MaSo podzim 2014 (konečné výsledky)

Celkové výsledky

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 A-team Gymnázium Na Vítězné pláni Vladimír Hořký, David Grundfest, Michal Straka, Julie Přerovská 761
2 TB 2014 Gymnázium Jana Keplera Jan Adámek , Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák 712
3 Alej1 Gymnázium Nad Alejí Jakub Jelínek, Marie Kalousková, David Klement, Lukáš Frk 667
4 OG 1 Open Gate school Václav Trpišovský, Matěj Rendla, Jan Kačenka, Johan Rott 659
5 Melouni Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Matouš Eret, Adam Blažek, Linda Tran, Radek Cibulka 650
6 Kepleráci Gymnázium Jana Keplera Viktor Fukala, Šárka Štěrbová, Sofie Gjuričová, Eva Skácelíková 640
7 Špitálští géniové Gymnázium, Špitálská Matěj Říha, Kateřina Skotnicová, Adam Kulich, Adam Janich 574
8 Aničky Gymnázium PORG Jakub Čurda, Anna Mikeštíková, Anna Musilová, Jakub Seidl 467
9 Mensa Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Dedek, Petr Dedek, Martin Sedmera, Jiří Kuthan 463
10 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Petr Zahradník, Hung Do, Ngoc Hung Hoang, Natálie Kutheilová 448
11 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Dalibor Havlíček, Ondřej Cach, Michal Žák, David Šmíd 435
12 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera Jakub Renc, Matyáš Jandourek, Jáchym Zvelebil, Adam Hanzlík 320
13 GO 1 Gymnázium Opatov František Kosař, Anita Baudyšová, Dan Blažek, Jakub Čakan 313
14 Las planchas Nový PORG – gymnázium Karolína Droscová, Duc Minh Pham, Pavel Haase, David Král 312
15 Vodáci Gymnázium Voděradská Lukáš Pařízek, Michal Vaněk , Oliver Simon , Martin Losinský 311
16 Tabla de planchar Nový PORG – gymnázium Matthew Dupraz, Oldřich Jandl, Alexandr Průcha, Tomáš Dvořák 306
17 tercie Heyrovského Gymn. Jaroslava Heyrovského Petr Aubrecht, Daniel Šimánek, Tomáš Veselý, Tomáš Havlíček 297
18 Hovězí GJJ Litoměřice Martin Chuchel, Vít Nademlejnský, Jakub Hanč, Jan Čada 285
19 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Daniel Bárta, Kristýna Hloušková, Daniel Kousal, Michal Komárekek 283
20 kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Dita Chabičovská, Jan Sklenka, Lukáš Hronek, Adam Paseka 265
21 Alfa skvadra Gymnázium PORG Petr Khartskhaev, Jan Vavřín, Anna Musilová, Albert Polák 261
22 Arcig2 Arcibiskupské gymnázium Dominik Jirsa, Jakub Zavadil, Jiří Láska, Vojtěch Pařízek 259
23 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Marek Urban, Kateřina Novotná, Tomáš Sommer, Jakub Manák 257
24 GEKOM2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Daniel Friedrich, Michaela Hamplová, Natálie Koscelanksá, Ondřej Kujal 238
25 GJS Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Jan Pospíšil, Vojtěch Ulman, Filip Melka 231
26 Keplerovy hvězdy Gymnázium Jana Keplera Magda Mišinová, Emil Javůrek, Sebastian Šafka, Sára Elichová 230
27 Omská Gymnázium Omská Magda Podlešáková, Ondřej Klásek, Václav Hlinka, 226
27 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Kristýna Kořenská, Olivie Franklová, Lada Marková, Eliška Vítková 226
27 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Josef Smutný, Kristýna Vobořilová, Andrej Pajtaš, Vojtěch Zeller 226
30 Amazonky Nový PORG – gymnázium Barbora Daňková, Sára Davidová, Natálie Hlavatá, Anna Marie Staňková 220
31 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Michaela Hubená, Daniel Farský, Filip Martinka, Samuel Soukup 214
