MaSo jaro 2007 - Výsledky

Zobrazit výsledky ve formátu

DružstvoŠkolaSoutěžícíBodů
1.GCHD1Gymnázium Christiana DoppleraAdam Láf, Jan Hadrava, Martin Hudáň, Tadeáš Dohnal641
2.Kepleráci 3Gymnázium Jana KepleraVojtěch Weiss, Hana Dlouhá, Tomáš Sobotík, Michael Turek561
3.Vymyslíme 1ZŠ Červený vrchVítková Ludmila, Pultarová Martina, Trachta Michal, Bárta Josef538
4.alej 2Gymnázium Nad AlejíMartin Sýkora, Kateřina Zahradová, Matouš Helikar, Vít Henych470
5.KašpařiGymnázium, PísnickáJan Pulec, Martin Joska, Jiří Kašpárek, Jan Záhlava461
6.PORG 1Gymnázium PORG, Lindnerova 3Iveta Rottová, Jan Bohuslav, Lucie Motyková, Anna Věrtelářová454
7.GCHD4Gymnázium Christiana DoppleraJana Smutná, Jiří Kučera, Tereza Brajková, David Černý437
8.GCHD2Gymnázium Christiana DoppleraKurimaiová Tereza, Rachel Nentvichová, Michal Petrouš, Matěj Petrouš435
9.Arcig 1Arcibiskupské gymnáziumMartin Španěl, Jan Kroneisl, Jan Švach, Jan Šebík429
10.emancipaceGymn. Jaroslava HeyrovskéhoNikol Flašarová, Silvie Mandulová, Josef Košťál, David Woller427
11.ŠpitálGymnázium, ŠpitálskáPavel Procházka, Michael Repetný, David Khol, Kryštof Hlinomaz420
12.alej 1Gymnázium Nad AlejíAntonín Tichý, Jiří Píza, Matyáš Ebel, Jakub Zíka408
13.Hočopočo 1Gymnázium Praha 9, ChodovickáZavřel Lukáš, Votava David, Rómer Filip, Tuška Jan386
14.Kepleráci 1Gymnázium Jana KepleraJakub Čaloun, Stanislav Mach, Iveta Procházková, Tomáš Zeman385
15.ŽábyGymnázium, PísnickáVojtěch Pulec, Dominik Novotný, Karolína Žákovská, Kateřina Dobšová376
16.Kepleráci 2Gymnázium Jana KepleraJakub Jirásek, Oldřích Sedlák, Tereza Andršová, Daniel Šafka368
17.kvartet tercieGymn. Jaroslava HeyrovskéhoDaniel Heřt, Jan Bydžovský, Martin Janata, Matouš Hrubeš355
18.GO 1Gymnázium OpatovJiří Štádler, Jiří Železný, Alena Preradová, Kristýna Sommerová350
19.PORG 2Gymnázium PORG, Lindnerova 3Štěpánka Pabiánová, Veronika Marková, Martin Sochor, Martin Pišťák350
20.Jílováci BZákladní škola, JílovskáJiří Endršt, Martina Hrdličková, RadimHomolka, Robin Kryštůfek345
21.PočtářiKřesťanské gymnáziumKabelka Jan, Knížková Barbora, Janda Michal, Homolka Jakub339
22.Buďánka 2Osmileté gymnázium BuďánkaJan Jeliga, Jakub Hradil, David Košut, Adam Zábranský339
23.alej 3Gymnázium Nad AlejíVáclav Horký, Jan Matoušek, Milan Němý, Šimon Uhlíř336
24.GKS1Gymnázium SladkovskéhoMarek Kovář, Jiří Švancara, Eliška Petáková, Marek Dolejší308
25.GCHD3Gymnázium Christiana DoppleraLuboš Záruba, Marek Rost, Tomáš Jelínek, Jakub Zamouřil305
26.Planina 1ZŠ Na PlaniněVojtěch Šimeček, Vojtěch Čermák, Michal Procházka, Michal Doležal304
27.informaticiGymn. Jaroslava HeyrovskéhoRoman Kápl, Adam Kadeřávek, Linda Vítová, Veronika Jägerová299
28.Kodaňská 3Základní škola, KodaňskáDaniel Borák, Richard Kodat, Daniel Vlček, Valeriy Shvarz295
29.Arcig 2Arcibiskupské gymnáziumAdolf Melichar, Jiří Čížek, Helena Polláková, Dominik Struk292
30.Eliška 2Gymnázium Elišky KrásnohorskéJakub Zounar, Jiří Mantlík, Kateřina Roškotová, Oliver Szabó273
31.PORG 3Gymnázium PORG, Lindnerova 3Václav Klíma, Theodora Voráčková, Jan Krobl, Nela Černotová271
32.GAMAZŠ Jiřího z LobkovicFiala Martin, Ivan Kašík, Michal Novák, Daniel Vacek266
33.olympieGymn. Jaroslava HeyrovskéhoDana Sobotová, Tomáš Trégner, Martin Chvátal, Kristýna Ceralová257
34.GJSGymnázia Jaroslava SeifertaDaniel Král, Michal Brňák, František Čech, 257
35.ŠpitálekGymnázium, ŠpitálskáMarkéta Nováková, Petr Hajduk, Jan Legner, Anička Holanová255
