MaSo jaro 2015 (konečné výsledky)

Celkové výsledky

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 Alej 1 Gymnázium Nad Alejí Jakub Jelínek, David Klement, Marie Kalousková, Lukáš Frk 1124
2 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Michal Jelínek, Tomáš Engel, Jiří Pankrác Doležal, Daniel Brus 946
3 TB 2015 Gymnázium Jana Keplera Jan Adámek, Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák 907
4 Šeldni Gymnázium Kroměříž Tomáš Flídr, Adam Doubrava, Pavlína Symerská, David Loučka 893
5 Špitálští géniové Gymnázium, Špitálská Tadeáš Tkadlec, David Kománek, Adam Janich, Adam Kulich 868
6 GCHD2 Gymnázium Christiana Dopplera Adam Hanzlík, Ondřej Brož, Jan Hřebec, Eliška Vítková 844
7 Vodníci Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Veronika Jarrahová, Lukáš Veselý, Lukáš Pařízek, Eliška Radikovská 830
8 Melouni Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Ondřej Sladký, Adam Blažek, Radek Cibulka, Linda Tran 808
9 A-team Gymnázium Na Vítězné pláni Julie Přerovská, Michal Straka, Vladimír Hořký, David Grundfest 789
10 Tvoje máma Gymnázium Jana Keplera Martin Bláha, Emil Javůrek, Viktor Fukala, Petr Dosedla 727
11 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Martin Hubata, Vojtěch Pšenák, Petra Plachá, Daniela Holubová 715
12 PORG Libeň 1 Gymnázium PORG Vít Gaďurek, Anna Musilová, Matouš Moravec, Jan Vavřín 691
13 Slaďárna I Gymnázium Karla Sladkovského David Jeník, Alexej Sitchuk, Kamil Houdek, Lumír Blažek 663
14 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Michaela Hubená, Jiří Láska, Samuel Soukup, Jakub Zavadil 629
14 PORG Libeň 2 Gymnázium PORG Jakub Čurda, Šimon Hutař, Petr Khartskhaev, Šimon Skoumal 629
16 Machři A Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Aneta Volfová, Vojtěch Kinda, Ondřej Gonzor, Adriana Holubová 618
17 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Dominik Bernard , Radomír Musil, Kryštof Jungmann, František Čapla 597
18 Ještěnevim Cyrilometodějské gymnázium Štěpánka Todorová, Natálie Nečasová, Adam Křivka, Ondřej Tesáček 586
19 Kuba je z Brna Gymnázium Jana Keplera Ondra Zelený, Artem Usov, Jakub Horský, Lucie Schejbalová 574
20 Arcig2 Arcibiskupské gymnázium Dominik Jirsa, Filip Martinka, Vojtěch Pařízek, Tomáš Kovanda 563
21 GYMIK Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Lubor Čech, Mikuláš Černý, Stanislav Pitrun, Kateřina Pokorná 546
22 GYBU Gymnázium Budějovická Přemysl Šulc, Hana Limbergová, Adam Vobruba, Andrea Lorenzová 534
23 Mimomensani Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Dedek, Jiří Kuthan, Martin Sedmera, Petr Dedek 519
24 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Hung Do, Petr Zahradník, Prokop Mikulášek, 513
25 Šumaváci GaSOŠe Vimperk Jan Heřta, Denisa Nováková, Martina Nová, Petra Hrubá 499
26 Hastrmani Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Márton Lozsi, Daniel Skopec, Petr Jechumtál, Barbora Dolečková 490
27 Polabiny1-I ZŠ Pardubice - Polabiny Ondřej Cach, Dalibor Havlíček, Michal Žák, David Šmíd 489
28 Jahodový dort Gymnázium Jana Palacha Michal Holec, Karolína Helemiková, Šárka Lísková, Daniel Mencl 484
29 Takyještěnevim Cyrilometodějské gymnázium Barbora Dohnalová, Dana Biskupová, Andrea Syrovátková, Kryštof Kotek 477
30 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Filip Korf, František Stara, Anna Neubauerová 475