32 gymbos 1 Gymnázium Boskovice Lukáš Osouch, Jan Feruga, Tomáš Dvořák, 211
33 Slaďárna Gymnázium Karla Sladkovského Alexej Sitchuk, David Jeník, Kamil Houdek, Ondřej Staněk 198
34 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Magdalena Šrajerová, František Čapla, Radomír Musil, Dominik Bernard 197
35 Ludolfové Gymnázium Písnická 760 Vojtěch Zvára, Šimon Zvára, Václav Borůvka, Jakub Zítko 192
36 MaSo1 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, Veselí nad Moravou Martin Krčma, Martin Hubáček, Jakub Hrdinka, Martin Migota 190
37 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Jakub Doškář, František Tomiška, Tomáš Burian, Antonín Hejný 185
38 GYMTR Gymnázium Třebíč Filip Dvořák, Jakub Svoboda, Jakub Hronza, Václav Jelínek 180
39 Chrobáci Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Marek Broul, Prokop Mikulášek, Klára Veselá, Filip Stehlík 178
39 OG 2 Open Gate school Josefína Dušková, Daniel Archalous, Lucie Míšková, Josef Fruhauf 178
41 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Filip Korf, Martin Ledl, 166
42 Planina ZŠ Na Planině Veronika Bostlová, Magdalena Černá, Patrik Kabrna, Anita Voldřichová 154
43 GYBU Gymnázium Budějovická Eliška Pospěchová, Radka Opltová, Andrea Haramlová, Vojtěch Brož 153
44 výběr GHJ Gymn. Jaroslava Heyrovského Hana Tomanová, Matěj Malý, Anna Suchomelová, Zdeněk Prokůpek 151
44 Slaďárna II Gymnázium Karla Sladkovského Marek Nestěra, Filip Ševčík, Matěj Zvoníček, Miroslav Vrána 151
44 GYMIK Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Lubor Čech, Lukáš Míček, Jan Kocáb, Mikuláš Černý 151
44 Šumáci GaSOŠe Vimperk Denisa Nováková, Petra Hrubá, Martina Nováková, Jan Heřta 151
48 Alej2 Gymnázium Nad Alejí Václav Beran, Magdalena Houžvičková, Jan Hlaváč, Klára Halašková 150
49 Nejkulatoulinkatější pírnadurh ZŠ a MŠ Červený vrch Linda Sedláčková, Oliver Škultéty, Tomáš Laurin, Nadezhda Sinapova 145
50 Vodníci Gymnázium Voděradská Marton Lozsi, Veronika Jarrahová, Petr Jechumtál, Lukáš Veselý 142
51 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Jan Svoboda, Tomáš Vesecký, Ondřej Mísař, Ladislav Töpfer 140
52 Cyril Cyrilometodějské gymnázium Kryštof Kotek, Adam Křivka, Andrea Syrovátková, Štěpánka Todorová 139
53 Lobkovičák ZŠ a MŠ Praha 3 Eva Vodrážková, Anežka Čmoková, Kateřina Šťastná, Ondřej Dlouhý 130
53 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Jiří Doležal, Felix Lukáš, Michal Jelínek, Tomáš Engel 130
53 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Alina Mojšová, Simona Hlavatá, Dan Hübsch, Jan Hykš 130
56 Řezníci Základní škola, Filosofská Marek Schatz, Natálie Pekárková, Veronika Valešová, Daniel Šašek 126
57 PORG PORG Ostrava Ema Fialová, Veronika Cechlová, Vojtěch Loskot, Pavel Pochobradský 124
57 Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Tom Bartoň, Pavlína Slavníková, Tomáš Plesník, Kateřina Vančurová 124
57 Jílováci Základní škola, Jílovská Jiří Černovský, Jiří Bartók, Jáchym Tomášek, Filip Vencl 124
60 Machr B Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda, Předotová Klára, Ondřej Gonzor 120
61 Štola 2 Gymnázium Nad Štolou Anna Neubauerová, Jakub Sechovský, Matěj Havlas, František Stara 118
62 Polabiny 1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Vojtěch Procházka, Josef Knotek, Magda Králíčková, Andrea Matějková 107
63 Naděje Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, Veselí nad Moravou David Dufek, Jan Bártek, Viktor Větříšek, Karolína Jakubíčková 106
