Výsledky soutěže MaSo 2006

Zobrazit výsledky ve formátu

DružstvoŠkolaSoutěžícíPočet řádků
1GCHDGymnázium Christiana DoppleraJan Hadrava(tercie), Martin Hudaň(tercie), Tadeáš Dohnal(kvarta), Adam Láf (sekunda)27
2Máma JagaArcibiskupské gymnáziumMarcel Ramdan (9), Jan Kroneisl (8), Jan Švach (8), Martin Španěl (7)24
3Kepleráci1Gymnázium Jana KepleraJakub Čaloun (sekunda), Stanislav Mach (tercie), Iveta Procházková (tercie), Tomáš Zeman (kvarta)24
4Kepleráci2Gymnázium Jana KepleraVojtěch Weiss, (sekunda), Oldřich Sedlák (tercie), Tereza Andršová (tercie), Daniel Šafka (kvarta)23
5Alej2Gymnázium Nad AlejíAntonín Tichý (7), Jiří Píza (8), Matyáš Ebel (8), Jakub Zíka(9)20
6Tetris-teamGymnázium VoděradskáVeronika Křenková (sekunda), Pavla Koháková (sekunda), Jaroslav Ševčík (kvarta), Jan Sýkora (kvarta)19
7GO1Gymnázium OpatovDavid Fatka(kvarta), Markéta Voborná(tercie), Jiří Železný(tercie), Gabriela Elišáková(sekunda)19
8Alejáci1Gymnázium Nad AlejíMartin Sýkora (7), Kateřina Zahradová(7), Matouš Helikar(8), Vít Henych (9)18
9Hočopočo2Gymnázium
Chodovická 2250
Robin Saffin (kvarta), Marek Šesták (kvarta), Aneta Barotová (sekunda), Dominika Hrabalová (sekunda)18
10JílováciZákladní škola
Jílovská 1100/16
Petr Liška(9),Martina Hrdličková(9),Tomáš Kolář(8),Ondřej Hübsch(6)18
11TelataGymnázium Christiana DoppleraJana Smutná(tercie), Rachel Nentvichová(tercie), Lenka Kratochvílová(kvarta), Tereza Kurimaiová (sekunda)17
11Hočopočo1Gymnázium
Chodovická 2250
Lukáš Zavřel (kvarta), Josef Cerha (tercie), Veronika Moudrá (sekunda), Filip Votava (sekunda)17
1344Gymnázium
Chodovická 2250
David Votava (kvarta), Tomáš Kůrka (kvarta), Sára Špeciánová (sekunda), Jan Šturc (sekunda)17
14Vymyslíme3ZŠ Červený vrchMichal Filippi(9), Michal Kulhavý(9), Lucie Švorcová(7), Tereza Matěchová(7)16
15Štola foreverGymnázium Nad ŠtolouMartin Tőpfer (T3A), Magdaléna Mikšovská (T3B), David Hűbner (S2B) Jan Novotný (K4B)16
15Planina1ZŠ Na PlaniněVojtěch Čermák(8), Michal Doležal(8), Michal Procházka(8), Vojtěch Šimeček(8)16
17Buďánka1Osmileté gymnázium BuďánkaJoel Jančařík (tercie), Chhavi Maggu (tercie), Ondřej Dostál (tercie), Rebecca Vernerová (tercie)15
18GO2Gymnázium OpatovJana Asterová(kvarta), Alena Preradová(tercie), Tom Nováček(tercie), Vendula Píšová(sekunda)15
19G.K.S.Gymnázium SladkovskéhoTomáš Peták(kvarta), Tomáš Skalický(kvarta), Marek Dolejší(sekunda), Michal Režnický(sekunda)15
20Alejáci Beze JménaGymnázium Nad AlejíVáclav Horký (7), Anna Skokanová (8), Monika Vaňková(8), Šimon Uhlíř (8)15
21Vymyslíme1ZŠ Červený vrchTomáš Masopust(9), Josef Bárta(9), Klára Kepková(7), Martina Pultarová(7)14
22Banda trotlůZákladní škola
Uhelný trh 4
Tereza Holečková(9), Miroslav Fokt(8), Vojta Vaněček(8), Katrin Tadičová (7)13
