelákovice Vojtěch Větrovec, Jarmila Fialová, Kristýna Vajglová, Mikuláš Fiala 520 S9
20 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Lenka Sixtová, Petra Jakabovičová, Pankrác Doležal, Jakub Srb 497 S3
21 Alej Gymnázium Nad Alejí Ondřej Maxa, Markéta Jurčíková, Lukáš Frk, Jan Škopek 473 S3
22 Mensáci Mensa gymnázium, o.p.s. Jiří Kuthan, Martin Sedmera, Martin Dedek, Petr Mach 448 S9
23 Koumáci 15. Zš Plzeň Eliška Schwarzová, Miroslav Kubíček, Štěpánka Plosová, Veronika Vespalcová 434 S9
24 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice Zdeněk Švelch, Antonín Šustr, Tomáš Falešník, John Joel Novotný 432 S4
25 Planina ZŠ Na Planině Patrik Kabrna, Matěj Janoušek, Vojtěch Borovský, Tomáš Janoušek 426 S3
26 Klokánci Gymnázium Jana Palacha Daniel Mencl, Karel Chaloupka, Lukáš Syrový, Josef Havlík 414 S3
27 Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Tomáš Plesník, Tereza Staňková, Ela Hejdová, Vendula Vespalcová 408 S3
28 GYKAS Gymnázium Karla Sladkovského Kamil Houdek, Ondřej Burkert, Iryna Tseperdyuk, Vojtěch Vejšický 402 S9
28 GO 1 Gymnázium Opatov Ondřej Petrach, Jakub Čakan, Tomáš Routa, Tomáš Kuzma 402 S9
30 Polabiny 1 ZŠ Pardubice - Polabiny David Šmíd, Daniel František Mezera, Tomáš Vorlíček, Matěj Stieber 396 S4
30 Medvědi GaSOŠe Vimperk Jan Heřta, Barbora Picková, Albert Budík, Michaela Štouralová 396 S3
32 Gybu Gymnázium Budějovická Šimon Růžička, Sára Dobiášová, Anna Pelnářová, Vanessa Bergová 384 S4
33 Pí-1 Gymnázium Písnická 760 Filip Hejsek, Ondřej Peška, Tomáš Novák, Jan Kotovský 380 S3
34 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Richard Schnábel, Tomáš Vesecký, Jan Svoboda, Tereza Vrbová 377 S3
35 GymBeroun Gymnázium Joachima Barranda Julie Chlebounová, Eliška Komancová, Teodor Machart, Vít Žebra 363 S4
36 Květňáci ZŠ Květnového vítězství 1554 Alex Vasko, Viktorie Schuhová, Veronika Lehotová, Jolana Krupková 351 S9
36 kágéčko Křesťanské gymnázium Dominik Bernard, Radomír Musil, Markéta Bernardová, Jan Šilhavý 351 S3
38 Matrix Gymnázium Na Vítězné pláni Ema Navrátilová, Karla Pavová, Marek Pavlica, Pavel Říkovský 350 S9
39 Céemko Cyrilometodějské gymnázium Petr Hanák, Jan Malý, Matěj Standara, Tomáš Javora 341 S9
40 Jílováci1 Základní škola, Jílovská Jakub Jan Barda, Filip Vencl, Tomáš Adamský, Vojtěch Štulík 338 S4
41 Neruďáci Gymnázium Jana Nerudy Mihail Petrov Dimitrov, Filip Novák, Vítek Seidler, Dinh Hoang Tran 333 S3
42 PORG Ostrava PORG Ostrava Jana Buchtová, René Kluz, Bořek Svoboda, Dominik Dubiak 330 S9
43 Gutovka ZŠ Gutova Ondřej Stolař, Lenka Svobodová, Ladislav Kožuško, Eliška Slabá 328 S4
44 Vegetariáni Gymnázium Jihlava Lukáš Tomala, Juraj Tkáč, Matěj Ságl, Tomáš Schmied 326 S9
45 Osmáci ZŠ a MŠ Červený vrch Jakub Jedlička, Martin Šitina, Kryštof Havránek, Jakub Ježek 322 S3
46 Smetanka Základní škola, Na Smetance Andriy Volvach , Adéla Vacková, Samuel Rubeš, Lukáš Urban 307 S3
47 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Jan Šimr, Martin Čáslavský, Tomáš Knobloch, Matěj Uhlíř 288 S4
48 lob ZŠ a MŠ Praha 3 Sonja Vicherová, Šárka Slabá, Julie Kristová, Dominika Kaňková 274 S3
49 Sirotci ZŠ Sirotkova, Brno Šimon Drápela, Marcel Mravec, Michaela Frendlová, Pavel Kučera 265 S4
50 SOFUTOVY ZŠ Ohradní Aiko Šotola, Tomáš Fuksa, Štěpán Tonika, Matyáš Vyskočil 258 S9
51 Plavci Základní škola, Sázavská Jiří Šizling, Emma Nesvatbová, Kvido Jakubů, Matyáš Matoušek 254 S3
52 DeŠaMaMa Základní škola Skuteč Denisa Pudilová, Šárka Benešová, Martin Votava, Matouš Bohatý 251 S9
53 Masička GJJ Litoměřice Jakub Hanč, Veronika Kavanová, Tobiáš Sedláček, Otakar Szafner 225 S3
54 Tygři ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 Matěj Marek, Ondřej Wölfel, Tomáš Horáček, Matěj Krajči 209 S4
55 Avengers ZŠ Švehlova Alžběta Poláková, Dominik Řídel, Šimon Pech, Simona Hodonová 179 S4
56 Dreamlovo Gymnázium Lovosice Eliška Šulerová, Tereza Chmelíková, Tereza Průšová, Tomáš Jurášek 171 S9
57 Mikuláci Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Kateřina Pecková, Jakub Vepřek, Jakub Mitro, Josef Metzner 163 S3
58 Osmáci Základní škola Komenského Skuteč Radim Řehák, Tomáš Fišer, Ha Pham Thi, Lukáš Dostál 123 S4
59 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Veronika Sýkorová, Daniel Rehorovský, Vojtěch Polonyi, Klára Ondrušová 122 S3
60 Svitaváčci ZŠ Svitavy, nám. Míru 73 Eliška Drdlová, Šárka Kučerová, Ondřej Prokop, Lukáš Kopsa 114 S3
61 Třemešňáci ZŠ a MŠ Bílá Třemešná Alžběta Teperová, Nikola Uherková, Eliška Žižková, David Šíl 102 S4