64 Kalich GJJ Litoměřice Benedikt Janda, Anna-Marie Horáková, Barbora Sedláčková, Martin Vízner 102
64 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Martin Hubata, Petra Plachá, Eliška Tonarová, Vojtěch Pšenák 102
66 Cože? ZŠ a MŠ Červený vrch Filip Mach, Jan Mucha, Karolína Dvořáčková, Kristýna Stříbrná 100
67 Raxacoricofallapatorious ZŠ a MŠ Červený vrch Jiří Kuhnel, Vít Chlupatý, Veronika Vlnasová, Petr Živný 99
67 GO2 Gymnázium Opatov Aneta Laboutková, Monika Němcová, Jan Horák, Jan Gajda 99
69 Machr A Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Klára Muknšnáblová, Marie Rychterová, Vojtěch Sysel, Vojtěch Doleček 96
70 Gymlovo - tercie Gymnázium Lovosice Alexander Moravec, Lada Krofingerová, Lucie Hrabáčová, Natálie Tichá 91
71 Tercie Mikulov Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Jonáš Tomek, Kateřina Pokorná, Jindřich Šíma, Ondřej Sláma 90
72 Smetanka Základní škola, Na Smetance Antonín Jedlička, Petr Nahodil, Andryi Volvach, Lukáš Patočka 87
73 Gyzáci Gymnázium Zábřeh Petr Kadlec, Vladimír Skála, Anna Langerová, Adéla Ulrichová 85
74 Truhla 2 G Jiřího Gutha-Jarkovského Jakub Šatoplet, Aneta Dejlová, Petr Šebek, Ondřej Burkert 80
75 gymbos 4 Gymnázium Boskovice Jakub Odehnal, Vojtěch Pávek, Adam Svoboda, Jakub Rathouský 75
76 KSÁMO Gymnázium Omská Radim Křestan, Dalibor Procházka, Filip Choděra, 72
77 gymbos 3 Gymnázium Boskovice Ivana Přichystalová, Václav Harna, Antonín Frajt, Ondřej Vlach 70
78 Ronov ZŠ Ronov nad Doubravou Vladimír Chudý, Tadeáš Tomiška, Martin Vančura, Lukáš Skokan 66
79 tábor FZŠ Táborská Kateřina Svobodová, Ondřej Švejnoha, Bára Vajnarová, Matěj Váňa 64
80 Metoděj Cyrilometodějské gymnázium Barbora Dohnalová, Adéla Fialová, Natálie Nečasová, Ondřej Tesáček 63
80 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Kristián Mařík, Zicha Jan, Bémová Alice, Krejčová Tareza 63
82 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Jakub Purkert, Josef Grund, Matěj Purkert, Jan Sedlačík 60
82 Dynamit ZŠ Velké Bílovice Lucie Kršková, Marek Svoboda, Kryštof Zapletal, František Svoboda 60
84 HRoMoSVoD Základní škola Skuteč Daniel Dospěl, Jakub Tichý, Vojtěch Doležal, Kateřina Kafková 58
85 Milada Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Filip Kradijan, Lucie Kopecká, Matěj Janoušek, Lukáš Kopecký 54
86 GYZA Gymnázium Zábřeh Marcela Baníková, Terezie Hrochová, Jana Morávková, Šimon Nesporý 53
87 Kupkováci 1 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Adéla Teturová, Antonín Štoll, Jakub Kos, Eva Horváthová 48
88 Lolíci Základní škola Skuteč Sylvie Profousová, Zdeňka Novotná, Natálie Tomečková, Lukáš Netolický 45
88 Púpava Základní škola, Na Smetance Yuliia Okhrimenko, Mariya Kulikova, Jana Didyk, Kateřina Procházková 45
88 Machr C Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Jakub Došek, Lucie Bartošová, Bára Karlíková, Petr Koubovský 45
88 Kupkováci 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš Panáček, Filip Foltánek, Michal Bartoň, Jiří Sokola 45
92 xxx2 ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Simona Jakubčíková, Denis Kala, Jakub Kňourek, Simona Buchtová 42
92 Lob2 ZŠ a MŠ Praha 3 Vojtěch Janda, David Ambrož, Jan Pinkas, Snizhana Kraynyk 42
92 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Martin Červencl, Lukáš Pavlík, Markéta Novotná, Tomáš Kroužecký 42
