MaSo jaro 2013 (konečné výsledky)

DružstvoŠkolaSoutěžíciBodů
1. Alejáci Gymnázium Nad Alejí Matyáš Jakubů, Adam Dřínek,
Vojtěch Novotný, Jan Kočka
12906
2. Pekaři Gymnázium Dr.J.Pekaře v Mladé Boleslavi Michael Töpfer, Jan Kolín,
Ladislav Töpfer, Ondřej Mísař
12891
3. Kepleráci 1 Gymnázium Jana Keplera Jan Petr, Václav Volhejn,
Martin Bláha, Martin Bednář
11543
4. GCHD1 Gymnázium Christiana Dopplera David Žáček, Jakub Matějka,
Kateřina Lipavská, Adam Hanzlík
8940
5. výběr GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Hana Tomanová, Ondřej Malý,
Eva Stránělová, David Tvrdý
5882
6. Mig2013 Gymnázium Budějovická Filip Oplt, Jan Dopita,
Vojtěch Novák, Radka Opltová
5542
7. Arcig 1 Arcibiskupské gymnázium Dominik Jirsa, Eliáš Cizl,
Matouš Menčík, Jiří Rýdl
5170
8. PORG Ostrava PORG Ostrava Matěj Míček, Natálie Rafčíková,
Julie Rafčíková, Šimon Kines
5135
9. PORG Gymnázium PORG Jáchym Solecký, Petr Jakubčík,
Filip Chudoba, Hutář Šimon
4527
10. Alej 2 Gymnázium Nad Alejí Kubeš Petr, Hodan Dominik,
Felčárková Magda, Klement David
3984
11. Buďánkovští Mensa gymnázium, o.p.s. Radek Olšák, Tomáš Pelikán,
Petr Dedek, Dominik Hajduk
3600
12. Smetanka Základní škola, Na Smetance Jan Plíva, Tomáš Kos,
Shamil Iskandarov, Jakub Dvořák
3363
13. VoHoŠuPo Gymnázium Pierra de Coubertina Jakub Vozábal, Vojtěch Hotmar,
Dominik Šustr, Pavel Poduška
2732
14. Kepleráci 2 Gymnázium Jana Keplera Oldřich Kos, Danil Koževnikov,
Kryštof Jirků, Sára Elichová
2550
15. GYMLOVO-A Gymnázium Lovosice Martin Štyks, Adéla Hanková,
Jan Preiss, Natálie Tichá
2451
16.Řezníci ZŠ FilosofskáMagdaléna Smolková, Matyáš Hertl,
Kateřina Kubíková, Kamila Oppelová
2379
17. Voděradská 2 Gymnázium Voděradská Tomáš Olšan , Dan Raffl,
Adam Bouz, Karel Hnilica
2340
18. kágečko Křesťanské gymnázium Divišová Martina, Sirovátka Ben,
Muller Vojtěch, Kryštof Jungmann
2267
19. GYMLOVO-B Gymnázium Lovosice Milan Němeček, Eliška Krátká,
Dominik Vrba, Lada Krofingerová
2220
20. Jílováci B Základní škola, Jílovská Michal Kodad, Martin Horský,
Jiří Volt, Jiří Filek
2115
21. Hočopočo Gymnázium Praha 9, Chodovická Tereza Bártová, Patrik Popelka,
Lukáš Zadák, Adéla Bártová
2040
22. kavalíři Gymnázium Nad Kavalírkou Tomáš Fiala, Hana Hladíková,
Neubauerová Alžběta, Lukáš Hronek
1940
23. Masařky Základní škola, Mikulova Nachtigalová Natka, Čípa Petr,
Páchová Katka, Misíková Eliška
1898
24. Gybu Gymnázium Budějovická Tereza Poláková, Anna Skalická,
Jáchym Hobza, Petr Smola
1836
25. farma GJH Gymn. Jaroslava Heyrovského Otakar Souček, Kateřin aŠimková,
David Solař, Lukáš Radovanský
1818
26. kranedose ZŠ Ohradní Martin Kramer, Pavel Nekovář,
Jan Dobaka, Anna Brázdová