31 Arcig3 Arcibiskupské gymnázium Petr Kroneisl, Kristýna Šimůnková, Tomáš Kaňka, Marek Paštika 474
32 Čabajky Gymnázium Jana Palacha Vít Vlasák, Klára Mocová, Julie Šlamborová, Karel Chaloupka 460
33 GO 1 Gymnázium Opatov Hana Kosařová, Anita Baudyšová, Jakub Čakan, Monika Němcová 452
34 Uhuru ZŠ a MŠ Červený vrch Kateřina Kočová, Linda Sedláčková, Alžběta Škrdlantová, Nadezhda Sinapová 451
34 Machři B Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Lucie Bartošová, Marie Rychterová, Klára Předotová, Matěj Čvančara 451
36 Slaďárna II Gymnázium Karla Sladkovského Ivan Zavřel, Anton Sitchuk, Matyáš Meisner, Ondřej Staněk 449
37 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Patrik Smatana, Štěpán Spilka, Karolína Lhotská, Jan Sklenka 438
38 OG1 Open Gate school Thea Kratochvílová, Jan Hrebík, Matěj Rendla, Martin Kubíček 435
39 Alej 2 Gymnázium Nad Alejí Jan Hlaváč, Johanka Michalová, Martin Pýcha, Jakub Srnka 411
40 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Michal Chudoba, František Tomiška, Vojtěch Zeller, Antonín Hejný 408
41 Gympláci z Jihlavy Gymnázium Jihlava Filip Novotný, Ondřej Med, Lukáš Weselý, Martin Zimen 407
42 Tercie GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Jiří Doležal, Zdeněk Prokůpek, Tran Dinh Phú, Tetyana Zaichenko 405
43 Truhla 1 G Jiřího Gutha-Jarkovského Tom Bartoň, Charlotte Zimová, Tereza Staňková, Jakub Morysek 402
43 Polabiny1-II ZŠ Pardubice - Polabiny Josef Knotek, Magda Králíčková, Vojtěch Procházka, Andrea Matějková 402
45 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Tadeáš Cibulka, Petr Kuděj, Ondřej Šmejc, Metelková 392
46 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Martin Klimeš, Petr Kadlec, Anna Valentová, Matěj Purkert 380
47 Planina2 ZŠ Na Planině Veronika Bostlová, Jakub Janoušek, Lukáš Koubíček, Anita Voldřichová 377
48 GOmsII Gymnázium Omská František Procházka, Ondřej Klásek, Veronika Janteková, Filip Choděra 376
49 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Tereza Krejčová, Magdaléna Schreierová, Kristián Mařík, Jan Zicha 368
50 GO 2 Gymnázium Opatov Kateřina Martínková, Matěj Stach, Žaneta Karasová, Jakub Šurovský 344
51 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Filip Vencl, Jáchym Tomášek, Michal Kodad, Adéla Skalická 341
52 Truhla 2 G Jiřího Gutha-Jarkovského Šimon Foster, Aneta Dejlová, Petr Šebek, Noemi Vaculínová 340
53 GJS2 Gymnázium J. Seiferta Vojtěch Ulman, Jan Pospíšil, Zuzana Vychová, Anna Mňoučková 331
54 GOms Gymnázium Omská Hana Josífková, Jan Dunder, Kateřina Chejnová, Filip Šlesinger 328
55 Výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Hana Tomanová, Anastasiya Zaichenko, Matěj Malý, Tomáš Veselý 326
56 Planina 1 Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Matěj Janoušek, Patrik Kabrna, Magda Černá, Lucie Kopecká 319
57 Hutnik 2 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 David Dufek, Jan Bártek, Viktor Větříšek, Karolína Jakubíčková 315
57 Borci ZŠ a MŠ Červený vrch Zdeněk Horký, Jiří Kühnel, Petr Živný, Tomáš Laurin 315
59 Hutník 1 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Martin Krčma, Jakub Hrdinka, Martin Hubáček, Martin Migota 314
60 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská Ondřej Vankát, Filip Slovák, Jiří Bartók, Vít Adamec 304
61 Masíčka GJJ Litoměřice Jan Čada, Štěpán Pardubický, Alžběta Žáková, Otakar Szaffner 301
