MaSo podzim 2015 – konečné výsledky

Celkové výsledky

Název týmu Škola Soutěžící Body
1 Gymnázium Jana Keplera Gymnázium Jana Keplera Petr Dosedla, Matěj Dvořák, Viktor Fukala, Emil Javůrek 1960
2 Alej1 Gymnázium Nad Alejí David Klement, Lukáš Frk, Jan Škopek, Marie Kalousková 1588
3 Mimomensani Mensa gymnázium, o.p.s. Petr Dedek, Martin Dedek, Martin Sedmera, Jiří Kuthan 1551
4 OG 1 Open Gate school Jan Kačenka, Jan Hladík, Václav Trpišovský, Martin Kubíček 1510
5 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Ngoc Hung Hoang, Hung Do, Natálie Kutheilová, Karolína Křížová 1289
6 Gymspit Gymnázium, Špitálská David Kománek, Vojtěch Žák, Tadeáš Tkadlec, Martin Mlejnecký 1243
7 GCHD Gymnázium Christiana Dopplera Eliška Vítková, Jan Hřebec, Petr Hrdina, Jáchym Zvelebil 1210
8 Broďáci Gymnázium Český Brod Jan Kaifer, Stanislav Ježek, Duy Khanh Bui, Martin Kaifer 1153
9 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Jan Svoboda, Tomáš Vesecký, Jiří Malý, Tereza Vrbová 1131
10 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Kateřina Novotná, Marek Urban, Tadeáš Cibulka, Anežka Procházková 1119
11 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Martin Hubata, Petra Plachá, Tomáš Fink, Jan Kotrlík 1096
12 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Anna Neubauerová, Ha-Mi Nguyen, Eva Hrdličková 1073
13 MATHMUSIC Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Aleš Opl, Ludmila Hana Houfková, Anastázie Rišková, Martina Novotná 1060
14 PORG 1 Gymnázium PORG Matěj Krátký, Anna Musilová, Šimon Skoumal, Jakub Seidl 982
15 Nový PORG Nový PORG – gymnázium David Král, David Rudolf, Pavel Haase, David Vyhnal 970
16 GymVod Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Veronika Jarrahová, Lukáš Veselý, Maxim Simon, Jakub Novotný 958
17 Gympl Jihlava Gymnázium Jihlava Ondřej Med, Lukáš Weselý, Tadeáš Havlík, Matěj Ságl 952
18 Machaři Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ondřej Gonzor, Klára Předotová, Vojta Kinda, Aneta Volfová 918
19 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Čeněk David, Valerie Knesplová, Kristýna Luxová, Markéta Macháčková 867
20 Omská Gymnázium Omská Dalibor Procházka, Ondřej Klásek, František Procházka, Kateřina Chejnová 853
21 sojky Gymnázium Kladno Eliška Arltová, Luděk Svoboda, Matouš Heráň, Tobiáš Kořán 827
22 Nerudové Gymnázium Jana Nerudy Štěpán Pechman, Jana Didyk, Šimon Taněv, Andrea Lacigová 776
23 polabiny 1 ZŠ Pardubice - Polabiny Dalibor Havlíček, Onfřej Cach, Magda Králíčková, Adéla Králíčková 771
24 Gymnázium Písnická 760 Ondřej Hlava, Jakub Šviga, Matyáš Bejbl, Martin Lukeš 766
25 Gymlit Gymnázium, Litoměřická Vojtěch Zeller, Antonín Hejný, Doris Foxová, Klára Soukupová 761
26 Kágečko 1 Křesťanské gymnázium Dominik Bernard, Markéta Bernardová , Radomír Musil, Jan Slezák 744
27 GYMIK Gymnázium a SOŠ Mikulov Lubor Čech, Mikuláš Černý, Kateřina Pokorná, Terezie Sojková 721
28 masíčka GJJ Litoměřice Otakar Zsaffner, Martin Vízner, Jakub Hanč, Vít Nademlejnský 709