92 gymbos 2 Gymnázium Boskovice Klára Dvořáčková, Andrea Dvořáčková, Kristýna Kopecká, 42
96 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Alena Bidlová, Barbora Chlostová, Nikola Borovcová, Berenika Držková 36
96 VALT1 Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Fiedorová, Marek Machajdík, Martin Michálek, František Ševčík 36
96 LSD ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Filip Matoušek, Zuzana Šrubařová, Adam Skrášek, Michael Koutný 36
99 Kód2 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Milan Tran, Ondřej Matějka, Ondřej Fábry, Ondřej Häusler 31
100 Hej gang! ZŠ Velké Bílovice Tomáš Baják, Anna Semová, Gabriela Solaříková, Filip Tihlařík 24
101 Svitáci ZŠ Svitavy, nám. Míru 73 Lucie Ambrožová, Jan Vodehnal, Anita Bieláková, Eliška Drdlová 21
102 FPEM151 Gymnázium a SOŠ Podbořany Matěj Kanta, Petr Poplštein, Filip Holfeld, Eliška Syrovátková 18
103 Doláci Základní škola, K Dolům Martin Saladiak, Veronika Hladká, Filip Trachta, Lukáš Černý 15
104 Hrancl Základní škola Mikulov Vít Čevelík, Josef Penčák, Dominik Pavelka, Dominik Sláma 12
104 GJN 1.A Gymnázium Jana Nerudy Eliška Kosíková, Natalia Eiseltová, Kryštof Jirásek, Dominik Velek 12
104 Plavci Základní škola, Sázavská Tereza Muselová, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel, Vasil Gurzhiy 12
107 Masařky Základní škola, Mikulova Katka Pecková, Adéla Antošová, Jana Protivová, Kristýna Šlingrová 9
107 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Štěpánka Mrázková, Monika Vančurová 9
109 VÝBĚR Základní škola Skuteč Lucie Šinkorová, Adéla Bohatá, Soňa Burešová, Radek Janáček 6
109 Bílovčáci ZŠ Velké Bílovice Martin Sláma, Jana Pálková, Michaela Osičková, Matěj Sprušanský 6
109 VALT2 Základní škola Mikulov, Valtická Hana Kozlová, Michaela Švábenská, Soňa Radkovičová, Prokop Fajmon 6

Mikulov

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 gymbos 1 Gymnázium Boskovice Lukáš Osouch, Jan Feruga, Tomáš Dvořák, 211
2 MaSo1 Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, Veselí nad Moravou Martin Krčma, Martin Hubáček, Jakub Hrdinka, Martin Migota 190
3 GYMTR Gymnázium Třebíč Filip Dvořák, Jakub Svoboda, Jakub Hronza, Václav Jelínek 180
4 GYMIK Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Lubor Čech, Lukáš Míček, Jan Kocáb, Mikuláš Černý 151
5 Cyril Cyrilometodějské gymnázium Kryštof Kotek, Adam Křivka, Andrea Syrovátková, Štěpánka Todorová 139
6 Naděje Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, Veselí nad Moravou David Dufek, Jan Bártek, Viktor Větříšek, Karolína Jakubíčková 106
7 Tercie Mikulov Gymnázium, SOŠ a ŠOU, Mikulov Jonáš Tomek, Kateřina Pokorná, Jindřich Šíma, Ondřej Sláma 90
8 Gyzáci Gymnázium Zábřeh Petr Kadlec, Vladimír Skála, Anna Langerová, Adéla Ulrichová 85
9 gymbos 4 Gymnázium Boskovice Jakub Odehnal, Vojtěch Pávek, Adam Svoboda, Jakub Rathouský 75
10 gymbos 3 Gymnázium Boskovice Ivana Přichystalová, Václav Harna, Antonín Frajt, Ondřej Vlach 70
11 Metoděj Cyrilometodějské gymnázium Barbora Dohnalová, Adéla Fialová, Natálie Nečasová, Ondřej Tesáček 63
12 Gyzáčci Gymnázium Zábřeh Jakub Purkert, Josef Grund, Matěj Purkert, Jan Sedlačík 60
12 Dynamit ZŠ Velké Bílovice Lucie Kršková, Marek Svoboda, Kryštof Zapletal, František Svoboda 60
14 GYZA Gymnázium Zábřeh Marcela Baníková, Terezie Hrochová, Jana Morávková, Šimon Nesporý 53
15 Kupkováci 1 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Adéla Teturová, Antonín Štoll, Jakub Kos, Eva Horváthová 48