62 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Michaela Hamplová, Petr Blaha, David Čeněk, Natálie Koscelanská 292
62 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Barbora Chlostová, Matěj Macháček, Nela Mauerová, Filip Oborník 292
64 BAF ZŠ Velké Bílovice Dalibor Kalivoda, František Svoboda, Marek Svoboda, Tomáš Baják 282
65 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Josef Smutný, Andrej Pajtaš, Šárka Emrová, Magdaléna Folková 281
66 GJS1 Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Josef Polášek, Aneta Švabová, Evelin Wajtrová 279
67 Lob1 ZŠ a MŠ Praha 3 Eva Vodrážková, Vojtěch Janda, Kateřina Šťastná, Julie Kristová 278
68 Slaďárna III Gymnázium Karla Sladkovského Matěj Zvoníček, Miroslav Vrána, Marek Nestěra, Filip Ševčík 277
69 Brezno Gymnázium Jána Chalupku Brezno Dominik Dolinský, Dušan Šandor, Renáta Riapošová, Alexandra Vojtasová 276
70 Hovězí MaSo ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Matoušek Filip, Jakubčíková Simona, Koutný Michal, Skrášek Adam 275
71 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera Marek Fürst, Ondřej Kunc, Rudolf Líbal, Daniel Smíšek 265
72 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Tomáš Červencl, Tomáš Kroužecký, Lucie Vohnická, Karolína Jančáková 258
73 Nájemní nindžové Gymnázium Lovosice Vendula Benešová, Eliška Smutná, Ivana Zalabáková, Jan Drašnar 257
74 Masíčka 2 GJJ Litoměřice Jakub Hanč, Vojta Minář, Vít Nademlejnský, Martin Chuchel 255
75 GYMNACEL I. Gymnázium Čelákovice Jan Havel, Adam Wagner, Katelyn Sherwood, Ondřej Čech 246
75 Matíci ZŠ Velké Bílovice Gabriela Solaříková, Jana Pálková, Kryštof Zapletal, Lucie Kršková 246
75 Gymlovo Gymnázium Lovosice Linda Vrbová, Natálie Tichá, Lada Krofingerová, Alžběta Preissová 246
78 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Alina Mojšová, Viktoria Zablotska, Dominika Řeháková, Daniel Hübsch 244
79 GYMNACEL 2 Gymnázium Čelákovice Filip Drábek, Jakub Veselý, Vojtěch Větrovec, 241
80 Gyzatym Gymnázium Zábřeh Jan Sedlačík, Šimon Nesporý, Anna Hrochová, Terezie Hrochová 229
81 Valtická 1 Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Fiedorová, Marek Machajdík, František Ševčík, Martin Michálek 218
81 Gymik 2 Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Jan Kocáb, Samuel Hoggard, Jonáš Tomek, Tereza Sojková 218
83 Zakysanka Základní škola, Na Smetance Andriy Volvach, Jana Didyk, Hana Hrázská, Petr Čermák 217
84 Hutník 3 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Klára Koperová, Martin Hrbáč, Karel Soviš, Filip Zbytek 210
85 Kod2 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Prokop Viktorín, Milan Tran, Ondřej Häusler, Daniel Polák 203
86 Sekunda Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy Ludmila Hana Houfková, Alžběta Volhejnová, Johana Seidlová, Františka Matoušková 198
87 Plavci Základní škola, Sázavská Vasily Gurzhiy, Tereza Muselová, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel 197
88 Mikuláci Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Kateřina Pecková, Thanh Huong Phan, Jana Protivová, Kristýna Šlingrová 179
89 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Ondřej Fábry, Nicolas Grim 173
90 Řezníci ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Jakub Kňourek, William Machara, Jiří Snášel, Buchotvá Simona 166
91 KUPKOVÁCI 1 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Antonín ŠTOLL, Jakub KOS, Adéla TETUROVÁ, Michal PERNECKÝ 163