29 Sardinky Gymnázium Jana Palacha Šárka Lísková, Julie Šlamborová, Daniel Mencl, Karel Chaloupka 697
30 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Bui Thai Ha, Jiří Matějíček, Anna Vandírková, Lukáš Hofman 646
30 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Jáchym Tomášek, Dejan Ribarovski, Samir Inam, Lukáš Branný 646
32 Roníci ZŠ Ronov nad Doubravou Vladimír Chudý, Tadeáš Tomiška, Tereza Plevová, Martin Vančura 644
33 Slaďárna Gymnázium Karla Sladkovského Ondřej Burkert, Kamil Houdek, Olga Jirásková, Lumír Blažek 643
34 Koumáci 15. Zš Plzeň Tereza Uhlová, Adam Závora, Jiří Vojtěch, Petr Hladík 630
35 NEWIM Gymnázium Pierra de Coubertina Marta Horňáková, Kristýna Mazancová, Magda Rudová, Zuzana Bočanová 617
36 GO 1 Gymnázium Opatov Michal Smieško, Monika Němcová, Radka Opltová, Martin Gajda 588
37 Šumaři GaSOŠe Vimperk Jan Heřta, Albert Budík, Marie Korandová, Martina Nová 581
37 Lví slanina Gymnázium Boskovice Michaela Dvořáčková, Kateřina Krajíčková, Tomáš Zatloukal, Tadeáš Dvořák 581
39 Červený MIX ZŠ a MŠ Červený vrch Kristýna Stříbrná, Karolína Dvořáčková, Jakub Jedlička, Martin Šitina 578
40 toxíci Gymnázium Brno - Řečkovice Martin Němec, Marek Coufal, David Šponer, Magdalena Plachá 576
41 Šeldni Gymnázium Kroměříž Tomáš Flídr, Marek Soldán, Kryštof Kobliha, Pavel Hurdálek 551
42 Arcig Arcibiskupské gymnázium Filip Martinka, Štěpán Müller, Tomáš Jelínek, Kilián Benda 546
43 Gybu Gymnázium Budějovická Hana Limbergová, Eliška Pospěchová, Šimon Růžička, Jolana Štraitová 538
44 Milada Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Patrik Kabrna, Anna Řežábková, Matouš Vavřina, Filip Kradijan 516
45 Sirotci ZŠ Sirotkova Vilém Raška, Jan Bílek, Jan Hladík, Vilém Kopuletý 511
46 Baarovci Gymnázium J. Š. Baara Alena Osvaldová, Thao Tranová, Adéla Pavleová, David Martinec 506
47 Smetanka Základní škola, Na Smetance Lukáš Patočka, Andryi Volvach, Kateřina Procházková, Iva Kopecká 470
48 Planina ZŠ Na Planině Lukáš Kopecký, Lukáš Koubíček, Lucie Kopecká, Matěj Janoušek 457
49 Květňák ZŠ Květnového vítězství 1554 Alexander Vasko, Viktorie Schuhová, Veronika Lehotová, Jakub Stříbrný 447
50 výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Tran Dinh Phú, Tomáš Veselý, Anna Suchomelová, Ivan Anikin 445
51 GJS-tým Gymnázium J. Seiferta Jan Pospíšil, William Lízr, Ivan Witowski, Anna Mňoučková 442
52 Tým jak Brno Cyrilometodějské gymnázium Adam Křivka, Barbora Dohnalová, Barbora Daňková, Anežka Ester Munzarová 441
53 Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Petr Šebek, Aneta Dejlová, Tadeáš Janků, Adam Fühlerzeller 433
54 Céemko Cyrilometodějské gymnázium Kryštof Kotek, Matěj Kotek, Ondřej Tesáček, 411
55 hvězdičky Gymnázium Brno - Řečkovice Zuzana Hliněná, Lucie Hindrichová, Veronika Pivničková, Adéla Bělušová 408
56 Lob ZŠ a MŠ Praha 3 Kateřina Šťastná, Adam Lanc, Julie Kristová, Šimon Sedlák 400
57 black tigers Gymnázium Brno - Řečkovice Pavel Zima, Adam Pivoňka, Jakub Straka, Adam Urbánek 396