23Mikulovké masařkyZákladní škola
Mikulova 1594
Karolína Antošová (7), Michal Navrátil (8), Dominik Lípa (8), Jakub Trnka (9)12
24MASOZŠ KladskáNino Gordeladze (9), Kryštof Rákosník (8), Kristýna Königová (7), Jakub Seidl (7)12
25SurikatyGymnázium Nad ŠtolouEliška Zlámalová(T3B), Tereza Havířová(T3B), Veronika Cesarová(S2A), Gabriela Dykastová(K4B)12
25VekaGymnázium VoděradskáVeronika Nováková (sekunda), Kateřina Klímová (tercie), Kateřina Benešová (tercie), Veronika Svobodová (kvarta)12
27CCCPZŠ KladskáTomáš Skýpala (9), Ondřej Brejla (7), Matouš Zíka (8), Ivan Sirotin (7)12
27DVOVZákladní škola
Uhelný trh 4
Vojta Kůrka(9), Ondra Škeřík(8), Vojta Horský(8), David Fetecau(7)12
29Funny NoobsZŠ Na PlaniněVojtěch Auda(8), David Pavel(8), Jakub Růžička(8), Jan Šiman(8)12
30HořticeGymnázium SladkovskéhoJakub Kliment(tercie), Veronika Mihalíčková(tercie), Martina Krošová(tercie), Marlkéta Benešová(tercie)11
31Seno v hlavěGymnázium SladkovskéhoMarek Kovář(kvarta), Jiří Švancara(kvarta), Eliška Petáková(sekunda), Jiří Bergs (sekunda)11
32KrakeniOsmileté gymnázium BuďánkaDavid Košut (sekunda), Jakub Hradil (sekunda), Jan Jeliga (sekunda)11
33MástřiZákladní škola
Uhelný trh 4
Patrik Macháček(9), Tomáš Moos(8), Matyáš Hiřman(8), Hoang Tuan Anh(7)11
34Office by DonauGymnázium VoděradskáVladimír Nahodil (sekunda), Michal Kožíšek (sekunda), Viktor Vajc (kvarta), Jiří Brychta (kvarta)11
35Smíšená čtyřkaZákladní škola
Litvínovská 600
Kateřina Kolomá (7), František Peřina (7), Tomáš Matal (8), Ivana Vydrová (9)11
36MKKZŠ KladskáTomáš Bezstarosti (8), Michael Dvořák (8), Vojtěch Kotek (8), Jiří Skřivánek (7)10
37Uhelňák EZákladní škola
Uhelný trh 4
Pavlína Fixová(9), Martin Šimeček(8), Tomáš Outrata(8), Aneta Klobalová(7)10
38ČtveráciZákladní škola
Litvínovská 600
Zbyšek Samiec (7), Vratislav Hornych (8), Marek Přitasil (8), Michael Balogh (9)10
39UndefinedZákladní škola
Uhelný trh 4
Tomáš Malý(9), Johana Sobotková(8), Kamil Dušejovský(8), Tomáš Toť(7)10
40Vymyslíme2ZŠ Červený vrchNaim Ashhab(8), Michal Potůček(8), Jan Nikl(8), Martin Vlach(8)9
41LobkoZŠ Jiřího z LobkovicMartin Borovička (9), Šimon Hervert(8), Martin Fiala(8), Michal Novák(7)8
42HeroesZákladní škola
Uhelný trh 4
Jan Huněk(9), Eliška Obdržálková(8), Honza Sejbal(8), Pavol Hejný(7)8
43Uhelňák GZákladní škola
Uhelný trh 4
Xu Lei-Lei(9), Jakub Škoda(8), Tomáš Čermák(8), Filip Soukup(7)8
44KropkyZŠ KladskáKlára Votrubová (9), Martin Zajíc (8), Jana Konášová (7), Kateřina Chládková (7)8
45ŽemlaZákladní škola
K Dolům 2
Marek Chadim(9), František Žemlička(9), Jan Trachta(7), Michal Lalák(7)6
46FrimlíkZákladní škola
K Dolům 2
Martina Žemličková(7), Arnošt Mertlík(7), Jakub Friml(9), Jan Rataj(8)4