92 Smetanka Základní škola, Na Smetance Linda Nguyen, Kristýna Sýbová, Kateřina Procházková, Lukáš Patočka 162
93 Ratiboříci ZŠ Ratibořická Matyáš Benedikt, Vít Břichňáč, Marek Mečíř, Štěpán Kysel 159
94 Kýta ZŠ a MŠ Červený vrch Jan Tichý, Filip Mach, Jana Čelustková, Andrea Vyjdáková 144
95 KUPKOVÁCI 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš PANÁČEK, Michal BARTOŇ, Filip FOLTÁNEK, Václav VOŠVRDA 137
96 Gyzáci Gymnázium Zábřeh Vladimír Skála, Anna Ulrichová, Vašek Horčic, Michal Turek 127
97 Kod3 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Yveta Procházková, Karel Linha, Ondřej Matějka, Patrik Neziraj 109
98 Kod4 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Martin Holas, Blanka Kocandová, Hynek Opočenský, Andrea Hamzová 105
99 ZŠ Komenského Skuteč Základní škola Komenského Skuteč Hana Bezdíčková, Šárka Čečetková, Petr Florián, Romana Matrasová 96
100 Kukuřičky ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Buťáková Kristýna, Beděrová Hana, Valíčková Dominika, Hejl Bronislav 91
101 Břežany_1 ZŠ a MŠ Dolní Břežany Adam Schneller, Kristýna Šimoníčková, Sebastián Toplak, 76
102 Fuhloduko ZŠ Ohradní Filip Hladký, Šimon Hloušek, Martin Dušek, Matěj Chvojka 64
103 Plantážníci ZŠ Velké Bílovice Tomáš Veverka, Viktorie Kašpárková, Martin Sláma, Matěj Sprušanský 61
104 Valtická 2 Základní škola Mikulov, Valtická Jiří Nezbeda, Tom Vejmelka, Hana Kozlová, Prokop Fajmon 43
105 Tábor 1 FZŠ Táborská Kateřina Svobodová, Hoang Thi Hai Yen, Jan Suchomel, Adam Zahradník 24
106 Matika Jedna radost Základní škola Jedna radost Pavel Tlapák, Lucas Ballatý, David Slauka, Kateřina Pačandová

Mikulov

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 Šeldni Gymnázium Kroměříž Tomáš Flídr, Adam Doubrava, Pavlína Symerská, David Loučka 893
2 Ještěnevim Cyrilometodějské gymnázium Štěpánka Todorová, Natálie Nečasová, Adam Křivka, Ondřej Tesáček 586
3 GYMIK Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Lubor Čech, Mikuláš Černý, Stanislav Pitrun, Kateřina Pokorná 546
4 Takyještěnevim Cyrilometodějské gymnázium Barbora Dohnalová, Dana Biskupová, Andrea Syrovátková, Kryštof Kotek 477
5 Gympláci z Jihlavy Gymnázium Jihlava Filip Novotný, Ondřej Med, Lukáš Weselý, Martin Zimen 407
6 Hutnik 2 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 David Dufek, Jan Bártek, Viktor Větříšek, Karolína Jakubíčková 315
7 Hutník 1 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Martin Krčma, Jakub Hrdinka, Martin Hubáček, Martin Migota 314
8 BAF ZŠ Velké Bílovice Dalibor Kalivoda, František Svoboda, Marek Svoboda, Tomáš Baják 282
9 Brezno Gymnázium Jána Chalupku Brezno Dominik Dolinský, Dušan Šandor, Renáta Riapošová, Alexandra Vojtasová 276
10 Hovězí MaSo ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Matoušek Filip, Jakubčíková Simona, Koutný Michal, Skrášek Adam 275
11 Matíci ZŠ Velké Bílovice Gabriela Solaříková, Jana Pálková, Kryštof Zapletal, Lucie Kršková 246
12 Valtická 1 Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Fiedorová, Marek Machajdík, František Ševčík, Martin Michálek 218
12 Gymik 2 Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Jan Kocáb, Samuel Hoggard, Jonáš Tomek, Tereza Sojková 218
14 Hutník 3 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Klára Koperová, Martin Hrbáč, Karel Soviš, Filip Zbytek 210