58 :DDD Gymnázium Brno - Řečkovice Jonáš Konečný, Ondřej Sukač, Tomáš Barták, Daniel Burkart 366
59 Vašimato ZŠ Ohradní Václav Krnák, Šimon Hloušek, Matěj Chvojka, Tomáš Schmidl 356
60 lukalukl Gymnázium Brno - Řečkovice Lucie Kubáčková, Kateřina Matulová, Lucie Zajdáková, Klára Košuličová 351
61 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Ondřej Matějka, Ondřej Fábry 350
62 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Jan Beneš, Adéla Ulrychová, Jana Morávková, Vladimír Skála 342
63 Plné knedlik Gymnázium Boskovice Jaromír Liška, Jakub Rathouský, Matyáš Toman, Adam Svoboda 332
64 Gyzatym Gymnázium Zábřeh Michaela Kobylková, Karel Mornstein, Jakub Haltmar, Daniel Maňka 331
65 Gymik 2 Gymnázium a SOŠ Mikulov Ondřej Sláma, Filip Černák, Jakub Šebesta, Jiří Souchop 327
66 Kupkováci 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš Panáček, Michal Bartoň, Antonín Wagner, Magdalena Sýkorová 318
67 Kupkováci Základní škola a Mateřská škola Břeclav Antonín Štoll, Jakub Kos, Adam Šorf, Radek Prajka 278
68 Metoděj Cyrilometodějské gymnázium Andrea Syrovátková, Štěpánka Todorová, Barbora Veselská, Julie Mlčáková 271
69 Zagyzáci Gymnázium Zábřeh Klára Ospálková, Sabina Kvapilová, Jan Pelikán, Markéta Žalio 267
70 Ainsštajni Gymnázium Boskovice Veronika Krátká, Michaela Ševčíková, Kateřina Sáňková, 261
71 Gyzaci Gymnázium Zábřeh Anna Langerová, Anna Hrochová, Anna Valentová, Barbora Ziková 255
71 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Pavel Linhart, Eliška Mahovská, Radovan Lipár, Matěj Ondřej Fusek 255
73 Valtmik 1 Základní škola Mikulov, Valtická Prokop Fajmon, Žebrák Kryštof, Machajdík Marek, Koutný David 253
74 Myšičky Gymnázium Zábřeh Martin Klimeš, Ondřej Polách, Jan Knápek, Václav Horčic 241
75 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Magdaléna Valešová, Martin Červencl, Bohuna Čechová, Tomáš Zach 222
76 Kotletky ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Bronislav Hejl, Michael Koutný, Adam Skrášek, Kateřina Kolínková 221
77 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Nikola Borovcová, Berenika Držková, Barbora Chlostová, 215
78 Mikuláci Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Adéla Antošová, Kateřina Pecková, Jan Habětín, Martin Hrabánek 195
79 Gymik 3 Gymnázium a SOŠ Mikulov Stanislav Pitrun, Lukáš Dvořák, Adam Krška, Amálie Salajková 191
80 Plavci Základní škola, Sázavská Vasily Gurzhiy, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel, Matyáš Matoušek 161
81 roztomilá růžová koťátka Gymnázium Brno - Řečkovice Martin Záboj, Štěpán Hřebíček, Marek Padyšák, Vojtěch Haluza 130
82 Valtmik 2 Základní škola Mikulov, Valtická František Ševčík , Martin Michálek, Michaela Švábenská, Jiří Nezbeda 127
83 Gyzygyzy Gymnázium Zábřeh Kateřina Semanová, Marek Psotka, Šimon Nesporý, Jindřiška Klimková 116
84 Valtmik 3 Základní škola Mikulov, Valtická Klára Havlicová, Emanuel Palínek, Simona Brozáková, Tom Vejmelka 81