16 Kupkováci 2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav Lukáš Panáček, Filip Foltánek, Michal Bartoň, Jiří Sokola 45
17 xxx2 ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Simona Jakubčíková, Denis Kala, Jakub Kňourek, Simona Buchtová 42
17 gymbos 2 Gymnázium Boskovice Klára Dvořáčková, Andrea Dvořáčková, Kristýna Kopecká, 42
19 VALT1 Základní škola Mikulov, Valtická Barbora Fiedorová, Marek Machajdík, Martin Michálek, František Ševčík 36
19 LSD ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice, okres Břeclav Filip Matoušek, Zuzana Šrubařová, Adam Skrášek, Michael Koutný 36
21 Hej gang! ZŠ Velké Bílovice Tomáš Baják, Anna Semová, Gabriela Solaříková, Filip Tihlařík 24
22 Svitáci ZŠ Svitavy, nám. Míru 73 Lucie Ambrožová, Jan Vodehnal, Anita Bieláková, Eliška Drdlová 21
23 Hrancl Základní škola Mikulov Vít Čevelík, Josef Penčák, Dominik Pavelka, Dominik Sláma 12
24 Bílovčáci ZŠ Velké Bílovice Martin Sláma, Jana Pálková, Michaela Osičková, Matěj Sprušanský 6
24 VALT2 Základní škola Mikulov, Valtická Hana Kozlová, Michaela Švábenská, Soňa Radkovičová, Prokop Fajmon 6

Praha

Družstvo Škola Soutěžící Bodů
1 A-team Gymnázium Na Vítězné pláni Vladimír Hořký, David Grundfest, Michal Straka, Julie Přerovská 761
2 TB 2014 Gymnázium Jana Keplera Jan Adámek , Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák 712
3 Alej1 Gymnázium Nad Alejí Jakub Jelínek, Marie Kalousková, David Klement, Lukáš Frk 667
4 OG 1 Open Gate school Václav Trpišovský, Matěj Rendla, Jan Kačenka, Johan Rott 659
5 Melouni Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Matouš Eret, Adam Blažek, Linda Tran, Radek Cibulka 650
6 Kepleráci Gymnázium Jana Keplera Viktor Fukala, Šárka Štěrbová, Sofie Gjuričová, Eva Skácelíková 640
7 Špitálští géniové Gymnázium, Špitálská Matěj Říha, Kateřina Skotnicová, Adam Kulich, Adam Janich 574
8 Aničky Gymnázium PORG Jakub Čurda, Anna Mikeštíková, Anna Musilová, Jakub Seidl 467
9 Mensa Mensa gymnázium, o.p.s. Martin Dedek, Petr Dedek, Martin Sedmera, Jiří Kuthan 463
10 Název neuveden Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Petr Zahradník, Hung Do, Ngoc Hung Hoang, Natálie Kutheilová 448
11 Polabiny1-1 ZŠ Pardubice - Polabiny Dalibor Havlíček, Ondřej Cach, Michal Žák, David Šmíd 435
12 GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera Jakub Renc, Matyáš Jandourek, Jáchym Zvelebil, Adam Hanzlík 320
13 GO 1 Gymnázium Opatov František Kosař, Anita Baudyšová, Dan Blažek, Jakub Čakan 313
14 Las planchas Nový PORG – gymnázium Karolína Droscová, Duc Minh Pham, Pavel Haase, David Král 312
15 Vodáci Gymnázium Voděradská Lukáš Pařízek, Michal Vaněk , Oliver Simon , Martin Losinský 311
16 Tabla de planchar Nový PORG – gymnázium Matthew Dupraz, Oldřich Jandl, Alexandr Průcha, Tomáš Dvořák 306
17 tercie Heyrovského Gymn. Jaroslava Heyrovského Petr Aubrecht, Daniel Šimánek, Tomáš Veselý, Tomáš Havlíček 297
18 Hovězí GJJ Litoměřice Martin Chuchel, Vít Nademlejnský, Jakub Hanč, Jan Čada 285
19 Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Daniel Bárta, Kristýna Hloušková, Daniel Kousal, Michal Komárekek 283
20 kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Dita Chabičovská, Jan Sklenka, Lukáš Hronek, Adam Paseka 265
21 Alfa skvadra Gymnázium PORG Petr Khartskhaev, Jan Vavřín, Anna Musilová, Albert Polák 261