15 Řezníci ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Jakub Kňourek, William Machara, Jiří Snášel, Buchotvá Simona 166
16 KUPKOVÁCI 1 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Antonín ŠTOLL, Jakub KOS, Adéla TETUROVÁ, Michal PERNECKÝ 163
17 KUPKOVÁCI 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš PANÁČEK, Michal BARTOŇ, Filip FOLTÁNEK, Václav VOŠVRDA 137
18 Kukuřičky ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Buťáková Kristýna, Beděrová Hana, Valíčková Dominika, Hejl Bronislav 91
19 Plantážníci ZŠ Velké Bílovice Tomáš Veverka, Viktorie Kašpárková, Martin Sláma, Matěj Sprušanský 61
20 Valtická 2 Základní škola Mikulov, Valtická Jiří Nezbeda, Tom Vejmelka, Hana Kozlová, Prokop Fajmon 43

Praha

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 Alej 1 Gymnázium Nad Alejí Jakub Jelínek, David Klement, Marie Kalousková, Lukáš Frk 1124
2 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Michal Jelínek, Tomáš Engel, Jiří Pankrác Doležal, Daniel Brus 946
3 TB 2015 Gymnázium Jana Keplera Jan Adámek, Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák 907
4 Špitálští géniové Gymnázium, Špitálská Tadeáš Tkadlec, David Kománek, Adam Janich, Adam Kulich 868
5 GCHD2 Gymnázium Christiana Dopplera Adam Hanzlík, Ondřej Brož, Jan Hřebec, Eliška Vítková 844
6 Vodníci Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Veronika Jarrahová, Lukáš Veselý, Lukáš Pařízek, Eliška Radikovská 830
7 Melouni Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Ondřej Sladký, Adam Blažek, Radek Cibulka, Linda Tran 808
8 A-team Gymnázium Na Vítězné pláni Julie Přerovská, Michal Straka, Vladimír Hořký, David Grundfest 789
9 Tvoje máma Gymnázium Jana Keplera Martin Bláha, Emil Javůrek, Viktor Fukala, Petr Dosedla 727
10 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Martin Hubata, Vojtěch Pšenák, Petra Plachá, Daniela Holubová 715
11 PORG Libeň 1 Gymnázium PORG Vít Gaďurek, Anna Musilová, Matouš Moravec, Jan Vavřín 691
12 Slaďárna I Gymnázium Karla Sladkovského David Jeník, Alexej Sitchuk, Kamil Houdek, Lumír Blažek 663
13 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Michaela Hubená, Jiří Láska, Samuel Soukup, Jakub Zavadil 629
13 PORG Libeň 2 Gymnázium PORG Jakub Čurda, Šimon Hutař, Petr Khartskhaev, Šimon Skoumal 629
15 Machři A Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Aneta Volfová, Vojtěch Kinda, Ondřej Gonzor, Adriana Holubová 618
16 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Dominik Bernard , Radomír Musil, Kryštof Jungmann, František Čapla 597
17 Kuba je z Brna Gymnázium Jana Keplera Ondra Zelený, Artem Usov, Jakub Horský, Lucie Schejbalová 574
18 Arcig2 Arcibiskupské gymnázium Dominik Jirsa, Filip Martinka, Vojtěch Pařízek, Tomáš Kovanda 563
19 GYBU Gymnázium Budějovická Přemysl Šulc, Hana Limbergová, Adam Vobruba, Andrea Lorenzová 534
20 Mimomensani Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Dedek, Jiří Kuthan, Martin Sedmera, Petr Dedek 519
21 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Hung Do, Petr Zahradník, Prokop Mikulášek, 513
22 Šumaváci GaSOŠe Vimperk Jan Heřta, Denisa Nováková, Martina Nová, Petra Hrubá 499
23 Hastrmani Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Márton Lozsi, Daniel Skopec, Petr Jechumtál, Barbora Dolečková 490
24 Polabiny1-I ZŠ Pardubice - Polabiny Ondřej Cach, Dalibor Havlíček, Michal Žák, David Šmíd 489