Mikulov

Název týmu Škola Soutěžící Body
1 GYMIK Gymnázium a SOŠ Mikulov Lubor Čech, Mikuláš Černý, Kateřina Pokorná, Terezie Sojková 721
2 Lví slanina Gymnázium Boskovice Michaela Dvořáčková, Kateřina Krajíčková, Tomáš Zatloukal, Tadeáš Dvořák 581
3 toxíci Gymnázium Brno - Řečkovice Martin Němec, Marek Coufal, David Šponer, Magdalena Plachá 576
4 Šeldni Gymnázium Kroměříž Tomáš Flídr, Marek Soldán, Kryštof Kobliha, Pavel Hurdálek 551
5 Sirotci ZŠ Sirotkova Vilém Raška, Jan Bílek, Jan Hladík, Vilém Kopuletý 511
6 Tým jak Brno Cyrilometodějské gymnázium Adam Křivka, Barbora Dohnalová, Barbora Daňková, Anežka Ester Munzarová 441
7 Céemko Cyrilometodějské gymnázium Kryštof Kotek, Matěj Kotek, Ondřej Tesáček, 411
8 hvězdičky Gymnázium Brno - Řečkovice Zuzana Hliněná, Lucie Hindrichová, Veronika Pivničková, Adéla Bělušová 408
9 black tigers Gymnázium Brno - Řečkovice Pavel Zima, Adam Pivoňka, Jakub Straka, Adam Urbánek 396
10 :DDD Gymnázium Brno - Řečkovice Jonáš Konečný, Ondřej Sukač, Tomáš Barták, Daniel Burkart 366
11 lukalukl Gymnázium Brno - Řečkovice Lucie Kubáčková, Kateřina Matulová, Lucie Zajdáková, Klára Košuličová 351
12 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Jan Beneš, Adéla Ulrychová, Jana Morávková, Vladimír Skála 342
13 Plné knedlik Gymnázium Boskovice Jaromír Liška, Jakub Rathouský, Matyáš Toman, Adam Svoboda 332
14 Gyzatym Gymnázium Zábřeh Michaela Kobylková, Karel Mornstein, Jakub Haltmar, Daniel Maňka 331
15 Gymik 2 Gymnázium a SOŠ Mikulov Ondřej Sláma, Filip Černák, Jakub Šebesta, Jiří Souchop 327
16 Kupkováci 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš Panáček, Michal Bartoň, Antonín Wagner, Magdalena Sýkorová 318
17 Kupkováci Základní škola a Mateřská škola Břeclav Antonín Štoll, Jakub Kos, Adam Šorf, Radek Prajka 278
18 Metoděj Cyrilometodějské gymnázium Andrea Syrovátková, Štěpánka Todorová, Barbora Veselská, Julie Mlčáková 271
19 Zagyzáci Gymnázium Zábřeh Klára Ospálková, Sabina Kvapilová, Jan Pelikán, Markéta Žalio 267
20 Ainsštajni Gymnázium Boskovice Veronika Krátká, Michaela Ševčíková, Kateřina Sáňková, 261
21 Gyzaci Gymnázium Zábřeh Anna Langerová, Anna Hrochová, Anna Valentová, Barbora Ziková 255
22 Valtmik 1 Základní škola Mikulov, Valtická Prokop Fajmon, Žebrák Kryštof, Machajdík Marek, Koutný David 253
23 Myšičky Gymnázium Zábřeh Martin Klimeš, Ondřej Polách, Jan Knápek, Václav Horčic 241
24 Kotletky ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Bronislav Hejl, Michael Koutný, Adam Skrášek, Kateřina Kolínková 221
25 Gymik 3 Gymnázium a SOŠ Mikulov Stanislav Pitrun, Lukáš Dvořák, Adam Krška, Amálie Salajková 191
26 roztomilá růžová koťátka Gymnázium Brno - Řečkovice Martin Záboj, Štěpán Hřebíček, Marek Padyšák, Vojtěch Haluza 130
27 Valtmik 2 Základní škola Mikulov, Valtická František Ševčík , Martin Michálek, Michaela Švábenská, Jiří Nezbeda 127
28 Gyzygyzy Gymnázium Zábřeh Kateřina Semanová, Marek Psotka, Šimon Nesporý, Jindřiška Klimková 116