1806
27. Mix ZŠ a MŠ Červený vrch Linda Sedláčková, Kateřina Kočová,
Tereza Kotlasová, Richard Škultéty
1800
28. Gypi Gymnázium, Písnická Martin Lukeš, Josef Vomáčka,
Lukáš Dostál, Simona Vránová
1758
29. Jílováci A Základní škola, Jílovská Jiří Černovský, Michal Švagr,
Vojtěch Janeček, Ondřej Novák
1756
30. Omská1 Gymnázium Omská Ondřej Klásek, Václav Hlinka,
Jan Uhlíř, Adam Pethö
1704
31. GymSusice2 Gymnázium Sušice Prokop Mejstřík, Radek Rajtmajer,
Anna Satoriová, Andrea Roubová
1506
32. GO 1 Gymnázium Opatov Jiří Ledvinka, Michal Sobol,
Jan Janoušek, František Kosař
1434
33. Kód2 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Michael Borák, Jiří Knobloch,
Katka Vančurová, Marek Töpfer
1406
34. GEKOM Gymnázium Elišky Krásnohorské Kateřina Fuková, Hana Komárková,
Michal Jelínek, Tomáš Engel
1384
35. truhla2 G Jiřího Gutha-Jarkovského Matěj Suchánek, Robin Fingerhutr,
Natálie Krakuvčíková, David Sebín
1377
36. Voděradská 1 Gymnázium Voděradská Jiří Jechumtál, Lukáš Hromádko,
Daniel Matoušek, Lukáš Pařízek
1322
37. kavalíři2 Gymnázium Nad Kavalírkou Marie Dohnalová, Matěj Černík,
Jan Daněk, Jan Sklenka
1282
38. lvi GJJ Litoměřice Věra Kmoníčková, Tomáš Kotek,
Jan Čada, Štěpán Pardubický
1262
39. Břežany I. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Jana Zázvorková, Dominika Zumrová,
Lucie Marková, Karolína Blahová
1260
40. GCHD2 Gymnázium Christiana Dopplera František Couf, Vojtěch Dědek,
Klára Holešovská, Matyáš Jandourek
1221
41. Omská2 Gymnázium Omská Jiří Ulrich, Tomáš Doležal,
Marie Hostinská, Vilém Blahout
1202
42. Magda team Gymnázium Matyáše Lercha Hana Jirovská, Richard Uher,
Pavlína Ježíková, Martin Strachoň
1128
43. Truhla G Jiřího Gutha-Jarkovského Jakub Peleška, Anastazie Rainischová,
Šárka Boháčová, Ondřej Dvořáková
880
44. Planina ZŠ Na Planině Matěj Volenec, Černá Dáša,
Dvořák Matěj, Bostlová Veronika
825
45. Pigy Gymnázium, Písnická Jakub Bartoš, Lukáš Málek,
Matěj Florian, Martina Jirečková
804
46. Plavci 1 Základní škola, Sázavská Tomáš Linger, Miroslav Domanský,
Tomáš Filip, Eduard Zděnovec
804
47. Veverky GaSOŠe Vimperk Štefaník Filip, Kateřina Kunclová,
Havlíčková Barbora, Jirouš Sam
771
48. GO2 Gymnázium Opatov Jakub Suchánek, Jakub Zápotocký,
Josef Štundl, Jakub Zeman
684
49. ViKaKaHo Gymnázium Pierra de Coubertina Jan Kabíček, Vít Janů,
Kateřina Kabíčková, Kateřina Vinklárková
684
50. Zakysanka Základní škola, Na Smetance Kryštof Hoch, Julie Řičářová,
Lucie Kopecká, Jáchym Piskač
639
51. Buďánkovští 2 Mensa gymnázium, o.p.s. Marek Holub, Kryštof Dudek,
Christoffer Vala, Martin Schwarz
636
52. Gymlit 1 Gymnázium, Litoměřická Jasmína Tarakjiová, Michaela Růžičková,