25 Jahodový dort Gymnázium Jana Palacha Michal Holec, Karolína Helemiková, Šárka Lísková, Daniel Mencl 484
26 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Filip Korf, František Stara, Anna Neubauerová 475
27 Arcig3 Arcibiskupské gymnázium Petr Kroneisl, Kristýna Šimůnková, Tomáš Kaňka, Marek Paštika 474
28 Čabajky Gymnázium Jana Palacha Vít Vlasák, Klára Mocová, Julie Šlamborová, Karel Chaloupka 460
29 GO 1 Gymnázium Opatov Hana Kosařová, Anita Baudyšová, Jakub Čakan, Monika Němcová 452
30 Uhuru ZŠ a MŠ Červený vrch Kateřina Kočová, Linda Sedláčková, Alžběta Škrdlantová, Nadezhda Sinapová 451
30 Machři B Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Lucie Bartošová, Marie Rychterová, Klára Předotová, Matěj Čvančara 451
32 Slaďárna II Gymnázium Karla Sladkovského Ivan Zavřel, Anton Sitchuk, Matyáš Meisner, Ondřej Staněk 449
33 Kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Patrik Smatana, Štěpán Spilka, Karolína Lhotská, Jan Sklenka 438
34 OG1 Open Gate school Thea Kratochvílová, Jan Hrebík, Matěj Rendla, Martin Kubíček 435
35 Alej 2 Gymnázium Nad Alejí Jan Hlaváč, Johanka Michalová, Martin Pýcha, Jakub Srnka 411
36 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Michal Chudoba, František Tomiška, Vojtěch Zeller, Antonín Hejný 408
37 Tercie GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Jiří Doležal, Zdeněk Prokůpek, Tran Dinh Phú, Tetyana Zaichenko 405
38 Truhla 1 G Jiřího Gutha-Jarkovského Tom Bartoň, Charlotte Zimová, Tereza Staňková, Jakub Morysek 402
38 Polabiny1-II ZŠ Pardubice - Polabiny Josef Knotek, Magda Králíčková, Vojtěch Procházka, Andrea Matějková 402
40 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Tadeáš Cibulka, Petr Kuděj, Ondřej Šmejc, Metelková 392
41 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Martin Klimeš, Petr Kadlec, Anna Valentová, Matěj Purkert 380
42 Planina2 ZŠ Na Planině Veronika Bostlová, Jakub Janoušek, Lukáš Koubíček, Anita Voldřichová 377
43 GOmsII Gymnázium Omská František Procházka, Ondřej Klásek, Veronika Janteková, Filip Choděra 376
44 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Tereza Krejčová, Magdaléna Schreierová, Kristián Mařík, Jan Zicha 368
45 GO 2 Gymnázium Opatov Kateřina Martínková, Matěj Stach, Žaneta Karasová, Jakub Šurovský 344
46 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská Filip Vencl, Jáchym Tomášek, Michal Kodad, Adéla Skalická 341
47 Truhla 2 G Jiřího Gutha-Jarkovského Šimon Foster, Aneta Dejlová, Petr Šebek, Noemi Vaculínová 340
48 GJS2 Gymnázium J. Seiferta Vojtěch Ulman, Jan Pospíšil, Zuzana Vychová, Anna Mňoučková 331
49 GOms Gymnázium Omská Hana Josífková, Jan Dunder, Kateřina Chejnová, Filip Šlesinger 328
50 Výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Hana Tomanová, Anastasiya Zaichenko, Matěj Malý, Tomáš Veselý 326
51 Planina 1 Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Matěj Janoušek, Patrik Kabrna, Magda Černá, Lucie Kopecká 319
52 Borci ZŠ a MŠ Červený vrch Zdeněk Horký, Jiří Kühnel, Petr Živný, Tomáš Laurin 315
53 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská Ondřej Vankát, Filip Slovák, Jiří Bartók, Vít Adamec 304
54 Masíčka GJJ Litoměřice Jan Čada, Štěpán Pardubický, Alžběta Žáková, Otakar Szaffner 301
55 GEKOM 2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Michaela Hamplová, Petr Blaha, David Čeněk, Natálie Koscelanská 292