29 Valtmik 3 Základní škola Mikulov, Valtická Klára Havlicová, Emanuel Palínek, Simona Brozáková, Tom Vejmelka 81

Praha

Název týmu Škola Soutěžící Body
1 Gymnázium Jana Keplera Gymnázium Jana Keplera Petr Dosedla, Matěj Dvořák, Viktor Fukala, Emil Javůrek 1960
2 Alej1 Gymnázium Nad Alejí David Klement, Lukáš Frk, Jan Škopek, Marie Kalousková 1588
3 Mimomensani Mensa gymnázium, o.p.s. Petr Dedek, Martin Dedek, Martin Sedmera, Jiří Kuthan 1551
4 OG 1 Open Gate school Jan Kačenka, Jan Hladík, Václav Trpišovský, Martin Kubíček 1510
5 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Ngoc Hung Hoang, Hung Do, Natálie Kutheilová, Karolína Křížová 1289
6 Gymspit Gymnázium, Špitálská David Kománek, Vojtěch Žák, Tadeáš Tkadlec, Martin Mlejnecký 1243
7 GCHD Gymnázium Christiana Dopplera Eliška Vítková, Jan Hřebec, Petr Hrdina, Jáchym Zvelebil 1210
8 Broďáci Gymnázium Český Brod Jan Kaifer, Stanislav Ježek, Duy Khanh Bui, Martin Kaifer 1153
9 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Jan Svoboda, Tomáš Vesecký, Jiří Malý, Tereza Vrbová 1131
10 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Kateřina Novotná, Marek Urban, Tadeáš Cibulka, Anežka Procházková 1119
11 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 Martin Hubata, Petra Plachá, Tomáš Fink, Jan Kotrlík 1096
12 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Anna Neubauerová, Ha-Mi Nguyen, Eva Hrdličková 1073
13 MATHMUSIC Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Aleš Opl, Ludmila Hana Houfková, Anastázie Rišková, Martina Novotná 1060
14 PORG 1 Gymnázium PORG Matěj Krátký, Anna Musilová, Šimon Skoumal, Jakub Seidl 982
15 Nový PORG Nový PORG – gymnázium David Král, David Rudolf, Pavel Haase, David Vyhnal 970
16 GymVod Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Veronika Jarrahová, Lukáš Veselý, Maxim Simon, Jakub Novotný 958
17 Gympl Jihlava Gymnázium Jihlava Ondřej Med, Lukáš Weselý, Tadeáš Havlík, Matěj Ságl 952
18 Machaři Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ondřej Gonzor, Klára Předotová, Vojta Kinda, Aneta Volfová 918
19 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Čeněk David, Valerie Knesplová, Kristýna Luxová, Markéta Macháčková 867
20 Omská Gymnázium Omská Dalibor Procházka, Ondřej Klásek, František Procházka, Kateřina Chejnová 853
21 sojky Gymnázium Kladno Eliška Arltová, Luděk Svoboda, Matouš Heráň, Tobiáš Kořán 827
22 Nerudové Gymnázium Jana Nerudy Štěpán Pechman, Jana Didyk, Šimon Taněv, Andrea Lacigová 776
23 polabiny 1 ZŠ Pardubice - Polabiny Dalibor Havlíček, Onfřej Cach, Magda Králíčková, Adéla Králíčková 771
24 Gymnázium Písnická 760 Ondřej Hlava, Jakub Šviga, Matyáš Bejbl, Martin Lukeš 766
25 Gymlit Gymnázium, Litoměřická Vojtěch Zeller, Antonín Hejný, Doris Foxová, Klára Soukupová 761
26 Kágečko 1 Křesťanské gymnázium Dominik Bernard, Markéta Bernardová , Radomír Musil, Jan Slezák 744
27 masíčka GJJ Litoměřice Otakar Zsaffner, Martin Vízner, Jakub Hanč, Vít Nademlejnský 709
