MaSo jaro 2010 - Výsledky

DružstvoŠkolaSoutěžíciBodů
1.TRUHLA 1G Jiřího Gutha-Jarkovského Thi Han Nguyen, Vojtěch Dvořák
Bruno Jurášek, Kateřina Kynclová
123
2.AlejáciGymnázium Nad AlejíKryštof Šeferna, Nguyen Van Minh
Michal Zajíc, Minh Thri Pham
103
3.JílováciZákladní škola, JílovskáRobin Kryštůfek, Tomáš Kodad
Ondřej Šváb, Petr Siblík
87
4.TRUHLA3G Jiřího Gutha-JarkovskéhoMatěj Suchánek, Michal Švec
Jakub Rosler, Martin Votruba
82
5.Office by DonauGymnázium VoděradskáDavid Mládek, David Kaňa
Jan Olšan, Tomáš Vysušil
81
6.eliška 1Gymnázium Elišky KrásnohorskéDominik Smrž, Daniel Štumpf
Matyáš Lamprecht, Robert Kvaček
80
7.JelitaZŠ a MŠ Červený vrchRobert Martin, Václav Chlupatý
Jakub Obst, Viktor Novák
80
8.KarlaČapka1ZŠ Karla Čapka, KodaňskáDaniel Borák, Bronislav Page
Michael Borák, Michal Chrz
78
9.GJH - B Gymn. Jaroslava HeyrovskéhoBarbora Hudcová, Tomáš Jareš
Jiří Kučera, Filip Kubiš
76
10.ZelenobílíGymnázium VoděradskáPetr Weisser, Tomáš Kasalický
Milan Knapp, Jan Trávníček
75
11.gymlit 3Gymnázium, LitoměřickáBačová Andrea, Hochmannová Petra
Hlaváček Martin, Landa Marek
74
12.AlejGymnázium Nad AlejíJana Ščuková, Judita Kindlová
Lukáš Matoušek, Vojtěch Bystřický
73
13.eliška 2Gymnázium Elišky KrásnohorskéDavid Nevečeřal, Jakub Čefelín
Michal Werner, Markéta Nápravníková
73
14.masopustiGymnázium Jana NerudyMarian Poppr, Igor Vujovič
František Blecha, Pavlína Žaludová
73
15.GJH - AGymn. Jaroslava HeyrovskéhoKarel Kozmík, Petr Beneš
Jakub Čermák, Petr Havlíček
70
16.Kepler 3Gymnázium Jana KepleraTomáš Heptner, Jan Petr
Václav Volhejn, Oldřich Kos
68
16.Kepler 1Gymnázium Jana KepleraBalhar Jiří, Karel Jílek
Štěpán Marek, Prokop Jan Zbořil
68
18.KavalířiGymnázium Nad KavalírkouJáchym Šimek, Petr Červenka
Sofie Korchyk, Jiří Martínek
64
19.GChD2Gymnázium Christiana DoppleraAranka Hrušková, David Černý
Kryštof Rühr, Stanislav Gackowski
64
20.GO 2Gymnázium OpatovJiří Štádler, Jakub Sláma
Hana Lauerová, Isabela Johanovská
64
21.Truhla 2G Jiřího Gutha-JarkovskéhoPetr Kouba, Ondřej Faltus
Tomáš Kaňka, Lukáš Janásek
62
22.GO 1Gymnázium OpatovMichal Bruncko, Hana Preradová
Nguyen Thuy An, Zuzana Johanovská
60
23.arcig1Arcibiskupské gymnáziumŠimon Navrátil, Adam Španěl
Michal Moulík, Jan Fiksa
58
24.Jílováci IIZákladní škola, JílovskáOndřej Hübsch, Václav Zelený
Štěpán Geri, Ondřej Novák
58
25.ve-přiGymnázium J. SeifertaFilip Kovář, Milan Ročeň
jan Novotný, Karolína Chalupová
58
26.KagečkoKřesťanské gymnáziumBárt Sviták, Markéta Slezáková
Jan Čermák, Magdaléna Zindulková
56
27.ChemiciGymnázium Nad KavalírkouJiří Růžička, Barbora Němcová
Megi Mejdrechová, Lukáš Kubacki
56
28.GCHD3Gymnázium Christiana DoppleraLucie Studená, Jana Slesarenko
Tomáš Lederer, Josef Starýchfojtů
55
29.GChD1Gymnázium Christiana DoppleraArtur Šteffek, Anna Zderodičková
Dalibor Dvořák, Barbora Jurášová
53
30.MásloGymnázium, ŠpitálskáKarolína Černovská, Kristýna Hakrová
Vojtěch Vyskočil, Martin Maslowski
50
31.kalkulkyGymnázium J. SeifertaLucie Setníčková, Martin Suntych
Filip Máriássy, Ema Formánková
49
32.Marná snahaGymnázium Praha 9, ChodovickáJana Šimurdová, Jan Kolomazník
Samuel Hanák, Lukáš Andras
48
33.GO 3Gymnázium OpatovPetr Jaroschy, Lukáš Svoboda
Matěj Niederle, Jakub Řežábek
47