36.TamdamZákladní škola, Uhelný trhTomáš Moravec, Alan Dragomirecký, Matyáš Hiřman, David Hanák253
37.DSO.tym.czZákladní škola, Uhelný trhVojta Kůrka, Tomáš Malý, Pavla Rusá, Matěj Michálek246
38.N.H.F.Základní škola, Uhelný trhJakub Fuis, Tonda Nguyen, Vojta Horský, Pavol Hejný246
39.GKS3Gymnázium SladkovskéhoAnna Suková, Zuzana Hroudová, Markéta Benešová, Veronika Mihalíčková243
40.BETAZŠ Jiřího z LobkovicMatěj Macoun, Michal Špringel, Antonín Mareček, Helena Korbová242
41.Jaderná fúzeZákladní škola, Uhelný trhPetr Šturz, Patrik Singer, Zuzka Neubauerová, Katrin Tadičova235
42.Čs-vietnam přátelstvíGymn. Jaroslava HeyrovskéhoAdam Borovský, Jakub Kolín, Le Thi Lan Anh, Nguyen Hoang Long233
43.Hočopočo 2Gymnázium Praha 9, ChodovickáSaffin Robin, Šesták Marek, Römer Filip, Šturc Jan231
44.ALFAZŠ Jiřího z LobkovicTroller Milan, Jakub Laciga, Roman Belčev, Jan Procházka217
45.GKS2Gymnázium SladkovskéhoTomáš Peták, Tomáš Skalický, Michal Režnický, Jan Hárovník214
46.GO 2Gymnázium OpatovRadka Kostelecká, Tom Nováček, Veronika Pavelcová, Stanislav Růžička214
47.Jílováci AZákladní škola, JílovskáHavelka Čeněk, Zrubecký Lukáš, Novák Vojtěch, Kovrzková Veronika214
48.Eliška 3Gymnázium Elišky KrásnohorskéPatrik Mika, Ondřej Pilnaj, Michal Mojžíš, David Kropáč214
49.GéniovéZákladní škola, Uhelný trhTomáš Outrata, Eliška Obdržálková, Erik Meduna, Honza Sejbal211
50.
-
51.
MasařkyZákladní škola, MikulovaKlára Hečlová, Karolína Antošová, Dominik Lípa, Michal Navrátil210
Kodaňská 1Základní škola, KodaňskáDaniel Janout, Jiří Paroubek, Ondřej Lundák, Tomáš Málek210
52.OMEGAZŠ Jiřího z LobkovicKateřina Čermáková, Šimon Hervert, Kamil Kováč, Zdeňka Štěpánová202
53.Vymyslíme 2ZŠ Červený vrchHanzl Borek, Fruhauf David, Těšík Jakub, Kejhar Matouš198
54.VorešprutiZŠ Na PlaniněKristýna Smažíková, Vojtěch Auda, Miroslav Bubeník, Jan Šiman198
55.Marlboro teamZŠ Červený vrchPexa Václav, Růžek Daniel, Pokorný Ondřej, Zemánek Jan185
56.JARDAZŠ s RVJ, JeremenkovaJaroslav Hájek, Michal Augustin, Michal Stanke, Klára Přibyslavská182
57.SovyZákladní škola, NepomuckáJakub Šesták, Marie Veselá, Barbora Kovandová, Pavel Cvetkovski179
58.Buďánka 1Osmileté gymnázium BuďánkaRebecca Vernerová, Chhavi Maggu, Petr Urbánek, 165
59.Kodaňská 2Základní škola, KodaňskáAnna Soukupová, Kateřina Chrzová, Lucie Moová, Xenie Melniková160
60.Ratibořická 2ZŠ RatibořickáJakub Mareš, Tereza Šašková, Ondřej Kolešovský, Petr Blažek160
61.ŘezníciZákladní škola, SázavskáJaroslav Dolejš, Martin Macháček, Anna Kejzlarová, Adam Zmátlo159
62.Tokama1Základní škola, Uhelný trhKarolína Kohoutová, Ondra Škeřík, Kamil Dušejovský, Martin Hoang157
63.Ratibořická 1ZŠ RatibořickáKateřina Burešová, Veronika Štaflová, Petr Knob, Lukáš Pochman157
64.Eliška 1Gymnázium Elišky KrásnohorskéFilip Mrhal, Petra Vaňkátová, Veronika Černochová, Tran Thi Hue156
65.FreecooliniGymnázium, PísnickáKarolína Güttnerová, Kristýna Marešová, Daniela Sárazová, Jakub Jirka146
66.Buďánka 3Osmileté gymnázium BuďánkaOndřej Basler, Kryštof Rainisch, Matouš Janda, 146
67.SuccesfullZákladní škola, Uhelný trhPatrik Macháček, Honza Huněk, Tomáš Moos, František Friedl136
68.LUKÁŠZŠ s RVJ, JeremenkovaLukáš Matera, Kristýna Žabková, Karolína Křížková, Filip Ličartovský117
69.Eliška 4Gymnázium Elišky KrásnohorskéPetr Hasil, Vojtěch Knaisl, Andreas Miskos, Marek Hugo106
70.Ratibořická 3ZŠ RatibořickáLibor Zíka, Tomáš Karlík, Jakub Chmel, Jiří Janoušek97
71.LibečekZŠ Praha 8, LibčickáJan Jiří Vícha, Petr Erben, Jan Hubený, Viktor Novák36