28 Sardinky Gymnázium Jana Palacha Šárka Lísková, Julie Šlamborová, Daniel Mencl, Karel Chaloupka 697
29 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Bui Thai Ha, Jiří Matějíček, Anna Vandírková, Lukáš Hofman 646
29 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Jáchym Tomášek, Dejan Ribarovski, Samir Inam, Lukáš Branný 646
31 Roníci ZŠ Ronov nad Doubravou Vladimír Chudý, Tadeáš Tomiška, Tereza Plevová, Martin Vančura 644
32 Slaďárna Gymnázium Karla Sladkovského Ondřej Burkert, Kamil Houdek, Olga Jirásková, Lumír Blažek 643
33 Koumáci 15. Zš Plzeň Tereza Uhlová, Adam Závora, Jiří Vojtěch, Petr Hladík 630
34 NEWIM Gymnázium Pierra de Coubertina Marta Horňáková, Kristýna Mazancová, Magda Rudová, Zuzana Bočanová 617
35 GO 1 Gymnázium Opatov Michal Smieško, Monika Němcová, Radka Opltová, Martin Gajda 588
36 Šumaři GaSOŠe Vimperk Jan Heřta, Albert Budík, Marie Korandová, Martina Nová 581
37 Červený MIX ZŠ a MŠ Červený vrch Kristýna Stříbrná, Karolína Dvořáčková, Jakub Jedlička, Martin Šitina 578
38 Arcig Arcibiskupské gymnázium Filip Martinka, Štěpán Müller, Tomáš Jelínek, Kilián Benda 546
39 Gybu Gymnázium Budějovická Hana Limbergová, Eliška Pospěchová, Šimon Růžička, Jolana Štraitová 538
40 Milada Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Patrik Kabrna, Anna Řežábková, Matouš Vavřina, Filip Kradijan 516
41 Baarovci Gymnázium J. Š. Baara Alena Osvaldová, Thao Tranová, Adéla Pavleová, David Martinec 506
42 Smetanka Základní škola, Na Smetance Lukáš Patočka, Andryi Volvach, Kateřina Procházková, Iva Kopecká 470
43 Planina ZŠ Na Planině Lukáš Kopecký, Lukáš Koubíček, Lucie Kopecká, Matěj Janoušek 457
44 Květňák ZŠ Květnového vítězství 1554 Alexander Vasko, Viktorie Schuhová, Veronika Lehotová, Jakub Stříbrný 447
45 výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Tran Dinh Phú, Tomáš Veselý, Anna Suchomelová, Ivan Anikin 445
46 GJS-tým Gymnázium J. Seiferta Jan Pospíšil, William Lízr, Ivan Witowski, Anna Mňoučková 442
47 Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Petr Šebek, Aneta Dejlová, Tadeáš Janků, Adam Fühlerzeller 433
48 Lob ZŠ a MŠ Praha 3 Kateřina Šťastná, Adam Lanc, Julie Kristová, Šimon Sedlák 400
49 Vašimato ZŠ Ohradní Václav Krnák, Šimon Hloušek, Matěj Chvojka, Tomáš Schmidl 356
50 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Ondřej Matějka, Ondřej Fábry 350
51 Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Pavel Linhart, Eliška Mahovská, Radovan Lipár, Matěj Ondřej Fusek 255
52 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Magdaléna Valešová, Martin Červencl, Bohuna Čechová, Tomáš Zach 222
53 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Nikola Borovcová, Berenika Držková, Barbora Chlostová, 215
54 Mikuláci Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Adéla Antošová, Kateřina Pecková, Jan Habětín, Martin Hrabánek 195
55 Plavci Základní škola, Sázavská Vasily Gurzhiy, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel, Matyáš Matoušek 161