34.mutáborFZŠ TáborskáOndřej Vašíček, Filip Turkott
David Jelínek, Vojtěch Resler
46
35.AlejjelaGymnázium Nad AlejíMartin Babička, Markéta Tichá
Eliška Šimůnková, Anna Umlaufová
46
36.MasařkyZákladní škola, MikulovaJan Růžička, Kryštof Stibal
Nora Kotubejová, Josef Stehlik
45
37.Sladký VJEMGymnázium Karla SladkovskéhoVojtěch Kliment, Jan Mandík
Eva Matoušková, Martin Petráň
41
38.AlejníciGymnázium Nad AlejíLukáš Jendele, Kristián Hrušák
Ondřej Houška, Pavla Věchtová
41
39.Planina 1ZŠ Na PlaniněMartin Křivánek, Markéta Novotná
Jaroslav Česánek, Vladimír Mášilko
40
40.Kepler 5Gymnázium Jana KepleraMarkéta Andršová, Martin Mach
Jiří Zbytovský, Jakub Štingl
39
41.SmetankaZákladní škola, Na SmetanceMartin Hruška, David Sedláček
Anh Duc Vu, Jan Plíva
39
42.gymlit 2Gymnázium, LitoměřickáKozík Martin, Haloun Marek
Flašar Michal, Novotný Jiří
38
43.gymlit 1Gymnázium, LitoměřickáPanenka Jiří, Tomanec Martin
Vodička David , Bouček Ondřej
38
44.ŘezníciZákladní škola, FilosofskáMarek Šelmeci, Matěj Štěpánek
Daniel Semrád, Filip Smolka
38
45.arcig2Arcibiskupské gymnáziumVáclav Kameník, Lucie Cermaniová
Elizaveta Lashkevich, Michaela Mecová
38
46.Kepler 2Gymnázium Jana KepleraJakub Komárek, Štěpán Šmejkal
Markéta Kašparová, Barbora Prýmková
37
47.Kepler 4Gymnázium Jana KepleraOta Klocperk, Richard Sadílek
Jakub Houška, Tereza Dudková
35
48.LipánekZákladní škola, Na SmetanceEliška Špálová, Monika Ferstová
Valtr Kolban, Alesea Dimitrasco
34
49.eliška 3Gymnázium Elišky KrásnohorskéGarček Jan, Kateřina Fuková
Anna Ovsíková, Anna Roškotová
34
50.MIXIZŠ a MŠ Červený vrchTomáš Kameník, Jan Horáček
Matěj Pumpr, Martin Zíka
33
51.Jílováci IIIZákladní škola, JílovskáMarek Moucha, David Zahrádka
Jan Blažka, Jiří Blažek
31
52.Planina 2ZŠ Na PlaniněOndřej Millošin, Martin Žižka
Josef Jecha, Lukáš Svěchota
29
53.ZakysankaZákladní škola, Na SmetanceDominik Bureš, Radek Lhotan
Ondřej Svoboda, Dominik Olišar
29
54.Šílený okurkyZŠ a MŠ Praha 3Kotalík Filip, Šťastná Kristýna
Herková Kamila, Reindl Matyáš
29
55.MIXIIIZŠ a MŠ Červený vrchFilip Štorek, Lukáš Domin
Tomáš Kesl, Artem Ayrapetov
28
56.MIXIIZŠ a MŠ Červený vrchLukáš Doffek, Martin Sluka
Jaroslav Štěpánek, Karel Holakovský
28
57.eliška 4Gymnázium Elišky KrásnohorskéOndřej Schejbal, Natálie Hinková
Tomáš Krňák, Vojtěch Fišer
28
58.BiftekGymnázium Karla SladkovskéhoFilip Kubín, Lukáš Renc
Vojtěch Cahlík, Tereza Trojanová
28
59.ŠpitGymnázium, ŠpitálskáKarolína Motýlová, Martin Šilhavý
David Křikava, Vojta Horáček
27
60.HočoPočoGymnázium Praha 9, ChodovickáKristýna Žáková, Adam Hoznauer
Kateřina Burdová, Ivan Novák
24
61.ElitaZŠ a MŠ Červený vrchMatěj Štěpánek, David Ježek
Petr Pilař, Vojtěch Illner
22
62.KarlaČapka2ZŠ Karla Čapka, KodaňskáPetra Studená, Tomáš Grim
Jiří Knobloch, Jakub Tesař
21
63.KopretinyGymnázium Jana NerudyDominika Krajčová, Magdalena Vojáčková
Tereza Vaculová, Michala Malá
19
64.DoláciZákladní škola, K DolůmMichal Málek, David Vrba
Petr Linhart, Jan Cahyna
16
65.GJN 1Gymnázium Jana NerudyAlena Franková, Hoang Xuan Mo
Tushigbayar Tseveenbayar, Vu Thi Lien Phuong
15
66.PašíciZŠ a MŠ Praha 3Hamplová Kristýna, Hudík Ondřej
Fiala Radim, Vávra Vojtěch
14
67.PlavciZákladní škola, SázavskáOndřej Linger, Petr Čuhel
Jan Mařík, Michal Fedorov
14

graf