22 Arcig2 Arcibiskupské gymnázium Dominik Jirsa, Jakub Zavadil, Jiří Láska, Vojtěch Pařízek 259
23 Kavalíři 2 Gymnázium Nad Kavalírkou Marek Urban, Kateřina Novotná, Tomáš Sommer, Jakub Manák 257
24 GEKOM2 Gymnázium Elišky Krásnohorské Daniel Friedrich, Michaela Hamplová, Natálie Koscelanksá, Ondřej Kujal 238
25 GJS Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Jan Pospíšil, Vojtěch Ulman, Filip Melka 231
26 Keplerovy hvězdy Gymnázium Jana Keplera Magda Mišinová, Emil Javůrek, Sebastian Šafka, Sára Elichová 230
27 Omská Gymnázium Omská Magda Podlešáková, Ondřej Klásek, Václav Hlinka, 226
27 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Kristýna Kořenská, Olivie Franklová, Lada Marková, Eliška Vítková 226
27 Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Josef Smutný, Kristýna Vobořilová, Andrej Pajtaš, Vojtěch Zeller 226
30 Amazonky Nový PORG – gymnázium Barbora Daňková, Sára Davidová, Natálie Hlavatá, Anna Marie Staňková 220
31 Arcig1 Arcibiskupské gymnázium Michaela Hubená, Daniel Farský, Filip Martinka, Samuel Soukup 214
32 Slaďárna Gymnázium Karla Sladkovského Alexej Sitchuk, David Jeník, Kamil Houdek, Ondřej Staněk 198
33 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Magdalena Šrajerová, František Čapla, Radomír Musil, Dominik Bernard 197
34 Ludolfové Gymnázium Písnická 760 Vojtěch Zvára, Šimon Zvára, Václav Borůvka, Jakub Zítko 192
35 Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Jakub Doškář, František Tomiška, Tomáš Burian, Antonín Hejný 185
36 Chrobáci Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala Marek Broul, Prokop Mikulášek, Klára Veselá, Filip Stehlík 178
36 OG 2 Open Gate school Josefína Dušková, Daniel Archalous, Lucie Míšková, Josef Fruhauf 178
38 Štola Gymnázium Nad Štolou Mikuláš Brož, Filip Korf, Martin Ledl, 166
39 Planina ZŠ Na Planině Veronika Bostlová, Magdalena Černá, Patrik Kabrna, Anita Voldřichová 154
40 GYBU Gymnázium Budějovická Eliška Pospěchová, Radka Opltová, Andrea Haramlová, Vojtěch Brož 153
41 výběr GHJ Gymn. Jaroslava Heyrovského Hana Tomanová, Matěj Malý, Anna Suchomelová, Zdeněk Prokůpek 151
41 Slaďárna II Gymnázium Karla Sladkovského Marek Nestěra, Filip Ševčík, Matěj Zvoníček, Miroslav Vrána 151
41 Šumáci GaSOŠe Vimperk Denisa Nováková, Petra Hrubá, Martina Nováková, Jan Heřta 151
44 Alej2 Gymnázium Nad Alejí Václav Beran, Magdalena Houžvičková, Jan Hlaváč, Klára Halašková 150
45 Nejkulatoulinkatější pírnadurh ZŠ a MŠ Červený vrch Linda Sedláčková, Oliver Škultéty, Tomáš Laurin, Nadezhda Sinapova 145
46 Vodníci Gymnázium Voděradská Marton Lozsi, Veronika Jarrahová, Petr Jechumtál, Lukáš Veselý 142
47 Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře Jan Svoboda, Tomáš Vesecký, Ondřej Mísař, Ladislav Töpfer 140
48 Lobkovičák ZŠ a MŠ Praha 3 Eva Vodrážková, Anežka Čmoková, Kateřina Šťastná, Ondřej Dlouhý 130
48 GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Jiří Doležal, Felix Lukáš, Michal Jelínek, Tomáš Engel 130
48 Vítězáci Gymnázium Na Vítězné pláni Alina Mojšová, Simona Hlavatá, Dan Hübsch, Jan Hykš 130
51 Řezníci Základní škola, Filosofská Marek Schatz, Natálie Pekárková, Veronika Valešová, Daniel Šašek 126
52 PORG PORG Ostrava Ema Fialová, Veronika Cechlová, Vojtěch Loskot, Pavel Pochobradský 124
52 Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Tom Bartoň, Pavlína Slavníková, Tomáš Plesník, Kateřina Vančurová 124
52 Jílováci Základní škola, Jílovská Jiří Černovský, Jiří Bartók, Jáchym Tomášek, Filip Vencl 124