Jaroslav Sejma, Michal Chudoba
592
53. tábor2 FZŠ Táborská Jiří Vaněk, Marie Padevětová,
Benedikt Spálovský, Jan Babák
580
54. Arcig 2 Arcibiskupské gymnázium Michaela Hubená, Martin Galda,
Jonáš Chvojka, Mlada Steinerová
552
55. GJN1 Gymnázium Jana Nerudy Jan Illek, Ema Mezihoráková,
Petr Vlček, Anna Šrámková
537
56. GJS Gymnázium J. Seiferta Emma Formánková, PetrŠEBEK,
Jakub Janoušek, Matyáš Faustus
526
57. Mistři ZŠ a MŠ Praha 3 Klicman Miroslav, Lukáš Procházka,
Kryštov Keil, Ondřej Dlouhý
480
58. Osmáci ZŠ a MŠ Červený vrch Miroslav Burýšek, Antonín Drdácký,
Martin Kunz, Josef Lamken
441
59. Perpetum mobile Základní škola, Uhelný trh Tomáš Hrach, Šimon Ebrle,
Erik Huralenko, Karel Doležal
438
60. GymSusice Gymnázium Sušice Anna Chocová, Dominik Tesař,
Jonáš Baierl, Zuzana Šperlová
435
61. GJN2 Gymnázium Jana Nerudy Albert Caban, Barbara Livorová,
Anežka Šímová, xxx
420
62. Stonožky ZŠ Ke Kateřinkám Kateřina Kestřánková, Lukáš Pavlík,
Gabriel Piskala, Filip Stehno
406
63. tábor1 FZŠ Táborská Lukáš Žežulka, Lukáš Horník,
Jaromír Dojáček, Ondřej Svoboda
406
64. AIKA Gymnázium Podbořany Anna Šáchová, Andrea Geisselová,
Iveta Koubová, Martin Koňák
384
65. Gymlit 2 Gymnázium, Litoměřická Martin Olšovský, Marek Matoušek,
František Tomiška, Nikol Ryšavá
383
66. Saláti ZŠ a MŠ Praha 3 Vojtěch Kytka, Eva Vodrážková,
Lucia Matulová, Bohun Karel
356
67. Atenalponchet Gymnázium Karla Sladkovského Tomáš Hadrava, David Likler,
Marek Hasík, Matěj Zvoníček
356
68. Štola 1 Gymnázium Nad Štolou Jáchym Fales, Martin Vejvoda,
Jakub Kolísko, Viktor Řehořovský
291
69. Kulíšci Gymnázium Na Vítězné pláni Tereza Blažková, Dominik Horák,
Michelle Dvořáková, Klára Capranicová
260
70. Vegani Gymnázium Matyáše Lercha Kamil Brahmi, Kristýna Přikrylová,
Marek Hrbáček, Dominik Fryda
259
71. Kód1 ZŠ Karla Čapka, Kodaňská Petra Studená, Michal Chrz,
MIchal Vančura, Milan Tran
240
72. lvíčata GJJ Litoměřice Karolína Loužecká , Jana Chuchlová,
Adéla Grindlerová, Barbora Matušková
180
73. CARBO SAPIENS SAPIENS Základní škola, Uhelný trh Svoboda Petr, Jókai Karel ,
Binar Maximilián, Kaščejev Artiom
180
74. Puštíci Gymnázium Na Vítězné pláni Petr Koutecký, Dominik Chaloupka,
Michal Beneš, Ondřej Dubina
180
75. GJS 2 Gymnázium J. Seiferta Michal Krejčí, Adéla Karpetová,
Šimon Pokorný, Klára Klečková
180
76. Plavci 2 Základní škola, Sázavská Jakub Křížek, David Mazáč,
Hynek Medřický, Jan Velín
150
77. Břežany II. ZŠ a MŠ Dolní Břežany Jakub Schneller, Jiří Pochop,
Dominik Prokš, Tomáš Bubeníček
150
78. Perpetualně Mobilní Squadra Gymnázium Karla Sladkovského Sára Nejedlá, Pavlína Mrázová,
Ondřej Nestěra, Marek Nestěra
120