55 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Barbora Chlostová, Matěj Macháček, Nela Mauerová, Filip Oborník 292
57 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Josef Smutný, Andrej Pajtaš, Šárka Emrová, Magdaléna Folková 281
58 GJS1 Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Josef Polášek, Aneta Švabová, Evelin Wajtrová 279
59 Lob1 ZŠ a MŠ Praha 3 Eva Vodrážková, Vojtěch Janda, Kateřina Šťastná, Julie Kristová 278
60 Slaďárna III Gymnázium Karla Sladkovského Matěj Zvoníček, Miroslav Vrána, Marek Nestěra, Filip Ševčík 277
61 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera Marek Fürst, Ondřej Kunc, Rudolf Líbal, Daniel Smíšek 265
62 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Tomáš Červencl, Tomáš Kroužecký, Lucie Vohnická, Karolína Jančáková 258
63 Nájemní nindžové Gymnázium Lovosice Vendula Benešová, Eliška Smutná, Ivana Zalabáková, Jan Drašnar 257
64 Masíčka 2 GJJ Litoměřice Jakub Hanč, Vojta Minář, Vít Nademlejnský, Martin Chuchel 255
65 GYMNACEL I. Gymnázium Čelákovice Jan Havel, Adam Wagner, Katelyn Sherwood, Ondřej Čech 246
65 Gymlovo Gymnázium Lovosice Linda Vrbová, Natálie Tichá, Lada Krofingerová, Alžběta Preissová 246
67 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Alina Mojšová, Viktoria Zablotska, Dominika Řeháková, Daniel Hübsch 244
68 GYMNACEL 2 Gymnázium Čelákovice Filip Drábek, Jakub Veselý, Vojtěch Větrovec, 241
69 Gyzatym Gymnázium Zábřeh Jan Sedlačík, Šimon Nesporý, Anna Hrochová, Terezie Hrochová 229
70 Zakysanka Základní škola, Na Smetance Andriy Volvach, Jana Didyk, Hana Hrázská, Petr Čermák 217
71 Kod2 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Prokop Viktorín, Milan Tran, Ondřej Häusler, Daniel Polák 203
72 Sekunda Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy Ludmila Hana Houfková, Alžběta Volhejnová, Johana Seidlová, Františka Matoušková 198
73 Plavci Základní škola, Sázavská Vasily Gurzhiy, Tereza Muselová, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel 197
74 Mikuláci Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Kateřina Pecková, Thanh Huong Phan, Jana Protivová, Kristýna Šlingrová 179
75 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Ondřej Fábry, Nicolas Grim 173
76 Smetanka Základní škola, Na Smetance Linda Nguyen, Kristýna Sýbová, Kateřina Procházková, Lukáš Patočka 162
77 Ratiboříci ZŠ Ratibořická Matyáš Benedikt, Vít Břichňáč, Marek Mečíř, Štěpán Kysel 159
78 Kýta ZŠ a MŠ Červený vrch Jan Tichý, Filip Mach, Jana Čelustková, Andrea Vyjdáková 144
79 Gyzáci Gymnázium Zábřeh Vladimír Skála, Anna Ulrichová, Vašek Horčic, Michal Turek 127
80 Kod3 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Yveta Procházková, Karel Linha, Ondřej Matějka, Patrik Neziraj 109
81 Kod4 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Martin Holas, Blanka Kocandová, Hynek Opočenský, Andrea Hamzová 105
82 ZŠ Komenského Skuteč Základní škola Komenského Skuteč Hana Bezdíčková, Šárka Čečetková, Petr Florián, Romana Matrasová 96
83 Břežany_1 ZŠ a MŠ Dolní Břežany Adam Schneller, Kristýna Šimoníčková, Sebastián Toplak, 76
84 Fuhloduko ZŠ Ohradní Filip Hladký, Šimon Hloušek, Martin Dušek, Matěj Chvojka 64
85 Tábor 1 FZŠ Táborská Kateřina Svobodová, Hoang Thi Hai Yen, Jan Suchomel, Adam Zahradník 24
86 Matika Jedna radost Základní škola Jedna radost Pavel Tlapák, Lucas Ballatý, David Slauka, Kateřina Pačandová