55 Machr B Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda, Předotová Klára, Ondřej Gonzor 120
56 Štola 2 Gymnázium Nad Štolou Anna Neubauerová, Jakub Sechovský, Matěj Havlas, František Stara 118
57 Polabiny 1-2 ZŠ Pardubice - Polabiny Vojtěch Procházka, Josef Knotek, Magda Králíčková, Andrea Matějková 107
58 Kalich GJJ Litoměřice Benedikt Janda, Anna-Marie Horáková, Barbora Sedláčková, Martin Vízner 102
58 Mikuláši Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. Martin Hubata, Petra Plachá, Eliška Tonarová, Vojtěch Pšenák 102
60 Cože? ZŠ a MŠ Červený vrch Filip Mach, Jan Mucha, Karolína Dvořáčková, Kristýna Stříbrná 100
61 Raxacoricofallapatorious ZŠ a MŠ Červený vrch Jiří Kuhnel, Vít Chlupatý, Veronika Vlnasová, Petr Živný 99
61 GO2 Gymnázium Opatov Aneta Laboutková, Monika Němcová, Jan Horák, Jan Gajda 99
63 Machr A Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Klára Muknšnáblová, Marie Rychterová, Vojtěch Sysel, Vojtěch Doleček 96
64 Gymlovo - tercie Gymnázium Lovosice Alexander Moravec, Lada Krofingerová, Lucie Hrabáčová, Natálie Tichá 91
65 Smetanka Základní škola, Na Smetance Antonín Jedlička, Petr Nahodil, Andryi Volvach, Lukáš Patočka 87
66 Truhla 2 G Jiřího Gutha-Jarkovského Jakub Šatoplet, Aneta Dejlová, Petr Šebek, Ondřej Burkert 80
67 KSÁMO Gymnázium Omská Radim Křestan, Dalibor Procházka, Filip Choděra, 72
68 Ronov ZŠ Ronov nad Doubravou Vladimír Chudý, Tadeáš Tomiška, Martin Vančura, Lukáš Skokan 66
69 tábor FZŠ Táborská Kateřina Svobodová, Ondřej Švejnoha, Bára Vajnarová, Matěj Váňa 64
70 Kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Kristián Mařík, Zicha Jan, Bémová Alice, Krejčová Tareza 63
71 HRoMoSVoD Základní škola Skuteč Daniel Dospěl, Jakub Tichý, Vojtěch Doležal, Kateřina Kafková 58
72 Milada Gy M.Horákové a ZŠ Na Planině Filip Kradijan, Lucie Kopecká, Matěj Janoušek, Lukáš Kopecký 54
73 Lolíci Základní škola Skuteč Sylvie Profousová, Zdeňka Novotná, Natálie Tomečková, Lukáš Netolický 45
73 Púpava Základní škola, Na Smetance Yuliia Okhrimenko, Mariya Kulikova, Jana Didyk, Kateřina Procházková 45
73 Machr C Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Jakub Došek, Lucie Bartošová, Bára Karlíková, Petr Koubovský 45
76 Lob2 ZŠ a MŠ Praha 3 Vojtěch Janda, David Ambrož, Jan Pinkas, Snizhana Kraynyk 42
76 Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Martin Červencl, Lukáš Pavlík, Markéta Novotná, Tomáš Kroužecký 42
78 Studánka ZŠ Pardubice – Studánka Alena Bidlová, Barbora Chlostová, Nikola Borovcová, Berenika Držková 36
79 Kód2 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Milan Tran, Ondřej Matějka, Ondřej Fábry, Ondřej Häusler 31
80 FPEM151 Gymnázium a SOŠ Podbořany Matěj Kanta, Petr Poplštein, Filip Holfeld, Eliška Syrovátková 18
81 Doláci Základní škola, K Dolům Martin Saladiak, Veronika Hladká, Filip Trachta, Lukáš Černý 15
82 GJN 1.A Gymnázium Jana Nerudy Eliška Kosíková, Natalia Eiseltová, Kryštof Jirásek, Dominik Velek 12
82 Plavci Základní škola, Sázavská Tereza Muselová, Vanesa Lipovská, Jiří Korbel, Vasil Gurzhiy 12
84 Masařky Základní škola, Mikulova Katka Pecková, Adéla Antošová, Jana Protivová, Kristýna Šlingrová 9
84 Krakatit ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Jakub Bouška, Adam Kuča, Štěpánka Mrázková, Monika Vančurová 9
86 VÝBĚR Základní škola Skuteč Lucie Šinkorová, Adéla Bohatá, Soňa Burešová, Radek Janáček 6